Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida, Pedofilijos byla

Valdas Vižinis. Laima Lavastė kaip galimo plano dalis

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 19 d. 15:11

50     

    

Valdas Vižinis. Laima Lavastė kaip galimo plano dalis

Puikiai atsimename ją ir jos nuolatines pastangas žinomų įvykių metu – L. Stankūnaitės gero įvaizdžio burtus.

Tai jos straipsniuose imbieriniais sausainiais kvepianti mama grubiai disonavo su tuo, ką žmonės matė, žinojo, jautė.

Kas atsitiko, kad šį visą laiką rūpestingos mamos vaizdinio kūrėja, o vėliau jau ir pačios Stankūnaitės geroji globėja-burtininkė perėjo iš Stankūnaitės gynybos į staigią savižudišką ataką?

Sprogo viešais kaltinimais D. Grybauskaitei, L. Landsbergiui ir, ko sapne nesusapnuosi, – prokuratūrai ir teismams. Toms pačioms prokuratūros ir teismų sistemoms, kurias mes patys kaltiname išsijuosę.

Kas įvyko ne taip? Ne taip, kaip galimai planuota.

Pagailo savo pastangų kerint visuomenę ar kas nors rimčiau – artėjančios atsakomybės už savo veiksmus nuojauta?

Kas privertė ją išeiti į kaltinimų tiesiąją – tiesioginius viešo karo veiksmus, stoti greta A. Kuznecovaitės ir savo straipsnyje surikiuoti bene kaltinamąjį aktą prokurorams, kitiems pareigūnams, V. Landsbergiui ir D. Grybauskaitei? Tačiau neutraliai išlaikant S. Skvernelį. Šis, jos manymu, viską darė tinkamai.

Kodėl toks riksmas?
Pasikeitė sąmoksle prieš Klonio gynėjus dalyvių ratas, o pagrindinės skandalo užgniaužiamo veiksmo figūros jau nebėra sutarimo saistomos? Iš buvusio viešo spaudimo visuomenei ir teisėsaugai „pedofilijos nebuvo, Neringa organizavo“ lieka tik šešėliai?

Labiausiai tikėtina, mums gerai pažįstama pedofilijos įvykių veikėja (rašymas irgi veiksmas) pajuto tą patį, ką ir mes.

Ar tik nebus taip, kad ratas pradeda suktis atgal?

Prieš dešimtmetį užsuktas teisėsaugos pareigūnų (VSD, prokuratūros, teismų, policijos) ir sunteresuotų verslo struktūrų (užtikrinusių pedofilijos skandalo gesinimą informacinėje erdvėje, lėšas Stankūnaitės advokatams), koordinuojant politinę valią tokiems veiksmams Seime galimai S. Šedbarui ir J. Sabatauskui.

Nematomos valios veikiamas ratas, kuriame malėsi žmonių likimai, kai akivaizdūs dalykai virsdavo nesvarbiais, nesvarbūs – įrodymais, žmonės mirė savo noru, nušauti nežinia kieno ir kuo.

Ir dabar tas ratas, kurį tegalėjo sustabdyti ir sustabdė JAV teismas, grikšėdamas pradeda gręžtis į pedofilijos bylos malšinimo jėga planuotojų pusę.

Tuo paaiškinama S. Skvernelio panika kuo skubiau į policijos generalinio komisaro vietą sodinti R. Poželą, išlindę ir viešais tapę S. Šedbaro ir J. Sabatausko pasiteisinimai apie aukščiausių politikų trukdymus ir, pagaliau, Lavastės straipsnis, apnuoginantis galimai pagrindinius Klonio sukilimo malšinimo herojus.

L. Lavastės nevilties šūksnis – „teisėsaugininkai privalo atskleisti, kieno „politinė valia“ surišo jiems rankas?“ – jau leidžia viltis, jog ikišioliniai teisėsaugos ketinimai, atitikę galimo dalies elito politinio susitarimo lūkestį pedofilijos skandalo organizatoriumi teisme skelbti Neringą Venckienę, byra į šipulius.

Dabar Neringą galima teisti tik už jos tėvų namo šturmo metu padarytus baudžiamuosius nusižengimus.

Bet kokie teisėsaugos bandymai užversti Neringai skandalo pagrindinę naštą, padarius ją pedofilijos skandalo organizatoriumi ir taip palaidoti bylą, tampa neįmanomi.

Gal ir anksti džiaugtis, bet nuojauta sako: esame liudininkai to, ko senai laukėme – šiomis dienomis pradėjo eižėti korumpuotos teisėsaugos kurptas Klonio pedofilijos bylos planas, kurios įgyvendinimu galimai uoliai rūpinosi pati L. Lavastė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-12-5 18:19

Valdas Vižinis sako: “Dabar Neringą galima teisti tik už jos tėvų namo šturmo metu padarytus baudžiamuosius nusižengimus.”
***
Valdas Vižinis yra visiškai DURNAS. Neringa nepadarė jokio nusižengimo, nes gynė ir gynėsi nuo ją užpuolusių BANDITŲ. Saugojo nuskriaustą mergaitę nuo sunaikinimo. Gal kalta tik tiek, kad neturėjo antgamtinių savybių tuos banditus išvaikyti.

Pritariu       2019-11-24 13:06

Su teisesauga daugmaz aisku kas ir kaip vyniojo. Bet kas uz verslo pinigu lagamino tuno “..sunteresuotų verslo struktūrų (užtikrinusių pedofilijos skandalo gesinimą informacinėje erdvėje, lėšas Stankūnaitės advokatams)”??? Ir koks ju motyvas tame mesle veltis?

Saulius       2019-11-22 23:48

Stasys „man įdomu iš kur semiasi autorius tokius teiginius ir tai jau ne pirmas kartas kai viešumoje paskleidžiama informacija apie tai ko Lietuva negali daryti su ta ponia Venskiene. Jei žmogus papuolė į šalį ir yra jos pilietis jam privaloma taikyti tos šalies įstatymus“
<—- Furmanavičių šeimos advokatas Valdemaras Bužinskas: „tiriant klausimus dėl Jono Furmanavičiaus nužudymo, N.Venckienė įgauna tam tikrą neliečiamybę, kadangi bet kokius įtarimus jai pareikšti reikėtų JAV sutikimo“
Garliavos istorijoje per daug neatskleistų mirčių.
2019-11-09, 16:29.  Justina GAFUROVA, „Vakaro žinios“
www ve lt/naujienos/kriminalai/garliavos-istorijoje-per-daug-neatskleistu-mirciu-1748354

Seni sukriošę       2019-11-20 22:07

bet pilni baimės. Seniai jau nereikia “vaikų” anei “palydovių”. Kas dar neaišku- Vencienės ir senukų filmuotus parodymus pavertė jų pačių apkalta. Senas metodas. Tas teisėjas išvis kita istorija, tik pasinaudota “šaudynių” proga. Nusenusi lavastiena kaip ir jos “darbdaviai”. Ir “metodai”. Bedantė teisėsauga. Na, švarkelis - vykdytojas - bet ir tas nekaip jaučiasi. Staigiai muitininką parsikvietė. Matyt, buvęs prieš tai neparodė “solidarumo” šioje istorijoje.

Iš tos baimės       2019-11-20 22:00

toks Čiuldė siūlo atleisti nuo bausmės Henytę už liudijimą prieš Venckienę. Turbūt visas pasaulis iš juoko aukštyn kojom apvirstų.

Pupa       2019-11-20 18:45

Dėl to šuns. Tikra tiesa, kad garsiausiai loja, kai bijo. O ypač, jei pririštas grandine…

-------       2019-11-20 18:20

Hmm, prisiminiau senovės egiptiečių patarlę: ,,Šuo garsiausiai loja, kai bijo.”

Pupa       2019-11-20 16:43

Taip, tikrai, į Šedbarą buvo bjauru žiūrėti. Jis lojo.

Tvankstas       2019-11-20 14:52

14:26 - Jūs teisus 100 nuošimčių - reikia rėkti, staugti, tada pabruka velnias uodegą.
Iš savo gyvenimo pavyzdžių kalbu - velnias bijo šviesos ir viešumos.

Tvankstas       2019-11-20 14:49

14:48 - peržiūrėjau tą laidą, esu pritrenktas Šedbaro ‘teisės išmanymu’, visiškai neturinčio ginčo kultūros, visiškai neišmanančio ginčo meno, nusileidusio iki visiško ‘zoon politikon’ (Aristotelis - politikos gyvulio) lygio - kalbėti teisingu LGBT jausmu ( prieš 30 metų tai vadinosi ‘teisingu komunisto jausmu’).
Bet kitur yra pagrindinė bėda - Šedbaras, kaip buvęs Konstitucinio Teismo teisėjas, sudergė teisę, išstatė ją lyg parsiduodančią kekšę, kurią galima vartalioti pagal įgeidžius, vien nevaldomu riksmu ir pašnekovo pertraukimu įrodinėjant savo neginčijamą ir besąlygišką savo ‘teisinį išsilavinimą’, paminant įvykius tikrovėje.
KOMEDIJA žiūrint ir klausantis ir TRAGOIDIJA (ožio giesmė) demokratijos teisei.

to "ne D"       2019-11-20 14:24

Tai jau taip. Ir taip aišku, akivaizdu, jog įžvalgaus proto advokatas “D” nesileistų į tuščią laiko švaistymą bandant “perauklėti-įtikinti” savo tarnybą vykdantį Kometo agentą-mozgajobą, kurio tyčinės ir kryptingai vykdomos, režimo naudai nukreiptos veiklos tikslai portale yra laibiau nei aiškūs.
Bet deja, yra beviltiškų naivuolių, kuriems vis dar neaišku.
Tokių nesusivokiančiųjų realybėje kvailelių pagrindu ir konstruojama butaforinės pseudo-valsttybėlės simuliakras su kičine lakuotos “diamokratijos” iškaba sparčiai yrančiame fasade.

Saulius       2019-11-20 13:54

s.m. <—- ne „D.“

Žodžio laisvė...       2019-11-20 13:48

Rimvydo Paleckio laidoje kur buvo kalbama apie Garliavos įvykius labai aršiai
savo tiesas įrodinėjo Šedbaras Vytautui Matulevičiui.Bet tas Šedbaro toks grėsmingas
ir įnirtingas,neduodant galimybės įterpti žodžio Vytautui Matulevičiui,tiesiog
tas Seimo narys lyg žinodamas tikrą tiesą, gina aršiai savo poziciją.O kuo jis čia dėtas?

s.m.ui       2019-11-20 13:26

1991.01.13 išpuolė atsidurti Maskvos Šeremetjevo oro uoste. Lankiau gimines gyvenančius Sibire, kur kažkada buvo išgabenti “į kurortą” ir bręstant Sausio įvykiams teko skubiai grįžinėti namo. Vilniuje tomis valandomis tankai traiškė lietuvius, o oro uoste televizoriai transliavo “Vriemia” propagandą apie mandagų “nacionalystū” tramdymą darbo leudies pageidavimu.
Pradėjau garsiai prieštarauti ir besibūriuojantiems keleiviams pasakoti, kas iš tiesų vyksta.
Staiga lyg iš po žemių išlindo tipelis, parodė Komiteto pažymėjimą ir labai mandagiai bet įsakmiai liepė eiti su juo “v služebnoje pomeščenije”.
Nesileidau į diskusijas su “mandagiuoju žmogeliuku”. ant visos salės visa gerkel lakoniškai pasiunčiau “sotrudniką” jo gimtaja kalba labai kokrečia kryptimi.
Labai nemandagiai pasiunčiau.
Tipelis tik pritūpė, susitraukė po nosimi sumurmėjo kažką tipo, “my ješčio vstrietimsia” ir dingo kaip dūmas.
Po poros dienų Vilniuje, gatvėje, tiesiog kaktomuša sutikau tą patį agentėlį.
Jis mane irgi iškart pažino, bet…
Nei mandagi, nei nemandagi diskusija neįvyko - gebistas akimirksniu apsisuko ant kulno ir dėjo į kojas tekinas. Nurūko kaip sprinteris.
Moralas tame, kad bendraujant su komitetiniais, tik “nemandagus” elgesys daro jiems efektyvų poveikį.

pupai       2019-11-20 12:46

labai, labai naivus galvojimas
būtent ant tokių pupų lengvatikystės ir išaugo režimo visagalystė

Pupa       2019-11-20 12:31

dėl stasio - šis žmogelis negali būti joks samdinys. Jis per bukas šiam darbui. Šitas žmogelis rašinėja iš neturėjimo kas veikti. Mieli kolegos, argi nesimato, kad neverta kreipti į jį dėmesio. Ar jo mintys kažko vertos? Juk jo rašliava - tuščias erzelėjimas ir beprasmiai išvedžiojimai.

Once       2019-11-20 11:52

Kad ir kaip norėtume, niekas (teisėsauga, parlamentas, vyriausybė, prezidentas) nepripažins, kad pasibaisėtinai melavo žmonėms. Pasakyti tiesą reikštų pripažinti, kad vastybė (buvo o gal ir yra) užvaldyta. Šalies vadovai tik marionetės kažkieno rankose. Dar daug metų mes, mūsų vaikai ir anūkai rašysime ant asfalto TIESOS.

Gaila,       2019-11-20 10:47

kad teisėsaugoje be jokios kritikos prigijo nuostata, kad , jei Drąsius turėjo pyktį, tai jis ir žudė. O nebuvo tirta, kad bent jau teisėją galėjo nužudyti Drąsiaus vardu kokie daktariniai, nes jis pasodino jų atžalą, dar ir didelei išpirkai kažkur nuplaukus. Ar tirti parodymai, kad Kedys neva buvo kažkieno sučiuptas prie Naruševičienės namų?

Ar a.a. teisėjas buvo be grieko?       2019-11-20 10:27

Buvo žiniasklaidoje užuominų dar prieš Furmanavičiaus nužudymą, kad jis neva turėjo kažkokių nemalonumų per vaikučius, vėliau užgniaužtų. Ar taip buvo?

Skvernelis su įtartina.aplinka       2019-11-20 8:12

švaisto valstybės lėšas Stankūnaitės apsaugai.Kas gali paneigti,kad dalis neišplaunama grupuotei?

KGB       2019-11-20 8:07

,vienija pedofilijos jėgos struktūrų herojus.Vienus palaiko,kitus nutildo.Reikia liustracijos.

stasys        2019-11-20 7:37

Sauliui > Vargiai tokios sutartys internete viešinamos , vienok man įdomu iš kur semiasi autorius tokius teiginius ir tai jau ne pirmas kartas kai viešumoje paskleidžiama informacija apie tai ko Lietuva negali daryti su ta ponia Venskiene. Jei žmogus papuolė į šalį ir yra jos pilietis jam privaloma taikyti tos šalies įstatymus , taip kaip piliečiu teisės ir pareigos Konstitucijoje veikia veidrodiniu principu . Man lieka klaustukas .. kaip Lietuva gali pasirašyti politinio turinio ekstradicijos sutartis su kitomis šalimis ir jas taikyti kriminaliniams nusikaltėliams (įtariamiems) , dargi savo pačios piliečiams . Ilgas hmm ... Kažkokia abra kadabra .. tuo verta butu susidomėti Konstituciniam teismui .. sako klausimus gali pateikti jau paprasti piliečiai ,ginant vieša interesą ..smile)

s.m.       2019-11-20 5:19

ko gero be reikalo užvažiavot ant komentatoriaus Sauliaus. Spėju, tiesiog vilkiška nuojauta kužda, kad tai begales gerų darbų padaręs Saulius D.
Anksčiau šiame portale nekomenatuodavęs, o dabar, ko gero, nepelnytai prilygintas sąsiaus šaikai.
Dėsni, prasilenkei su logika, - kol glušiukui mūsų senam pažįstamam advokatas lengvai mestelėjo porą aksiomų, parodydamas per kiek šviesmečių toli “diskutantai” yra vienas nuo kito ir kad diskusija su nuliu neįsibėgės, dar net nekvepėjo “skubios pagalbos” metimo sąsiui būtinybe. Tataigi.
Nors kategoriškai neatmetu ir galimybės, kad po Sauliaus niku kažkas iš sąsiaus turavotojų. Esam čia matę visokiausių stulbinamų “virsmų”.

dėsnis       2019-11-20 0:01

Kai trolis-saugumo agentas susiduria su kokiu aršesniu oponentu, nesileidžiančiu į planingai vykdomas “diskusijas”, kai imamas liksniuoti Įstaigos pavadinimas ir pernelyg pavojingai priartėjama prie esmės, tuomet Komitetas VISADA įjungia “mandagumo pamokėlių” pavarą.
Kvailiams tai daro “yspūdy”.
Bet kad vat mat- dar ne visi čia idiotai.
Ar ne taip “štazi-Sauliau”? smile
(Jeigu dabar tave ištiko nervinis tikas,kad liautųsi trūkčioti antakis, padaryk gramą. Pasitark su Šefu ir imkis plano “C”.)
Likėjimai smile

korektiškam veganui Sauliui       2019-11-19 23:34

Ir tamsta kai ką primenate.
Atstovą vienos padermės,
kurią kažkada labai taikliai įvardijo AtA R. Sikorskis.

pauliui       2019-11-19 23:24

Priminėt anekdotą:
Prancūzą, anglą ir italą surišę kankino versdami išduoti paslaptis; prancūzas ir anglas galiausiai išdavė, o italas, kad ir kiek kankinamas, — nieko neišdavė. Kai italą galiausiai grąžino į kamerą — prancūzas su anglu stebėdamiesi klausė, kaip jam pavyko neišduoti?... — italas atsakė: „taigi mano rankos buvo surištos“.
T.y., jei tamsta nenaudotumėt „šmaikščiųjų“ palyginimų žemiau juostos — ko gero, neturėtumėt ką pasakyti.

paulius Sauliui       2019-11-19 22:52

Negaliu jms uždrausti toliau murdytis toliarastijos gėrybėse.
Murdykitės. Tik ar mandagumo dezodorantai kažkuo pagelbės?
Komitetui tai tikrai patogiau dirbti tarp apkiautėlių.
Tegul ir toliau dulkina jums smegenėles.
Jeigu patiriate malonumą, tegul ir drožia jus visomis pozomis.
Tik gl vietoj dezodorantų įsigykite lubrikantų.
Bus dar smagiau smile

 

Skaitytoja       2019-11-19 22:49

Ameriką drebina Epšteino pedofilijos byla. Keičiasi politinis klimatas. Sunkus metas ateina vaikų skriaudikams.

Saulius       2019-11-19 22:29

„dėl trolio-agento štazio“
<—-
būtų puiku, jei ir pats nemarginuolizuotumėt portalo savo bjauriais (atseit vaizdingais) žodžiais apkaišyta komentarų kalba…

p.s.:       2019-11-19 22:16

nemenka dalis skaitytojų yra bukesni ir už redakciją smile

taigi.       2019-11-19 22:12

stasy, pripažink nors neitikėtina,bet akivaizdu, JAV įstatymai Venckienės atžvilgiu yra viršesni už šios teritorijos įstatymus. Grafienė panikuoja.

Saulius       2019-11-19 22:12

Stasiui: pasidomėkit, kokie yra Lietuvos įsipareigojimai pagal tarptautines sutartis dėl įtariamųjų asmenų ekstradicijos iš JAV — ir neteks stebėtis straipsnio autoriaus teiginiais.

dėl trolio-agento "štazio"       2019-11-19 22:01

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi.
su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę.
įsikalkite į naivias makaules:
agentas nuomonės neturi - jis turi užduotį.
“ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų.
nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du:
arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”.
tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius.
nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma.
saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui” sugeneruoja vis kitą IP kodą.
o va prieš rankinė trynimą kopmitetininkai būtų bejėgiai.
“nėra etatų”, sriūbauja redakcija ir adminas. “o bia to diamokratija svarbeu”.
sunku pasakyti ar tokia pozicija yra bukas naivumas ar tiesiog apkiautimas.
gal abi priežastys vienu metu.
kadangi redakcija neketina padėti skaitytojams, yra dar vienas pusėtinas vaistas:
su agentu nediskutuoti, bet ir neignoruoti jo.
tiesiog visiems nuolatiniams skaitytojams derėtų nuolat pasirūpinti šalia agento “štaziaus” pašiktų kruvelių patalpinti trumpas info žinutes,
tipo “toks ir toks propagandinis įrašas yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.”
AtA V. Bukovskij yra labai tweisingai kažkada pasakęs - “niekada nebandyk įtikinėti agento, diskutuoti su tokiu padaru - komitetiniai tai suvokia kaip silpnumą ir paskatinimą dar labiau stengtis.
su režimo agentais kalba trumpa:
į snukį ir kojos spyriu šiknon.
viskas.

 

Deivis        2019-11-19 21:48

Ta Lavastė tai KGB agentas. Pasidomėkit jos biografija. KGB nieko ne išleisdavo iš SSRS, o ši išvyko.

netikiu stebuklais       2019-11-19 21:27

Lovatiesė - tik sraigtelis, jokių savavališkų apsisukimų čia negali būti. Ir dabar galimai vykdo kažkokius ukazus, mėto pėdas, galbūt kad užmigdytų aukų budrumą, besiruošdama naujam antpuoliui.

Komentatorius       2019-11-19 21:20

Čia verta prisiminti, kaip “švarkelis” puolė teisintis ir aiškinti visuomenei apie savo jaunystės klaidą, kai “netyčia susifalsifikavo” kelių policijos dokumentai, o už tą “netyčia” buvo labai nereikšminga nuobauda…
Jeigu taip jautriai sureagavo, kas gali paneigti, kad su tais dokumetais buvo visai rimtas nusižengimas, bet “geri vyrai tada apsaugojo švarkelį” nuo didesnių nemalonumų...
Tačiau šitokie “apsaugojimai” lieka istorijoje…
Bet kada “negera informacija” iš saugyklos gali patekti viešumon, o tai jau - krachas…

stasys        2019-11-19 20:40

Sauliui . cit.” Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.” vargiai čia ka nors pridėčiau . Vienok problemos manau šaknis kieno teisė Lietuvoje aukštesnė Lietuvos ar Amerikos ?.. pasak autoriaus pastaroji gali iš dalies apriboti Lietuvos BK taikymą. ? Toks požiūris neteisingas ir pagal Konstitucija , galiu įdėti kita str. tik manau vargiai to reikia .

Saulius       2019-11-19 20:23

„maitini štazį savo dėmesiu?“
<—-
į diskusiją veltis, žinoma, beprasmiška; tačiau teiginiams, kurie kitiems skaitytojams gali pasirodyti teisingi, kontra-argumentus pateikti, manau, verta

sąsių būtina maitinti       2019-11-19 20:18

Negi nepastebėjote, kad sąsius kasdien vis labiau savitvardą praranda? Tuoj kažką įdomesnio turėtų leptelėti. Kažkada maniau, kad tai - niekaip nesusijęs nuobodžiaujantis pensininkas iš Panevėžio. Atrodo, kad klydau. Kažkaip jis čia susijęs.
Ir visiškai nusispjauti, kad jis perskaitys šį komentarą, nes jo elgesys vis tiek dėl to nepasikeis. Netrukus jis tikrai turėtų kažką įdomesnio leptelėti. Laukiu.

2030 metai       2019-11-19 19:51

Pagaliau išaiškėjo kodėl Venskė nebuvo įkalinta iki gyvos galvos už organizavimą žudyti nekaltus žmones. Pasirodo buvo susitarta su prokurorais pedofilais. Jie “išsuka” ją nuo atsakomybės, o ji nepaskelbia prokuroryne dirbančių pedofilų.

Sauliau,       2019-11-19 19:51

maitini štazį savo dėmesiu? Jam to ir reikia - pinigėliai byra. Boikotas!

Saulius       2019-11-19 19:37

stasys „Lietuvos Respublikos pilietė kuri _nusikaltimo_metu_ turėjo…“
<—-
Malonėkite pasiskaityti Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 straipsnio 1 dalį

stasys        2019-11-19 19:08

Sauliui .. Jei N.Venskienė turėtu Amerikos antra pilietybe tada sutinku , o kol to nėra ji Lietuvos Respublikos pilietė kuri nusikaltimo metu turėjo Lietuvos Respublikos pilietybę . Antra aš kažkaip negirdėjau kad N. Venskienei butu suteiktas politinės pabėgėlės statusas , todėl lieku prie savo nuomonės , jei galioja Lietuvos įstatymai o ne Amerikos . Galbūt yra apribojimai taikomi tiems keliolikai kaltinimo veiku kuriuos Amerika peržiūrėjo ir atmetė, bet juk tai reiškia kad sąrašas gali būti pildomas pagal naujai surinktus duomenis . Lietuvoje jau yra įsiteisėję teismo sprendimai kuriuose dalyvavę asmenys yra nuteisti kur kas minimas veikas .. štai čia ir atsiranda teisinis paradoksas ..kai kitos valstybės institucijos sprendimai tampa viršesnės Lietuvos ..teismu . Pabandykite pamodeliuoti situacija iš Lietuvos pusės žiūrint o ne Amerikos .

Šiaip,Lavastė būtų       2019-11-19 18:44

gana protinga moteris.Kas ten suveikė,kad ji parsidavė?Na,ir policijos,ypač Skvernelio vaidmuo,čia ryškiai per uolus.Už ką?

Saulius       2019-11-19 18:24

stasys „Lietuvos teisėsauga gali atverti naujas bylas N.Venskienei“, „ir pirmokui aišku , kad Amerikos teismo institucijos neturi galios Lietuvos teismams primesti kas yra teisėta pagal Lietuvos BK o kas ne“
<—-
N.Venckienė Lietuvos teismams atiduota pagal 4 kaltinimus. Todėl tik pagal 4 kaltinimus ir gali būti teisti. Jei „Lietuvos teisėsauga atvers naujas bylas“, dar prigalvos kaltinimų – juos pirmiausia privalės teikti JAV teimo institucijoms (kaip tuos keliolika teiktų, iš kurių JAV teismo institucijos paliko galioti tik 4), kad N.Venckienė būtų išduota Lietuvai ir pagal juos.

grumstas       2019-11-19 18:08

Ponui Nausėdai yra pateikta galimybė apsišvarinti nuo savo priešų- t.y tos grupės žmonių, kurie suinteresuoti , kad jį sukompromituoti, parodyti kuo blogesnėje šviesoje - tokios grupuotės labai gausiai veisiasi tokiose valstybėse, kur jos nekontroliuojamos ,kur veikia ne įstatymo galia , o telefoninė teisė, didelių  pinigų galia ir teisinis nebaudžiamumas , kur veikia dekoratyvinė parodomoji teisinė galia ir valdžia. Kas gali pasakyti: kodėl ir kaip buvo atrastas gen. prokuroras Valys dirbti Vilniun iš tolimo Užakmenės užkampio? kaip buvo ieškoma tokio ir tik tokio kompetentingo,atatinkančio tam tikrus standartus?, kuriam ir likimas pakišo po ratais moteriškaitę vilniaus gatvėje. Paprastas žmogelis būtų taip lengvai neišsikapstę iš to autoįvykio? O kaip vertinti, tai kad jis buvo pateikęs 39 kaltinimus Neringai Seime ir JAV paliko ti 4 iš pateiktų keliolikos? reiškia buvo apgaudinėjami ir Seimo nariai apkaltoje , galimai nekompetentingai tiražuojant ir interpetuojant kaltinimus Venckienei. Kas paskaičiuos Valstybės prestižui ir jos piliečiams padarytą žalą: materialią , moralinęir kt.? Kas atsakys? Kamuolys Prezidento kiemelyje.  Istorija moko , kad piktžoles reikia rauti be gailesčio; arba tu jas arba jos tave. Kito varianto nėra.

stasys        2019-11-19 18:02

Vl.Vižinis tikrai nėra sinonimas žodžiui visažinis. Pas žmogų elementariai neveikia kai kurie mastymui reikalingi pusrutuliai , todėl informacija Jis priima tik ta kuri guli panosėje ir tuo netenka abejoti . Jo teiginys cit.“ Dabar Neringą galima teisti tik už jos tėvų namo šturmo metu padarytus baudžiamuosius nusižengimus.“ Tokia minti galima suformuluoti kai labai norisi o tau nestovi . Lietuvos teisėsauga gali atverti naujas bylas N.Venskienei , jei atsiras naujos reikšmingos aplinkybės menamos „pedofilijos skandale“ . Manau ir pirmokui aišku , kad Amerikos teismo institucijos neturi galios Lietuvos teismams primesti kas yra teisėta pagal Lietuvos BK o kas ne . Tai pažeidžia suverenios valstybės pamatus ir suponuoja neteisinga prielaida jog Lietuvoje nėra nepriklausomos teisminės institucijos ..tokios šnekos prieštarauja Lietuvos Konstitucijai ,  bet gal Vladas Vižinis ne Lietuvos gyventojas ir jam nėra žinoma kas rašoma Lietuvos Konstitucijoje ?

bergždžios viltys       2019-11-19 17:33

Tiesiog vyksta persigrupavimas ir kuriama nauja strategija. Todėl sovietinės pornožvaigždės straipsniai yra tik tarpiniai, kad nebūtų vakuumo iki kažką rimtesnio sugalvos.

Ne taip greitai        2019-11-19 17:13

Dar palaukim, bus visko. Pamenu kaip Skvernelis, tada dar policijos vadas, siule vasario 16 minetojams bananu. Ji beje sustabde Grybauskaite, bent jau viesai. Be viskas taip paprasta, daug kas cia neaiskiai persipyne

Tvankstas        2019-11-19 17:07

Kas liks kuziavastėms, -ams ? Gyvenimą baigti savižudybe ?


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Fatima – pasaulinė Marijos sostinė, arba Popiežiaus Jono Pauliaus II galybės paslaptis

Kardinolas Joseph Ratzinger. Fatimos žinios teologiniai komentarai

Liudvikas Jakimavičius. Politinės stumdynės

Ramūnas Aušrotas. Ar nebus apribota tėvų teisė skųsti institucijų veiksmus?

Liudvikas Jakimavičius. „Amicus est Girnius, set magis amicus veritas“

Valdas Vasiliauskas. Lietuviško parlamentarizmo aukštumos

Nuo bačkos: „Freedom House“ politologas: Lietuva pagal demokratijos reitingą lieka stabilumo sala Vidurio Europoje

Andrius Švarplys. Apie politinę (ne partinę) kovą tarp laisvės ir karantino Amerikoje

Algirdas Endriukaitis. Retorinis klausimas: esame istoriniame kelyje ar dykumoje?

2020-ieji – Lietuvos Steigiamojo Seimo šimtmečio metai

Liudvikas Jakimavičius. Visų atsiprašau, kad negaliu nieko pakeisti

Tomas Čyvas „Iš savo varpinės“: „Prasidėjo rinkiminė ruja“

Ramūnas Aušrotas. Atsitiktinumas? Abejoju

Audrius Bačiulis. Pamenat, kaip kaltinot ministrą Verygą dėl pirkimų?

Liudvikas Jakimavičius. „Reikia lietuviams išmokti mąstyti švediškai“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.