Iš propagandos frontų

Verta prisiminti. Efektyviausia 2014 metų rinkodaros kampanija – „Neužmirštuolė“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 12 d. 14:39

7     

    

Verta prisiminti. Efektyviausia 2014 metų rinkodaros kampanija – „Neužmirštuolė“

Be komentarų.

Efektyviausia metų rinkodaros kampanija – „Neužmirštuolė“

2014 m. kovo 27 d.

Šiemet „Verslo žinių“ organizuojamoje rinkodaros pasiekimų konferencijoje „Password 2014 m.“ efektyviausia rinkodaros kampanija buvo pripažinta socialinės medijos rinkodaros kampanija „Neužmirštuolė“.

„Labai džiaugiuosi, jog telkiantys socialiniai projektai Lietuvoje įgauna pagreitį. Tikiu, kad projektas „Neužmiršk“ augs ir plėsis, vienydamas dar daugiau Lietuvos žmonių, kurie neabejingi Lietuvos laisvės istorijai ir žuvusių kovoje dėl laisvės atminimui. Šių dienų aktualijos rodo, kad kova dėl laisvės niekada nesibaigia“, – sakė projekto koordinatorė Aistė Gedvilienė.

Žymūs visuomenės, meno ir politikos veikėjai bei organizacijos susibūrė į nacionalinę iniciatyvą „Neužmirštuolė“, kurios esmė – paraginti visus Lietuvos gyventojus per Laisvės gynėjų dieną į atlapą įsisegti vieningą ženkliuką – Neužmirštuolės žiedą. Simbolį orios, savarankiškos ir sėkmės Lietuvos.

Akciją organizavo bei joje dalyvavo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija, Politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, Jaunųjų konservatorių lyga, Sausio 13-osios brolija, Tautinė Lietuvių studentų korporacija „Neo-Lithuania“, Jaunieji krikščionys demokratai, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, Atlanto sutarties Lietuvos bendrija, VU TSPMI studentų korporacija „RePublica“, pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Juodai balta“, Jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai” ir kt.

Šaltinis: tsajunga.lt

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antanas       2017-01-14 13:00

Atsiprašau, kad ši tema mane kaip Sausio 13 gynėją labai sujaudino. Negali gi komunistai taip akibrokštiškai segtis Lietuvos laisvės simbolių, o be to jie savo komunistine prigimtimi ir nekenčia jų, tai manau ir išgalvojo surogatą “niezabudką”, kad ir jiems būtų prie ko vienytis. Tai dirbtina vienybė ne širdies ir aukos ir manau ji niekur nenuves Lietuvos?

Antanas       2017-01-14 12:34

O kokia “niezabudka” aukojant gyvybes rupu…...vienijo Lietuvą  Sausio 13? Ar ne Lietuvos simboliai? O ar “niezabudkų” karta išvijo emigracijon dalį tautos?

Antanas       2017-01-14 12:29

Kas norite tikros TIESOS, o ne su kreidelėmis rašomos ant šaligatvių paskaitykite kun. A. Bulotos straipsnį apie neužmirštuolę-“niezabudką” “Laisvame laikraštyje”

Antanas       2017-01-14 12:25

Tie kurie Valstybinius simbolius pakeičia akcijų bizniumi, pasmerkti nelaisvei. Iš JAV prezidento Barack Obamos atsisveikinimo kalbos. Dar gražiau kai Lietuvos trispalvės vėliavos spalvų simbolika, per Sausio 13 LRT žiūrovams parodė nuspalvintus jaučio organus. Tai manau verta ir baudžiamosios atsakomybės niekinančiai pasielgiant prieš sausio 13 gynėjus

Tegul jie       2017-01-13 9:40

susikemša tas neužmirštuoles į vieną vietą ir nekemša piliečiams. Gėda žiūrėti į tuos su tom penkiakampėm popierinėm gėlytėm.

Remia čiulpiantys biudžeto spenį...       2017-01-13 6:50

Lietuviškus simbolius masoniškais naujadarais keitė struktūros,regis, mintančios iš esmės iš  biudžeto ...Už mūsų visų pinigus jie naikina lietuvvbę?

Laisvės gynėjai       2017-01-12 18:10

“Naujienų portalą JP pasiekė buvusio Panevėžio rajono ir miesto atsakingojo Sąjūdžio sekretoriaus K. Grabio laiškas, kuris skatina nesišaipyti iš laisvės gynėjų aukų ir nesisekti neužmirštuolės žiedo į atlapą. Ragina apsiginti nuo „niezabudkių“ Likus kelioms dienos iki Sausio 13-osios panevėžiečio verslininko K. Grabio išplatintame laiške raginama nepasiduoti apgaulėmis ir svetimybėmis. „Prieš Sausio 13-ają, Laisvės gynėjų dieną, jau vėl, vietoje Lietuvos trispalvės, brukama mėlynoji neužmirštuolė („niezabudka“). Nuo 2014-2016 m prezidentūros, liberalų bei konservatorių partijų iniciatyva, vietoje Lietuvos istorinės heraldikos simbolių, primygtinai buvo pradėtas brukti tautoje dar nematytas neužmirštuolės gėlelės ženklas“, – savo laiške rašo panevėžietis.”


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.