Europa, Ukraina, Rusija

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 21 d. 19:26

29     

    

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

O tuo metu Britanijoje…

Žinutė – kiekvienam britų kariui, tačiau labai trumpai – šiek tiek konteksto, kad būtų aiškesnė jos reikšmė ir prasmė.

Karas Ukrainoje, Putino rėmėjos Europoje – Vokietija, Prancūzija, Italija nukišo gėdingą Ukrainos kapituliacijos planą į gilius stalčius, bet realios rimtos karinės paramos Kijevui kol kas nematyti. Bet ir tai gerai.

NATO toliau mindžikuoja ir blaškosi, vis daugiau analitikų teigia, kad aljansas nėra efektyvus, tai rodo ir Vokietijos sprendimas ginti Lietuvą nuotoliniu būdu.

Lietuva, nuosekliai vykdydama savo užsienio ir ES sankcijų politiką, nutraukė kai kurių prekių tranzitą tarp Rusijos ir Karaliaučiaus srities ir tuo sukėlė Maskvos įsiūtį.

Šiame daugiakrypčių įtampų kontekste vis labiau ryškėja Britanijos lyderystė, formuojasi ir realiai veikti pasiryžusios karinės sąjungos Kijevas – Varšuva – Londonas kontūrai.

Analitikų, kurie šioje sąjungoje mato ir Baltijos šalis, nuomone, šis trejetas vienas pajėgus pastatyti Kremlių į vietą.

Lenkai prakalbo apie tai, kad jie patys gali imtis iniciatyvos ginti Vakarų Ukrainos oro erdvę.

Ir štai labai reikšmingas signalas iš Londono. Didžioji Britanija privalo turėti kariuomenę, galinčią kovoti Europoje ir nugalėti Rusiją, pirmadienį pareiškė naujasis kariuomenės vadas generolas seras Patrickas Sandersas pridūręs, kad jo „išskirtinė pareiga“ yra „padaryti, kad mūsų kariuomenė taptų kuo mirtinesnė ir veiksmingesnė“.

Naujasis kariuomenės vadas išsiuntinėjo žinutę kiekvienam britų kariui. Jis rašo, kad yra pirmasis nuo 1941 m., pradėjęs vadovauti kariuomenei tuo metu, kai Europoje vyksta sausumos karas, kuriame dalyvauja žemyninė galia. Ir štai esminė šios žinutės citata: „Esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje.

Dabar būtina sukurti kariuomenę, galinčią kovoti kartu su mūsų sąjungininkais ir nugalėti Rusiją mūšyje“.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Olegas Soskinas (UkrLife.TV)       2022-06-24 15:24

Kaip veiks Putinas[kai užims Ukrainos Piertus, užims Suvalkų koridorių ir puls Baltijos šalis]:
https://www.youtube.com/watch?v=kSaPPrz3zsI&ab_channel=UKRLIFE.TV

Andriejus Ilarionovas (UKRLIFE.TV)       2022-06-23 18:25

Ilarionovas: Kaip gali vystytis Rusų-Ukrainiečių karas ? / Запад и Россия переосмысливают войну. Что дальше? - Андрей Илларионов
https://www.youtube.com/watch?v=VSZesjIekRg&ab_channel=UKRLIFE.TV

Nuvylė       2022-06-23 12:50

Dar vienas Grybauskaitės fanas kariaut užsimanė. Nesuprantu, taika atsibodo?

ieva ieva       2022-06-23 9:49

neganyk po pieva…Nusneki biski.

Habilituotam       2022-06-23 9:13

tai kad stebiesi,pats nezinodamas kuo..Propaguoji pacifizma,vykstant vos ne pasauliniui karui..Ot,kartais pakalbi nei si,nei ta…

Prašalietis       2022-06-23 7:49

Hitleris su trečiouju reichu ir “suvienytu” antru “eurosojūzu” taip pat matė “didelį reikalą” pakariauti Europoje “Drang nach Osten” ir “Wir Deutsche fürchten Gott, aber sonst nichts in der Welt!”(mes vokiečiečiai nieko nebijome, išskyrus Dievą). Rezultatas buvo toks, kad po Vokietijos ir Japonijos kapituliacijos Europoje iki 1989 metų niekas net nesvajojo pakariauti karo Europoje. Visi Europoje ir pasaulyje buvo patenkinti, vieni skurdo…, kiti dirbo, šoko rokenrolus, dainavo… pasitenkindami JAV ir Tarybų Sąjungos kariaujamu “šaltuoju karu”....

>>>> 2022-06-22 16:41       2022-06-22 19:23

Na, neGooglinksime, mes pagal jūsų prašymą. Ir nesvarbu, ar tu marius, ar Genadijus (Vinokuras), vis vien esi žydas-ekstremistas, siekiantis, savo kagėbistinų tikslų.
Vis dar suprantantis (habilitâs)!

???       2022-06-22 17:23

žmonių lavonais vėl ketinate krauti turtus “grietinėms”?

Šlovė našim       2022-06-22 16:41

Pagoglinkit - “ Силы ЛНР ликвидировали группу иностранных наемников в районе Золотого”.

stasys        2022-06-22 16:28

Kažkas 2022-06-22 14:58 pasiūlyk geresni savo varianta jei toki turi . Bijau labai nėra iš ko rinktis , nebent tamsta planuojate vėl Lietuva nuotaka paversti ir į Mordoro haremą atiduoti ..pigiai .

Kažkas       2022-06-22 14:58

labai nori mus paskandinti Žečpospolitoje, ypač inteligentai klykauja už Trijų marių ką tokį, kad greičiau paskęstume?

Eva       2022-06-22 14:36

Apsaugok, Viešpatie, nuo tokios sąjungos, ypač su Ukraina.

Tai jau tikrai,       2022-06-22 12:55

didesnio Vakarų nuopuolio ir nebesugalvosi - atiduoti pusę Europos Stalino Rusijai, o kitą dalį pasiimti, geriausiam pasaulio dėdei Stalinui leidus, sau. Didžioji Vakarų moralė - atiduoti tautas į Stalino skerdyklą.

habilitâs       2022-06-22 12:29

„Esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje“ (Gen. Patrick Sanders).

Nieko absurdiškesnio nesugalvosi. 

Generolo Patricko Sanderso „išskirtinė pareiga“ turėtų būti padaryti viską kad Europoje kariauti daugiau nereikėtų. 

Nes tokios nuostatos kaip „padaryti, kad mūsų kariuomenė taptų kuo mirtinesnė ir veiksmingesnė“, — yra juodas militarizmas su tirštai atskiestų šovinizmu. Būtent tokia ideologija vadovavosi A. Hitleris, tokia ideologija vadovaujasi V. Putinas arba kaip sako žurnalistas Roman Tsymbaliuk, kad ir kaip Putinas stengtusi susitapatinti su Petru I, yra tik Hitleris 2.

Nuo II PK niekas nepasikeitė, nes tokia pat ideologija vadovavosi ir Amerikos generolai, ir ne tik generolai, bet ir politikai, tokie kaip karo sekretorius (secretary of war) Henry L. Stimpson, laivyno sekretorius (secretary of navy) Frank Knox, JAV kariuomenės vadas (chief of staff, U.S. Army) George C. Marshall, laivyno vadas (commander in chief U. S. Fleet) Ernest J. King, generolas Douglas MacArthur ir panašūs į juos. 

Žiūri tokį filmą ir negali patikėti, kad jį sukūrė amerikiečiai. Žiūrėjau iki galo, nes tikėjausi, jog pabaigoje bus koks nors paslėptas „gadžitas“, deja, viskas švaru, medžiaga paimta iš JTO ir Vokietijos archyvų, jokios režisūros.

Kas galėtų paneigti, kad Putinas su Kiseliovais ir Sabajevomis, prisižiūrėję tokių filmų, nebuvo įkvėpti naujiems žygiams, tik šį kartą vietoje „Drang nach Osten“ ― „Drang nach Westen“.

Vyresnei kartai nieko naujo filme nėra, viskas matyta šimtus kartų, nes filmuota vokiečių ir rusų operatorių, bet kad jos pagrindu amerikiečiai kurtų tokią propagandą, atvirai tariant, nustebino.

https://youtu.be/ZvsintGi5JA 

Aha,       2022-06-22 10:50

draugas Rachlevi2ius užmiršo kieno jis pusėje buvo? Kita vertus, geroje pusėje buvo. Anglijos sąjungininkės, Sovietijos, pusėje ir rasisto, ir imperialisto Čerčilio, atidavusio Baltijos šalis Stalino Rusijai.

Michailas Veleris       2022-06-22 10:29

Britai teikia vilčių, bet tik tuo atveju, jei parodys, kad nusiteikę nugalėti ir komunosodomitų sąmokslą. Ir manau, kad tai čekistinio sąmokslo dalis.

Michailas Veleris       2022-06-22 10:27

КУЛЬТ КАРГО: РУССКАЯ УДАВКА - #Веллер 21 06 2022

https://www.youtube.com/watch?v=E-QwMqcQhhg&ab;_channel=МихаилВеллер

Širsta       2022-06-22 8:49

putino chalujai,reška Rachilevicaus mintis gera.

stasys        2022-06-22 7:25

Na kalbėkime aiškiai , visos tos ‘triju jūrų ’ idėjos ašis Amerika ir jos pagalbos garantijos . Nei viena nei kartu tos šalys negali pretenduoti tramdyti xuilo ambicijas. Na kaip tu sustabdysi orkus jei negali pagrasinti perkelti karo veiksmus į į Mordorą ? o kad to nebus ir to garantas pati Amerika manau visiems aišku . Faktas kad reikia aiškios saugumo užkardos ritiniam Europos flangui nuo xuilo ambiciju . Faktas kad čia yra dvi alternatyvos , kurti bendras saugumo pajėgas visos ES formatu vadovaujant formaliai Briuseliui bet realiai ‘senajai europai’ arba va kaip dabar imtis patiems iniciatyvos ir kurti mažai karinius efektingus aljansus (NATO podukras)  kurios tarnautu tik lokaliems su Mordoru konfliktuose. Aišku pastarasis variantas suteikia daugiau politinės laisvės manevruoti rizikuojant nebijant jog bus blokuoti xuilo pataikunų esančiu NATO saugumo bloke , bet karinės galios tas aljansas neturės daugiau , tai tik priemonė eliminuoti norinčius tartis su xuilo ir vėl išduoti Ukrainos interesus . Taika su xuilo suteiktu laiko galutinai suskaldyti Ukraina kaip šalį.

Rach rach rach       2022-06-22 7:14

Rachlevič žavisi karu, net seilės tįsta. Bus karo korespondentas nuo Britanijos ir sėdėdamas Londone ragins neužleisti pozicijų, kurias gins daugiavaikių ir kitų socialiai remtinų šeimų pilnamečiai vaikai.

Papa Borgia       2022-06-22 4:56

Anglai pajėgūs pakeisti Rusijoje santvarką ir valdovą, bet ne Amžinąją sąjungą su Rusija. Ir šitas neosovietikas tai gerai žino.

Šlovė rusų kariams!       2022-06-22 0:24

Всего с начала проведения специальной военной операции Российской армией уничтожено: 209 самолетов,
132 вертолета,
1 292 беспилотных летательных аппарата,
348 зенитных ракетных комплексов,
3 709 танков и других боевых бронированных машин,
580 боевых машин реактивной системы залпового огня,
2 065 орудий полевой артиллерии и минометов,
3 760 единиц специальной военной автомобильной техники

ah.ą       2022-06-21 21:29

bezdžionė Gabrielius su granata rankoje, sako, tik ir tyko ištraukti žiedą :
“Kodėl Gabrielius Landsbergis provokuoja karą su Rusija?? “O jei rimtai” analitinė laida, 2022 06 21”
https://youtu.be/rG6vCsYmsBU

Labai gera       2022-06-21 21:17

žinia.Rūpestis kitas,ar sugebėsim pasinaudoti atsivėrusia galimybe įstoti į Didžiosios Britanijos kuriamą naują  saugumo sąjungą?Kodėl Lietuvoje apie tai nekalbama,kai reikia šaukte šaukti?

exzit       2022-06-21 21:15

iš natų

Valytuvui       2022-06-21 19:52

na,pasiust sleiksciuosius kakius uzingridus yra miela,taciau kam taip vulgariai…

Nesaugiam LTpilieciui       2022-06-21 19:47

apsikakinusiam is baimes.Eik tu pac naxui,prietranka.

Uzingridiniams       2022-06-21 19:47

Padveskite, shudo gabalai.

Asilui Rachlevičiui, saugiai tupinčiam JK       2022-06-21 19:37

Eik tu na…ui paskui rusų laivą

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.