Demokratija ir valdymas, Referendumai

Verta prisiminti. Aurelija Stancikienė apie paniekinusius Tautos teisę į suverenitetą: „Jūs sąmoningai sulaužėte Konstituciją ir jūsų laukia apkalta“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. birželio 13 d. 20:33

13     

    

Verta prisiminti. Aurelija Stancikienė apie paniekinusius Tautos teisę į suverenitetą: „Jūs sąmoningai sulaužėte Konstituciją ir jūsų laukia apkalta“

Aurelijos Stancikienės tiesos žodis iš Seimo tribūnos 2014 metų birželį:

Jūs neturite mandato paminti Tautos valią. Ribodami tautos teisę į suverenitetą jūs sąmoningai laužote Konstituciją ir nusipelnote apkaltos.


P. S. Daugiau Tiesos.lt publikacijų apie vadinamąjį Žemės referendumą ieškokite ČIA.

P. P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2017-06-15 17:41

Aurelija Stančikienė yra Lietuvos Trump’as, kuris išdrįso pasakyti visai Amerikai ir pasauliui tai, apie ką kiti tylėjo. Aurelija Stančikienė gali, bent jau aš tikiu, kad tikrai gali. Pritarkite, kas mano panašiai. Netylėkite, jeigu norite šviesesnės Lietuvos ateities.

Raigerdas        2017-06-15 17:35

Aišku, kad Aurelija Stančikienė pasielgė šiuo konkrečiu atveju labai toliaregiškai. Vis giliau ir giliau bręsta tas laikas, kad pagaliau vienas po kito būtų pradėti Seimo nariai. Tai būtų teisinga. Išvažiavo milijonas žmonių, o jie iki pat šiolei nesupranta, kodėl žmonės palieka tėvynę. Palieka tėvynę savanoriškai lyg tai, bet jie palieka dėl kiauliško seimūnų elgesio, kuriems tai yra NORMALUS dalykas. Niekas taip nediskredituoja mūsų valstybės, kaip Seimas. Ir tol, kol nebus pradėti jų atžvilgiu teisminiai procesai, niekas tame Seime nesikeis. Vienintelė kalba su jais yra tik tada, kada jie BIJO. Su kiaulėmis yra grynai tas pats. Kol nesudavei kiaulei botagu, ji darys savo ir tiek.
Na, jeigu Aurelija Stančikienė kandidatuotų į Lietuvos Prezidentes, tai, manau, būtų labai geras, kai kam labai netikėtas jos sprendimas. Aš asmeniškai, balsuočiau už ją, tačiau pasipriešinimas tų į kiaules pavirtusių elitinių žmogelių, būtų milžiniškas. Bet gali būti, kad Aurelija Stančikienė laimėtų rinkimus, nes vargu ar atsirastų drąsesnis vyras, nei yra šita moteris. Mūsų vyrai, jau įprato prie stručio, įkišusio galvą į smėlį, pozos. Jiems tai yra natūralūs dalykai. Iš vyrų mes neturime lyderių. Aurelija Stančikienė gali būti lyderiu, nes jos teisingumo jausmas yra gana stiprus ir geria išvystytas ir plius neeilinės moters atsakomybės jausmas. Jai reikėtų apsispręsti dėl savo kandidatūros. Šansų yra tikrai daug. Manau, kad ji tikrai neleis semūnams knarkti Seime. O be to, Kubiliui tikrai turėtų būti užvesta baudžiamoji byla, kaip ir daliai kitų konservatorių ir komunistų, persidažiusių į socialdemokratus, bet tokiais netapusiais. Vienas iš jų yra ETIKMAT Salamakinas.

StasysG       2017-06-15 3:07

Aš mnau, kad p. Stancikienė dar neįsigilino į Konstitucijos 55 str reikalavimus Seimų rinkimuose. Per daug sudėtingas klausimas ir dėl to neįvertinamos to pažeidimo pasekmės valstybei ir tautai. Tikiuosi, kad ji tuo klausimu dar prabils viešai.

priesaika        2017-06-14 11:45

Įprasta prisiekti Biblija, nors iki Liuterio jos niekas neskaitė. (Biblijoje žydai turi susirašę  SAVO istoriją, kurią jie uoliai SKAITO ir GRIEŽTAI laikosi jos įstatymų).
Mūsų valdžia prisiekia Konstitucija, kurios neskaitė! Jei ir skaitė - nesuprato, nes ką nors joje suprasti G A L I tik devyni “aiškintojai”.
Mūsų konstitucijos kūrėjai sąmoningai (?) gražino Lietuvą į vergovinės Romos laikus. Mūsų teisininkai tiki, kad paaulyje egzistuoja tik romėnų teisė (!), o Mėnulis turi tik vieną pusę.
Tuo tarpu Tauta ramiai traukia į Angliją, kuri puikiausiai apsieina be “konstitucijos” ir be “romėnų teisės”.


         

> tiems       2017-06-14 10:30

Tamsta ragini nukryžiuoti? Ką žinai apie Nukryžiavimą? Ar bent žinai, kuo toji istorija baigėsi? Pasidomėk. Kol nevėlu.

Tiems,       2017-06-14 9:38

kurie laužo konstitucią reikalinga ne apkalta, o juos sukabinti kaip eglučių žaisliukus ant prie kelio stulpų.

Stasys       2017-06-13 18:51

Puikiai pakalbėjo Aurelija. Šaunuolė ! Bet kas iš to, - kaip žirniais į sieną ...

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-06-13 16:26

Labai graži Aurelijos Stancikienės kalba. Tiek daug pažeidimų išvardinta. Sąmoningai neįvardintas pats svarbiausias…. LR Konstitucijos 55 str. lygios rinkimų teisės konstitucinis pažeidimas. Ir ponia A.Stancikienė, kad ir ką besakysiu, jau yra konstitucinių nusikaltėlių sąraše AMŽIAMS. Jos pavardės, kaip ir kitų jau NEĮMANOMA ištrinti. Apie tai yra aprašyta 2016-9-11 straipsnyje “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo” :

http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825

Taigi kaltinu visus Seimo narius ir ponią A.Stancikienę taip pat. Ne tauta valdo, ne tauta yra atstovaujama, o atstovaujami yra sąrašų SUDARINĖTOJAI.
Lietuvos valdžia yra neteisėta, nes išrinkta neteisėtu, antikonstituciniu būdu. Jūs galite tylėti, FAKTO pakeisti NEĮMANOMA. Apie tai dar galite pasiskaityti 2017-03-11 straipsnyje “Okupuota nepriklausomybė”:

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/?comm=1e

Taip, kad gražias kalbas kiekvienas gali pasakyti, o kai reikia vykdyti Konstituciją.... bėga į krūmus nusilengvinti.

Algimantas       2017-06-13 13:12

Oi kaip trūksta, Gerbiama Aurelija, Jūsų Seime, oi kaip trūksta…

orwelizmo naujienos       2017-06-13 12:57

Kol Tititiutinio KKK dvasios snaudžia, skvernelių chebrytė seime toliau rikiuoja būsimus policinės valstybės botagus:
“Kriminalinės žvalgybos įstatymo pakeitimai, kurie yra pateikti svarstymui Seimo teisės ir teisėtvarkos komitete, suteikia teisę pareigūnams kriminalinės žvalgybos metodais ir priemonėmis surinktą informaciją panaudoti prieš asmenį, nepaisant to, kad šis asmuo nėra padaręs jokio nusikaltimo.”

Pokytis        2017-06-13 12:49

Kas turi akis, mato. Kas turi galvą, supranta: baigiasi “vyrų - tironų” era. O saulelė vėl atkopdama budina svietą.

Nepasirašysiu       2017-06-13 12:12

Iš išvaizdos panašu, kad groja ta pačia dūdele, kaip Tymošenko. Prileiskime ją prie valdžios ir pamatysime, ar tikrai taip. Jau buvo taip Lietuvoje su kai kuriomis šviežiomis Seimo narėmis.

Pati gražiausia Moteris       2017-06-13 12:01

Aurelija Stancikienė - pati gražiausia Moteris iš Didžiosios raidės, ir pati protingiausia, doriausia kada nors buvusi Seime moteris. Gaila, kad Aurelijos nėra Seime, smagu buvo išgirsti protingą žodį ir švarią Tiesą be jokių burbuliavimų, kaip kad daro kiti Seimo nariai. Siaubas ima kai pasiklausai tokių virtuozų, kaip švarkelis arba karabasas, jau nekalbant apie buvusius valdančioje daugumoje kubilus, marazmus, anušakinus ir raskas-pulimetčicas. Labai pasiilgstu paprastų teisingų minčių ir žodžių, kai Seime buvo Aurelija. Laukiame Ją vėl išvysti valdžios olimpe, o geriausia, kad Aurelija taptų Lietuvos Prezidente, jeigu vyrai nedrįsta.


Rekomenduojame

Popiežiaus interviu italų dienraščiui: Europa, migracija, ekologija

Povilas Urbšys. Tai – elementarus vaivorykštinis fašizmas

Vykintas Vaitkevičius. Iš miego pakilusi Gedimino pilies kalno kariuomenė

Vidmantas Valiušaitis. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera

Į laisvę“ studijų savaitgalis „Quo vadis, Lietuva?“

Robertas Grigas. Ar esame gėlininkų tauta?

Dalius Stancikas. Kaip išnarplioti Šimašiaus mazgą

Reportažas iš 5-ųjų Monsinjoro Alfonso Svarinsko mirties metinių paminėjimo Partizanų parke

Tomas Baranauskas. Manote, kad bent A. Ramanauską-Vanagą jau paliko ramybėje? Manykite iš naujo…

Tiesos.lt žinia skaitytojams, kuriems šiuo metu esame nepasiekiami: mes veikiame, kliūtis žadame įveikti, lauksime Jūsų sugrįžtant

Algimantas Rusteika. Laisvės dykai niekas nedalina

Dar vienas reportažas iš mitingo „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ (Šarūno Valentinavičiaus vaizdo įrašas)

Prof. Alfonsas Vaišvila. Nuo „tautos suvereniteto“ praktikoje slaptai pereinama prie valdžios suvereniteto

Nuo bačkos. Aplinkos ministerija: „Nevykdant pagrindinių miškų kirtimų, miškai prarastų tvarumą“

Nuo bačkos. Nerijus Mačiulis: Naujausia skurdo statistika neleidžia abejoti – Lietuvoje jau sėkmingai kuriame gerovės valstybę

Lietuvos žydų bendruomenių viešas pareiškimas dėl LŽB pirmininkės Fainos Kukliansky veiksmų

Raimondas Navickas. Įspūdžiai iš mitingo

Mitingas „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ (Juozo Valiušaičio vaizdo įrašas)

Arūnas Gumuliauskas: „Istorinės atminties politikoje negalima įsivelti į „paminklų mainus“

Valdas Vasiliauskas. Žvelkite giliau ir plačiau

Protesto koncertas „In memoriam Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai“

Prof. Alfonsas Vaišvila. Visuomenės perkeitimas: daiktus vadinti netikrais vardais, dezorientuojant ir demoralizuojant ją

Andrejus Gaidamavičius. Punios šilas – padėkite gelbėti!

Gintautas Kniukšta. Ne, prezidente, jūs Lietuvos miškų neparduosite

Rasa Čepaitienė. Apie marginalus

Valdas Vasiliauskas. Amžinas nepriklausomybės ir demokratijos susikirtimo taškas. Neįmanomybės istorija: nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios

NOKT kreipimasis Dėl R. Šimašiaus ir kitų atsakingų asmenų neteisėtų veiksmų

Robertas Grigas. Sovietai ir tarybos

Arkivysk. Sigito Tamkevičiaus homilija per Šv. Mišias tremtinių šventėje Ariogaloje „Su Lietuva širdy“

Nuo antitarybinių eilėraščių iki „Lietuvos Katalikų bažnyčios kronikos“. Petro Plumpos istorija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.