Iš propagandos frontų

Verta prisiminti. Efektyviausia 2014 metų rinkodaros kampanija – „Neužmirštuolė“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 12 d. 14:39

7     

    

Verta prisiminti. Efektyviausia 2014 metų rinkodaros kampanija – „Neužmirštuolė“

Be komentarų.

Efektyviausia metų rinkodaros kampanija – „Neužmirštuolė“

2014 m. kovo 27 d.

Šiemet „Verslo žinių“ organizuojamoje rinkodaros pasiekimų konferencijoje „Password 2014 m.“ efektyviausia rinkodaros kampanija buvo pripažinta socialinės medijos rinkodaros kampanija „Neužmirštuolė“.

„Labai džiaugiuosi, jog telkiantys socialiniai projektai Lietuvoje įgauna pagreitį. Tikiu, kad projektas „Neužmiršk“ augs ir plėsis, vienydamas dar daugiau Lietuvos žmonių, kurie neabejingi Lietuvos laisvės istorijai ir žuvusių kovoje dėl laisvės atminimui. Šių dienų aktualijos rodo, kad kova dėl laisvės niekada nesibaigia“, – sakė projekto koordinatorė Aistė Gedvilienė.

Žymūs visuomenės, meno ir politikos veikėjai bei organizacijos susibūrė į nacionalinę iniciatyvą „Neužmirštuolė“, kurios esmė – paraginti visus Lietuvos gyventojus per Laisvės gynėjų dieną į atlapą įsisegti vieningą ženkliuką – Neužmirštuolės žiedą. Simbolį orios, savarankiškos ir sėkmės Lietuvos.

Akciją organizavo bei joje dalyvavo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija, Politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, Jaunųjų konservatorių lyga, Sausio 13-osios brolija, Tautinė Lietuvių studentų korporacija „Neo-Lithuania“, Jaunieji krikščionys demokratai, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, Atlanto sutarties Lietuvos bendrija, VU TSPMI studentų korporacija „RePublica“, pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Juodai balta“, Jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai” ir kt.

Šaltinis: tsajunga.lt

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antanas       2017-01-14 13:00

Atsiprašau, kad ši tema mane kaip Sausio 13 gynėją labai sujaudino. Negali gi komunistai taip akibrokštiškai segtis Lietuvos laisvės simbolių, o be to jie savo komunistine prigimtimi ir nekenčia jų, tai manau ir išgalvojo surogatą “niezabudką”, kad ir jiems būtų prie ko vienytis. Tai dirbtina vienybė ne širdies ir aukos ir manau ji niekur nenuves Lietuvos?

Antanas       2017-01-14 12:34

O kokia “niezabudka” aukojant gyvybes rupu…...vienijo Lietuvą  Sausio 13? Ar ne Lietuvos simboliai? O ar “niezabudkų” karta išvijo emigracijon dalį tautos?

Antanas       2017-01-14 12:29

Kas norite tikros TIESOS, o ne su kreidelėmis rašomos ant šaligatvių paskaitykite kun. A. Bulotos straipsnį apie neužmirštuolę-“niezabudką” “Laisvame laikraštyje”

Antanas       2017-01-14 12:25

Tie kurie Valstybinius simbolius pakeičia akcijų bizniumi, pasmerkti nelaisvei. Iš JAV prezidento Barack Obamos atsisveikinimo kalbos. Dar gražiau kai Lietuvos trispalvės vėliavos spalvų simbolika, per Sausio 13 LRT žiūrovams parodė nuspalvintus jaučio organus. Tai manau verta ir baudžiamosios atsakomybės niekinančiai pasielgiant prieš sausio 13 gynėjus

Tegul jie       2017-01-13 9:40

susikemša tas neužmirštuoles į vieną vietą ir nekemša piliečiams. Gėda žiūrėti į tuos su tom penkiakampėm popierinėm gėlytėm.

Remia čiulpiantys biudžeto spenį...       2017-01-13 6:50

Lietuviškus simbolius masoniškais naujadarais keitė struktūros,regis, mintančios iš esmės iš  biudžeto ...Už mūsų visų pinigus jie naikina lietuvvbę?

Laisvės gynėjai       2017-01-12 18:10

“Naujienų portalą JP pasiekė buvusio Panevėžio rajono ir miesto atsakingojo Sąjūdžio sekretoriaus K. Grabio laiškas, kuris skatina nesišaipyti iš laisvės gynėjų aukų ir nesisekti neužmirštuolės žiedo į atlapą. Ragina apsiginti nuo „niezabudkių“ Likus kelioms dienos iki Sausio 13-osios panevėžiečio verslininko K. Grabio išplatintame laiške raginama nepasiduoti apgaulėmis ir svetimybėmis. „Prieš Sausio 13-ają, Laisvės gynėjų dieną, jau vėl, vietoje Lietuvos trispalvės, brukama mėlynoji neužmirštuolė („niezabudka“). Nuo 2014-2016 m prezidentūros, liberalų bei konservatorių partijų iniciatyva, vietoje Lietuvos istorinės heraldikos simbolių, primygtinai buvo pradėtas brukti tautoje dar nematytas neužmirštuolės gėlelės ženklas“, – savo laiške rašo panevėžietis.”


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.