Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Europa

Vatnikų medžiotojai pražiūrėjo stambiausią žvėrį?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. balandžio 29 d. 23:31

16     

    

Vatnikų medžiotojai pražiūrėjo stambiausią žvėrį?

Duodamas interviu olandų leidiniui „Trouw“ (žr. ČIA), Europos Komisijos pirmininkas Jeanas-Claude’as Junckeris pasakė, kad V. Putinas yra jo draugas jau septynerius metus, kad B.Obama buvęs neteisus Putinui pasakydamas, jog Rusija tėra regioninė galybė – Rusija iš tiesų esanti didžioji tarptautinių santykių žaidėja, be kurios neįmanomas Europos saugumas, kad santykiai su Rusija privalo būti atkurti, o jam pačiam nemaloni dabartinė šaltojo karo retorika…

Anot J.-C.Junckerio, Europa įsivaizduoja esanti pasaulio viršininkas, bet iš tiesų yra maža ir silpna pasaulio dalis, prarandanti ekonominę galią ir menkėjanti demografiniu požiūriu.

Štai taip.

O dabar dar kartą prisiminkime, kas ir kokių argumentų yra išsakęs, kodėl Lietuvos poziciją ES ateities klausimu turėtų būti grindžiama ne Lietuvos nacionaliniais interesais? Ar kaip vertintini ES institucijų norai perimti kuo daugiau galių priimti sprendimus, pavyzdžiui, vadovautis kvalifikuotos daugumos principu, o nebe siekti visų narių sutarimo. kaip būta iki šiol? Galų gale – ko verti šūkščiojimai „norime būti europiečiais, naikinkime kitaip manančius“ ar raginimai apginti Europos Sąjungą ir štai tokius jos atstovus kaip J.-C. Junckeris nuo tokių, girdi, barbariškų klausimų: kodėl dabartinė ES taip skiriasi nuo pradinio sumanymo? ir kas ką įgaliojo nuspręsti, kokios ES mums iš tiesų reikia?


Šaltinis: politico.eu

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vakar...       2018-05-1 13:44

Vakar išklausiau p.Piontkovskio pasakojimą,kaip amerikiečiai pas save surado net
trilijoną dolerių,kurie siejami su Rusijos prezidentu Putinu.Tie pinigai,manoma,
yra įgyti nedoru keliu iš Rusijos valstybės iždo.Yra posakis,pasakyk kas tavo draugas,aš pasakysiu kas esi tu pats.Tai štai, nuo šiol man Junkeris yra nedoras ir, ko gero,korupciniais saitais susijęs su trilijono savininku.Pats laikas ES-susirūpinti mums visiems,kas vadovauja mus atstovaujančiai Europos Sąjungai.Ar
dešimties tūkstančių nužudytų ukrainiečių Junkeriui negaila ir jis Kremliaus galvą
laiko savo draugu?Nusenęs,nupezęs perdyla gali rinktis sau į draugus ką nori,bet tuomet tegul padeda ant stalo ES šaukštą, iš kurio ,mūsų visų sąskaita, minta jau ne vienus metus.Karlui Marksui lankstosi komunistinės padugnės ir kruvinosios marksistinės išperos.

$+$       2018-05-1 11:00

Čia Junckerio citata:

“My friend Vladimir Putin…..— was at the time very unpleasantly affected by that one sentence of President Obama when he said [in 2014 in The Hague] that Russia is only a regional power,” Juncker told Dutch outlet Trouw.

O čia Obamos citata:

“Russia is a regional power that is threatening some of its immediate neighbours, not out of strength but out of weakness,”
⤴⤴⤴
Akivaizdu, kad J. C. Junkeris interpretuoja B. Obamos išsakytą mintį Hagos susitikime arba naudojasi politikos apžvalgininkų interpretacijomis, kurių pasipylė kaip iš gausybės rago po susitikimo.

Rusija pastoviai didino savo karinį biudžetą, šiemet jis bus 20% mažesnis dėl sankcijų ir neviršys 60 mlrd $. Draugiška J.C. Junckerio pagalba V. Putinui palengvintų Kremliaus padėtį.

O tai, kad ekonominė ir demografinė situacija Europoje blogėja, rodo junkerių ir Co nekompetenciją.

 

Jis Putkos agentas       2018-05-1 10:41

Tikriausiai pakabintas ant kokio nors IŠKRYPIMO.

Taigi       2018-05-1 9:55

Putino stabdytojai ir yra tie slaptieji Putino agentai. Svarbiausia čia konspiracija.

Al.       2018-04-30 22:52

Vis įtikinamiau atrodo prielaida, kad Katynę 2 užsakė eurokomuniagos.

Pikc       2018-04-30 20:32

Libkonams (tiems, kuriems dar liko smegenų) dar šiek tiek “medžiagos apmąstymams”: http://www.propatria.lt/2018/04/europos-komisijos-pirmininkas-sves-200.html
Kai eurosajūzo politbiuras po Breksito važiavo pagarbinti komuniagos Spinelio, sajūzo fanatikams Lietuvoje neužkliuvo. Kai politbiuras svaigo apie"ekonominę erdvę nuo Vladivostoko iki Lisabonos” - irgi ne. Kai sajūzas grasino Amerikai atsakomosiomis sankcijomis, jeigu anie rasieją “per daug paspaus” - irgi viskas tvarkoj. Net kai Junkeris Putiną pavadino draugeliu ir pradėjo aiškinti, kad reikia saugumu kartu su rasieja rūpintis, libkonų fanatikai vis tiek “tiki Europa”. Smarkiai abejoju, ar šitą “tikėjimą” išjudins net to eurolatro sprendimas pagarbinti Marksą. Įdomu, KAS turi atsitikti, kad tie kiauri fanatikai galų gale atsimerktų ir galvoti pradėtų?

ruta       2018-04-30 13:52

Junckerio meile bet kam , matomai, priklauso nuo isgerto alkoholio kiekio ..

Svarbiausia čia, draugai       2018-04-30 12:53

gera konspiracija ir agresija.

ir dar       2018-04-30 12:28

ne bet kam, o būtent Olandijos laikraščiui. Akcentuoti Rusijos ,,svarbą’’ Europos saugumui gali tik Kremliui parsidavęs niekšas: tegul ir toliau Rusijos armija numušinėja keleivinius lėktuvus su Olandijos piliečiais - taip atrodo C.Junckerio siūlomas ,,saugumas’‘??! Kas toks C.Junckeris, buv aišku jau tada, kuomet, likus savaitei iki Brexit referendumo, jis nuskrido į Sankt-Peterburgą.

Ką pasakyti?       2018-04-30 10:22

Ogi tai, kad jie Europos išdavikai tie liberoidai, kurie pavogė iš mūsų Mūsų Laisvę.

AAA       2018-04-30 10:09

Patys naikina Europą, ir patys verkia, kad ji jau nebe galybė:( Ką apie tokius pasakyti?

Jascha       2018-04-30 10:00

Pagarba Juncker’iui. Labai realus, sveikas požiūris. Deja, bet šiandien nedaug politikų Europoje ir pasaulyje drįsta pažvelgti tiesai į akis ir pasakyti ką mato. Dauguma mėgaujasi gyvendami geopolitinėse miglose ir bevelija kalbėti politinės konjunktūros burtažodžius.

Viskas logiška       2018-04-30 9:17

Po Junckerio, Tusko, Verhofstadto, Mogherini ir Merkel kalbų apie JAV kaip grėsmę ES neturėtų stebinti mintys, kad ES saugumą užtikrins Rusija.

Žmonės       2018-04-30 9:09

apkritai istorijos nei žino, nei suvokia, išskyrus mintinai išklatas įvairias XX mitų versijas. Mitomanai VU taip išplovė smegenėles studenčiokams ir absolventams, kad šie nei atakti, nei atsiburti patys jau nebegali. Sergame dezi priklausomybe, o tai labai sunki liga - priklausymas nuo dezi propagandos.

DDD       2018-04-30 8:24

Po Skvernelio pameilikavimų Putinui Jakilaitis 3 laidas skyrė Skvernelio dorojimui. Dabar skirs kokias 8 laidas proputiniško Junkerio (Šrioderio Nr. 2) demaskavimui ir debatams apie ES kaip Lietuvos saugumo garantą (gal jau bendrasąjunginį garantą ES-Rusija?) . Turėtų skirti…

Kokios ES mums iš tiesų reikia?       2018-04-30 6:36

Reikia klausti anūko lanzberginio broilerio. JIs labiausiai žino. Ooo kaip jis žino. Paskaitykit anūkėlį nuo bačkos ir pasidaris laaaabaaaai aišku. Uch!


Rekomenduojame

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Vidmanto Valiušaičio knygos „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių“ pristatymas (video)

Algimantas Rusteika. Jei direktoriumi būčiau aš

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: pasakyk bankui „sudie“

Nuo bačkos. Bernardas Gailius. Patriotizmas trukdo valstybei augti

Jurga Lago: Mes iš Lietuvos

Lietuvoje nutylėta Europos Parlamento istorinė rezoliucija „Dėl europinės atminties svarbos Europos ateičiai“ –  dar vienas smūgis R. Šimašiui

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.