Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 15 d. 21:54

22     

    

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Siūlome susipažinti, kaip „Kapitolijaus šturmą“ analizuoja garsusis prokuroras ir buvęs Niujorko meras Rudolfas Džulianis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pastebėjimas       2021-01-17 12:02

oho, - komitetas išleido bent kiek intelektualesnį stribą kličke “pareiškiu”. Matyt stasių ir chachachajų jėgomis jau sunkiai beapsieina.

Cha cha cha       2021-01-17 2:49

“Garsusis prokuroras” per pora paskutiniu metu
tapo Amerikos juokdarys ....

sis zmogus kalba irodymu kalba       2021-01-16 21:04

puikus teisininkas!

sis zmogus kalba irodymu kalba       2021-01-16 21:03

irodymai, irodymai ir tik irodymai. Puikus teisininkas, buves Niujorko meras, tikras JAV patriotas.

Pilkas debesėlis       2021-01-16 17:46

Panašu,kad JAV konservatoriai tampa landsberginiais “konservatoriais krikščionimis demokratais”-eina su velniu obuoliauti.Patubdė juos demonkratai ant šakos ir prigrasino impyčmentais,“cyptelsit ką nors ne į bendrą chorą, nupjausim šaką ant kurios visi tupite"Aišku bijo respublikonai tech gigantų ir didžiūjų medijų cenzūros,nes jei tavęs nėra feisbuke ,tavęs iš viso nėra.O jei tavęs nėra didžiojoje žiniasklaidoje valdomoje genderistų ,tai ir rinkimų nelaimėsi.Liksi už informacinio lauko ribos,o jai ir ikiši ten neilgam savo galvą ,kalbančią tiesą,tai jovalo papils ant galvos,kad niekas ir nebematys kas tu ,toks,o matys tik tą papiltą jovalą .Masės pripratę prie spalvotų paveikslėlių ir TV ekranų ir nuolat ten jiems ” teisingai"kalbančių galvų.Norint pritraukti didžiąsias mases,balsuotojus ,reikia kuo daugiau investuoti į savus nepriklausomus žiniasklaidos kanalus,nes matosi ,kad laisvo žodžio cenzūra tik stiprės pasaulio komunistų demonkratų užvaldytoje ir valdomoje, reguliuojamoje ir jų nuosavame sodelyje pasodintoje ir atitinkama bolševikine ideologija palaistomoje demokratijoje.Nors tiesos saulė visada šviečia,bet melo tirštus debesis reikia prasklaidyti savais didėjančiais informaciniais kanalais.Kad ir čia tiesose jau ne vienas pilkas debesėlis su tikslu atklydęs:)

Milaitis       2021-01-16 17:38

visą laiką medžioja kažkokį mistinį langų majorą, bet niekaip nesumedžioja. Matyt, kėgėbistų gretose jau nebėra jokios vienybės. Beje, jau ir anais laikais jie uoliausiai medžiojo vienas kitą, nes, mat, reikėjo labai saugoti ,,idėjinę nekaltybę” smile .

Tai kad ir tu,       2021-01-16 17:33

,,pareiškėjau”, tik pareiškinėji. Girdėjai, kad skambina, bet nenugirdai, kurioje bažnyčioje, tai ir tie tavo pareiškimai nė pusės cibulio neverti.

Pareiškiu - 4       2021-01-16 14:40

Vien tai, kad apie genderizmą* DAUG, o apie Naująją Pasaulio Tvarką (oficialiai) NIEKO, suponuoją išvadą - absoliučiai daugumai žmonių tikrai nesišviečia nieko gero.
.
Jūs antiglobalistai, ir toliau tūnokite sudėję rankutes…
.
Ech tas prakeiktas susitaikėliškumas.

Pareiškiu - 3       2021-01-16 14:27

Overtono langas… ir genderizmas su visokiais priedais jau ne pirmi metai kaip brukamas nuo vaikų darželio iki… Visuomenė palaipsniui pratinama… kaip varlė iš lėto kaitinama galiausiai išverda, taip ir visuomenė (žmonija) tyliai ramiai lipa ant ešafoto… besąlygiškai susitaikiusi su neįsisamonintu likimu.
Būtina pastebėti, kad apie tai, nelabai garsiai bet kalbama.
.
O štai, apie Naują pasaulio sąrangą beveik “nulis”. Girdi, dar nėra apie ką kalbėti, nėra jokių orentyrų... Ar tikrai?!!
.
Buvo toks eksperimentas… paskui apie tai net filmus sukūrė “Eksperimentas”, “Stanfordo kalėjimo eksperimentas”.
Kas mums iš to svarstant apie ateitį?
O gi štai.
Ištisus tūkstantmečius žmonija buvo užimta IŠGYVENIMU, tai yra beveik visas gyvenimas buvo skirtas mitybai ir aprangai (būstui). Pasaulio pažinimui teko labai maža gyvenimo dalis.
Ir štai proveržis moksle, technologijose įgalino žmones laisvei!!! O laisvė leidžia pasireikšti dar mokslui nežinomiems žmogaus vidaus paslaptims…
Anksčiau, o ypač XX am. buvo daug socialinių eksperimentų apimančių ištisas valstybes ar net jų sąjungas. Ta patirtis bus sudėta į vieną ir užmesta ant viso pasaulio. Kas dabar ir vyksta.
.
Taškus pažymėjau, mąstantiems belieka sujungti.
.
Išvadas pasidarykite patys.

Pareiškėjau,       2021-01-16 14:25

o kas tai neigia? Visiems aišku, kad paskelbtas Sanitarinis karas yra kokio karo preliudas - išvakarės? Tik langų majorai(politikos oponentų mėtytojai per langą)tai tyčia akiplėšiškai neigia, manydami, kad masėse visi idiotai - bukagalviai, hipnotizuoti(užburti, užkalbėti) Kapsukės prapiesorių.

Pareiškiu - 2       2021-01-16 13:56

Kairios ir kairuoliškos jėjos yra žymiai vieningesnės negu dešiniosios, todėl išsigimėliškas globalizmas tvirtai žengia į pergalę.
.
Kol “tradicionalistai” susigūžę laukia Dangaus malonės ar susifantazuoto dievo įsikišimo, visokio plauko kosmopolitai - leftistai tvirtina savo pozicijas. Patikslinsiu, ES jau sutvirtino beveik galutinai, tik Lenkija ir Vengrija dar kiek kliudo (kažin ar ilgai). JAV Respublikoniškoji pusė yra paskutinis DOROS bastionas, kuris aižėja…
.
Vatikanas… su dabartiniu popyyyžiumi… Jie nebeverti net riebių keiksmažodžių.
.
Hemingvėjus “Atsisveikinimas su ginklais”. Lietuviams kaip ir bevertis romaniūkštis, bet viena mintis (netiesioginė) yra gili ir prasminga įvairiais požiūriais, tai ilgas gyvenimo laikotarpis (pasaulio pažinimas) gali sutilpti ir sutelpa net į kelias gyvenimo valandas intensyvaus gyvenimo laikotarpiu (“Atsisveikinimas su ginklais” - karo metu). Būsiu kategoriškas, visi vengia kalbėti kad dabar vyksta pasaulinis karas… Begalo suktas, gerai užmaskuotas, įvyniotas į daugiasluoksnę reklaminę pakuotę..., bet šitas karas turi ir “gerą” pusę, - mąstantys ir norintys pažinti pasaulį, išplėsti savo sąmoningumą, tam turi puikias sąlygas, nes lenda visokios ylos iš maišo, tik spėk “suktis”.
.
Bet kas iš viso to, kai oriai ir padoriai gyventi darosi neįmanoma.

to Pareiškiu       2021-01-16 13:38

Oho, koks smarkuolis ant sofkutės?

Pareiškiu       2021-01-16 13:20

Trampas yra mėmė !..
JAV vyksta karas. Hibridinis… Suktas… O Trampas kaip vyriausias karinių pajėgų vadas jau seniai privalėjo padaryti tvarką...
.
Trampo klaida, ne neklaida o niekšybė (!), kad tokį „Twitter“ dar neperėmė valstybės žinion !!! O taip pat ir kaikurių kitų įmonių...
.
Tai smarkiai atsirūgs JAV ir visai TIKRAJAI PASAULIO DEMOKRATIJAI.
Trampas elgiasi išdavikiškai, o gal jis yra “slaptas” globalisrų - kosmopolitų - ... ginklas (įrankis)...

matas       2021-01-16 12:34

Negi taip brangu išversti į lietuvių,nors titrais…

Suprantam, suprantam,       2021-01-16 10:50

kad Langų majoro arba jo fūristų nuomonė svarbesnė. “Langų majoro matter” jau žygyje ir čia - “En Marche”. Tiesa, kokį paskutinį neįtinkamą neosovietikams politikos dviratininką įsakei savo fūristui kely nukalti? Dėkojame avansu už išsamų atsakymą.

> 2021-01-16 9:12       2021-01-16 9:24

blogiau, jis - kagebisto aborto auka, pats julius Milaitis!

Kisa,       2021-01-16 9:12

negi tikrai striboko vaikis ar merga esi?

Kis       2021-01-16 9:05

Amerikoje juk ne Pasilis generalinis prokuroras,bei kitos teisines institucijos,ten nera dalios,ten sedejo ryzas Trumpas,kuriam uodega issukti uz aferas nepavyks,beje neturi “vargsai"ir visosgalio kuproto ozio.Ten tiesiog gyvena marga publika ,kuri pavadinta amerikonais,manau jie tai supras,kai isgaudys FBR visas siuksles.Jeigu Kremliuje sedetu ne banditai ir vagis,kad nekisti ta ryzyka po T-34 galetu bent patyleti,bet Dievas juos baudzia ju rankomis,kur matyta,kad visa pasauli priepatatyti pries save isskyrus Kolumbija ir Baltarusija?

to Dar       2021-01-16 7:51

Ar kartais pats nebūsi aktyvaus kolaborano žentas? Jei Tiesą sako priešas, zubryla, ji nuo to melu netampa.

Dar       2021-01-16 7:35

vienas patiekalas burliokynui! Vivat, vivat!
Kiek jų ruošiatės čia prisišaukti? Negi nepaknka tos šūdo gamybos mašinos, kuri jau yra po kiekvienu straipsniu?!

Gėda       2021-01-16 2:33

Lygiagrečiai video anklų kalba, nepateikti tą patį su vertimu į LT.
Šitoks neįgalumo demonstravimas, veda prie nusivylimo patriotinėm jėgom.

Einu į rusų tinklapius ,       2021-01-15 22:46

vertimo paieškosiu.


Rekomenduojame

Dainius Rudzevičius. Stambulo konvencija ir jos ryšys su socialinės lyties ideologija

Ligita Sinušienė. Ar Stambulo konvencijai bebus ką pražudyti Kretingos pranciškonų gimnazijoje?

Rasa Čepaitienė. Kaukių kritimo metas

Brolis Paulius Vaineikis OFM. Šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.