Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida, Europa

Vengriją palaikanti peticija perduota Vengrijos parlamentui

Tiesos.lt siūlo   2021 m. liepos 12 d. 14:19

5     

    

Vengriją palaikanti peticija perduota Vengrijos parlamentui

Vengrijos Nacionalinei Asamblėjai

The Office of the National Assembly
H-1055 Budapest, Kossuth tér 1-3
Hungary


Gerbiami Vengrijos Nacionalinės Asamblėjos nariai,

su meile ir pasididžiavimu stebime vengrų vienybę siekiant apsaugoti savo Tėvynės nepriklausomybę ir teisę į savarankišką gyvenimą. Jūsų pasirinktas kelias, kuriuo ryžtingai einate, veda į tikrąją, laisvų tautų Europą, kuri reikalinga mums visiems. Vis daugiau Europos bendruomenių, tautų ir valstybių suvokia šio kelio neišvengiamumą ir bendro veikimo būtinybę.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis –  visuomeninis judėjimas, telkiantis mūsų šalies žmones tokiam pat tautos ir valstybės, laisvės ir žmogaus orumo išsaugojimo tikslui. Šioje kovoje prieš tradicinių šeimos, tautinių vertybių naikinimą ir naujojo, globalaus totalitarizmo įsigalėjimą vengrų tauta mums yra pavyzdys.

Su nerimu ir pasipiktinimu sutikome Europos Sąjungos šalių lyderių laišką, raginantį pasmerkti Vengriją, priėmusią savo piliečių prigimtines teises ir vengrų šeimas nuo LBGT diktatūros apsaugantį įstatymą. Toks Europos Sąjungos vadovybės jau eilę metų daromas politinis spaudimas tautai, kuri pagal savo valstybės Konstituciją priima sprendimus, neprieštaraujančius stojimo į Europos Sąjungą sutarčiai, turi pagaliau baigtis.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis paskelbė peticiją, kuria atsiriboja nuo šalies Vyriausybės daromų Lietuvos vardu pareiškimų, ir remiančią vengrų visuomenę ir Vyriausybę. Siunčiame Jums šią peticiją kaip Lietuvos visuomenės palaikymo ir solidarumo su Vengrija ženklą.

Siekiame užmegzti ryšius ir bendradarbiauti su Jūsų šalies visuomenės jėgomis, savivaldybėmis, Nacionalinės Asamblėjos nariais. Būtume labai dėkingi už informacinę paramą ir apsikeitimą kontaktais. Globalizmo grėsmės yra galingos, tik veikdami kartu galime apginti savo tautų teises ir pasiekti reformų Europos Sąjungoje.

Leiskite išreikšti gilią pagarbą vengrų tautai ir jos išrinktiems garbingiems atstovams.

Raimondas Grinevičius
Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pirmininkas

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vismantui       2021-07-13 12:31

Tamsta - kaip tas negras, iki paskutiniųjų tarnaujantis šeimininkui. Vengrija “priklausė vokiečiu ordinui” (kas nėra tiesa) ir tai buvo “gerai” smile Ir kodel tamsta toks bukas?

sveikinu        2021-07-13 11:03

a tai Grinevičius - čia tas Rasos Grinevičiūtės gal brolis? Ar klystu? Gaila,bet mano parašas po peticija buvo išbrokuotas. Manau ,kad įsikišo nesąžiningi “kompiuterastai” :(.

Vismantas       2021-07-12 19:22

Vengrijoje baudžiava buvo panaikinta 1785 metais. Lietuvoje - 1807 metais.  Skirtumas tas, kad Vengrija priklausė Vokiečių ordinui, o Lietuva bajorų valdoma, 1795 buvo prijungta prie Rusijos. Baudžiava labai nuo to pasunkėjo. Išskyrus Klaipėdos kraštą.
Gal būt tai lėmė Lietuvos ir Vengrijos baudžiauninkų ainių gyvenimo skirtumus,kas išliko iki šios dienos. Vengrijos socialistinė respublika turėjo daugiau laisvių negu Lietuva,tarybų sąjungos respublika. Vengrija - mums pavyzdys. Taip pat ir daugiau pavyzdžių galima rasti.

Aš tai       2021-07-12 18:51

ne šiek tiek pavydžiu. Pavydžiu kaip reikiant. Na, o mūsų Tautoje, deja, itin įsivyravo bailumas ir abejingumas, o ir prisitaikėliškumas akis bado. Herojiškų asmenybių būta visada, bet… dabartinės proporcijos pražūtingos. Kaip nepavydėti vengrams. Jie išliks. Ir išsaugos savo valstybę.

Džiugas       2021-07-12 17:54

Nors ir nelabai patogu, bet vis tik prisipažinsiu, kad net šiek tiek pavydžiu garbingai vengrų tautai už jos sveiką mąstymą ir politiką.


Rekomenduojame

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Rugsėjo 10 dienos mitingo Katedros aikštėje vaizdo įrašas

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Arkivyskupas ir nuncijus Ukrainai Visvaldas Kulbokas: Šv. Sostas gali būti tarpininku siekiant taikos

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Globalistinė Lietuvos užsienio politika

Vygantas Malinauskas. Kodėl Lietuvai taip nesiseka suvaldyti pandemijos? Palyginimas su kaimynais ir ... Indija

Nida Vasiliauskaitė. Nebijokime. Tai jie tegu bijo

William H. McRaven kalba Techaso universiteto studentams: kaip įveikti pasaulį

Iš propagandos frontų. Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė – net jei sau prieštarauja, vis tiek teisūs, arba Liežuvis – pikčiausias jų priešas

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Nidos Vasiliauskaitės replika apie netrukus įsigaliosiančius draudimus

Linas V. Medelis. Uždrausti valdantiesiems giedoti himną – Tautišką giesmę

Pandemiją galima valdyti ir kitaip: pranešimų ištraukos ir reportažai iš STI konferencijos „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“

Šiandien legendinio partizano J. Lukšos-Daumanto atminimą istorikai įprasmins tarptautine konferencija apie ginkluotą antisovietinį pasipriešinimą

Justas Sakavičius. Dėl ko verta sunerimti VISIEMS

Vesti visuomenę prie Jėzaus: kun. N. Pipiro mintys ir bendražygio dr. D. Stakišaičio prisiminimai minint s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtmetį

Advokatai J. Sakavičius ir A. Mozeris: nei tarnautojai, nei mokyklų administracijos neturi teisės skatinti mokinius skiepytis be tėvų žinios

Prof. Alvydas Jokubaitis: jei katalikai reikalautų to paties kaip homoseksualai, kiltų skandalas

LRT: Lietuva kalba. Ką daryti su tūkstančiais Lietuvoje esančių migrantų – integruoti ar išsiųsti? V. Sinicos atsakymas, kurio jis nespėjo pagarsinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.