Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 6 d. 1:33

43     

    

Valdas  Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Šiandien pagrindiniuose portaluose ta pati tema, ilgajam savaitgalio skaitymui – prieš dešimt metų „byla žudikė“, anot keistai atsistatydinusio iš generalinės prokuratūros prokuroro A. Kliunkos, pražudė teisėją J. Furmanavičių.

Gana tikslus bylos apibūdinimas, juolab „žudikė“ tikriausiai pražudė ir patį posakio autorių. Principingumu garsėjusį pareigūną, kuris kažkodėl apsvaigęs alkoholiu negražiai elgėsi kavinėje galimai tik tam, kad kuo greičiau įgytų dingstį pasitraukti iš prokuratūros. Tegul ir su reputaciniais nuostoliais. Bet pats, palikęs „bylą žudikę“ mūsų vartojimui.

„Byla“ žudė. Popieriai, apklausos, parašai, vietos apžiūros, tomai popierių. Žudikai žmonės nerasti. Vietoje jų kali neįgalus aklasis. Išties Temidė akla.
Teismų sprendimai: pedofilija išgalvota, seneliai tvirkino anūkę, Stankūnaitę nusikalstamai sekė organizuota grupė. Žmonės nubausti. Apie tai viešai su laimėtojo intonacijomis dar ir dar kartą skelbė visi mums jau pažįstami „STANKŪNINĖS“ žiniasklaidos kanalai.

Įdomu tai, kad didžioji dauguma viešos erdvės valdytojų pasirinko „pedofilijos skandalo“ slopinimo strategiją, kai visuomenė atakavo valdžią būtent viešumu, spaudos konferencijomis, akcijomis, eisenomis, galų gale – ir tiesiogine priešprieša Klonio gatvėje.

„Žiniasklaida su teismine valdžia prieš Lietuvos visuomenę“, – nežinau, kokie dar įvykiai labiau galėtų iliustruoti tokią disertacijos temą pasirinkusiam siekti socialinių mokslų daktaro vardo.

Visuomenės nuomonės spaudimas ir teisingumo sistemos atsimušinėjimas oficialiais sprendimais, užtikrinant „STANKŪNINĖS“ žiniasklaidos „pedofilijos nebuvo“ viešinimo salves, verčiant jas kanonadomis.

Taip trumpai galima apibūdinti visą Klonio įvykių vyksmą.

Ir šiandien, spalio 5 dieną, žiniasklaida vėl demonstruoja savo susidomėjimą, kurio niekas nedrįstų vadinti išblėsusiu.

Dešimt metų, o viskas lyg buvę vakar. Todėl šiandieninius straipsnius aptarinėti – beviltiškas reikalas įžiūrėti ką nors turinyje, kuris panašus į nesibaigiančias argumentų raizgalynes.

Juolab netrukus skaitysime dar daugiau.

Valstybės elitas ruošiasi Neringos atvykimui, todėl lengvai nuspėjamas žiniasklaidos elgesys braukiant dulkes ir nuo Garliavos bylų „didvyrių“ – Betingio, Vaicekauskienės, Stankūnų, Ūsų. Dar ir dar kartą skelbs juos aukomis ar įstatymo sargais, nelygu kieno klaus.

Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2019-10-9 20:48

Dekoju, Vytautai Matuleviciau.
Interviu sukreciantis.
Gal p. Neringos grizimas Apvaizdos pirstas: Niekas nieko uz mus pacius nedarys.

Klonio rezonansas       2019-10-9 17:23

“Ir šiandien, spalio 5 dieną, žiniasklaida vėl demonstruoja savo susidomėjimą, Valstybės elitas ruošiasi Neringos atvykimui”

Ramiros       2019-10-8 18:35

Mematau aš elito. o matau tik sustabarėjusius,  godumo apsėstus tarakonus ir erkes. ...

Netrolink, Džeikai, ir       2019-10-8 13:01

runkeliokų kartu su Karbauskiu ar Maldeikiene - nebemedžiok.

Dzeikas       2019-10-8 6:31

Ne elitui:
Sakai Europos Vasaliteto? Tipo ne Lietuvos? Tai cia iseitu tie “samdiniai” iki tol nuosalyj kazkur stoviniavo niekam nereikalingi, atejo Europos Vasalitetas ir uzdejo Lietuvai tuos samdinius ant galvos?
Gal bent paciam sau makaronu nekabinki. Tie “samdiniai” isrinkti pacios tautos, jie buvo dar gerokai iki “Vasaliteto” kaip tu sakai.Ir ne stoviniavo kazkur tai, o buvo tautos valdovai , ir zagino ta tauta be atodairos.
O kai tapo “vasalitetu” tai seimininkai dave kandomu ir aliejaus, sakydami “zinai, naudokis situo, arba eik kur nors kur mano akis nemato ir ausys negirdi. Koktu ziuret”.
Po to tokie pasakoriai kaip tu raso Sapokos pasakas “Lietuvos istorija”

Ne elitas,        2019-10-8 4:18

o Europos Vasaliteto plėšrūs samdiniai.

trt       2019-10-7 12:47

Žmonės, baikit jūs čia apie tą elitą! Jie toks elitas kaip aš futbolininkas…(iš 3 metrų iš tuščius vartus nepataikau)

stasys        2019-10-7 9:46

Sutinku, proletariato pergalė nėra lengvas uždavinys.. tam reikalui įgyvendinti nepakanka tik liežuviu mataruoti . :(

stasiui       2019-10-7 7:50

Gal jau eik tu na,,,, ATSIBODAI.

stasys        2019-10-7 7:24

Vaidas Vds primena sthil ..kardu ir rožančiu rankose vargiai galima sukurti dievo žodžio karalyste .. sunku stasiui su tuo sutikti, bet tiesos grūdo tame yra .Ne teisingose dalybose tiesos ir teisingumo šaknys slypį.

sąsiui       2019-10-6 22:20

Ajajai kaip juokingai tu čia suskėlei! O juoktis tik ar jau galima? smile

kaip gerai       2019-10-6 22:15

O visgi kaip gerai, kad jau seniai reguliariai nebeskaitau “didžiosios” žiniasklaidos, ypač savaitgaliais. Žinokit, tikrai galva šviežesnė ir gyvenimas nebeatrodo toks juodas.
Kadangi visiškai atsiriboti nuo gyvenimo negalima, tai viena akimi visada stebiu pasaulinę žiniasklaidą. Antai šiandien per “Euronews” pamačiau titrus, kad Nyderlandai sieks atsiriboti nuo pavadinimo “Olandija”, dėl šio asociacijų su lengvųjų narkotikų legalizavimu ir “raudonųjų žibintų” kvartalais.
Provincialūs lietuviškieji “pažangoliai” iš inercijos ir dėl proto trūkumo gi toliau tokias legalizacijas laiko pažanga, nors jomis jau persisotino net Nyderlandai.

stasys        2019-10-6 19:41

Nykščiu partija Tiesose ,.. paseilinat ir spaudžiat . smile

skausmas       2019-10-6 18:15

Kriminalinį režimą palaikantis papų portalas “tėvė trioška” su širdgėla informuoja pusgalvių mases, jog nepaliauja karto tis seubingo vandalizmo atvejai- kažkokie antitarybiškai nusiteikę nepažangūs visuomenės atplaišos niekingai tyčiojasi iš moderniai teisingos atminties Simbolio žydrosios Nezabudkės.
Nezabudkė kurią segėdami tūkstančiai modernių lietuvių kovpjo su sovietų tankais- šis Žmonių Partijos įdiegtas Švč. Simbolis vis dažniau aptinkamas prikljuotas prekybos centrų tualetuose ant vidinės klozeto dangčio pusės.
“Nepamiršk nuleisti vandens!”-  tokiu antivalstybinio raginimo prierašu išniekinta leudies tarnų puoselėjama Nezabudkė .
Seubų seubas!
Skaudu.

Dar vieną       2019-10-6 16:10

Milaičio šlykštaus šmeižto paketą radau čia: https://www.youtube.com/watch?v=H-OXGhMBQUI&t=186s

oberpedofilšteinas laimingas juokiasi       2019-10-6 16:07

mane vadina Valdžia ir Elitu !
Vot !
——
(kad labai lengva, lengviau nei prostitutes prie stoties - nupirkti teisėjus, prokurorus, komisarus, politikus…)

Pažabokim Milaitį       2019-10-6 16:04

Tauškaliaus J.Milaičio komentarų yra daug prancūziškose svetainės. Neseniai suradau, pavyzdžiui, Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=OVrsEk9UMgs Jo š.meižtų fantazijai nėr ribų.

Akivaizdu,       2019-10-6 15:42

kad amerikonas Džeikas pradėjo pykti - nenori būt Milaičiu. Vadinasi, pats ir esi Milaitis - dvigubas agentas, kaip ir tas vienas prezidentas.

NESUTINKU       2019-10-6 15:34

kad tai “valdžios ELITAS” - greičiau atvikščiai…..

stasys        2019-10-6 13:50

Pašmaikštavo prietėliai papletkino ..paskaldė malkas vienas į kito makaulę ir kaip dera kietakakčiams grįžo prie seno reikalo. cit.“Koks visuomenės pasipriešinimas būtų veiksmingas?”  klausia sthil ? ir čia pat sau atsako: .. akis už akį plius mokesčiai PVM.

sthil       2019-10-6 13:26

Koks visuomenės pasipriešinimas būtų veiksmingas?
Pagal principą “akis už akį”.
Pvz, grupelė korumpuotų valdžiūnų sumano pasipinigauti kirsdami medžius miestuose, plynai iškertant miškus.
Kas padėtų sutramdyti? Veidrodinis atsakas-
veikli visuomenė nueitų ir plynai nuskustų tokių veikėjų privačias valdas.
Ministras ar meras davęs ukazą kirsti medžius, kitą dieną savo privačiame sklype rastų vien kelmelius.
Vat, tokius argumentus, ponai suprastų iškart.
Padarei kažką prieš visuomenės valią- į snukį, į snukį.
Labai greitai atsirastų pagarba viešai nuomonei.

manau        2019-10-6 13:18

manau kad KGB pedofilai patys išžudė tuos KGB pedofilus

simple       2019-10-6 13:17

Garliavos bylos slopinimo kampanija kainavo milžiniškas sumas.
Kas finansavo tai, tie ir yra pedrylos.

>>>2019-10-6 13:48       2019-10-6 13:09

Nebent pats ir esi tas J. Milaitis, juk visus nick’us kažkada pripažinai, išskyrus vieną, nes pats su savimi diskutuoji, tik retkarčiais supanioji nick’us.

ehspertui       2019-10-6 12:48

Primityvius Milaičio tauškalus atpažinti lengva, net kai ans kaitalioja nickus, nes tas pusgalvis visada rašo tomis pačiomis klišėmis.
Tačiau teigti, jog ir po “Dzeiko” pseudonimu slepiasi tas pats Milaitis-
tam reikia arba nežabotos fantazijos, arba tiesiog pakanka kvailumo.

>>> 2019-10-6 12:28       2019-10-6 12:40

Pats esi bukas kaip visas troleibusų parkas į vieną eilę sustatytas, Jotos nuo Milaičio ir stasio neskiri! Jei tavo draugelis J. Milaitis naudoja ne vieną prietaisą, gal būt parsivežtą iš tos pačios Amerikos, dar nereiškia, kad jis amerikonas.
Kaip manai, iš kur sužinojau jo pavardę? Įdėjo du komentarus - paprastą ir feisbukini, su pavarde ir nuotrauka. O raktinius žodžius “former bolsheviks”, “kremlin vodka”, “VU docentai” ir t. t.,jau daug metų matau su įvairiais slapyvardžiais įvairiuose portaluose. Ypač aktyvus buvo “Valstybės žiniose” ir “Ekspertai.eu”. Bent jau kiek pastebėjau.
O stasio komentarų neskaitau, pakako kelių, kai pasirodė, toliau nedomina.

lietyvys Patrijotas       2019-10-6 12:34

Lietuvei yra didinga Tauta! Mes pasistatysim didžiulį Vytį ir tada parodysim visiems kuzios motiną. Tada tai jeu tikraj visi mus gerps!

no war       2019-10-6 12:30

Nėra jokio “elito” karo prieš visuomenę.
Pirma - nėra jokio “elito”. Režimo viršūnėlės yra paprasčiausių kriminalinių nusikaltėlių ruja. Vagys ir banditai sėdintys valdžios krėsluose.
Antra- nėra jokios visuomenės. Primityvių, vien savo pilvais besirūpinančių pusgalvių banda nėra visuomenė.
Taigi jokio karo nėra, nes uzurpatoriams niekas iš esmės nesipriešina.
Tiesiog įžūlieji valosi kojas į nuolankius apkiautėlius.
Vieša valdžios galias turinčiųjų politinių gaujų panieka mazgotėms yra išprovokuota pačių mazgočių nuolankaus abuojumo.

stasys        2019-10-6 11:55

tai dabar imsite dėl stasio ir pyktis ..? pasaulio pabaiga .

rasa       2019-10-6 11:29

aciu uz teisingus zodzius,kad viskas buvo sufabrikuota tai ir arkliui aisku,bet kazkodel musu valdziai-ne,Visiems pries rinkimus sakiau,kad su Nauseda bus tas pats jam si tema neidomi,jam banku pelnai ir kaip matau nei trupucio neklidau

aiškintojui       2019-10-6 11:28

Reikia būti ganėtinai bukam, ir nesuvokiančiam kalbos specifikos, kad priskirti “Dzeiką” prie kitų Milaičio personažų. Pats, ko gero esi čia dar kojų neapšilęs, jeigu “štazį” laikai portalo “naujoku”.

>>> 2019-10-6 10:11       2019-10-6 10:49

Painioji su J. Milaičiu (Dzeikas, Jules, Jules Baugeureau, Twin Peaks, Papa Borgia, Centro komitetas,  Joe ir Winnie, Migmalion, DD plius DD, Henrikas ir t. t.),  stasys pasirodė nesenai.

fanei Agnei       2019-10-6 10:16

Ko sriūbauji- eik pas savo numylėtinius žaliuosius varškėčius ir paprašyk, kad sutvarkytų reikalą. Juk taip ilgai čia mums tuos savo kumyrus gyrei ir gynei, tad turi puikią progą parodyti, kad neveltui.

Agnė       2019-10-6 9:55

Jau ruošiasi. O mes? Juk netikime niekuo jau Lietuvoje. Manau, nebetikėsime niekad. Man tik gaila Neringos šeimos, gaila, kad nepavyko pasilikti JAV, gaila, kad mes bejėgiai prieš LRT, prieš melą ir t.t. ir panašiai

stasys       2019-10-6 9:41

Dzeikai ..nesupratau teksto .

Nėra jokių iliuzijų,       2019-10-6 9:37

kad Venckienei atsiradus Lietuvoje vėl nesustiprės kvazikriminaliniai žmonių persekiojimai. Visuomenė turi būti tam pasiruošusi.

pvz       2019-10-6 9:11

Blogis bujoja kai jis nestabdomas mažose formose. Tuomet išsikeroja į visaapimantį reiškinį.
Štai pavyzdys- metai iš metų šiame portale smirdi ir visuomenės sąmonę nuodija toks kontorinis suskis pasivadinęs “stasiu”.
Ką turėtų daryti save ir savo skaitytojus gerbiantys portalo šeimininkai?
Išvalyti mėšlą, pašalinti infekciją.
Elementaru.
Bet nedaro ir ko gero nedarys.
Tai ko norėt, kad kitur būtų kitaip?
Viskas prasideda nuo mažų dalykų.
Ir gėris ir blogis.
Blogis klęsti, kai geri žmonės nedaro to ką galėtų daryti.

Dzeikas       2019-10-6 9:04

stasy, ar tas kruopelytes tiesos kurios jums nubyredavo kaip maisto trupiniai nuo barzdos tebuvo tam, kad dabar issi…isdetumete ta netiesa kuria cia eksponuojate (apacioj)? Netiesa nuo A iki Z.
Netikiu, kad jus ant tiek ligonis,kad nesuprantate ka rasote. Samoningai? Jus nebijote ,kad jums fiziskai liezuvis gali nudziut? As nesu mates ir netikiu antgamtiniais reiskiniais, bet as bijociau taip kalbet, net jeigu uz didziulius pinigus buciau tam pasamdytas.

stasys       2019-10-6 8:50

Kas ta STANKUNINĖ žiniasklaida ? Panašu kad žmoguje humoras mirė. Kiek dar tokiu mirusių dušiu klaidžioja po Lietuvos tirlaukius ? vienas ‘nekaltas melas’ teisėjos , viena ašara vaiko skruostu nuriedėjusį, tėvas paminęs tėviška pareigą ir mama besiblaškanti , minia pasiruošusį su bet kuo susidoroti ir tas nenumaldomas ore tvyrantis valdžios troškulys ..

Dzeikas       2019-10-6 7:15

Tauta ir jos elitas
https://youtu.be/azgVaeYOlkw

no future       2019-10-6 7:08

Viskas kas bloga vyksta, vyksta dėl išbujojusio nebaudžiamumo.
Nebaudžiama valdžia, nebaudžiami pareigūnai dengiami nebaudžiamos žiniasklaidos. Niekšai nebijo nieko, nes nėra ko bijoti.
Visus juos turi bausti visuomenė, bet nebaudžia. Nes daugumai yra dzin, dar kiti bijo, o dar kiti tiesiog tingi.
Mažos saujelės pilietiškų žmonių balsas prapuola bendrame liūne, o jeigu pabando garsiai prieštarauti, tuomet tampa gerai matomu taikiniu.
Ši visuomenė yra absoliučiai nesolidari, dėl bukumo ir lengvatikystės lengvai valdoma, todėl Lietivoje galima tik egzistuoti, o ne gyventi.
Negyvenama šalis negali išlikti ir neišliks.
Ir bus kaip aišketegio pasakyta- jeigu nesugebėsite vieno vaiko apginti, jusvisus ištiks toks pat likimas.
Lietuvos neliks. Ir tai bus teisinga.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-10-6 6:27

Valdai Vižini,
vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime);
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
_______________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų Tautos budelius komunistus dangstančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių.
2019 spalio 6

Prezidento artimas bičiulis       2019-10-6 5:29

vaikų psichopatas, pardon, psichiatras slušnis, išplaukia į ekraną - kalba, kaltina, moko… nepamiršome,kad jis vienas iš tų, kurie pagrobė Klonio vaiką ir uždarė į vaikų kažkokį centrą, po kurio vaikas - Mergaitė jau neatpažino artimos aplinkos daiktų, kaip SUPYNIŲ.
Dirbdamas vaikų namuose, žinojo, kad vaikai seksualiai išnaudojami, bet niekam nepranešė - ne tai nieko nepakeis.
Beje, reiktų visiems įsidėmėti, kad JAV teismui Lietuva nusiuntė tik KETURIS kaltinimus, kurie ir turi likti. Idiotiški, išgalvoti, kaip pvz., Neringa primušė Pasaulio sambo imtynių vicečempioną, iki ausų ginkluotą... Smulkutė teisėją SIBIRO MEŠKA?
Prezidentas turi teisę į malonės prašymo patenkinimą. O jis? Tam ir pastatytas, kad vienas iš punktų - PEDOFILIJA, jos tyrimas neišplauktų NIEKADA. Kažkaip liiūdnai jis man atrodo.
Bandyti susidoroti su Neringa- Pasaulio žmonių pasmerkimas, valdžios atsistatydinimas būtinas.


Rekomenduojame

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.