Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 4 d. 23:03

15     

    

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Tai ne mano išsigalvotas papiktinimas ir piktžodžiavimas, o Lietuvos valstybės tikrovė.

Visi trys valstybės vadovai – Prezidentas, Seimo pirmininkė ir premjerė gražiai pasveikino Lietuvos žmones su Velykomis, neužmirždami pažyminio Šventos. Kalbėjo apie atbundančią gamtą, pavasarį, gamtos prisikėlimą ir dar daug ką (ypač premjerė), tačiau visi trys it susimokę nutylėjo šio didžio įvykio ašį – svarbiausią figūrą.

Politkorektiškumas diktuoja savo taisykles. Čia galima surasti daugybę pateisinimų ir paaiškinimų: valstybė atskirta nuo bažnyčios, Lietuvoje nėra valstybinės religijos, todėl valstybės vadovams nereikia apsimetinėti šventakupriais ir minėti Dievo vardą be reikalo. Bet Velykos be Kristaus iš tikro yra tik pavasario ar kokia paukštelių šventė.

Todėl tikras lietuviškas Šv. Velykas džiugiai švęskime savo šeimose su savo mylimais ir mus mylinčiais žmonėmis!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasySg       2021-04-6 14:46

Kaip sakoma “čia tai geras”.

Antanas       2021-04-6 11:34

Ponas Valdai, irgi pabijojai pasakyti su kuo reikia švęsti tikras Lietuvoje krikščioniškas Šventas Velykas? Parašyk,kitą repliką, kad su Eucharistiniu Kristumi bažnyčiose švenčiamos Šventos Velykos.

Kis       2021-04-5 19:11

o gal ir gerai,kad bijoma mineti Dievo vardo be reikalo,ypac tu burnu,kurios ka tik liejo per krastus gyvates ir sliuzus.Nes be tikejimo,dar ir meluoti,tampa panasu i KGB-yno zmones,ten melas liejasi laisvai.

ah1       2021-04-5 17:17

su šventom velykom - tai su vedistiniu (su vedų) tikruoju lygiadieniu   (va lygė) - pirmąja mėnulio pilnatimi po pavasario ekvinokcijos.
su neginčijamu gamtos prisikėlimu, Dievo Gamtos prisikėlimu.
Taip kad viskas tvarkoj ir AČIŪ už sveikinimą su Dievo Gamtos prisikėlimu ir tikrųjų pagoniškų tradicijų puoselėjimu.

>> Deiviui 14:02       2021-04-5 16:59

Tai, sakai, aš esu ,,ateistas - komuniaga”? Kuo argumentuoji? Kad primenu tau Dievo įsakymą ,,Nežudyk”? Caca berniukas, logika akmeninė! smile O dabar aš tau įrodysiu, kad tai tu esi tas ateistas - komuniaga. Štai dėl ko. Kas Lietuvoje kūrė istrebitelių būrius ir kuriuo tikslu? Taigi kūrė NKVD. Kad naikintų ,,banditus, buržuazinius nacionalistus, jų rėmėjus buožes bei nesusipratusius bežemius ir mažažemius valstiečius”. Taigi visą padoriąją lietuvių tautą. Tu kas antrą dieną irgi reikalauji vis ką nors naikinti. Ir šiandien 11:10 rašai: ,,...komunistus reikėjo naikint nepriklausomybės atkūrimo pradžioje”. Taigi tu ir esi tas naikintojas. Ne kas kitas, kaip stalininis komuniaga. Jei ne pats stribokas, tai striboko vaikas ar anūkas, išauklėtas Berijos - Ježovo stiliumi. Ne taip svarbu, ką ir kodėl naikinti, svarbu naikinti. Kad tik tos lietuvių tautos Žemėje nebeliktų, kad tik vieni kitus kuo kruopščiau išnaikintų. Tobula kraugeriška prigimtis. Ko nesisamdai kileriu? Patenkintum savo žudiko instinktą. Arba tapk kokiu musulmonų savižudžiu. O mums jau palik patiems tvarkytis su savo nusikaltėliais - su kiekvienu pagal jo nuopelnus. Jei mes ko nors nesužiūrėsim, dar yra Dievas.
Kvailiems Gabriuko-Armonaitės plensiukams aiškinu: rusiškas ISTREBITEL lietuviškai reiškia NAIKINTOJAS. Po karo jie taip ir buvo vadinami. Tik vėliau juos perkrikštijo į ,,liaudies gynėjus”. Bet žmonės juos vis tiek paniekinamai vadindavo stribais, stribokais ir pan. Nes jie iš tikrųjų buvo NAIKINTOJAI. T.y. teroristai. Kaip ir tu, Deivi. Kadangi turbūt augai stribų - kagėbistų šeimoje, tai tau niekas ir nepaaiškino, kad galimi tik GYNYBINIAI karai, bet ne terorizmas, kad ir kokiu pretekstu jis vyktų.

elfe        2021-04-5 15:20

et, tereikia paziuret kiek Tiesos skaitytoju komentuoja po religiniais straipsniais, o kiek po politiniais..

Deivis        2021-04-5 14:02

Komuniagos ar neomarksistai yra kaip tarakonai ir jų atžvilgiu jokie įsakymai negalioja. Be to aš manau, kad jie turėjo būt teisiami, bet to nebuvo. Tu žemiau esantis pats esi ateistas - komuniaga ir drebi dėl savo raudono kailio.

Žodžio laisvė...       2021-04-5 14:01

“...Prisikėlė Kristus!...”

Deivi,       2021-04-5 13:08

tu jautiesi pajėgus sunaikinti komuniagas visame pasaulyje? Esi kaip Kristus - galintis perskaityti, kas žmogaus širdyje? Turėtum atsiprašyti Dievą, kad piktžodžiauji šventą dieną. Bet turbūt neatsiprašysi, nes esi ateistas, todėl nė nesuvoki, ką šneki. Arba esi tiesiog apmokamas provokatorius. Todėl tau ir leidžiama net tai, kas uždrausta Konstitucijoje ir įstatymuose. Yra ir Dievo įsakymas: NEŽUDYK! Nežudyk net mintimis, nes taip irgi didini blogį. Apvalyk savo sielą, ir pasaulis taps vienu žmogumi gražesnis.

Deivis        2021-04-5 11:10

Iš vakarų atšliaužė naujas komunizmas. Delfis jau apie Šiaurės Korėją palankiai atsiliepė. Komuniagos niekur nebuvo dingę. Per 30 metų galutinai suėdė Lietuvą. Sakau jums, - komunistus reikėjo naikint nepriklausomybės atkūrimo pradžioje. O bažnyčia bendradarbiavo su komuniagom visus 30 metų. Bažnyčiose ragindavo už konsevatnykus balsuoti. O buvo jie tik gyvatė užantyje ir Kristaus nebuvo juose. Tai buvo velykinis Deivio pamokslas.

tik        2021-04-5 8:30

eik tu greičiau skiepytis, drobulę galėsiu padovanoti.

hmm       2021-04-5 7:12

nuo tulpių tas ir prasidėjo.

kai komunistas tampa tikinčiu       2021-04-5 7:09

būna, kad tas kuris persekioja tikinčius, tampa tikinčiu
kaip iš Sauliaus tampa Paulius.
bet dažniausia būna kitas kelias:
- įveda inkviziciją su bausmėmis ir kankinimais
- dėl visuotinės meilės reikalauja garbinti pederastus, negrus ir t.t.

Balamutas       2021-04-5 6:32

Perskaičiau Velykio Lenino raštus dviem kalbom. Ten rašo apie Velykį, bet nei apie gamtą nei apie prisikėlusį Jėzų Kristų neradau nei žodžio. Tai iš kur mūsų aukščiausieji apie tai gali žinot? Jie , Valdai, iš kitokių vadovėlių edukulinosi nei Tu.

Vokietijoje       2021-04-5 1:59

irgi esama velykinių margučių tradicijos, tačiau pagrindinis personažas - ne viščiukas, bet kiškiukas triušiukas. Iš čia plaukia išvada, kad Vokietijoje kiškiukas išsirito iš margučio ir prisikėlė! Šaumus kiškiukas, sveiki sulaukę prisikėlusio kiškiuko!
Taigi jei kiškiukas prisikėlė, kodėl negali būti šventos ir visai ateistinės Kalėdos, kada niekas neprisikėlė, išskyrus ateizmą?


Rekomenduojame

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.