Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Valdas Vižinis apie Gitaną Nausėdą. I dalis: NETIKĖTOJI. G. Nausėda ir grandiozinis Lietuvos viešosios erdvės FEIKAS

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 1 d. 19:05

38     

    

Valdas Vižinis apie Gitaną Nausėdą. I dalis: NETIKĖTOJI. G. Nausėda ir grandiozinis Lietuvos viešosios erdvės FEIKAS

Nesenai eilinį kartą visais kanalais sužibėjo auksu prezidento rinkimų reitingų karalius Gitanas Nausėda, pasitraukęs iš SEB banko su pažadu skelbti savo valią kiek vėliau. Visi suprantame, kad Gitano gyvenime pirmą kartą jo valia taps POLITINIU ĮVYKIU. Iškiliu, jei paskelbs prezidento rinkimams – TAIP, ir ,manyčiau, grandioziniu, jei – NE.

Kadangi grandiozinis variantas sveiko proto žmonių atmetamas išsyk .. laikas išsikalbėti.

Ką žinome apie G. Nausėdą? Kuo ši asmenybė yra nusipelniusi Lietuvai? Kokiais reikšmingais darbais?

Diplomatinėje tarnyboje..? Ne. Aišku. Valstybės tarnyboje? ... Aišku. Visuomeninėje veikloje…? Kūryboje..? Taip. Aišku…
Supratau. Per aukštai pakėliau kartelę.

Na gerai .. lengviname užduotį. Pabandykime šią asmenybę apčiuopti spręsdami ne iš darbų mūsų Tėvynei, o iš žodžių.
Bandykim bent sužinoti jo nuomonę. Gal ką yra pareiškęs TOKIO…???

Gal kas esate girdėjęs G. Nausėdą kalbant apie lietuviškumą, tautiškumą? O gal netyčia kas girdėjote jo poziciją dėl pilietinių protestų? Gal žinote D. Grybauskaitės kadencijų įvertinimą ar nuomonę apie partijas? Apie sukrėtusius Lietuvą įvykius?
Kokia jo nuomonė apie oligarchinį ekonomikos modelį??? Juk kas, jei ne jis apie tai gali kalbėti… Nepamenate? Nejaugi nieko?
Ir labai teisingai.

OGI NIEKO… Nieko nėra. Tuščia.

Gal kas gali pasakyti, ką Gitanas galvoja apie socialinę nelygybę. O ... juk yra skaičių, lentelių. Puikiai žinoma: jei nori žmonėms susukti galvas, iškart nerk į terminiją, žerk jos kaip galima daugiau, surišk, įvelk į sekas… Taip. Čia jis. Aptikome Gitaną Nausėdą..
Radome žmogų kuris kalba labai daug… bet NEREIKŠMINGAI. Sako, bet nepasako. Pasako, bet nesuprantam.

Žmogus X su neįtikėtinais reitingais, Kuriam iki Daukanto aikštės likę  kokie penki žingsniai. Ir mums tai pilasi iš visų verslo kontroliuojamų žiniasklaidos kanalų, kuriuos uoliai atkartoja ir verslui tarnaujantys žurnalistai valstybinėje LRT. O ar bereikia ką sakyti apie Ritą Miliūtę?...

Taigi kodėl Gitanas Nausėda bus prezidentu???

Todėl, kad tokie reitingai.

O kodėl tokie reitingai?

Traukoma pečiais… Gal todėl ...na.. o ką aš žinau…

Taip. Ką mes visi žinome…? Nieko.

Ir štai misteris NIEKAS karaliauja reitingų viršūnėse.

Pabrėžiu, nė vienas politilogas, NĖ vienas iki šiol nebandė pasinagrinėti šio „fenomeno“.

Ar ne keista, mielas skaitytojau? Ar jums neatrodo jog šis būsimasis prezidentas… išgalvotas. Kad MUMS prezidentą sugalvojo. JIE. SUKŪRĖ. Viešosios erdvės valdytojai. TŲ, kurių rankose pagrindiniai TV, SPAUDA, PORTALAI ir kartu visi reikalingi įrankiai sukurti, pateikti, įtvirtinti. JAM – Lietuvos prezidentui Gitanui.

Gal kam ir nesitiki, tačiau šis procesas po truputį artėja prie finalinio mūsų visuomenės brandos išbandymo – rinkimų.

Kodėl visuomenei brukama būtent ši asmenybė??? Kodėl JIE taip daro?

Ramybės, mielas skaitytojau. Nereikia nervintis. Šeštadienis…

Antra dalis netrukus… turėtų būti ryt.

Pasiruošta.

Nebent į alaus koštuves žmonės atvyks anksčiau…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vygandas       2018-09-11 9:12

O KAM MUMS [RINKĖJAMS] PREZIDENTAS, KURIS BEVEIK NETURI JOKIŲ GALIŲ. TURIM SEIME ,,PREZIDENTĄ’’ KURIS VISKĄ NUSPRENDŽIA.

o kas apskritai       2018-09-5 7:31

yra tie reitingai ir iš kur jie? Galimas Lietuvos Macronas.

Vilnietis       2018-09-4 16:55

Ne ką mažesnis blogis už nausėda (ir net didesnis) yra skvernelis. jei apie nausėdos pakraipas dėl visokių stambulo sutarčių, sodoma-partnerysčių tai mes tik galvot galim, kad darbas skandinaviškame banke ir palaikymas iš visų media kanalų yra dėl to kad jis palaiko visas degrdacijos formas- o skvernyy to net neslepia. pažiūrėkit į vyriausybę, pažiūrėkit į juvenalinę justiciją (kiek vaikų jau atimta), į lgbt ėjimą į mokyklas ir smegenų vaikams plovimo toleravimą, stambulo sutartis tai skverno darbas numeris vienas, kiek jis kartų apie tai šnekėjo (net netapęs premjeru jau fotkinosi su pažadu ratifikuot šituos iškrypimus), kiek kartų šnekėjo apie sodoma-parnerystes. O kaip (garantuotai jo nurodymu) buvo (matomai ir yra) persekiojamas Rubavičius? Taip kad kova turi vykti ne tik prieš kažkokį niekingą nausėdą, bet pagrindinė kova turi vykti būtent prieš skvernyy, kad nebūtų taip kad kovojo su vilku ir užšoko ant meškos..

Jeigu       2018-09-4 7:25

kažkas šį nulį su minusu nori padaryti pliusu, tai aiškus pavojaus signalas visiems padoriems ir mąstantiems.

Pikc       2018-09-3 18:46

->”$+$ ” - Kokia ji ten žiniuonė - nupušusi bobelė, ir tiek. Ir kokia ta ypatėlė kaunietė???

Al.       2018-09-3 18:25

Žvilgsnis išduoda,kad tai nėra niekas, o aktyvus naujosios tvarkos dalyvis. Tiesiog iki šiol buvo rezerve, ir gerai šeriamas.

albina       2018-09-3 15:13

O kas gali uždrausti rinkėjams dar kartą išrinkti ne tą?Net anais laikais būdavo,kad panelė atsisako tekėti,nors piršliai stengiasi ir tėvelis norėtų.Kaip reklamoj:pabandykim,gal pavyks? Pavyzdžių yra,netolimoje praeityje kai kas premjero kėdę matavosi,kai kieno reitingai stabiliai kilo,kai kas svaigo,kad antro turo nereikės rūmams pasiekti.

$+$       2018-09-3 12:56

...nes Vyr. Kauno žiniuonė davė leidimą per DELFI.tv

„Nepriklausomybės Akto signatarės Nijolės Oželytės nuomone, Gitanas Nausėda kaip Lietuvos prezidentas nėra blogas variantas, tačiau tokie asmenys, kaip Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis negali tapti šalies vadovais.

Seno sukirpimo veikėjai”

Dzeikas       2018-09-3 12:55

Pazistu asmeniskai banku pleve, ne artimai, bet bendravom kai jis buvo ne Niekas, o apskritai minusas. Tie faktai kaip namo pastatymas draustinyj, smegenu tautai krusimas ipuciant NT burbula, tik patvirtino mano ispudi apie sita veiksni.
Juolab stebina izulumas list i prezidentus.
Tie kurie kisa ji ten arba labai kvaili, arba labai gudrus , taciau be galo izulus tai tikrai.O gal jos miglos vaidmeni atlieka, kazkokia sunybe norima tautai iskrest situo daiktu nukreipiant demesi.

RRR       2018-09-3 12:14

Labai dėkui autoriui ir visiems, kurie padeda išgryninti tiesą Lietuvoje. Bet mes turime nepamiršti ir to, kad rinkimai (su visom savo baltom pirštinėm)  tas pats, kas reitingai - tik dėl akių.

Apuokiukas       2018-09-3 12:12

Ne visai noriu sutikti. Gitano pažiūros netgi labai aiškios. Kai jis Pavilnių regioniniame parke, pažeisdamas visus įstatymus, pasistatė stiklinį namą, jis labai aiškiai deklaravo savo pažiūras: ,,man įstatymai neegzistuoja. Aš turiu pinigų ir darau, ką noriu. O į jus visus - man nusispjauti”.

Pikc       2018-09-3 11:18

“(garsiai sakyti kad tai žydija - negalima, nes ištrins komentarą)” - o juk neištrynė. wink
“Gal Kaune?” - nes…?

$+$       2018-09-3 8:38

Blefas, grynas blefas tie reitingai. Pastaruoju metu tenka daug būti provincijoje, ten gyvenimas truputi kitoks, žmonės mažiau skuba, atviresni, gal kiek patiklesni, bet tikrai ne kvaili. Pabandžiau paekspermentuoti, pasinaudojęs „klausimelio” praktika.

Paklausus kas yra S. Skvernelis, žino beveik visi. Į klausimą kas yra ministras pirmininkas arba premjeras, dažnai susimaišo, įvardija ne tik Skvernelį, bet ir Karbauskį, Pranskietį. Paklausus kas yra V. Matijošaitis ir G. Nausėda, žino, maždaug, pusė, daugiausiai su išsilavinimu ir jaunesni.

Bet… jei apie Matijošaitį dažniausiai yra neutralios nuomonės arba jos neturi, tai Nausėda iškart sukelia neigiamas emocijas, kartu su visais bankininkais incorpore, ypatingai tarp jaunesnių, kurie turėjo reikalų su bankais. Kad G. Nausėda yra reitingų lyderis, mažai kas žino, o kai tai pasakai, žiūri su įtarimų.

Taig, klausimas retorinis: kur G. Nausėda Lietuvoje galėtų būti reitingų lyderis?! Gal Kaune?

kur juoda ranka?       2018-09-3 5:51

kai polikarpovną stūmė į prezidentus, buvo aišku, kad tai daro juoda ranka.
Gerb.Z.Vaišvlos dėka paaiškėjo kas ta juoda ranka: tai KGB ir ypatinga kumpanosė tauta. (garsiai sakyti kad tai žydija - negalima, nes ištrins komentarą).
——-
klausimas tik vienas: kada paaiškės ta juoda ranka, kuri stumia nabagėlį nausėduką į prezidentus?

Pikc       2018-09-2 22:58

Problema, mano akimis žiūrint, yra ta, kad įsitvirtino ne IŠrenkamų, bet PArenkamų ne tik prezidentų (nors jų - ypač), bet apskritai įtakingesnių politikų tendencija: vietoj normalios kandidatų kovos iš anksto nusprendžiama, kad ŠITAME poste reikia ŠITO asmens - ir tada prasideda įnirtinga “smegenplovystės kampanija” per visas masinės dezinformacijos priemones - tiek privačias, tiek taip vadinamas “visuomenines”. Tarsi kiti variantai ne tik neišmatuojamai blogesni būtų, bet išvis praktiškai neegzistuotų. Kadangi dar tiek “nenuliberal-demokratėjome”, kad “reikalingas” asmuo būtų tiesiog paskirtas, tai reikia “įpresinguoti mases”, kad jos balsuotų “taip, kaip reikia”. Dažniausios priemonės - ta pati fizionomija visuose viršeliuose ir TV ekranuose, nuolatinis dėmesys ir liaupsės - ir, be abejo, “gyventojų apklausos”, rodančios vos ne totalų “reikiamo kandidato” palaikymą (maždaug - “kam jums savo balsus kitiems mėtyti - vis tiek anie pralaimės”). Paprastai tokia taktika pasiteisina (Grybauskaitės atvejis), bet kartais įvyksta “kliurkt” (kaip su “Anūku-premjeru”) - ir jau tada prasideda isterija. Beje, tokia “liberali demokratija” yra ne tik pas mus: panaši “kliurkt” situacija įvyko ir su “Klintoniene-prezidente” Amerikoj - su tokia pačia agresyvios isterijos reakcija: kaip jie DRĮSO už NE TĄ balsuoti!? O tas “ne tas”, be abejo, yra monstras-liaudies priešas (pas mus - Karbauskis, Amerikoj (o ir pas mus smile) - Trampas). Nesvarbu, ar jis iš tikrųjų geras, ar blogas, prorusiškas ar provokiškas - svarbu, kad NE TAS, kurį PARINKOM!

Povilas       2018-09-2 21:55

Jeigu jau tauta nusprendė susinaikinti, tai sunku ją nuo to sulaikyti.
Prisimatuos sau ant kaklo virvę pavadintą gitanu ar dar kažkaip ir bus jau arčiau tikslo.
Po to - dar žingsnelis, dar…
Nelabai daug jų beliko.

PELĖDA       2018-09-2 21:13

Gitanui [nu ir vardas] netruks nei pinigų ,nei “elito” palaikymo.Bet ar atlaikys debatuose su kitais pretendentais - klausimas..Juk Jakilaičio LRT nebus..O patyrimas p. Gitano - skystokas. Kažin ar atsilaikytų net ir prieš nepirmaujantį Puteikį?

Besiruošiantis balsuoti       2018-09-2 19:41

Viešosios erdvės valdytojai už saldžius verslinykų pinigus prezidentą sukurtų  ir iš tualetinio popieriaus ritinėlio. Ką jau kalbėti apie gitaną.

Agnė       2018-09-2 19:29

Tikėsim kad JIE šį kartą nepadarys.

>>>19:14       2018-09-2 18:27

Nėra ko pūsti žandus dėl teisybės.

na va       2018-09-2 18:17

Gitanas
ispaniskai Guitano reiskia Cigonas.

> era       2018-09-2 18:14

Šmeižti Lietuvos pensininkus negarbinga ir negražu. Ypatingai, kai tai daroma dėl tuščio paplakimo liežuviu, kas ypač charakteringa tarybiniam piliečiui.

Ema       2018-09-2 17:27

Tikrai, ponas Niekas, ačiū, Valdai už taiklią frazę.

graži šypsena       2018-09-2 11:09

Praeitą savaitę G. Nausėdos reklamai vien tik Kauno dienoje buvo skirti, berods, trys straipsniai. Tuščias kalbėjimas, jokio konkretumo, jokių problemų, tik graži koketiška pretendento šypsena.
Galime turėti gražų, visada besišypsantį, sotų ir laimingą prezidentą...
Gal ir mes tapsime besišypsantys ir laimingesni…
O jei rimtai, tai jau dabar metami dideli pinigai, tuoj bus pajungtas žurnalistų choras, giedami ditirambai - žodžiu, saldainiukas įvyniotas į gražų popieriuką ir dalijamas dykai.
Jūs, nenaudėliai, imkite ir čiulpkite kadenciją ar dvi.

Rasa       2018-09-2 11:03

Nekalba apie teisininku klana ,labai svelnaus veidelio ,vaiko sypsena ,sveplas balselis ,ar tik nebus is tu elitiniu…...gelbetojas.

karalaitis ant žirnio       2018-09-2 10:58

Pritariu straipsnio autoriui, kad KAŽKAS vėl mums parinko poną NIEKĄ. Tuščia biografija(kiek mes apie tai žinome), jokios veiklos iki šiol Lietuvos valstybei. Ar kada šis ponas pasisakė dėl Lietuvos skaudulių - emigracijos, skurdo, neteisybės, korupcijos? Ar jam patinka Skvernelio vykdoma pietryčių Lietuvos polonizacija, o kaip žiūri į dvigubą pilietybę? Tuščia vieta. Žmogus be pažiūrų - pažiūros dar nespėjo susiformuoti. Ir vėl sėdės Daukanto rūmuose, kaip karalaitis ant žirnio.

absurdas       2018-09-2 10:41

Net neįsivaizduoju G. Nausėdos prezidentu, neteko girdėti kalbančio politinėmis temomis. Daugelį metų pasirodydavo ekrane su pranešimais - palūkanos kils, palūkanos kris.Kokią politiką jis gali vesti, atstovauti valstybei Europoje, pasaulyje - neįsivaizduoju. Nuvykęs į Jurbarką žmonėms aiškina apie ekonomiką, o žurnalisto pakalbinti jurbarkiečiai atsako - jis gi ekonomistas. Suprask, kad tai yra gerai. Bet šalies ekonomiką tvarko ir yra atsakingas ministrų kabinetas, o prezidentas formuoja visą valstybės vystymosi raidą, todėl pirmiausia turi būti geras politikas. Vėl gi, ar kas žino ką p. Nausėda nuveikė valstybės labui kaip ekonomistas, kad visur giriasi? Aš tai nežinau.

VaidasVDS       2018-09-2 10:21

Džeikai,
Juozapas gana gerai aprašė šiandieninę erą. Ji tokia yra iš tiesų. Ir ją greitai pakeisti galimybių labai mažai
Bet iš tiesų visi ledynmečiai pasibaigia. Pasibaigs ir šis. Bet tikrai dar ne dabar ir dar ne per ateinančius rinkimus.
Galima gana liūdnai konstatuoti, kad progreso nėra ne tik tame ledynmetyje, bet ir tarp pažangesnių žmonių. Jie vis dar taip pat susiskaldę, su savo atskiromis tiesomis. Vis dar pilna praeities nuosėdų, tarpusavio kaltinimų vienų kitiems.
Esmė yra idealai.
Teisingumas gali būti faktinis (materialus), moralus, dvasinis. Ir teisingumas gali būti labai skirtingas. Faktinis teisingumas gali visiškai neatitikti dvasinio teisingumo, o moralus teisingumas, nors ir bando atitikti dvasinį teisingumą, nebūtinai yra dvasinis teisingumas. Žmonijos dvasinis susiskaldymas liudija tik vieną - kad žmonėms yra labai toli iki tikro dvasinio teisingumo. Ir didžiausia šiaip gana protingų žmonių klaida yra ta, kad jie neieško dvasinės vienybės. Ir kol kas nei ieškos, nei suras. Tiek tu, tiek Juozapas, o ir kiti esate puikūs to pavyzdžiai. Abu kalbate apie faktinį teisingumą, o dvasinį teisingumą paliekate nepakitusį ir net negalvojate apie jį, nes turite tik dogmatinį jo suvokimą...

Dzeikas       2018-09-2 9:33

erai:
Isleidai is akiu ta fakta, ir ne viena desimti kartu pasitvirtinusi,  kad NET LEDYNMETYS netrunka amzinybe. Delfiai ir kiti kvailinimo naujiensaiciai efektyvus tol, kol pakanka lovyj esancio srebalo visoms kiaulems pasert ir kazka runkeliams numeta. Taipogi DABAR Lietuvoje salygina gerove ir stabilizacija.Rezimas gali sau leisti tokia prabanga runkelius papirkinet.
O virsmai vyksta kai srebalo ima trukt. Tada jokie media fokusai nebepades. Skirtumas bus tik tas, kad virsmas su istvirkintais ir apkvailintais runkeliais bus kruvinas, ziaurus ir nukentes daug nekaltu zmoniu.

era       2018-09-2 8:32

Pensininkai sudaro beveik pusę populiacijos, o kaimuose daugumą.
Ar tai interneto auditorija? Tikrai ne. Dauguma tų pensininkų yra nukvakę, sovietmečiu suburliokėję pusgalviai. Juoda tamsuomenė su kumečių mentalitetu.
Jų “nuomones” formuoja televizijos. O televizijos transliuoja nuosėdų reitingus. Buduliai balsuos kaip lieps televizorius. Tai faktas be paklaidų.
Jaunesni, vidutinio amžiaus? Tie skaito papų portalus.
Delpiai, alfos, tėvė trioškė, lietrydis, 15min….- liumpenproletariatas balsuos taip kaip nurodys monikiniai portalai.
Dar kokie 10 nuošimčių populiacijos yra prisiekę režimo palaikytojai, nes režimas jiems yra sąlyga apsukriai suktis ir klestėti. Tai politikai, valdininkai, “viarslininkai” ir feikiniai “visuomenininkai” a la tiapkinai, simonkey, greiti algiai, užkulniai ir pažangios ievutės.
Na va, o sąmoningai oponuojantys režimui? Kiek jų ir kaip formuojasi jų sąmonė? Tai keleto mikro portaliukų skaitytojai. Per visą Lietuvą geriausiu atveju, gal kokius 30-40 tūkst. ir pavyktų surinkti.
Kokią įtaką gali daryti šis ir dar keli portaliukai visuomenės nuomonei?
Jokios, nes čia talpinama informacija toliau stabilios auditorijos ribų nepasklinda. Viskas burbuliuoja uždarme puode. Pro ventilį nuleidžiamas garas ir visiems gerai. Režimui taipogi:) Nes apart “pššš!”, jokio kito efekto opoziciniai “autoklavai” nesukuria. Nes nei sugebėtų, nei planų turi.
Neįgalumo tvirtovės su saviguodos ritualų tradicijomis.
Demkratijų dekoracijos, “baneriai” režimo potiomkino kaimų rinkodarai.
XXI a. laimi tie kas valdo informacijos lauką.
Tai yra nepaneigiamas faktas, realybė į kurią dūžta visos gražios utopijos.
Todėl be jokių abejonių, jau dabar galima pasveikinti visus “brangiuslietuvosžmones” su feikinių “reitingų” liūto, bankinio niekšo triumfu “rinkimų” cirke.
Ledynmečio era tęsis non stop, pakol paskutinis urvinis lietuvys padės šaukštą ir išemigruos į amžinosios medžioklės plotus.

Ekspertas       2018-09-2 8:18

Manau jei į antrą turą išeis Skvernelis ir Nausėda, Tiesos skaitytojai balsuos už Skvernelį ir tai bus visiškai logiška, net ir turint omeny Garliavos istoriją. Reikės rinktis iš šių dalykų. Menamas Skvernelio polinkis į Vengrijos ar Lenkijos variantą yra 1000 kartų geriau nei globalistų įrankis - Nausėda.

Dzeikas       2018-09-2 7:45

Austejai:
Jeigu banku pleve iseis i antra tura - tai bus jau dirigento triumfas.Reiskia principe galima su media irodyti, kad balta yra juoda ir is Nieko ar nulio ispust vieneta.
Tautos atkirtis ir dirigento fiasko butu jei Niekas gautu 10 balsavusiuju, ideale 0.5%.
Tokiu atveju tvirtai butu galima sakyt, kad internetas isgelbejo Lietuva.Cia jie kazkaip praziurejo ir “daleido” situacija kai Lietuvoje internetas pigus(ir nuo saves pridesiu kokybiskas. Vokietija kampelyj nervingai ruko).
Televizijos epochoje media monopolio ko gero pakaktu prastumt tai ko nera ir prezidentura.

pensininkei       2018-09-2 7:29

Dauguma rinkėjų dienos nuo nakties neskiria, visiški kurmiai ir idiotai.
Dauguma “balsuoja” ir “balsuos” taip kaip lieps televizorius.
Kol pribaigs Lietuvą galutinai.

Pensininke       2018-09-2 7:23

Net   tariamas valstybinis TV kanalas su Miliute suskubo reklamuoti. Ir is praeiviu yra naivuoliu nesigaudanciu ne per nago juodima valstybes valdyme. ACIU AUTORIUI UZ TAIKLU STRAIPSNI,  BET AR JI SUPRAS DAUGUMA RINKEJU?

Jzp       2018-09-2 7:16

Puikus straipsnis, mmmm , gaila, kad nukištas “į galiorkę” tarp visokio šlamšto.
(Septinti metai portalui, o suvokimo apie prioritetus taip ir nepadaugėjo).
Tiek to. Ačiū kad bent publikuota.
Straipsnio Autorius šaunuolis. Per tiek metų vienintelis pasakė esmę apie feiknį reitingų “lyderį”. Ūkiškai paprastai ir logiškai.
Šį straipsnį turėtų perskaityti visa Lietuva.
Valdai - pagarba!

Panašu,       2018-09-2 5:14

kad Trockio bankas, pasaulinių karų planuotojai ir organizatoriai, kelią draugą lietuviškumo pribaigimui ir Pasaulinės vyriausybės greitesniam suvairavimui runkelyno džiaugsmui. Negi pamiršote, kokie bankai pasauliui suvairavo Sovietiją ir jos dabartinę Federaciją?

Austeja       2018-09-1 23:55

Taikliai,aiskiai,pagarba autoriui.Reitingus kuria,INFO organizuoja tas pats dirigentas,tai aisku visiems,kritiskai mastantiems pilieciams.Juokingiausia,kad didele tikimybe,kad Dirigento scenarijus patirs FIASKO.Tauta parodys savo galias supuvusiems klanams ir Vilniaus arogantiskam elitui.Lauksime.

rinkėjas        2018-09-1 23:48

Kodel mums siūlomas kandidatu i prezidentus Čigonas iš švediško SEB banko, o ne iš vietinio Kirtimu čigonų taboro?


Rekomenduojame

Prof. Gediminas Merkys: „Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą. Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti“

Sustabdykime barbarus – NE tyčiniam paukščių naikinimui jų pačių lizduose

Irena Vasinauskaitė. Šiaulių Apygardos teisme paskelbtas nuosprendis pilietiškiems Garliavos mergaitės gynėjams: kas jį surašė? [1]

Paskutinis Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas: epochinės įžvalgos ar ... atgaila?

Simonas Jazavita. Lietuva ir D-Diena – ką byloja dokumentai iš Berlyno

Nijolė Oželytė. „Aš daugiau niekada nepranešiu apie girtą vairutoją“

Vytautas Rubavičius. LGBT+ – naujasis pažangusis pasaulinis proletariatas?

Prezidentė skaitys dešimtąjį metinį pranešimą

Algimantas Rusteika. Apie leidimus ir uždraudimus

Rimantas Rubavičius. „Baltic Pride“ Švento Rašto šviesoje

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasios įkvėpti skelbkime ir mes įstabius Dievo darbus

Miesto grimasos: Vitalijaus Balkaus „Iš savo varpinės“ laida apie gatvę-vaiduoklį

Tautos forumas: Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba pademonstravo panieką šalies Konstitucijai ir visuomenei

Padėkime Tėvynei grįžti prie Dievo: visus geros valios žmones kviečiame šiandien, birželio 8-ąją, į Atsilyginimo maldą prie Vilniaus Katedros varpinės

Raimondas Navickas. Iš kur toji prokurorų ir teisėjų mielaširdystė vaikus prievartavusiam šiauliečiui ir apie šio nusikaltimus tylėjusiems bendrams?

Adolfo Damušio politinių studijų dienos: susitinkame birželio 14–15 d. Nacionalinėje bibliotekoje

Robertas Grigas. Ir vėl ideologijos importas

Algimantas Rusteika. Apie laisvę

Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys!

Gediminas Merkys. Prezidento vizitas yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai

Ar visuomeniniai teisėjai paskatins teismus dirbti geriau, skaidriau, teisingiau? Povilo Urbšio komentaras

Darius Kuolys. Kas nutylima, kai garsiai šaukiama apie žmogaus teisių būklę šių dienų Lietuvoje

Popiežius pakeliui iš Rumunijos: šiuo metu Europą bombarduoja ne patrankos ir bombos, o ideologijos

Diskusijų ciklas „Iš naujausios Lietuvos istorijos“ apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Kun. Juan-Carlos Iscara. Humanistinis pacifizmas

Roberto de Mattei. EP rinkimai „didžiojo pakeitimo“ strategijos šviesoje

Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

Kęstutis Girnius. Gabrielius Landsbergis turi atsistatydinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.