Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Valdas Vasiliauskas. Valstietiška vėpsonė

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 26 d. 20:41

11     

    

Valdas Vasiliauskas. Valstietiška vėpsonė

Kitados teatras buvo vadinamas vėpsone, taigi, žiūrovai būtų vėplos, vėpliai.

Šią savaitę vėpsonės avanscenoje įsitvirtino susisiekimo ministras Rokas Masiulis, atlikęs savo ariją kaip iš natų, neabejotinai surašytų S.Daukanto aikštėje. Viena ranka pamaloninęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinį direktorių (jau buvusį?) Arvydą Vaitkų už gerą darbą dosnia premija, kita ranka jį nušalino nuo pareigų.

Ministrui nė motais, jeigu vienintelį Lietuvos uostą veikiausiai ištiks „Lietuvos geležinkelių“ ar „Lietuvos pašto“ likimas, kai naujieji vadovai susikelia algas iki kosminių aukštumų, atvirkščiai proporcingų katastrofiškai smukusiems įmonių rezultatams. Mat jo pėdos gali būti seniai ataušusios.

R.Masiulis, be rimtesnės priežasties išspyręs „valstiečių“ kandidatą į uostamiesčio merus, prašyte prašosi būti atleistas. Arba ieško dingsties atsistatydinti. Tai būtų pirmas žingsnis griaunant Sauliaus Skvernelio Vyriausybę, o įkandin – ir trapią valdančiąją daugumą. Nors pirmas žingsnis jau buvo – prezidentei Daliai Grybauskaitei atsisakius skirti aplinkos ministrę.

Vėpsonės spektaklyje erinijų ar furijų, užpuolusių herojų (šįsyk – A.Vaitkų), vaidmenį atlieka LRT žurnalistinių tyrimų brigada, nors ir be jos nacionalinis transliuotojas skalbia „valstiečių“ ir S.Skvernelio marškinius nepavargdamas nuo ryto iki vakaro. Skalbimo priemones tiekia VSD – Indrė Makaraitytė viešai prieš kamerą nesidrovėdama varto Klaipėdos uosto valdybos posėdžių protokolus.

Į tokį LRT ir VSD bendradarbiavimą, paremtą ir Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės giminystės ryšiais, ramiai žiūri (vėpso) ir S.Skvernelio Rinkimų štabo vadovas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas. Žiūrovų (vėpsotojų, vėplių, vėplų) vaidmeniu visiškai patenkinti ir visi Seimo „valstiečiai“.

Tik bėda, kad šioje valstietiškoje vėpsonėje nebežinai, kada verkti, o kada juoktis. Ir ši kamuojanti nežinia gali trukti iki pat Prezidento rinkimų. O po jų Lietuva verks ar juoksis?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

baba       2019-03-29 7:48

Noriu paklausti, kodel negaliu palaikinti komentatoriaus ” Nezinau”, ka?

baba       2019-03-29 7:46

Kas ” ruso laikais” butu pagalvojes, kad ateityje sitaip tarpusavyje piausimes, visiskai pamirse Tauta ir jos interesus??

Klausimas autoriui       2019-03-27 9:35

Ar nepilate vandens ant R.Karbauskio malūno?

Bestija iš Daukanto aikštės       2019-03-27 8:26

nerimsta, iki kadencijos pabaigos dar nori spėti maksimaliai pakenkti Lietuvai.

stasys        2019-03-27 7:40

Ka čia patarti V.Vasiliauskui ? gal atidžiau rinktis į koki spektaklį pirkti bilietus ? Tada nereikės vėpsoti ir jaustis ne savo vietoje esant.

Nežinau,       2019-03-27 6:58

kaip dėl R. Masiulio, bet kad Daukantas nepatvirtino tos nieko neišmanančios ir to neslepiančios mergelės Aplinkos ministre - ačiū Dievui.

Gailė       2019-03-27 5:29

Girdėjau ne kartą iš kaimynų, bendradarbių: mes tradiciškai už...o jei dar pridurtų, ką LRT liaupsina, nenustebčiau ir taip aišku.
Tikriausia patinka dejuoti, tradiciškai

...       2019-03-27 1:01

Lietuviai myli koncervus,jiems vienodai,kad turi sansa viska pakeisti,bet juo nepasinaudos,nes galimai nesugeba blaiviai mastyti.Kalti ne valstieciai,o musu tautieciai,kurie patys isrenka,po to klykia.Kitose salyse jei zmones matytu kaip tyciojasi is zmoniu rinktos valdzios,tuo labiau is musu visu,tai zmones seniai iseitu i gatves.Dirbkit ir toliau uz minimuma,kaupkit pinigus i biudzeta,nes taip jums patinka.

mazgys       2019-03-27 0:02

Kai keičiamas tokios pelningos vietos vadovas, tai visuomet reiškia tik viena: tam davė, anam davė, o šiam ir neliko. Paprasčiau sakant - panašu į rietenas dėl pinigų.

$+$       2019-03-26 23:20

Kam vėpsonė, o kam dėlionė. Valstiečiai, tai vienkartinė partija, gavusi mandatą balsų skaičiuotojų pagalba tam, kad būtų galima prastumti S.S. į prezidentus. Ką už tai gaus ar gavo R.K. klausimas įdomus, bet atviras. Jei S.S. pateks į Daukantūrą, Garliavos byla bus palaidota amžiams.

Bet… situacija klostosi nepalankiai, gali ir nepasisekti, todėl buvo suskubta užbaigti teisminius procesus (Šiauliuose rėžiamos baigiamosios kalbos) bei pritarti pataisai dėl galimybės kreiptis į KT individualia tvarka, bet tik po to, kai praeisi visus kryžiaus kelius. Nes išrinkus naują prezidentą, Garliavos teisiamieji gali jį užversti skundais dėl prokuratūros ir teismų savivalės. Arba kreiptis į EŽTT.

Pedofilijos byla pastatė Prezidentę į kvailą padėti, N. Sadūnaitės žodžiai iš Seimo tribūnos parodė, kad D.G. situacijos nekontroliuoja, todėl bandymas stumti į savo vietą įpėdinę yra keršto akcija R.K. už pagalbą kagėbistams-pedofilams, kurie ją diskreditavo.  Tūrėsime pirmus rinkimus, kuriuose vyks tikra kova dėl posto. Tik kandidatai atstovaus ne rinkėjus, o dvi degeneratų gaujas. Taigi vėpsonė tikrai bus. Ir vėplų netrūks.

Tai ką siūlote?       2019-03-26 21:09

Kaip sakydavo konferansje Zavaliauskas:kažką daryti reikia.Gal jau,pacituojant Kirkilą,susilaikykim nuo *netrivojimo*.Vyriausybės griūtis kai kam labai patiktų ir tiktų,bet gal ne laikas ir kokia nauda?Net nereikia,anot prancūzų,ieškoti moters,vyksta spektaklis - nieko asmeniško,tik interesai.Kaip išprotėję visi šiemet dėl EP rinkimų,ir seni,ir jauni dega noru sočiai ir nerūpestingai pagyventi už *normalius*pinigus.Ir Rokas,matyt,rekomendacijos tikisi,gal net Pirmoji Ponia pasimels Vatikane už sėkmę?


Rekomenduojame

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.