Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Europa

Vaizdai iš sekmadieninio protesto Amsterdame prieš Kovid-19 karantino suvaržymus

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 3 d. 11:05

18     

    

Vaizdai iš sekmadieninio protesto Amsterdame prieš Kovid-19 karantino suvaržymus

Be komentarų.

 

 

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

James G. Dalton (Maga News)       2022-01-4 21:07

Teisingumo departamentas (DOJ)šią savaitę pripažino naudojęs slaptus agentus per sausio 6 d. protestus Vašingtone.
Tą dieną mirė keturi Trampo šalininkai, įskaitant dvi moteris, kurias nužudė Kapitolijaus policija. Trečioji moteris buvo vos nenužudyta, bet ją išgelbėjo žalioji beretė Jeremy Brown.
DOJ agentams buvo duoti įsakymai „šaudyti nužudant“.
Dabar jie pripažįsta, kad vyriausybė sausio 6 d. sostinėje turėjo komandų.
Ši informacija pasirodė po beveik metų ši. Iki tol internetinius pranešimus apie fedų agentus minioje valdžia vadino sąmokslo teorija.
Tikriausiai niekada nesužinosime, kiek federalinių pajėgų tą dieną dirbo sabotuodami taikius protestus.
Kaip pranešė Newsweek, sausio 3 d., sekmadienį, pustuzinio elitinių vyriausybės specialiųjų operacijų komandų vadovai susitiko Kvantiko mieste Virdžinijoje, kad aptartų galimas grėsmes, nenumatytus atvejus ir būsimos Jungtinės Kongreso sesijos planus. Susitikimas ir vėlesnis šių šešėlinių agentų dislokavimas sausio 6 d. buvo slepiamas.
Laikinai einantis generalinio prokuroro pareigas Jeffrey’us A. Rosenas sausio 6 d. patvirtino ilgalaikių nenumatytų atvejų planų įgyvendinimą ypatingais atvejais: išpuoliu prieš prezidentą Donaldą Trampą ar viceprezidentą Mike’ą Pence’ą, teroristinį išpuolį su masinio naikinimo ginklu ir reikalaujanti prezidento įpėdinių apsaugos ir judėjimo.
Rosenas priėmė vienašališką sprendimą imtis parengiamųjų veiksmų,  dislokuoti Teisingumo departamento ir „nacionalinės“ pajėgos. Nebuvo jokio oficialaus prašymo iš JAV Kapitolijaus policijos, Slaptosios tarnybos ar sostinės policijos skyriaus. Teisingumo ir FTB vadovybė numatė blogiausią ir nusprendė veikti savarankiškai, specialiųjų operacijų pajėgoms slypėjus užkulisiuose.
„Manau, DOJ pagrįstai pasiruošė nenumatytiems atvejams iki sausio 6 d., suprantant, kad buvo didelis netikrumas dėl to, kiek žmonių atvyks, kas jie ir kokių tikslų  sieks“, – Rosenas sakė Kongresui. Pabrėždamas, kad jo skyrius „nebuvo svarbiausias valdant minią“, kad jie daugiausia dėmesio skyrė „pavojingiausioms“ operacijoms.
Sausio 3 d. vykusiame nenumatytų atvejų padalinių posėdyje dalyvavo FTB įkaitų gelbėjimo komanda, FTB nacionalinė komanda „Render Safe“, FTB SWAT komanda iš Baltimorės lauko biuro, Specialiosios reagavimo grupės iš Alkoholio, tabako, šaunamųjų ginklų ir sprogmenų biuro (ATF) ir JAV maršalų tarnybos specialiųjų operacijų grupė.
FTB taktinės komandos atvyko į Kapitolijaus kalvą anksti dieną, kad padėtų rinkti įrodymus vietose, įskaitant Respublikonų ir Demokratų partijų būstines, kur buvo rasta sprogstamųjų užtaisų. FTB SWAT komandos ir snaiperiai buvo dislokuoti apsaugoti netoliese esančius Kongreso biurų pastatus. Kiti FTB agentai teikė selektyvią apsaugą aplink JAV Kapitolijaus ir apsaugą Kongreso nariams ir darbuotojams.

Taktinė įkaitų gelbėjimo komanda buvo viena iš pirmųjų išorinių federalinių agentūrų, įžengusių į Kapitoliijų protestuotojams įsilaužus į pastatą. Be nepaprastosios padėties saugumo priemonių padidinimo, viena komanda su JAV Kapitolijaus policija ir slaptąja tarnyba bendradarbiavo siekdama papildomai apsaugoti viceprezidentą Pence’ą, kuris buvo perkeltas į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę po Kapitolijumi, iš kur jis turėjo evakuotis. Tačiau Pence’as atsisakė palikti pastatą ir liko po žeme.
Šios ypatingos pajėgos, pavaldžios generaliniam prokurorui, daugiausia veikiančios pagal nenumatytų atvejų planus, kurių Kongresas ir Kapitolijaus policija neturėjo, pridėjo dar vieną labai ginkluotų gelbėtojų sluoksnį. Kariškių vaidmuo šioje itin slaptoje operacijoje vis dar nežinomas, nors FTB šaltiniai naujienų agentūrai „Newsweek“ teigia, kad sostinėje buvo į FTB komandiruoti kariniai operatoriai ir budintys kaip Nacionalinių misijos pajėgų dalis. Kyla nuolatinis klausimas: ką Teisingumo departamentas įžvelgė, kas paskatino sausio 6-ąją laikyti nepaprastu įvykiu, kurio kitos agentūros nepastebėjo.
https://maganews2020.org/2022/01/04/breaking-feds-admit-secretive-doj-commandos-at-jan-6-trump-protests/

Labai išsilavinę,       2022-01-4 13:04

ypač baigę Kapsukę, šito nemato.

O.G       2022-01-4 9:03

Gal šis vaizdo įrašas prabudins dar miegančius žmones. Nes kas dabar vyksta pasaulyje ir nematyti, gali tik visiškai aklas ir kurčias žmogus. Ši melo pandemija ir yra raktas į realų, o ne iliuzijų pasaulį.

visas sis teroras       2022-01-4 0:29

vadinasi “vakarietiska demokratija”.

Mike Adams (Brighteon)       2022-01-3 21:58

Joe Rogano interviu su daktaru Robertu Malone, be abejo, buvo vienas svarbiausių 2021 metais.
Viso interviu metu daktaras Malone’as buvo kruopštus, apgalvotas ir labai informatyvus. Ir sužinome, kaip jam rūpi žmonija ir jį skatina užuojauta, o ne godumas (skirtingai nei vakcinų gamintojus ir didžiąją žiniasklaidą).
Joe Roganas klausinėjo svarbių klausimų, jis gerai informuotas, tačiau kantriai leidžia dr. Malonei kalbėti.
Ko daktaras Malone’as negalėjo pasakyti Džo Roganui
Jokiu būdu nebandau teigti, kad Malone’as ar Roganas sakytų tai, nei kad jie liepė man tai pasakyti. Iki šiol nekalbėjau su daktaru Malone, nors tikiuosi pakviesti jį į savo naują interviu studiją Ostine.
Dr. Malone ne kartą sakė Roganui, kad nesiruošia spėlioti apie tų, kurie vykdo pasaulinę skiepijimo nuo koronaviruso programą, motyvus ar mąstymą. Jis lieka savo mokslo, įrodymų ir duomenimis pagrįstų paaiškinimų ribose.
Kiti žmonės, tokie kaip aš, Alexas Jonesas, Steve’as Quayle’as, Davidas Icke’as ir kt., turi papasakoti likusią istorijos dalį, kurios daktaras Malone pasakyti negali. Štai apie ką mano podcast’as: apie dalykus, kurių daktaras Malone’as negali pasakyti Roganui, net jei to norėtų.
Daktaras Malone, spėju, apie visa tai žino. Kad „Big Pharma“, „Big Government“, „Big Media“ ir „Big Tech“ elgesys nėra tik vienas milžiniškas sutapimas. Tai planas. O kiekvienas planas turi norimą rezultatą.
Viskas, ką stebi daktaras Malone’as, paaiškinama pasauliniu žmonijos naikinimo planu
Visko, ką daktaras Malone’as interviu Roganui paaiškina, motyvacija yra tiesiog neišvengiama. Kodėl ligoninės ir vyriausybės atmeta visas medicinos etikos taisykles? Kodėl jie slopina ankstyvą gydymą, kuris išgelbėtų gyvybes? Kodėl jie skatina ligonines diagnozuoti daugiau žmonių, sergančių koronavirusu? Kodėl jie naudoja PGR testą, kuriam trūksta specifiškumo ir kurį galima naudoti tam, kad gautų klaidingus teigiamus rezultatus? Kodėl žiniasklaida apie visa tai meluoja? Kodėl „Big Tech“ cenzūruoja mokslininkus ir visus kitus, kurie nesutinka su oficialiu pasakojimu?
Ir svarbiausia, kodėl pasaulio vyriausybės kelia beprotišką paniką, siekdamos kuo didesniam kiekiui žmonių suleisti mRNR nanodaleles, kurios nepaiso jų baltymų sintezės ir paverčia jų kūnus smaigalio baltymų (biologinių ginklų) gamyklomis?
Atsakymas akivaizdus ir neišvengiamas: jie bando pasiekti visuotinio gyventojų skaičiaus mažėjimo.
Nėra kito paaiškinimo, kuris atitiktų pastebėtą elgesį. Daktaras Malone, be jokios abejonės, tai mato, bet nenori apie tai nespėlios. Sunku įrodyti vyriausybių ar globalistų ketinimus. Tačiau jų veiksmai pasakoja tikrąją istoriją: taip, jie sąmoningai bando išnaikinti kuo daugiau žmonių. (Žiūrėkite Depopulation.news, kad sužinotumėte išsamias naujienas šia tema.)
Mes gyvename per pasaulinę genocido kampaniją. Planetos masto etninis valymas.
Bet kas skatina pastangas sunaikinti žmoniją ir išvalyti Žemės planetą?
Kai supranti, kad yra panikos, koordinuotos pasaulinės pastangos sunaikinti žmonių rasę ir „perkrauti“ planetą Žemę be žmonių, kyla akivaizdus klausimas: kas už viso to?
O ką , jei „kas“ klausimas yra didesnis nei įsivaizdavome? O kas, jei tai kosminis klausimas ką?
O ką, jei globalistai yra ne to šeimininkai, o iš tikrųjų tik kažko didesnio marionetės?
Daktaras Malone’as negalėjo papasakoti šios istorijos dalies, todėl tokie žmonės kaip mes turi perimti estafetę, pasveikinti daktarą Malone’ą už drąsų balsą ir atskleisti likusią istorijos dalį, kurią nedaugelis drįsta papasakoti.
Apie visa tai šiame podcast’e:
Brighteon.com/9f76180e-1642-43a0-ba33-5fde2b35eb37
https://www.naturalnews.com/2022-01-02-what-dr-robert-malone-could-not-tell-joe-rogan.html

kaip išsigelbėti nuo šio suplanuoto genocido?       2022-01-3 21:49

Mokantiems rusiškai ir norintiems nusipirkti marmaliuoto LT vergo šunpasį realiai nesiskiepijant ir taip išsaugoti savo sveikatą ir gyvybę,
su visais įrašais atitinkamose duomenų bazėse ir galiojančiu QR kodu,
galima jį užsisakyti parašius į Telegram šiam pardavėjui: 

t.me/Videntis_VAC

Per LNK žinias       2022-01-3 21:12

rodė,kaip australai daktarai pasakė,jog omicron 75 % lengvesnis.Valančiūnas omicron simptomus jautė pusę dienos Amerikoje,o izoliuotis turėjo 10 dienų.

to Jack Phillips       2022-01-3 20:12

Ko nepažiūri, kas buvo Sovietijoje trečiajame dešimtmetyje - pagrindinėje Amerikos karinėje sąjungininkėje?

O čia       2022-01-3 20:10

tai tikroji demokratija.

Kaip       2022-01-3 20:09

demokratiškai.

Jack Phillips (The Epoch Times)       2022-01-3 16:52

Pagrindinis mRNR skiepų kūrėjas dr. Robertas Malone’as, garsus privalomų skiepų nuo COVID-19 skeptikas, per interviu Joe Roganui sakė, kad Jungtinės Valstijos šiuo metu yra „masinės psichozės“ įkarštyje. .

„Mūsų vyriausybė to nekontroliuoja“, –Malone’as sakė apie reikalavimą skiepytis. „Jų veiksmai neteisėti. Jie nepaiso bioetikos. Jie nepaiso federalinių įstatymų. Jie pažeidė visas man žinomas taisykles, kurių buvau mokomas metų metus.

Malone’as, mRNR vakcinų technologijų eksperto, kuris mokėsi Kalifornijos Deiviso universitete, UC-San Diego ir Salko institute, paskyra Twitteryje, surinkusi 500 000 sekėjų, praėjusią savaitę buvo sustabdyta.

Twitterio atstovas „Daily Dot“ leidiniui sakė, kad Malone’o paskyra „buvo visam laikui sustabdyta dėl pakartotinių mūsų COVID-19 dezinformacijos politikos pažeidimų...
„Twitter“ neatsakė į „Epoch Times“ prašymą pakomentuoti Malone’o sustabdymą.
„Reikalavimai skiepytis … yra aiškiai neteisėti“ ir „aiškiai nesuderinami su Niurnbergo kodeksu“, – sakė Malone’as savo interviu Roganui, turėdamas omenyje mokslinių tyrimų etikos principus, draudžiančius eksperimentus su žmonėmis be jų sutikimo. „Jie aiškiai nesuderinami su Belmonto ataskaita“, – sakė jis, turėdamas omenyje 1978 m. Federaliniame registre paskelbtą ataskaitą dėl etikos principų ir gairių, susijusių su moksliniais tyrimais su žmonėmis.
„Jie yra visiškai neteisėti, bet jiems tai nerūpi.
Savo interviu pabaigoje Malone’as užsiminė, kad žmonės išgyvena tai, ką jis pavadino „masine psichoze“, panašia į gyvavusią tarp Vokietijos gyventojų XX amžiaus trečiajame ir trečiajame dešimtmetyje.

Tais metais vokiečiai „nors turėjo labai protingus, labai išsilavinusius gyventojus, tačiau ėjo iš proto“, - sakė Malone.

„Kai turite visuomenę, kurios dėmesys sutelkiamas lyderio ar įvykių serijos į vieną mažą tašką, panašiai kaip hipnozėje. Jie tiesiogine prasme tampa užhipnotizuoti ir gali būti vedami bet kur.

„Jie seks tą žmogų. Nesvarbu, ar jie jiems meluoja“.

Prieš kelerius metus jis sakė, kad žmonės „skundžiasi, kad pasaulis neturi prasmės“ ir kad mes „nebesam susiję socialiai, nebent per socialinę žiniasklaidą“.

„Tada tai atsitiko“, - sakė Malone’as, turėdamas omenyje COVID-19 pandemiją. „Štai kaip vyksta masinė fpsichozė ir taip atsitiko čia“.
https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/dr-robert-malone-to-rogan-us-in-mass-formation-psychosis-over-covid_4189087.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2022-01-03&mktids=8e27e86280e1cb6da02ffcddc523bb5b&est=Kifl/eK7tTmY+eqGl4ItuQ/UsRdXVbyAwY/E9SotVzc3AZt0GI3SFEq6FKZFRQ==

Šiaip       2022-01-3 16:03

Mūsų himno žodžiai : “Vardan tos Lietuvos, vienybė težydi”. Kur ji pas mus yra?
Šėtons žmones pirmiausia suskaldė į pavienius pasipriešinimus. Jei kas nors mus suvienytų, tai tikrai nereikėtų tokių gatvės skerdynių, o užtektų vieningo BOIKOTO, pvz kokios nors finansinio magnato ir t.t. Štai tada valdžia bijotų žmonių. Bet dabar yra, kaip yra, t.y. nėra vienybės, bei pasitikėjimo vienas kitu. Kaimynas bijo kalbėtis su kaimynu.
Šėtoniška puikybė su savo AŠŠŠŠŠŠŠŠŠ mus gramzdina į pragarą.

Al.       2022-01-3 15:10

Kai siautėjo rusų kariuomenė ar omonas, stebėjomės žiaurumu…

stasys        2022-01-3 14:47

demokratija numato teise piliečiui gauti bananų per kūprą . Nesuprantu ko autorius čia plūstasi .. Taip iš šono atrodo baisiai , bet tu protestuojančiu niekas nesodiną į kalėjimus dešimčiai metu už tokį poelgį . Jei jau pažeidiai viešos tvarkos įstatymus buk malonus susitaikyti su bananais ir niuksais per spranda . Pilietinės teisės , tikros, ginamos ne Seimo salėse ir Parlamentuose ..

b.p.        2022-01-3 14:30

Tiesą sakant, nelabai suprantu tų muštynių su tais robotizuotais aukščiau sėdinčių tarnais už ubagišką algą ... Ar tikslas yra pasimakaluoti gatvėse, ar gauti rezultatą? Kad gauti rezultatą - tie, priimantys sprendimus, turi realiai BIJOTI žmonių .. Vadinasi - viskas turi būti nukreipta tiesiai į priimančius sprendimus (net ne į reprezentacinius pastatus ...) Pvz. kam kariuomenei veltis į mūšį su didelėmis priešakinėmis priešo pajėgomis, jei galima mažu, bet ryžtingu, būriu užtikrintai apeiti flangu iš užnugario priešą ir paimti priešo vadavietę su visais generolais, karaliais ir vėliavomis ?

jautri žinutė.       2022-01-3 13:12

Čia jums ne pasivažinėjimai lietuviški ar basiakai maldaujantys prie prezentūros…

Dronas       2022-01-3 13:01

Kas dar mano, kad valdžioje ne neostribai? Bolševikas-ilirardieriai rodo jums “šviesia” ateitį. Ir ne, tai nebus po šimto metų, tai vykstas DABAR.

Papa Borgia       2022-01-3 12:51

Karo nugalėtojai(Troikė) šposina - dubasina europiečius ir kviečiasi į pagalbą svetimšalius iš Afrikos ir Arabijos kraštų.

Rekomenduojame

Jurga Lago. Toji Yoko Ono instaliacija banke su 141 grabeliu man atrodo iliustruojanti…

Tomas Čyvas. Aptvarienos naujienos

Atono kalno vienuoliams prokurorai iškėlė bylą dėl raginimo nesiskiepyti

Česlovas Iškauskas. Savaitės pjūvis. „Trys raidės“ – atverta Pandoros skrynia

Australai iš tiesų turėjo pykti ne ant Novako Djokovičiaus

Romaldas Abugelis. Apie laimę ir gerovę

JAV valstybės sekretorius Anthony Blinken: Rusijos agresijos žmogiškoji kaina bus daug kartų didesnė, nei matėme iki šiol

Prof. Jonas Jasaitis. Atsiliepiant į A. Blinkeno kalbą Berlyne, skirtą pasaulio tautoms

Garsus medicinos žurnalas skelbia, kad Facebook‘o neobjektyviame „faktų tikrinime“ nėra atskaitomybės

Už balos. Ko diktatoriai išmoko apie Bideną 2021-aisiais?

Chaotiška Baideno spaudos konferencija: perkrovimas virto perdozavimu

Eurokomisarė migrantų atstūmimo klausimu išlieka griežta: tai neturi vietos ES

Ignas Vėgėlė. Kai aliejaus žinios tampa niekam neįdomios, tenka atidirbti propagandai

Tikrieji neapykantos kurstytojai – LRT nori atverti pragarą?

Moterimi persirenginėjęs Airijos kunigas nutraukė savo tarnystę: nesulaukė palaikymo iš vyskupo

Europos Komisija atsisako skelbti Ursulos von der Leyen ir Pfizer korporacijos vadovo susirašinėjimo žinutes

Edvardas Čiuldė. Dar kartą apie Vilniaus universitetą: universiteto dvasios atstatyti jau nepavyks niekados niekam

Vytautas Sinica. Valdžia su visuomenės dauguma ir toliau renkasi gyventi karo sąlygomis

Dominykas Vanhara. Ar Šimonytės vyriausybė vis dar turi pasitikėjimą Seime?

Leonas Milčius. Išduoti Sąjūdžio pažadai ir vertybės, pažeminta lietuvių valstybinė kalba

Daiva Tamošaitytė. Dvi Lietuvos: kas daugiau?

Bažnyčios krizės grimasos: Čikagos kardinolas vadovavo pagoniškai ceremonijai

Anglija panaikina visus COVID pasus, reikalavimus dėvėti kaukes, darbo apribojimus

Vytautas Radžvilas. Žvelgiant į seną nuotrauką

Albertas Žostautas. Jie sulaužė Lietuvos Konstituciją ir išdavė

Vytautas Radžvilas. Prisikėlė jedinstvo ir LKP, pasidalijusi į skirtingų pasivadinimų atskiras partijas

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Klausimai ir atsakymai

Nacionalinis susivienijimas dėl galimos korupcijos Vilniaus savivaldybėje kreipėsi į STT

Lenkija: kritikuoti Kiniją vien tam, kad įtiktume Amerikai nėra mūsų interesas

Vytautas Sinica. „Valdantieji meluoja, kad dėl asmenvardžių nepažeidžia Konstitucijos“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.