Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Emigracija, imigracija, demografija

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Tiesos.lt siūlo   2020 m. rugsėjo 8 d. 22:57

9     

    

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

DELFI.lt

Lamanšas, skiriantis Prancūziją ir Britaniją, vėl tapo didelės įtampos zona. Panašiai kaip Viduramžiais, iš Prancūzijos į Britaniją plaukia laivai, bet šįsyk ne su kariais, o ateiviais, kurių dauguma britų nepageidauja.

Skamba paradoksaliai, bet Europos Sąjunga tapo didžiausia nelegalios migracijos eksportuotoja į Jungtinę Karalystę, o absoliuti lyderystė tenka Prancūzijai. Tokių skaičių niekas nėra matęs: nuo sezono pradžios guminėmis valtimis su pakabinamais varikliais iš Prancūzijos į Britaniją atplaukė daugiau kaip 5 tūkst. nelegalių migrantų. Vien rugpjūtį – 1,5 tūkst.

Pavyzdžiui, rugsėjo 2 d. Britanijoje išlaipino 409 nelegalūs migrantai, atplaukę 27 motorinėmis valtimis. Nelegalios migracijos priešininkai tai vadina invazija ir juos erzina, kad tai vyksta praėjus ketveriems metams po „Brexito“ referendumo.

Rugpjūčio viduryje buvo paskelbti „YouGov“ apklausos rezultatai. Jie rodo, kad 73 proc. britų nelegalią migraciją laiko rimta problema. Jeigu pažvelgsime į tai dviejų didžiųjų partijų elektorato akimis, tai pamatysime, kad 97 proc. konservatorių rinkėjų dėl to yra rimtai susirūpinę, o rimta problema tai laiko ir 49 proc. leiboristų rinkėjų.

Dabar šalies vyriausybė turi tris didžiules problemas – koronavirusą, „Brexito“ derybas ir nelegalią migraciją. Chaosas dėl nelegalios migracijos yra labai nepatogus premjerui Borisui Johnsonui, kuris „Brexito“ kontekste nuolat kartojo, kad reikia „susigrąžinti kontrolę“. Dabar viešai pripažįstama, kad vyriausybė nekontroliuoja situacijos. Idėjų banko „Migration Watch UK“ ataskaitoje konstatuojama, kad praėjus metams po to, kai B. Johnsonas perspėjo, kad „mes jus išsiųsime atgal“, nelegalios migracijos mastai į šalį tik padidėjo.

Kad tai yra problema pripažįsta net ir meinstryminė žiniasklaida, tačiau politinio korektiškumo supančioti televizijų reporteriai, stovėdami ant Kanalo krantų – taip britai vadina Lamanšą – tarsi vaikų laidai rimtais veidais nuolat reiškia susirūpinimą, kad taip plaukti yra labai pavojinga…

Tokioje situacijoje leftistai laukia savo šanso, kad galėtų išpūsti naują isteriją. Ir štai prancūzai pranešė, kad į jų krantą buvo išmestas paskendusio 16-mečio sudaniečio berniuko, kuris bandė perplaukti Lamanšą, kūnas. Prabilo kairuoliška žiniasklaida, apie tai savo „Twitter“ paskyroje parašė Londono meras leiboristas Sadiqas Khanas. Pradėjo suktis nelegalios migracijos advokatų propagandinė mašina, kuriai reikėjo naujos Aylano Kurdi (tikroji pavardė Alanas Shenu) istorijos.

Prisimenate tą dramatišką 2015 m. nuotrauką, kai Turkijos pakrantėje buvo rastas trejų metų kurdų berniuko kūnas. Jis nuskendo, kai jo šeima bandė perplaukti į Graikiją. Tačiau triukšmas greitai nutilo, nes buvo iškapstyta, kad tai – visai ne berniukas, o 28 metų vyras, kuriam Prancūzija jau buvo atsisakiusi suteikti prieglobstį. Nelegalios migracijos mastams augant, į pagalbą britų pasieniečiams buvo pasiųstos Karališkosios oro pajėgos (RAF).

Tačiau tai visiškai nesprendžia problemos, nes pilotai tik aptinka pažeidėjus, apie tai informuoja pasieniečius, kurie priplaukę perkelia nelegalus į savo laivus ir nuplukdo į Britanijos uostus. Oficialiai skelbiama, kad „buvo išgelbėti migrantai“. Šis procesas, panašiai kaip ir Viduržemio jūroje, yra pašaipiai vadinamas „migrantų taksi“.

Straipsnio tęsinį skaitykite DELFI.lt portale ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kas gi Britanijoje sunku fizini darba dirbs        2020-09-12 2:36

Kas gi Britanijoje sunku fizini darba dirbs ?
Centrines Europos darbininku nebeuztenka,
o cia gi rusai su turkais pabegelius atgabena britams ir kitiems europieciams
net moketi nereikia….
ir amerikonai prisidejo per du paskutinius desimtmecius…


Dzeikas       2020-09-11 20:53

Klausimas:
Tai kokio velnio tie britai isejo is ES, kai nelegalios imigracijos poziurie tai absoliuciai nieko nedave. Kaip plauke ciuziniais i ta Anglija , taip ir toliau plaukia.Tik tiek kad prancuzu policijai tapo nusispjaut - plaukiate ir plaukite toliau nuo musu.
Tai tik rodo ,kad issigimes tautu ir imigrantu teisiu supratimas, tycinis keitimas vietomis teises ir pareigos supratimo plaukia visai ne is ES , o tik per ES. Na isejo britai is ES, o smegenis imigrantais ir ju teisemis(teises jie turi, bet kolektyviniu, o ne individualiu masteliu) “politkorektiskumo” meisterzingeriai , be abejones kazkieno apmoketi ir palaikomi juridiskai, toliau gieda , kad nelegaliu imigrantu negalima grazinti is kur atvyke.

The Daily Wire       2020-09-10 11:18

https://www.dailywire.com/news/tedxlondon-says-womxn-instead-of-women-explicitly-includes-non-cisgender-women?inf_contact_key=373728818625375f31e55d5fa1cac3c4f651f238aa2edbb9c8b7cff03e0b16a0
By Paul Bois, 2020-09-08   DailyWire.com

Taigi, atrodo, kad komunistai nori ištrinti žodį „moteris“ iš angliško žodyno dėl to, kad jis neįtraukia ,,lyties neturinčių” moterų.

Pasak „TedXLondon“, naujas, įtraukus žodis, kuris turėtų būti vartojamas vietoje „woman“ arba „women“, yra „womxn“. Praėjusį penktadienį tviteryje organizacija paskelbė, kad „TedXLondonWomxn“ grįš internetu. Kai žmonės spėliojo, ar „x“ vietoje „e“ yra rašybos klaida, „TedXLondon“  paaiškino, kad taip parašė tyčia.

Jules       2020-09-9 17:29

Medicinos žinių galima įsigyti – susižinoti, bet va Covid‘as kažin kodėl labai jau įslaptintas. Gal žinote kodėl? Net prapiesoriai nebesusigaudo, kas tai per velnias yra ir šneka niekus, nei matę nei regėję, bet žino, kad kaukės nepraleidžia nanometrų dydžio nenaudėlių virusų. 10 ar 150 nm dydžio, o fizika, ane, moksliukai ir kiti zubrylos, aukso medaliais baigę vidurines, gimnazijas ir univerkes.  Na, o policininkai reikalauja jų klausyt ir paklust teisėtiems dezistų (Blogio imperijos sąjungininkų) suformuotiems reikalavimams. Bet grįžtant prie Vasaliteto nereiktų man ant durniaus čia dėt minusiukus, kaip pats Vokietijos finansų ministeris viešai pripažino tą Vasalitetą, kad toks jis yra ir kol kas veikia pilnu tempu. Nereiktų sekt langų majorų(mėtytojų pro langą) pavyzdžiu. Taigi Vokietijos Finansų ministeris dr.Wolfgang Schäuble tiesiai šviesiai durnių voliojantiems runkeliokams ir mokslo pirmūnams rėžė, kad: „Et nous, en Allemagne, n’avons à aucun moment joui de la souveraineté totale depuis le 8 mai 1945. (Ministre des Finances Dr.Wolfgang Schäuble, discours au Congrès bancaire européen, 18 novembre 2011 à Francfort)”. Tai ne tik mano nuomonė, bet Kanclerio akte įtvirtinta europiečių vergystė, kurią taip uoliai gina milicininkai ir „bojevykai“ Europoje – duoda beginkliams gerai į kailį, ypač Berlyne per Anti-Covid’ą, matėte Vamzdyje, kaip lupa ne prasčiau už gudų Batenjką, tiesa? Ir Kenedis jiems, „bojevykams“, ne autoritetas, o tik Bankas Trockis jiems kelrodė žvaigždė, neatrodo?

Life Site News       2020-09-9 16:45

https://www.lifesitenews.com/news/left-wing-gates-foundation-spent-250-million-on-favorable-press-coverage-report
Prokomunistinis Geitsų  fondas išleido 250 milijonų dolerių papirkti spaudai: pranešimas

2020 m. rugsėjo 8 d. („LifeSiteNews“) - daugybė garsių žiniasklaidos priemonių ir žurnalistų organizacijų, laikančių prokomunistinį Gates’ų  fondą visuomenės sveikatos priežiūros institucija, iš tikro yra finansuojami šio fondo, sakoma „Columbia Journalism Review“ pranešime.
CJR narys Timas Schwabas rašė, kad jis „išnagrinėjo beveik 20 000 labdaros dotacijų, kurias Gateso fondas skyrė iki birželio pabaigos, ir nustatė, kad daugiau nei 250 milijonų dolerių skiriama žurnalistikai“, įskaitant gavėjus, įskaitant Nacionalinį viešąjį radiją, BBC, NBC, Nacionalinį leidinį, „Guardian“, Gannettas (kuriam priklauso „USA Today“ ir įvairūs dideli regioniniai laikraščiai), Nacionalinis spaudos fondas ir kiti leidiniai, žiniasklaidos kompanijos, žurnalistikos fondai ir labdaros organizacijos, susijusios su žiniasklaida.
Nors 2016 m. Amerikos spaudos instituto (taip pat vartų gavėjas) ataskaitoje buvo reikalaujama, kad „yra nedaug įrodymų, kad finansuotojai primygtinai reikalautų ar turėtų redakcijos apžvalgą“, CJR apžvalgoje nustatyti keli priešingi rodikliai.
Schwabas sako radęs „šimtus“ NPR straipsnių, kuriuose teigiamai vertinama Geitsų fondas ir jo projektai, pateikdamas konkretų pavyzdį, kur „kiekvienas cituojamas ekspertas yra susijęs su Billo ir Melindos Geitsų fondu“ .
Vis dėlto fondo pinigai stipriausiai jaučiami, kai pagrindinė žiniasklaida iškelia Geitsų fondą kaip autoritetingą balsą COVID-19 klausimu, nepaisant to, kad programinės įrangos milžinė neturi medicinos srities žinių.
„„ PolitiFact “ir„ USA Today “(valdo atitinkamai Poynterio institutas ir Gannettas - abu remiami Geitsų fondo) gynė Geitsus nuo„ melagingų sąmokslo teorijų “ir„ dezinformacijos “. Schwabas pažymėjo, „kaip ir idėja, kad fondas investavo į įmones, kuriančias kovido vakcinas ir gydymą. Fondo svetainė ir naujausios mokesčių ataskaitos aiškiai parodo investicijas į tokias bendroves, įskaitant „Gilead“ ir „CureVac“.
Išlieka susirūpinimas atsižvelgiant į Vartų fondo pastangas aktyviai kovoti su klimato kaita, kontracepcija ir gyventojų skaičiaus kontrole, švietimo „reforma“ ir koronavirusų gausa. Birželio mėnesį Billas Gatesas puolė D.Trumpo administraciją dėl pasitraukimo iš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) dėl savo pirminio atsako į koronaviruso protrūkį, nepaisant to, kad PSO teisino melagingą Kinijos informaciją ir priešinosi priemonėms, kurios galėjo geriau sulaikyti koronavirusą, pavyzdžiui, uždrausti keliones iš Kinijos.

Rachlevičiau, Rachlevičiau,       2020-09-9 14:14

tik nepasimesk, kad nežinai, kad ta vadinamoji ES viso labo tėra karo nugalėtojų vasalė. Vadinasi, anglų irgi. O kai išsivaduos ir nuvers savo Vasalitetą, va tada ir pažiūrėsim, kaip čia bus ir kas pačiam nutiks, kai teks prisiimti atsakomybę.

tarzanas       2020-09-9 13:43

Stasiuk,tu ne maziau kaip idiotas?Baltas rusas yra musu proteviu palikoniai,juk po sia diena stovi musu pilis,kurias taip graziai priziurimos,net baltas pavydas ima,nes mes sito nedarome,uz mus atlieka kiti.O Vidui,siulau nesiulyti eiti skaityti tesinio i Delfi,paslapcia galiu pasnibzdeti,kad Delfyje dirba(raso ir skaito)tik hibridinio karo dalyviai,matomai kazkiek numeta ir paciam?Vatnikai ten nedalyvaus,tai “patriotinis"laiktastpalaikis ir ten suburtos visos siuksles.Palik mus ramybeje-amen Juze.

Al. redakcijai       2020-09-9 10:54

Jus tenkina tokia jūsų komentavimo politika ? Jūs tai laikot tarimusi svarbiais visuomenei klausimais ?

stasys       2020-09-9 6:30

Vidai nėra ta problema Lietuvos aktualijų dešimtuke . Čia Jūs galejote truputį ir pasarzuoti apeliuodamas jog Lietuva priešingai niekaip nesulaukia nuskriausti baltarusu antplūdžio .. netgi duris praverusi atvirai kviečiant pas mus ‘sleptis’ . Kai bandai iššokti kelnių be rankų pagalbos kartais tenka išties verstis per galvą ..ką tas tūkstantis ar dešimt tūkstančių nelegalių emigrantų reiškia Anglijai ? Daug įdomiau turinti baltarusių nacionalinį indetiteta ir tai kaip jis šiandieną po truputį skleidžiasi žiedlapių.


Rekomenduojame

„Neredaguota“ pokalbis su Vytautu Sinica apie Trumpą. Ir trumpizmą – jeigu jis yra

„Iš savo varpinės“: Algis Avižienis apie naująją JAV administraciją

Audrius Bačiulis. Menu…

Arvydas Daunys. Jis parodė pasauliui, kaip reikia kovoti už savo idėją – be baimės, oriai ir iki galo

Donaldas Trumpas atsisveikinimo kalboje pakvietė melstis už naujos administracijos „sėkmę išlaikant Ameriką saugią ir klestinčią“

Algimantas Rusteika. Tada tylėjo iš atsargumo ir baimės, dabar – iš įsitikinimo ir naudos

Andrius Švarplys. Ką iš tiesų reiškia JAV demokratų žadamas „aljansų atgaivinimas“

Liudvikas Jakimavičius. Įdomu, kur dabartinės Vyriausybės nariai buvo tą Sausio 13-osios naktį?

Rasa Čepaitienė. Alžyre šiandien sninga

Andrius Švarplys: Kas, kaip, kodėl? –  Pasitikėk Tiesos Ministerija

Prof. dr. Tomo Berkmano žodis konferencijoje „Šių dienų iššūkiai šeimos politikai Lietuvoje“: teisinė sritis

Kodėl ignoruojamas ar net šmeižiamas 1941 m. Birželio sukilimas, jo lyderis Kazys Škirpa? Dovilo Petkaus interviu su Vidmantu Valiušaičiu

Nida Vasiliauskaitė. Laisvės propaganda

Andrius Švarplys rekomenduoja: putiniškos Rusijos disidento Andrejaus Ilarionovo analizė dėl Kapitolijaus įvykių

Socialinis tinklas GAB atkūrė JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašus iš „Twitter“ paskyros

Geroji Naujiena: „Ateikite ir pažiūrėkite, kur aš gyvenu!“ – kviečia Kristus

Andrius Švarplys. Apie ateities Lietuvą, švietimą ir ateities universitetą

Egidijus Šileikis. Manipuliacijos siekiant nekeisti Konstitucinio Teismo pirmininko

Liudvikas Jakimavičius. Ne už kalnų diena…

„Parler“ direktorius sulaukė grasinimų mirtimi

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.