Užsienio politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Vengrijos URM P. Szijjarto: mūsų nekenčia, nes vykdome patriotinę, krikščionišką politiką

Tiesos.lt siūlo   2022 m. sausio 25 d. 11:16

4     

    

Vengrijos URM P. Szijjarto: mūsų nekenčia, nes vykdome patriotinę, krikščionišką politiką

laikmetis.lt

Duodamas interviu JAV pokalbių laidų vedėjui Tuckeriui Carlsonui (Takeriui Karlsonui), Vengrijos užsienio reikalų ministras Péter Szijjártó (Pėteris Sijartas) išreiškė dėkingumą „Fox News“ už tai, kad parodoma tikrovė Vengrijoje.

„Tai labai, labai reta“, – tvirtino jis. „Dažniausiai susiduriame su melu ir netikromis naujienomis, kurias skelbia tarptautinė liberali žiniasklaida, o jūsų pranešimai apie Vengriją suteikia didesnį realybės pažinimą“.

Paklaustas T. Carlsono, kodėl kitos Europos valstybės nepasimoko iš Vengrijos sienų kontrolės, P. Szijjártó atskleidė, kad daugelis Europos Sąjungos valstybių užsienio reikalų ministrų dėl vidaus spaudimo yra priversti elgtis kitaip, nei norėtų.

„Galiu pasakyti, kad visada, kai vyksta Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrų susitikimai ir kai diskutuojame apie sienų apsaugą, migraciją ar su saugumu susijusius klausimus, užsienio reikalų ministrai debatų metu man dažniausiai atsiunčia trumpąsias žinutes, kad aš viską gerai darau. Tada aš klausiu jų diskusijos pabaigoje: „Taigi, mano brangūs draugai, tai kodėl jūs taip pat neprisidėjote?“ O jie atsako: „Žiūrėk, namie yra NVO, liberali žiniasklaida, koalicinės vyriausybės, spaudimas ir pan., ir taip toliau.“

„Taigi iš tikrųjų priežastis, kodėl manau, kad kiti negali įgyvendinti sąžiningos migracijos politikos, yra ta, kad jie jaučia tarptautinės liberalios žiniasklaidos, NVO ir politinių sąjungininkų spaudimą, tačiau Vengrijoje turime politinį stabilumą, dviejų trečdalių daugumą parlamente, todėl mes turime prabangą sakyti, ką galvojame, ir atitinkamai elgtis“, – laidoje sakė Vengrijos užsienio reikalų ministras.

Laidų vedėjas T. Carlsonas pakartojo nuomonę, kad vengrų būdas „kelia grėsmę Vakarų užsienio politikai“, juos smerkė dabartinis prezidentas J. Bidenas ir buvęs JAV vadovas Barackas Obama, kurie Vengriją vadino diktatūra.

„Manau, kad jie mūsų nekenčia dėl to, kad vykdome patriotinę, krikščionišką politiką“, – atsakė Vengrijos ministras.

„Mūsų tikslas yra įgyvendinti nacionalinius interesus. Mes esame konservatyvūs ir mums sekasi, todėl iš esmės mūsų egzistavimas jiems kelia pavojų, nes jie sako, kad vienintelis būdas turėti sėkmingą politinę sistemą yra būti itin liberaliems, o mūsų egzistavimas labai aiškiai parodo, kad ne, tai ne vienintelis būdas garantuoti progresą, sėkmingai įgyvendinti savo tautos interesus.

Mūsų kelias yra konservatyvus, patriotiškas, krikščioniškas, demokratiškas, gerbiantis savo istoriją ir religinį paveldą, gerbdamas mūsų vertybes, tokias kaip šeima. Tai mums atneša sėkmės“, – tvirtino P. Szijjártó.

Vengrijos užsienio reikalų ministras tvirtino, kad Europos Sąjungos elitas ir liberalūs politikai visame žemyne ​​nori, kad Viktoras Orbanas ir jo valdančioji partija „Fidesz“ būtų nugalėti artėjančiuose rinkimuose, nes tada jie galėtų teigti, kad „liberalioji srovė yra vienintelė sėkminga ideologija pasaulyje“.

Šią savaitę daugiau nei 60 europarlamentarų parašė laišką Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai, kuriame išreiškė didelį susirūpinimą dėl Vengrijos vyriausybės įsipareigojimo surengti laisvus ir sąžiningus rinkimus ir ragino siųsti ten ES pareigūnus užtikrinimui, kad būtų gerbiami demokratiniai principai.

Europos federalistas, europarlamentaras iš Belgijos Guy’us Verhofstadtas (Gi Ferhofštatas) tvirtino, kad ES prižiūrėti Vengrijos rinkimus yra „absoliučiai būtina“, tviteryje rašė, kad Europos demokratijai iškilo grėsmė.

Šaltinis: Remix News

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vino       2022-01-26 13:37

Pagarba Vengrija! Mes turėtume palaikyti politinę jėgą, jei tokia atsirastų, kuri bus už šeimos institutą, už tradicines vertybęs, už gerėjančią demografinę krašto situaciją, tautos vienybę ir lietuvybės puoselėjimą gerbiant kitataučius.

Pagarba       2022-01-25 18:23

Vengrijai!

stasys        2022-01-25 11:43

Nematau aš tos Vengriškos cit. ” Manau, kad jie mūsų nekenčia dėl to, kad vykdome patriotinę, krikščionišką politiką“ . Aplamai Vengrijos vyriausybės padėtis ne tiek ir daug kuo skiriasi nuo lietuviškos politinės aktualijos real. , išimtis tik abejojantis viskuo mūsų Prezidentas . Vengrijoje ir Lietuvoje nėra realios politinės opozicijos kuri galėtu ir turėtu realia galia ir įtaka įtakoti vykdoma vyriausybės programa , o jei taip kokia demokratinė diskusija galima apie realios šalies ateitį ? - tikrai taip, tik laiko klausimas kada kuri nors pusė imsis pliekti iš propagandos patranku visuomenei ‘apdirbti’ .

Arvydas       2022-01-25 11:42

Gal galite kas nors paaiškinti, kas tai yra (šiuo metu) “Europos demokratija”?

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.