Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Verta prisiminti. Algimantas Rusteika. Apie pirmuonis, duobagyvius, kaspinuočius su spalinukėmis, ėgi moliuskus ir kitokius gyvius trumpai

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 1 d. 19:44

6     

    

Verta prisiminti. Algimantas Rusteika. Apie pirmuonis, duobagyvius, kaspinuočius su spalinukėmis, ėgi moliuskus ir kitokius gyvius trumpai

Pradžioj buvo pirmuonys, ir jie buvo iš nieko ir buvo niekas, bet buvo visada pirmi ir tapdavo viskuo. Pirmieji gavo triratuką, pirmi klasėje paragavo moters kūno, pirmi stodavo senovėj į komjaunimą, dabar – į konsjaunimą, pirmi turėjo pirmuosius plytos dydžio debiliuosius ir blizgias, ilgas mašinas.

Pirmuonys pirmi kur tik įmanoma, kalba, tuštinasi ir mylisi kaip reikia, pirmieji ima maitintis ir galvoti kaip reikia. Agresyviai dvasingi ir trykšta entuziazmais, visada priešakinėse linijose ir pirmieji pabėgs.

Visai kitas reikalas – duobagyviai. Kūnas vamzdelio tipo, viename gale burna, viduje – virškinamoji ertmė, kitame gale – nieko, galvos ir užpakalio neturi. Nemėgsta nieko, net savęs, tik savo nieko nemėgimą ir į niekur nestoja.

Visaėdžiai ir visažiniai, gyvena kolonijomis, dauginasi pumpuravimo būdu. Aktyvūs kasdien iki 20.00, sekmadieniais iki 15.00. Nekanda, prisitaiko prie bet kokių sąlygų ir gali ištverti ilgai be maisto, todėl jų niekas nebijo. Turi savo slaptas vietas, bet nacionaliniams saugumui nepavojingi, visada paskutiniai ir niekur nebėgs.

Arba štai kirmėlės. Būna gražios, blakstienuotosios, mažiau patrauklios – siurbikės ir, aišku, dar tie niekšai kaspiniuočiai su kairiosiomis spalinukėmis. Visos turi priekyje – maitinimosi, gale – šalinimo angas. Nors kartais pasitaiko atvirkščiai ir visaip, tačiau gyvenimo kokybei tai įtakos neturi, nes, be mitybos, kitų poreikių neturi.

Akių, smegenų ir pažiūrų taip pat neturi, kraujo irgi nėra, todėl širdis nereikalinga. Iš principo tai – gyvoji žarna. Geriausiai jaučiasi, kai įsitaiso kito organizmo viduje, nes tada gali siurbti suvirškintą maistą visu savo paviršiumi.

O moliuskams patinka, kai juos ryja gyvus, nekramtydami su baltuoju vynu – skonis švelnus ir primena visokius organizmo skysčius. Slepiasi geldelėse,arba, kurie dideli, ėda kitus. Ir jau turi smegenis, todėl turi ir pažiūras: slėptis arba kitus ėsti, o svarbiausia – kuo įvairiau poruotis.

Dažnai būna net dvilyčiai ir atskiros jų dalys tarpusavyje nuožmiai santykiauja. Štai jūrų šliužai po kiekvieno karto net numeta penį ir užsiaugina kitai dienai naują, kad vėl galėtų. Gyvena tam, kad daugintųsi, todėl jų vis daugėja ir kasmet atsiranda naujos rūšys.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikasas > 19:23       2018-09-2 19:30

Jūsų slapyvardis labai originalus. Sveikinu smile

dr. Dyxlophos       2018-09-2 18:23

“pikasius parasythus” - tai toks smulkus, bet labai įkyrus gyvis, savo išmatų paklodėmis galintis apdergti didžiulius interneto pievų plotus.

Pikasas       2018-09-2 18:12

Rėšiu tiesiai. Šlykštus šis Algimanto Rusteikos rašinys. Kai viskas taip totaliai suskirstyta, kyla noras paklausti kuriems autorius save priskiria? Beje, kiekvienas gyvis Žemėje yra mūsų visų turtas kaip atskira gyvybė forma ir dėl t, kad jis įsiriša į visos biologinės gyvūnijos harmoniją. Beje, ką reiškia komjaunimo ir konsjaunimo palyginimas? Jei naujadaras reiškia Jaunųjų konservatorių organizaciją, tai jos veikla iš esmės skiriasi nuo okupantų primestų mums leniniečių - komjaunuolių. Šios organizacijos aktyvistai ir tik jie papildydavo komunistų gretas. Jei autorius nežino kokiais tikslais. Aišku, kad pajuokavau. A.Rusteika viską žino, bei puikiai supranta ką ir dėl ko rašo. Jis netgi labai gudrus.

Misteris       2018-09-2 7:56

Išklojo visą tiesą apie PARAZYTŲ gyvenimo būdą.
ŽMOGUI vietos nebeliko šioje KARALYSTĖJE.

prof. Kazlas Auskas       2018-09-1 22:05

Prelegentas labai nuodugniai apibūdino mūsų telkinio dugno ir padugnių fauną.
Užskaitau. Tačiau turiuvįsiterpti nes liko nepaminėta pagrindinė gyvoji masė, teip sakand skystojo turinio užpildas- tai planktonas, moksliškai vadinamas
“populis lituanus vulgaris” , ką išvertus iš lotynų kalbos yra “brangūslietuvosžmonės”. Planktonas yra tokie mikroskopiniai gyviai kurių plika akimi ir neįžiūrėsi, po vieną jie neturi jokios reikšmės.
Planktonas yra statistinė niekų dauguma. Visų kitų maistas ir gerovės šaltinis. Suprantama, planktonui tikriausia nelabai smagu būti maistu kitiems,
juolab, kad planktonas irgi nori valgyti. Bet vat- planktono norai niekam nerūpi. Kodėl? O kaip kitiems žinoti apie planktono norus ir pan.?
Juk planktonas bebalsis. Neprotestuoja. O bebalsis planktonas yra todėl, kad nuolat dykai atiduoda savo balsus visokiems kirminams ir galvakojams.
Pabalsuoja, atiduoda balsus ir plūduriuoja visa bebalse mase laukdami kol jų balsus gavusieji jais pasirūpins. Pasirūpina. Niam niam niam.
Susrebia ir net ačiū nepasako planktonui planktono valgytojai.
O ką planktonas?
Planktonas nieko.
Plūduriuoja.

 

 

trumpai tariant-       2018-09-1 20:51

tai musu valdziagyviai. Rusteikos apibudinimas labai tikslus.


Rekomenduojame

Prof. Gediminas Merkys: „Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą. Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti“

Sustabdykime barbarus – NE tyčiniam paukščių naikinimui jų pačių lizduose

Irena Vasinauskaitė. Šiaulių Apygardos teisme paskelbtas nuosprendis pilietiškiems Garliavos mergaitės gynėjams: kas jį surašė? [1]

Paskutinis Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas: epochinės įžvalgos ar ... atgaila?

Simonas Jazavita. Lietuva ir D-Diena – ką byloja dokumentai iš Berlyno

Nijolė Oželytė. „Aš daugiau niekada nepranešiu apie girtą vairutoją“

Vytautas Rubavičius. LGBT+ – naujasis pažangusis pasaulinis proletariatas?

Prezidentė skaitys dešimtąjį metinį pranešimą

Algimantas Rusteika. Apie leidimus ir uždraudimus

Rimantas Rubavičius. „Baltic Pride“ Švento Rašto šviesoje

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasios įkvėpti skelbkime ir mes įstabius Dievo darbus

Miesto grimasos: Vitalijaus Balkaus „Iš savo varpinės“ laida apie gatvę-vaiduoklį

Tautos forumas: Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba pademonstravo panieką šalies Konstitucijai ir visuomenei

Padėkime Tėvynei grįžti prie Dievo: visus geros valios žmones kviečiame šiandien, birželio 8-ąją, į Atsilyginimo maldą prie Vilniaus Katedros varpinės

Raimondas Navickas. Iš kur toji prokurorų ir teisėjų mielaširdystė vaikus prievartavusiam šiauliečiui ir apie šio nusikaltimus tylėjusiems bendrams?

Adolfo Damušio politinių studijų dienos: susitinkame birželio 14–15 d. Nacionalinėje bibliotekoje

Robertas Grigas. Ir vėl ideologijos importas

Algimantas Rusteika. Apie laisvę

Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys!

Gediminas Merkys. Prezidento vizitas yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai

Ar visuomeniniai teisėjai paskatins teismus dirbti geriau, skaidriau, teisingiau? Povilo Urbšio komentaras

Darius Kuolys. Kas nutylima, kai garsiai šaukiama apie žmogaus teisių būklę šių dienų Lietuvoje

Popiežius pakeliui iš Rumunijos: šiuo metu Europą bombarduoja ne patrankos ir bombos, o ideologijos

Diskusijų ciklas „Iš naujausios Lietuvos istorijos“ apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Kun. Juan-Carlos Iscara. Humanistinis pacifizmas

Roberto de Mattei. EP rinkimai „didžiojo pakeitimo“ strategijos šviesoje

Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

Kęstutis Girnius. Gabrielius Landsbergis turi atsistatydinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.