Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Profsąjungos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Ugdymo politika, Ministerijos

Valdas Vižinis: Gerb. J. Petrauskiene, TU GALI

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 15 d. 23:33

13     

    

Valdas Vižinis: Gerb. J. Petrauskiene, TU  GALI

Jėgos ministrė, jėgos ministrų kabineto narė vadovaujama jėgos ministro pirmininko… nuolat besišypsanti, tiesa, kiek mažiau, kai kalbama apie vyro sėkmes ŠMM skelbiamuose konkursuose. Jos pagrindinis atradimas – mokytojais manipuliuojama (ČIA). Ir ,aišku, manipuliatoriai – mokytojų profsąjunga, dešimtmečiais tobulinusi streikų skelbimo tvarkas, tiek darbo su žmonėmis eigas.

Gerb. J. Petrauskiene. Padarysiu dar vieną atradimą jums. Priešintis valdžios savivalei, visokioms reformoms, be reformuojamų nuomonės įsiklausymo – profsąjungininkų antroji profesija. Ir jie tai daro puikiai ... sprendžiant iš jūsų žodžių.

Gerb. J. Petrauskiene. O juk šios profsąjungos trofėjų tarpe yra ir ministrų galvos, nekalbant apie direktorių. Jų net neskaičiuosim.

Gerb. Petrauskiene. Streikavusiems mokytojams jūs jau joks autoritetas ir jūsų ministrų pirmininkas, ir partija, kurios politine jėga remiatės irgi tiems žmonėms nebe partija. Ir jau nebebūsite. A ... o juk ir tėvams. Neraminkite savęs. Jie su mokytojais. Patikrinta daugybės streikų istorijų.

Gerb. Petrauskiene. O ar žinote, jūs gaunate atlyginimą už savo nuolatinę šypseną, jie už streiko dienas – ne. Ar žinote, kokias emocijas jiems keliate? O gal tyčia keliate?

Gerb. Petrauskiene. Mokytojai taip ... Kelios savaitės ir gali pritrūkti jėgų, tačiau jų pilietinį neklusnumą jau užsidirbote viso savo ministravimo metui.

Gerb. Petrauskiene. Patarimas.

Užuot laisčiusi benziną į laužą, verčiau pasikvieskite streikuojančių atstovus. Išklausykite ir atsižvelkite. Taip gal išsaugosite nors kokios pagarbos jums likučius. Žinoma, jei jie yra. Jei nėra – nekvieskite. Nulaužkite juos. Ir kitiems ministrams po jūsų užtaisykite išaugusią tiek skaičiumi, tiek dvasia profsąjungą.

Gerb. Petrauskiene. TU GALI

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kad       2018-11-17 16:21

ne valstiečiai tą galimai formavo?Urbšys pats viešai sako lyg,kad premjerą valstiečiams pristatė?Karbauskis sakė į vyriausybės formavimą nesikiš?Tai galimai dėl to,kad valstiečiams tik susikūrus pajėgumų ir taip trūko?

Raigerdas >Protingasui        2018-11-17 14:08

Čia toks vienas apsiprotingavęs komentatorius T.S.N. 2018-11-16 20:12 rašo dar to sovietiniu laikotarpiu prisigaudytomis frazėmis, kurių jie niekaip negali atsikratyti: “Raigerdasai, tau iki V. Vižinio, tai kaip atbulam dviračiu iki Amerikos.
Esi senas dvesiančios chuntos gynėjas- daug metų visiems drąskei akis, mūru stodamas už Kailių Fabriko Rezidentę, dabar drauge su kita dūra “Agne” abu esate prisiekę kolchoz-gestapininkų,(ta prasme “profesionalū!”) didžiausi užtarėjai. Kaip aiškūs uolieji režimo bobikai gal ir nestebinate. Stebina tie idiotai kurie tau ir porininkei pusgalvei aviai rankutėmis ploja ir nykščius aukštyn kilnoja”.
Rusijoje dažnai, ypač tarp raudonosios armijos kareivių ir karininkų, buvo plačiai naudojama frazė:“Tebe do seržanta lyček, kak do Ameriki doletet i Reiganu ruku požat”. Krymnašistai Ukrainoje ir kitokie separai, tą pačią Ukrainos valdžią vadina CHUNTA, FAŠISTAIS ir t.t. Tai iš kur tu, RAUDONARMIETI, rašai? Nejaugi iš Vilniaus? Tai, gal dar mokytojas esi, ar kiemsargis? Tai tu irgi streikuoji? Sunkūs laikai tau atėjo, kad nutarei tą dvesiančią chuntą nuversti? O kodėl garsiai nepareiški savo nuomonės per “Laisvės TV” su Andriumi Tapinu? Jis irgi kovoja su ta “dvesiančia chunta”, tai kodėl jo nepalaikai? Išmušė tavo valanda, jaučiu, tai kada laukti “Auroros” salvės revoliucijos pradžiai? O kai nuversite tą “dvesiančią chuntą”, ką statysite revoliucinio gelbėjimo komiteto PIRMININKU ar PREZIDENTU?

triguba šypsena       2018-11-17 12:13

tas Petrauskienės maivymasis - tiesiog vieno Vilniaus šikniaus kopija:)))

Vilnietis       2018-11-17 10:37

Ačiū. Labai teisingai ir taikliai.
Tai rodo ir suinteresuotų esama betvarke komentatorių gausa.

Raigerdai,       2018-11-16 20:20

Tai gal ir romaną apie V. Vižinį išleisite? Teksto ne tiek daug ir betrūksta - tereikėtų dar kokius 30 kartų pakartoti odę Stalinui smile

T.S.N.       2018-11-16 19:12

Raigerdasai, tau iki V. Vižinio, tai kaip atbulam dviračiu iki Amerikos.
Esi senas dvesiančios chuntos gynėjas- daug metų visiems drąskei akis, mūru stodamas už Kailių Fabriko Rezidentę, dabar drauge su kita dūra “Agne” abu esate prisiekę kolchoz-gestapininkų,(ta prasme “profesionalū!”) didžiausi užtarėjai. Kaip aiškūs uolieji režimo bobikai gal ir nestebinate. Stebina tie idiotai kurie tau ir porininkei pusgalvei aviai rankutėmis ploja ir nykščius aukštyn kilnoja.

Raigerdas        2018-11-16 13:32

Gerbiami ponios ir ponai, pažiūrėkite, kokia velniava čia dedasi toje Lietuvoje. Štai kažkoks profsąjungietis Valdas Vižinis, buvęs humoristas (kažkodėl tai tokio neprisimenu), kalba be humoro, bet kalba kaip NKVD-istas su prasikaltusia ministre:“Gerb. Petrauskiene. Streikavusiems mokytojams jūs jau joks autoritetas ir jūsų ministrų pirmininkas, ir partija, kurios politine jėga remiatės irgi tiems žmonėms nebe partija. Ir jau nebebūsite. A ... o juk ir tėvams. Neraminkite savęs. Jie su mokytojais. Patikrinta daugybės streikų istorijų”. Ar čia tikrai jo toks NKVD-istinis humoras? Aš asmeniškai, nesu J.Petrauskienės šalininkas, tačiau kaip galima leisti, kad tokio lygio kliedesiai apskritai gali skambėti švietimo sistemoje ir dar kalbant su Švietimo ministre? Čia gi visiškas nonsensas. Tegu šitas humoristas-“pamokslininkas” nors įsiklauso, ką jis šneka:“Gerb. Petrauskiene. Streikavusiems mokytojams jūs jau joks autoritetas ir jūsų ministrų pirmininkas, ir partija, kurios politine jėga remiatės irgi tiems žmonėms nebe partija. Ir jau nebebūsite. A ... o juk ir tėvams. Neraminkite savęs. Jie su mokytojais. Patikrinta daugybės streikų istorijų”. Taigi, žmogus padarė nuostolių mokykloms, patiems mokytojams ir tiems įsižiojusiems mokyklų direktoriams, kurie apie vadovavimą grupei žmonių menkai ką išmano, ir sėdi tuose direktoriuose virš 25 metų (irgi savotiški monstrai mokyklose), ir rūko sau ramiausiai. Anksčiau liaudis tyliai dainuodavo, kad apsaugok Dieve mus nuo besiklausančio stribo, o dabar reikia pradėti dainuoti, kad pasaugotų (bent jau Dievas) Lietuvą nuo įvairių maniakų, kvailių ir visokio plauko humoristų-gynėjų, kurie giriasi ministrų galvomis, kaip savo trofėjais. Manau, daugeliui vis gi tai turėtų būti suprantama, kad toks humoras tikrai nėra sveikas, ir niekam juoko nekelia. O mokytojai gauna tikrai per didelius atlyginimus, jeigu palaiko tokį humorą. Streikas su humoro elementais. Tai bent! Tikrai, šitas streikas vertas dėmesio, kaip satyrinė medžiaga humoristams.

"raselių" veislės avelė-agnė       2018-11-16 13:07

Kas kelia koją prieš mylimus Valstiečius- tie yra koncervatorių agentai!

Raigerdas        2018-11-16 12:25

Įdomi šito gynėjo Valdo Vižinio poza, kuri tikrai primena Stalino pozavimą su pypke. Pažiūrėkime, ką kaip mąsto tas mokytojų “gynėjas”: “Gerb. J. Petrauskiene. O juk šios profsąjungos trofėjų tarpe yra ir ministrų galvos, nekalbant apie direktorių. Jų net neskaičiuosim”. Koks kietas tas Valdas Vižinis. Įdomu, gal Valdas Vižinis gali jau susilyginti su Stalino pasiektais rekordais “galvų” atžvilgiu? Ir apie ką galima kalbėti su šituo ministaliniuku? Jeigu panašūs Valdai Vižiniai ar panašių manierų Valdai Visažiniai pradeda diktuoti savo sąlygas, tai reikia rimtai susirūpinti, kad profsąjungos netaptų visokių ministaliniukų “darbo kabinetu” iš kur jie pradeda gąsdinti ministrus. Manau atėjo laikas apsivalyti Švietimo ministerijai ir ją atlaisvinti nuo bet kokio plauko Visažinių, “genialių” Lysenko lygio mokslininkų ir kitokio plauko pamišėlių. Reikia pagaliau suprasti, kad dažnai pedofilai eina dirbti į Vaikų Teisių gynimo komitetus, sadistai dažnai eina dirbti į policiją ir netgi teisėjais, ir žmonės, linkę į priešgyniavimą, ir su įvairiomis Stalino manieromis, mėgstantis skaičiuoti ministrų galvas kaip savo trofėjus, dažnai braunasi dirbti profsąjungose. Jie savo aplinką paverčia mažu beprotnamiu, kaip dabar įvyko su mokytojais, kurie net nežino, dėl ko jie streikuoja.

Čia tik mano nuomonė       2018-11-16 12:19

Kodėl Valdai perbėgot į kitą barikadų pusę? Konservatoriai lyg ir nebuvo Jūsų favoritais. O jų ausys kyšo ir čia. Destrukcija bet kokia kaina. Steponavičiaus laikų  švietimo sistema turėjo sugriūti. Kodėl tada tylėjo konservatoriai? Svarstyklės veikė: ateis laikas ir mums. Neatėjo.
P.S. Nemanau, kad viskas vyksta sklandžiai. Ministerijoj irgi visokių darbuotojų nestinga. Ir direktoriai “persėdėję” kadencijas. O dar kur visokios VŠĮ su tuntu lektorių, mokinančių mokytojus, to ko patys vargu ar supranta, direktyvomis apsikarstę. Bet chaosą kelti irgi ne išeitis

Raigerdas        2018-11-16 11:57

Dar vienas Stalino anūkas ir net pypke panašiai laiko kaip Stalinas. Kokie įdomūs šitie revoliucijos šaukliai. Jie taip įdomiai maskuojasi po lapais, kaip tai daro kartais kokia nors vabzdžių rūšis, nes mano, kad jų maskuotė liks nepastebėta. Įdomu dar ir tai, kad šitas streikuotojas su Stalino manieromis vaidina nekaltą avinėlį, bet kuris mėgsta kaltinti kitus. Štai, kokie įdomūs to “nekalto” avinėlio kaltinimai:“Gerb. Petrauskiene. O ar žinote, jūs gaunate atlyginimą už savo nuolatinę šypseną”. Matote J.Petrauskienė negali šypsotis, nes tai nepatinka Valdui Visažiniui (toks įspūdis, kad tai pseudonimas). Valdas Visažinis, galimai, liktų patenkintas vien nuo to, jeigu ponia J. Petrauskienė, įsikištų į burną pypkę, nutaisytų piktą veido išraišką, ir visame kame palaikytų Valdo Visažinio kliedesius. Valdas Visažinis net nenutuokia, kad jis su savo susirūpinusiu Stalino veido išraiška su pypke kabina makaronus apie profsąjungas, ir nutyli apie tai, ką veikė profsąjungos sovietmečiu. Ką jos gynė tada? Ar tada nieko ginti nereikėjo? Tie mokytojai, kurie palaiko jūsų profsąjungą net nežino, kad jūs juos apgaudinėjate, ir tikrai manipuliuojate, kad parodyti, kad jūs, neva, kažką tai dirbate. Toliau, nekaltas visažinis avinėlis porina:“Gerb. J. Petrauskiene. Padarysiu dar vieną atradimą jums. Priešintis valdžios savivalei, visokioms reformoms, be reformuojamų nuomonės įsiklausymo – profsąjungininkų antroji profesija”. Įdomu, o kokia pirmoji profsąjungininkų profesija? Kadangi Valdas Visažinis painioja savo asmenines problemas su visuomeninėmis problemomis ir tai jis darys rytoj, poryt ir nežinia dar kiek ilgai, tai pažiūrėkime, ko jis nori? Jis nori susireikšminti (o tai yra asmeninė problema arba moralės stoka), kad ministerija įsiklausytų į “reformuojamų nuomonę”. Vien už šitą frazę šį “gynėją” reikia vyti iš profsąjungos visiems laikams. Mokytojai nėra “reformuojamieji”, o yra reformuojamos jų darbo apmokėjimo sąlygos. Tai įrodo, kad šitas mokytojų “gynėjas” su pypke yra paprastas, kaip 2 centai,  demagogas, nes jis piktybiškai iškraipo faktus, o tai reiškia, kad jis pats gyvena Kreivų Veidrodžių karalystėje ir yra nesukalbamas žmogus. Su juo diskutuoti, tai reiškia tuščiai švaistyti laiką, kadangi jo sąmonė rodo tuos pačius faktus tik iškrypusiame pavidale, o ta yra jau to žmogaus asmenine problema. Ir Valdas Visažinis apsiėmė tvarkyti profsąjunginius reikalus tik todėl, kad suvaidinti ten “gynėją”, ir to “gynėjo” įvaizdis jam yra kaip priedanga, kada jis gali pulti, neva, gynybos tikslais, darbdavį. Kokia ministerijos klaida? Kad jie neorganizavo apklausos tarp mokytojų, ir kad tai padaryti jokia profsąjunga nereikalinga. Tokius Valdus Visažinius būtina ignoruoti ir tam yra įvairios metodikos. Būtina kalbėti tiesiogiai su mokytojais ir ignoruoti įvairius Stalino manieras pasisavinusius profsąjungos veikėjus, nes jie yra pseudogynėjai.

Pro šalį       2018-11-16 11:46

Kai žmogus pasamdytas destrukcijai, tai to ir siekia bet kokiais būdais. Navickui pavyko moteris įaudrinti.

albina       2018-11-16 9:45

Gerbiamas Valdai,gaila,bet ir Tamstai trūksta objektyvumo.Kas iki šiol trukdo pedagogams sueiti į vieną profsąjungą?Su kuo tartis,kai jų penkios?Ar dar pasakojama vaikams apie vienybę,kaip alegoriją apie šluotą?Ne tik buvusios valdžios kaltos,kad taip suprastėjo mokymas ir ugdymas.Jūs lyg ir gabus analizuoti,tai pabandykite.Ir pats,ko gero,atmeni puikius mokytojus iš savo,tarybinių laikų.


Rekomenduojame

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Fatima – pasaulinė Marijos sostinė, arba Popiežiaus Jono Pauliaus II galybės paslaptis

Kardinolas Joseph Ratzinger. Fatimos žinios teologiniai komentarai

Liudvikas Jakimavičius. Politinės stumdynės

Ramūnas Aušrotas. Ar nebus apribota tėvų teisė skųsti institucijų veiksmus?

Liudvikas Jakimavičius. „Amicus est Girnius, set magis amicus veritas“

Valdas Vasiliauskas. Lietuviško parlamentarizmo aukštumos

Nuo bačkos: „Freedom House“ politologas: Lietuva pagal demokratijos reitingą lieka stabilumo sala Vidurio Europoje

Andrius Švarplys. Apie politinę (ne partinę) kovą tarp laisvės ir karantino Amerikoje

Algirdas Endriukaitis. Retorinis klausimas: esame istoriniame kelyje ar dykumoje?

2020-ieji – Lietuvos Steigiamojo Seimo šimtmečio metai

Liudvikas Jakimavičius. Visų atsiprašau, kad negaliu nieko pakeisti

Tomas Čyvas „Iš savo varpinės“: „Prasidėjo rinkiminė ruja“

Ramūnas Aušrotas. Atsitiktinumas? Abejoju

Audrius Bačiulis. Pamenat, kaip kaltinot ministrą Verygą dėl pirkimų?

Liudvikas Jakimavičius. „Reikia lietuviams išmokti mąstyti švediškai“

Tomas Baranauskas. Ar Tapinas padarys skandalą ant visos Lietuvos?

Kas yra geriausias neteisingumo ir privilegijuotos nomenklatūros Lietuvoje simbolis? Vytautas Sinica klausia ir atsako

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.