Demokratija ir valdymas, Referendumai

Verta prisiminti. Aurelija Stancikienė apie paniekinusius Tautos teisę į suverenitetą: „Jūs sąmoningai sulaužėte Konstituciją ir jūsų laukia apkalta“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. birželio 13 d. 20:33

13     

    

Verta prisiminti. Aurelija Stancikienė apie paniekinusius Tautos teisę į suverenitetą: „Jūs sąmoningai sulaužėte Konstituciją ir jūsų laukia apkalta“

Aurelijos Stancikienės tiesos žodis iš Seimo tribūnos 2014 metų birželį:

Jūs neturite mandato paminti Tautos valią. Ribodami tautos teisę į suverenitetą jūs sąmoningai laužote Konstituciją ir nusipelnote apkaltos.


P. S. Daugiau Tiesos.lt publikacijų apie vadinamąjį Žemės referendumą ieškokite ČIA.

P. P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2017-06-15 17:41

Aurelija Stančikienė yra Lietuvos Trump’as, kuris išdrįso pasakyti visai Amerikai ir pasauliui tai, apie ką kiti tylėjo. Aurelija Stančikienė gali, bent jau aš tikiu, kad tikrai gali. Pritarkite, kas mano panašiai. Netylėkite, jeigu norite šviesesnės Lietuvos ateities.

Raigerdas        2017-06-15 17:35

Aišku, kad Aurelija Stančikienė pasielgė šiuo konkrečiu atveju labai toliaregiškai. Vis giliau ir giliau bręsta tas laikas, kad pagaliau vienas po kito būtų pradėti Seimo nariai. Tai būtų teisinga. Išvažiavo milijonas žmonių, o jie iki pat šiolei nesupranta, kodėl žmonės palieka tėvynę. Palieka tėvynę savanoriškai lyg tai, bet jie palieka dėl kiauliško seimūnų elgesio, kuriems tai yra NORMALUS dalykas. Niekas taip nediskredituoja mūsų valstybės, kaip Seimas. Ir tol, kol nebus pradėti jų atžvilgiu teisminiai procesai, niekas tame Seime nesikeis. Vienintelė kalba su jais yra tik tada, kada jie BIJO. Su kiaulėmis yra grynai tas pats. Kol nesudavei kiaulei botagu, ji darys savo ir tiek.
Na, jeigu Aurelija Stančikienė kandidatuotų į Lietuvos Prezidentes, tai, manau, būtų labai geras, kai kam labai netikėtas jos sprendimas. Aš asmeniškai, balsuočiau už ją, tačiau pasipriešinimas tų į kiaules pavirtusių elitinių žmogelių, būtų milžiniškas. Bet gali būti, kad Aurelija Stančikienė laimėtų rinkimus, nes vargu ar atsirastų drąsesnis vyras, nei yra šita moteris. Mūsų vyrai, jau įprato prie stručio, įkišusio galvą į smėlį, pozos. Jiems tai yra natūralūs dalykai. Iš vyrų mes neturime lyderių. Aurelija Stančikienė gali būti lyderiu, nes jos teisingumo jausmas yra gana stiprus ir geria išvystytas ir plius neeilinės moters atsakomybės jausmas. Jai reikėtų apsispręsti dėl savo kandidatūros. Šansų yra tikrai daug. Manau, kad ji tikrai neleis semūnams knarkti Seime. O be to, Kubiliui tikrai turėtų būti užvesta baudžiamoji byla, kaip ir daliai kitų konservatorių ir komunistų, persidažiusių į socialdemokratus, bet tokiais netapusiais. Vienas iš jų yra ETIKMAT Salamakinas.

StasysG       2017-06-15 3:07

Aš mnau, kad p. Stancikienė dar neįsigilino į Konstitucijos 55 str reikalavimus Seimų rinkimuose. Per daug sudėtingas klausimas ir dėl to neįvertinamos to pažeidimo pasekmės valstybei ir tautai. Tikiuosi, kad ji tuo klausimu dar prabils viešai.

priesaika        2017-06-14 11:45

Įprasta prisiekti Biblija, nors iki Liuterio jos niekas neskaitė. (Biblijoje žydai turi susirašę  SAVO istoriją, kurią jie uoliai SKAITO ir GRIEŽTAI laikosi jos įstatymų).
Mūsų valdžia prisiekia Konstitucija, kurios neskaitė! Jei ir skaitė - nesuprato, nes ką nors joje suprasti G A L I tik devyni “aiškintojai”.
Mūsų konstitucijos kūrėjai sąmoningai (?) gražino Lietuvą į vergovinės Romos laikus. Mūsų teisininkai tiki, kad paaulyje egzistuoja tik romėnų teisė (!), o Mėnulis turi tik vieną pusę.
Tuo tarpu Tauta ramiai traukia į Angliją, kuri puikiausiai apsieina be “konstitucijos” ir be “romėnų teisės”.


         

> tiems       2017-06-14 10:30

Tamsta ragini nukryžiuoti? Ką žinai apie Nukryžiavimą? Ar bent žinai, kuo toji istorija baigėsi? Pasidomėk. Kol nevėlu.

Tiems,       2017-06-14 9:38

kurie laužo konstitucią reikalinga ne apkalta, o juos sukabinti kaip eglučių žaisliukus ant prie kelio stulpų.

Stasys       2017-06-13 18:51

Puikiai pakalbėjo Aurelija. Šaunuolė ! Bet kas iš to, - kaip žirniais į sieną ...

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-06-13 16:26

Labai graži Aurelijos Stancikienės kalba. Tiek daug pažeidimų išvardinta. Sąmoningai neįvardintas pats svarbiausias…. LR Konstitucijos 55 str. lygios rinkimų teisės konstitucinis pažeidimas. Ir ponia A.Stancikienė, kad ir ką besakysiu, jau yra konstitucinių nusikaltėlių sąraše AMŽIAMS. Jos pavardės, kaip ir kitų jau NEĮMANOMA ištrinti. Apie tai yra aprašyta 2016-9-11 straipsnyje “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo” :

http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825

Taigi kaltinu visus Seimo narius ir ponią A.Stancikienę taip pat. Ne tauta valdo, ne tauta yra atstovaujama, o atstovaujami yra sąrašų SUDARINĖTOJAI.
Lietuvos valdžia yra neteisėta, nes išrinkta neteisėtu, antikonstituciniu būdu. Jūs galite tylėti, FAKTO pakeisti NEĮMANOMA. Apie tai dar galite pasiskaityti 2017-03-11 straipsnyje “Okupuota nepriklausomybė”:

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/?comm=1e

Taip, kad gražias kalbas kiekvienas gali pasakyti, o kai reikia vykdyti Konstituciją.... bėga į krūmus nusilengvinti.

Algimantas       2017-06-13 13:12

Oi kaip trūksta, Gerbiama Aurelija, Jūsų Seime, oi kaip trūksta…

orwelizmo naujienos       2017-06-13 12:57

Kol Tititiutinio KKK dvasios snaudžia, skvernelių chebrytė seime toliau rikiuoja būsimus policinės valstybės botagus:
“Kriminalinės žvalgybos įstatymo pakeitimai, kurie yra pateikti svarstymui Seimo teisės ir teisėtvarkos komitete, suteikia teisę pareigūnams kriminalinės žvalgybos metodais ir priemonėmis surinktą informaciją panaudoti prieš asmenį, nepaisant to, kad šis asmuo nėra padaręs jokio nusikaltimo.”

Pokytis        2017-06-13 12:49

Kas turi akis, mato. Kas turi galvą, supranta: baigiasi “vyrų - tironų” era. O saulelė vėl atkopdama budina svietą.

Nepasirašysiu       2017-06-13 12:12

Iš išvaizdos panašu, kad groja ta pačia dūdele, kaip Tymošenko. Prileiskime ją prie valdžios ir pamatysime, ar tikrai taip. Jau buvo taip Lietuvoje su kai kuriomis šviežiomis Seimo narėmis.

Pati gražiausia Moteris       2017-06-13 12:01

Aurelija Stancikienė - pati gražiausia Moteris iš Didžiosios raidės, ir pati protingiausia, doriausia kada nors buvusi Seime moteris. Gaila, kad Aurelijos nėra Seime, smagu buvo išgirsti protingą žodį ir švarią Tiesą be jokių burbuliavimų, kaip kad daro kiti Seimo nariai. Siaubas ima kai pasiklausai tokių virtuozų, kaip švarkelis arba karabasas, jau nekalbant apie buvusius valdančioje daugumoje kubilus, marazmus, anušakinus ir raskas-pulimetčicas. Labai pasiilgstu paprastų teisingų minčių ir žodžių, kai Seime buvo Aurelija. Laukiame Ją vėl išvysti valdžios olimpe, o geriausia, kad Aurelija taptų Lietuvos Prezidente, jeigu vyrai nedrįsta.


Rekomenduojame

Valdas Vasiliauskas. „Mūsiškių“ premjera: nei bravo, nei švilpimo. Nieko

Vygintas Gontis Statistikos departamentui: kaip susidaro tie 0,6% BVP, kuriuos neva skiriame mokslui ir studijoms? Ir kodėl jų niekas daugiau nemato?

Liudvikas Jakimavičius. Ir pasklido kvapas

Rasa Čepaitienė. Baubinimas

Vokietija įveda sienų kontrolę: Europos be sienų svajonė žlugo negrįžtamai?

Vytautas Radžvilas. Ne rinkiminio turgaus prekeivių, bet kovojanti partija!

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva yra teisinė valstybė? (II dalis)

Pirmą kartą paskelbtas žydų žudikų Paneriuose sąrašas

Jie labai myli kultūrą

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Vytautas Sinica. Drakoniška? Absoliučiai. Proporcinga? Ne. Ar tai atgrasytų nuo atitinkamų pažeidimų ateityje? Neabejoju

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (II)

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva tebėra yra teisinė valstybė?

Geroji Naujiena: Mūsų Viešpats Jėzus Kristus – Visatos Valdovas

Kodėl signatarui sopa širdį dėl Lietuvos?

Liudvikas Jakimavičius. Kultūrininkai ar „kultūrininkai“?

Rolandas Kačinskas. Susipažinkime: Graikijos garbės pilietis Zygmantas Mineika – sukilėlis, kuriam motina antrąkart padovanojo gyvenimą

Vladas Vilimas. Klausiate: ar pasitikime teismais? Bet apie kokius teismus kalbate, p. Šedbarai?

Arkivysk. Gintaras Grušas: Žinia, kurią mums skelbia prieš dvejus metus atrasti sukilėlių palaikai

G. Nausėda: „Jų keltos pilietinių teisių, tikėjimo, sąžinės ir žodžio laisvių, socialinio teisingumo idėjos žymėjo mūsų tautų atsivėrimą modernybei“

Iškilmingai palydėti amžinojo poilsio Rasų kapinėse atgulė Lietuvos žemės didžiavyriai – 1863–1864 m. sukilimo vadai ir dalyviai

Algimantas Rusteika. Prisiminimai apie ateitį

Ramūnas Aušrotas. Apie Laisvės partijos atstovų iniciatyvas, siekiant varžyti laisvę šeimose

Vytautas Matulevičius. Iš JAV galime prašyti tik kareivių ir tankų, bet ne teisėjų. O gaila

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (I)

Kviečiame į konferenciją–diskusiją apie gender ideologiją!

Mindaugas Buika. Tikėjimo sklaida statistikos veidrodyje

Vytautas Radžvilas. Netikros tikrovės ištakos. Pilietinė ir politinė visuomenė

Diana Nausėdienė: Kodėl mes išskiriame moteris? Pakalbėkime, ką patiria vyrai

Apie 1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių gyvenimą ir mirtį, arba Lietuvos žemė grąžina savo didžiavyrius

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.