Ukraina, Rusija

Vidas Rachlevičius. Krauju parašyta Ukrainos pamoka pasauliui ir mums

Tiesos.lt siūlo   2022 m. kovo 15 d. 11:03

38     

    

Vidas Rachlevičius. Krauju parašyta Ukrainos pamoka pasauliui ir mums

delfi.lt

Jau ne pirmą savaitę daugelis iš mūsų gyvena tuo pačiu ciklu: iki vėlyvo vakaro sėdime internete ir stebime situaciją Ukrainoje, o anksti rytą neišsimiegoję ir pašokę iš lovos pirmiausiai žiūrime suvestines apie padėtį frontuose. Ačiū Dievui, jie laikosi!

Šis karas turi unikalių niuansų. Pradžioje diktatorius ir jį supanti klika aiškino, kad vienas iš uždavinių – „denacifikuoti“ Ukrainą, tačiau rusų kariuomenė bombardavo Babij Jarą, holokausto ir masinių žudynių vietą Antrojo pasaulinio karo metu. Ginklą į rankas paėmę Ukrainos žydai ir vyriausiasis šalies rabinas davė priesaiką kovoti su agresoriumi. Tuo pat metu žydai, apsisiautę Ukrainos vėliavomis, Jeruzalėje meldžiasi prie Raudų sienos, o savanoriai gydytojai išvyko į „nacistų ir narkomanų“ valdomą Ukrainą. Ten kaunasi ir elitinis Izraelio specialių pajėgų veteranų, kurie laikomi „geriausiais iš geriausių“, būrys.

Kažkada esu rašęs, kad žvelgdamas į V. Putiną ir jo režimo propagandistus, daktaras J. Goebbelsas turėtų būti patenkintas, bet akivaizdu, kad mokiniai gerokai aplenkė mokytoją. Tyrimai rodo, kad didžioji dauguma rusų vis dar palaiko V. Putiną ir jo karą, o žmonės Archangelske grąžino bilietus į humoristo M. Galkino koncertą. Ne, ne todėl, kad karas ir ne laikas juokauti, o todėl, kad jis pasisakė prieš karą. Jis laikomas išdaviku. Yra pavienių blaiviai mąstančių žmonių, nedideli būreliai jų išėjo į gatves, dalis bėga iš šalies. Todėl reikia pamiršti dūsavimus apie tariamą rusų dvasingumą, nes „rusų pasaulis“ – ne P. Čaikovskis ir A. Tarkovskis, tai ordos ginkluotų vandalų ir jiems pritarianti zombių minia.

Matant tai, kas vyksta Ukrainoje, nėra jokių abejonių, kad V. Putinas ir jo aplinka yra kariniai nusikaltėliai. Kitaip barbarai ir nekariauja, to rusai išmoko Čečėnijoje ir Sirijoje. V. Putino varomoji jėga – įsiūtis ir begalinis apmaudas, jam iš po kojų slysta žemė. Norint kažką prognozuoti, būtina suprasti jo būseną. Rusija yra betikslė valstybė, neturinti jokių visuomenę vienijančių vertybių. Vienintelis dalykas, dėl kurio absoliuti dauguma sutaria, yra pergalė Antrajame pauliniame kare. Ant šios kortos pastatyta visa valstybės ideologija, o rusai vis dar tiki, kad jų kariuomenė, kurią jie mato paraduose, yra nenugalima. Tačiau dabar išaiškėjo, kad tai yra tik apsmukusi laukinių orda, kuri jau patyrė didžiausią pažeminimą.

Karinis pralaimėjimas Ukrainoje ir Rusijos visuomenei, ir pačiam V. Putinui reikštų jų pasaulio, visko, kuo jie tikėjo, pabaigą, todėl šiuo atveju įšaldyto konflikto nebus, viskas vyks iki pabaigos. V. Putinas remiasi ne kokia nors visiems suprantama logika, o savo liguistomis fantazijomis ir zoologiniais instinktais. Jau įsitikinome, kad „tai neįmanoma“ galioja civilizuotam pasauliui, bet ne V. Putino Rusijai, todėl reikia būti budriems, nes desperacijoje jis gali griebtis bet ko.

Šiame kontekste aš vertinu ir praėjusią savaitę pirmą kartą viešai prakalbusio Kinijos, kuri iki šiol oficialiai nepasmerkė Rusijos agresijos, vadovo Xi Jinpingo žodžius. Virtualiame pokalbyje su Prancūzijos prezidentu E. Macronu ir Vokietijos kancleriu O. Scholzu jis paragino šalis laikytis „maksimalaus santūrumo“ ir neleisti, kad konfliktas „taptų nekontroliuojamas“. Kinai niekada nekalba tiesmukai. Tokie pono Xi žodžiai gali reikšti, kad jie neatmeta galimybės, jog V. Putinas gali panaudoti taktinį branduolinį ginklą. O gal kinai žino ką nors daugiau?

Kaip bebūtų, režimo Maskvoje pasikeitimas arba griūtis – tik laiko klausimas, ir tai bus vidaus perversmas. Griūties atveju galimas chaosas ir stichiški linčo teismai, o šalis subyrės. Jau dabar matomi tam tikri ženklai. Pačiam V. Putinui variantų nedaug. Mažai tikėtina, kad kritinėje situacijoje jis nusišautų prabangiame bunkeryje, o bėgti neturi kur. Labiausiai tikėtinas variantas – inscenizuota savižudybė arba greitai ir be ceremonijų kaip N. Ceausescu. Gėdingai ir žeminančiai kaip S. Husseinas arba žiauriai ir kankinančiai kaip M. Gaddafi. Haga – nerealu. Ar pavyks rusams apsivalyti nuo putinizmo? Gerų intencijų turėjęs antikomunistas B. Jelcinas nusprendė pasiremti KGB ir rezultatą dabar matome. Tarpiniai variantai arba kompromisai netiks, ir Vakarai neturėtų turėti iliuzijų – jei nebus visiško Rusijos apsivalymo, kieto, prievartinio ir gal net žiauraus, putinizmas išgyvens ir „didžiosios Rusijos“ idėjos sugrįš. Be to, nežinau, kokia turės būti jų atgaila už viską, ką jie jau yra padarę.

O dabar apie neįkainojamą pamoką, kurią Ukraina savo sunkiai suvokiama auka ir tūkstančių savo žmonių krauju rašo pasauliui ir mums. Svarbu tai, kas vyksta dabar, bet pagrindinė pamokos tema – ką kolektyviniai Vakarai, mes visi kartu, kiekvienas iš mūsų padarėme, kad Ukrainos tragedija neįvyktų?

Daug metų viskas vyko visiems priešais akis. Visiškai nesislėpdamas putinizmas augo ir stiprėjo. Kaip ir praėjusio amžiaus ketvirtąjį dešimtmetį – su šūkiais, pompastika ir spalvingais paradais. Diktatūros moka tai daryti. Žingsnis po žingsnio, labai nuosekliai, kryptingai ir atvirai V. Putinas ruošėsi šiam karui. Jis visiškai neslėpė savo tikslų, o euromulkiai ir daug kas Lietuvoje nesuprato jo siunčiamų signalų, rimtų ketinimų ir vaikėziškai šaipėsi, laikė jį nemokša istoriku. Net Krymo okupacija netapo lediniu dušu kolektyviniams Vakarams. Kada nors ten turėtų būti pastatytas simbolinis gėdos paminklas JAV prezidentui B. Obamai, poniai Michelle ir juos garbinusiai Amerikos komunistuojančiai inteligentijai, kairuoliškai nukvakusiam Holivudui bei akademinei bendruomenei. Tai buvo nusikalstamas pasyvumas, o „santykių perkrovimo“ politika – visiškas aklumas. Laisvasis pasaulis neteko lyderio.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rastauskienes       2022-03-16 16:29

giminaičiai jau prie Vokietijos sienos!!! Iki Briuselio - tik lašelis!

Apgailėtina        2022-03-16 16:10

Autoriau, apvertei plokštelę?!!….

Firs Light News       2022-03-16 15:07

Baltųjų rūmų spaudos sekretorė priekaištauja žiniasklaidai ketvirtadienį pranešus apie JAV finansuojamas „Biologinės grėsmės mažinimo“ biolaboratorijas Ukrainoje.

Nors konferencijos metu ji atsisakė atsakyti į klausimus, susijusius su minėtu kaltinimu, Psaki Twitteryje papriekaištavo žiniasklaidai, kad ji pranešė apie kaltinimą, kaip ji teigė, remiantis Rusijos ir Kinijos „sąmokslo teorijomis“.
Psaki tvirtino, kad kaltinimas „absurdiškas“, ir tai yra „tokia dezinformacijos operacija, kurią per daugelį metų Ukrainoje ir kitose šalyse ne kartą matėme iš rusų, kuri buvo demaskuota, ir yra tokių veiksmų pavyzdys. Mes įspėjome, kad rusai sugalvos melagingų pretekstų.

Spaudos sekretorė apkaltino Rusiją „cheminio ginklo naudojimu“ ir leido aiškiai suprasti, kad „JAV visiškai laikosi savo įsipareigojimų pagal Cheminio ginklo konvenciją ir Biologinio ginklo konvenciją ir niekur nekuria ir neturi tokių ginklų“.
https://firstlightnews.net/psaki-lashes-out-at-media-for-reporting-on-pentagon-funded-ukraine-biolabs/?utm_source=8410&utm_medium=email&utm_campaign=firstlightnews-Psaki-03-11-main

Natural News       2022-03-16 14:54

JAV Valstybės sekretorės pavaduotoja Victoria Nuland šią savaitę per Senato posėdį paliudijo, kad vyriausybė aktyviai stengiasi apsaugoti Ukrainos tyrimų laboratorijas nuo rusų.

Ji liudijo prieš JAV Senatą: „Ukraina turi biologinių tyrimų objektus, dėl kurių, tiesą sakant, dabar esame gana susirūpinę, Rusijos kariai, Rusijos pajėgos gali siekti perimti jų kontrolę, todėl dirbame su ukrainiečiais, kaip jie galėtų užkirsti kelią tos tyrimų medžiagos nepatektų į Rusijos pajėgų rankas, jei jos priartėtų...“
Nenuostabu, kad režimo žiniasklaida iš karto sumenkino pirminius pranešimus, kad Jungtinės Valstijos paskutiniaisiais George’o W. Busho administracijos metais ir abipusiškai padedant velioniui senatoriui Richardui Lugarui (R-Ind.), o vėliau -Sen. Barackas Obama (D-Ill.) Ukrainoje pastatė biolaboratoriją, skirtą pavojingoms medžiagoms tvarkyti.

Anksčiau šią savaitę „Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Marija Zacharova tvirtino, kad Maskva atskleidė įrodymų apie JAV remiamą biologinių ginklų programą Ukrainoje, kuri apima maro ir juodligės plitimą“, rašo „The Western Journal“.
„Neseniai rasti dokumentai rodo, kad biologinių ginklų komponentai buvo gaminami Ukrainos laboratorijose, finansuojant [JAV gynybos departamentą], esančiose šalia Rusijos“, – tviteryje rašoma JK Rusijos ambasadoje.
Ukraina ir JAV tai paneigė. Bet JAV finansavo Uhano biolaboratoriją Kinijoje.

Kinijos užsienio reikalų ministerija atsižvelgė į Rusijos teiginius ir paragino JAV atsiskaityti už visas savo biologinio ginklo tyrimų įstaigas visame pasaulyje.

„Per savo karines operacijas Rusija nustatė, kad JAV naudoja šiuos objektus kariniams planams vykdyti“, – antradienį sakė atstovas Zhao Lijianas, rašo „Real Clear Politics“.

„JAV kontroliuoja 336 laboratorijas 30 šalių, iš kurių 26 yra vien Ukrainoje. Ji turėtų visapusiškai atsiskaityti apie savo biologinę karinę veiklą šalyje ir užsienyje ir būti daugiašaliams patikrinimams“, – tviteryje parašė ministerija.
alstybės sekretorė Victoria Nuland šią savaitę per Senato posėdį paliudijo, kad vyriausybė aktyviai stengiasi apsaugoti Ukrainos tyrimų laboratorijas nuo rusų, pranešė „Real Clear Politics“.

Nulandas, Obamos režimo alumnas, kuris buvo apkaltintas kurstęs perversmą Ukrainoje 2014 metais ir padėjęs neonacius mylinčiam režimui perimti valdžią, tiesiai paklausė senatoriaus Marco Rubio (R-Fla.): „Ar Ukraina turi chemijos. ar biologiniai ginklai?

Jos atsakymas buvo iškalbingas: „Ukraina turi biologinių tyrimų objektus, dėl kurių, tiesą sakant, dabar esame gana susirūpinę, Rusijos kariai, Rusijos pajėgos gali siekti perimti jų kontrolę, todėl dirbame su ukrainiečiais, kaip jie galėtų užkirsti kelią tyrimų medžiagos patekimui Rusijos pajėgoms“, – atsakė Nuland.
Senatorius Rubio paklausė: „Esu tikras, kad žinote, kad Rusijos propagandos grupės jau skelbia įvairiausią informaciją apie tai, kaip jie atskleidė ukrainiečių sąmokslą paleisti šalyje biologinius ginklus ir koordinuojant NATO. Jei Ukrainos viduje įvyktų biologinio ar cheminio ginklo incidentas ar antpuolis, ar turite kokių nors abejonių, kad tikrai tai padarytų rusai?

„Neabejoju, senatoriau“, – pareiškė Nuland. „Klasikinė rusiška technika yra kaltinti kitus, ką jie planuoja padaryti patys.”
https://www.naturalnews.com/2022-03-13-russian-allegations-us-biolabs-in-ukraine-valid-report.html

Dzeikas       2022-03-16 14:07

Taip, ideja apie rusu galutini uszombinima pirma karta isgirdau is Novodvorskaja.Babcenka irgi igarsija.Pastarieji ivykiai , kai rusai nemirkteleje kartoja Lavrova"mes nepuoleme Ukrainos.Jie priverte mus kariaut” tik patvirtina.
Tegaliu paaiskinti tai Orwello aprasytu fenomenu romane “1984”.Pamenate, kai Meiles ministerijoje Winstona auklejo.Kol tas nuosirdziai itikejo, kad plastaka turi 4 pirstus, o ne 5.
Beje, patriotams atmintine: rusai ta paaiskina sau taip yra todel, kad mes turime saugoti Rusija, nes tai kas gerai Rusijai ir yra tiesa.Toks pasamones naratyvas.
Cia tautiski patriotai - idiotai (ne visi ir zymiai kiekybiskai maziau isreiksta tas) 1 prie 1 lygiai to paties molio drebti.Bet koki kritini lietuviskos istorijos vertinima puola su drimbanciom nuo nasru putomis.Nesiskaitydami su argumentais.
Tai be abejo tas pat Ordos uzkratas nuo kurio dar galima isgydyti bandantikritiskai mastyt zmogu.Bet kai tokiu daug irjie koncentruoti…
Rusija isgydyti galima tik neleidziant plestis jai i Ukraina ir Siaureskoreizuojant.T.y . uzdaryti bet kokius kontaktus ivarantjuos i garinio variklio era. Toksinai is ten ir toliau sklis , bet ne mirtini.
Tol ,kol ta teritorija ims skaidytis i atskiras kunigaikstystes.
O jau jose rasis ir normaliu.

Na štai,aktyvūs       2022-03-16 13:33

konservatorių rėmėjai,įvairaus plauko liberalai ir veganai bei feministai ir kitos pakraipos jau kraunasi čemodanus ir sprunka iš Lietuvos gyventi į užsienį.Nes,o jei čia bus karas.Prie pirmos baimės šių valdžios patriotų drąsa išgaruoja.Jie drąsūs tik prieš savo tautą.Gėda.

Stiklo valytuvas       2022-03-16 13:30

Apie logiką.
.
30 metų V. Landzbergis vis rėkė: Rusija puls…
Kad V. Landsbergio pranašystė išsipildytų ir dar jam gyvam esant, Rusijai teko pulti Ukrainą...
.
Logiška.
.
Moralas. Logikos keliai painūs, tad laikykime įtempę logikos vadžias.

habilitās       2022-03-16 10:15

„Gerų intencijų turėjęs antikomunistas B. Jelcinas ...“

Sugalvok tu man taip!
Belieka konstatuoti, kad A. Hitleris buvo pasaulio teisuolis, o Pol Potas kovojo už žmogaus teises. Nei pridėsi, nei atimsi.

Al.       2022-03-16 1:35

Operatyvinio darbo šiokiadieniai: Buvęs (?) čekistas Švecas prieš metus apie Trampą, Baideną ir Ukrainą. Pavyzdys kaip dirba čekistai - 99 % tiesos dėl 1% melo. Kurį išmeta lyg tarp kitko, kaip savaime suprantamą daiktą.

https://www.youtube.com/watch?v=riUwcAhg42o&ab;_channel=ДмитрийГордон

Stiklo valytuvas       2022-03-16 0:51

o kodel     2022-03-15 21:34
reikia astriai klaust motinos vardo..Manot,kad gali suklaidint..
———-
Gal pradžiai paaiškinkit kodėl taip klausiat. Iš nesupratimo ar iš noro įkąsti. Aš rašiau:
3. Susitikus su kandidatu užduoti aštrius klausimus ir besąlygiškai reikalauti atsakymo (pvz. koks tavo motinos vardas?)
.
Čia maždaug iš tos serijos:
<> Rusai parduoda dujas ES.
<> ES perka dujas iš Rusijos.
Jeigu kas čia nemato esminio AKCENTO, tada nėra apie ką kalbėti. O akcentas - kas kam primeta žaidimo taisykles! Realybėje toks nematymas, o gal „nematymas“ virto visiška ES priklausomybe nuo Rusijos „adatos“.
.
Tad ir klausimas iškreipiant esmę nėra traktuotinas kaip ‘eilinis neišmanymas’. Aštrius klausimus dera užduoti dėl „egzaminavimo“, o motinos vardas vienas iš tokių klausimų. Juk prez. Adamkaus motinos vardo nežinome, o jegu tikėti a.a. Rūta Gajauskaite ir interneto gandais, tai ant motinos antkapio nėra iškalto jos vardo. Atkuriamosios dokumentikos serialo epizode apie Adamkaus krikštą biologinės motinos ne tik vardas nutylimas, bet ir išvaizda (aktorė) iš arti nerodoma. Kam tokia paslaptis?! O paskui dėl sąmokslo teorijų kaltina „plokščiažemininkus“.
O Kubiliaus uošvės mergautinė pavardė..? Teisingai, Gajauskaitei išsiaiškinti irgi nepavyko… Kad tarybų Rusijos pirmoji vyriausybė buvo žydiška*, suponuoja negeras mintis ir apie Lietuvos vadovus… Juk matome kur Lietuva nuridenta per 30 metų.
Esmė ne motinos vardas, esmė ar jis nėra žydiško raugo…
Bet tai tik vienas punktas…
.
============
.
O kokia Jusu nuomone     2022-03-15 21:50
apie Lekstuti ir jo sebra Ragelski,jei nepavargot
———
Ačiū, nepavargau smile
Lekstutis. Gal prieš 15 metų teko susitikti tokiame viešame renginyje. Tada jis visus gązdino vėjo malūnais, tiesiogine prasme. Iš dalies jis dėl to menčių sukimosi metu generuojamo infragarso buvo teisus. Kita vertus, ko verta tiesa kai iš degtuko priskaldomas vežimas malkų. O menčių ‘šešėliavimas’ irgi nėra pasaulio pabaiga. Apibendrinant, tos jo tiesos, šakėm ant vandens rašytos.
.
Absoliučiai visi dalykai yra kenksmingi, bet gyventi lendant atgal į urvą kelintas norėtų, nebent kokią savaitę dėl atrakcijos, dėl egzotikos. Sakykime, kad tai mokestis gyvenimui už gerbūvį. Ir dar, visas gyvenimas yra nuolatinis pasirinkimas tarp blogo ir blogesnio. Visokio plauko oratoriai ir sukčiai tokių dalykų neaiškina, bet jais naudojasi…
.
Ragelskis yra žymiai atviresnis, tad jį atpažinti visai nesunku. O štai Lekstutį atpažinti reikia pastangų. Kalba susirūpinusiu tonu, sakėsi buvęs Sąjūdyje, nors niekur apie tai neskaičiau tų laikų amžininkų prisiminimų. Didelis kovotojas už tiesą (hmm). Lengva būti tokiu kovotoju, kai pati valdžia 30 metų tokiems daro meškos paslaugas. Trumpai, puikus egzempliorius siekiantiems lavintis nedraugų atpažinime, bet reikia būti budriam kad nejučiom nenutipentum į pilką zoną o paskui ir dar toliau… Patarčiau nežaisti…

O kokia Jusu nuomone       2022-03-15 21:50

apie Lekstuti ir jo sebra Ragelski,jei nepavargot

o kodel       2022-03-15 21:34

reikia astriai klaust motinos vardo..Manot,kad gali suklaidint..

Tatjana       2022-03-15 21:28

“#МОНТЯН: От истоков до самого финала “
https://youtu.be/V8fqysapCFI

Stiklo valytuvas       2022-03-15 21:22

Klausi kas man sektini…
Ir kaltini del balsavimo…
Sutik, kad klausimas „nepapunkčiui“.
Kas dėmesingai skaitė, apie balsavimą atsakymą irgi rado. Bet vistiek atsakysiu kitais žodžiais.
.
Tikri rinkimai tai ne 10-15 min. reikalas (prie urnos). Tikri rinkimai yra sunkus ir atsakingas darbas.
1. Turėti savo vertybių ir prioritetų sistemą (matą, standartą).
2. Kandidatai turi būti „perfiltruojami“ per TĄ vertybinį sietą.
3. Susitikus su kandidatu užduoti aštrius klausimus ir besąlygiškai reikalauti atsakymo (pvz. koks tavo motinos vardas?)
4. Siekti ir pasirašyti įsipareigojimų sutartį.
5. Viską gerai pasverti ir apsispręsti… žymėti.
.
Tai tik puse darbo.
Kita pusė - sekti jo darbą (balsuojant už įstatymus) ir jokiu būdu nenuolaidžiauti balsuojan blogai (piketai, e-laiškai, parašai dėl susitarimo sulaužymo…) PRESINGAS.
.
Patikėkit, nereikės jokio atšaukimo, pats atsiststydins…
O jau sekančiuose rinkimuose, tikrai BELE KAS NEKANDIDATUOS.
.
Kad kiekvienas Seimas vis blogesnis, 50% atsakomybės tenka ir rinkėjams.
.
Sekantis smile

O lansbergis       2022-03-15 21:05

nieko nepardave.Jis jau gime genetiskai uzkoduotas nieksybei,isdavystem ir blogiui apskritai.Dar net nesubrendes idave kgb suolo drauga Sakala..Kuo lbiau augo,tuo nieksybes didejo.Iki LT Apokalipses,ka daba ir matom..Tai BLOGIO genijus,sakyciau.

gAila,bet nesusikalbam       2022-03-15 20:57

budo,proto,paziuru,psixikos BRUOZAI nera materijos ikunijimas,gi nebalsuosi uz bruozus,o uz asmeni,juos ikunijanti..Todel ir klausiu,kokie asmenys,bent jau politiskai,yra sektinas pavyzdys.Is Tamstos kalbos iseitu,kad tai Jus.Gal kiek nekuklu,sutikit..

Pataisyta       2022-03-15 20:39

Viskas padibaigia ‘madkolija’...
Turi būti
Viskas pasibaigia ‘maskolija’...

Stiklo valytuvas       2022-03-15 20:22

Pažiūrėkime kas kitoje barikadų pusėje.
.
Vytautas Landzbergis.
Na, kaip be jo. Kad ir kaip aš jo nekenčiu, bet man tai netrukdo pamatyti ir net žavėtis atatinkamomis jo savybėmis. Kas gali parodyti dar kitą kalbėtoją, kuris sugebėtų apie sudėtingus dalykus kalbėti paprastai, aiškiai be TARPTAUTINIŲ ŽODŽIŲ ir moksliškų išsireiškimų. Pagarba, pagarba, pagarba. Bet kad jis nuo pat pradžios ignoravo tautiškumą, nacionalistinį tautiškumą, mus pardavė žydkomuniškam globalizmui tebus jam sunkus kapo akmuo!!!
.
Algirdas Patackas.
Turi daug puikių savybių, bet nepakenčiamas dėl simpatijų landzberginiams ir jokio priešinimosi globalistams. Viskas padibaigia ‘madkolija’...
.
Vytautas Radžvilas.
Gerai dėsto mintis (daugiau-mažiau). Deklaruojamos politinės pažiūros beveik tobulos, bet nepakenčiamas dėl arogancijos (asmeninė patirtis), dėl neveiklumo, o paskutiniu metu ir dėl „susilaikymo“ mankurtiško globalizmo plotmėje. Beje, iki šiol taip ir negirdėjau kaip, kada, kodėl lietuviai nustojo valstybingumo istoriniame kontekste ir ką daryti?!
.
Tikrai yra daug daugiau negu čia suminėjau labai apibendrintai.
O dabar klausimas, jums internautai. Ar daug pažįstate žmonių kurie atitiktų apibudintus ‘rėmus’? Aš tokių nesutikau, todėl seku ne žmones o atatinkamas jų savybes. Tobulų žmonių nėra. Sutiktų žmonių savybės, poelgiai, epizodiniai kontaktai manyje ugdo tai kas aš esu.
.
Todėl niekada neklauskite kas aš, aš esu žmogus siekiantis auštųjų vertybių sinergijos.

p.s.       2022-03-15 20:21

o apie STASI,KAIP SENAM ANEKDOTE.Vaiku darzelis.Ant vienu duru uzrasasGERI VAIKAI.aNT KITU blogi vaikai.Ant treciu STASYS..

Valytuvui,..bet       2022-03-15 20:03

cia apie nesektinus.Tai kas gi tie paslaptingi SEKTINI LT ZMONES,KURIU VERTA KLAUSYTISlygiuotis ir pan.Oglasite vies spysok,kaip neseniai kazkas pacitavo filma

Stiklo valytuvas       2022-03-15 19:46

Apie sektinus LT žmones.
Aha, visi sukruto, įsitempė, sulaikė kvapą... (ir ką tas suknistas nacis pavems)  smile
.
Kai tik pakrypsta kalba apie tokius žmones, jei ne visi tai absoliuti dauguma tuoj puola vertinti pagal išsilavinimą, užimamas pareigas, padėtį visuomenėje, asmeninius pasiekimus…
O man rūpi žmogaus ‘stuburas’, vertybės, vertybių sistema, ar jis yra Tiesos pusėje net jeigu ir klysta, ar palyginti giliai analitiškai ir kritiškai mąsto, kokius išbandymus jau yra praėjęs ir panašiai…
.
Čia žinomas internautas stasys. Juoksitės, piktinkitės… O sakykite ar jis neturi stuburo, ar jį čia „nemuša“..., o vistiek tvirtas savo įsitikinimuose… Dėl protingumo, sutikite kad puse seimūnų yra žemiau stasio lygio… Beje, vadinu ‘stasiu’ iš mažosios raidės nes jis pats save taip pristato. Nors stasys dažnokai nusipelno rusų laivų farvaterio kurso, bet jo tvirtumas vertas pagarbos. Ko nepasakysi apie tokį BRŪDĄ soceldemokratą Vytenį Andriukaitį. Ar žinote kodėl jis brūdas?! Būdamas sveikatos ministru pradėjo reformą, turėjo daug pritariančių... Paskui ‘parsidavė’- buvo paaukštintas (hmm), bet tai žmogiška… Tai kur ta jo niekšybė? Ogi tame, kad savo BENDRAŽYGIUS paliko „ant ledo“, išdavė, paliko sudraskyti vilkams… Nors aš nesimpatizuoju soceldemokratams, bet tuos išduotus ir paliktus bendražygius labai suprantu ir užjaučiu. Būk tu prakeiktas suknistas Andriukaiti! Ir ne tik dėl bendraminčių, bet ir dėl ‘vinies’ į Lietuvos karstą.
.
Rūta Mikelkevičiutė.
Nepažįstu, nesidomiu, bet kaip ji dažnai „PAPURTO“ laidos dalyvius, sakyčiau super. Sutikime, kad tai ne ‘žvaigždė’ ir dirba ‘rėmuose’, bet parodykite bent iš tolo ką nors LRT ar kitose TV. O dabartiniu atveju, tai iš vis nerealu…
.
Kristupas Krivickas.
Kartą teko bendrauti. Paliko labai blogą įspūdį. Bet tai man netrukdo išsakyti jo ypatingą vertę, kaip jis savo lados svečią Gediminą ūkiškai purtė kai tas čiuožė paviršiumi… Tikrai verta pažiūrėti. Čia kalbu ne apie Krivicką, o apie tai ko mūsų viešumoje tragiškai trūksta - tvirtumo ir analitinio mąstymo.
.
Algirdas Paleckis.
Jau girdžiu epitetus mano atžvilgiu… Būkit tikri su juo valties viena kryptimi irkluoti neįmanoma, bet jo stuburas, ir kalbos argumentavimas tikrai verti dėmesio. Kelintas skaitėte jo senelio Justo Paleckio jaunystės laikų poeziją. Nevienoje vietoje daug šilumos tautiškumui ir net nacionalizmui, bet sistemingai nuvairavo į kairę. Galimai tas Algirdas būtų puikus valstybininkas, bet jo rusiškas kairumas nepalieka JOKIŲ vilčių. Bet aš ne apie jį, aš apie savybes jo asmenyje. Ir paskutinis, parodykite valdžiažmogį kairuolį kuris bent iš tolo turi ‘kažką tokio’.
.
Aš manau, kad tautinis socializmas (be žydiško globalizmo dulkių) yra vertas plačių ir gilių diskusijų kaip artimos ateities visuomeninė sąranga. Visus purto nacionalsocializmas. Kodėl? Ar ne todėl kad esate pilni fobijų, neišmanymo, nekompetencijos ir svarbiausias dėmuo semitizmas-sionizmas. Nekažin ką nuveiksi bijodamas savo šešėlio.
Galiu diskutuoti, bet čia vien menkystos ir bailiai. Taigi.
.
Pažiūrėkime kas kitoje barikadų pusėje.

jei Ukrainai       2022-03-15 18:05

liept iskelt pederastu veliava,tie galvotu,kad sapnuoja eilini kosmara arba pamiltu kacapus,sau netikint tuo ka daro..

Valytuvui       2022-03-15 17:58

Nors nesutinku,bet dekui uz netingejima pakalbet,isdestyt savo poziuri.Savojo nesakau,nes trumpai nesugebeciau.Pasikartojant,gerbiu visus pavardintus zmones.Jie man idomus,nepjauna mano poziurio i politinius reiskinius.P.S. o kokie lt dabarties zmones Tamstai sektini..

Stiklo valytuvas       2022-03-15 17:54

Ukraina su LGBT+ vėliava greitai sulauktų realaus palaikymo, laimėtų karą, būtų primta į ES ir NATO.
.
Kas už...
Kas prieš...
Susilaikiusių nėra…
...

Stiklo valytuvas       2022-03-15 17:21

>>  15:09
.
Mikalauskas.
Buvo, pabrėžiu buvo ‘visai nieko’, o kai kuriais klausimai net ir labai puikiai. Deja. Subobėjo.
Kol kalbėdavo po valanda konkrečia tema daugmaž gerai. Kai prasidėjo „gumos tempimas“ ir be konkrečios temos - tragedija.
Į mano pastabas smile
https://komentaras.lt/lsdp-ragina-visa-palaikyma-sutelkti-i-ukraina-o-kritika-ir-spaudima-i-rusijos-rezima-o-ne-i-zmones/?lang=
Nereagavo. Aš tai išgyvensiu smile
Žydas litvakas Karakorskis piktinasi sąvokų iškraipymu, ką būtent skleidžia Mikalauskas apie nacionalimą, nacizmą ir pan.
.
Vaišvila.
Kalba labai logiškai ir argumentuotai, bet be visokių (kurių čia neminėsiu) nekalba ir nedaro nieko dėl tautos. Dėl liaudies taip. O ir ta jo liaudis… (negaišiu laiko).
.
Abu.
NEI KARTO negirdėjau kad pasisakytų prieš globalizmą. Kad demaskuotų blogasias globalizmo puses. Kad papunkčiui dėstytų nuo ko tai prasidėjo, kodėl tai vyksta, ko siekiama, artai blogai, jeigu blogai tai kodėl… Trumpai, kas kaltas ir ką daryti?! Kad ir kiek daug beturėčiau priekaištų Radžvilui, Neredaguota* nublanksta visokie mikalauskai ir vaišvilos. Radžvilas į aptariamą objektą ben pasižiūri iš kelių pozicijų, o Mikalauskas ir Vaišvila vis monotoniškai „kala“ viena kryptimi. Vasiliauskaitė, taip pat vengia (bijo) oponuojančių minčių. Jį po šiai dienai taip ir neišklojo apie nacionalizmą. Laukti beviltiška… Visi jie kalba tik tiek, kiek „reikalauja laikmetis“. Pasikeitus politinei situacijai, labai tikėtina, kad greitai pamatytume „be kaukės“...
.
Rasa Čepaitienė yra kitokio kirpimo, bet vien tai kad ji po Gorienės „sparneliu“ daug ką pasako, ir tikrai neprideda jai balų... Su tokiais autorinės laidos svečiais, ir tokiom temom turėdama savo kanalą tikrai būtų kur kas aukštesnėje pozicijoje…
Tai nereiškia kad aš labai ja žaviuosi, tuo labiau kad ji neslepia savo atžagarumo nacionazmui. O ir laida skirta moterims (kovo 8-tai) paliko gana slogų ispūdį. Vien tai, kad daug kalbėjo ir nei žodelio apie tos dienos ir feminizmo kilmę, ištakas… Taip pat pastebėjau ir daug netiesos (melo) nutylint istorinius faktus, tendencingai atsirenkant… Tai kuo tikriausias komunistinės (žydkomunių) dienos paminėjimas didžiajai visuomenės daliai (viešajai opinijai) esant antitarybiškai. Nors ta diena neuždrausta, bet visgi…
.
O Gorienė, mano nuomone, ar tai pasuko ar tai nusimetė kaukę atstovaudama nesveiką kairuolišką poziciją. Pas ją dešinumas, informacinis balansas, žiniasklaidiškas objektyvumas yra tabu.
Pats kairuoliškumas yra normalus! Bet „lazdos perlenkimai“, tendencingas manipuliavimas faktais, ir nesveikai kategoriškas niekinantis požiūris į dešinumą veikia atstumiančiai. (Dešinumas, beveik veidrodinis antipodas, o Lietuvos centristai kairuoliški bukapročiai. VISI VIENINGAI NĖ MUR-MUR APIE GLOBALIZMO TAMSIĄJĄ PUSĘ...).

sIAIP       2022-03-15 16:57

biski tie lenkai mums yra pavojingi.Prarytu mus ne nemirkteleje,kaip kadais..Prisipratins kainom,da kuo ir atejus momentui x,tik op i labanakt.

Lietuvai reikalingas dvigubas       2022-03-15 16:24

saugumas,-NATO ir Rytų partnerystės aljansas su Ukraina,lenkija,Rumunija….kada toks bus įkurtas ir kažin ,ar pastarasis nebus labiau patikimas?

Stiklo valytuvas       2022-03-15 15:21

Beje, kiek prie Ukrainos pergalės prisideda patys Ukrainos oligarchai? Negi pinigai į žydišką kišenę juda viena kryptimi.
.
Po karo Izraelio kariai bus tie vieninteliai kurie laimėjo, ir kurių dėka pasiekta pergalė. Ui, nieko asmeniško, tai tik įvaizdis gojams ir pasauliui.

Valytuvui       2022-03-15 15:09

Siaip,bendrais bruozais sutikciau,bet niekinancia priegaide kalbet apie MIKALAUSKA,VAISVILA nereiketu.Jie ne sventi,bet svaistytis normaliais,protingais zmonem,sedinciais ne tik ant sofkes,tiesiog negrazu.Gerbiu siuos zmones.

Sekančios Baltijos       2022-03-15 15:06

šalysm,jei vakarai nesustabdys Rusijos.Ir tai ne desperacija.Tai sistema,tai dėsnis.Dabar proga jį perlaužti.

Stiklo valytuvas       2022-03-15 14:57

Visas NATO aljansas žinojo kad puls…
Ir nieko nedarė.
.
Kiek reikia būti beviltiškai glušam kad nesuvokti jog globalistai siekė sunaikinti ne Ukrainą o tautinį patriotinį nacionalizmą dar išlikusį ukrainiečiuose. Šitiem ‘padlom’ TOKIA Ukraina buvo kaip rakšti, kurią reikėjo sunaikinti… pasinaudojant rusišku imperiškumu ir šovinizmu…
Atsimušė dalgis į akmenį.
Dabar „demokratai“ trydalioja,- kaip gyvensim be rusiškų dujų... O gal viskas dar „susitvarkys“, ir toliau globalizmas kaip šarvuotis „Potiomkinas“ švilbdamas dundės pasaulinio lagerio link. Panašų naratyvą paišo toks Vytautas Mikalauskas. Nusiraminkit, dar taip nebuvo kad gamtos turtai liktų nenaudojami. Ne rusai tai kinai ar čiukčiai vistiek gręš, siubs, pompuos… Kitas toks, Z. Vaišvila verkšlena dėl kalio trašų... Greičiau įvyks persilaužimas, greičiau susitvarkys ir mažiau bus bėdos…
Pabudome ir kelkimės!
Išėjome į kelią, tai netūpčiokime.
.
Ukraina nėra Europos vidurys. Ukraina yra Eurazijos vidurys.
Ukraina yra prielaida pakilti baltųjų rasei…
Šalin globalistų rasizmą!
Už baltos ir laisvos Europos pavasarį.

Nesupratau       2022-03-15 14:41

Apie kokį laisvą pasaulį kalba autorius. Ar toks pasaulis kada nors yra buvęs. Ar autorius jaučiasi gyvendamas laisvajame pasaulyje. Geriau rašytų taip “santykinai laisvo pasaulio” lyderis. O koks lyderis buvo, kurio dabar nėra. Gal Mandela?

Stiklo valytuvas       2022-03-15 14:10

Perfrazuosiu.
Merkel parazitė, nes padėjo bujoti Putinui…
Klausimas.
Kada bus bent pradėta kalbėti apie Merkel parazitizmą dėl į ES privelkant negrus ir babajus?!
Ir iš vis kada bus pasmerktas merkelizmas ir pati Merkel ?!! !!!
.
Ar beįmanomas didesnis absurdas karys-vegetaras… veganas…
.
Vakar LRT rodė kaip skvoteriai Britanijoje užėmė rusų ‘palocius’ ir reikalavo užleisti gyventi ukrainiečių pabėgėliams… O britų valdžia, nepatogioje padėtyje „šikną rauko“.
.
Ir toliau ignoruokite mano pasisakymus.
Ir toliau netikėkite baltųjų rasės naikinimu.
Ir toliau piktinkitės manimi dėl įvardijamo globalizmo + ž.
Ir toliau pro putinizmą nematykite globalizmo +ž.
Ir toliau atsipūtę (kaip prancūzai) būkite ‘tolerantiški’ tautos ir rasės naikintojams.
Ir toliau reikalaukite mano užblokavimo.
.
Ar visgi atsikvošėsite, A!

Stiklo valytuvas       2022-03-15 12:40

„... didžioji dauguma rusų vis dar palaiko V. Putiną ir jo karą...“
Didžioji dauguma baltųjų vis dar netiki globalizmu…

Prašalietis       2022-03-15 12:25

Vidas Rachlevičius. Krauju parašyta Ukrainos pamoka pasauliui ir mums…
  Kaip rodo istorija pseudovalstybinių darinių teritorijose gyvenantys nepagydomai protiškai atsilikę mokiniai yra nepajėgūs prisiminti daugelio savo gyvenime patirtų pamokų, todėl yra beviltiškai pasmerkti šveisti savo teritorijose užsienio valstybių tankelius, su komjaunuolišku įkarščiu dainuodami atitinkamame laikotarpyje “išsikovotų laisvių ir nepriklausomybių” patriotines dainas. Pasauliui ir “mūsų” proto negalią turintiems vadovaujantiems mokiniams JAV mokytojų pravestos nesenos “pamokos”:Jugoslavija, Irakas, Afganistanas, Libija, Sirija, Baltarusija, Ukraina….

Michailas Velleris       2022-03-15 12:23

ПОЗОР НЕИЗБЕЖНОСТИ: МОЯ И ТВОЯ ВИНА - #Веллер 15 03 2022

https://www.youtube.com/watch?v=_p0pamujZSU&ab;_channel=МихаилВеллер

Dr.O       2022-03-15 12:02

Апокалипсис: Война 2022 в Зеркале Войны 1939 Часть 2
https://mail.google.com/mail/u/0/?ogbl#inbox/FMfcgzGmvTssRGBhSnSWTKtGFfFpQCQX?projector=1

Kaip       2022-03-15 11:58

ir visi Vido str.,aiskus matymas,sklandi kalba,objektyvumas.Jovalo nebuvimas.Malonu ir idomu skaityt.Dekui ir sekmes UK.net nesitiki,kad buve kolegos su klaikiaja prostitute miliute,kurios net vardo nesinori tarti.Antroji skobejeva,tpfui..

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.