Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Pedofilijos byla

Valdas Vižinis. Jei Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, tai kodėl žmonės iki šiol turi rimtų priežasčių manyti absoliučiai priešingai?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 20 d. 0:53

38     

    

Valdas Vižinis. Jei Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, tai kodėl žmonės iki šiol turi rimtų priežasčių manyti absoliučiai priešingai?

Neringos Venckienės tėvai gavo atsakymą prezidento. Ačiū už laišką. Nu, nieko negaliu padaryt – parašė Nausėda.

Prezidentas savo rašte atsipūtęs – girdi, ikiteisminius tyrimus Lietuvoje organizuoja ir jiems vadovauja prokurorai, kurie yra paklusnūs tik įstatymams ir Konstitucijai, o teisingumą vykdo teismai.

Su tuo, žinoma, sutiksime. Nurašyta nuo Konstitucijos. O toliau dėstysim ir faktus, kuriems vieta kitame reikšmingame dokumente – Lietuvos Antikonstitucijoje.

Taigi, mielam skaitytojui priminsiu: Seimo komisijos nustatyta – 9 prokurorai savo veiksmais (kuriuos kitaip nei nusikalstamais vargu ar gali vadinti) vengė pedofilijos bylos tyrimo ar netyrė jos. Tai darė pareigūnai, kuriuos prezidentas vadina paklusniais Konstitucijai. Prie tų devynių dar pridėčiau prokurorą R. Jancevičių, kuris baigęs teisinį šeimos persekiojimą ir patvarkęs kitus MGB reikalus, išėjo dirbti MG Baltic koncernui. Na, ir nuolatinį paklusnumą demonstravusį buvusį Kauno vyr. prokurorą Betingį, veržte besiveržusį atgal į Kauno prokuratūrą. Būti paklusnus, ne kitaip. Tai jo pavaldiniai metai iš metų paklusniai Konstitucijai sistemingai persekiojo Klonio gynėjus.

Taip šių bylos netyrusių įstatymui ir Konstitucijai paklusnių prokurorų pastangomis netirta byla atsidūrė teisme ir teismas primėmė taip trokštamą keliems elito dėdėms sprendimą – PEDOFILIJOS NEBUVO.

O mirtys? Niekai. Visko gyvenime pasitaiko: ir sumuštam paspringti ant ežero kranto, ir baloj paskęsti. Už šituos dalykus tegul atsako aklasis.

Dabar apie teisingumą, kurių vykdytojų gera dešimtis nušalinti nuo darbo. Už kalakutą ir eurus. Tai šiais, 2019-aisiais. O tada , 2012-aisiais? Kiek jų sprendimai kainavo tada ir kaip, jei ne klanu, juos galima buvo vadinti. Na, taip. Sutinku ne visi. Tačiau reikia būti labai naiviam, galvojant apie teisėjų korpuso tyrumą sprendžiant bylas, ypač – tokio rezonanso. Valstybinės reikšmės baudžiamojoje byloje. Ir apie valdžios interesą jos baigtumu: nieko tokio nebuvo, viskas išgalvota, žmonės raminkitės.

Teisėjai – neatsiejama valdžios dalis. Kitoks sprendimas – ėjimas prieš valdžią, t.y. pieš save – tiesiog neįsivaizduotinas esant tokiam teismų pažeidžiamumui, kuris klestėjo iki šiol, kol visuomenė sužinojo apie pirmus teisėjų kyšininkų nušalinimus.

Viliuosi, prezidentas pakankamai raštingas išvadoms – Lietuvoje Konstitucija tėra rašytinis dokumentas. Realius įvykius apsprendžia žmonių veikla.

Ir jei Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, kaip teigia atsiųstame rašte, tai kodėl žmonės iki šiol turi rimtų priežasčių manyti absoliučiai priešingai?

O jei kas mano, kad viskas sutvarkyta, tai tiems galiu atsakyti – Klonio įvykiai yra iš nesibaigiančių sąrašo. Ir atgyti gali dar galingesne jėga.

Kol nepaaiškės tiesa.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ona       2019-09-22 17:08

Dauguma apolitisku   rinkeju per parsidavusias   ziniasklaidos priemones mate ( anot posakio :  kad visa laika ziurint   i bezdzione ,  galima ir   paciam pavirsti   bezdzione)  ir   uzsiciklino pagrindinius tris   kandidatus.  O   is dvieju likusiuju   buvo   balsuojama daugiau   PRIES   KONSERVATORIUS . Is   dvieju blogybiu rinkom   viena.  Laimejo   prezidento   remejai   ir   taip   laiudis   savo   prezidento   nesugebes   issirinkti.  Matomai,  kad sekanciai kadencijai   ruosiasi   Grybauskaite   sugrizti,  nes tap   pat lankosi   JT   ansamblejoje su   Nausedais.

Nuogirdai       2019-09-21 21:03

Arūnas Paukštė nebuvo “vienas iš VSD darbuotojų”, o VSD vyriausias antiterororistinio padalinio vadas. Jo vaidmuo Snoro likvidavime yra menkas, daugiau netiesioginis - JAV nuolat siuntė info, kad per banką buvo atliekamos operacijos į vieną terorizmo rėmimu kaltintą valstybę. Daug reikšmingesnis jo įnašas į kitas, tiesiogiai su terorizmu susietas veiklas, kaip CŽA kalėjimai (tada buvo antiteroristų vado pavaduotojas), Abromavičiaus byla, V.Karaliaus gaujos byla, pagaliau, Eglės Kusaitės byla, kurioje jis pasižymėjo, kaip aktorius - musulmonas Daūdas. Net į suimtos Eglės kamerą su kitu antiteroristu - Stasyčiu, iki šiol dirbančiu VSD - atėjo nešinas dovanomis: maldų kilimėliu ir kt.

Youtube       2019-09-21 17:53

Taip atrodo tikri konservatoriai:
Candace Owens Gives A Speech. 2019-09-20
https://www.youtube.com/watch?v=eFIinYFG-eg

kas mūsų laukia? .       2019-09-21 17:45

gražių paveiksliukų galerija:


liaudiesmenas.livejournal.com


.

...       2019-09-21 12:42

Ne prezidentas raso atsakymus i laiskus , o padejejai .Prezidento komandai atrodo , kad gyvename teisines valstybes pagrindu , is inercijos . O prezidento mastymas , atrodo , teisingas , jei kviecia vyriausybe kartu imtis sugriauti “Gyvuliu uki “

stasys        2019-09-21 6:48

J.Ramanauskas pirma karta neturi ka pasakyti ir nuorodų į savo str. smile Gal vystyk ir ne taip blogai vertinčiau padėtį ? iš lėto į pirštu galiukus smelkiasi suvokimas kad laimės ir Tiesos negali padovanoti visuomenei, ji pati turi ja pasiimti ir tik tiek kiek norisi . Nežinau kaip atrodo ‘KGB-istinis mastymas’ iš šono žiūrint,bet įtariu kad to ir Jonas nežino ..juk Jis vis dar barškina klaviatūra pirštais ..ir mus visus čia džiugina savo minčių ‘perlais’ .

buratinas       2019-09-21 6:38

balsavom, balsavom ir vietoj šimonytės išsirinkom šimonytį.
ot pasisekė!

Ar galime tiketis TIE-SOS?       2019-09-20 23:25

Siuo klausimu nieko gero tiketis negalim.Prezidento aplinkoje isitvirtino Slusnys.Kazkuriame komentare skaiciau, kad jis lygtai yra seimos draugas.Reiskia tiketis issamaus tyrimo is naujo galimai nenusimato.Teks laukti kito Prezidento arba nepriklausomo gen.prokuroro, kas musuose is viso neitiketina.Cia mano nuomone.

Manau,       2019-09-20 23:03

pakaktų vieno - padorios teisinės sistemos. Po to pamažėl viskas stotųsi į savo vietas. Bet tai daryti reikėjo 1992 metais, kol dar nepalyginamai mažiau veikė didieji pinigai. Bet prie valstybės kūrimo vairo, ne taip, sakykim, kaip Estijoj, staigiai išsvajoto rojaus negavusi tauta, deja, ir to meto didžiosios dalies žiniasklaidos tūzų padedama, prisikvietė buvusius, kurie pradžioje vieni, o vėliau ir su kitais į juos panašiais ir pagraužė Lietuvos medį.

тикра вальстибе       2019-09-20 20:44

Великое Княжество Потемкиновское

Liepa       2019-09-20 20:16

Ne tik Nausėda su “tyraisiais” pro kur-orais gyvena “teisinėj valstybėj”. Ten be prezidentūros dvaro dar gyvena visokių swedbankių, ikėjų,, lydlų, maximų, norfų, delfių, lietryčių šeiminykai,  avuliai, dargiai, mgb-oltikai ir kitokie klanai, ministerijų, departamentų ir panaėių struktūrų fauna, rentom ir slypais sostinėj su nemokamais pagrabais apsirūpinę a lia “signatarai”, šiandieniniai seimo “tarnai” (o gal tranai?),  uoliais globalistais-liberastais patapę exkomunistai su savo atžalom ir bendražygių klanais, sisteminių partijų viršūnėlių atstovai ir pan. // Ne visiems mėlynas dangus, kaip sakoma. Kam riestainis, o kam tik špyga.// Eiliniam lietuviui konstitucijos “garantuojamos” laisvės ir teisės yra neįkandamos tiesiogine to žodžio prasme.//

Manau, kad       2019-09-20 19:34

jau prasidėjusiai rinkiminei kompanijai (kaip s.s. liga, plaukų kirpimas, ožkelių pasisakymai ir t.t.)nebegali tikėti niekuo, nebent popiežiumi.

Marginalas       2019-09-20 18:22

Jei Lietuvos prezidento pareigas einanti Gavrilova teigia, kad Prezidentas yra Konstitucijos Garantas, tegu paaiškina, kodėl Prezidentas negarantuoja nepriklausomų teismų ir prokuratūros teisinės atsakomybės už savo darbus? Kodėl visai nesimato jokio realaus „teisinio mechanizmo“ teisybei pasiekti, išskyrus EŽTT kažin kur užsienyje, bet ir ten su „savųjų“ desantu iš Lietuvos?
Jei Prezidentas iš viso nieko negarantuoja, kuriam galui reikalingas toks „garantas“?

dr. Jonas Ramanauskas joraml@yahoo.com       2019-09-20 18:03

to “stasys     2019-09-20 17:58” Tamstos yra kgbistinė mąstysena, net ir paaiškinus nepadės.

ah1       2019-09-20 17:54

viena sių levitacijos pagrindų rinkimai be pasirinkimo

DDD       2019-09-20 17:19

Šį straipsnį ir tos pačios dienos Oželytės interviu Delfyje vienija anti-nausėdiškumas dabar bei anti-nausėdiškumas prieš rinkimus. Gal ir straipsnių organizatoriai bendri? Visur pilna tokių straipsnių, slepiančių neviltį pralaimėjus Šimonyčiai.

stasys        2019-09-20 16:58

Jonuk ..greit atsiprašyk !! žmogus tik pradėjo dirbti o tu jau kabini savo makaronus ant ausų .Nepliurpęs čia nieku geriau imk pavaražyk iš Konstitucinio delno ka apie tokias konstitucines galias kalbama tame dokumente . Ar turi ir gali G.Nausėda imti vienasmeniškai tvarkyti teismus ir teisėsauga . ?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-20 16:40

Jei G.Nausėda galvoja, kad gyvena teisinėje valstybėje, tai jis tikrai labai DURNAS.

Al.       2019-09-20 16:27

Jei jis būtų ketinęs dirbti Lietuvai, tą būtumėm pamatę pirmą dieną. Būtų iškart pakeitęs visus jam priskirtus vadovus. Bet nuolatinė šypsena vietoj susirūpinimo bylojo, kad viskas tinka. Tik gerovės šiek tiek pridėkim. Sėdėkim savo vietose ir visi draugiškai sakykim čiuku čiuku - tegul galvoja, kad važiuojam į Gerovės valstybę.

Svoboda       2019-09-20 16:12

Беата Бубенец.Шаман для Путина.Что говорят жители Сибири на пути в Москву.2019-09-14
https://www.sibreal.org/a/30162457.html
Якутского шамана под охраной выпустили из психбольницы на сутки.2019-09-20
https://www.sibreal.org/a/30174823.html

>s.m.       2019-09-20 15:06

Būna visaip: sąžinė prabyla ribinėse situacijose, kurių daugelio numatyti negalime. Vilkimės.
Antra, jei tauta, jos kritinė masė, nepradės bijoti Dievo,
žmonių teismas neturės didesnės prasmės ir vertės, kadangi jis, koks griežtas bebūtų, neužkardina ir nešalina blogį kildinančios tikrosios priežasties.
Taip, tokia mąstysena nėra populiari. Tuo labiau ji - tikroviška.

Nuogirda        2019-09-20 14:56

girdėjau, kad ale nusižudęs buvęs VSD darbuotojas, po to advokatas Arūnas Paukštė, o greičiau nužudytas, arba priverstas nusižudyti buvo Snoro “nacionalizacijos” vienas iš vykdytojų, bet nacionalizacija buvo “liva” .....ta va…Ir dar girdėjau, kad jis nusišovė lygiai kaip Ūsas balutėje prigėrė.

Ožgrybių gaujos rezultatas       2019-09-20 14:50

Mažeikiai - 14 milijardų, Snoras - 6 milijardai, Ūkis - 4 milijardai, Paskola - 3 milijardai nuostolio. Independenco nuoma 2 milijardai nuostolio. Viso 29 milijardai. Gerai pavarė TULPĖ su OŽIU… kaip dabar jiems neskirti apsaugos, kaip nesaugoti už mokesčių mokėtojų pinigus?

Išvada       2019-09-20 14:44

Buvo bevalis Valys ir pedofilijos Lietuvoje nebeliko

O kiek Grybauskaitė kišosi į Snoro bylą?       2019-09-20 14:43

Kiek darė spaudimą prokurorams ir tyrėjams? Nieko sau, - užgrobi privatų banką, atimi iš akcininkų turtą, išvagi žmonių pinigus iš sąskaitų ir tai vadinasi norma?...nusigyveno Lietuva, visiškas dugnas.

Ar yra        2019-09-20 14:37

Lietuvoje mafija? Taip ar ne? Ar ypatingai idėjiniai komunistai gali staigiai persiverti ir tapti didžiausiais Lietuvos patriotais? Tai ar ne? Ar kgb agentai gali būti buvę ar jie išlieka agentais visam gyvenimui?

Sakau       2019-09-20 14:34

paklauskite senio Landsbergio, kur paslėpė Kiesų tėvo ir sūnaus nupjautas galvas

Algirdas       2019-09-20 14:32

Didesnių brudų ir nusikaltėlių, kaip konservatorių partijoje nesu matęs.

s.m. Norkūnui (Pritariame...)       2019-09-20 13:50

Apmaudu, bet jūsų apeliacijos į Dievą, adresuotos instinktų ir Mamonos vergams, netikintiems nei Dievu, nei šėtonu, jų prisipažinimo paskata tikrai netaps. Viena, kas įmanoma ir tiems gyvuliams suvokiama, tai kad juos su laiku dar gyviems esant kuo griežčiausiai nuteistų žmonių teismas.
***
O Valdas šaunuolis. Tokiame amplua atrodai daug geriau, negu kažkada juokdarių laidoje.

Rasa       2019-09-20 13:44

Tik elitas ir vagys gyvena teisineje valstybeje nes jie nelieciami . Paprastas zmogus zino kad nera teisines valstybes. Neturesi kysiams pinigu tai niekas neisgelbes ,priesinsi ,tai busi suzlugdytas.

Patarimas       2019-09-20 13:35

Ne Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, o trafaretinį atsakymą Kedžiams parašiusi asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja A.Bogušienė. Prezidentas gal nė neskaitė Kedžių kreipimosi į jį.Todėl jie turėtų rašyti ir rašyti PREZIDENTUI, ir prašyti atsakymo su jo parašu, o ne visokių bogušienių. Aš dar parašyčiau laišką asmeniškai pirmai poniai, taip maloniai visiems besišypsančiai ir besitariančiai įvairiais klausimais su vyru, ką jis pats pripažino. Ir dar parašyčiau Adamkui , kuris yra pavyzdys Nausėdai.

Ula       2019-09-20 10:59

“Ir jei Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, kaip teigia atsiųstame rašte,tai kodėl žmonės iki šiol turi rimtų priežasčių manyti absoliučiai priešingai?” Žmonės mano taip ,kaip matė: 240 policininkų,daužomus stiklus, aplink Neringos kaklą apsivijusias mergaitės rankas,abejingai stoviniuojančias su raudonu maišeliu vaikteises,agresyviai atrodančią antstolę,iš savo namų ištempiamą Kedį, išnešamą basą Kedienę, po kiemą tampomus žmones, Stankūnaitės advokatą nešantį klykiančią mergaitę...Matėme per TV iš džiaugsmo ašarojančią vaikų gynėją Žiobienę, psichiatrus Pūrą ir Slušnį porinančius apie teisingai atliktus veiksmus…. Ar tariamos gerovės valstybės autorius nematė to ką matėme mes? Ar tiki tuo , ką pats parašė atsakyme? Abejoju…., bet juk Slušnys yra jo šeimos bičiulis…. Tad ,ar gali būti kitoks atsakymas “teisinėje ” valstybėje? Negi Prezidentui dzin Kusaitės atvejis?

Pritariame Jums, gerb., Valdai,       2019-09-20 9:46

teisingai nurodėte, KAM IR TIK KAM tai buvo naudinga (todėl išskyriau kitus žodžius):  “Teismas primėmė taip trokštamą keliems ELITO DĖDĖMS sprendimą – pedofilijos nebuvo”. Kol šie padugnės, anuomet gerai suvokdami, ką daro nuostabios sielos mergaitei, ir jų “stogai” nebus įvardinti ir nuteisti, Lietuvos kūne nuolat žiojės klaiki (taip, klaiki!) kraujuojanti žaizda.
*********************************************************************
Dostojevskio metafizinė įžvalga, kad net vienos vaiko ašaros mokestis nepateisintų amžinos visuotinės pasaulio darnos, yra pamatinė krikščionybės nuostata. Drauge tai nuosprendis tiems, kurie tiesiogiai ir netiesiogiai dalyvvavo nusikaltimuose prieš Deimantę ir jos tėtį, Neringa ir senelius bei daugybę nelaiku ir nevietoje “pasimaišiusių” ir pašalintų liudytojų.
Visiems teks atsakyti prieš Gyvąjį Dievą, todėl tie, kurie dar vaikščioja po Žemę ir žino, kas ir kaip padarė šiuos klaikius nusikaltimus (ar patys juos įvykdė), teskuba prisipažinti, pateikti vertingus liudijimus. Išgelbėtų amžinybei ne tik savo sielas, bet ir neužkrautų naštos
(sunkios nuodėmės padarinių) savo vaikams ir proanūkiams.
Išmintingas ir atsakingas žmogus tik taip pasielgtų.
Dievas aiškiai apreiškęs, kas laukia nuskriaudusiųjų mažutėlius.
Netapkite didžiausiais savęs pačių priešais, nesirinkite šios klaikios lemties. Sukaupkite visą drąsą ir ryžkitės liudyti tiesą. Laimėsite amžinybę, o tautoje ims gyti dabar neužgydoma kraujuojanti žaizda.

teisingas straipsnis       2019-09-20 9:38

geriausi linkėjimai tikrai ,neapsišaukusiai kovotojai už teisingumą Lietuvoje, dabartinių laikų politinei disidentei Neringai Venckienei.

Birute       2019-09-20 9:19

Tiesa.Aciu

Nuomonė       2019-09-20 8:34

Straipsnis teisingas. Ir tiesa turėtų paaiškėti: kur abi mergaitės? Nuo ko saugoma, jei dar yra, panelė Stankūnaitė? Kodėl net Prezidentė nežinojo apie Deimantės likimą?Ir dar daugybė kitų klausimų - apie ištrintą atmintį, keistą neištirtų bylų baigtį, teisybės ieškančių persekiojimą  (pvz., senelių Kedžių, mergaitės gynėjų, prof. Bloznelytės ir taip toliau, ir panašiai). Visuomenė turi teisę pagaliau sužinoti visą tiesą.

demagogui melagiui štaziui       2019-09-20 8:31

Jooo, prokuratūros debilai ne manjakai- nepersekioja nekaltų.
Venckienei 34 “kaltinimų” punktus suraitė  ufonautai.

stasys        2019-09-20 8:00

V.Vižinis .. sako gali pasikartoti , o vat jei surasti kaltuosius tai to tikrai tikrai nebe pasikartos ? . Ta manija ka nors persekioti ne vienas Vižinis serga .. tokiu pilnos pakampės Lietuvoje ir jei tik kur užsūkį į koki tamsų skersgatvį ten būtinai surasi tvoras ‚ramstantį‘ pasiruošusi tau papasakoti apie tikra Tiesa ir kuo adv. Gintaras šlakstė ‘kalderyte’ bėgdamas, kaip Ją nešė keista poza ir aplamai kaip keistai atrodė ano burnoje kyšančios iltys . . Na tau mielas skaitytojau nuskils jei iš to skersgatvio paspruksite tik be piniginės ..ir su ‘ciela’ nosimi . Gali būti ir taip kad po dešimt metu vis dar naktį iš lovos pulsite kur nors bėgti ką nors gelbėti .. o ryte vėl nieko neprisiminsite ir gražiai šypsositės.  Ne mielas autoriau pasikartoti ta istorija jau negali , ne tik kad kita Lietuva bet ir demokratijos teisiu sąrašas ,po tu įvykiu, buvo papildytas labai svarbia pilietine teise-pareiga .. gauti į „kailį “ kaip atlygiu bandant vaikais manipuliuoti .


Rekomenduojame

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.