Demokratija ir valdymas, Partijos

Valdančioji LVŽS frakcija inicijuoja nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos: „Šį iššūkį turime įveikti bendromis jėgomis“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. kovo 24 d. 21:43

30     

    

Valdančioji LVŽS frakcija inicijuoja nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos: „Šį iššūkį turime įveikti bendromis jėgomis“

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga kviečia atnaujinti nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos ir inicijuoja naują šio dokumento pasirašymą, pranešama lrs.lt puslapyje.

Nacionalinis parlamentinių partijų susitarimas dėl emigracijos buvo pasirašytas 2015 metais, tačiau, pasak LVŽS frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio, dabartiniai demografiniai iššūkiai reikalauja dar atsakingesnio požiūrio į šią problemą ir jos sprendimą. Kaip suvaldyti demografinę krizę turi būti numatyta ilgalaikėje valstybės vystymo strategijoje.

Šalies demografinės situacijos gerinimas ir emigracijos stabdymas buvo neatsiejama LVŽS rinkimų programos dalis, tam didelis dėmesys skiriamas ir patvirtintame Vyriausybės programos įgyvendinimo priemonių plane.

Nors jau ne viena valdžia tai bandė padaryti, tačiau apčiuopiamų rezultatų vis dar nėra. Blogėjanti Lietuvos demografinė padėtis, nemažėjanti Lietuvos Respublikos piliečių emigracija daro neigiamą poveikį šalies ekonomikai ir socialinės apsaugos sistemai. Emigracija – nacionalinė lietuvių tautos problema, todėl būtina kurti sąlygas, skatinančias išvykusius sugrįžti, dirbti ir gyventi savoje šalyje. Skaičiuojama, kad per metus iš Lietuvos išvyksta per 40 tūkst. gyventojų.

„Šią savaitę paskelbti naujausi „Eurostat“ skaičiai apie emigraciją ir galimą gyventojų skaičiaus sumažėjimą iki 1,65 mln. 2080 metais tiesiog pribloškė. Dabartiniai emigracijos mastai lietuvių tautai gali turėti negrįžtamų ir pražūtingų pasekmių. Dėl emigracijos lietuviai praranda tapatybę, nyksta žmonių santykis su Tėvyne. Dėl to visos parlamentinės partijos privalo prisiimti atsakomybę ir ryžtingai prisidėti prie šios skaudžios problemos sprendimo. Emigracija yra iššūkis, kurį, nepaisant politinių pažiūrų ar įsitikinimų, visi bendromis jėgomis turime įveikti. Kviečiu kolegas pasirašyti susitarimą ir aktyviai prisijungti prie mūsų iniciatyvos“, – sako R. Karbauskis.

Siūlymus Vyriausybei, kaip suvaldyti demografines problemas, šią savaitę pateikė ir Seimo Migracijos komisija. Anot komisijos pirmininkės, LVŽS frakcijos narės Guodos Burokienės, konkretus veiksmų planas, kaip stabdyti emigraciją, yra, tik reikia nedelsiant jį įgyvendinti.

„Demografinė Lietuvos situacija – ne tik Vyriausybės, bet ir Seimo prioritetas, todėl būtina sutelkti institucijas, mokslininkus, ekspertus, nevyriausybines organizacijas ir kuo skubiau imtis koordinuotų ir efektyvių priemonių, kurios paskatintų emigrantus sugrįžti į Lietuvą. LVŽS frakcijos iniciatyva atnaujinti parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos būtų svarus indėlis ir instrumentas, prisidedantis prie šios problemos sprendimo. Turime priimti konkretų veiksmų planą ir jį vykdyti nedelsdami, nes tai turėjo būti padaryta jau vakar. Ir kalbėti turime taip garsiai, kad išgirstų po visą pasaulį išsivažinėję, bėgę nuo nedarbo, mažų atlyginimų, negirdėjimo, nesiskaitymo, biurokratizmo ir kitų negatyvių dalykų mūsų tautiečiai“, – teigia G. Burokienė.

Parlamentinių partijų susitarime, kurį ketinama pasirašyti artimiausiu metu, bus siekiama sukurti ilgalaikę nacionalinę programą siekiant emigracijos ir reemigracijos bei migracijos srautų teigiamo balanso bei vykdyti efektyvią demografinę politiką. Tikimasi, kad susitarimo iniciatyvą palaikys pasaulio lietuvių bendruomenės. Lygiagrečiai siekiama spręsti ir dvigubos pilietybės problemą, kuri labai aktuali mūsų mažai šaliai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stalker        2017-03-28 8:25

Manau, Romkai Karbovskiui reikia pasitreniruotis.
Pradziai reikia pabandit grazint zmona su vaikais is Ispanijos.
Ir tik tada, jeigu patirtis bus sekminga bandit ja pritaikiti ant Lietuvos.

nusivylusiam       2017-03-26 10:34

Rimtai? Karbauskis taip ir pasakė. Kada, kur?
Jeigu tai tiesa, tai yra geriausias jog jokių tikrų permainų tikrai nebus.
Dar prieš rinkimus pavieniai komentatoriai bandė visus perspěti, kad kolchozninkai yra tik gudrus Projektas privilioti naivius buratinus.
Šis Projektas buvo sugalvotas daukantyněje. Ir visas “puolimas” yra tik režisūra žaidžiant buratinų jausmais. Tam kad sukurti ” savų liaudžiai” mitą.
Vis tik reikėjo boikotuoti rinkimus ir surengti sistemai ultimatumą.
Dabar jau amen.

nusivylęs       2017-03-26 8:58

Bent mano pasitikėjimas Karbauskio partija galutinai žlugo, kai jis patvirtino, jog progenderistinė - globalistinė siaurovizija jį visiškai tenkina. Galima teigti, kad šis esminis dalykas pranašauja, jog tik laiko klausimas, kada ir “valstiečių” partija homoseksualizmą pripažins kaip normalų reiškinį (pasisakys ne tik už vyro ir moters, bet ir homoseksualų viešosios partnerystės įteisinimą ir t.t.), o taip pat pradės tenkinti tomaševskininkų nacionalistinius - seperatistinius įnorius.

Valdančiųjų vienybė težydi       2017-03-25 21:23

-Pribaigsime šią apkiautusių buratinų tautelę bendromis jėgomis!

ryžtingas politikas       2017-03-25 20:41

-Emigraciją įveiksime deklaracijomis ir lozungais!

Kolchoznykai shudmaliai       2017-03-25 20:13

Keldami CHAOSĄ stabdo migraciją...

Julius Puras i ...       2017-03-25 18:28

Apmokestinti dar daugiau vos galą su galu sudurenčius, įsivežti pigios darbo jėgos, tyliai pakeisti valdininkus ministerijose į jam tinkamus ir t.t. tai yra tikros Karbauskio iniciatyvos. O tai ką jūs matote dabar tai pompastiška demagogija transliuojama visais kanalais. Ir sisteminiais ir save pasiskelbusiais nesisteminiais. Kas dėl akmenų tai Karbauskiui ir stambiems investuotojams sprendimai primami tyliai tuo tarpu geriems darbams tarsi keles užtveremas sukuria Karbauskio kaip didelio su sistema kovotojo imidža. Tai yra Lietuvos žmonių apgavystė.

...       2017-03-25 16:49

  Vel pasipils visi akmenys i Ramuno darza . Beprasmiska iniciatyva .

Tikrai       2017-03-25 14:36

eilinis muilo burbulas ir tiek. Eidami į rinkimus žinojote ką reikia daryt, o dabar matosi, kad ne. Su popieriniais susitarimais, kaip su tom visom parlamentinėm komisijom, nieko nebus. Vadinasi esate neįgalūs, kaip ir visi prieš tai buvusieji.

Marius       2017-03-25 13:14

Viską apsprendžia tautos psichologinės savybės, vertybės ir nuostatos. Todėl be kultūrinio - dvasinio tautos pakilimo, emigracija tikrai nei kiek nemažės, bet, priešingai, dėl mankurtiškai išaulėto jaunimo tik didės. Kadangi naujojo Seimo valdančiųjų pastangų dvasinės kultūros rėmimo ir platinimo kryptimi - absoliutus nulis, tai išvada peršasi pati savaime, o būtent, kad valdančiųjų siūlomas partijų susitarimas - tai tik eilinis valdančiųjų propagandinis burbuliukas.

Juozas       2017-03-25 11:52

Darykite neatidėliotinus darbus, kad žmonės pagalvotų, ar verta emigruoti, o ne programas kurkite. Nuvažiuokite į oro uostą ir paklauskite išvažiuojančių- pasakys, ko reikia, kad pasiliktų. Jei to nesugebate- nereikia mėtyti pinigų programoms, kurios neveikia. O pirmiausia:
-Vyti lauk iš valstybės valdymo organų visus, bent įtariamus kyšininkus ir aferistus- kevišus, dailydkas, kuprius…
-Įsakmiai priminti, kad teisėsauga Lietuvoje yra ne vien tik nepriklausoma, bet TURI KLAUSYTI TIK ĮSTATYMŲ.
-Šalinti iš Seimo visus, ypatingai prisidėjusius prie emigracijos- buvusius seimo nariais 2008…2012 m. laikotarpiu, gal ir 2012…2016 m. pasirinktinai.
-Vyti lauk Šakalienę, Verygą- jau gana tų nesąmonių.
-Atšaukti Lietuvos veltėdžių mokestį- PSD.

Liepa       2017-03-25 10:39

Ar gali įveikti emigracijos iššūkį, jei ant ponios Kildišienės problemėlės kaip ant kokios banano žievės dar iki šiol “tebečiuožia”?// Tokių paistalų, kaip “ryt poryt pasieksim komunizmą”, “penkmečio planą viršyjom 120 %”, arba dabartinių lozungų - “integracija į ES,globalizacija, multikultūrizmas ir tolerancija visiem, visur ir visada !” prisiklausėm sočiai.// Dabartiniai “gelbėtojai” neturi noro ir valios sumažinti LT gyventojams maisto produktų PVM-o, o svaigsta apie didesnius dalykus. Idiotai ir aferistai.//

tėtis       2017-03-25 9:32

Mano atlyginimas 630 eur.
Iki Euro tai buvo 2200 lt.
Leidžiam du vaikus į mokyklą.
Anksčiau mokyklos valgykloje vaiko pietūs buvo 2,50 Lt
Dabar 3,50 eur.
Anksčiau kas trimestrą pratybų sąsiuviniams reikědavo po 30 Lt, dabar po 40 eur.
Tas pats su uniformomis, avalyne, ir kanceliarinėmis prekėmis.
Jeigu pieštukai kainuodavo 5-7 Lt, dabar kainuoja 5-7 eur.
Apie vaistų kainas net nekalbu. Mokyklose,darželiuose vaikai dažnai serga peršalimo ligomis. Finansiškai tai yra tiesiog katastrofa šeimai.
Anksčiau 220 lt dar pakakdavo pragyventi, dabar su 630 eur neįmanoma.
Teks emigruoti. Nêra kitos išeities.

PatriJonas       2017-03-25 9:15

Reikia ugdyti patriotizmą!
Tikras patrijotas dirba už minimalią algą po 12 val be išeiginių ir nesiskundžia!

Skeptikams       2017-03-25 9:11

Visi jús kurie šaipotěs iš Nacionalinio Susitarimo- jūs esate rusū agentaj!

Pasakyta- padaryta!       2017-03-25 9:09

A davaj tegul partijos pasirašo Nacionalinį susitarimą jog Lietuvoje gyventi gera.
Žmonės perskaitys ir nebeemigruos.

Veikime ryžtingai!       2017-03-25 9:06

Norint sustabdyti katastrofiškus emigracijos mąstus reikia:
Įkurti Emigracijos stabymo Ministeriją. Suformuoti etatus, skirti motyvuojančius ir konkurencingus atlyginimus bei priedus.
Aplink Ministeriją pristeigti daug VšĮ kurios rašytų projektus, kurtų galimybių studijas, spausdintų lankstinukus ir pan.
Reikia skirti daug lėšų televizijos bei interneto projektams kurie skleistų pozityvias naujienas apie tai kaip kasdien Lietuvoje gerėja ir gerěja gyvenimas.
Ir emigravimas liausis, o emigravusieji sugryš urmu.

$+$       2017-03-25 9:04

Eidami į rinkimus privalėjote turėti programą, kurioje būtų punktai kas, kada, iš kokių resursų ir ką konkrečiai darys/veiks ir kokio konkrečiai rezultato sieks.
<>
Jūsų Vyriausybės programa, kartu su priemonių planu, tėra rašymas šakėmis ant vandens. Tai reiškia, kad ne tik nežinote kaip spręsti problemas, bet neturite supratimo apie valstybės valdymą.
<>
Teiginys, kad sieksite pasirašyti susitarimą su parlamentinėmis partijos, kurios nieko kito nedarė, o tik skatino emigraciją, rodo, jog esate eilinė avantiūristų šutvė, apmulkinusi patiklūs ir naivius rinkėjus.

Impresariumas       2017-03-25 8:59

Veiksmų plano Jūs (valdžia)neprimsite, kadangi nesovokiate emigracijos priežasčių. O jos esminės yra dvi: liberalizmas ir rusofobija. Nejudinant šitų kelmų - nieko nebus. O kalbėjimas apie dvigubą pilietybę rodo kad esate beviltiški debilai.

Reformų menas       2017-03-25 8:56

Iš visų menų mums svarbiausias reformų imitavimo menas!

dardadardar       2017-03-25 8:52

 
Vietoj žadėtų darnų - apkaltos, komisijos, plepalai.
Po euforijos visada seka emocinis nuosmukis. Rinkėjas grįžta į senąsias vėžes. O senoji vėžė - skeptikas. Tik vieni skeptikai su optimizmo priemaišomis. Kiti - ne.

Yra tokia nuvalkiota klišė, tinkama bet kokiam Seimui ar Vyriausybei:
mažiau kalbų, daugiau darbų.
Na tai pagaliau duokite tas prieš rinkimus pažadėtąsias 5 darnas!
Visus pamatinius gėrius. Kylančius iš bendrų visuomenės vertybių ir valios pastangų.
Bet šis Seimas iki šiol labiau išryškėjo skandaliukais. Visai lengvai, be jokių ypatingų valios pastangų juos kuria.
Viena Seimo narė, padėjusi mandatą, savo pastangomis jau iškūrė atgal, į tėviškę. Dar 3 Seimo nariai, pasičiupę nežinia kieno parengtą Visuomenės informavimo įstatymo pataisos projektą, prajuokino net „valstiečių“ lyderius ir koalicijos partnerius. Ir atsitraukė irgi juokingai. Maždaug taip - „ne!“ Už kelių valandų - „dar diskutuosiu su žiniasklaidos atstovais“. Dar vėliau - „jokiu būdu neatsitrauksiu“. O galiausiai - „atsitraukiu“.
Atrodo, kad kai kas iš publikos, patekusios į Seimą, nei skaitė Konstituciją, nei žino savo paskirtį. Jei parlamentarai suvoktų, kas yra parlamentarizmas, premjeras nepristatinėtų Vyriausybės veiksmų plano apytuštei salei.
Jei Vyriausybės veiksmų planas nerūpi, tai ar valstybė iš viso rūpi?
Gal tik ketverius metus besistaipant Vilniuje?
Su algos, priedų ir iki politiko neišsivysčiusio individo darna.

Dvi tokios darnos jau tiek pažeistos, kad ruošiamasi dviem apkaltoms.
Vėlgi strigimas, plepalynė. Jei taip įsibėgėja, tai kadencijos gale turėsime tik dvi frakcijas. Apkaltinamųjų ir Specialiųjų liudininkų.
Laikinosiose komisijose bus aiškinamasi, kas doresnis, ir mažiausiai rūpės, ko reikia valstybei. Ko laukia piliečiai.
O vaizdas toks:
Urėdai nežino, kiek išliks urėdijų.
Antroje pakopoje pensijas kaupiantieji nežino, ar ši pakopa išliks.
Tėvai nežino, kiek ilgės vaikų mokslas.
Pedagogai nežino, ar išliks kaimo mokyklos.
Ir kada jų patyręs, garbingas vadovas bus velniop išrotuotas. Nes valdžia, pradedant prezidente, mano, kad patyręs vadovas BŪTINAI korumpuotas. Matyt, todėl pamažu ketinama palikti tik vieną visos Lietuvos urėdiją? Kad tik vienam urėdui neštų kyšius?

Bet kokia valstybės ir valdžios darna prasideda nuo pagarbos žmogui.
Visos kitos darnos - išvestinės.

Jau. Susitarė!       2017-03-25 8:39

Oficialu:
Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas VIENINGAI nubalsavo už tai, kad būtų didinamos valstybės politikų ir valstybės pareigūnų algos.
Kadangi į šių ponų grupę patenka ir parlamentarai, atlyginimai didėtų ir jiems - 13 proc.
O kai kuriems pareigūnams, pavyzdžiui, Konkurencijos tarybos pirmininko ar Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus, atlyginimai išaugtų net 49 proc. Vienas iš argumentų - esą dabar algos yra mažos, o tai skatina imti kyšius!
Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas bendru sutarimu priėmė sprendimą palaiminti siūlymą gerokai padidinti algas valstybės politikams ir pareigūnams.
Projekte numatyta, kad valstybės politikams atlyginimai didėtų 11-13 proc., valstybės pareigūnams - 37-49 proc., žvalgybos pareigūnams - 13-40 proc.

Šių grupių žmonėms algos apskaičiuojamos bazinį dydį, kuris šiuo metu siekia 130,5 euro ir jo nesiūloma keisti, padauginant iš pareiginės algos koeficientų. Būtent pastaruosius ir ketinama padidinti. Pavyzdžiui, eilinio Seimo nario koeficientas šiuo metu yra 19,4, todėl alga, be priedų ir išmokų parlamentinėms išlaidoms, - 2531 euras.
Koeficientą planuojama kilstelėti iki 22, o tokiu atveju atlyginimas didėtų iki 2871 euro.
Ministrų atlyginimai ūgtelėtų 11 proc. - nuo dabar esančių 3105 iki 3477 eurų, valstybės kontrolieriaus - 41 proc. (nuo 2022 eurų iki 2871 euro), Konkurencijos tarybos pirmininko, Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus - 49 proc. (nuo 1605 eurų iki 2388 eurų) ir t.t.
Žvalgybos pareigūnų algos didėtų taip: direktoriaus - 13 proc. (nuo 1957 eurų iki 2218 eurų), specialistų - 38 proc. (nuo 848 eurų iki maždaug 1174 eurų).
Kadangi topapildomų valstybės išlaidų, privaloma atsiklausti Vyriausybės nuomonės. Ši planuoja Seimui siūlyti sprendimą atidėti, nes pati rengia naują įstatymų paketą, o jame bus siūlymas ir dėl algų koregavimo.
Tačiau tikėtis, kad algos nebus didinamos, naivu, nes Vyriausybės nutarimo projekte yra nuoroda į Vyriausybės programos nuostatas: „siekiant pritraukti jaunus, išsilavinusius ir motyvuotus specialistus, viešojo sektoriaus atlyginimai bus padidinti iki konkurencingo dydžio“, „peržiūrėsime teisėjų, prokurorų, ikiteisminio tyrimo tyrėjų, kriminalinės žvalgybos ir žvalgybos pareigūnų darbo užmokesčio sistemą“, „suvokdami, kad korupcijos priežastis yra nepateisinamai maži viešojo sektoriaus darbuotojų, įskaitant pareigūnus bei medikus, atlyginimai, dėsime visas pastangas sparčiai kelti viešojo sektoriaus darbuotojų atlyginimus iki regiono mastu konkurencingo lygmens“. Kitaip tariant, algos didinamos, tikintis, kad tada niekas nebeims kyšių.

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto vicepirmininkas konservatorius Algis Strelčiūnas palaiko idėją didinti algas pareigūnams bei politikams. Anot jo, pareigūnų algos yra pernelyg mažos, tačiau jei didėtų tik jų pajamos, o, pavyzdžiui, Seimo narių nedidėtų, būtų iškreipta pareigybių hierarchija, o tai iškreiptų socialinio teisingumo principą.

Kodėl valstiečiai       2017-03-25 8:24

ir nieko apie žemės ūkį neišmanantis Skvernelis užsimojo sumaišyti su žemėm smulkius ūkius,prisidengdami ‘sofos” ūkininkais?Ir išstumti iš rinkos tuos,kurie gamina dar švarią produkciją.Kainos daržovėms,vaisiams labai augs.

bėgo, bega ir bėgs...       2017-03-25 8:15

nuo bebrų - komunistų bei kgbistų.
kai koks pizdukėlis (“valstybinkas” ar teisininkas) jaučiasi ponas ir šios žemės bamba ir šeimininkas,
kai neturi jokių teisių - nes tavo apiplėšimo sir prievartavimo schema yra VSIO ZAKONNO
tai jei tik yra galimybė - bėga ir bėgs
——-
ir nieko nepadarysi, nes visą procesą valdo ir tuos pizdukėlius “stoguoja” Maskva, Kremlius, KGB, tovariščius putinas.

susitarimas       2017-03-25 8:08

Didinti mokesčius
Didinti baudas
Riboti atsiskaitymus grynaisiais pinigais
Toliau plěsti barnavernetizmą , vaikų nacionalizaciją
Įvesti automobilių mokesčius
Kuo greičiau patvirtinti Vergovinio darbo kodeksą
Supaprastinti darbuotojų atleidimą
Ir toliau varžyti streikų galimybes
Nemokėti už viršvalandžius
Leisti vergvaldžiams versti vergus dirbti neribotą valandų kiekį
Trumpinti atostogas dirbantiesiems
Ilginti mokslo metus vaikams
Palikti siauroviziją tokią kokia yra
Apkrauti mokesčiais bedarbius
Prisivežti pigios darbo jěgos ir taip stabdyti lietuvių galimybes rasti geriau apmokamą darbą
Ieškoti būdų varžyti žodžio laisvę
Plėsti piliečių sekimą
Didinti finansavimą saugumiečiams

nu.       2017-03-25 7:26

kalbėti turime taip garsiai…deja darbai pasako daugiau nei kalbos.ir matydami tuos pridirbtus darbus,ir girdėdami garsias kalbas,tautiečiai renkasi emigraciją.

Agnė       2017-03-25 7:21

Teisėsaugą įjunkit į darbą kaip reikiant, nereiks jokių planų.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-03-25 3:55

“Lygiagrečiai siekiama spręsti ir dvigubos pilietybės problemą, kuri labai aktuali mūsų mažai šaliai.”. Ponas R.Karbauski, parašei idiotizmą, jokios dvigubos pilietybės NĖRA ir NEGALI būti, nes nėra tokios valstybės, kuri tokiu pavadinimu “dviguba” išduotų, suteiktų pilietybę. Jei tamsta manai, apie dvi pilietybes, tai tada taip ir reikia sakyti, nes dvibuba pilietybė yra abra kadabra, teisinė ir kalbinė nesąmonė.
kartu noriu ponui R.Karbauskiui PRIMINTI, nes ko gero tikrai jau GLUŠAS YRA, kol Lietuva bus okupuota antikonstitucinių jėgų, tol Jūs jokių problemu NEIŠSPRĘSITE. Kaip tamsta gali išspręsti nors vieną problemą, jeigu pats ir tamstos Seimo pirmininkas ir visas Seimas niekaip negali IŠSTENĖTI jokio atsakymo jau į “užregistruotą” 2017-3-11 dokumentą “Okupuota nepriklausomybė”. TAi gavojate, kad viskas tylomis prebėgs? Pavirstite lietuvos NIEKŠAIS, kaip ir praėjęs Seimas. Ar pakankamai aišku? Jie nesureagavo laiku į 2019-9-11 straipsnį, jo neregistravo, tai “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”. Jeigu būsite ir toliau tokie pasiputėliai, tai pavirsite niekšais. Laikas bėga ne Jūsų naudai.

Julius Puras       2017-03-24 23:40

Bet juk tai prieštarauja “valstiečių” nuveiktiems blogiems darbams. Pavyzdžiui pigios darbo jėgos atsivežimo iš trečių pasaulio šalių įsigaliojusiam įstatymui o taipogi smulkiems verslininkams mokesčių pakėlimas. Ir t.t. tai yra veiksmai kurie prieštarauja tai ką sako Karbauskis. Aš esu įsitikinęs kad Lietuvai vėl bandoma prastumti pompastine demagogija.

Kodėl žlugdomi smulkūs        2017-03-24 22:04

ūkininkai?Kodėl nutarta jiems neleisti deklaruoti žemės arba apkrauti juos popieriais?Juk nenusisamdys buhalterio,o patys neturės laiko.

Rekomenduojame

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.