Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Pilietybė, Geopolitika

Vidas Rachlevičius. Taikiausia pasaulio religija vėl siunčia „sveikinimus“ visam civilizuotam pasauliui

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 31 d. 23:37

42     

    

Vidas Rachlevičius. Taikiausia pasaulio religija vėl siunčia „sveikinimus“ visam civilizuotam pasauliui

Taikiausia pasaulio religija vėl siunčia „sveikinimus“ visam civilizuotam pasauliui, šįkart – iš Nicos. Prie šio miesto Notre-Dame bazilikos trys žmonės žuvo, septyni sužeisti, vienai moteriai nupjauta galva. Viskas įvyko skambant šūkiui „Allahu akbar!“

Europos meinstryminė žiniasklaida, tarsi katinas pridėjęs į miltus, mykia, kad tai „gali būti su terorizmu susijusi ataka“. Tačiau beveik niekas necituoja to, ką iš tiesų kalba meras. „To jau per daug“, – kalbėjo Nicos meras Christianas Estrosi po išpuolio. Anot jo, „vėl tapę islamofašizmo aukomis mes mokame per didelę kainą“.

Daugelis jau pamiršo, kad 2016 m. musulmonas teroristas nukreipė sunkvežimį į nacionalinę šventę švenčiančią minią Nicos krantinėje ir užmušė 86 žmones. Mažiau kaip prieš mėnesį Paryžiuje islamo radikalas čečėnas nupjovė galvą vidurinės mokyklos mokytojui Samueliui Paty.

Visa progresyvioji stovykla ir leftistai šaukia iki užkimimo, lieja ašarų upes, klaupiasi ant kelių, pateisina riaušes ir masinius vandalizmo aktus, kai Amerikos policija nudeda kokį nors recidyvistą, tačiau tokiais atvejais kaip šis sėdi kaip vandens į burną prisisėmusi arba kalba visokiausius niekus. Jau dabar bandoma rasti „pateisinimą“ eiliniam išpuoliui.

Tačiau ramiai pagalvokite ir pabandykite sau atsakyti į klausimą: ar įmanoma europinė civilizacija ir vakarietiškomis vertybėmis grįsta visuomenė, kai tavo pašonėje gyvena iš kitų kraštų atvykę žmonės, kuriems nieko nereiškia viduryje baltos dienos viešai nupjauti moteriai galvą?

E. Macronas kartu A. Merkel yra nelegalios masinės migracijos į Europą buldozeriai. Tačiau gal pagaliau atėjo laikas praregėti? Bala nematė prancūzų ir vokiečių, kurie jau taip giliai įklimpę, kad nemato jokių išeičių. Tačiau Lietuva neturi jokio savarankiško požiūrio į masinę migraciją, tik plaukia pasroviui ir nesvarsčiusi pritaria viskam ir pasirašinėja visas konvencijas, kurias nuleidžia Briuselis. Gal laikas pradėti galvoti savo galva?

Ir tada paskaitykite, ką plepa mūsų vadinamieji politikos mokslininkai ir visokie sofos politologai, kurie, vadovaudamiesi neomarksistine ideologija, žvelgia ne į problemos esmę, o tik karštligiškai ieško argumentų tokiems išpuoliams pateisinti, ir nepaisant protingų žodžių ir teiginių ekvilibristikos, išvada dažniausiai būna ta pati – auka pati kalta, netinkamai elgėsi, provokavo ir t.t. 

Štai mūsų žaliajame portale keli tokie išminčiai, turbūt net iš arti nematę nei realaus gyvenimo, nei Europos didmiesčiuose atsiradusių no-go zonų, toliau plauna publikai smegenis ir aiškina, kad šios problemos ištakos glūdi Europoje (!), o musulmonų radikalizacijos problemos Europoje susijusios su socialinėmis problemomis…

P.S. Yra dar vienas esminis vyraujančio politkorektiško požiūrio aspektas – tai, kaip progresyvioji stovykla gina teroristus-nusikaltėlius ir kodėl tai daro.

Turbūt nesuklysiu pasakęs, kad pagal civilizuotus standartus, žmogui, kuris viešai įvykdo trigubą žmogžudystę ir vienai aukai nupjauna galvą, iškart būdavo skiriama psichiatrinė ekspertizė. Tačiau dabar tokiais atvejais tai nedaroma, nes išvada bus paprasta ir aiški. Labai toli ieškoti tokio elgesio priežasčių bei motyvų nereikia, nes visiškai akivaizdu, kad nusikaltimo ištakos glūdi taikiausioje pasaulio religijoje.

Todėl diskusijos klausimas yra aiškus: ar ji suderinama su vakarietiška kultūra, gyvensena, ar ji apskritai gali būti integruota į visuomenę, kuri vadovaujasi europietiškomis vertybėmis?

Kai sąžiningai ir viešai atsakysime į šį klausimą, tuomet bus galima diskutuoti, ką reikėtų daryti

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

martynas       2020-11-4 18:36

Bet kokiai genčiai religinių dogmų kimšimas nuo pat mažumės daro didelę žalą. Tik tai pridengiama šūkiais. Būk tai religija daro žmogų geresniu. Geresniu tik tą, kuris ir taip jau buvo linkęs būti gerau. Prisiminkite, kokios kalbbos uvo paleistos Antrojo pasaulinio karo pradžioje: žydus reikia šaudyti, nes jie nukryžiavo mūsų viešpatį. Ne išspausdintos, bet paleistos per kaimus.

Tvankstas       2020-11-3 8:59

Raigerdui - nesuprantu, kodėl taip trumpai pradėjote rašyti ?

Raigerdas        2020-11-3 0:06

Komentatorius Tvankstas rašo:“Raigerdui - niekas negali Rusijoje taip gerai išmanyti stačiatikių ir kitų krikščionių reikalų tik kaip žydas A.Dvorkinas”. Pažiūrėkime ar yra tiesos komentatoriaus Tvanksto žodžiuose. Taigi, Tvankstas palaiko A.Dvorkiną, tik A.Dvorkinas “mato BLOGĮ” kitose religijose, kurios nepriklauso RPC - Rusijos Provoslavų Cerkvei, o Tvakstas “mato Blogį” žydų tautoje. Rusijoje galima pamatyti žygiuojančius Provoslaviško fašizmo šalininkus ir jie save taip ir vadina, tai galimas dalykas, kad Tvankstas prie jų prisijungtų. A. Dvorkinas propaguoja ne ką nors kitą, o IVANĄ RŪSTUJĮ ir STALINĄ. Tai kuo čia dėti žydai? O jie čia nei prie ko. Bet Tvankstas mato “Blogį” ten, kur jo nėra. Diktatorius Pol Potas nebuvo joks žydas, bet jis buvo žmogėdra. Taip pat, kaip ir Mao Dzedunas. 
O dabar apie A. Dvorkino dvasinę negalią:“EPIKRIZĖ   
    Žinomas sektų specialistas Aleksandras Dvorkinas keturis metus buvo Psichoneurologinio dispanserio Nr. 3.  įskaitoje. Pirmieji jo apsilankymai pas psichiatrą buvo susiję su apatija, neapykantos jausmu artimiesiems (konflikto metu su jais bandė nusižudyti). Ligonis “girdi vieną ir tą pačią melodiją galvoje; jaučia, kad kažkas stovi už jo nugaros”. Iš Psichoneurologinio dispanserio Nr.3 buvo hospitalizuotas į Psischiatrinę ligoninę Nr. 14, kur mėnesį laiko buvo atliekamas tyrimas ir stacionarinis gydymas. Jam buvo nustatyti šie protiniai sutrikimai: ciklotimija (maniakalinė-depresyvinė psichozė), patologinis asmenybės vystymasis, psichofizinis infantilizmas.  Pasaulinėje ir Rusijos psichiatrinėje praktikoje yra laikoma, kad pilnas pasveikimas, esant tokioms diagnozėms, neįmanomas. Galima tik laikina remisija ( laikinas ligos reiškinių susilpnėjimas - autoriaus pastaba). Esant maniakalinio-depresyvinio sutrikimų spektrui, ligonis pastoviai turi būti stebimas psichiatro, todėl privalo lankytis ne rečiau, kaip vieną kartą per savaitę ir gauti pastovų palaikantį ir būtiną gydymą, naudojant psichotropinius preparatus, kuriuos paskiria gydantis gydytojas. Ligonis su šiais nustatytais susirgimais negali užsiiminėti bet kokios srities moksline veikla, visuomeninine arba politine veikla, nes galimi suvokimo kraštutinumai ir nesugebėjimas adekvačiai įvertinti savo veiksmų pasekmes, o taip pat ir nesugebėjimas atsakyti už jas.
  Medicininėje ambulatorinėje kortelėje iš Psichoneurologinio dispanserio Nr. 3, kuriame A. Dvorkinas buvo įrašytas į  įskaitą nuo 1973 iki 1977 metų.    Psichika: nuotaikų kaita, infantiliškas, kraštutinis ypatingas savo šukuosenos vertinimas, pagyrūniškumas.
Diagnozė: psichofizinis infantilizmas, patologinis asmenybės vystymasis, įtarimai dėl šizofrenijos, cirkuliarinė psichozė (depresyvinė fazė). Gydymas: Melleril,  Amitriptilinas.
Medicininė kortelė iš Psichiatrinės ligoninės Nr. 14, kurioje Aleksandrui Dvorkinui buvo paskirtas stacionarus gydymas nuo 1974 metų kovo 26 dienos iki balandžio 25 dienos. 
  Psichika: prislėgta nuotaika, išsiblaškymas, “ligonio mąstysenoje, apart akyvaizdaus apsunkinto mąstymo bruožų, galima pastebėti susilpnintą gebėjimą analizuoti antrines formas ir gebėjimą atlikti sintezę, taip pat dažnai būna ir asociatyvaus mąstymo sutrikimų.  Diagnozė: ciklotimija.  Gydymas: melipraminas, amitriptilinas, eleniumas, tazepamas, trankvilizatoriai, simptomatinis gydymas.  Išrašytas iš ligoninės rajoninio psichiatro priežiūrai”. LABAI GAILA, KAD ŽMONĖS, NUKENTĖJĘ NUO FAŠIZMO IR KOMUNIZMO, IKI PAT ŠIANDIEN NESUPRANTA, KAD VISI PSICHOTIKAI ELGIASI PANAŠIAI: TERORAS, GĄSDINIMAI, TIKSLU ĮVARYTI BAIMĘ SAVO ŠALIES PILIEČIAMS, SUSIDOROJIMAS SU OPONENTAIS, KONCLAGERIAI, GULAGAI, SUŠAUDYMAI IR MASINĖS ŽUDYNĖS. Psichotikas A. Lukašenka daro tą patį, ką ir kiti diktatoriai. Faktiškai visi šitie diktatoriai ir yra apasėsti ŠĖTONO. Labai keista, kodėl žmonės niekaip nepajėgia šito suprasti, ir pripaišo jiems normalaus žmogaus savybes. A. Lukašenka irgi viešai yra gyręs Hitlerį. Jie vienas kitą palaiko.

Vandėjos karas       2020-11-2 23:33

Vakaruose tarpe progresyvistų ir pasaulietinės žiniasklaidos apžvalgininkų įsivyravęs stiprus ir gilus priešinimasis tokiam faktui,kad krikščionybė pasaulyje labai stipriai persekiojama ir naikinama;nes tai pripažinus būtų sugriautas sukurtas leftistų naratyvas,pasakojimas apie baisųjį vakarų kolonializmą ir imperializmą,kaip vienintelį pasaulio “mažųjų,taikiųjų,nuskriaustųjų ir priespaudą kenčiančių religijų  ir visų pasaulio mažumų“skriaudėją.Taigi karavanas toliau važiuos,o Makronai toliau..,nors visi tie prancūzų revoliucionieriai viduje ir džiaugiasi ,kad krikščionims galvos po bažnyčios suolais rieda;o ir bažnyčios dega

Christian persecution ‘at near genocide levels’

Teutonas       2020-11-2 20:40

Teisingai, kiekvienas suvalgytas netikslus bus suvalgytas ir kitoje Viduržemio jūros pusėje, va jums ir tachtarash.

Žmogėdra       2020-11-2 20:34

Gal laikas įvesti tradiciją gaminti mėsa iš ne avienos?

Klausimai       2020-11-2 18:31

Mįslė: Avys, avys, avys - kas?

Cenzūra       2020-11-2 18:12

Gerb. straipsnių autoriai, gal kas pakelsit, pakedensit šitą temą.
Remiantis informacinėm nuotrupom, darosi baugu - kryptinga informacija ES nežada džiugaus rytojaus.

Pagaliau       2020-11-2 18:00

Radosi toks Tvankstas, kuris aiškiai pasakė kas tas Dvorkinas.
O tai rašo, rašo paklodes ir esmės nepasako.
Šaunuolis.
Ačiū.

Tvankstas       2020-11-2 16:37

Raigerdui - niekas negali Rusijoje taip gerai išmanyti stačiatikių ir kitų krikščionių reikalų tik kaip žydas A.Dvorkinas.

Tvankstas       2020-11-2 16:35

Nuostabiausias yra fotomontažas, kuriame sustengusio kūno Elin Krantz, numesta ant akmenų, dengia savo nuogą tarpkojį plakatu ‘Refugees welcome’. Ant kiekvieno Vilniaus, Kauno ir kitų miestų reklaminio stulpo BLM big dick mylinčioms mergaitėms apsišviesti.

Tvankstas       2020-11-2 16:27

Žinoma, linkiu ir big dick Armonaitės niolikinėms, nors sotumą pajaus.

Tvankstas       2020-11-2 16:25

Daugiau tokių Elin Krantz Švedijai, svajotojų sočiai atsidulkinti su afro, greičiau bus pramuštas nuosmukio dugnas. Tikrovėje - tai dešimtys tokių atvejų, tik cenzūra nepraleidžia į viešumą.

Raigerdas        2020-11-2 12:24

Parašiau du žemiau esančius komentarus,  bet gerbiamas Vidas Rachlevičius ir pats galėjo giliau pasigilinti apie Prancūziją ir jos klaidingą politiką religijų atžvilgiu, besitęsiančią ne pirmus metus. Straipsnio autoriui yra prieinami straipsniai anglų kalba, tai reiškia jis galėjo pasigilinti į tokį reiškinį, kaip religinis ekstermizmas. Štai pacituosiu vieną iš jų:“Sektantizmo tyrimų ir informacijos centrų federacija (FECRIS)
Nepaisant viešojo Prancūzijos pasaulietinės Respublikos finansavimo, FECRIS turi Rusijos viceprezidentą Aleksandrą Dvorkiną, kuris priklauso Rusijos stačiatikių bažnyčiai ir „kovoja“ su tikslinėmis religinėmis mažumomis, kurios, jo manymu, yra stačiatikių tikėjimo konkurentės.
Jis yra labiausiai pagarsėjęs antisektantas Rusijoje ir Nepriklausomų Valstybių Sandraugoje (NVS). Karinga jo veikla remiasi dvasinio saugumo koncepcija, kurią Putino administracija 2000 m. Apibrėžė taip:
„Rusijos Federacijos nacionalinio saugumo užtikrinimas taip pat apima kultūrinio ir dvasinio-moralinio palikimo ir istorinių viešojo gyvenimo tradicijų bei standartų apsaugą ir visų Rusijos tautų kultūros paveldo išsaugojimą. Turi būti vykdoma tokia valstybės politika, kuri siektų išlaikyti gyventojų dvasinę ir moralinę gerovę, uždraustų eterio laiką smurtui ar nepagrįstiems instinktams skatinti ir kovoti su neigiamu užsienio religinių organizacijų ir misionierių poveikiu “.
Nuo tada Dvorkinas šią koncepciją panaudojo kaip pagrindą kampanijai prieš religines mažumas, paremtas „svetimų“ priešų ir „svetimų“ idėjų paranoja, ir priemonėms, skirtoms nepagrįstai apriboti Rusijos piliečių, nusprendusių laikytis religijos ar įsitikinimų ir laisvės, eiti dvasiniu keliu pagal savo paties apsisprendimo teisę”(“The Role of FECRIS and Anti-Cult Organization in Russia”-https://freedomofconscience.eu/the-role-of-fecris-and-anti-cult-organization-in-russia/). KAIP TURĖJO BŪTI ORGANIZUOTA RELIGINĖS NEAPYKANTOS KURSTYMAS LIETUVOJE? TAI TURĖJO PADARYTI A.DVORKINO PASEKĖJAI ARBA VIETINĖS BEŽDŽIONĖS, KAIP TAO BUVO FAŠISTŲ IR KOMUNISTŲ OKUPACIJOS METAIS. Štai pavyzdys, kaip tai buvo padaryta Rusijoje:“Religinės ekspertų analizės taryba.
Neapykantos kurstymas paskatino Rusijos vyriausybę imtis represinių priemonių. Tokia Rusijos antikultinio judėjimo veikla yra akivaizdus religinių mažumų padėties Rusijoje išlikimo ir pablogėjimo veiksnys.
Aleksandras Dvorkinas keletą metų vadovavo Ekspertų tarybai, vykdančiai valstybines religinių ekspertų studijas, prie Teisingumo ministerijos pagrindinio departamento.
Nuo 2009 m. Taryba investavo į valdžios įtakos sferas tirti bet kurios religinės organizacijos veiklą, doktrinas, vadovavimo sprendimus, literatūrą ir garbinimą ir rekomenduoti imtis veiksmų Rusijos teisingumo ministerijai.
Todėl Dvorkinas, kuris dabar yra Tarybos vadovo pavaduotojas, gali patarti Rusijos teisingumo ministerijai, kurioms grupėms turėtų būti leidžiama registruotis kaip religinėms organizacijoms, o kurioms grupėms - nelaikyti religijomis.
Kitas veiklos FECRIS aspektas Rusijoje yra religinių mažumų pasekėjų nukreipimas į vadinamuosius „reabilitacijos centrus“. Tokie “reabilitacijos centrai” buvo organizuoti ir Lietuvoje. Jiems vadovavo psichologas Arūnas Peškaitis, dirbęs tuo metu Teisingumo ministerijoje, o dabar tapęs vienuuoliu pranciškonu. Vėliau jam pradėja talkinti Teisingumo ministerijos Registrų departamento vyresnysis specialistas Donatas Glodenis, kuris pasižymėjo irgi redaguodamas A. Dvorkino knygą “Sektos” ir pavadino, kad tai yra “antikultinis žanras“. Taigi, fašizmas yra tik savotiškas žanras ir nieko blogo tame nėra, komunizmas taip pat yra tiktai žanras ir nieko blogo tame nėra, beprotystė - tai irgi yra tik žanras ir nieko blogo tame nėra. ŠTAI TOKIUS PSEUDO REIGINIUS SPECIALISTUS MAITINA MOKESČIŲ MOKĖTOJAI, O TEISINGUMO MINISTERIJA JUOS ĮDARBINA PAGAL RELIGINĘ PRIKLAUSOMYBĘ,  BET NE PAGAL KOMPETETINGUMĄ. AKIVAIZDI KORUPCIJA TIK RELIGINĖS PRIKLAUSOMYBĖS PAGRINDU. RUSIJOJE BŪTENT TAIP ORGANIZUOTAS DARBAS VALSTYBINĖSE ĮSTAIGOSE PER RPC- RUSIJOS PROVOSLAVŲ CERKVĘ IR BUVUSIUS KGB-ISTUS, KURIE DABAR TAPO PROVOSLAVAIS. PERSIDAŽĖ TIK TAM, KAD GAUTI VALSTYBINĮ IŠLAIKYMĄ.

>> Raigerdas       2020-11-2 12:04

Du ilgi ir gana išdamūs komentarai. Sudėjus kartu, būtų puiki įžanga į solidios apimties veikalą. Kaip ir sakiau, tai tik įžanga. Man skaitant komentarus taip ir neaišku, ką su tais kosmopolitų produktais daryti? Man panašu kad komentatorius į visokio plauko atėjūnus, tiksliau hibridinio karo okupantus yra linkęs žiūrėti visai tolerantiškai…
.
Atsakyk trumpai ir aiškiai, ar juos siūsti atgal ar ką daryti? Tik neveblenk apie humanišką jų integravimą Europoje.
.
Humanizmas yra humanizmas savo vietoj ir savu laiku, o su rasistais - baltųjų rasės nakintojais kalba turi būti trumpa ir aiški.  O religija šiuo atvėju yra tik pretekstas nukrypti nuo esmės.

Raigerdas        2020-11-2 11:23

Kaip ir minėjau žemiau esančiame savo komentare, kad gerbiamas Vidas Rachlevičius, kuris dažnai kalba labai teisingus dalykus pačiomis aktualiausiomis Lietuvai temomis, šį kartą pasitenkino tik savo asmenine nuomone, ignoruodamas ekspertų, religijos tyrinėtojų ar žymių filosofų, sociologų moksliniais darbais, tame tarpe ir Oxfordo religijos tyrinėtojų išvadomis. Įvairiose religijose dažnai pasitaiko įvairių išsigimėlių, religinių fanatikų, maniakų, narcizų ir kitokių dvasinių sutrikimų turinčių žmonių, kuriems religija tampa ta priedanga, kad nuslėpti savo ydas ir dvasinį iškrypimą. Jų yra ir Lietuvoje. Ne vienas pasaulyje žinomas religijos ekspertas, pažymi Aleksandro Dvorkino apsišaukėlišką prisistatymą “profesoriumi”, bet būtent taip jis buvo pristatytas ir Lietuvoje, ir tai padarė psichiatras psichoterapeutas, Lietuvos ir Vilniaus miesto savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas, Lietuvos Sveikatos Apsaugos ministras Raimondas Alekna. Šitam psichiniam ligoniui Aleksandrui Dvorkinui plojo susirinkę į konferenciją Seimo nariai, VU Rektorius Benediktas Juodka ir daugybė kitokių “elitinių” veikėjų, kurie net nesuprato, kad FECRIS dėka Lietuva turėjo tapti dar viena religinės neapykantos kurstymą toleruojanti šalis, kokia tapo Prancūzija. Tai jau buvo svarstoma Seime Aloyzo Sakalo vadovaujamame Teisės ir teisėtvarkos komitete. Į FECRIS tikslų įgyvendinimą buvo įsijungusi ir VSD, vadovaujama tokio diletanto, kaip Mečys Laurinkus. Apie Aleksandrą Dvorkiną iš Rusijos RPC, Religijos ir Visuomeninės politikos Instituto įkūrėjas, du kartus nominuotas Nobelio premijai, religinės laisvės, nacionalinio saugumo ir anti-ekstremizmo ekspertas Jozeph Griebovski pasakė tiesiai šviesiai:“A. DVORKINO VEIKLA - TAI BEPROTYSTĖ”, bet mūsų pasipūtėlių ir nekompetetingų partinių veikėjų valdžiai, šitokios žinomų religinių ekspertų išvados buvo nesuprantamas dalykas. Todėl, jie kaip beždžionės skleidė Seime Aleksandro Dvorkino iš Rusijos RPC fašistines idėjas apie įvairias religijas, kurios nepatiko A. Dvorkinui, tarp kurių buvo ir islamas. A. Dvorkino propagandą skleidė ir aukštojo išsilavinimo neturintis, ir nesugebėjęs jo įsigyti net iki dabar, bet tūnantis Seime, Algimantas Salamakinas, tuo metu vadovavęs Etikos ir procedūrų komisijai Seime. Yra ir kunigų tarpe pakankamai gandonešių, platinančių A. Dvorkino fašistinių idėjų knygą “Sektos”, ir vienas iš jų yra kunigas Edmundas Naujokaitis. Lietuvos Blaivybės fondas irgi kalą į galvą savo vargšams anoniminiams alkoholikams beprotiškas A. Dvorkino idėjas. Jums įdomu, kaip Lietuvoje plito Hitlerio fašistinės idėjos apie žydus, tai pasidomėkite, kaip XX a. pabaigoje ir XXI a. pradžioje Lietuvoje buvo platinama Aleksandro Dvorkino neapykanta kitų religijų atžvilgiu, ir kaip jo beprotiškos idėjos apsigyveno daugybės politikų galvose, Teisingumo ministerijoje, žiniasklaidoje:“Lietuvos rytas”, “Kauno diena”, “Delfi”, “Respublika”, LRT TV laidos, “Vakarų ekspresas”, “Moteris”, “Cosmopolitan” ir daugybėje kt. internetinių portalų ir rajoninių laikraščių, ir netgi tokių kaip http://www.satan.lt Taigi, gerbiamas pone Vidai Rachlevičiau, kaip matote pamišimas religiniu pagrindu yra UŽKREČIAMAS DALYKAS, ir Lietuva nėra išimtis, ir nėra nieko nuostbaus , kad mes patyrėme pamišusių fašistų OKUPACIJĄ ir bepročių KOMUNISTŲ okupaciją. Psichiniai jokių kitų metodų neturi, nes jos pagrindas yra BAIMĖ, TERORAS, grąsinimai, priespauda, engimas, slopinimas ir oponentų naikinimas. Jie yra visiškas ŽMONIŠKUMO, APIE KURĮ RAŠĖ VYDŪNAS, ANTIPODAS. Ir Prancūzijos valdžia šito suprasti nenori, todėl aukų bus dar daugiau, nes ji pati finansuoja RELIGINIUS EKSTREMISTUS , o paskiau aimanuoja ir verkia. LAISVĖ YRA SUSIJUSI IR SU DVASINE SVEIKATA, BET PRANCŪZIJOS VALDŽIA ABSOLIUTIZUOJA LAISVĖS SĄVOKĄ, todėl GILJOTINA ten buvo išrasta būtent Prancūzijos už Laisvę revoliucijos metu. Kuo tai baigėsi? Revoliucionieriai vienas kitą giljotinavo, o į valdžią atėjo diktatorius Napoleonas.

Kur dingo       2020-11-2 1:42

Klausimas aiškus, atsakymas taip pat   2020-11-1 13:51
Puikus komentaras apie dvi švedes.
Viena Greta…
Kita ...
Gal autorius pakartotų...
Ačiū.

Raigerdas        2020-11-1 23:23

Nors gerbiamas Vidas Rachlevičius rašo gana protingus ir įdomius straipsnius, bet rašydamas religine tematika nėra pakankamai kompetetingas šioje srityje. Priežastis religinių konfliktų yra ne dėl islamistų, o dėl neteisingos, kreivos ir netgi nusikalstamos Prancūzijos vyriausybių politikos religijų atžvilgiu. Iš tikrųjų Prancūzijoje apie laisvę yra deklaruojama gana formaliai, nes dažnai po ta laisvės priedanga slepiasi įvairios ekstremistinės organizacijos, kurias maitina Prancūzijos valdžia. Ir Prancūzija iki pat šiandien nekeičia savo ydingos politikos religijų atžvilgiu. Štai jums faktai: Yra tokia ekstremistinė organizacija kaip FECRIS, kuri seniai kursto religinę nesantaiką visoje Europoje ir Rusijoje, ir kurią šeria būtent Prancūzija. FECRIS vadovauja tokios pusiautrenktos asmenybės, kaip Aleksandras Dvorkinas iš Rusijos. Ką tik nepaimsi tame FECRIS vadovų “panteone”, tai kiekvienas iš jų pamišęs savaip ir jų veikla yra susijusi su religinės neapykantos kurstymu visoje Europoje ir Rusijoje. Apie 80% FECRIS biudžeto sudaro būtent valstybinės lėšos iš Prancūzijos. FECRIS ( the European Federation of Research Centers against Sectarianism, lietuviškai tai vadinama, kaip Europos sektantizmo tyrimo ir informacijos centrų federacija) – tai grupė antikultinių organizacijų, kurios turi 18 savo atstovybių, pagrindinai Europos šalyse. Ši organizacija buvo įkurta 1994 metais birželio 30 d. Centrinis FECRIS štabas ir pats veiklos centras yra Paryžiuje. Toks psichiškai nesveikas tipas (pagal psichiatrų pateiktas išvadas), kaip Aleksandras Dvorkinas iš Rusijos yra FECRIS tarybos narys. Religijos tyrinėtojai iš įvairių pasaulio šalių, tame tarpe ir iš Rusijos, pažymi, kad FECRIS yra ekstremistnė ir religinę nesantaiką kurstanti organizacija, tačiau Prancūzijos valdžia tęsia savo ydingą politiką. Taigi, pati Prancūzija kursto religinį ekstremizmą, ir nesugeba suvokti, kad nuo to kenčia patys prancūzai. Aš neteisinu islamistų terorizmo ir jų žiaurumus, tačiau būtent Prancūzija yra kalta dėl to, kad pati materialiai palaiko įvairias religinių fanatikų ir ekstremistų grupes. O jie, dauguma iš kurių yra trenkti, daro tai, ką jie moka.

ah1       2020-11-1 15:47

religija tai žmonių valdymo sistema, o “no go” zonomis Europoje keičiama žmonių valdymo sistema, o ” no go” zonų buvėjai jau turėtų būt įvardinti kaip Europos valstybių tvarkos griovėjais ir grėsme Europos valstybių nacionaliniam saugumui nes ten kur “no go” zonos ten ne Europos valstybių tvarka - ten musulmonų tvarka kur kojos nekelia net Europos valstybių policija.  Kam nepatinka šeimininkų namų tvarka tas turėtų arba pats nešdintis iš šeimininko namų arba būti išprašomas iš Europos.Ax, neveltui Aristotelis rašęs savo veikale ” Politika” - arba vietiniai sunaikina atėjūnus arba atėjūnai vietinius.

>> Klausimas aiškus... 2020-11-1 13:51       2020-11-1 14:38

>>  Klausimas aiškus, atsakymas taip pat     2020-11-1 13:51
Dėkoju už informaciją !

>> Al       2020-11-1 14:34

“O su atvykėlių bendruomenėmis sudaryti Perkėlimo sutartį.” Kas čia tokia migla…
.
99,999 % negrų ir arabų kuriuos į Europą įvežė ar leido jiems bet kokiu būdu patekti eurokomunistai ir globalistai, be jokių ceremonijų išsiūsti atgal. Ir TAŠKAS !!!
.
Pažiūrėkit į žemėlapį... kiek kartų Afrika didesnė už Europą.
Paklauskite saves, kur ta Afrikos negrų civilizacija? Gal PAR, o gal Liberijoje…
Kinai parodė ir įrodė kad galima valdyti žmonių gimstamumą. Kodėl tai netaikoma negrams ir arabams?
.
Laikas įvesti naujas sąvokas - “baltieji negrai”, ir “baltieji musulmonai” gal “musulmonai okupantai”. Tai yra tie baltosios rasės atstovai, kurie visa savo esybe save tapatina atatinkamai su negrais su naujųjų laikų musulmonais ir išpažįsta kosmopolitinius kliedesius…
.
Gal kas pasiūlys tinkamesnius apibudinimus.

>Manau, 2020-11-1 11:32       2020-11-1 14:09

Manau, C.S.Lewis Jums vienareikšmiškai pritartų.
(Aš tai tikrai pritariu.)

Klausimas aiškus, atsakymas taip pat       2020-11-1 13:51

Kiekvienam sąmoningam ir savo vaiko ateitimi besirūpinčiam tėvui ir motinai derėtų savo paaugliui vaikui ne tik papasakoti, bet nuolat priminti švedės Elin Krantz (ne Gretos Thunberg) istoriją. Ši arši multikultūralizmo šalininkė, modelis, net nusifilmavusi tolerastiškame klipe nepadorioje pozoje su negru ir traukianti posmą iš Švedijos himno, pati buvo “svečio” iš Etiopijos išprievartauta, nužudyta, o kūnas numestas ant akmenų kaip šiukšlė. Istoriją nesunkiai rasit internete. Parodykit paaugliui Elin Krantz negro išniekinto ir numesto kūno nuotrauką. Tam, kad tvirtai žinotų, kaip tinkamai pasielgti, kai aušrinės armonaitės kvies žygiuoti ir klūpėti prieš BLM negrus recidyvistus ir visais kitais panašiais atvejais. Deja, bet negrai ir musulmonai tik taip supranta multikultūralizmą. Kitaip šių minėtų skerdynių Nicoje jie nešvęstų žygiuodami Prancūzijos ir Vokietijos gatvėmis šaukdami alach akbar…

Al.       2020-11-1 13:43

Nacionalsocialistai, gal būt, irgi ne visi žudikai. Na, bet uždrausta pati doktrina ir bet koks jos propagavimas, ir taškas. Mūsų vietiniai musulmonai, Lietuvos totoriai, galvų nepjausto. Taigi, jie čia niekuo dėti. O ateiviai turi būti filtruojami. Parodė nepagarbą priėmusiai tautai - grįžta į savo Afroaziją visa giminė. Eurokomunistai arabų ir negrų pulkus čia nusprendė suvežti ne todėl, kad jie ten vargo - jie ir anksčiau ten vargo - bet tam, kad padėtų Europą paversti tautų lydymosi katilu. Todėl tam, kad Europos tautos išliktų, jos turi tų ateivių gerbūvį padėti kurti jų tėvynėse. O su atvykėlių bendruomenėmis sudaryti Perkėlimo sutartį.

Žvilgsnis       2020-11-1 12:45

Ar jūs girdėjote: musulmonai teroristai.
O ar girdėjote kad ne visi musulmonai yra teroristai, tai yra - jie geri musulmonai.
.
Mane graužia toks klausimėlis, kodėl geriems musulmonams patinka dalintis kitatikių blogu požiūriu į juos ? Gal jie nėra tokie geri ? Jeigu geriesiems rūpėtu DORA, jie drausmintu savo išsišokėlius ? Kodėl to nedaro ?! O gal tai tik žaidimas “geras musulmonas ir blogas musulmonas”, kažkur girdėta. Aha.

rachelei       2020-11-1 12:37

... ir, beje, pradžiai teikis sau pačiai bent kiek rišliai paaiškinti, ką turi bendro religija ir rasizmas? Ir kas čia per sovietinis naujadaras - “religinis rasizmas”? Kaip tarpusavyje koreliuoja rasė ir religija?

Gerai, kadangi kairieji proteliu nepasižymi, užduosiu klausimą kitaip - ar islamo kritika yra “rasizmas”? Kaip kad tavo psichiatrinės palatos bendrai mėgsta kartoti.

rachelei       2020-11-1 12:32

klara cetkin, ką tu čia kliedi? Jau pabaik cituoti stalinistinius istorijos vadovėlius ir bent pabandyk sugrįžti į tikrovę.

Vienas iš komunistinių kliedesių yra “raganų teismai”. Ką tu vapi? O kodėl ne trys milijonai “raanų”? Tu bent supranti, apie ką rašai? Kas ta inkvizicija? Ką ji darė - kad kaip tik stabdė tamsią minią nuo bukaprotiško susidorojimo niekuo dėtų žmonių? Kad stabdė pasaulietinę valdžią, kad nesišvaistytų kaltinimais raganavus ir nepasisavintų melagingai apkaltintų žmonių turto?

Tu nors elementarius pradmenimis pastudijuok. O ne kartok komunistinius melus apie 700 metų senumo istoriją.Tau, politiškai korektiška rėksne, neįdomu, kad “raganos” dar ir šiandien oficialiai medžiojamos visame islamą išpažįstančiame pasaulyje? Kalbame apie šiandien, apie oficialią žmonių medžioklę pradedant Saudo Arabija, kur valdžios patvirtinti mirties eskadronai medžioja žmones, apkaltinus “raganavimus”.

Šventoji inkvizicija prieš 700 metų atrodo teisingumo ir sveiko proto citadele. palyginus su šiandienos “raganų teismais” nuo Malio iki Malaizijos.

Ir taip, Japonijos buvo neįmnoma kai sustabdyti, tik suduodant jai preventyvinį branduolinį smūgį. Taip išgelbėtos milijonų gyvybės.

Beje, bonbas numetė ant Hirošimos ir Nagasakio, nes ten buvo skaitlingiausios japonų katalikų bendruomenės. Čia jokia ne sąmokslo teorija, o istorinis faktas.

Abu pasaulinius karus sukėlė ne krikščionys, o pasaulietinė valdžia, nekentusi krikščionių. Antrą pasaulinį apskritai sukėlė tavo taip mylimi kairieji, yapč nekentę krikščionių ir juos naikinę.

Pats baisiausiais XX a. Holokaustas - tai krikščionių išnaikinimas, surengtas tavo garbinamų kairiųjų. Pradėjo bolševikai, tęsė naciai.

Nori tęsti diskusiją? Ar tik kaip kokia roza liuksemburg, moki tik klykti be jokių argumentų? Nors, ko iš jūsų, kairiųjų, daugiau tikėtis.

Sara >> Rachelė 2020-11-1 10:03       2020-11-1 12:30

Kodėl pasisavinai mano mintis ?

>> Na, ne 2020-11-1 8:33       2020-11-1 12:25

Kodėl tie “gerieji” islamistai net nepasisako prieš savo tikėjimo brolių piktadarybes ?!!

Vatikanas       2020-11-1 12:22

Popiežius jiems numazgos rankas ir dar palaimins.

Kas tas nematomas priešas       2020-11-1 12:19

Dėl žalingo alkoholio vartojimo kasmet pasaulyje miršta 3,3 mln žmonių,nuo narkotikų 0.6 mln.Nuo 1980 metų pasaulyje atlikta 1.6 milijardo abortų.Ar krikščionybė ir Islamas skatina alkoholio,narkotikų vartojimą ir abortų daryma(vaikų žudymą),ar čia vis dėl to revoliucijų,ateizmo,liberastijos ir bedievystės pasekmė

Kodėl tyli       2020-11-1 11:37

krikščionys?Bažnyčia?

Manau,       2020-11-1 11:32

velnio gudrybei nėra ribų. Kaip gudriai jis mus mulkina, priešina vienus su kitais, kaltina visomis nedorybėmis, kurias pats pakursto.  Europa ir pradėjo slysti ir ristis su pagreičiu žemyn, kaip tik tada, kai nutarė pašalinti Dievą iš visko, tad turim, ką turim, t.y. šėtoną.

Cha >>> Rachelė       2020-11-1 11:26

Reziumė, ne religijoje blogis, bet žmogaus nuodėmėje, t.y. godume, valdžios troškime, gašlume, pykčio nevaldyme, t.y. save susidievinime.Nuo to ir prasidėjo mūsų epopėja šioje žemelėje, kai Adomas ir Ieva, suabejojo Dievo dievyste.

kol nebus        2020-11-1 10:35

statomi į savo vietą musulmonai ir žydai, tol pasaulyje šita betvarkė ir tęsis

Rachelė       2020-11-1 10:03

Neperdėk Rachlevičiau ir nebūk religijų rasistas. Ar savo laiku mažai žmonių išskerdė krikščionys su Kristaus vardu lūpose? Paskaityk kronikas apie kryžiaus žygius į Lietuvą XIII- XIV a. ir sužinosi kiek išpjauta žemaičių ir lietuvių vaikų moterų senelių vyrų.... O kryžiaus žygiai į Palestiną ir net į krikščionišką Konstantinopolį kiek gyvybių kainavo???? Vien tik Konstantinopolyje tuomet riteriai išpjovė kelis tūkstančius gyventojų.... O kur dar inkvizicijos veikla: istorikai nustatė, kad XVI–XVIII a. pirmoj pusėj Europoj nuo Ispanijos iki Švedijos (ji tuo metu apėmė ir Norvegiją su Suomija) inkvizicijos laužuose sudegė per 300 000 raganų, velnių ir kitokių katalikų bažnyčiai nepriimtinų disidentų.... Prisidirbo smarkiai krikščionys ir abiejose XX a. pasauliniuose karuose, per kuriuos išžudyta apie 80 milijonų žmonių.. O kur dar Hirosima, Nagasakis - kiek peilių vertas ,Mažylis” JAV vyriausybės numestas ant miesto be kariuomenės???Ir taip toliau ir panašiai… taip kad isterijos kelti nereikia. Baisu ir klaiku, kai atsiranda ideologiškai indoktrinuotas psichas, kuris vidury dienos pjauna taikius gyventojus, bet tai dar ne pasaulio pabaiga… tamsta verčiau nuvyktum į Kalnų Karabachą ir pasidomėtum kiek taikių gyventojų per mėnesį su trupučiu išžudyta ten??? Bet kažkodėl žudomi armėnai o iš dalies ir azerai niekam labai nerūpi, nors ten jų jau šimtai… O įskaitant ir karius iš abiejų pusių ir apie 5 000 - ir ką ar kas nors kur nors nors pirštą pajudino??? Štai čia ir baigiasi krikščioniška moralė: ne mano kiaulės ne mano pupos… Deja. Toks jau tas pasaulis.

Na, ne       2020-11-1 8:33

Manau, kad pasaulio liberastai to ir siekia, kad supriešinti visus ir izoliuoti taip, kad nei vienas necyptelėtų. Ne religijos kaltos. Prisiminkite hitlerį, kuris naikino, žudė, kankino žydus, čigonus, nors jie niekam galvų nepjovė. Musulmonas taip pat yra niekuo dėtas žmogus, bet štai vejami savanaudiškų tikslų randasi veikėjai, kurie kuria grupuotes ir veikia islamo vardu, nors jie nėra jokie tikintys, bet neapykantos “pripumpuoti” jauni žmonės. Neapykanta juos ir išduoda, kad jie yra ne Dievo tarnai, o velnio įrankiai.
</p> Paklauskite savęs, pasaulyje susidariusios pandemijos kontekste, kam visa tai reikalinga? Galų gale, imkime skirti Dievą nuo šėtono. Kur Dievo darbai, kaip meilė ir šėtoną, kur tik neapykanta, t.y. priešingybė meilei. Seniai yra aišku, kad tuščia vieta nebūna, t.y. jei Dievas išvaromas, ten būtinai įsitaisys nelabasis.</p>

Babunė       2020-11-1 8:14

Tokio nuostabiai tiesaus ir teisingo komentaro senokai neskaičiau. Ačiū, su pagarba Habilitui. Dar yra Lietuvoje mąstančių žmonių. Daugiau tokių ir Lietuva pakils iš duobės, įvarytos visokių homofilų.

habilitās       2020-11-1 6:23

„Gal laikas pradėti galvoti savo galva?“
✒✒✒
Pirma, tą Galvą reikia turėti, o jau tada spręsti ką su ją daryti: atiduoti muslimams nupjauti ir kuo daugiau prisivežti į Lietuvą tų muslimų, kad procesas vyktų sklandžiai kaip Nicoje arba nieko negalvoti ir prioritetą teikti konservatorių davatkomis, kad jos nepabėgtų iš bažnyčios, pamačiusios du „princus“ ar dvi „princeses“ su veliumais prie altoriaus.
Juk tai, kaip sakė savaitės pradžioje viena tokia begalvė Galva, „geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai šiuo sudėtingu laikotarpiu“, kai trys Ciocės artimiausius ketverius metus rūpinsis Simonko klubo nuotraukų galerija ir naujų žemės ūkio kultūrų veisimu.
P.S. Juk ir Covidas antrame ar trečiame plane, kai startuoja žiurkių lenktynės dėl ministerijų portfelių!

Europos standartas       2020-11-1 3:56

Baltieji yra jėga !
Europa yra baltųjų namai !!!
ES vadovauja tik Europos tautų atstovai !
Kairuoliškai politikai stop !
Šalin kosmopolitus !
Išsigimusiam globalizmui stop !
Šalin leftistus ir jų užmačias !
Nušalinti proislamišką valdžią ES !!!
Islamistus lauk iš Europos !
Islamistai namo !
Sorošo organizacijom stop !
Jokių parašų po abejotinomis sutartimis.

ah1       2020-11-1 1:17

“no go” zonos reiškia kad JIE ateina ir atsineša savo tvarką, kuriai mes turime paklusti. Na jūs man pasakykit kaip elgiamasi su žmogumi kuris ateina į svečius ir pradeda šeimininkams nustatinėti ką šeimininkas turi ir gali daryti, kur šeimininkas gali eiti kur negali eiti savo namuose, o jei šeimininkas nesutinka su svečio sąlygomis tai svečias nupjauna šeimininkui galvą kitų šeimos narių akivaizdoje?

Al.       2020-11-1 1:04

Jei atsakymas bus filosofinis pagraudenimas, agresorius tai supras kaip pasidavimą.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.