Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Sveikatos apsaugos politika

Vakcina saugos tik tris mėnesius? „Tą žinome tikrai, ar veiks ir ilgiau, tik spėjame,“ – sako švedų mokslininkas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 5 d. 0:46

17     

    

Vakcina saugos tik tris mėnesius? „Tą žinome tikrai, ar veiks ir ilgiau, tik spėjame,“ – sako švedų mokslininkas

„Modernos vakcina nuo Covid-19 apsaugo tik 9 mėnesius – tai yra tikėtinas spėjimas“, – taip Švedijos televizijai SVT sakė Matti Sällberg, Karolinska instituto profesorius ir vakcinų tyrėjas.

O kas tikrai mokslui žinoma? Kad ši vakcina saugo nuo trijų iki keturių mėnesių.

Taigi kol kas dar nežinome, kiek laiko veiks Modernos vakcina, sukurta apsaugoti nuo koronos viruso. Jos patvirtinimo Europos Sąjungoje ir pirmosios Švedijai skirtos siuntos laukiama artimiausias dvi savaites.

Taigi apsauga gali trukti devynis mėnesius, bet galbūt yra tik trys mėnesiai.

„Modernos vakcina suteikia apsaugą keturiems mėnesiams arba, tiksliau, nuo trijų iki keturių mėnesių. Tačiau kalbama, jog ji tikriausiai veikia mažiausiai nuo šešių iki dvylikos mėnesių, – sakė Matti Sällberg SVT Ryto studijos laidoje.

Kad apsaugo tris keturis mėnesius, rodo tyrimai, kad ji gali apsaugoti ir ilgesnį laiką, tik „atrodo“, „manoma“, „kalbama“.

Taigi masinį vakcinavimą gali tekti vykdyti kasmet ar kas dvejus metus, priklausomai nuo to, kaip elgsis korona virusas. Sällberg‘o nuomone, šis virusas itin klastingas.

Kai kurių ekspertų nuomone, įveikta infekcija duoda geresnę apsaugą nuo viruso negu vakcina, nes pastaroji saugo tik nuo išorinių viruso išaugų baltymo, o persirgus įgytas imunitetas apsaugo nuo viso viruso.

Išorinis baltymas gali kisti dėl viruso mutacijų, todėl imunitetas, susidaręs persirgus, yra visapusiškesnis ir jau vien todėl patikimesnis.

„Teigti, kad geresnė apsauga įgyjama po vakcinacijos šiuo metu platinamomis vakcinomis nuo korona viruso, lyginant su imunitetu, susidariusiu persirgus infekcija, yra tas pats, kaip teigti, kad žemė yra plokščia“, – taip rašo ląstelių biologė Ann-Cathrin Engwall savo Facebooko paskyroje.

Ji teigia: „Natūralus imunitetas, atsiradęs po ligos, priešingai, suteikia individui platų T ląstelių imunitetą nuo viso viruso, nes žinoma, kad yra tokių jo dalių, kurios beveik visai nesikeičia baltymų lygmeniu, ir tai reiškia, kad žmogus įgyja geresnę apsaugą nuo mutantų, glaudžiai susijusių korona virusų. Tai nereiškia, kad kartą sirgęs ir pasveikęs žmogus daugiau nebeužsikrės, tai reiškia, kad galima infekcija bus labai švelni ar net labiau tikėtina, kad ji bus besimptomė neseniai atsiradusių viruso mutantų atveju“.

Pagal friatider.se publikaciją parengė  Daiva Jakubonienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kaip puiku?! -        2021-01-11 14:19

Tokiu atveju vakcina tampa neišsemiamu pelno šaltiniu!
Kam reikia gaminti vakciną, kuri veikia net keletą metą, jei galima kas tris mėnesius viena ranka ją žmonėms siųsti, o kita sau iš jų gautus pinigus žerti? smile Skiepijimasis taps pagrindiniu laisvalaikio užsiėmimu?

The Epoch Times       2021-01-6 0:57

Pirmosiomis vakcinos nuo COVID-19 išleidimo dienomis 3 šalyse buvo pranešta apie mažiausiai 4 mirčių nuo širdies priepuolių atvejus žmonėms nuo 75 iki 91 metų.

Šios mirtys įvyko nuo 2 valandų iki penkių dienų po Pfizer BioNTech mRNA Covid vakcinos suleidimo; Visais atvejais jie turėjo gretutinių ligų.

Kalmare, Švedijoje, 85 metų vyras kitą dieną po skiepo mirė nuo širdies smūgio.

Izraelyje 75 metų vyras iš Beit She’ano mirė  nuo širdies smūgio ir 88 metų vyras Jeruzalėje.  Abu 2 valandos nuo skiepo.

Liucernoje, Šveicarijoje, praėjus 5 dienoms po „Pfizer BioNtech Covid“ vakcinos, mirė 91 metų vyras, slaugos namų gyventojas.

2020 m. Gruodžio 19 d. ES Komisija suteikė sąlyginę „Pfizer BioNTech“ mRNR vakcinos, pavadintos „Comirnaty“, rinkodaros teisę. Švedijos federalinė sveikatos agentūra „Folkhalsomyndigheten“ savo svetainėje nurodo, kad jokiomis aplinkybėmis COVID vakcinos ar bet kurios kitos vakcinos kada nors bus privalomos Švedijoje.

Švedija taip pat nesiūlys vakcinos nėščioms moterims ar jaunesniems nei 17 metų vaikams, nebent gydytojai atskirais atvejais pateiks konkrečius prašymus. Po beveik metų trukusio pasipriešinimo COVID blokavimui ir kaukėms Švedijos valdžios institucijos dabar siūlo labai ribotą kaukių naudojimą tik piko metu kai kuriame viešajame transporte, pirmiausia iš užsienio.
Suomija sukūrė fondą, skirtą kompensuoti būsimoms vakcinos žalos aukoms.

Kai „Pfizer BioNTech“ gruodžio 10 d. informaciniame dokumente FDA pateikė saugumo duomenis, ataskaitoje teigiama: „Dažniausi sunkūs nepageidaujami reiškiniai buvo širdies sutrikimai (0,1% kiekvienoje gydymo grupėje).“
Gruodžio 30 d. Izraelis pirmauja pasaulyje pagal skiepijimo rodiklius - jau paskiepyti 7,44 proc. Tik prieš mėnesį „The Jerusalem Post“ pranešė, kad pusė šalies nepritarė vakcinai.
https://www.theepochtimes.com/mkt_app/four-deaths-in-elderly-reported-from-3-countries-during-first-days-of-vaccine-rollout-authorities-urge-calm_3639786.html

The Epoch Times       2021-01-6 0:39

https://www.theepochtimes.com/mkt_app/two-days-after-receiving-covid-19-shot-healthy-41-year-old-mother-dies-in-portugal_3644867.html

Sonia Acevedo, dirbusi vaikų klinikoje Porto mieste, Portugalijoje, buvo viena iš 538 sveikatos priežiūros specialistų, kuri gruodžio 30 d. gavo pirmąjį iš dviejų eksperimentinių „Pfizer BioNTech COVID“ skiepų.

Ji išdidžiai pakeitė savo profilio nuotrauką Facebooke, kad iškart po injekcijos pažymėtų save „paskiepytą“ užsidėjus kaukę. Pasijutusi visiškai normali, Naujųjų metų išvakarėse ji mėgavosi vakariene su šeima, o paskui keliavo pas savo draugą, kuris sausio 1-ąją rado ją negyvą.

„The Daily Mail“ cituojamas sielvartaujantis Acevedo tėvas Abilio Acevedo, sakantis, kad jo dukra niekada nevartojo alkoholio, niekada nevalgė nieko neįprasto ir buvo visiškai sveika. “Aš noriu žinoti, kas sukėlė mano dukters mirtį”, - sakė jis.

ah1       2021-01-5 18:48

pasakyti kad vakcina saugos tik tris mėnesius tai pasakyti kad vakcina iš viso nėra vakcina o tik placebas

Langų majore,       2021-01-5 17:49

ko toks piktas? Gal Jurgis pačiam Talerio nenumetė, kad pradėjai pilt kanalizacines blevizgas?

Taip taip       2021-01-5 16:13

juliau Milaiti, ta liucija la mermur tau mostelėjo per kiaušus taip, kad visam gyvenimui likai Mapsukėje su docentais! O iš kampų lenda Šatrijos su šluotomis. Tokios ūsuotos, ūsuotos ir dar su ragais. O kai išsižioji - lenda Garliavos stasio pimpalas - toks diiidelis, diiidelis , vos apžioji.

Žmogau,       2021-01-5 15:20

per metus ir ant greičio vakcina nesukuriama - tai Juodoji politika(Covid Revoliucija). Ir mes nesame nusiteikę prieš vakcinas apskritai, jokiu būdu, bet tik prieš Juodąją politiką, agresyvius konspiratorius ir dezinformacijos propagandą bei meluojančią reklamą pagal E.Bernays dezistinius šposus runkeliokų, tai yra mūsų, atžvilgiu. Mokslinis Covid’as toks pats, kaip ir Mokslinis Komunizmas ar Kolchozų plėtros menas, kurį taip uoliai plėtojo “Šatrija” su Laima-Maria-Lucia di Lammermoor, na, žodžiu, su ta viena labai garsi vienos partijos nuotaka.

Todėl visada sakau,       2021-01-5 14:55

kad nesivakcinuosiu, nors mane prie sienos statytų. Nes dabar niekas man nepasakys, ar po kokių 3 metų aš dar turėsiu inkstus, plaučius, smegenis, kasą ir t.t. Tikrų vakcinų per metus dar niekas niekada nesukūrė.

Lietuvos specialistai LT medijose       2021-01-5 13:52

1. Parsidavę?
2. Durniai, pusdurniai, apydurniai?
3. Nekompetetingi (neišmanėliai)?
.
TV laida “Klauskite daktaro”.
Kai kalbama apie bet kokias ligas, negalavimus ar medicininio pobūdžio problemas, tiek laidos vedėjai tiek laidos svečiai BE JOKIŲ  APSAUGOS PRIEMONIŲ.
O kai rodo kovidinę penkiaminutę, VISI SU APSAUGOM.
.
Kokį grybą ta laida pjauna? A…?!
.
Patys kalba kaip stresas kenkia imunitetui…, ir patys kelia informacinį stresą.

Tvankstas       2021-01-5 13:38

Koks skirtumas, kiek tie skiepai veikia ?
Kaip sakė B. Gates, tai svarbiausia yra sukurti skiepus, kuriais būtų galima sumažinti 15 nuošimčių žmonių skaičių.
Paprastai skiepams sukurti reikia 5 metų, bet čua visiškai ne tas atvejis, todėl bandoma po 3-6 mėnesių tiesiai žmonėmis, kurie miršta, sutraukiami, suserga korona, dažniausiai nepagydoma, ir t.r.
Vyksta ‘The Great Reset’, ištikimi tarnai - melagiai gali švęsti šventes su savo vaikais, šokti aikštėse su savo žmonimis, kur susirinkdavo Naujuosius sutikti virš milijono.

to O jei infekcija        2021-01-5 13:34

O kodėl ne staliniškai arba geriau - pagal Genrikh Grigoryevich Yagoda (born Yenokh Gershevich Iyeguda, liet. Jagoda), a, pipiriuk?

Štai ir       2021-01-5 13:29

paėmė viršų pseudo mokslas ir pseudo mokslininkai. Kas su tuo nesutinka - bus apšaukiami Pasaulio arba Žmonijos priešais, anų Liaudies priešų pavyzdžiu. Stogas gi tas pats - Troikė. Taip mes patekome Blogio imperijos sąjungininkų žinion - darys Pasaulio Vyriausybė su mumis ką norės ir tas doras švedų mokslininkas nepadės. Jėgos nelygios. Covid Revoliucijos šalininkų kur kas daugiau. Tiesa ir jos ieškotojai toliau su pagreičiu kriminalizuojami. Pamenate, kaip Kapsukė stojo piestu mums už Mokslinį Komunizmą ir jos istorikai aiškino mums, kad esame ne okupuoti, o išvaduoti. Dabar irgi vyksta pasaulio išvadavimas kabutėse - nuo Mokslo. Kol Covid’as - mokslas sustabdytas.

grumstas       2021-01-5 11:51

Ar galime vadinti vaistu medžiagą , kuri kol kas nepraėjusi reikalingų išbandymų, stebėjimų - ilgalaikių ir trumpalaikių, įvairiausių amžių grupėse , iš pradžių su gyvūnais , po to su žmonėmis -savanoriais , kurie savo sveikatos ir gyvybės kaina pašvenčia kaip auką žmonijos gerovei.?  Kalbama apie šias vakcinas , kurios nepraėjusio oficialai dar paskutinės 4 patikros fazės , kurių , berods ya 4. Tokias sukurtas medžiagas nepraėjusias moksliškai ir įstatymiškai patvirtintų priimtų patikrinimo standartų reikalavimų, švelniai tariant nereikėtų vadinti vaistais - vakcinomis. Tokie bandymai turėtų apimti įvairiausias žmonių grupes pagal biologines rases , pagal amžiaus grupes , įvairiausių rizikų  (ligų,ir pan.) apimtyje ir pan.Kol kas viešoje erdvėje karaliauja politikai ir jų atstovai , jiems palankiai pritariantys medikai. Tačiau tikrų, objektyvių profesionalų mokslininkų, gydytojų , daktarų balsas VIPriemonėse negirdimas.

Ekonomika       2021-01-5 11:21

Apie atominių elektrinių ekonominį potencialą... visiškai neįvertinant ilgalaikių radioaktyvių medžiagų saugojimo kaštų ateinančioms kartoms. Viliamąsi KAD…
.
Sąlyginai ir visiškai* atsiribojant nuo COVID-19, skiepai veiksnūs 3 mėn., jau nekalbant apie sąmokslus, pašalinius poveikius ir sudėtus pinigus bei darbo laiką...
.
... ir jokių pasvarstymų apie alternatyvias priemones, pav. valstybių saviizoliacija plius TIKRAS KARANTINAS, o ne butaforija (globalizmo priešingybė).
.
Yra apie ką pamąstyti !!!

Svarbu       2021-01-5 10:58

ne vakcina, bet VAKCINACIJA, nes net ir gydytojai nežinos, ar ir ką dar įleidžia kartu su ta vakcina.

O jei infekcija       2021-01-5 10:00

neįveikta?Kažkaip atrodo hitleriškai.

stasys       2021-01-5 6:37

Protingos pastabos . Va taip vienu Tiesos žodžiu ‘nuvainikuojami’ šablonai apie vakcinos nauda . Be abejo tai nereiškia jog galima beatodairiškai savo sveikata rizikuoti pasikliaunant tik šia mokslininkės nuomone . Pasverti rizika įvertinant ja protingai , gali reikšti jog ta vakcina taps šiaudu -skestančiam , kai sveikatos sistemoje nebeliks kam dirbti . Faktas , mirusiems mes jau nepajėgūs skirti tiek dėmesio , laiko ir pagarbos kiek turėtume .Tai grabiorių aukso amžius ..jei netikite aplankykite šalia esančius ,tas paslaugas teikiančius namus , ..kaip maximoje per kalėdas ir jokio karantino . ..
p.s. stasys su liudna patirtimi.


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.