Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Vidas Rachlevičius. Britanijoje startavo naujas TV žinių kanalas: GB News

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 20 d. 0:33

15     

    

Vidas Rachlevičius. Britanijoje startavo naujas TV žinių kanalas: GB News

Britanijoje startavo naujas TV žinių kanalas – GB News. Tai yra labai profesionalus ir visiškai normalus sveiko proto balsas, o tokį TV žinių turinį dauguma britų jau yra pamiršę. Beje, ir Lietuvoje…

Kanalo iniciatorius ir pagrindinis veidas – britų žurnalistikos vilkas Andrew Neilas – parodė, kas yra interviu aukštasis pilotažas, ir nors kanalas yra tarsi sveikų konservatyvių pažiūrų ruporas, pavyzdžiui, iždo kanclerį Rishi Sunaką ramiais ir argumentuotais klausimais jis „grilino“ be jokio gailesčio ir valstybės finansų požiūriu, visos tos planuojamos daugiamilijardinės klimato kaitos iniciatyvos pasirodė labai jau apgailėtinai.

Jau pirmosiomis dienomis pagal žiūrimumą jis nukonkuravo visiškai į kairę ir į woke ideologiją nuvairavusį visuomeninį transliuotoją BBC, taip pat ir komercinius meinstryminius ITV bei Sky News.

Tai yra atskira ir labai įdomi tema, netrukus apie tai brūkštelėsiu plačiau.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stiklo valytuvas       2021-06-21 11:54

>>  Vaclovas     2021-06-20 21:41
„Ką judėjų tikybos žmonės padarė blogo jums, lietuviai, tame tarpe - sunacistėję ar tiesiog nacistų įsikūnytojai?“
Na judėjai yra ne tik religija, bet ir tauta. Vienintelė tokia forma pasaulyje, kur tauta ir religija sutampa, bent iki XXI am.
O apie blogį...
Dar nuo caro laikų (ir ne tik) žydai buvo prekybininkai. O prekybininkai, kaip ir dauguma verslininkų visais laikais ne prekeiviams kėlė nepasitikėjimą. Tiek žydai, tiek lietuviai, tiek kitos tautos šiame kontekste neturi jokio išskirtinumo. Pati prekyba savyje turi tokią specifiką, prekeivį padaryti šiek tiek nedorų bent kitų žmonių akyse. Prekiniai daiktai turi tendenciją trauktis, džiūti, nubyrėti… Netikslūs ir netobuli matavimo prietaisai ir aptaki buhalterinė apskaita* savininką prekeivį vertė suktis iš padėties, ir kiekvienas sukosi kaip išmanė. Sukčiai ir piktavaliai visai kita kategorija. Ar dėl to žydai kažkaip išskirtinai smerkiami? Lig ir ne. Bet kadangi prekyboje dominavo žydai, tai nėra ko stebėtis kad į žydus susiformavo atatinkamas požiūris dar nuo viduramžių priešistorės. Šiuo punktu, žydams galiu pareikšti tik užuojautą.
Bet nėra viskas taip paprasta.
Judaizmo požiūris į žydus ir į nežydus - gojus, brėžia atatinkamą ribą. Ir tą ribą brėžia patys žydai! O paskui piktinasi blogu kitataučių požiūriu… Kiek buvo Europoje pogromų, bet kalti tik lietuviai!!! Ir kur nuo tų pogromų bėgdami bėgo, o gi pas lietuvius (LDK). Ar lietuviai ar caras prasidedant Pirmajam Pasauliniam karui liepė žydus nukeldinti (ištremti) į imperijos gilumą per 500 km. nuo imperijos sienos. (Aišku, čia irgi kalti lietuviai. Hmm).
Lietuviai su žydais greta gyveno ištisus šimtmečius. Ar buvo kokios peštynės?! Nebent dėl šnapso ir mergų... Prie Smetonos, jei meile netryško, tai kuolais irgi nesidaužė.
Ir staiga, žybt - baltaraiščiai! Kas atsitoko?! Dangus ar žemė prasivėrė?!! A?! Galiu pasakyti, bet tegu ir kiti savo tingias smegenis pajudina!!!
Apie kriminalinius elementus ir su kreivais polinkiais atskira tema.
.
Holokausto industrija. Pats, Vaclovai, irgi pili ant to malūno.
.
Čia, kas tie „... sunacistėję ar tiesiog nacistų įsikūnytojai?“ Ar čia jūs apie žydus, kurie sudarė nacių „grietinėlės“ daugumą. O jei apie lietuvius, tai iš kur ta specifinė (ne)meilė.
O ir Vanagaitės „Mūsiškiai“ tiesos pertekliumi netrykšta.
Ir ‘givalta’ dėl sinagogos puolimo atsiprašymu nevirto.
.
Dėl baltųjų rasės nakinimo. Kokia veislė ir kokia įdeologiją bruka į ES masiškai veždama negrus ir arabus. Kas iš to gausis, aišku ir nemokytiems. O kur dar genderizmas. Ir visa tai vadinama lygybem, laisvėm, žmogaus teisėm, komunizmu sužmogišku veidu…
.
Kas galėtų įrodyti, kad žydai nesusije su smurtiniu komunizmu?
.
Žydai, atsiribokite nuo savo vadovų jumis pasinaudojančiais, nustokite į kitus žiūrėti kaip į gojus, nustokite nurodinėti kitoms tautoms ir palaipsniui pasaulis nustos į jus badyti pirštais.
Ar tai įmanoma? Jahvė sako kitaip. O žydai sąmoningai vertinantys padėti, kažkaip neskuba tapti lygiaverčiais su kitom tautom.
Jie mieliau išradinėja vis naujas gojų valdymo formas?!
Na, ko tylit? Rėžkit…
.
Tai imsimės tą žaizdą gydyti, ar vis krapštysime atvirą nevą?

Nežiniukas > taip neziniukui 14:55       2021-06-21 9:44

Dėkoju už savišvietos pamokėlę ir informaciją.

Dzeikas       2021-06-21 9:01

Vaclavui:
Sutinku. Tai ir kreipkites i nacistus - tegul atsako. O ko prie ko cia Lietuvos valstybe?
Parodykite Ambrazeviciaus vyriausybes aktus nukreiptus zydu genocido vykdymui, tada ir kalbekime apie Lietuvos atsakomybe.
O jeigu tesime jusu logika, tada Izraelio valstybe atsakinga uz Nachmano Dusanskio nusikaltimus suteikdama tajam prieglobsti ir atsisakiusi isduoti ji Lietuvos prokuraturos reikalavimu. Ir jeigu jus sutinkate su faktu, tai sutinkate ir su tuo,kad Izraelio valstybe tuom stato save i nusikalstamu organizaciju   greta.Kartu su naciais.

Paulius Vaclovui       2021-06-21 6:55

na po tokių tekstų savaime kyla klausimas ar galėtumėte ta kuopinį daikatavardį „lietuviai“ deytalizuyuoti. gal galėtumėte pasakyti kiek tu Jūsų paminėtų su baltais raiščiais nevyriškai žvingavo lietuvių prie nuogai išrengtų nužudytų judėjaičių kalno, prie duobių? ar dar nesuskaičiavote? Ar tiesiog daug patogiau minėti neapibrėžtus „lietuvius“ ir kiekvienam save laikančiam lietuviu tėkšti „žydšaudis“ ar „neatgailaujantis žyšaudžių palikuonis“. Šitai mes jau girdėjome, tik šiek tiek kitame kontekste - недобитые буржуазные националисты ar дети врагов народа. Labai gerai pažįstama mokykla. ar pats ne iš ten būsi? ar tik stropus tų mokytojų mokinys?

Vaclovas        2021-06-20 21:41

Skirta Nežiniukui ir nežiniukams. Šnekate, kad judėjų valdymas pražūtingas baltajai rasei. Tačiau ar įžūlumo pagauti, ar ištikro apimpti teisybės paieškos, teigiate, kad norite žinoti. Tai štai, lietuviai jau buvo baltos rasės sargyboje, kai juosėsi baltus raiščius, nevyriškai žvingavo prie nuogai išrengtų nužudytų judėjaičių kalno, prie duobių, visa Lietuva tuo užimta. Vokietija atgailavo. Trokštu tikėti jų nuoširdingumu, pagrindo tam tikrai yra. Gi lietuviai išsisuko, nes priklausė karo nugalėtojai TSRS. Lietuvos nacistai privalo priimti Niurnbergo tribunolą ar šiuolaikinį atitikmenį. Nesigaili. Didžiuojasi. Bet į protą sugrįžti reikia… Ką judėjų tikybos žmonės padarė blogo jums, lietuviai, tame tarpe - sunacistėję ar tiesiog nacistų įsikūnytojai?

bronius       2021-06-20 21:24

Geros žinios.

taip neziniukui       2021-06-20 14:55

visa sita informacija galima rasti internete
https://europa.eu/european-union/about-eu/institutions-bodies_lt

cia rasite ir kiekvieno is vadovu skyrimo tvarka. ko cia nerasite, tai povandeniniu sroviu,, nes jos todel ir povandenines, kad dauguma ju nematytu. ten jau zaidzia saliu interesai, asmenybes ir visokios itakos. puikus pavyzdys yra es tarybos pirmininkas Michel, kuris net ir nacionalineje belgu politikoje nebuvo laikomas zvaigzde, tiesiog prancuzams ir vokieciams tokio tipo politiko reikejo. arba Lietuvos deleguotas komisaras Sinkevicius,net Lietuvos politikoje nebuvo absoliuciai nieko pasiekes, bet sekmingai praejo. cia panasiai, kaip buvo skiriama lygiu galimybiu tarbybos vadove Lietuvoje. teoriskai procedura zinome, bet niekur tiksliai neparasyta, kaip uzkulisiniuose susitarimuose tuos postus pasidalina pagal pazintis, pinigus ar kitus interesus, ir kad kai kada atseit opozicijoje esantys politikai (pvz., socdemai) balsuoja dazniau kaip pozicija. na bet sita jus tikrai zinote, tik panasu, kad megstate pafilosofuoti, kaip mani aTa senelis sakydavo. geros dienos

Nežiniukas       2021-06-20 11:48

Ačiū už atsiliepimą.
Pirmiausia: kai kyla koks klausimas, ateina laikas kieno nors paklausti.
Antra: būtų nusikalstama nepasinaudoti proga.
Trečia: klausimo subrendimas ir proga, kaip reta, sutapo.
Kervirta: rikiuojant klausimus pagal aktualumą, svarbumą, šis klausimas tikrai nėra iš tų svarbiųjų, bet šis klausimas suponuoja kitą klausimą, - kaip tų ES institucijų vadovai ir jų padėjėjai „atsiranda“ tose vietose. Kaip vyksta paskyrimai, atranka ir kam paskirtieji atsakingi?! Europarlamentarus renka ES piliečiai. O kas, kada, kaip rinko ES prezidentą, ir kitus…?! Kodėl jie neatsižvelgia į ES piliečių nuomonę kreipiant ES į vienokius ar kitokius tikslus, siekius…, vertybes… Genderterorizmas tobuliausias to pavyzdys.
Smetonos laikais, TSRS laikais žmogaus tautybė buvo normalus įrašas dokumentuose ir pokalbiuose tarp žmonių. Kaip čia taip atsitiko, kad žmogaus tautybė tapo nekorektišku reikalu?!
Virtuvinėje politikoje (kaip TSRS laikais…) vis karščiau diskutuojama, kad ES valdo žydai. Izraelis nėra ES sudėtyje, o jie* valdo… Jų nieikas (žmonės) nerenka. Jų tautybė nutylima. Jų valdymas pražūtingas visai ES, visai baltajai rasei,...
Aš Nežiniukas, bet noriu būti Žiniuku. Padėkite!
Labai prašau.

to IsmaniojiTV       2021-06-20 11:27

galima ziureti internetu gyvai, jeiguniekas netransliuos

taip       2021-06-20 11:21

aciu autoriui uz svarbu pranesima. britai pagaliau gali tureti pakankamai objektyvu ir zinoma kanala. jau dabar ji kai kas stipriai issigando, ka tik paskaiciau, kad IKEA ir kiti tarptautiniai gigantai, kurie ne tik prekiauja kazkuo, bet ir kisasi i neprklausomu saliu politini gyvenima, sustabde savo reklamas GBnews. bet siaip reiketu sulaukti, kad toks kanalas atsirastu ir JAV, gal tada ledai dar labiau pajudetu. nes dabar,kai Disney nusipirko Fox. Fox is esmes nebesiskiria nuo CNN, ir nebeliko ne vieno didelio kanalo, oponuojancio kairiesiems liberalams

taip       2021-06-20 11:17

as galiu isvardinti visas ES institucijas, tai nera sudetinga. dar yra daug visokiu agenturu ir vykdomuju agenturu, ju skaiciaus ko gero nezino net kokie 99 procentai europiniu instituciju darbuotoju. tik truputi nesupratau, kodel sito klausiate komentaruose apie nauja informacini kanala JK?

Nežiniukas       2021-06-20 9:59

Kas gali išvardinti ES valdančias institucijas…
Labai prašau.

DD plius DD       2021-06-20 9:50

Ir laimė, kad buvęs ideologinės (ne tiek jau svarbu kokios ideologijos) invazijos į pašales nustumtas blaivaus ir sveiko proto balsas vėl suskambo. Manau, kad kitaip ir būti negalėjo- čia tik laiko klausimas, kada žmonės nusisuks nuo sirenų giesmių ir sugrįš prie seno gero Pavaročio ar, jei norit, Merūno, kad ir prie R.Cicino, jeigu jau visai norit.
Bet įdomiau yra kitkas- ką darys sirenos, prieš nosį išvydusios bankroto šmėklą? Yra bent jau trys keliai. Pirmas- tapti sarginiu demokratijos šunim, o ne kambariniu konjuktūros pudeliu. Antras- apsimesti, kad nieko nenutiko. O trečias- juodinti ir pjudyti atsiradusį konkurentą. Manau, kad pas save( anksčiau ar vėliau) labiau matysim antrą ir trečią šunkelius. Pažiūrėsim ir pamatysim. Bus įdomu.

Dzeikas       2021-06-20 9:38

Sis ivykis idomus kaip reiskinys, indikatorius. Turiu omenyj tolimesne jo raida ir pletra.
Gali buti, kad jis liudyja visosios nuomuones kaita.
Bet ivertinti ja reikia ilgelesnio laiko.

Išmanioji TV       2021-06-20 9:23

Ar Telia retransliuos GB News?

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.