Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Valdas Vižinis. Pokalbiai su teisėsauga. I dalis. Apie anūkės tvirkinimą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 2 d. 15:55

19     

    

Valdas Vižinis. Pokalbiai su teisėsauga. I dalis. Apie anūkės tvirkinimą

– Tai sakote pedofilijos nebuvo? – atsargiai teiraujuosi.

– Nieko nebuvo. Nieko įdomaus, – atsako.

– Tikrai, tikrai nieko? – tikslinuosi.

– Tikrai nieko, – geranoriškumu trykšta teisėsauga.

– Suprantate, paprastas buitinis konfliktas, na, mergaitė patvirkinta kiek. Tas taip. O daugiau – tik žmonių fantazijos…

– O kas tvirkino mergaitę, pedofilai ? – smalsauju.

– Ką jūs, kokie pedofilai. A… taip. Seneliai. Seneliai tvirkino, – teisėsauga rimtai rėžia teisybę motulę.

– Ištvirkę seneliai tvirkino anūkę? – nesuprantu, kodėl seneliai taip begėdiškai su anūke. – Jie neturėjo ką veikti?

– Na, tyrimo ‘turėjo, ką veikti ar ne’ tokio nedarėme, – atvirai šypsodamasi dėsto. – Tyrimo – tvirkino ar ne – irgi nedarėme, – jau net kaip draugui atvirauja. – Mes tik įrašus darėme. Mūsiškiai ten pasiklausymo įrangos seneliams nežinant sugebėjo primontuot.

– Aha. Supratau. Jūs iš įrašų nustatėt – seneliai demonstravo anūkei kažkokias grožybes, maudė be žaisliukų, rodė nuogišių paveikslėlius, vadino vienas kitą ir ją mažybiniais, bet tikrai gašliais žodžiais, – supratingai dėstau.

– Šiek tiek gal kitaip, na.. – kažkokiais neaiškiais garsais suniurna teisėsauga.

– Nenaudėliai fotografavosi kartu nuogi internetui, dar ir tikriausiai išrengę anūkę rodė per langą kaimynams, – piktinuosi jau nebesivaržydamas.

– Nelabai, – stebiu murmant sau panosėj teisėsaugą ir jau susidomėjusią žvelgiant į mane.

– Nelabai? Sodint tokius senelius reikia, sodinti, – karščiuojuosi. – Pensijas atimti, neleist nemokamos kavos į Vilnių, – nebelaiko savitvarda.

– Mes nuteisėme. Juos, – iškilmingai pertraukia mane teisėsauga.

– Su turto konfiskacija, iki gyvos galvos ir sušaudymu? – nespėjęs atvėsti viltingai atitariu.

– Bauda, – nukerta teisėsauga.

Nutylu, pagalvoju ir sprogstu:

–  Kokia jūs teisėsauga, tik bauda už nuogybes plastikiniame dviejų pertvarų lange, rankų nelaikymą, gašlias demonstracijas praeiviams praskleidus lietpalčius, ir tik bauda. Tik bauda!!! Bauda??? – neišlaiko nervai.

Kilnus pasipiktinimas ima viršų. Rėkiu paėmęs teisėsaugai už atlapų tiesiai į veidą.

– Bauda, – atsitraukdama teisėsauga tvyksteli šalčiu.

Ir juk suprantu ją. Kai piktinuosi – seilės trykšta.

– O bauda už ką? – drąsiai metuosi persekioti.

Teisėsauga išpučia krūtinę, suneria rankas, oriai pakelia valingai didvyrišką teisėsauginį smakrą:

– Už kalbas. Ilgai neturėjom kaip užčiaupt. Pričiupom, kai neišlaikę liejo pyktį apie iškrypėlius prie vaiko. Nors buvusi teisėja prašė sustoti, vėlu. Prisikalbėjo, – teisėsauga atsipalaiduoja, rankos pirštai išsineria tam, kad barbentų į palangę...

– Br, br, br… – pradeda aidėti koridoriuje.

Sustingstu.

– Br, br, br… – barbenimas pereina į ritmą.

Ženklas ne koks, apdairiai sumoju. Juk irgi kalbėjau. Ir Ivanauskas kalbėjo. Ir gydytoja. Jiems tik pakalbėk.

– Tai gal aš jau eisiu? – akimis šaudydamas į šalis pabrėžtinai lėtai imu nuo palangės skėtį.

– Taip, taip. Gal jūs… – stebiu tariant kažko besistebeilijančią į koridoriaus galą teisėsaugą.

– Pats žinau, kas man geriau, aiškins mat – drąsiai spiriu į tuščią plastiko butelį tolokai nuo pokalbio vietos ir krūpteliu.

O jei įsirašė?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Valdžia ...       2020-02-4 12:22

iš pradžių ignoravo viešinamus konkrečius atvejus, jų tyčia netirdama, o kada viešintojai nenurimo, visa teisėsaugos ir sisteminės žiniasklaidos jėga užgriuvo viešintojus, ište
pdama juos pedofilijos mėšlu…

stasys        2020-02-4 8:52

Kažkas,  2020-02-3 20:42 >  tai kad kalbate netiesa , kaip tik tai istorijai priaugo ‘kojos’ kai valdžia laiku ir vietoje neįsikišo ir neparodė toms ‘dievobaimingos avelėms‘ kur vėžiai žiemoja kai nusikalstama elementariam žmogiškumui ir įstatymui . Va autorius , savo garbanas atmetęs irgi bando savaip teisėsauga vaizduoti ..nors gerai supranta jog jos pareiga visomis jei prieinamomis priemonėmis ginti silpnesnio (vaiko) interesus nuo suaugusiųjų rietenų .smile

Kažkas,       2020-02-3 20:42

turintis ypatingą valdžią ir galią, mygte mygė visą teisėsaugos aparatą, kad “nebuvusios” pedofilijos demaskuotojai, ar jų palaikytojai atsiimtų už savo demaskuojančius veiksmus. Ir teisėsauga (kabutėse) stengėsi, slėpdama akis. Išskyrus vieną seną, piktą, tačiau stuburą turėjusį teisėją, kuris teisė pagal sąžinę, todėl nenuteisė. Jis nedegs pragare.

Dzeikas       2020-02-3 19:02

—>sdsdfsdfdf 2020-02-3 16:53
Reikalas ne tame, kad negali istirti bylos. Reikalas tame, kad ta byla stengiasi NEistirti. Numuilinti, faktus atmesti, dokus ismetyti taip, kad paskui jau ir Sherlokas Holmesas neatkastu galu.
Aisku, zodinio instrukciju ,kad byla nudusint neduodama. Taciau ten nedirba tokie, kurie nesupranta ko is ju prasoma ir KO NORIMA.
O jeigu surastu koki vakaryksti juridinio fakulteto absolventa nezinanti is kur auga kojos(stebuklas butu , nes i Juridini durneliu kampo nepagaunancio nepriima ir visai nesvarbu kokie pazymiai tavo atestate.Sovietija ten nemire.Bet darykim tokia prielaida) ir pastatytu ta byla tirti ir jo “kasimas” butu neduok die rezultatyvus - bicas nuo laiptu nukristu ir galva persiskeltu ir ko gero mirtinai - kaip Usas.
Todel bet kas emesis sios bylos tampa “durneliu” - pridurku. Sure, geriau but sveiku durneliu, negu protingu invalidu - Lietuva.

stasys        2020-02-3 17:59

Ramiros ..Kaip Tiesos mylėtojas Jus gana nesupratingas. Ne stasys savo faktais sprendžia kaltas tas vienas ar kitas žmogus, tai privilegija teismo ir galu gale teisėsaugos. Spėlionėmis sau šilto guolio nepasiklosite ., o patvorinį visada pažinsi iš jam būdingos elgsenos sutikus kita nuomone. . Paskaitykite ka kolega rašo apačioje , net už širdies griebia žodžio ‘akrobatika’ .smile)

Ramiros       2020-02-3 17:46

Kokie faktai, nusmurgęs “prokurore štazi”. Klok čia ir dabar, o ne pliurpk, kas neįrodyta. Kaltę nustato tik nešališkas teismas, doras, sąžiningas, visai nekorumpuotas. O tokio juk nebuvo, jokio nebuvo. Tai gal tu ir esi toks liūdnai pagarsėjęs, bobučių vadinamas “šūdbariu”. Panaši sąžinė ...

stasys        2020-02-3 17:26

Tai gana menkas argumentas cit.“ Tie kliedesiai ir pliurpalai apie D.Kedžio kaltę, nežinau net kaip ir pasakyti, viso labo tauškalai skystapročiams.“ . Kaltė grindžiama ne įsivaizdavimu , o kažkokiais faktais surinktais įvykio vietoje .  Tikrai taip Jus turite teisę viskuo abejoti .. smile

sdsdfsdfdf       2020-02-3 16:53

Norėčiau, kad viskas būtų buvę  neginčijamai įrodyta, kas ką darė, o ko nedarė. Bet dabar tai tik oro virpinimas tas mano šnekėjimas. Visų tų bylų neištyrę pareigūnai, matyt, toliau tarnauja klanams. Nepagailėčiau savo metų uždarbio, kad tas bylas būtų galėję  ištirti Š.Holmsas ar E.Puaro… Deja, Lietuvos lygis toks apgailėtinas, kad neįmanoma ištirti net apygardos teisėjo nužudymo (apygardos teisėjas tai gana aukšto lygio teisėsaugos pareigūnas). Tie kliedesiai ir pliurpalai apie D.Kedžio kaltę, nežinau net kaip ir pasakyti, viso labo tauškalai skystapročiams.

štaziui       2020-02-3 16:20

Susikiši galvą į tarpukoji ir, laižydamas savo dzinguliuojančias baisybes, leki kaip “Dichlofosu” nupurkštas tarakonas iki gimtojo Chabarovsko.

stasys        2020-02-3 14:13

Aišku neskaitykite , dar geriau tokias temas venkite lankyti ir apeikite šonų . Tiesos redakcija iš karto galėtu prie tokiu temų dėti ženklelį  “temoje siaučia stasius” narcizas . O jei stasys dingtu ? nepatinkančius anonimu komentarus irgi trintumėte tik įtarus stasio ?..tada žinau pas ka galima kreiptis patarimo .Ten ir po šiai dienai veikia trintuko -privilegija .smile) Į tema : po lyriką nepaslėpti tikru tikslu .

Ar galit?       2020-02-3 11:43

Ar galite vietoj nykščio žemyn tam vargeliui stasiui parodyti,kad jo komentarai neverti diskusijos? Tiesiog,praleisti neskaičius?Nusivils bachūras,nes narcizui reikia dėmesio.Pabandom?Man pavyksta!

Istorija kartojasi       2020-02-3 1:59

Mano tevas Amerikos balsa klausydavosi, tai garsa vis prisukdavo. Man, vaikui, vis sakydavo, kad yra kas seka ir klausosi…mama maldaudavo zinias isjungti, nes vel i sibira isves..isbegdavo i virtuve asaroti. Taigi.

stasys        2020-02-2 20:57

Ačiu ..visada malonu pasitarnauti .smile

Ačiū       2020-02-2 20:37

puikiai

stasys        2020-02-2 19:06

Kažkur Kaune į Šančius riedančiame troleibuse, vyksta karštas dviejų  pokalbis .
- Ir iš tikro , tiek daug visko buvo ir nieko nerado ,  va ir nekalta Neringa iš Amerikos su antrankiais parvežė  ? –  pusę lūpų klausių Valdo .
- Parvežė tik tam kad pribaigtu , nudaigotu ta moterį , neišdegs rupūžėms Kongresmenai Amerikoje viską akylai stebį . Jei nieko teisėsauga nerado reiškiasi blogai dirbo ,.. „pedofilu klanas“ -  tvirtu balsu nukerta Valdas .
- O ir šiandiena kas Kaune dedasi , policininkus sodina kaip tuos pavasarinius berželius . Gal tikrai su ta teisėsauga velniai darosi ? –  bandau pokalbį tęsti .
- Tu tik pagalvok už tuos kaltinimus norėjo Neringa kaip Paleckį įkalinti , ans vargšas ir po šiai diena vis dar teismo laukia . Vat kad taip visus į viena krūva , drebėtu žemelė po ju kojomis –  kumščius suspaudęs pro sukastus dantis iškošia Valdas .
- Taip taip priminsim tiems nevidonams Smetonos“ Varnių poilsio kurortus“ ..- nieko geresnio skubiai nesugalvojęs lepteliu kas papuolą.
- O kur mergaitė ? -  tvirtu balsu Valdas manęs klausia.
- Geri žmonės Daukanto a. to klausia berods 93 karta ir kreidelėm ir plakatais ir jokio atsako . – numykiau , ..tikiuosi į ausį negauti .
- Štai kur grūdinasi proletariatas plienu . Ir per audrą ir per lietų ..stovi Lietuvos patriotai , nurimti nežada , reikia ir Kaune kad jo gatvėmis toks plienas tekėtu . –  sudreba mano rankoje turėklas .
- O kaip mergaitė , viltingai primenu . -  Juk ji turbūt jau gražiai užaugusi , turi savo nuomone Tiesai . Ar ne bus košės ? – bandau nutaisyti smailią Štirlico nosį .
- Nedrebėk po ta savo megzta barėte , nespės suaugti . Už Neringa planuojame dar penkis metus teismuose kautis . Laiko yra . Perkalbėsim .  – sunku man ką nors čia pridurti , tai ir tyliu.
-  Na lik sveikas , beretini laikas nelaukia , man čia lipti .  –  delnas slysta per mano megztą trispalve .. Durys troleibuso trinktelį ir Štirlicas lieka vienas stovėti .

Dzeikas       2020-02-2 18:22

Labai salyginai, su islygomis galetu padeti tik teisesaugos sitemos lokautas. T.y. visu dirbanciuju Teisingumo ministerijoje(TM) atleidimas BE TEISES dirbt valstybes tarnyboje. Panasiai kaip padare M.Saakashvili tik radikaliau - iki valytoju, ukio skyriaus darbuotuoju imtinai. Valytojai , santechnikai suprantu,kad “ne prie ko”, taciau pirmutinis uzdavinys sukurt nauja TM is in corpore nauju kadru.
Savaime aisku, nauji kadrai darys begale klaidu ir ines nesklanduma - ne be to. Taciau ISKART jie bus pradeti korumpuoti, tam panaudojant visokius valytojus -santechnikus-vairuotuojus taip pat, kaip kontaktinius asmenis jeigu jie nebus atleisti.
Tada ir tik tada, su salyga, kad snargliu nekrapstys , o bus apkrauti darbu - galbut pavyktu kazka isnarplioti sioje byloje. Nes dabar sita Lietuvos TM…Pirciupiu kaimas sudegintas nekaltai, del Sovietiniu diversantu provokaciju, o jeigu sudegtu TM tai kiekvienas joje zinotu uz ka.

Žodžio laisvė...       2020-02-2 18:16

Valdai,Valdai ir tu prisikalbėsi.Ir ne tik tu.Bet ir tie,kurie sugeba tarti drąsos žodį.Jiems patogu sėdėti be rūpesčių savo kreivų langų ir veidrodžių karalystėje,kai tauta nutildyta baikščiai dairosi į šalis…

pasiklausymai, tiesa ir teisingumas       2020-02-2 16:46

jei anglas nori tiesos ir teisingumo - eina pasiklausyti ką apie tai šneka teisėsauga
———
jei lietuvis nori tiesos ir teisingumo - pas jį ateina teisėsauga ir įrengia aparatūrą, kad galėtų klausytis, ką lietuvis šneka

puikiai cia jus sudeliojot       2020-02-2 16:27

nors, tiesa sakant, jumoras pro asaras. Verkt norisi, turint tokia “teisesauga”.


Rekomenduojame

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.