Šeimos politika

Vaiko teisių apsaugos įstatymo keitimo projektų palyginimas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 22 d. 23:32

11     

    

Vaiko teisių apsaugos įstatymo keitimo projektų palyginimas

Laisvos visuomenės institutas

Šią savaitę Seimo komitetai pradės intensyviai svarstyti Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo keitimo projektus, kuriuos pateikė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Seimo narys Ramūnas Karbauskis. Svarstymo metu komitetai vertins, kaip projektus galima sujungti, kurio iš jų konkrečias nuostatas pasirinkti. Tai lems galutinio įstatymo kryptį.

Pateikiame esminių projektų nuostatų palyginimo lentelę, kuri akivaizdžiai rodo, kad R. Karbauskio projektas yra žymiai palankesnis šeimai ir joje augantiems vaikams.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

palyginimas       2019-01-23 20:18

Kuris šūdo gabalas kvepia skaniau- didesnis ar mažesnis?
Normaliam žmogui šūdas smirda.
Tad gal geriau visą tą mėšlą mėžti, o ne laužyti galvas kiek mėšlo vistik dar pasilikti?

...       2019-01-23 14:57

Niekada netikejome,kad nieksu akys nukryps i lietuvos vaikus,kurie negali patys apsiginti,o tevams atimta teise ginti savo turta,vaikus.Valstieciai kasdien atranda nieksu,kurie per 28 m.voge lietuvos turta,kad per 28 m.sunkiai dirbdami,zmones gaudavo apie 300 euru.,uz 30 m.darbo 200 euru pensijos.Tikime simtu proc.,kad valdant zmoniu isrinktai valdziai,kuria labai pasitikime,bus isaiskinta,koki vaidmeni ir galimai bizni atlieka pavogti vaikai???Valstieciai tikrai visus galus atras ir duok dieve,daug bus nubaustu.Blogybe tame,kad visas seimas,iskaitant zmoniu isrinktuosius,nubalsavo uz BARNEVERNETO PROJEKTA.O gal specialiai nubalsavo,zinodami kad zmones to niekada neleis,dabar turi proga isnarplioti si baisu,ziauru galima bizni.Reikia tiketi,kad jokiu pataisymu neturetu buti,reikia projekta iteikti 10 m.projekta tobulinusiai sakalienei,butinai pridedant virs 40000 zmoniu parasu,del jos ismetimo is seimo.Taip pat netikime,kad Karbauskis sutiks skirti nevyriausybininkams 300 mln.kuriu jie reikalauja ir tikisi.Tada zmoniu pasitikejimas valdzia visiskai kristu.Pelningiausias ir populiariausias darbas lietuvoje,PSIHOLOGAI,GLOBEJAI,PRIVERSTINIAI TEVU APMOKYMAI,kaip aukleti vaikus.Tfuuuu,brudai yra sunu prieglaudos,eikite ten grobti gyvuneliu,pamatysite koki pasipriesinima pajusite.Gyvuneliai labiau saugojami,negu vaikai.Mat gyvunas pasipriesintu,kastu i snuki,o vaikas nepasipriesins,tevas bus uzdarytas uz grotu,arba i psihuske,nes bande ginti vaika.TFUUUU.

Www       2019-01-23 13:49

Aš manau Kukuraitienei matosi kam dirba ir jis turi lėkti iš ministerijos kol ne apkaltino baisiais dalykais.

Keistas       2019-01-23 13:41

Tokia jau beprotybė nusileido ant Lietuvos, politikai pradėjo rietis dėl svetimų vaikų, savus tikriausiai išmėtė, tai pradeda rūpintis svetimais, jei tai būtų altruizmas, tai taip, bet čia, tik pinigai, dėl to ir prasidėjo nuožmi kova, iš meilės karo niekada nebūna, karai tik dėl pinigų ir valdžios, tai matome, kova dar labiau aštrės.

Gal tegu        2019-01-23 12:21

Karbauskis atskleidžia aplinkybes kaip Šakalienė pirma atsidūrė jo partijos gretose, kaip buvo formuojama vyriausybė ir kaip ministru tapo Kukuraitis. Ir apskritai tegu aplinkybes kaip genderizmo idėjos prasiskverbia į šios vyriausybės priimamus sprendimus, ministrų nutarimus, kas skatina, finansuoja, kaip sudaromi užkulisiniai, tarppartiniai ir tarpfrakcijiniai susitarimai, kokia Daukanto aišktės, partijų, fondų, užsienio rėmėjų, ES ir kitų įtaka ir tada atsivers tikras baisus, bet realus vaizdas. Šita deklaracija gražai atrodo, bet skirta iš esmės pasigerinti prieš rinkėjus.

>Ministerija, bet ne apsaugos ir ne socialinės       2019-01-23 11:47

Išties, ar jums neprimena Kukutis iš SADM net išoriškai, savo paplonintu liežuviu biblinio vilko ėriuko kailyje?
Carito atsakomybė prieš Dievą įpareigoja pasitikrinti, ar tik avelės ganosi Carito kilnioje labdaringoje tarnyboje.

Oooo       2019-01-23 11:24

kur gerbiamo Dr.M.Puidoko lentele , jis seniausiai ta lentele parode ir manome , kad M.Puidoko nuostatos teisingiausios. Del to , kad gerbiamas seimo narys dalyvavo ne zodziais , o veikimu kai buvo atiminejami vaikai Kaune ir bandoma isvezti i NZ mergaite. Ir dar mazu maziausiai vakarykstes KK2 “zinios” turetu atsiprasyti gerbiamo M. Puidoko , kad pazemino seimo nario M.Puidoko statusa neleide jam kalbeti paimamu vaiku tema ir nutrauke transliacija. O “ziniu ” vedejas leido sau kalbeti gana ilgokai , tik ar pagristai? Ir aplamai ko beverta ta KK2?

Ministerija, bet ne apsaugos ir ne socialinės       2019-01-23 11:00

Kodėl Ministerija vadinama “AP-SAUGOS” (socialinės), jei jos teikiamame projekte įrašyta NE nuostata SAUGOTI (visuomenės pagrindą sudarančią šeimą), bet, atvirkščiai, ją ŠNIPINĖTI (prieš tai neteisėtai ją kriminalizavus)? - Atsisakymas pareigos pranešti tėvams, kad apie jų vaiką SLAPTA renkama informacija juk tai ir reiškia.
Antra, jei Ministeriją užvaldęs klanas aptarnauja globalizmo ideologiją, kuri siekia visuomenę dekonstruoti, pvz., suabsoliutindamas vaiko teises, iškelidamas jas virš prigimtinės šeimos gėrio, tai tokios Ministerijos nedera vadinti SOCIALINE. Juk NE SOCIALINĮ (NE VISUOMENINĮ), bet, atvirkščiai, INDIVIDUALŲ interesą ji imasi steigti ir ginti pirmiausiai.
Gimdytojas Nr. 1 ir gimdytojas Nr. 2 su savo augintiniais Nr. 1 ir Nr. 2 - tai jau tik organikos (prigimtinės šeimos) skilimo produktų, paruoštų globaliam ūkiui tręšti, iliustracija.
Globalizmas ar genderizmas tėra pavyzdžiai ideologijų, prisidengusių tariama pažanga, kurios paskelbė žmogui karą pirmosios! Pirmosios, kadangi tokie ideologizuoti pseudomokymai tėra re-akcija, maištas prieš tūkstančius metų paskelbtą Taikos Karaliaus valią, Jo prigimtinės tvarkos dovaną. Tikro karo, ypatingai karo prieš Dievą ir žmogų, ideologai, iniciatoriai ir vykdytojai yra visuotinai pripažįstamas blogis, todėl kiekvieno mūsų pareiga jį stabdyti. Vilkų avinėlių kailyje demaskavimas jau tapęs tautų bendru reikalu, bet vilkus dar reikia uždaryti į gardus. Antraip jie išpjaus mus. Nebūtų vilkai. NK

socialinė analizė       2019-01-23 10:52

Trečias punktas parodo, kad SADM įpareigoja tarnybas paslapčia stebėti šeimas laukiant to momento, kada galės paimti vaiką. Karbauskio formuluotėje siekiama vaiką išlaikyti šeimoje: juk informavus šeimą, kad renkama informacija, kilusias bėdas šeima stengsis likviduoti. Taip ir turėtų būti, žinoma, jei siekiame , kad vaikai gyventų savo šeimose.

Šunų prieglauda       2019-01-23 6:30

Visoms Durnių laivo šikalienėms, žopienėms, šalavoms, jakavoms! Kol nesusipažinsite su mūsų prieglaudoje taikomais šuniukų teisių apsaugos metodais, nedriskite kišti nagų prie žmonių vaikų. Tai jūsų nežmoniški, vaikų psichikos žalojimo metodai, išugdo iš švelnių kūdykėlių monstrus, kurie po to mėto gyvunėlius nuo tiltų, apipylę benzinu padega. Tai yra todėl, kad banknotų priklausomybėn patekę žmogėnai, kaip pasakė Magnolijos statytinis, bankmanų prižiūrėtojas Vasiliauskas, gyvena “kitose dimensijose”. Nuo tokių, žopienių išugdytų monstrų, tenka net gyvulėlius saugoti.

Norėtųsi žinoti, kas asmeniškai       2019-01-23 2:30

ar kokia suinteresuotų asmenų grupelė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje rengia tokius raudonojo teroro praktiką primenančius, kartais net ją pranokstančius, įstatymų projektus?
Bet dar aktualiau, kas iki šiol buvo paralyžiavę daugumos šeimų savisaugos instinktą ir jų valią priešintis tokiam akivaizdžiam neteisingumui, barbarystei?
Valios viešpatauti geismas ir godumas (pasipinigavimas) yra ydos, kurios užkietina sąžines ir per kurias veikia vaikų aukų reikalaujantis biblijinis Molochas. Visuomeninėje ir politinėje plotmėse tai neišvengiamai veda į tironiją.
Tautos bunda, kyla ir jos apgins savo konstitucines teises. Nebūkime paskutiniai, kurie susigrąžins žmogiškąjį orumą.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.