Demokratija ir valdymas, Referendumai

Verta prisiminti. Aurelija Stancikienė apie paniekinusius Tautos teisę į suverenitetą: „Jūs sąmoningai sulaužėte Konstituciją ir jūsų laukia apkalta“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. birželio 13 d. 19:33

13     

    

Verta prisiminti. Aurelija Stancikienė apie paniekinusius Tautos teisę į suverenitetą: „Jūs sąmoningai sulaužėte Konstituciją ir jūsų laukia apkalta“

Aurelijos Stancikienės tiesos žodis iš Seimo tribūnos 2014 metų birželį:

Jūs neturite mandato paminti Tautos valią. Ribodami tautos teisę į suverenitetą jūs sąmoningai laužote Konstituciją ir nusipelnote apkaltos.


P. S. Daugiau Tiesos.lt publikacijų apie vadinamąjį Žemės referendumą ieškokite ČIA.

P. P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2017-06-15 16:41

Aurelija Stančikienė yra Lietuvos Trump’as, kuris išdrįso pasakyti visai Amerikai ir pasauliui tai, apie ką kiti tylėjo. Aurelija Stančikienė gali, bent jau aš tikiu, kad tikrai gali. Pritarkite, kas mano panašiai. Netylėkite, jeigu norite šviesesnės Lietuvos ateities.

Raigerdas        2017-06-15 16:35

Aišku, kad Aurelija Stančikienė pasielgė šiuo konkrečiu atveju labai toliaregiškai. Vis giliau ir giliau bręsta tas laikas, kad pagaliau vienas po kito būtų pradėti Seimo nariai. Tai būtų teisinga. Išvažiavo milijonas žmonių, o jie iki pat šiolei nesupranta, kodėl žmonės palieka tėvynę. Palieka tėvynę savanoriškai lyg tai, bet jie palieka dėl kiauliško seimūnų elgesio, kuriems tai yra NORMALUS dalykas. Niekas taip nediskredituoja mūsų valstybės, kaip Seimas. Ir tol, kol nebus pradėti jų atžvilgiu teisminiai procesai, niekas tame Seime nesikeis. Vienintelė kalba su jais yra tik tada, kada jie BIJO. Su kiaulėmis yra grynai tas pats. Kol nesudavei kiaulei botagu, ji darys savo ir tiek.
Na, jeigu Aurelija Stančikienė kandidatuotų į Lietuvos Prezidentes, tai, manau, būtų labai geras, kai kam labai netikėtas jos sprendimas. Aš asmeniškai, balsuočiau už ją, tačiau pasipriešinimas tų į kiaules pavirtusių elitinių žmogelių, būtų milžiniškas. Bet gali būti, kad Aurelija Stančikienė laimėtų rinkimus, nes vargu ar atsirastų drąsesnis vyras, nei yra šita moteris. Mūsų vyrai, jau įprato prie stručio, įkišusio galvą į smėlį, pozos. Jiems tai yra natūralūs dalykai. Iš vyrų mes neturime lyderių. Aurelija Stančikienė gali būti lyderiu, nes jos teisingumo jausmas yra gana stiprus ir geria išvystytas ir plius neeilinės moters atsakomybės jausmas. Jai reikėtų apsispręsti dėl savo kandidatūros. Šansų yra tikrai daug. Manau, kad ji tikrai neleis semūnams knarkti Seime. O be to, Kubiliui tikrai turėtų būti užvesta baudžiamoji byla, kaip ir daliai kitų konservatorių ir komunistų, persidažiusių į socialdemokratus, bet tokiais netapusiais. Vienas iš jų yra ETIKMAT Salamakinas.

StasysG       2017-06-15 2:07

Aš mnau, kad p. Stancikienė dar neįsigilino į Konstitucijos 55 str reikalavimus Seimų rinkimuose. Per daug sudėtingas klausimas ir dėl to neįvertinamos to pažeidimo pasekmės valstybei ir tautai. Tikiuosi, kad ji tuo klausimu dar prabils viešai.

priesaika        2017-06-14 10:45

Įprasta prisiekti Biblija, nors iki Liuterio jos niekas neskaitė. (Biblijoje žydai turi susirašę  SAVO istoriją, kurią jie uoliai SKAITO ir GRIEŽTAI laikosi jos įstatymų).
Mūsų valdžia prisiekia Konstitucija, kurios neskaitė! Jei ir skaitė - nesuprato, nes ką nors joje suprasti G A L I tik devyni “aiškintojai”.
Mūsų konstitucijos kūrėjai sąmoningai (?) gražino Lietuvą į vergovinės Romos laikus. Mūsų teisininkai tiki, kad paaulyje egzistuoja tik romėnų teisė (!), o Mėnulis turi tik vieną pusę.
Tuo tarpu Tauta ramiai traukia į Angliją, kuri puikiausiai apsieina be “konstitucijos” ir be “romėnų teisės”.


         

> tiems       2017-06-14 9:30

Tamsta ragini nukryžiuoti? Ką žinai apie Nukryžiavimą? Ar bent žinai, kuo toji istorija baigėsi? Pasidomėk. Kol nevėlu.

Tiems,       2017-06-14 8:38

kurie laužo konstitucią reikalinga ne apkalta, o juos sukabinti kaip eglučių žaisliukus ant prie kelio stulpų.

Stasys       2017-06-13 17:51

Puikiai pakalbėjo Aurelija. Šaunuolė ! Bet kas iš to, - kaip žirniais į sieną ...

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-06-13 15:26

Labai graži Aurelijos Stancikienės kalba. Tiek daug pažeidimų išvardinta. Sąmoningai neįvardintas pats svarbiausias…. LR Konstitucijos 55 str. lygios rinkimų teisės konstitucinis pažeidimas. Ir ponia A.Stancikienė, kad ir ką besakysiu, jau yra konstitucinių nusikaltėlių sąraše AMŽIAMS. Jos pavardės, kaip ir kitų jau NEĮMANOMA ištrinti. Apie tai yra aprašyta 2016-9-11 straipsnyje “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo” :

http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825

Taigi kaltinu visus Seimo narius ir ponią A.Stancikienę taip pat. Ne tauta valdo, ne tauta yra atstovaujama, o atstovaujami yra sąrašų SUDARINĖTOJAI.
Lietuvos valdžia yra neteisėta, nes išrinkta neteisėtu, antikonstituciniu būdu. Jūs galite tylėti, FAKTO pakeisti NEĮMANOMA. Apie tai dar galite pasiskaityti 2017-03-11 straipsnyje “Okupuota nepriklausomybė”:

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/?comm=1e

Taip, kad gražias kalbas kiekvienas gali pasakyti, o kai reikia vykdyti Konstituciją.... bėga į krūmus nusilengvinti.

Algimantas       2017-06-13 12:12

Oi kaip trūksta, Gerbiama Aurelija, Jūsų Seime, oi kaip trūksta…

orwelizmo naujienos       2017-06-13 11:57

Kol Tititiutinio KKK dvasios snaudžia, skvernelių chebrytė seime toliau rikiuoja būsimus policinės valstybės botagus:
“Kriminalinės žvalgybos įstatymo pakeitimai, kurie yra pateikti svarstymui Seimo teisės ir teisėtvarkos komitete, suteikia teisę pareigūnams kriminalinės žvalgybos metodais ir priemonėmis surinktą informaciją panaudoti prieš asmenį, nepaisant to, kad šis asmuo nėra padaręs jokio nusikaltimo.”

Pokytis        2017-06-13 11:49

Kas turi akis, mato. Kas turi galvą, supranta: baigiasi “vyrų - tironų” era. O saulelė vėl atkopdama budina svietą.

Nepasirašysiu       2017-06-13 11:12

Iš išvaizdos panašu, kad groja ta pačia dūdele, kaip Tymošenko. Prileiskime ją prie valdžios ir pamatysime, ar tikrai taip. Jau buvo taip Lietuvoje su kai kuriomis šviežiomis Seimo narėmis.

Pati gražiausia Moteris       2017-06-13 11:01

Aurelija Stancikienė - pati gražiausia Moteris iš Didžiosios raidės, ir pati protingiausia, doriausia kada nors buvusi Seime moteris. Gaila, kad Aurelijos nėra Seime, smagu buvo išgirsti protingą žodį ir švarią Tiesą be jokių burbuliavimų, kaip kad daro kiti Seimo nariai. Siaubas ima kai pasiklausai tokių virtuozų, kaip švarkelis arba karabasas, jau nekalbant apie buvusius valdančioje daugumoje kubilus, marazmus, anušakinus ir raskas-pulimetčicas. Labai pasiilgstu paprastų teisingų minčių ir žodžių, kai Seime buvo Aurelija. Laukiame Ją vėl išvysti valdžios olimpe, o geriausia, kad Aurelija taptų Lietuvos Prezidente, jeigu vyrai nedrįsta.


Rekomenduojame

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Nida Vasiliauskaitė. Valstybė, kurios tarakonai nekokybiškai pakasyti – valstybė be ateities

Rasa Čepaitienė. Pakelk galvą, lietuvi!

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Rusų kalbos pamoka 30-taisiais atkurtos Nepriklausomybės metais: liaupsės sovietmečiui ir jį reanimuojančiam Putinui

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Geroji Naujiena: Kaip nenustoti sūrumo

Andrius Švarplys. Šveicarai uždraudė diskriminuoti gėjus kalboje ir viešumoje. Ką tai reiškia?

LR žvalgyba informuoja: kaip viešai vertintinos Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui kylančios grėsmės ir pastebėti rizikos veiksniai

Nijolė Aleinikova. Apie dvasingumą – nusibodusi, bet taip ir nesuprasta tema

Apie meilę, kuri niekada nesibaigia – minint kun. Juozo Zdebskio 34-ąsias žūties metines

Algimantas Rusteika. Šeimininko belaukiant

Vytautas Radžvilas. Klausimas „Lietuvos Sąrašo“ partijai

Audrius Bačiulis. Sunkus tas LRT leftistinių propagandistų gyvenimas

Laimonas Kairiūkštis. Kiekybė ar kokybė, arba Kiek iš jūsų perskaitote 600 romanų per metus?

„Northwest Herald“: „Gyvenimas po ekstradicijos“ – Karolio Venckaus apžvalga

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma – kodėl nesusikalbame?

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už santuoką

Mark Regnerus. Silpni duomenys, maža imtis ir politizuotos išvados dėl LGBT asmenų diskriminacijos

Vidmantas Valiušaitis. Demokratija įsitvirtino pas mus tik kaip savotiškas „Potiomkino kaimas“ švogerių krašte

Vygandas Trainys apie Mokytojos ir Policininkės konfliktą dėl Trispalvės ir jo teisinį vertinimą: per 30 m. niekas nepasikeitė – dabar pakuotų „savi“

Algimantas Rusteika. Apie grėsmes grėsmėms

Nuo bačkos. Andrius Navickas: mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir jos apsisprendimas yra svarbesnis nei visa politinė programa

„Žygis už gyvybę“ ir socialinių platformų cenzūra

Chad Pecknold. Brexitas – daugiau nei populistų maištas prieš globalizmą

Vidas Rachlevičius. Gal nemokykim britų gyventi

Mūzos ir ginklo broliai: Atmintis gyva. Konferencija skirta rašytojo, partizano Mamerto Indriliūno 100-osioms gimimo metinėms

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.