Socialinė politika, Profsąjungos

Valdas Vižinis profsąjungiečiams: Gal esate akli, kurti? Nematote, kad jus įvelia į politinę priešpriešą?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 6 d. 12:34

35     

    

Valdas Vižinis profsąjungiečiams: Gal esate akli, kurti? Nematote, kad jus įvelia į politinę priešpriešą?

Rašau labai aiškiai: NE ŠIAM ŽMOGUI VADOVAUTI SOCIALINIAMS PROTESTAMS… jeigu jis imasi visuotinės iniciatyvos – traukiuosi.

Ir labai stebiuosi visų sukviestųjų profesinių sąjungų trumparegišku, o gal ir bejėgiškumu, atiduodant protestų iniciatyvą neoliberalui, žmogui be socialinio atsakomybės jausmo ir su konservatoriais siejamam asmeniui..

Tik keli klausimai profsąjungiečiams: kodėl anksčiau jo kovojančio už darbuotojų teises nepastebėjome, kodėl nematėme nei viename mitinge ar pasisakymuose prieš skurdą, kur jis buvo šeimų klausimu, kodėl nemačiau po miškų vėliavomis … esate akli, kurti ..nematote dabar jus įveliant į politinę priešpriešą. Esu kiek nusivylęs jumis, mano draugai..

Tiesa.. jų, netikėtai praregėjusių kovotojų su socialine neteisybe jau visa eilė rikiuojasi .. ir Užkalnis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Skaitykite 15min       2018-12-7 23:44

Ernestas Naprys: Aš tikrai neisiu į protestą šį sekmadienį

Kur PALECKIS?       2018-12-7 20:54

Veškit SAULĘ iš RYTŲ.
Ar šį kartą RASELĖ vyks vietoj SALOMĖJOS?

Misteris       2018-12-7 20:51

Mokytojai elgiasi kaip BITKOINŲ “ŽIURKĖNAI”.
O viešpatėliau,jie išeina į FERMĄ pas KONCERVAS.
Nabagėliai,gal užmiršot kaip QBILAS diržus veržė ir kaip guminėmis kulkomis ištaškė makaules mitinguojantiems?

s.m.       2018-12-7 16:46

ruadonieji kregždučiai per savosamdinį organizuoja šaršalą kaip tą bandė jau kartą daryti. Jame apsimesdami mokytojų užtarėjais vykdys savo patronų užduotį, - pademonstruoti neva dėl dešimtemčius jų vykdyto šalies griovimo kalti žali valstiečiai. Beveik neabejoju, kad atsiras lozungų - ŠALIN VALSTIEČIAI, DAJOŠ LOVĮ BOLŠEVIKKREGŽDUČIAMS…

Komentarui 2018-12-7 13:22       2018-12-7 16:40

Gal šitas str: Skirmantas Malinauskas. Nesuvokiat situacijos rimtumo: tai palies asmeniškai Jus (DELFI)

Stanislovas       2018-12-7 14:57

Tikiuosi kad per mitingą atsiras tas kuris tau gerai sumals snukį-koncervuotas niekše

stasys        2018-12-7 14:55

.. beviltiškas Valdo pareiškimas, kiek žinau Tapinas lik ir neplanuoja iš to sau susikurti nauja partija , pasak vietinės publikos jam patinka konservatoriai . smile Vienok kur pasidėjo mokytoju problema mielieji, kur jos sprendimas leisiantis palikti švietimo ministerija ? Ar Valdas Vižinis gali tiems mokytojams rasti sprendimą esamoje situacijoje ? NE negali , bet gali palaikyti lauke šaukianti plakatą. O gal gali surasti ten ta milijoną protestavusiems mokytojams ? NE negali , nemanau kad tiek turi kišenėje .. o gal Tapinas gali ? - irgi negali , na ju paprasčiausiai matyt neturi .Tai kuo Jus abu skiriatės mokytoju akimis žiūrint vienas nuo kito ?  Valdas Vižinis tame mato politinę potekste .. jam tai tik obuoliavimas svetimame sode .

Albinai       2018-12-7 13:22

nerandu tokio straipsnio, gal galite patikslinti?

Tapinas, Juozaitis ir kiti       2018-12-7 13:18

ką moka, tą moka KGB ir komunistai - infiltruoti savus į visokius judėjimus.
konservatoriai degutienės, kubiliaus, anušausko ir kitų jau sugriauti
bažnyčia svyruoja - nėra dar visiškai valdoma, kaip buvo tarybiniais - okupacijos metais, bet rebiatos truputi pasistengs ir vėl bus Lenino tiesa ir tvarka.

albina       2018-12-7 10:59

Be pykčio,tiesiog,perskaitykite *15 min* straipsnį,kodėl gėdinga būtų eiti į sekmadienio streiką.Kai kam,neabejoju,tuoj kils noras spjaudytis ir taškytis tulžimi,bet viliuosi, ne visiems.

Siame        2018-12-7 9:26

portale buvo malonu ir idomu dalintis nuomonemis.Bet kazkuri laika jame pradejo blaskytis erelis su savo tarpuvartes leksika.Norisi atkreipti jo demesi, kad cia nuomonemis dalinasi kulturingi ir issilavine zmones.O tokios manieros, kai kitos nuomones zmogus apsaukiamas ir iskeikiamas, yra netoleruotinos.Kokiu tikslu siekiama?Tai ne teisybes paieska, o destrukcija.Jeigu pritruksta mastymo ir proto diskutuoti motyvuotai, yra Delfis.Ten galima ka nori skaityti ir rasyti.

Chalujai       2018-12-7 7:58

Neokonai vykdo kremliaus planus, tapkinis-neokonų planus, Navickas ir mokytojai tapo jų įkaitais ir patrankų mėsa.

Salomėja       2018-12-7 2:33

Tikiu,
kad pradėdamas organizuoti streiką, A. Navickas juk negalėjo žinoti, kaip pavyks, kiek žmonių palaikys ir t. t. Kai aktyviai palaikyti ėmė tie, apie kuriuos net sapnuot nesapnavo, logiška, kad žmogus apsidžiaugė: juk nesakysi - per visą Lietuvos mokytojų streikų istoriją jūs nei katro nė ausies krustelėjimu neprisidėjot, tai ir dabar eikit iš kur atėję. Teisingai? Juk gavęs pastiprinimą ne iš bet ko, o iš paties Vilniaus Licėjaus direktoriaus nori nenori imsi tikėt, kad sutvarkysi ydingą sistemą, išrausi išsikerojusį blogį su visomis šaknimis - tvarka ir teisingumas bus!O kas žino, kieno tai elektoratas? Bet tikrai žinom faktą, kad S. Jurkevičius viešojoje erdvėje ne kartą kritikavo dabar jau buvusią ministrę. G. Landsbergis taip pat į eterį ne kartą transliavo šitą pačią mintį.Ir štai sutapimas ar paties A. Navicko tikslas-  NESITART IR NUGRIAUT MINISTRĘ. Kai tas tapo faktu, A. Navickas jau ėmė kalbėti, kad tokio tikslo jis neturėjo. Visą tą laiką G. Landsbergis tiesiog švytėjo. Visi juk žinom, kad šito žmogaus mimika visada išduoda, ką jis galvoja. Įdomu ir tai, kad tąkart, kai prieš Landsbergio konservatorius ir jų ,,brolius liberalus’‘šita pati profsąjunga su savo lyderiu priešakyje mokytojus kėlė, rusų agentais buvo apšaukti, o dabar staiga už tokį patį veiksmą sulaukia pagyrimo ir visokeriopo palaikymo (kavos atnešė:)). Palaikymo iš tų, kurie per savo interesus ir aroganciją nieko daugiau ir nemato, kurie remia tik galingus, įtakingus ir, žinoma, turtingus. Ir tai, tiesą sakant, yra normalu - tokia šitų partijų politinė paskirtis. Bet jums ir mums juk ne šito reikia.
Dėl kitų naujai atsiradusių aktyvių rėmėjų garantuoti negaliu, bet kieno uolus patarnautojas yra A. Tapinas, žinom visi. Vis dėlto skaudžiausia net ne dėl to, kad žmones lengva apkvailinti, o todėl, kad streikuojantys mokytojai užmiršo, jog šis asmuo ką tik neseniai sudorojo darželio auklėtoją, tiesiog pjudyte pjudė tikybos mokytoją. Juk tai jūsų kolegės! Žmonės, atsipeikėkit. Vižinis absoliučiai teisus! Susidėję su šiuo žmogumi būsit tik įrankis prieš jus pačius.
Ir prašau nesutinkantys su mano nuomone ir argumentais kalbėti mandagiai. Aš nei vieno niekada jūsų neįžeidžiau.

Pikc       2018-12-6 23:37
to Chingishan       2018-12-6 23:06

Kur pats buvai, ko neužėmei Landsbergio vietos, kas neleido? Krūmuose sėdėjai? Ko nepradėjai to judėjimo be Gorbio leidimo, a? Ko nepradėjai kokiais 1983 metais “Perestroikės”, ką, ereli? Gal išvis nežinai, kas pradėjo “Perestroikę”, ką?

fanei Agnei       2018-12-6 21:09

Tu kolxozų šliuxa, neverta net purvo iš po Valdo Vižinio padų. Įgrisai iki gyvo kaulo su savo fanatiška meile kolxozui. Ar tik nesi šeriama iš norvegistano fondų lovio, a?

nuomone       2018-12-6 19:33

as sakiau sakau ir sakysiu-visisku idiotu tauta.Kaip galima kalbeti su tuo tapinu.Mokytojai gerbiamieji,tai provokatorius,tai sistemos klapciukas.Teisingai daro zmones,kurie isvaziuoja.Na ka galima pasiekti su tokiais durniais.Vykit laik ta tapina

Taip        2018-12-6 19:03

Aukštybių Valdove,apsaugok lietuvius,piliečius,ypač mokytojus, nuo užkietėjusių liberalmarksistų ir politinių slapukų tapinų,užkalnių,gabrielių ir jiems panašų...

mazgys       2018-12-6 17:32

Šiaip yra tiesos, bet dėl to trauktis iš kovos tikrai neverta, o reikia vyti visokius valdžios atsiųstus kiršintojus ir provokatorius šalin.

Paminėkite nors vieną A.Tapino nuveiktą darbą Lietuvos labui.

Agnė       2018-12-6 16:47

Valdai Vižini, ir vėl trauksies? nuo LVŽS pasitraukei, dabar kas negerai?

Jeigu       2018-12-6 16:26

pasijungė tapkinis, tai gero nelauk.- arba įvels į politžaidimus konslibų pusėje ir pasiėmęs savo užmokestį paspruks, arba tiek įklampins, kad streikuojantiems maža nepasirodys. Patirtį sumaišties kėlimui šis tipelis turi.

Tapinui ir kitiems...       2018-12-6 16:03

Kaip baisu Lietuvoje, kiek neteisybės, kiek skurdo ir t.t. Ar tai atsirado tik per paskutinius 2 metus, ar tai senos bėdos anų valdžių? Vilkai apsivilko ėriukų kailiais ir pradėjo ,,padėti” tiesos ieškoti…

Kas galėtų imtis       2018-12-6 15:59

tarpininkauti?Tinkamas abiems pusėms?

Mokytojams reikia pagalbos.       2018-12-6 15:53

Kad mūsų inteligentai,intelektualai jiems padėtų.Radžvilas,Juozaitis ir kiti,kurie nepardavę savo sąžinės.Jei jie tylės ,prie jų gretinasi savanaudžiai konservatoriai.

Kazys       2018-12-6 14:30

O kas tame Kaune gerai ar negerai,kad čia vyksta pamokos?

kodėl       2018-12-6 14:15

niekas nenori matyti to kas akivaizdu?
juk yra daug profsąjungų - beveik visos išskyrus vieną yra dekoratyvinės-imitacinės.
ministerijoje sėdi valdžiai neparsidavusiųjų atstovai.
parsidavėliai dalyvauja “derybų” imitavime ir ėda iš valdžios saujos.
režimo propaganda visaip bando vaizduoti fiktyvias “profsąjungas” kaip visaverčius atstovus, o tikrieji mokytojų atstovai net šio portalo komentaruose yra dergiami.
suprantama, kuomet dergia samdyti troliai, bet liūdna jog čia gausu asilų, avių ir avinų, kurie užglušinti režimo propagandos, lyg papūgos kartoja trolių klišes.
tikra tiesa, jog būtent buki buratinai yra pagrindinė Lietuvos nelaimių priežastis.

s.m.       2018-12-6 14:09

tiesiog KAILIŲ VERTIMO METAS. Susnos pajuto artėjant dieną X.

Reikia       2018-12-6 13:53

būti aklam,kad nematyti, kas už to slepiasi.Beprotiškas valdžios troškimas tiek iš anūko pusės, tiek iš palucko.O ir vadas , matyt, kažko tikisi ateityje

Ar ne geriau        2018-12-6 13:53

žaisti jų pačių taisyklėmis. Klaidingas ėjimas kolioti, kovoti su kuo nors. Manau, kad reikia labai stipriai paremti su savo lozungais ir .... perimti iniciatyvą pakreipiant įvykius norima kryptimi. Taip daro mūsų Viešpats, kuris iš bet koio blogio padaro gėrį. Aišku, jei veiksite savanaudiškai, tai Šv. Dvasia nusisuks. Taipogi, jei nesėdėsite “ant sofos”, kaip sako mūsų šv. Tėvas Pranciškus.

Chingishan       2018-12-6 13:42

Taip šitie iškrypeliai bando pabandyti perimti vadovavimą augantiems žmonių judėjimams- kaip taip buvo padarta nepriklausomybės aušroje kai į Sąjūdį buvo infiltruotas landsbergis. Lygiai tą patį bando padaryti dabar- žmonių pykčio ir protestų suvaldyt negali- tai bando perimt vadovavimą procesams.

grumstas       2018-12-6 13:39

Dauguma dabartinių mokytojų, nors dalį  jų nesiverčia vadinti mokytojais, jie greičiau paslaugų teikėjai, kokiuos ir nori matyti valdžios iki šiol valdžiusios Lietuvą, yra politiniai mažaraščiai. Juos tokius padarė valdžiažmogiai , raginatys atskirti mokyklą nuo politikos religijos ir pan. Tačiau tas “atskyrimas” neturėjo reikšti mokymo apie valstybės valdymą, tykančius pavojus valstybės likimui, bendrai apie tai, kas gresia mūsų kuriamai valstybei ne tik nuo priešų už sienos grėsmės , bet ir “draugų’ ir savų ” priešų’ grėsmės: valdovų nekompetencijos, vertybių neturėjimo, amoralumo.Cenzūruojami mokytojai tapo užzombinti savicenzūros. Senesnioji karta užaugusi sovietmečiu tikrai buvo politiškai raštingesni: jie klausėsi Juršėno radijo laidos,, po to persijungdavo BBC , Laisvės radiją , padiskutuodavo su bendraminčiais apie vykstančius reiškinius ir toks žinių sietas leisdavo daugiau mažiau suprasti politinius procesus. Tarp kitko jie ir dabar yra raštingesni politiškai už feisbukinius “patriotus- idiotus’ , tikinčius tik viena senelio ar anūkėlio tiesa .Kaip anksčiau vienos partijos tiesa tikėdavo nemaža karjeristų ir materialistų, kurie niekur nedingo , jie ir dabar su savo atžalomis - nauja karta griauna ir “stato” Lietuvą. Griaudami - trinkeles iš tašyto akmens iš prospektų nepamiršta parsivežti į savo dvarus…

Vižiniui       2018-12-6 13:18

Jei manote, kad užkalnis kitoks nei tapinas, tai esate naivus, kaip tos profsąjungos lipančios per langus. Nors ne, jos žino, kad nieko už tai nebus. Jų niekas netampys, kaip signataūrų kitoje Algirdo gatvės pusėje ar toliau-šalia seimo.

Tapinams ir neokonams:        2018-12-6 13:17

manipuliuoti mokytojais ir mokėti mokinių lavinimu už numanomus politinius dividendus - aukščiausio laipsnio cinizmas, ardantis valstybę iš vidaus. Tai pamišėlių taktika.
Mokytojų padėtis tikrai sunki, nors aukštųjų mokyklų dėstytojų dar sunkesnė.
Vis dėlto pedagogams protestuoti vien dėl didesnės algos, nekelti mokymosi turinio (dorinimo, patriotinio ar kritinio mąstymo ugdymo ir pan.), nekelti prievartinio ideologizavimo klausimų, reiškia užsiskliausti siaurame profesiniame interese
ir parodyti savo politinę nebrandą.
Cinikai neolibai ir neokonai tiesiog instinktyviai negali tuo nesinaudoti.

jau laikas atpažinti spalvas       2018-12-6 12:56

Nejau to nemato ir nesupranta pedagogų profesinių sąjungų atstovai? Tai kur jie iki šio laiko gyveno, gal ne Lietuvoje? Nematė ir neatsimena, kaip šis falšyvas tipas “dalyvavo” referendume dėl žemės nepardavimo užsieniečiams(užkasė biuletenį į žemę)
Nieko jūs nepasieksite, mieli pedagogai, jei einate su velniu obuoliauti.
Ar ne laikas būtų pabusti ir neieškoti pagalbos ten, kur iš jūsų gali būti tik išsityčiota.

$+$       2018-12-6 12:50

Kiekvienas dvaras turi savo klouną. Nebūtų A. Tapino, negautume naujienų iš po skverno.


Rekomenduojame

Darius Kuolys. Petro Cvirkos skaitymai

Vladimiras Laučius. Tėvynės sąjungos G taškas

Agnė Širinskienė. Bankai ir prekybos centrai stokoja socialinės atsakomybės ir solidarumo su visuomene

Vincentas Vobolevičius. Rinkimai Lenkijoje: ar ekonominiai „lūzeriai“ kelia PiS reitingus?

Arnoldas Aleksandravičius. Tai Lietuva negali turėti savo Raudų sienos?

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.