Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Vidas Rachlevičius. Civilizuotose šalyse po tokių pareiškimų žurnalistai nušalinami nuo eterio ir siunčiami dirbti kitų darbų

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 15 d. 10:49

41     

    

Vidas Rachlevičius. Civilizuotose šalyse po tokių pareiškimų žurnalistai nušalinami nuo eterio ir siunčiami dirbti kitų darbų

Perskaičiau šitą tekstuką ir likau be žado.
Rimtai.

Tai yra visos medikų bendruomenės įžeidimas bei pažeminimas ir už tai reikia mažų mažiausiai viešai atsiprašyti.
Tai akivaizdus pavyzdys, kaip toli nueina žmonės, kurių niekas laiku nesustabdo, neperlieja šaltu vandeniu ir neišsiunčia kur nors į atkampiausią Labanoro girios užkampį atvėsti.

Taigi, ponios ir ponai gydytojai, už jūsų pinigus išlaikomas Nacionalinis transliuotojas yra įgaliotas pareikšti, kad jūs esate visiški nemokšos ir tie 10 ar 12 metų, kuriuos praleidote universitetuose, rezidentūrose bei vėliau įgyta patirtis jūsų nieko neišmokė.
Jūs esate nekompetentingi ir nemokate dirbti savo darbo.
Biurokratai, sėdintys prie excelinių statistikos lentelių, geriau žino, kokios yra tikrosios diagnozės ir mirties priežastys.
Tačiau nepergyvenkite, nes išeitis yra: „teisingai“ dirbti ir rašyti „teisingas“ diagnozes jus gali pamokyti biuruose sėdintys biurokratai, statistiką makaluojantys klerkai ir žurnalistai.

Civilizuotose šalyse po tokių pareiškimų žurnalistai nušalinami nuo eterio ir siunčiami dirbti kitų darbų.
O jei gydytojai turėtų bent kažkiek savigarbos ir būtų principingi, tai kietai ir aiškiai pasakytų ir savo ministrui, ir visoms makaraitytėms – jei mes nieko neišmanom, tai tegul eina gydyti ir rašyti diagnozių tie, kurie viską išmano ir vadovaujasi ne medicinos žiniomis ir patirtimi, o naujausiais partijos bei vyriausybės nutarimais.
Sveiki atvykę, o mes einam pailsėti!

P.S. Čia yra dar viena įdomi ir labai svarbi aplinkybė. Vadinasi, anot biurokratų ir makaraityčių, medikai masiškai nustatinėjo neteisingas diagnozes.
Iš to seka logiška išvada, kad daugybei žmonių buvo taikomas netinkamas gydymas, kuris galėjo lemti mirtis. Kas toliau?
Po tokių valstybės institucijų išvadų vardan teisingumo ir bendros tvarkos ligonines būtina užpilti ieškiniais ir reikalauti kompensacijų.
Kiek tokių ieškinių galėtų būti Lietuvoje?
Kas už tai atsakytų – gydytojai, o gal statistika manipuliuojantys klerkai?
Kas turėtų kompensuotų mirusiųjų giminėms ir artimiesiems?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kas maakaraitytei       2021-02-16 17:54

Snukį remontavo , ar tik tie nemokšos gydytojai?

Ehrmantraut       2021-02-16 10:34

Makaraitytė tai toks putiniškos propagandistės Simonian lietuviškas variantas.

> 2021-02-15 15:50       2021-02-16 10:31

Kyšt-myšt ir suraityta!
Tvarkinga „krūvelė” su rūriniu mazgu vasario 16-osio proga nuo stasio tvarkingam drauhui Algirdui.

stasys       2021-02-16 9:14

2021-02-15 15:50   2021-02-16 6:34 .. Jums vertėtu nustoti anonimų advokatauti ,pilnai galėtumėte save pavadinti vienu tuo sovietinio partizano slapyvardžiu , kaip ‘subin-placialapis’ be kurio miške tikrai sudėtinga padoriai gyventi . Algirdas gal kiek per aštriai pyktlejes ant tos NS bet ir tas jaunimas ne be grieko ir padarytų klaidų . Tikiu kad Algirdas visai pajėgūs iš tamsteles liežuvio suraityti koki jūrinį tvarkinga mazgą . Visus su Vasario 16 šventėmis .

Kodėl       2021-02-16 8:31

Jei skiepai tokie paveikūs, tai kodėl pirmiausia nepakiepyt valdžios, tų, kurie valdo Valstybę, juk tiek Seimui tiek Vyriausybei užtektų kelių šimtų skiepų, kai gaunami tūkstančiai, nereikėtų tų kvailų posėdžių su kalbančiais portretais? Kodėl ne karius, kurie guli lova prie lovos, valgo šaukštas prie šaukšto, pratybos petys prie peties ir vykdo šalies saugojimo misiją? kodėl pirmiausia pensininkus, kurie jokios naudos valstybei neduoda; net ir dėl užkrėtimo kitų - sėdi sau namuose, jei vaikšto tai pagal taisykles ir šiaip nemobilūs?Sakysit kilnumas- gerai padarykit pirmumą 10-20 procentų pensininkams. Nesuprantamas Valstybinis požiūris

> 2021-02-15 15:50       2021-02-16 6:34

Nu tai labas rytas drauhas Algirdai, kaip miegojai? Kaip žydų grajus?! Nežinojau, kad esi vienas iš tų raudonųjų kolchoznikų, kuriam iki 3.06 valandos nakties košmarai apie NS sapnuojasi. O gal tik šlapimpūslę susopo, atsikėlus pamyžt ir prisiminus NS?! Kitą kartą prieš miegą išgerk „Tiapridal‘o“, „Sapalai” ir kitokios sapalionės nepadės.
Jei kas nors ir yra mušta korta, tai tu.  Kaip kagėbistas-provokatorius julius Milaitis, su trolių fabriko meistru, konservatorių išangės specialistu stasiu.
Viens-prie-vieno! Mušta.

>>stasys       2021-02-16 5:36

Vėl nusitraukei pančius ir atsibastei čia iš  Labanoro girios su savo legionu galvoje ir pridėliojai galybę  komentarų,kaip musė dvitaškių ant lempos.Tikra pasiutus Labanoro meška tu ,dvasia iš rytų,apgalėjai jau kiekvieną smile

NS nesudomino visuomenininkų peticija....       2021-02-16 3:06

https://www.facebook.com/watch/live/?v=441649150597237&ref=watch_permalink
Šapalo ir Budniko požiūriai į visuomenės akciją prieš Rask.-  tai visų NS teoretinių nevykėlių, nesiekiančių jokių rezultatų, požiūriai.
o juk tiek iniciatoriai, ir visi mes,  laimime, bet kuriuo atveju.Nes 4 metus ne tik Armon. liberastams bet kas badys akis: juoksis iš jų, lygindami 107 tūkst. balsų per Seimo rinkimus su 360 tūkst. balsų prieš vieną jų partinį nevykėlį...

NS -visiška teoretikų sankaupa, kuri neturėdama jokių galimybių stabdyti, tarkim Stambulo konvenciją, iššauna ,,popierinį šūvį’’ mažytėse svetainikėse ir šimtu procentu nusišalina nuo realios galimybės nušalinti bent vieną iš atraminių Armonaitės šutvės figūrų.Nusišalina nuo galimos mažytės, bet :mirštančią Lietuvą galinčios įkvėpti pergalės…. Nusišalina nuo politinės įtakos visuomenininkams ,surinkusiems 360 tūkst.parašų, nuo polit. paramos ir talkos jiems. Nusišalina nuo galimybės padidinti savo reitingus…Nusišalina nuo blaivaus proto ir nuo visa ko ....
NS vadovų ir patarėjų lūzeriška strategija neatlaiko jokios kritikos ir net blaivus ūkiškas požiūris, kad geriau žvirblis rankoje, nei briedis lankoje, NaSa profesūrai yra neįkandama išmintis…

Adekvatūs žmonės gali išvardinti eilę ,,profesoriškų’’ NS vedlių nusišalinimų nuo bent minimalaus poveikio ONS režimui…NS neadekvatai padėjo liberastų partijoms pasiekti pergales antrame ture, nusišalinę nuo talkos valstiečiams..Dabar, tada padėję savo silpnaprotišku nusišalinimu nuo minim. įtakos 2 ture, verkia ,kad anūko lageris įstums Stam. konvenciją ir t.t.  Kur, NS nusišalinę kvailiai,. buvo jūsų  protas tada, prieš 2 turą??/  Kur ,pone Radžvilai,buvo tamstos blaivus protas????Kur NS nevykėliai, buvo tamstų mintys?  Gal 1-2 mandatai 2 ture valstiečiams būtų sužlugdę konvencijos ir kitų šunybių likimą...Radžvilas, kaip Pontijus Pilotas su indoktrinuotais savais bukalaurais,. išprievartavo partiją nusiplauti rankas, o dabar verkia,.kad ONS lageris prastums konvencijas…
. Aibę  pavyzdžių, kurie byloja apie visišką NS lūzerizmą .vadovaujant visiškam pralaimėjimų ,,kalviui’’ Radžvilui, galima vardinti, bet tai NS kosmonautų į žemę jau nebesugražins…Tai visiška nevykelių ir polit. savižudžių sankaupa, kurios neadekvatumas ir išdididus bailumas yra gydomasis balzamas ONS šulų sieloms
NS- vedlių nepraktiškumas ar gyvenimiška kvailybė( gal tiksliau), yra baisi polit. tautos likučių tragedija.
Esu lietuvybės šalininkas,, todėl naudoju skaudama širdimi bjaurų žodį LŪZERIAI pabreždamas NS visišką beviltiškumą ir vengimą politinės kovos su ONS gaujomis, .besivelkant visų įvykių uodegoje….
Algirdas

On Monday, February 15, 2021, 11:50:28 PM GMT+2, Valentinas Sapalas <svalentinas@yahoo.com> wrote:


Visiškai pritariu p. Vytauto mintims. Jis tiesiog atkartojo mano mintis, kurias norėjau pateikti p. Algirdui. Apie tai jau esu minėjęs ir ankstesniame savo laiške. Kova su tokiais dvasios vargšais raskeviciais ar pan., tai kova su vėjo malūnais. Jeigu p. Algirdas ir kiti būtų surinkę tuos 300 000 ar kiek ten parašų dėl Stambulo konvencijos neratifikavimo ar “neapykantos kalbos” įstatymo atmetimo, tai greičiausiai būtų buvusi nauda, nes visi Seimo nariai būtų pagalvoję ar reikia, ar verta eiti prieš tokį kiekį rinkėjų. O dabar žmonių laikas ir energija paleista į kanalizaciją. Gaila. O esminiai klausimai liks neišspręsti ir ateityje smaugs mus visus, visą tautą.
Būkite visi pasveikinti Vasario 16-osios, Lietuvos nepriklausomybės dienos proga. Sveikatos, blaivaus proto ir racionalaus veikimo Tėvynės labui.

Valentinas

Tvankstas       2021-02-16 0:18

broniui - tykiai ramiai viskas vyksta, demonokratai apšviesti kraustosi iš proto, Pentagonas užtikrintai laiko valdžią savo rankose, J. Bideno Oralinis kabinetas jau plyšta kino studijoje,...
Žiūriu komediją ‘J.Biden’o demokratinis valdymas’, viršija net drg. Stalino laikotarpį kaip groteskas.
Žmonija gyvena nuostabų laiką ‘Trump - Drain the Swamp’.

bronius => Tvankstas       2021-02-15 22:53

Tai tikėtina, kad Makaraitytė karjeros laiptais pakops. Iki CNN netrauks, bet kokio LRT tai visai tikėtina.
Beje, kaip ten JAV reikalai? Kaip ten D. Trump’ui su gen. Flynn’u sekasi?

Tvankstas       2021-02-15 22:45

Civilizuotuose kraštuose po tokių pareiškimų tampama CNN, BBC ar NYTimes direktoriais.

Agnė       2021-02-15 21:09

Tragedija šioji “žurnalistė”.
Interviu su buvusiu Klaipėdos uosto direktoriumi A. Vaitkumi 2019-02-08, tai įrodė

stasys       2021-02-15 18:54

..pasirodo visi viską žino ir supranta , dėkui nuraminote , o tai jau kai ką blogo įtariau skaitant tokius komentarus . Dabar belieka itikinti Vida Rachleviciu nesiusti ‘makaraitytes’ tobulintis į Labanoro girią .

Pasiūlymas       2021-02-15 17:58

Ar ne laikas pakeisti premjerę į “didžiai gerbiamą “stasį”“. Žiūrėkit kokius patarimus žarsto žmogėnas. Globalios reikšmės. Unikalios išminties didis veikėjas-mąstytojas, mums nesusipratėliams, kaip šviesulys nušviečia visas Lietuvos bėdas ir kaip jas pašalinti. Po 4 metų kiti rinkimai, gal prisistatytum publikai, žinosim už ką balsuot…

stasys       2021-02-15 17:35

Statistika viską iškęs 2021 ..atleiskite bet panašu jog nesupratote kam tokia ligos statistika reikalinga ir naudojama . Mažėjantis sergančių skaičius gali rodyti visai kitas tendencijas ant kurių pasimove Veryga neišsiaiškines tikro pandemijos masto prieš naujus .Manipuliacijos statistika neleidžia teisingai apibrėžti ir priemonių jai suvaldyti . Speju pakeitus vertinimo metodiką lygos atsiras daugiau galimybių ir priemonių patikrinti piliečių sergamumui .Tai kad Lietuva nesilaiko testavimo mąsto skaičiaus didelė ir pavojinga problema .Lietuva pilnai galėtų grįžti į darbus , bet tam sąlyga ,užtikrinti ir toliau būtina kiekį testų per para .. Netgi paprastai profilaktikai . ..sustabdai kas antrą troleibusą ir padarai jame visiems testus .

Povilas       2021-02-15 17:33

Jau minėjau, jog šioje šalyje sprendžiamąjį balsą turi tik konsultantas prof. Palubinskas(mistinė asmenybė gyvenanti lubose smile ir žinanti atsakymus į visus klausimus).
O valdžia leidžia sau daryti “klaideles”, kurios yra jau už beprotybės ribos.
Valstiečių topas:
-Verygos pareiškimai, kad kaukės nereikalingos ir netgi kenksmingos, o netrukus visiškai priešingai - kaukės būtinos ir baudos jų nedėvintiems.
Dabartinių:
-šešis kart padidintas sergančiųjų skaičius bei mirusiųjų daugkartiniai perskaičiavimai atgaline tvarka.
Su tokiu matematikos išmanymu vidurinės niekaip nebūčiau baigęs.

Statistika viską iškęs       2021-02-15 17:02

Mirtis nuo pneumonijos yra mirtis nuo covido- iš makaraitytės repertuaro.
Toliau tęsiant: mirtis nuo vėžio yra mirtis nuo Covido , mirtis nuo meningokoko - mirtis nuo Covido , mirtis nuo transporto kelyje avarijos - mirtis nuo covido… kai viskas susiveda į Covidą argi yra prasmė gilintis ir aiškintis nuo ko mirė?
O instrukcijos , kaip taikyti mirties priežastis statistikai, naujai parašytos ir dar nespėta gerai perprasti parašiusijų intencijas ir valią.

stasys       2021-02-15 16:48

Panašu kad Jūs domites, pasak tamstos, tais troliais-asileliais ? Pabandykite atleisti kelnių diržą ,su autoriumi niekas nekonkuruoja ir nesiligina . Be abejonės V.Rachlevicius moka rašyti str. Ir juos malonu skaityti , kai nepopsinama pievose .

to:stasys 2021-02-15 11:29       2021-02-15 16:18

esi tikras trolių asilėlis (įžeisti nenoriu, bet pats to prašaisi). Kaip paršeliui toli iki uodegos, taip pačiam iki Rachlevičiaus.

Paveiksliukas       2021-02-15 16:02

Atkreipkite dėmesį!
Автор
Indre Makaraityte
——
Darykite išvadas…

>> Game is Over 11:01       2021-02-15 15:50

“Neįmanoma politinės tautos sukurti iš vergų ir klerkų”.
Prieštarauju.
Išrinkus ‘pačius pačiausius’ ir pritaikius tinkamas metodikas (algoritmus) galima (Mozė sukūrė* žydų tautą... valstybę).
Pradžiai, tam reikia politinės valios!!!
Kai vieną lietuvį Lietuvoje dergia keli žydai arba jiems prijaučiantys, didžioji dalis lietuvių lieka abejingi…
Kai visokie habilitai, alai ir tuntas mėmių laikosi santūriai, ar netgi “žaidžia”žydų pusėje - vaizdelis nekoks.
NS - mušta korta.
Kada formuosis tvirtas branduolys?
habilitai a-ūūū...

stasys       2021-02-15 14:21

.. V.Rachleviciaus sąžinė pasiklydusių neduoda ramybės, siųsti vieną moterį į girią ,kad ir tokia civilizuota kaip Labanoras .. nepriimtiną .Jei ne jos nuolatinis zizimas balai nematė daryti sau ką tinkami .

stasiau       2021-02-15 14:08

Ar nieko neskauda?

stasys       2021-02-15 13:54

..įdomu kada tie poilsio siūlytojai Sibirą prisimins , vilkas visada žiūri į tikrą mišką ..

Al.       2021-02-15 13:08

,,Civilizuotose šalyse po tokių pareiškimų žurnalistai nušalinami nuo eterio ir siunčiami dirbti kitų darbų.” - tik tų civilizuotų šalių akyse mažėja.

Turint       2021-02-15 13:05

galvoje I. Makaraitytės indėlį į miškų urėdijos “reformą”, siųsti ją atvėsti į Labanorą yra beveik nusikaltimas.

to Gal?       2021-02-15 12:52

Ką pats čia prikeverzojai ir yra pačio propaganda. Po karo propaganda buvo dėl paikų runkeliokų pervadinta į informaciją, nežinai ar Kapsukės docentas pačiam šito nepasakė?

rekomenduoja       2021-02-15 12:51

O amerikėje toks nacijos vyr. gydytojas bidonas rekomenduoja dėtis ant veido 2 arba 3 kaukes, kad būt saugiau. Makaraitytei per mūsyse tokius baisius šalčius gal reiktų kokią 20 kaukių užsidėt ant galvos. Saugo smegenis nuo peršalimo.

stasys       2021-02-15 12:38

UK ne Labanoro miškas , truputį tolėliau važiuoti tobulitis . Seniau buvo populiaru priminti jog mokslų nereikia nešioti ant kupros .. kažin ar tam pritaria didžių analitinių str. autorius ? ir kodėl jam netiko Labanoro miškas ..jei bus laiko .

bronius       2021-02-15 12:35

Kai Andriulis išdėjo Lietuvos gydytojus, tada kilo baisus pasipiktinimas, tačiau jis iš esmės kritikavo ne kompetenciją, bet elgesį su ir požiūrį į pacientus. O dabar Makaraitytė teigia, kad gydytojojai (kurie mato ligos istoriją, tyrimus ir paciento paskutines dienas) neteisingai įvardina pacientų mirties priežastį. Čia atviras pasityčiojimas iš kompetencijos. O gydytojai šįkart susigūžę tyli. Tačiau tyli nebe reikalo. Ne už kalnų visi kritikuojantys valdžią ir viešai tai reiškiantys bus realiai baudžiami:
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ziniasklaida-neapykantos-kurstytojams-izeidinetojams-dobrovolska-siulo-pinigines-baudas.d?id=86481811
Taigi greitu laiku bus viena tiesa, viena nuomonė ir viena partija, nors didele dalimi jau ir šiandien tai yra, tik dar išlenda vienas kitas “nesusipratėlis”, kuriuos jau sėkmingai doros pagal “laisvės” partijos įstatymus.

Gal?       2021-02-15 12:25

Gal nevadinkim propagandos žurnalistika,dėl gardaus valgio šaukšto parsiduoda jau studentais būdami.Ir makaronytei reikia šeimą išlaikyti,o jei išspirtų iš LRT,tai kur dėtis?Todėl ir varo neapykantą nuo ryto iki vakaro savas ratas:valatka,milūtė,tapinas,pumprickaitė,jiems dzin,kad jų taip pat nekenčia dalis visuomenės,kaip jie mūsų.Vidas Rachlevičius neliečiamiems netiko,ačiū Dievui,dar kartais leidžia čia paskaityti rimtus,analitinius Jo straipsnius.Kas dar galėtų ir sugebėtų taip parašyti?

Skirtumai       2021-02-15 12:12

Objektyvūs žurnalistai praneša naujienas, dabartiniai “žurnaliūgos” - sukuria naujienas.

O man       2021-02-15 11:52

pradeda patikti Makaronytė. Daugiau tokių parašymų ir reikalai Šiaurės vakarų ar Šiaurės rytų (nelygu iš kurios pusės pasižiūrėsi) vasalitete pagerės. O medikus sveikinu turint savo medikų sąjūdį:)

išvada viena:       2021-02-15 11:37

Mūsų valdžiai reikia kuo daugiau sergančių ir mirusių nuo covid-19. o čia visokios Pinskuvienės ima ir iškelia tuos nepatogius skaičius, taigi reikia viską kažkaip užglaistyti ,apversti aukštyn kojom tai visokios makaraitytės ir stengiasi juk už tai lovį geresni gauna.

vyte       2021-02-15 11:29

ju ,vasalu,tikslai buvo aiskus nuo pat sitos trydos pradzios.Kuo daugiau didinti skaicius,a la mirusius nuo baronoviruso.Teisingai ,seime ,spaudoas konferencijoje sake prof.Vaitkus.Sprendimai ir problema yra ne medicinine ,o politine.O be to,jie cia Lietuvoje ,nieko nesprendzia.Jie tik vykdo komandas

stasys       2021-02-15 11:29

Labai svarbu mokėti ne tik skaityti bet ir gaudytis apie ką rašoma , kokia tema diskutuojama . Kelis kartus perskaitęs tekstą neradau kaltinimų medikams prasta diagnoze ir gydymu. Apskaityti visas mirtis teisingai svarbu statistikai , bet va siųsti tobulintis į Labanoro girią nepatinkancia žurnaliste jau laisvo žodžio ir nuomonės varžymas .Kam jei ne Vidui R. apie tai geriausiai žinoti ? Ne taip senai Jis to pasigedo Amerikoje .. varžant D.Trump.

> labai tikslios       2021-02-15 11:23

Ką jūs sakote?Zmones nepamirš?Klįstate.Mūsų zmonės viską pamiršta.Jeigu nepamirštų, tai dabartinė valdzia krėsluose nesėdėtų.Taip kad turim, ką turim - uzuomaršų tautelę.O paskui klykiam, rėkiam, kariaujam prie kompų.O jie sau juokiasi ir svarsto apie bendrus tualetus.Ačiū Dievui, kad pakolkas tik seime.Bet cia tik repeticija…

Ekspertas       2021-02-15 11:20

Buka propaganda vykdo užduotį - visi papildomai mirę turi būti nuo COVID, ir nei vieno papildomai mirusio negali būti dėl medicininės profilaktikos nutraukimo ar medicininių paslaugų prieinamumo ribojimo. Vyksta globalus žmonių durninimas, kuris daugelyje šalių panašus. Valdantiesiems jis patogus - kadangi demokratijos iliuzija išsisėmė ir nepakanka proto kažką naujo sugalvoti, o čia tokia proga - globali pandemija pateisinanti valstybės skolas ir negebėjimą valdyti. Jaučiamas skubėjimas su vakcina, klausimas ar tie žmonės kurie pastebi šią beprotystę turi pasitikėti vakcina?

Žmonės bijo važiuoti į       2021-02-15 11:04

didžiųjų ir apskričių centrų gydymo įstaigas,nes galvoja,kad jų nepraleis policija.

Labai tikslios       2021-02-15 11:03

pastabos,-visi sutriję.Ir matematikas , vadinamas ekspertas Zemlys -Balevičius nustatinėja diagnozes?Diagnozės tapo politika?O gal politikus įtakojantys medikia lengvina sąžinės kančias,kai užuot gydę ,ilsėjosi,ravėjo daržus,šieną ir panašiai?Kažkokie veiksmai turi būti,nes perteklinės mirtys tęsiasi ir toliau,reiškia gydymas kitoms ligoms ir toliau neprieinamas,o tai reiškia,kad kitus rinkimus konservatoriai jau pralošė.Žmonės to nepamiršta.

Game is Over       2021-02-15 11:01

Žinai Vidai, šitoj teritorijoj, vadinamoj valstybe, tavo kausimai liks be atsakymų
Neįmanoma politinės tautos sukurti iš vergų ir klerkų
Net Spartakui to nepavyko
Ir Tadui Blindai..
Taigi
Respublikai
Amen


Rekomenduojame

Dainius Rudzevičius. Stambulo konvencija ir jos ryšys su socialinės lyties ideologija

Ligita Sinušienė. Ar Stambulo konvencijai bebus ką pražudyti Kretingos pranciškonų gimnazijoje?

Rasa Čepaitienė. Kaukių kritimo metas

Brolis Paulius Vaineikis OFM. Šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.