Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Valdas Vasiliauskas. Valstietiška vėpsonė

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 26 d. 20:41

11     

    

Valdas Vasiliauskas. Valstietiška vėpsonė

Kitados teatras buvo vadinamas vėpsone, taigi, žiūrovai būtų vėplos, vėpliai.

Šią savaitę vėpsonės avanscenoje įsitvirtino susisiekimo ministras Rokas Masiulis, atlikęs savo ariją kaip iš natų, neabejotinai surašytų S.Daukanto aikštėje. Viena ranka pamaloninęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinį direktorių (jau buvusį?) Arvydą Vaitkų už gerą darbą dosnia premija, kita ranka jį nušalino nuo pareigų.

Ministrui nė motais, jeigu vienintelį Lietuvos uostą veikiausiai ištiks „Lietuvos geležinkelių“ ar „Lietuvos pašto“ likimas, kai naujieji vadovai susikelia algas iki kosminių aukštumų, atvirkščiai proporcingų katastrofiškai smukusiems įmonių rezultatams. Mat jo pėdos gali būti seniai ataušusios.

R.Masiulis, be rimtesnės priežasties išspyręs „valstiečių“ kandidatą į uostamiesčio merus, prašyte prašosi būti atleistas. Arba ieško dingsties atsistatydinti. Tai būtų pirmas žingsnis griaunant Sauliaus Skvernelio Vyriausybę, o įkandin – ir trapią valdančiąją daugumą. Nors pirmas žingsnis jau buvo – prezidentei Daliai Grybauskaitei atsisakius skirti aplinkos ministrę.

Vėpsonės spektaklyje erinijų ar furijų, užpuolusių herojų (šįsyk – A.Vaitkų), vaidmenį atlieka LRT žurnalistinių tyrimų brigada, nors ir be jos nacionalinis transliuotojas skalbia „valstiečių“ ir S.Skvernelio marškinius nepavargdamas nuo ryto iki vakaro. Skalbimo priemones tiekia VSD – Indrė Makaraitytė viešai prieš kamerą nesidrovėdama varto Klaipėdos uosto valdybos posėdžių protokolus.

Į tokį LRT ir VSD bendradarbiavimą, paremtą ir Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės giminystės ryšiais, ramiai žiūri (vėpso) ir S.Skvernelio Rinkimų štabo vadovas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas. Žiūrovų (vėpsotojų, vėplių, vėplų) vaidmeniu visiškai patenkinti ir visi Seimo „valstiečiai“.

Tik bėda, kad šioje valstietiškoje vėpsonėje nebežinai, kada verkti, o kada juoktis. Ir ši kamuojanti nežinia gali trukti iki pat Prezidento rinkimų. O po jų Lietuva verks ar juoksis?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

baba       2019-03-29 7:48

Noriu paklausti, kodel negaliu palaikinti komentatoriaus ” Nezinau”, ka?

baba       2019-03-29 7:46

Kas ” ruso laikais” butu pagalvojes, kad ateityje sitaip tarpusavyje piausimes, visiskai pamirse Tauta ir jos interesus??

Klausimas autoriui       2019-03-27 9:35

Ar nepilate vandens ant R.Karbauskio malūno?

Bestija iš Daukanto aikštės       2019-03-27 8:26

nerimsta, iki kadencijos pabaigos dar nori spėti maksimaliai pakenkti Lietuvai.

stasys        2019-03-27 7:40

Ka čia patarti V.Vasiliauskui ? gal atidžiau rinktis į koki spektaklį pirkti bilietus ? Tada nereikės vėpsoti ir jaustis ne savo vietoje esant.

Nežinau,       2019-03-27 6:58

kaip dėl R. Masiulio, bet kad Daukantas nepatvirtino tos nieko neišmanančios ir to neslepiančios mergelės Aplinkos ministre - ačiū Dievui.

Gailė       2019-03-27 5:29

Girdėjau ne kartą iš kaimynų, bendradarbių: mes tradiciškai už...o jei dar pridurtų, ką LRT liaupsina, nenustebčiau ir taip aišku.
Tikriausia patinka dejuoti, tradiciškai

...       2019-03-27 1:01

Lietuviai myli koncervus,jiems vienodai,kad turi sansa viska pakeisti,bet juo nepasinaudos,nes galimai nesugeba blaiviai mastyti.Kalti ne valstieciai,o musu tautieciai,kurie patys isrenka,po to klykia.Kitose salyse jei zmones matytu kaip tyciojasi is zmoniu rinktos valdzios,tuo labiau is musu visu,tai zmones seniai iseitu i gatves.Dirbkit ir toliau uz minimuma,kaupkit pinigus i biudzeta,nes taip jums patinka.

mazgys       2019-03-27 0:02

Kai keičiamas tokios pelningos vietos vadovas, tai visuomet reiškia tik viena: tam davė, anam davė, o šiam ir neliko. Paprasčiau sakant - panašu į rietenas dėl pinigų.

$+$       2019-03-26 23:20

Kam vėpsonė, o kam dėlionė. Valstiečiai, tai vienkartinė partija, gavusi mandatą balsų skaičiuotojų pagalba tam, kad būtų galima prastumti S.S. į prezidentus. Ką už tai gaus ar gavo R.K. klausimas įdomus, bet atviras. Jei S.S. pateks į Daukantūrą, Garliavos byla bus palaidota amžiams.

Bet… situacija klostosi nepalankiai, gali ir nepasisekti, todėl buvo suskubta užbaigti teisminius procesus (Šiauliuose rėžiamos baigiamosios kalbos) bei pritarti pataisai dėl galimybės kreiptis į KT individualia tvarka, bet tik po to, kai praeisi visus kryžiaus kelius. Nes išrinkus naują prezidentą, Garliavos teisiamieji gali jį užversti skundais dėl prokuratūros ir teismų savivalės. Arba kreiptis į EŽTT.

Pedofilijos byla pastatė Prezidentę į kvailą padėti, N. Sadūnaitės žodžiai iš Seimo tribūnos parodė, kad D.G. situacijos nekontroliuoja, todėl bandymas stumti į savo vietą įpėdinę yra keršto akcija R.K. už pagalbą kagėbistams-pedofilams, kurie ją diskreditavo.  Tūrėsime pirmus rinkimus, kuriuose vyks tikra kova dėl posto. Tik kandidatai atstovaus ne rinkėjus, o dvi degeneratų gaujas. Taigi vėpsonė tikrai bus. Ir vėplų netrūks.

Tai ką siūlote?       2019-03-26 21:09

Kaip sakydavo konferansje Zavaliauskas:kažką daryti reikia.Gal jau,pacituojant Kirkilą,susilaikykim nuo *netrivojimo*.Vyriausybės griūtis kai kam labai patiktų ir tiktų,bet gal ne laikas ir kokia nauda?Net nereikia,anot prancūzų,ieškoti moters,vyksta spektaklis - nieko asmeniško,tik interesai.Kaip išprotėję visi šiemet dėl EP rinkimų,ir seni,ir jauni dega noru sočiai ir nerūpestingai pagyventi už *normalius*pinigus.Ir Rokas,matyt,rekomendacijos tikisi,gal net Pirmoji Ponia pasimels Vatikane už sėkmę?


Rekomenduojame

Romas Lazutka. Milijardai dar tik pažadas verslui, o žmonių skurdas jau čia

Liudvikas Jakimavičius. Galimi paaiškinimai

Algimantas Rusteika. Šitie neramumuose ir riaušėse būtų pirmieji

Vytautas Sinica: Ką daryti su Lietuvos ekonomika? Įgalinti lietuvius pačius kurti darbo vietas

Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė

Geroji Naujiena: Jėzau, Tu mūsų viltis

Ramūnas Aušrotas. Naujoji Zelandija skubos tvarka liberalizavo abortus

Nijolė Bulotaitė. Kunigas Alfonsas Lipniūnas: lietuviško žodžio ir katalikiškos meilės galia

Kaip karantinas pakeitė lietuvių gyvenimą?

Ramūnas Aušrotas. Net ir katalikiškoje mokykloje apie „Didžiąją Prancūzijos revoliuciją“ dėstoma liberalų propaganda

Povilas Gylys. Nerimas dėl ekonominės krizės suvaldymo

Susipažinkime: Dievo Tarnas kun. Alfonsas Lipniūnas

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Laimonas Kairiūkštis. Ar visiems verslininkams reikia padėti?

Liudvikas Jakimavičius. Kova su korona iš mano balkono

Jurga Karčiauskaitė-Lago. Ispanija – pavyzdys kaip nedaryti!

Tikintieji kviečiami kasdien drauge melstis šv. Juozapo maldą

Vytautas Rubavičius. Karūnuotasis keičia pasaulį

Rasa Čepaitienė. Karantinas (II): kinų pavasaris. Antroji dalis: politekonominė

In memoriam: Vaclovas Bagdonavičius

„Iš savo varpinės“. Naujausios PSO rekomendacijos: karantinas COVID-19 nesustabdys?

Marius Malakauskas. #LaikykisVeryga

Italija: kunigas, atidavęs kitam pacientui savo plaučių ventiliatorių, mirė nuo koronaviruso

Neringos Venckienės pranešimas spaudai: Ar buvo galima tikėtis kitokios teismo nutarties?

Vytautas Radžvilas. Dagio „krikščioniškos“ frakcijos pavardės

Vytautas Sinica. Visi genijai pasiruošę vertinti po laiko

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 26-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Aras Lukšas. Precedento neturinti byla: Lietuva prieš nacizmą

LGGRT Centro tyrimo išvadas patvirtino Rusijos Federacijos valstybinis archyvas

Susitelkusi Lietuva. Mykolas Kleck: „O, Lietuva, kaip aš tave myliu“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.