Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Valdas Vižinis. Siaubūnės Neringos neliko, arba Laiškas Karlui

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 8 d. 5:10

38     

    

Valdas Vižinis. Siaubūnės Neringos neliko, arba Laiškas Karlui

Šiandien prokuratūra įteikė nutarimą, kad Neringai Venckienei nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl maždaug 30 nusikalstamų veikų ir pareikšti įtarimai dėl 4 nusikaltimų..

Dėl keturių, Karlai…. ne trisdešimt, kuriuos vieną po kito MGB įtakos prokurorai kepė ir teikė nesustojančioms Lietryčio ir LNK propagandos mašinoms, kurių ventiliatoriai šį mėšlą taškė į negalinčių susivokti žmonių smegenis. Kad tik bijotų, kad tik neapkęstų.

Ir štai – tik įtarimai, Karlai, kurių įrodymus tikiuosi maloniai pasekti žiniasklaidoje.

Nusipirksiu Pringls, įsipilsiu alaus ir su malonumu stebėsiu, kaip neatidavė vaiko „nemotinai“, kaip kliudė antstolei, vėliau plosiu atsistojęs, matydamas nuo smūgio virstančią imbierinę Stankūnaitę ar staigiu teisėjos smūgiu nukertamą ginklais apsikarsčiusį teroristams įprastą kaukę dėvintį pareigūną.

Nebeliko, Karlai, nei tvirkinimo, nei nusikalstamos grupės organizavimo, nei kitų grandiozinių piktadarysčių..., apie kurias žmonės skaitė, skaitė, kraupo, kraupo.

Tokelės, Karlai. O juk dabar „žmogiena“ maitintiems, tebetikinčių Neringos siaubūniškumu ir trykštančių neapykanta galvose veriasi skylė. LNK Lietryčio prigaminto ozono. Kaip taip? Tik tiek? Po tiekos „nusikaltimų, mergaitės tvirkinimų, žmogžudysčių organizavimų“???
Šių žmonių pasaulis griūna ir laikas jų gailėti. Vargšai.
Tai jie, o ne Klonio žmonės jau rytoj turės imti plakatus piketuoti ten… prokuratūrą, teismus, o ant jų plakatų bus parašyta – TIESOS.

Spektaklis toks yra – „Aukštyn kojom“, Karlai. Apie dabar ...

Nors… ne tik jiems, bet ir Klonio žmonėms sunku suvokti, kaip greitai suiro dešimtį metų konstruotas melo, neapykantos statinys – Neringa žmogėdra.
Per kelias šias dienas. Nenuilstamai kurtas visą dešimtmetį. Tam kad būtų uždengti tikrieji pedofilijos tragedijos kaltininkai.

Tikiuosi, Karlai, per visą dešimtmetį tas keletas aukščiausiam Lietuvos elitui priklausančių pedofilų seno santykiu – vieneri Neringos kovos metai prie jų dešimties gyvenimo.
Ir vaikai nustojo rūpėti jau nuo to momento, kai Drąsius 2009 metais pravėrė Delfi redakcijos duris su savo dukros parodymų CD. Dabar jie sukriošę ir kankinami nuolatinio pavojaus nuojautos, kad kažkas gali išlįsti. Ir tada… jie paniškai bijo apie tai galvoti, gyvena nuolatine gyvuliška baime.
Ar toks gyvenimas, tik kartą duotas, dar ko nors vertas, Karlai ?

Ir amerikiečiai šaunūs. Velniškai…
Tai jie, kojas sukėlę ant masyvaus ąžuolo, cigarais burnos kampuos ir viskio stiklais rankose, įsibaiminusiems lietuviams prokurorams pabraižė kiek ant servetėlės ir atsiuntė, kažkokį tokį tekstą: Dear frendai. Labai, labai norite Venckienės? Zer gut. Jei kaltinimus siųsite, išbraukykite politiškai motyvuotas nesąmones apie grupinių organizavimus, tuo net Baltų rūmų valytojos nepatikės. Ir atiduosim jūsų bėdą jums, kol nepavirto mūsų bėda, o tai jau per visus televižinus rodo...

P.S. Stebint viešą erdvę, o toks mano darbas, susidarė apgultos ir pasiteisinimus teikiančios valdžios įspūdis. Vietoj dešimtmečių jau visiems įprasto puolimo.

Ir tik visiems žinoma ,man jau linksmai pagarsėjusi Lietryčio žurnalistė Kuziavaitė pažėrė kaip įpratusi .. ant ventiliatoriaus…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>dustui       2019-11-11 14:04

musėt turėjai omeny, - nosies išskyrų.
Kails.

karlapedia       2019-11-10 0:29

papa Karlas - buratinų tėvas

Lietuvis       2019-11-9 19:54

Kas tas Karlas?

Šį kartą -       2019-11-9 11:17

Šaunuolis!!!

dustas       2019-11-9 0:20

Lietuva uždus nuo apkiautusių durnių išskyrų.

vilniečiui       2019-11-8 23:32

Esate tikras Motinos Vilties sūnus. Deja, medicina jums padėti negalės.
Nuo genetinių susirgimų vaistų nėra. Bet pasvajoti galite.

vilnietis       2019-11-8 22:56

Yra vilties. Gal mūsų “teisėsauga” palaikoma rinkėjų išrinkto GYVULIŲ ŪKIO pasprings
nuo pedofilų išskyrų.

Taigi       2019-11-8 21:31

Aciu Dievui, kad Venckiene isvyko i Amerika. Ten buvo atmesta kruva kaltinimu! Liko 4. Ir tie patys bezdalais atsiduoda… Jeigu butu likusi Lt ir pasitikejusi teisine sistema, tai senai putu kalejime koki 10 metu maziausiai.. Kas nutiko su aklu choristu.

Jega super       2019-11-8 17:49

“Tai jie, o ne Klonio žmonės jau rytoj turės imti plakatus piketuoti ten… prokuratūrą, teismus, o ant jų plakatų bus parašyta – TIESOS.” Super.

Aha,pradės painiotis       2019-11-8 17:21

pedofilų užtarėjai,-kas ką nužudė ir nenužudė.Tegul meluoja ant savo galvos.Jei teisėsauga akla,tai nereiškia ,kad Dievas negirdi.

Almantas       2019-11-8 17:16

Pamirsau pamineti dar viena pumpreckytes “perliuka"is laidos “dienos tema”,tarp nuzudytu ji paminejo ir Usa nors teisesauga jo mirti ivardijo kaip girto nuskendima baluteje.Idomu ar cia senatveje protelis suminkstejo ar bandys Uso zuti “pripaisyti"Venskienei,nors paskutinis su Usu bendravo tuometinis teisingumo ministras,dabartinis Vilniaus meras SIMSSIUS.

stasys        2019-11-8 17:02

Ramoros dėl šalto prakaito problemų siūlyčiau pasikonsultuoti su Vaidu Vds . smile)

Ramoros       2019-11-8 16:26

Prieš pora savaičių susapnavau lenciūgą—kremlius(V. P.), gazprom, piramidė ant Lietuvos, kurios pagrinde sėdi visas stribynas su savo išperom,  kgbistai, “rezervistai”, užsislapstinę ir kailius išvertę buvę kgbistų agentėliai, visokie komsekretoriai ... Tokie užrašai mano sapne matėsi ant to lenciūgo. Nežinau kodėl tai susapnavau, gal kartais pagalvodavau apie tai. Tas lenciūgas apsivyniojo apie mano kaklą ir aš nusibudau išpiltas prakaito ... Lengvai atsidūsau, supratęs, kad tai buvo tik sapnas, nors ir košmariškas. Pagalvojau, išties, kodėl kremlius tą Garliavos skandalą, melą susijusią su tuo, keistus teismų sprendimus, žmonių nužudymus keistomis aplinkybėmis ir kitokį absurdą,  neišnaudoja savo propogandai prieš, jų manymu,  jiems nedraugišką šalį, ką jie paprastai mėgsta daryti. Mąstau, bet neišmąstau kodėl .... O ką galima atsakyti kažkokiam liberolui ? Ogi tai, ponuli, kuom pats kvepi, tai ir tuom kitus tepi ...

Lietuvius kankina vidinis       2019-11-8 15:07

nesaugumas.Išoriškai esam Amerikos apginti,o viduje nesaugūs dėl darbo,medicinos,valdžios elgesio,teismų savivalės…

neskubančiam su išvadomis agentui       2019-11-8 14:34

mozgajobe, pirma pats parodyk pavyzdį - tu ir tavo darbdaviai be teismo skelbiate Kedį žudiku, be teismo skelbiate Venckienę nusikaltėle.
žiūrėk, kad pats kažkada už tyčines veikas nesėstum į kaliūzę.

Ei, prokurorai       2019-11-8 14:32

Pamiršot įrašyti, kad bėglė padangas Alytuj padegė. Čia motyvai labai aiškūs! Dėl ekologinės grėsmės ir galimo pavojaus sveikatai ekstradicija galėjo būti nukelta ilgam laikui.

stasys        2019-11-8 14:23

Almantas 2019-11-8 13:08 > Neskubėkite su išvadomis, žiūrėk dar A.Nakas spės duoti interviu su labai konkrečiais paaiškinimais V.Solovjovui .. o K.Juraitis vėl belsis į Rusijos ambasada ir prašys padėti ..smile) Ar jau skaitėte St. Tomo ‘pergaliu’ sąrašą JTŽT komitete ?:))) Neperšokęs balos nesakyk op .. viskas tik prasideda ... manau iki rinkimu mes neturėsime laiko atsipūsti .. juokui.

Deivis       2019-11-8 14:19

Lt režimas darys ką nori, nes gyventojų dauguma abejinga viskam. O JAV pasielgė kaip Poncijus Pilotas. Nusiplovė rankas ir atidavė auką kruviniems budeliams.

nuomone       2019-11-8 13:50

gerb.Valdai,esat šaunuolis,visus jūsų straipsnius smagu skaityti,dėkui

pramiegojau       2019-11-8 13:40

O tai kaltinimo jog Venckienė slapta kasė tunelį iš Garliavos į Maskvą jau nebeliko?
Labai nesolidu tada…

grumstas >       2019-11-8 13:29

Almantas     2019-11-8 13:08
Pumprickaitė  LRT vakaro laidoje siūlė net kreiptis papildomai Į JAV teisėsaugą , kad leistų Lietuvai papildyti tuos 4 belikusius , slieko žarnų tevertus kaltinimus, dar bent keliais papildomai , kurie padarytų bylą rimtesne ir leistų Lietuviškai Temidei kirsti kaip norėtusi tiems , kurie tą bylą siuvo…

Melo kojos trumpos       2019-11-8 13:29

Taigi išeina, kad prokuratūra staiga visą spektaklį iš siaubo perkvalifikavo į juodo humoro komediją ar net paprastą muilo operą! O visas kurptas mėšlas lyg per pavasario polaidį staiga pasileido ne ant ko kito, kaip ant tos pačios prokuratūros ir visos pedofilinės sistemos bei ją aptarnaujančios žiniasklaidos! Vaizdelis tikrai neeilinis! Na o vyšnaitė ant torto yra matyti kaip per šitą polaidį sunkiai išneria į paviršių oro įkvėpti štazis, jau nekalbant, kad kokį padoresnį sakinį suregztų! LRT su Gentvilu liudininku matyt reikalaus kviesti Putiną! Visam šiam tiesiog stulbinančiam reginiui reikia pasiruošti tikrai daug traškučių ir alaus!

grumstas       2019-11-8 13:24

Puikiai parašėte . Pritardamas noriu pastebėti, kad amerikiečiai , kaip pats pastebėjai, pasielgė Venckienės atveju JAV Prezidento Trumpo stiliumi. Šis Sirijoje savo bėdas maloniai perleido Putinui ir Erdoganui ,ir dabar šiems teks laužyti vienas kitam rankas sprendžiant ten Gordijaus mazgą. O čia Lietuvoje"teisingumas ” prokurorų ir teismų asmenyje prievartaus mus įtikinėdamas , kad juoda yra balta ir atvirkščiai.

optimizmo džiugesiui       2019-11-8 12:56

Gal kokioje negyvenamoje saloje gyveni?
Jeigu paklausinėtum 100 bet kokių sutiktų buratinų, geriausiu atveju vienas iš šimto atsirastų propagandos neperpistomis smegenimis.
Totali dauguma apsilaižydami ėda ir skaniai nuryja propagandos šūdus.
Kiek šiame portale skaitytojų? 30?, 50?
Visi kiti madiškai padičepsėdami vartoja režimo propagandą ir tiki kuzios imbierais.
Būtent tokia yra objektyvi Realybė.

Neparadoksas       2019-11-8 12:34

Pats nuosprendis rodo, jį paskelbė purvinis, ir viskas santykinai atitinka šioje sukurtoje baisaus marazmo istorijoje.

dziugina tai,       2019-11-8 12:17

kad valstybinis smegenu plovimas, kuris tesesi visus 10 metu, tautai smegenu neisplove ir zombiais nepaverte. Tauta tebenori Tiesos.

Almantas       2019-11-8 12:08

Ko verti jusu komentarai,vakar LeReTe dienos temoje vagiu ir kysininku partijos pirmininkas Gentvilas viska isaiskino.Pasirodo visiems Klonio gatves ivykiams dirigavo Rusija ir ko gero asmeniskai Putinas!!!Ir sitokius “pezalus"rodo per LRT pumpreckyte aiskina kas ir kaip,nieko nebesuprantu.Nejaugi jie ten visi tokie durni!!!Bet taip nera,cia senas koncervatoriu triekas-visi kas pries “sistema"yra Rusijos agentai.Taip,kad politikoje nieko naujo…

Lėja       2019-11-8 12:07

Gerai, kad Neringos sūnus yra JAV ir jau pilnametis. Tai yra dar vienas kovos frontas. Matosi, vaikinas turi ne ką mažiau stiprybės už mamą, dėdę, senelius… Melskimės už juos. Kad ir kaip viskas baigtųsi, po mirties visiems bus atlyginta pagal nuopelnus ir skriaudas. Čia ne aš taip sakiau, čia Dievas mums pažadėjo. Teisėjus irgi vieną dieną teis. Tik jau kitokio kalibro TEISĖJAS. Liepsnos ir dantų griežimas laukia Jūsų, parsidavėliai, iškrypėlių gynėjai, dorų žmonių niekintojai… Gaila Jūsų vargšių sielų. Tikrai.

stasys        2019-11-8 11:56

visame kame svarbu turėti saiką o ir mityba to iš tamstu reikalauja. Ar ne butu laikas atiduoti autoriui eiline porcija susižavėjimo jo išmaniais tekstais .? Vangus nykščiu darbas man jau kelia žiovulį.

agento mityba       2019-11-8 11:19

štazis maitinasi peniu
čiulpia

Mityba       2019-11-8 11:10

Ji labai įvairi, vieni maitinasi vienaip kiti kitaip, taip pat ir vadinami protingi dvikojai padarai, be fizinio maisto jie dar maitinasi ir dvasios penu, tik vieni siurbia melą, kitų penas tiesa,tai taip pat amžina.

sąsiui       2019-11-8 10:54

Šaunuolis! Lieki ištikimas pats sau. Šį tą ir vėl išstenėjai. smile Ech, dar vienas rytas išaušo, o sąsius tebeišstena. Vadinasi gyvas. smile

Ramiros       2019-11-8 9:24

Gražiai, supratingai parašė Valdelis. Ačiū jam už tai, už neabejingumą. Matau ir čia besiepjaudantį srutomis “štazį”. Kas jis toks ir kodėl nenurimsta, nors gauna nuo skaitytojų nemažai pylos bei neapykantos pliūpsnių už akivaizdų trolinimą ?

Puiku.       2019-11-8 8:17

derb.Vizini!Tiesiai i pasirdzius.Tai yra, i jautru mazoli.

stasys        2019-11-8 8:04

Kažkaip čia keistai skamba Vižinio samprotavimai, kažko juose trūksta,. ? Bingo,  baisios carienės ir našlaitės Neringos kuriai nenuilstamai daug metu teko plauti bliūdu pamazgas svetimoje žemelėje išvytai .Toliau tęsti manau neverta visi žino kaip ta pasaka baigiasi , o autoriui siūlyčiau savo kaktusui duoti kita vardą ..na pasakyk kam nors kas tavo geriausias draugas tikrai liksi nesuprastas . (copy).

Ema       2019-11-8 8:00

Oi ačiū, Vižini, puikiai ir viltingai parašėte ♥

Ula       2019-11-8 7:29

Ačiū! Straipsnis 100 balų!

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-11-8 7:27

2019-11-07 straipsnis “Neringos sugrąžinimas pašalinio stebėtojo akimis”

http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-neringos-sugrazinimas-pasalinio-stebetojo-akimis/


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.