Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vidas Rachlevičius. Mes niekada neleisime radikaliems socialistams sunaikinti mūsų laisvę

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 24 d. 9:17

41     

    

Vidas Rachlevičius. Mes niekada neleisime radikaliems socialistams sunaikinti mūsų laisvę

Šiandien Šv. Greta Davose buvo neatpažįstama – švelni kaip pūkelis, mandagi, rami, jokių atgrasių grimasų ir didaktikos. Regis, jos pasirodymų scenaristai suprato, kad perlenkė lazdą.

Žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad net jos bendraamžiai draugai priekaištavo, kad taip negalima kalbėti su milijardieriais ir apskritai reikėtų rodyti šiek tiek pagarbos suaugusiems.

Tie besikeičiantys vaidmenys, kalbėjimo maniera, tonas ir pačių kalbų turinys yra geriausias įrodymas, kad vaiku yra manipuliuojama.

Tuo tarpu JAV prezidentas pranešė, kad jo šalis prisidės prie realių darbų ir aktyviai dalyvaus 1 trilijono medžių sodinimo iniciatyvoje.

„Turime atmesti daugiamečius likimo pranašus ir jų apokaliptines prognozes“, – pareiškė prezidentas Donaldas Trumpas Davose pasaulio ekonomikos forume, Šveicarijoje.

* „Jie septintajame dešimtmetyje prognozavo pernelyg didėjančio gyventojų skaičiaus krizę, masinį badą aštuntajame dešimtmetyje, naftos pabaigą dešimtajame dešimtmetyje“.

* „Šie žadintojai visada reikalauja to paties: visiškos galios dominuoti, transformuoti ir valdyti kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą. Mes niekada neleisime radikaliems socialistams sunaikinti mūsų ekonomiką, sugadinti mūsų šalį, sunaikinti mūsų laisvę “.

* „Amerika visada bus tvirta, išdidi, nepalenkiama laisvės bastione“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ataušk> Džeikas       2020-02-7 8:47

atsigaivink stikline šalto ....kam jau čia idomios tos nerišlios tavo improvizacijos tema : ikosmičeskijekorapbliborozdiat…Ir atsikabink nuo niekuom dėto šunėko,nevykęs rachmaninove.Tau tik su vaikais diskutuot:(

Dzeikas       2020-01-28 7:33

tiekui:
Profesoriaus Preobrazenskio Sarikovas irgi pasakydavo teisingu dalyku. Tai ka, man jo kalbas konspektuoti ir isiminti citatas?

tiek       2020-01-27 20:47

Džeikai, pats tikriausiai “visai papūtal kozirius”- tikrai nesi iš “Rokfelerių/Trumpų  kompanijos su jų “elementariu interesu” - pelnu ,dideliu pelnu (neoficialiai - bet kokia kaina) .Todėl atleisk,bet visai neaišku ,koks paties,komentarų liūto interesas taip nuožmiai pult nuoširdžią mergaitę ? Ką Greta konkrečiai neteisingai konstatavo?Be pykčio ,škia:)))

Dzeikas       2020-01-27 7:00

tiekui: tos malolietkes issivartymai lygiai tokie patys, kaip ir homoseksualistu:
1)Homoseksualistai pradeda nuo tolerancijos.Girdi bukime pakantesni kitokiai nuomuonei.Kas priestaraus?
malolietkes atstovaujama chebra pradeda nuo tarsos, girdi vandenynai, orai, aplinka uztersta. Na kas priestaraus? Gi eziui aisku.
2) Homoseksualistai baigia persekiojimu tu, kurie ima naudoti posaki “normalus” apie “heteroseksuali” seima(jau sukeisti vietomis terminai, kaip beje jau ir zodis “homoseksualus” ju netenkina)
malolietkes chebra ima reikalauti milzinisku investiciju is tu, kurie tersia maziausiai - JAV ir ES. Ir ne plastikiniu maiseliu mazinimui, bet CO2 mazinimui (o tai milziniski pinigai i technologinius pakitimus). Tuo tarpu tuos vandenynus apsiko afrikieciai su azijatais kurie ant malolietkes chebros deda skersa. Ir tu “greenpeace”-u akcijos igyja teroristines apraiskas. Vel paradoksas, bet pries civilizuotas salis, kurios del savo civilizuotumo ju kaip kurapku issaudyt negali, kai sie sakykim blokuoja savo gelda koki jiems nepatinkanti “tarsu” laiva. “Admirolo Kuznecovo” kazinkodel neblokuoja, a ne? Nors sakykim rusui ispilt kubametra alyvos i vandenyna lengviau negu issisnypst persalus.

Dzeikas       2020-01-27 0:38

As kalbu apie neracionalu CO2 ismetimo mazinima bet kokiomis priemonemis ir saskaita JAV ir ES.
Del apzeldinimo tik debilas priestarautu. Net Sovietai parodai viena kita medi pasodindavo.

ah1       2020-01-26 22:35

Dzeikui : va ir Trumpas medžius žadėjo sodinti: cit.” Tuo tarpu JAV prezidentas pranešė, kad jo šalis prisidės prie realių darbų ir aktyviai dalyvaus 1 trilijono medžių sodinimo iniciatyvoje.”

ah1       2020-01-26 22:33

Dzekui:
o aš manau kad todėl mano šulinys išdžiūvo kad medžius iškapojo ir toliau kapoja, nelyja ir nelyja todėl kad medžiai iškapoti, ir vėjai siaučia todėl kad medžiai iškapoti ir medžių iškapojimas tiesiogiai susijęs su klimato kaita - nes būtent sodybos ir būdavo apsodinamos medžiais kad vėjai nepūstų, kad užvėja būtų, kad pavėsio būtų ir lietaus būdavo ir šuliniai pilni vandens ir neišsemiami.

Dzeikas       2020-01-26 20:20

ah1ui:
o man gamta ka kita rode.Mano paauglysteje ziemu nebuvo Lietuvoje. Nei seni- besmegeni suvyniosi, nei slidemis pasivazinesi. O su rogutemis ne per sniega, o per lapus krituoklius ciuozdavai, zmones juokindavai tik. Paskui vel zienos uzejo tokios ,kad iki balandzio pabaigos sniegas gulejo(1995m), 2010m grizau per “kryze” ant Lietuvos tai bevaziuodamas 30 gruodzio nuo Liublino per sniega yrtis teko. Jeigu ne amerikoniskos Yokohama ziempadanges tektu NM kur nors Suvalkuose sutikt. Dabar ziemos vel atsilo.
Ir ka tai irodo?
Nieko tai neirodo apart to, kad temperaturos svyruoja. Ir zmones ta uzfiksavo dar pries 1000 metu.Kai Grenlandijoje kuresi gyvenvietes, o po 300 metu teko susivyniot meskeres - nes ziemos tapo tokios atsiaurios, kad morkos neisauginsi.
O tavo minetas nudziuves sulinys gali buti “laivos Lietuvos” uliavojimo pasekme. Tik kelt uodega ant tautisku ponu tau baisu, nes gali but kaip Pociunui, Venckienei ar Kedziui.O stai ant Trumpo - kiek telpa, iki uzkimimo. Ka ir darai, nes Lietuvoje neturi ko na…velniop pasiust.

Al.       2020-01-26 17:58

Tai kas mandagiai vadinama ,,radikaliais socialistais” iki šiol buvo vadinama komunistais. Nors, dar tiksliau būtų - bolševikai.

ah1        2020-01-26 15:09

Dzeikui:
pati gamta rodo įrodo kas vyksta. Jei gyveni betoninėse džiunglėse tai ir nematai. O aš matau:matau kad mano šulinyje vanduo dingo, matau kad vietoj žalios žolės stagarai stypso be lietaus ir pašarų nėra, matau kad neauga pasėliai be lietaus ir vėjų gairinamoje žemėje, matau kaip pavasarį vėjai į dangų kelia žemes ir sukeliamos žemių audros - net miškelio nematau už poros šimto metrų, matau kad iškapotuose medžių ir palaidotų sodybų rajonuose sniego žiemą nebūdavo, o dabar vasarą nėra lietaus, matau kaip be organinės trąšos, be vandens dirvožemyje sliekų baveik nebėra ir kitos organikos, žemė negyva tapusi ir tai tik savo aplinkos stebėsena ir lyginimas kaip buvo anksčiau ir dabar. O aš matau ir vadovaujuosi tuo ką matau - savo pažiniu protu o ne kažkieno tratinamais pliurpalais

Klausimėlis       2020-01-26 14:51

Kas galėtų paaiškinti, kuom gi tokie pavojingi ES staiga tapo plastiko gaminiai? Tarkim prekybos centrų maišeliai. Kame problema, jei valstybės, pvz. tokia kaip Švedija, arba Lietuva, statanti naujus šiukšlių deginimo gigantus, tuos maišelius, ar kitas panašias perdirbimui nebetinkamas atliekas, kartu su kitomis buitinėmis atliekomis, sugeba juos visus saugiai ir naudingai utilizuoti (sudeginti)? Plastikinį maišelį galima naudoti 10 ir daugiau kartų, kol suplyšta, o po to jis dar pasitarnauja kaip kuras. Šilumą gaminti iš kažko vis tiek reikia. Popieriniai maišeliai visai ne išeitis, nepraktiški, suplyšta dar iš prekybos centro einant. Ir ar tikrai ekologiškiau vietoje plastikinių gaminti tokius niekam tikusius vienkartinius popierinius?

stasys        2020-01-26 10:57

Visos permainos turėtu prasidėti nuo savo kiemo ir tik po to į persikelti į svetima daržą . Be Kinijos ,Indijos yra ir kitu Afrikos žemyno gyventoju kuriu visiškai nedomina gamta ir kaip gi tu uždrausi žmogui norėti sočiau gyventi ir daugiau vartoti . Juk būtent tuo pasireiškia gamtos teršimas ? siekiant patenkinti vietinės visuomenės ir tos valstybės interesus tapti savarankiška ir nepriklausoma nuo išoriniu veiksniu . Todėl čia reiktu paklausti o ką vardan gamtos tos besivystančios šalys galį paaukoti .? Teisinga būtu kalbėti apie priemones kurios sumažintu daroma gamtai žalą pas juos . Iš dalies galima pritarti ir Dzeikui ..per gamtos taršos anti-projektus yra kuriamos priemonės didžiųjų šalių suvaržyti besivystančiu šalių ne tik ekonomikos vystimasį bet ir tos smilkstančios demokratijos užuomazgas . Demokratija tiesiogiai siejama su tos šalies piliečio gerove .

Dzeikas       2020-01-26 10:10

ah1ui:
PS. Durneli klimakso saugotojau,
1) Niekas neirode zmogaus itakos klimato kaitai. CO2 didejimas tai tik HIPOTEZE.
2) Daugiausia CO2 pagamina ne JAV ir ES kur cypauja si nevisaprote malolietke, o Kinija ir Indija atsizyminciomis visisku gamtos apsaugos reikalavimu ignoravimu. Ju beje tie “zalieji” visiskai nekibina ir net nebando kazkokias ten akcijas daryt.

Dzeikas       2020-01-26 10:03

ah1ui:
Tokius socialistus reiktu kastruot iki lytinio subrendimo, nes jie slopina zmonems galimybes paties prasimaitinti ir skatina baudziauninko-vergo-islaikytinio psichologija.
Ir paradokslau, bet tokiu socialistu mastysena randa pritarima tarp stambausir ypac oligarchinio kapitalo trubaduru.

ah1       2020-01-25 17:15

lyginant ką pasakiusi Greta su mūsų prezidento kalba (tiesos.lt. str. pavad. “Gerovės valstybės kontūrai Lietuvai“. Gitanas Nausėda: ligšiolinė ekonominė ir socialinė politika, aukštinusi nematomą rinkos ranką, patyrė fiasko”,iš str. cit.” ekonominė nauda neturi užgožti ilgalaikių aplinkosaugos ar socialinių tikslų.”,” Gerovė neįsivaizduojama ten, kur švari aplinka ir būsimų kartų ateitis aukojama trumpalaikiam pelno siekimui.” norit nenorit matau Gretos ir mūsų prezidento tą pačią  kryptį - planinės ekonomikos viziją, stichiškos ir gaivališkos ekonomikos nevykėliškumo faktavimą.

ah1       2020-01-25 13:53

ką pasakė Greta? Kad su žmogumi kaip su rūšimi bus baigta jei ir toliau oligarhatui ir oligarhato valdžiai rūpės tik plenas čia ir dabar, ir tęsis rinkos ekonomika?  Kimbama prie Gretos amžiaus, prie mokyklos nebaigimo, prie ligų bet negirdima vaiko lūpomis keliamo susrūpinimo busima karta ir tuo kas vyksta?  Tik sėdint betoninėse džiunglėse galima klimato kaitos nematyti palyginamuoju būdu: šuliniai tuštėja, vėjai siautėja, derlingos žemės korozija dėl vėjo pustomo sauso žemės paviršiaus ir organinių trąšų stygiaus ( nebus *udo nebus grūdo liaudis pataria patarle), sausrų sunaikinti gyvulių pašariniai plotai tiesiogiai susiję su baltimais būtiniais žmogui, ir t.t.  Ir vis tai pasiekta laisve - laisve daryt ką noriu,laisvę *ikt kur noriu ir ant ko noriu, laisve debilizuoti visuomenę - debilas su gamta bendros kalbos nesuras,  laisvę dekultūrinti - būtent kultūra yra tabu ir apribojimai, kai nėra tabu ir apribojimų nėra kultūros. Iškapoti miškai ir oro tarša prives prie to kad truks deguonio, išnyks vanduo, klimatas ir aplinka taps negalimi žmogui - ateities žmogui, Gretos kartai, Gretos vaikų  ir Gretos anūkų kartoms ir ateis žmogaus pabaiga, su žmogum bus baigta kaip su biologine rūšim - štai kuo susirūpinusi Greta ir tai daro apie 1 proc. gyventojų valdantis apie 95-98 proc. aktyvų. O TU kieno rogėsi sėdi - 1 proc., ar 95-98 proc.?  Kieno rogėse sėdi to ir giesmę giedok - liaudies patarlė pataria.

tiek       2020-01-25 12:05

tuos rachlevičius “varo” tie patys nešvarūs ,smirdantys kaip ir Grigeo išmatos , pinigėliai. Juk Greta pasakė paprastą dalyką ,kad užteršti vandenynai , oras ,vidaus vandenys,naikinami miškai - tikrai nėra joks gėris Gretos kartai.O Rachlevičiaus “išsivartymai” - paprasčiausiai logikai yra tiesiog per primityvūs- atseit Gretą skatina kiti ,tie kurie užsiima švarinimo bizniu.DEMAGOGIJA . PRIMITYVI.

stasys        2020-01-25 8:02

Panašu kad mes čia vietoje galėtume surengti viena iš tu diskusijų oro taršos klausimais . West pristatyta teorija (žinia Buratinams)  suintrigavo ..  teko ryte eiti iš gryčios su kompasu rankoje ir tikrinti ar ta bakūžė vis dar vietoje stovi ..o gal ėmė ir pasislinko per kokį metrą. Turiu visus nuraminti tie du rodikliai vis dar sutampa ..matau, pro langą, kaip Amzelmutė rytais džiausto vyriškus juodus pantalonus . Kur Jus dar rasite meilesnį vaizdelį ? o ir Rusija netapo pasaulio centru ..

T0mas J. -> West       2020-01-25 1:45

Žemės gelmėse - skysta geležis.
Ar jos temperatūrą kas nors PALAIKO, ar ta geležis nuolat aušta? Kokiu greičiu aušta? Kas bus kai visai atauš iki sustingimo?

West       2020-01-25 1:40

Taip. Magnetiniai poliai, jų vietos įtakoja jonosferą, oro masių išsisluoksniavimą ir judėjimą. Magnetiniai poliai įtakoja ir vandenynų sroves.
Pvz. Golfo srovės trajektorija jau gerokai pakitusi. Golfo srovės pokyčiai “stebuklingai” koreliuoja su magnetinių polių slinkimusi.
Žemės magnetiniai poliai apsikeičia vietoms kas maždaug 370 tūkst.m.
Bet kuris geologas pirštu parodys tokių recidyvų pėdsakus. Visus magnetiniųolių virsmus lydėdavo globalūs kataklizmai lemdavo daugybės biologinių rūšių išnykimą.
Kažkada arktyse vešėjo tropiniai miškai. Po keleto šimtmečių vėl vešės.
Pingvinams teks persikraustyti į Afriką. Taip buvo ne kartą ir dabar pradidėjo vėl. Magnetinių polių pasikeitimus inspiruoja saulėje cikliškai besikartojanys procesai. Pastaruoju metu saulės “elgesys” darosi vis “keistesnis”.
Lyginant su ankstesniais polių virsmais, dabartinis jau vėluoja kelesdešimt tūkst. metų.
Ar žinote suspaustos spyruoklės dėsnį?  Stipriau spaudžiama spyruoklė iššauna atgal greičiau ir stipriau. Žemės branduolys sudarytas išvskystos geležies.
Kaip geležis reaguoja į magneto polių judėjimą?
Judant !agnetiniams poliams yra jaukiamas branduolys. Visa tai sukelia grandinines reakcijas magmoje ir žemės plutos tektoninėse plokštėse.
Mums įprastas žemėlapis pasikeis. Filme “2012” fantazijų nedaug. Viskas ir atrodys maždaug taip.
Psichiškai defektyvios mergiotės šnekos yra už j9 nugaros tūnančių manipuliuotojų darbas. Tie žino ką daro. Ir nieko nedaro šiaip sau.
Nesudėtinga. Juk buratinai tokie kvaili.

T0mas J. -> Nord       2020-01-25 0:50

Paaiškink mums, nesuprantantiems, kaip magnetinis polius susijęs su oro temperatūra. Kuo arčiau magnetinio poliaus tuo šalčiau ar dar kaip? Paaiškink priklausomybę. Man nesuprantančiam, pvz., atrodo, kad temperatūra su MAGNETINIAIS poliais nesusijusi. Argi šalčio polius juda paskui magnetinį polių?

Nord       2020-01-25 0:32

Nėra abejonių, jog visa “klimato atšilimo” isterija yra tik širma skirta pridengti kitus dalykus. Pasakėlės naiviems buratinams.
Mokslinis faktas, kad dabar vyksta Žemės magnetinių polių persislinkimas.
Prieš keliasdešimt metų, šiaurės magnetinis polius dar sutapo su geografiniu.
Dabar jau nebe. Ne tas žodis. Paskutiniais gruodžio mėn duomenimis, šiaurės magmetinis polius juda 54 km per metus centrinio- rytų sibiro link ir dabar ta kryptimi nuo buvusios vietos ašigalyje yra nuslinkęs 2225 km. Atitinkamai persislinko ir pietinis polius.
Kadangi poliai yra kitur, senose vietose šilčiau. Yai ir visa ledų tirpimo arktinėse zonose paslaptis. Klimatas šyla ne dėl žmonių veiklos!
Žemėje pradodėjo ir sparčiai vyksta radikalūs pokyčiai kurie palies kiekvieną.
Pasailio galingieji žino realią padėtį, žino priežastis. Bet kodėl jie kvailina buratinus?
Įsivaizduokite, kad žinote ateitį. Tarkim žinote kada kils karas ar kitokia katastrofa. O kiti, dauguma nežino. Tokia padėtis suteikia daug provilegijuotų ir lengvų galimybių. Pvz pralobti, įgauti galių, valdžios, sukoncentruoti savo rankose.
Tie kurie žino kas vyksta ir vyks realiai elgiasi lyg čigonai kišenvagiai minioje- sukelia melagingą sumaištį, kad būtų lengviau apšvarinti žioplius.
Yra esminė Taisyklė- jeigu kažkas itin eskaluoja tam tikrą žinią, netikėk.
Bent suklusk. Nes itin agresyviai brukama žinia veikiausiai, 99,99 % yra dezinformacija.
Tai elementarus sveikos nuovokos dėsnis. Tačiau kvailiams galioja kiti dėsniai.

 

Dzeikas       2020-01-24 21:39

TomasJui: fasistas, negrus karia…

kalbama       2020-01-24 20:53

kad tam Davose USA finansų ministeris Mnučinas viešai Gretai patarė pirma pabaigti mokyklą, po to koledžą ir tik tada gal kažką tai bandyt kitiem aiškint .

Būtent       2020-01-24 20:50

banksteriai ir milijardieriai šitą fantomę ir sugalvojo, kaip 1917 metais tie patys banksteriai suvairavo pasauliui bolševikų perversmą ir internacių pasaulinę revoliuciją, nugalabijusią kiek ten žmonių, a?

T0mas J.       2020-01-24 20:45

Rachlevičius taip žavisi Trampu, kaip mažas vaikas lenktyniniu automobiliuku.. Mna net šypseną kelia. O kas tas Trampas? Eilinis prezidentas žudikas, teisės pažeidinėtojas, okupantas..

Ilgas       2020-01-24 20:00

Su užterštumu tikrai reikia kovoti,  bet klimato kaitai ,deja , žmogus įtakos   neturi.  Beje,popsinė žiniasklaida atkakliai tyli apie žinomą  mokslinį  faktą  ,kad Saulė  dabar arčiau žemės ,negu prieš  daugelį  metų...

stasys        2020-01-24 18:59

stasy 2020-01-24 15:03 > ačiu man iš tikro patinka “trydelioti” smile) aš iš tikro neįsivaizduoju kaip galima kritikuoti bloga orą .. ka susėdus tie pasauliniai mokslininkai gali pasakyti kai oras vis dar yra didelė paslaptis prognozavimui. Kaip pats žiūrėtumėte į tokias diskusijas ?

Dzeikas       2020-01-24 18:22

Kodel ta malolietke nevaziuoja i Pekina ir nedrasko akiu Den-Siao Pingui? Juk Kinija(poroje su Indija) didziausia terseja ir CO2 gamintoja.

stop teršimui. Teisingos Gretos pastabos       2020-01-24 15:16

niekuo nėr ypatingos nei ta Amerik,anei “unikumas” Rusija…Didelę tiesos dalį išsakė Greta ir to dar nieks nepaneigė. Rachlevičiau - eik rinkt žibučių viduržiemy, ar spanguolių - vnž. marš link realaus gyvenimo ,kurio visai ,pasirodo ,nepažįsti,darai neleistinus apibendrinimus.Apibendrinimus,nuo kurių tikrai Žemėje netaps geriau.

stasy       2020-01-24 15:03

taigi pilna yra tu publikaciju, ir nereikia ju deti po Trumpo sparneliu, jos viesos, tik kad jas maistreamas papraciausiai ignoruoja, net nekritikuoja ju. googlinkite ir rasite, bet kaip visada tik trydelioti jums patinka. as nesu mokslininkas, tai nesiimu teisti, kiek tos visos publikacijos yra teisingos, bet nereikia sakyti, kad neva yra tik viena nuomone. reikia sakyti, kad yra viena labai smarkiai palaikoma nuomone:):):)

Taip       2020-01-24 13:24

Minėta Greta tapo politinio išnaudojimo ypatinga auka,-juk tai neleistinas nepilnametės išnaudojimas.Ko tyli gausios,sočiai finansuojamos ir įtakingos vaiko teisių apsaugos organizacijos?
Trumpas yra teisus,nors tai nepatinka iš LRT Pugačiauskui.

stasys        2020-01-24 13:08

grumsta s..viskas teisinga patys kalčiausi tai musulmonai . Beje o kodėl tie pasak pačio “nepriklausomi pasaulinio lygio autoritetingi mokslininkai ” nebando savo darbus publikuoti po Trumpo sparneliu . ? ans gatavas bet ką perplėšti kad tik kokia spaudos storą ausį nusukus ..  ir beje dar vienas klausimas -atsakimas mes kaip ir džiaugtis turėtume juk šildymo sąskaitos šiais metais bus rekordinėse žemumose. ..matyt tie koncervatoriai vėl nori kainas varguoliams kelti ..

grumstas       2020-01-24 12:57

  Klimato kaitos priežastyje žmogiškasis faktorius nėra pats stipriausias veiksnys.
Taip teigia nepriklausomi pasaulinio lygio autoritetingi mokslininkai, kuriems JTO biurokratai neleidžia skelbtis informacinėje erdvėje, jie cencūruojami, jų darbai blokuojami. Pagal šių mokslininkų išvadas klimato kaita vyksta tam tikrais periodais , net ir tada, kai nebuvo žmogaus - atšilimus keitė atšalimai. Manoma , kad tai gali būti saulės aktyvumo periodų veiksnys. O ar negali turėti įtakos Žemės sukimosi kosminėje erdvėje apie Saulę , jos sukimosi ašies posvyriai ir panašiai- čia ta mintis toptelėjo berašant komentarą.  Patys verslininkai , biznio pasaulis, manau , kaltinami neteisingai net ir tuo atveju , kai yra bėda priežastis, dėl kurios užšiukšlinta kolosalūs Žemės ir vandenynų  plotai. Ten kur civilizuotai valdomos šalys tokio užšiuklšlinimo ir aplinkos teršimo nėra: Japonija, Šveicarija, Austrija , Australija…
Bet matote , kad šitos šalys yra ekonomiškai išsivysčiusios, ir jos skyrė dėmesį savo aplinkai, ir ten pramonės įmonės, kurias valdo “blogi” savininkai , godūs kapitalistai , sugeba susitvarkyti ir su savo užterštais vandenimis , sugeba savo aplinką padaryti sveika ir patrauklia žmogui. Ten kur nėra civilizuoto požiūrio į savo aplinką , kur nėra švietimo šiuo klausimu , tų šalių miestų upėse, vandens telkiniuose plaukioja šiukšlės o ne gražuolės ,dekoratyvios , ypatingai švarų vandenį mėgstančios žuvys. Ir vienose ir kitose šalyse yra tokie patys kapitalistai. Ko gero tai taip pat ir civilizacijų, kultūrų konfliktas su savo gyvenamaja aplinka.  Matome kuo patapo Paryžiaus gatvės , kai jose pradėjo nakvoti , gyventi musulmonai pabėgėliai.  Jų ir praminti takai į ES tapo pažymėti šiukšlėmis.

>Manau 10:56: Dievas netarnauja Mamonai!       2020-01-24 11:59

Rašote, kad “gal gerai, kad kažkas drįsta paprieštarauti milijardieriams, kurie įsivaizduoja, kad jiems viskas galima vardan savo godumo.”
**********************************************************************
Kaip Jūs skaitote tekstus? - Juk, anot Vido Rachlevičiaus, kaip tik ypatingai ciniška yra tai, kad milijardieriai, tik jau kiti, bet “vardan to paties godumo”, ėmėsi net vaikų ir paauglių, ėmėsi rengti potencialius chunveibinus to paties milijardinio verslo interesui stumti, jį ginti.
Vaikai ir paaugliai daug pigesni ir efektyvesni “žmogiškieji ištekliai”,
nei pirkimas politinių partijų ar brangi, bet neretai neefektyvi reklama.

Radikalus liberalizmas -       2020-01-24 11:17

užteršti plastikais vandenynai, sunaikinti miškai,virstanti dykuma Žemė, tikėtinas deguonies ore mažėjimas? Ir gal net: Kas atneša pelną, - moralu?

Manau,       2020-01-24 10:56

gal gerai, kad kažkas tai išdrįsta paprieštarauti milijardieriams, kurie įsivaizduoja, kad jiems viskas galima vardan savo godumo. Matome, kas darosi per tą baisųjį godumo demoną, kai verslu paverčiama viskas, kas žmogui yra brangiausia, o visus likusius žmones paverčia jų turtų krovėjais. Godumas susivienijo visame pasaulyje į vieną darinį ir viską pavergė, valstybių vadovus, žiniasklaidą, teisėsaugą ir kt. , vardan savo naudos. Klausimas ar nereikia priešintis, kai vyksta tokie įvykiai Alytuje, Klaipėdoje ir t.t., kai paperkamos žinybos, kad nematytų akivaizdžios žalos iki tokio laipsnio, kai pulinys sprogsta ir išsilieja į didžiulę katastrofą? O po to klausiama,  “O kur buvo Dievas?”. O Dievas siunčia mums pranašus per tokius mažutėlius, iš kurių tokie rachlevičiai ir ltr vaiposi ir juokiasi. Ar tai nebūdinga įsigalėjusiam mūsų mentalitetui? Juokiamės, bet juokiamės iš savęs, brangieji.

Amerika jau nevienalytė, pasidalijusi iš esmės!       2020-01-24 10:46

Laimei! - Kodėl laimei? - Todėl, kad tarp tiesos ir melo,
tarp sveiko proto, tarp bendražmogiškų idealų bei dorybių
ir, iš kitos pusės, leftistinių liberalų ideologinių pramanų,
jų prigimtinę tvarką (Kūrėjo norėtą tvarką) dekonstruojančios socialinės inžinerijos joks kompromisas negalimas ir žiojėja praraja. Jie pirmieji paskelbė tikrą karą, viskam, kas yra žmogaus pašaukimas, žmogaus orumas.
Būtina melstis, kad nekiltų pilietinis karas (JAV tokią patirtį jau turi).
Vilkimės, kad Trumpas, jo krikščioniškai apsisprendusi komanda, elektoratas ėmėsi kalavijo Kristaus pavyzdžiu - tam, kad atskirtų Tiesą nuo melo,
Gėrį ir Grožį nuo blogio (hedonizmo, reliatyvizmo) ir bjaurasties, šventus dalykus nuo profaniškų, nuo nuodėmės blogio, kurio vienintelio dera bijoti.
Laikas eschatologinis - privalėsime apsispręsti kiekvienas: Tu su kuo?

Nieko asmeniško...       2020-01-24 10:27

Mielieji,visur kyšo verslo ausys.Visur gražūs lozungai,o realybėje tik pelno siekimas,tik turto ir įtakos godulys.Kas stovi už tos mergaitės?Ar ji neturėtų mokytis,kur tos skandinaviškos vaikų teisės?
Beje,kas neatsimena,pavartykti Baltušio dienoraščius:buvo Lietuvoj ir labai tvankių ir karštų vasarų,ir labai šiltų žiemų.Vartoti reikia mažiau,teršti nustoti.Dabar tikslas,kalamas reklamomis,tik gaminti,pirkti,pirkti,pirkti.

stasys        2020-01-24 10:26

Sunku žiūrėti į ta vaiką , ji kaip ir mergaitė o žiūrėk kita minute jau kalba kaip suaugusi ir kelia temas kurios suaugusiems dažnai yra painios . Nežinau ..ka čia pasiūlyti ,.. mes juk turime geru vaiku specialistu ir pavyzdžiu kaip vaikai tampa išnaudojami apsimetėliu ir tarnauja siauriems asmeniniams interesams . Bet kokį vieša burbulą galima padaryti matomu jei jam nuolat reikalauti dėmesio . Va klausimas , ar žmonės supratę apgaudinėjami ir išnaudojami nenusisuks nuo tos mergaitės ir nesugadins jos likusio gyvenimo ? Ka mano apie tai jos tėvai .? draugai ir giminės ..O dėl medžiu atsodinimo iniciatyvos aš visada už ..ir butu gerai visiems prisiminti sena Lietuviška išmintį ..taikoma vyrams pasodinti medi ,pastatyti namą žmonai ir užauginti sūnų o gal net du .. žiūrėk kiek problemų savo gyvenime išspręstume jei taip imti ir KARTU .

Paulius       2020-01-24 9:52

tiesą sakant nesupratau šio rašinėlio prasmės. Žiniasklaidos sukurtai debiliukei liepė ramdyti įkarštį? na ir kas čia tokio? kažkas naujo, kad kažkas patempė virvelę. Bene mes neturime savų, daug didesnį pavojų keliančių marionečių, makaluojančių galvytėm/rankytėm/kojytėm pagal kažkieno tampomas virveles? ir deja, nuo jų pernelyg daug priklauso mūsų gyvenimas. daugiau nei nuo kažkokios neadekvatės iš juostančios žuvėdžių šalies


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Kas yra ir ko nėra paskutinėje rudens sesijos Seimo programoje?

Audriaus Bačiulio replika: O dabar įsivaizduokime…

Nuomonė: Neringa Venckienė. Lietuva nesiskiria nuo Rusijos

Algimantas Rusteika. Jie pralaimėjo, tik dar nei jie, nei mes to nesupratom. Supraskim

Vytautas Radžvilas. „Pagal šiandien teisiančius rezistentus, turime tapti mankurtais“

Laimonas Kairiūkštis. Olimpo dievai akli: lietuviškas švietimas

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Liudvikas Jakimavičius. Revoliucija kaip žaidimas

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.