Pedofilijos byla

Valdas Vižinis. 8 pagrindiniai Lietuvos valdžios mitai, sukurti Klonio įvykiams ir brukami visuomenei

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 14 d. 13:40

51     

    

Valdas Vižinis. 8 pagrindiniai Lietuvos valdžios mitai, sukurti Klonio įvykiams ir brukami visuomenei

1 MITAS. Neringa padariusi sunkius nusikaltimus, už kuriuos turi atsakyti.

Tai korumpuotos teisėsaugos ir suinteresuotų tokia baigtimi informacijos priemonių (Lryto, MGM TV grupės, kelių asmenų LRT) viešųjų ryšių konstrukcija – dirbtinai formuojant visuomenės lūkestį, į kurį privalo atsižvelgti tiek teismai, tiek elgtis kitos teisėsaugos šakos.

Teisėsauga Neringai formavo visus įmanomus kaltinimus, kurių skaičiuojama 37. Tačiau Lietuva JAV teismui teikė 15, vėliau tik 6. Kitaip ekstradicija nebūtų išvis įvykusi.

JAV teismas 1,5 metų nagrinėdamas prašymą, atmetė visus Lietuvos kaltinimus, kuriuos buvo galima sieti su pedofilijos organizavimu – išliekančia neabejotina Lietuvos teisėsaugos siekiamybe. JAV teismas, pripažindamas kilusį visuomenės pilietinio pasipriešinimo Lietuvos valdžiai faktą, paliko tik 4 veikas, kuriuos galima laikyti ne kriminaliniais nusikaltimais o baudžiamaisiais nusižengimais, taip eliminuojant Lietuvos valdžios teisinio susidorojimo su Neringa Venckiene galimybę.

2 MITAS. Pedofilijos nebuvo.

Mitas kuriamas kaip bendrybė iš daugybės sudedamų dalių, kurių pagrindinis – nėra nustatyta Ūso kaltė. Tikra, kad Furmanavičiui, Stankūnaitei, Naruševičienei įtarimų dalyvavus pedofilijos nusikaltime teisėsauga netyrė, įkalčiai nebuvo renkami. Ūsui net pareiškus įtarimus byla nebuvo tirta, įkalčiai nerenkami.

Turėję tirti ir tikrinti visas versijas teisėsaugos pareigūnai operatyvinės veiklos metu surinktus įkalčius visuomenės informavimo priemonėse naudojo tik kaip patvirtinančius Lietuvos valdžios eskaluojamos pedofilijos nebuvimo versiją. Priešingos versijos įkalčiai į viešumą neteikti, į kitus su pedofilija susijusius klausimus teisėsauga neatsakinėjo. Kodėl staiga praturtėjo Stankūnaitė, kam Furmanavičiui tiek SIM kortelių, kas vyko su Naruševičienės dukra ir kt. Šie klausimai taip ir liko neatsakyti…

3 MITAS. Gydytoja Laima Plėšnienė – šmeižikė.

Mitas sukurtas teismo sprendimu. Labai svarbūs pedofilijos bylai gydytojos parodymai teisme privalėjo būti vertinami kaip liudininkės, tačiau gydytoja teisėsaugos patraukta baudžiamojon atsakomybėn ir nuteista kaip sakiusi netiesą, nesant tokių jos veiksmų suinteresuotumui arba motyvui. Su ja susidorota.

4 MITAS. Ūsas nėra pedofilas.

Teismo sprendimu sukurtas mitas. Ūso kaltė buvo nustatinėjama „nusikalstamo“ prokurorų neveikimo išdavoje. Pareigūnai tyrimo neatliko, įkalčių nerinko. Dėl „nusikalstamo pareigūnų neveikimo“, kuris buvo prilygintas tik aplaidumui, net devyniems prokurorams, turėjusiems tirti Ūsui iškeltus kaltinimus, taikytos bausmės.

5 MITAS. Žudė Kedys.

Teismas nėra nustatęs Drąsiaus Kedžio kaltės. Tokią prielaidą nuolat skatino visuomenės informavimo priemonės, remdamosi į viešumą tekinama policijos ir.prokuratūros nevieša informacija, kuri buvo pateikinėjama kaip D. Kedžio kaltės įrodymas. Ir kviečiant tokią informaciją komentuoti tiems, kas ją ir tekino.

Net ant rasto prie Naruševičienės namų pistoleto, priešingai, DĖMESIO, nei teigta prokuratūros, Drąsiaus pėdsakų neaptikta.

6 MITAS. Ūsas ir Drąsius Kedys mirė savo mirtimi.

Mitas nereikalaujantis pagrindimo.

7 MITAS. Mergaitė buvo tvirkinama Kedžių namuose.

Mitą sukūrė Neringą Venckienę persekiojantys žurnalistai. Teismas teigė tik ištrintą mergaitės atmintį.

8 MITAS. Teismas padės tašką.

IŠ NETEISĖS TEISĖ NEATSIRANDA.

Nebuvo tirti įtarimai Stankūnaitei, Naruševičienei, Furmanavičiui. Netirta Ūso byla.

Dėl tokio neveikimo atstatydintas generalinis prokuroras Valantinas, Kauno vyriausiasis prokuroras Betingis, devyni prokurorai gavo drausmines nuobaudas nuo papeikimo, pažeminimo pareigose iki atleidimo iš darbo.

Yra bendras teisės principas – iš neteisės teisė neatsiranda. Todėl pasiekti teisingumo teisinėmis priemonėmis nebeįmanoma.

Bet kuriam Lietuvos valdžią šioje byloje ginančiam ir drebančiam iš noro paduoti mane į teismą už šį parašymą, teigiu – TAI MANO NUOMONĖ.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

viskas parasyta       2019-11-17 22:16

respublika.lt janutienes str., kurio komentarai blokuojami

Jokūbėliui       2019-11-16 10:02

Jeigu Uso mirtis butu inscenizacija , “skandintu” ji ne saukste, o sukurptu kokia padoresne versija, juolab laiko pasitart ir inscenizuot turejo.
Padoresnę versiją, kaip ir kad Kedys švendre paspringo? Tam laiko jie dar daugiau turėjo, bet vis tiek gavosi kažkas klaikaus. smile
Seniai nustojau ieškoti prasmės šiuose įvykiuose “tarp eilučių”, kai pavyko perprasti tikrąjį mentų intelektinį lygį ir mentalitetą. smile

Dzeikas       2019-11-16 9:53

Ramirosui ir lik. pletku skleidejams:
Naudinga butu susilaikyti nuo kalbu “dedules” stiliuje “kas galetu paneigti”.
Marginalas jau svaiste ikrus a le “greiciausiai N. Venckiene nuzudyta, o jos “begimas” i JAV - inscenizacija” ir ne bet kaip, o su putomis ant nasru. Jo garbei pasakysiu ,kad prisipazino klydes.
Dabar gi jus nenorite mokintis ant svetimu klaidu ir kisate koja i ta pati mesla - kalbate ko nezinote. Ir vis todel,kad esate aukletas lietuvisku realiju,kai uz kvaila zodi nereikia atsakyti.
Jusu itarimas ir faktinai kvailas. Jeigu Uso mirtis butu inscenizacija , “skandintu” ji ne saukste, o sukurptu kokia padoresne versija, juolab laiko pasitart ir inscenizuot turejo.
Cia gi gana negrabus nuzudymas maskuojamas tiek pat negrabiai kaip nelaimingas atsitikimas.

Ramiros       2019-11-16 8:48

.... “vargu, 18:10”——aš irgi taip manau. Maniau, nuo pat pradžių. Jeigu kruopščiai visą informaciją apie tai paanalizuot, įjungus loginį mąstymą, tai ir priverčia taip manyti.

autoriui       2019-11-15 23:45

Prie MGB masinio dezinformavimo priemonių pridėkite DMN(“Kauno diena”). Ten irgi aktyviai pradėta dergti Venckienė. Ir šiaip bent jau dalykinių ryšių esama tarp MGB ir DMN, jei apskritai ne tas pats MGB per tarpininkus DMN nusipirko po Alfa.lt pardavimo.

vargu, ar Ūsas prigėrė       2019-11-15 17:10

Labai abejoju, kad Ūsas tada karvių šlapimo balutėje priburbuliavo. Labai jau viskas negrabiai padaryta, greičiau jau tai buvo mirties inscenizacija, kad pakeitęs tapatybę Ūsas galėtų pasislėpti. Nemažiau negrabi, bet toks jau mūsų, vis algas pakelti reikalaujančių, mentų lygis. Teko girdėti, kad Ūsas vėliau nusikankino nuo baisios ligos. ŽIV? AIDS? Nežinau, kiek rimtos kalbos dėl ligos, bet kad tada Ūsas liko gyvas, kažkaip nei kiek neabejoju.

habilitās       2019-11-15 15:49

  Už nuomonės turėjimą niekas neteisia, p. Autoriau, priešingu atveju, reikėtų teisti visus, nes visi (beveik) turi nuomonę apie Garliavos įvykius, net jei nelabai ir domėjosi, vien jau dėl to, kad tai rezonansinė byla ir sunku išvengti informacijos srauto, sklindančio iš įvairių šaltinių. Esmė  – kuo paremta nuomonė, nuogirdom ar faktais.
  Kai vakare įjungiau TV ir pamačiau reportažą iš Furmanavičiaus nužudymo vietos, kalbėjęs policijos pareigūnas tvirtino, kad nusikaltimas buvo kruopščiai suplanuotas ir įvykdytas. Ir tai yra faktas.
  Bet kuris asmuo, perskaitęs ar matęs nors vieną detektyvą, žino, kad nusikaltimas susideda iš trijų dalių: pasiruošimo, vykdymo ir pasitraukimo (įkalčių ir pėdsakų naikinimo). Konkretus pavyzdys yra H. Daktaras, kai sužinojo, jog atvyksta policija, spruko į Bulgariją, o turint omenyje, kad Interpolas jo ten neaptiko, tikėtina, kad turėjo netikrus asmens tapatybės dokumentus.
  Ką mums pateikė prokuratūra apie trečią nusikaltimo dalį Furmanavičiaus ir Naruševičienės nužudymo byloje? Tai, kad Kedys įvykdęs nusikaltimą, nuėjo į parduotuvę, nusipirko degtinės, nuvažiavo prie Kauno marių, pasislėpė krūmuose, pasidėjo šalia ginklą, t. y. nusikaltimo įrankį, išgėrė svaigalus, kadangi užkandos neturėjo, užkrimto šalia esančių lapų ir bekramtydamas užspringo bei mirė. Tokia nuomonę apie nusikaltimą turiu remiantis ta informacija, kurią pateikė policija ir prokuratūra.
  Retorinis klausimas: kodėl mane turėtų kas nors teisti?! O jeigu rimtai, tai įvykdęs nusikaltimą Kedys būtų pasislėpęs užsienyje, nusikaltimo įrankis gulėtų kur nors Kauno marių dugne. Čia ne mitus reikia skaičiuoti, t. y. veltis į visokias detales ir smulmenas, o reikalauti, kad Prezidentas priverstų prokuratūrą ir teismus tinkamai atlikti savo darbą, o ne pasakas sektų tautai ir pasauliui.

Ir peršasi išvada...       2019-11-15 13:44

Visos susijusios mirtys, visa ta plika akimi matoma neteisybė ir melas, eilė savo tiesioginio darbo šioje istorijoje nė už ką nenorėjusių atlikti prokurorų, dėdulės Landsbergio pavyzdys ir daugybė kitų detalių akivaizdžiai rodo tai, kad įsivėlę yra labai įtakingi žmonės. Tai kas gi tie mūsų valstybėje tokie purvini, bet tiek įtakingi žmonės, kad gali reguliuoti tiek faktinių, tiek nefaktinių valstybės vadovų, prokurorų, teisėjų ar policijos darbą!? Kažkas, kas leidžia sau viršyti bet kokias savo kompetencijos ribas, laisvai bei nebaudžiamai naudotis savo padėtimi ir įtaka nusikalstamai veiklai? Bei tam turi visus reikalingus resursus ir priemones? Ar nekrypsta jūsų akys į VSD!? Esamus ar gal net buvusius jos pareigūnus? Dėl visos šios skandalingos istorijos visas VSD turėtų būti išvaikytas vien už savo pareigų neatlikimą. Jie mažų mažiausiai turėtų prisiimti atsakomybę, kad tokie dalykai iš viso vyksta! Kažkodėl net abejonių nekyla, kad saugumiečiams prokurai po 37 nusikalstamas veiklas inkriminuotų daug lengviau nei dabartinei herojei…

Kas paskandino       2019-11-15 12:52

Ūsą ? Aišku, kad jo liežuvis. Ūsas pasakė, jog jei jį teis, jis viską papasakos. Net pats nesuprato, kokioje baisioje gaujoje jis buvo. Ta gauja sau šluoja kelią palikdama lavonus, o kaltę prirašo visai nekaltiems žmonėms. Tai kas valdo Lietuvą ? Ar nereikia susimąstyti kiekvienam piliečiui , pamatyti, kodėl tokia teisėsauga pas mus . Juk patikimiausi kadrai - tai stribų palikuonys ir KGBistai? Dar 75 metus? Štai kodęl mes taip gyvename ir pagal visus rodiklius esame labiausiai atsilikusi šalis ES.Kada suprasime, jog tas padugnes reikia vyti lauk iš visur, rinkti tik normalius žmones, be tokių baisių šleifų, o prezidentas turėtų būti ne nenutralua baldas, o dirbti teisingumui ir Lietuvai.

Pagarba Vižiniui       2019-11-15 11:51

Tiksliai suformulavo išmislus…

Valstiečius iš valdžios       2019-11-15 11:27

išvers taip pat Venckienės byla.Nes valstiečiai neatsiriboja nuo Skvernelio ir jo gaujos,kuri demonstruoja jėgą ir įtaką teisėjams.

Tai kas vis dėl to paskandino Ūsą,        2019-11-15 10:57

jauną, sveiką, stiprų 36-rių metų vyrą, balutėje prieš pat teismo posėdį!?
Kas buvo suinteresuotas, kad tame teisme nekalbėtų, kaip buvo perspėjęs?

Manyčiau       2019-11-15 10:57

jog yra dar vienas mitas , o būtent toks - eilinė Kauno (!!!) manikiūrininkė , neturėdama jokio užnugario,  surado tą teisybę prieš apygardos teismo teisėją , jos vyrą žymų advokatą ir jos brolį . žinomą Kauno kriminaliniam pasaulyje .

-------       2019-11-15 10:51

Teisingos įžvalgos.

,,aktyvesnis temai" (8:05)       2019-11-15 9:17

Čia jau diagnozė, nė daktarų nereikia smile .

stasys        2019-11-15 7:05

Dzeikui 2019-11-14 22:47.. Jus galėtumėte būti ir aktyvesnis temai .. o tai tie stasiai visai susuko protą.

sąsiui       2019-11-15 3:26

Matai, žmonės jau sunerimę dėl tavęs. Kad kaip tas “napoleonas” iš Piterio ko neprikrėstum, į Senvagę ar Ekrano marias kokių kūno dalių neišmestum. Ten vienas žmogus irgi dar prieš metus perspėjo, kad tas veikėjas yra pavojingas. smile

s.m.       2019-11-15 1:14

ger’as savo 22:20 analizėje praleido 4. versiją. Baimė. Gyvuliška baimė. Ne viename straipsnyje ir komentare žmonės aiškino, kaip lengvai tarnybos pakabina turinčius “madingų” polinkių. Triedalas, atidirbinėjantis komitetui troliu, pats save drąsindamas savo abrakadababromis, įsivaizduoja nustumsiąs atpildo momentą toli toli. Ir tuo pačiu metu paniškai bijo, kad tas “toli toli”, pasikeitus aplinkybėms gali būti vos ne po metų-pusantrų. Net propaganos sužaloti delfinariumo pusdurniai taip nesidrąsko, kaip šitas agentėlis. Potomu čto boljno ličnoe zadeto.

o esminiai mitai       2019-11-14 22:25

prie ruso buvo gyventi geriau
komunistai ir kgbistai nėra nusikaltėliai

T0mas J.       2019-11-14 22:18

Neteisinga gal rašyti kad šie mitai yra LIETUVOS VALDŽIOS.
Šie mitai yra sukurti JUODOJO TEISININKŲ KLANO, kurio išardymui ir sunaikinimui valdžia nededa jokių pastangų, o kai kurie aukšti valdžios pareigūnai yra prisidėję prie šio klano stiprinimo.

Rūta       2019-11-14 22:09

Dėkoju, p.Valdai Viržini, už drąsiai pareikštą akivaizdžią tiesą ir tamstai pritariu. Pagarba.

Dzeikas       2019-11-14 21:47

ger’uijui:
Ne neturetu. Nes tada jis ims kaitalioti nikus.
Dabar pamates ta nika gali teksto nebeskaityti, o keitaliojant nikus i verbalini sh visvien ilipsi ir batus isterliosi kol suprasi kieno komentaras.

Dzeikas       2019-11-14 21:40

PS.mitu mitui:
Keisciausia kad tokie dalykai vyksta ne 3, ir net ne 13, o bemaz TRECDALI AMZIAUS!
Tai cia jau prasmes kaip is “promokaskes”(sugeriamo popieriaus) herbini popieriu gaminti, ar kaip sakydavo NKVD operatyvininkai “is sudo kulkas lipdyti”.
Seniai laikas ta valstybe kanalizacijon nuleisti patraukus vandens nuleidimo sverta daug kartu. Tai toksiska jau gerokai uz kriaukles ribu.

Dzeikas       2019-11-14 21:34

mitu mitui:
Lietuvos “Temide” mulkina kiek kitaip. Kaip jus teisingai pastebejote ji deda skersa ant teisingumo, jos uzdavinys ne teisinguma uztikrinti, o neleisti nustumt nuo materialiniu vertybiu (pajamu iplauku ir sukapto, greciau vogto, turto) monopolio.
Bet daro ji ne taip tiesmukai kaip jus vaizduojate. Istatymu ydingumas maskuojamas ne tiek juridinio legalumo reikalavimu, kiek teisiniu proceduru ignoravimu. O dazniausiai tu 2-ju kombinacija.
TAIP PAT istatymo formuluotemis kurios priestarauja viena kitai vos ne tame paciame sakinyj.
Lietuviskos Keliu Eismo Taisykles tai apskritai teisininkui skaitosi kaip paskvylis ar komedijos zanras. Kuria formuluote vadovautis renkasi byla nagrinejantis teisejas matyt vadovaudamasis atsakovo ir ieskovo “argumentu” svarumu.

taip,        2019-11-14 21:25

režimo propaganda nėra nuomonė

ger'ui       2019-11-14 21:24

visų pirma portalo redakcija turėtų gerbti skaitytojus ir tas nuostatas kurias viešai deklaruoja bei šalinti piktybinio trolio rašliavas be ceremonijų ir padūsavimų apie mitines “diamokratijas”.

štaziui       2019-11-14 21:22

Jau nerimas drasko ? Ne prieš gera ...

ger       2019-11-14 21:20

Pabarimai stasio nesutramdys. Juk matote - jis išprotėjo tiesiogine šio žodžio prasme. Ką tai reiškia? Tik tai, kad tos bylos baigtimi jis suinteresuotas ASMENIŠKAI. Kokie galėtų būti motyvai? 1. Gal jis pats pedofilas. 2. Gal jo šeimoje yra pedofilų. 3. Gal jis kaip nors per giminystės, draugystės, tarnybos ar kt. ryšius kaip nors susijęs su korumpuotais ar tiesiogiai susitepusiais valdžios ar teisėsaugos atstovais. Gal tai būtų tas siūlo galiukas, už kurio timptelėjus išaiškėtų tiesa? Vakar kažkoks žmogus atpažino, kad tai pensininkas iš Panevėžio, kažkoks buvęs valdininkėlis. Bet daugiau pasakyti pabūgo - atsitraukė. Tai irgi šį tą sako. Gal šiame portale lankosi ir panevėžiškių? Daug ką galima išsiaiškinti net per FB draugus. Būtina tą stasį stabdyti, kol iš paniškos baimės dar ko nors nepaskerdė. Šioje byloje tai nebūtų naujiena.

mitų mitas Nr 001       2019-11-14 21:10

režimo apologetai nuolat kartoja:
“tiaisinė valstybė yra tokia, kurioje yra įstatymo viršianyė”.
melas!
įstatymo viršenybė buvo nacių reiche, stalino sovietijoje, įstatmo viršenybė yra ir š. korėjoje.
Holokaustas buvo vykdomas pagal įstatymus, gulage milijonai kentėjo ir buvo nužudyti pagal įstatymus, bėgančius iš Rytų Berlyno ir žudė pagal įstatymus, kim čin iras korėjoje irgi vykdo žveriškumus pagal įstatymus.  ir vsio zakonno?
Venckienė irgi terorizuojama pagal įstatymus.
ką nuslepia, ką nutyli lietuviškasis chuntos režimas?
režimp propaganda slepia tirąją klasikinę Teisinės Valstybės apibrėžimo formuluotę kurią, beje, galima rasti kiekvienos civilizuotos valstybės teisės studijų vadovėlyje (tik ne Lietuvos):
.
“Teisinė valstybė yra tokia kurioje įtvirtinta Teisingumo viršenybę”.
ne nusikaltėlių ir ne pusgalvių debilų “politikų” ar oligarchų statytinių priimtų “įstatymų” o Teisingumo viršenybė yra teisinės valstybės pamatas.
įstatymai gali būti ir neteisingi, įstatymai gali būti net nusikalstami, o Teisingumas yra Teisingumas.
jis negali būti neteisingu.
visi kiti mitai gimsta iš melo apie tiaisynę valstybę kurioje įstatymo viršianybė yra uber ales.
šūdai ir myžalai, o ne teisinė valstybė yra Lietuvoje.

Regbgd       2019-11-14 20:29

Bravo, perskaičiau ir pasirašau po kiekvienu žodžiu! Dabar lauksim atodūsio iš  valdžios. Prasidėjus Sąjūdžiui visi būtume supuolę į gatves palaikyti Neringos, dabar nebe taip, nebetikim

arturas N.       2019-11-14 19:50

aciu Valdai uz tokius straipsnius….as,kaip Tamstos klases draugas galiu pasakyti,kad esi LLietuvos Patriotas….tik yra Homo-Animalus kurie praplautom smegenim tiki ka raso gebelsines propagandos propaguotojai,manau daugeliui cia aiskinti nereikia….SEKMES…..

stasys        2019-11-14 19:18

Tvanksai ..užduok konkretu klausimą . Seimo narys turi teisine neliečiamybę nuo teisminio persekiojimo , bet jei nevykdo teisėsaugos teisėtu reikalavimu ..bananas per nugara irgi šviečiasi kuo puikiausiai . Ka jus ten pas save sau į arbatą pilate ?? gal pasidalinsi ..?

Tvankstas       2019-11-14 18:06

Iš Alko.—-Vėjus rašinėja ‘stasys’, bobučių lygio pletkus atkakliai kartoja, netgi pradeda reikalauti : ‘nesugebėjimas sau atleisti tapus tos bylos priverstine auka’.
Baisiausia visame paidofilijos skandale, kad tokio pačio proto kaip ‘stasys’ dalyviai teisėsmaugininkai, įjungę kvailio pavarą juda per žmonių likimus plentvoliu.
Advokatas Černiauskas NEŠĖ DEIMANTĘ, tai yra nufilmuota ir tai matė visi, kurie žiūrėjo tuos vaizdus. Teismas priėmė nuosprendį kaip paidofilijos kondomas, apsaugodamas adv. Černiauską nuo grubaus advokato etikos pažeidimo, taip atsitiktų, jei teismas pripažintų NEŠĖ, kuris kainuotų bent 1 metus sustabdytą adv. Černiausko veiklą.
Matoma tiesa paversta teismo melu nuosprendyje su adv. Černiausko karjeros išgelbėjimu.
Dabar dar dviejų įtarimų Neringai, įvykdžius nusikalstamas veikas – prieš Stankūnaitę ir pareigūną.
PIRMA, N. Venckienė turėjo tą dieną NELIEČIAMYBĘ kaip teisėja.
Neringos negalėjo liesti nei Stankūnaitė, grabaliodama Neringą, nei pareigūnas, užsukdamas Neringai ranką, viršijo pareigybinius įgaliojimus, visi jos (Neringos) veiksmai yra būtinoji gintis.
Vien pagal tai Neringa turi būti išteisinta.
Aplamai, ar Stankūnaitė turėjo teisę įeiti į Kedžių namus ?
Ar raudanti Deimantė norėjo eiti su Stankūnaite, jei priešinosi jai, kaip motinai, ar apsivijusi Neringą, norėjo likti Kedžių namuose ? Kodėl niekam iš ‘Garliavos šturmo’ vykdytojų nerūpėjo mergaitės noras, kodėl nepaisyta žmogiškumo ? Tai naudinga tik paidofilijos skandalo užgniaužimui ir mergaitės vėlesniam sunaikinimui : ar bent protiškai vaistais, ar visiškai sunaikinant gyvastį.
Todėl ir negaunamas atsakymas jau aštunti metai : ar dar gyva Deimantė ?
Visas ‘Garliavos šturmas’ neįmanomas nesuklastojus ankstesnės bylos eigos, panaikinant paidofilijos faktus, jų netyrus ar turimus duomenis atmetant besąlygiškai, kuriuos atlikus įtariami Stankūnaitė ir Ūsas būtų pripažinti kaltais (ko verta prokurorės Čivinskaitės veika, pateikiant Ūsui ikiteisminio tyrimo medžiagą susipažinimui), ir Stankūnaitė, kaip motina, patiekdavusi savo dukrą paidofilui, -ams, turėjo prarasti motinystės teises ir susitikimus su dukra.
Matyt ‘stasys’ prieš savo proto mirtį nors prasidraskyti gali, spjaudalais tenkinasi.

staska,       2019-11-14 17:54

čia tau ne jomarkas,žmonės svarsto labai rimtus dalykus .O pats virtai įkyriu klounu ,fu.

stasys        2019-11-14 17:19

Petriukas .. jei tamsta gyvenime nebandė pinti vyžas .. tai iš kur Jums suprasti kaip autorius masto .?  Gal žmogus nudistas -prisiekęs ir pimpalai jam kasdieninis vaizdelis .

Ramiros       2019-11-14 17:15

Labai teisingai Valdelis pautaravojo. Taip, tai jo nuomonė, bet tokią nuomonę turi nemažai tautiečių, tame tarpe ir aš. Atsiverčiau “tiesos.lt”, pamačiau šį straipsnį. Galvojau, kad, gal, nebus čia tokio dundukėlio/bildukėlio, mažiuko, nes iš mažosios. Na, kur tau, boba devintine, sėdi jie čia nuo pat pradžių. Daug dirba nabagėlis, ir kada jis miega, nes dieną naktį budi. Jeigu jis ne už pinigus, tai sakyčiau, kažkas su juo ne visai ... O dėl mitų, tai taip, visas tas jovalas susideda, mano manymu,iš to ... Paminėtas Vaidas M..  Ar tiesa, kad tą mintį įteikė tokia “žurnalistė” L., kitai panašiai K., o toji nuvykusi į Klonį tokią “žinią” paskleidė ? ....  Jeigu tai tiesa, tai aiškus buvo noras nukreipti dėmesį nuo tikrojo “trečiojo”, kiek supratau, fotografo ....Kiek prisimenu, kai išgirdau tą versiją, rašiau komentarą, ragindamas nekreipti į tai dėmesio, neužkibti ant to kabliuko…

ne viskas       2019-11-14 16:51

Buvo dar pusaklis Ivanauskas, atseit, žudynių bendrininkas, kažką šaudęs kartu su Kedžiu.

Petriukui       2019-11-14 16:48

PATS SAU MELUOJI IR PASKUI PATS TUO STEBIESI.Ar gydytojos kabinetas-vieša vieta?.Tai ne vienas ir ne du tą daro kiekvieną dieną.

Deivis       2019-11-14 16:44

Pedofilų klanas tai Lietuvos teisėsaugos “elitas”. Jūs juos atpažinsite iš jųjų darbų. Viskas ant delno.

Petriukas       2019-11-14 16:25

Viską žino Vižotas. Atrodo, kad skaitydamas bylas rašė straipsnį. Nepamiršo ir Plėšnienes, kai Usas jai prieš nosį mojavo pimpilu. Daug metų pragyvenau, bet tokios nesąmonės iki to įvykio neteko girdėti. Mačiau tik dauną tai viešai darant, bet Usas atrodo nebuvo daunas, bent medikai to neteigė.

Dzeikas       2019-11-14 16:06

Dr.J.Ramanauskui:
Perskaiciau tamstos straipsni “ekspertuose”. Mano poziuriu per daug klausimu pabandete apimti viename straipsnyj. Gavosi ismetytai, nenuosekliai. Patys argumentai svarus.Neturiu ka pridet.
T.y. sutinku kad Lietuva nedemokratine ir neteisine valstybe.
Skiriasi tik musu motyvai del ko ja tokia laikome.
- Jus del “yra įgyvendinta NELYGIŲ ir NETIESIOGINIŲ rinkimų teisė”.
- As manau del nebrandaus tautos mentaliteto ir bendrosios morales stokos, taip pat pseudo patriotines, kazkuria dalimi net nacistines indoktrinacijos apie tautos primata pries zmogu ir valdzios pries Teise.
Jusu poziurio neneigiu. Jo itaka yra, bet jusu smarkiai pervertinama. Skaiciai cia gal ne vietoj, bet jo itakos faktorius daugiu daugiausia 5%. Jei teise butu tautos siekis jis butu eliminuotas ir galiausiai istaisytas. O stai esant atvirksciajai situacijai kaip parode nacistu atejimas valdzion Vokietijoje “lygiu ir tiesioginiu rinkimu teise” labai greit isverciama i savo priesingybe. Arba tos pacios Liberijos (valstybe Afrikoje) kuria ikure negru iseiviai is JAV apsiginklave paciomis progresyviausiomis Amerikos tevu ikureju idejomis istorija.
Neikursi teisinguma visuomeneje kur nera jos porekio. Gero gyvenymo - yra ir tas poreikis uzgozia visus kitus.
Ta beje suprato ir naujasis Lietuvos prezikas ir groja tautai patinkancia plokstele “geroves valstybe”(taip, taip - visiems)

...       2019-11-14 16:06

Žaviuosi Vižinio aktyvia pozicija ir tuo, kad dalijasi savo įžvalgom, kurias labai įdomu skaityti.

ah1       2019-11-14 15:44

o kas tuos mitus sukūrė?

Valio.       2019-11-14 15:34

  Galima vertinti 10 balų. Valio.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-11-14 15:27

Neringos sugrąžinimas pašalinio stebėtojo akimis
http://www.ekspertai.eu/neringos-sugrazinimas-pasalinio-stebetojo-akimis100039/

Tvankstas       2019-11-14 15:25

Puiki mitų santrauka. Dėkui Vižiniui. Dėkui ir Joanai, už dar vieno mito sugriovimą.

Joana       2019-11-14 14:38

Nepaminėtas dar ir grubiai brukamas DEVINTAS mitas, siekis dirbtinai prilipdyti Vaido Milinio nužudymą prie šios istorijos. Mergaitė pasakojimuose minimas Aidas, ar Aidis, jokių būdų ne Vaidas. Štai jums pamąstymui ištraukos iš buvusio Kauno kriminalinės policijos viršininko Juozo Leščiukaičio telefoninio pokalbio”
Apie ką byloja šis pokalbis, spręskite patys. Tai tik mažas fragmentas. Juozas Lesčiukaitis - Albinutei 2012-03-25 11:31:05”: J.- Niekas čia, žinok, neišsigalvojama. Čia tik tai va tą, teismo pirmininko…
A.- Milinio.
J.- jo, žmona, jos tą sūnų nužudė dėl tėvo nusikalstamos veiklos.
A.- tai va.
J.- jis buvo pažadėjęs su tėvu pašnekėt, paėmė pinigus, supranti, kad padarytų kažką tiems žulikams.
Tas tėvas nepadarė. Tai va.
A.- tai va, aš šito labai nepakenčiu. Jeigu žmogus kaltas, tai tegu jis atsako, o ne jo vaikai.
J.- O jinai, matai, sugalvojo, nei ji viena sugalvojo. Jinai sugalvojo visą šitą nužudymą pakišt po
Venckiene; supranti, kad cia pedofitai nužudė.
A.- suprantu, suprantu.
J.- žudikas yra sulaikytas sausio mėnesį. Nieko bendro nėra su ta pedofilija. Visiškai.
A.- tai va, kam jį apšaukė ant visos Lietuvos, kad jis pedofilas, tas Vaidas.
J.- Tu supranti, jį neapšaukė tuo veikėju. Nu, bet supranti, bet tie veikėjai ir pasinaudojo po ta ...
A.- situacija.
J.- pedofilo etikete, jo, visi pasinaudojo pedofilais, tie kiti žudikai, ir nukentėję. Ir čia, matyt, ne pirmas
kartas dar bus.
2012-03-25 16:47:01 860040426 227D
Juozas - Algiui
Nuo 06.40 iki 07.32
...
A.- aš negaliu suprasti, kas čia darosi.
J.- čia darosi tai. Kas liečia Milinio nužudymą. Reiškia, jis nužudytas visiškai dėl tėvo veiklos.
A.- mh.
J.- šitas žudikas sulaikytas sausio mėnesį. O Milinienė visą šitą reikalą pakišo, kad užitušuoti, supranti,
kad nuslėpt tą pedofiliją, pakišo po Venckų situacija šita. Padarė reklamą dukrai Eurovizijoj. Supranti?
Užuojautą sukėlė, supranti?
A.- mh.
J.- kas ten per boba, tai bliacha mucha, neįsivaiz… Nu aišku, ji veikia ne viena, saugumiečiai jai padeda, ir
teisėjai, ir prokurorai. Nu, vienu žodžiu, savas žmogus tarp savų.
A.- mh.

O TAI MANO NUOMONĖ       2019-11-14 14:33

net ne teisininkas aiškiai, trumpai, suprantamai paneigė šiurpias melagienas..Ačiū V.Vižiniui.

stasys        2019-11-14 14:17

grumstas ..čiut ne arija “laisvės paukštei” ..

stasys        2019-11-14 14:14

Autoriui niekas netrukdo ta sarašėlį ir ant kaklo pasikabinti einant į miestą . Niekas jo juk neprašo pagrįsti argumentais kodėl jam šviečia mėnulis per užpakaline fortke ..  Delfis rašo kad ledai pajudėjo ir prokurorai leido aplankyti tėvams N.Venskiene ..tiesa tik per stiklą.

grumstas       2019-11-14 13:56

Ačiū,  Valdai, už pilietišką principingą poziciją , kurioje nepabūgai pasakyti savo nuomonės , neatsistoji po medžiu - neapsimeti, kad tai tavęs neliečia . Svetimo skausmo nebūna.  Ar Lietuvoje tik tiek belikę drąsių , sąžiningų piliečių, žmonių, kurie atėjus sunkesnei valandai pasislepia po šluota. Tai kas bus , jeigu bus dar rimtesni išbandymai , kaip 40 metais?

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.