V. Landsbergis: Konstitucinis Teismas išaiškino – referendumas yra prieš ES

Tiesos.lt redakcija   2014 m. sausio 26 d. 1:26

55     

    

V. Landsbergis: Konstitucinis Teismas išaiškino – referendumas yra prieš ES

Šeštadienį vykusiame Tėvynės sąjungos tarybos posėdyje Vytautas Landsbergis ir Andrius Kubilius išdėstė savas dviprasmiško Konstitucinio Teismo (KT) paskutinio sprendimo interpretacijas.

Komentuodamas KT „aiškinimą“ V. Landsbergis neslėpė savo džiaugsmo: „[G]alų gale Konstitucinis Teismas pasakė tai, ką mes bandėme sakyti ir anksčiau, o referendumo šalininkai bandydavo išsisukinėti: kad čia ne taip, ne prieš Europos Sąjungą. Aišku, kad prieš Europos Sąjungą, tai prieš mūsų sutartį. Kitaip sakant, mes pažeidžiame mūsų sutartį. Bet tie propagandistai dar bandydavo sakyti: tai dar neaišku, ar mus išmes? Gal neišmes iš Europos Sąjungos, gal kaip nors kitaip būsime apsijuokę, būsime žeminami, neteksime tam tikrų Europos Sąjungos paramos būdų? Tai ne vien finansinė parama, tai ir politinė parama“, – kalbėjo konservatorių partijos garbės pirmininkas.

„Einame į riziką visuotinio populistinio referendumo, kuris atvertų dar priedo duris neribotiems lengvai skelbiamiems referendumams. Kitos valdžios struktūros darytųsi net mažai reikalingos, jeigu galima surinkti parašų ir viską padaryti su klaustuku“, – tęsė vardyti rengiamo referendumo pavojus V.Landsbergis.

„O čia galbūt tauta pabalsuos. Tauta, žinoma, iš didžiosios raidės rašoma. Čia toks naujas altorius statomas, nors, kaip žinome, pusė Lietuvos gyventojų neina į rinkimus ir nebalsuoja. Čia yra brandos stoka, mes turėtume tuo rūpintis, kad žmonės nebūtų nusivylę politika apskritai. Mes turėtume būti tais, kuriais yra mažiau nusiviliama, kurie gali parodyti skirtumą“, – prieštaravo pats sau pirmasis atkurtos Lietuvos Respublikos vadovas.

„Bet galų gale referendumo klasta yra įvardinta, kad tai yra referendumas prieš mūsų buvimą Europos Sąjungoje ir tegul dabar ten ponas Pranciškus Šliužas su Algirdu Paleckiu ir su Juliumi Panka ginčijasi su Konstituciniu Teismu, kad jie už Europos Sąjungą“, – pridūrė europarlamentaras.

Panašiai dviprasmišką Konstitucinio Teismo „aiškinimą“ įvertino ir kitas konservatorių lyderis – TS-LKD partijos vadovas Andrius Kubilius.

„Po vakarykščio Konstitucinio Teismo išaiškinimo turime labai aiškiai pasakyti, kad taip vadinamu žemės referendumu pateikiama Konstitucijos pataisa dėl žemės nepardavimo Europos Sąjungos piliečiams referendume gali būti svarstoma tik kartu su kita Konstitucijos pataisa, kurioje būtų pasakyta, kad mes išstojame iš Europos Sąjungos. Štai kokia yra vakarykščio Konstitucinio Teismo išaiškinimo esmė“, – teigė A. Kubilius.

Šaltiniai: 15min.lt, delfi.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Draugui VL       2014-01-31 14:38

pilnos kelnės džiaugsmo, nors KT ne apie referendumą išmąstė. Jei būtų apie referendumą, tai Lansdbergis turėtų pasakyti: “ponai, jūs ne į avo daržą lendat” Dabar gi jis džiaugiasi. Net ne į temą, bet džiaugiasi.Todėl,pagal Konstitucijos kūrėją Z. Šličytę išeina kad šis ponas-draugas yra “...Lietuvos valstybės ir jos demokratijos priešas.”

tautieciai       2014-01-27 13:44

Pakvieskite visus pasitikrinti, ar jų parašus reikia tikslinti!
http://www.ZemesVardu.lt/paieska

dedule        2014-01-26 23:54

pats konstitucija gerai ismanai,o konstitucinis teismas nereikalingas.kai eini medzioti,kad nereiketu paciam loti imi sunis,kad lotu

Kacius       2014-01-26 23:48

Įdomu ar šis ponas kada teiksis atsakyti į jam pateiktus gerb. signataro Zigmo Vaišvilos klausimus?
(klausimu jam nesenai pateikė ir Aurimas Drižius)

lon       2014-01-26 22:53

Po Garliavos sturmo ,kai buvo isnesta Mergaite atsivere visas Lietuvos pulinys…Dabar tik pamate zmones kas yra kas???Ir kiek metu jie buvo durninami…Dziaugiames skaitydami zmoniu komentarus…Pasiraseme uz Referenduma…Tikime ,kad bus surasta Mergaite ,jei ji gyva?

vargselis nesupranta       2014-01-26 22:50

konstitucinis teismas paskelbe, kad Lietuvoje nebegalioja Lietuvos konstitucija. Panasu, kad patriarchas del to tik dziaugiasi. Vargselis net nenutuokia, kad jis su savo konservatoriais jau nurasytas i politini siukslyna. Ne tokia jau kvaila jo taip nekenciama Tauta. Liberalcentristams jau parode ju vieta. Konservatoriu laukia toks pat likimas.

zzzz       2014-01-26 22:28

Valstybės suvereno - Tautos - Referendumu priimtoje Konstitucijoje nėra nė raidės apie įsipareigojimus kitoms šalims arba sąjungoms. Aš su savo valia ir pažiūromis NESU antikonstitucinis. Jau, greičiau, tokiu yra pats KT, nes sprendimas dėl referendumo iniciatyvų yra mažai ką bendro turintis su teise, bet - tiesiogiai - yra politinis pareiškimas. Patriarchas pasiklydo rudeny…

NIEKAS       2014-01-26 21:50

,,Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių. Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.’‘

NIEKAS       2014-01-26 21:48

„Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių. Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.“

to apgavikai       2014-01-26 20:30

Tai tegul tik eina į EP.Gerai būtų, kad visas vietas užimtų nuo Lietuvos EP Šliužo žmonės ir taurtininkai.Kaip gaivaus vandens krioklys įsiveržtų į tą estrelinę EP ir išplautų visus nešvarumus.Ko čia nerimstat?

Matot, kokia jūrinė buhalterija, veiksmas atlikta       2014-01-26 17:59

1997-1998 metų rinkimai vyko nuo 1997 m. gruodžio 21 d. iki 1998 m. sausio 4 d. Juos laimėjo Valdas Adamkus.

2002-2003 metų rinkimų II ture, vykusiame 2003 m. sausio 5 d. dalyvavo
1 436 322 rinkėjų (52,65 %) laimėjo Rolandas Paksas 54,71 %
(Duomenys iš vikipedijos)

LR Konstitucijos 47 str. pakeitimas Nr. IX-1305, 2003-01-23, Žin., 2003, Nr. 14-540 (2003-02-07)

Logika       2014-01-26 17:48

Istorinė Klaida- dėdulė VL įsidarbino etatiniu Tautos mulkintojų. Nežinoma tik kas jam už šį niekšišką darbą moka ar kremlius ar vakarai. Jeigu šis ponas neskaitė Lietuvos Konstitucijos, tai tegu taip ir sako, o tikėtis, kad kiti visi už jį kvailesni - nedėkinga viltis. Pasiskaityk ponuli komentarus , gal taps aiškiau.

Jei demokratija,tai ir Mažajam Baltijos       2014-01-26 16:54

keliui Ukrainai palaikyti,atrodo,turėtų užtekti tik informuoti.Tačiau,pasirodo,reikia leidimų.Koks žeminimas.Koks nuolankumo,paklusnumo ugdymas.Tai orumo ir savigarbos naikinimas.Tautos trypimas.Nacijos trypimas,jei nepatinka tautos.

Visa giminė       2014-01-26 16:46

jų sugužėjo į Briuselį be jokios sarmatos.

ugnis       2014-01-26 15:32

atsiprasau uz issokusia raide ne vietoj: turi buti isverte viska I virsu

ugnis       2014-01-26 15:30

Už referendumą pasirašė 320 tūkst. Lietuvos žmonių -tai Tauta ar ne tauta, piliečiai Lietuvos ar ne piliečiai; kokią teisę turi saujelė ar tai teisėjų, ar tai VRK raštininkų paneiginėti pasirašiusių valią, mes jų nerinkome , jie buvo paskirti, nors išlaikomi tų pačių mokesčių mokėtojų. O dėl Landsbergio- tai jau praeitis, nirs jis taip jau labai save susireikšmina, na tegu sau rašinėja,sunku tapti niekuo senatvėje.
Landsbergis- simboliška pavardė, su šia pavarde susiję tiek daug Lietuvai pražūtingų įvykių: Konradas fon Landsbergas buvo vienas iš dviejų Kryžiuočių ordino vadų,1228 m. atsibasčiusių naikinti Prūsijos, Landsbergo tvirtovėje buvo parašytas Adolfo Šikengruberio “Main Kampf”, nešęs pražūtį ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui. Vytautas Landsbergis turi visus šansus įsiamžinti, kaip Lietuvos valstybės sunaikintojas. Kryžiuočiams ir fašistams tekdavo kariauti dėl žemės, o dabar jų ainių statytinis Landsbergas Lietuvą naikiną iš vidaus, žemę keičiant į žalią makulatūrą-JAV FRS staklių produkciją.
Jis gi ne lietuvis, jam nusispjaut ant Lietuvos ir jos zmoniu. Garliavos mergaite isverte visa jovala ir mesla I virus ir dabar pasmirdo labai

ugnis       2014-01-26 15:25
o kažkada       2014-01-26 14:57

dar juo tikėjau. Dabar galutinai nusivyliau šiuo ponu. Tai ne tautos vadas, tai vienas iš jos naikintojų, o galėjo tapti puikiu vedliu laisvės ir nepriklausomybės siekyje. Gėda. Mūsų vaikai nepaliks jam garbės istorijos puslapiuose.

valdas       2014-01-26 14:43

Nejau mes “runkeliai” galu gale pradesim kovot uz savo uzpakalius? netikiu savo ausim

dana       2014-01-26 14:42

Tikrai , kaip zmogus raso neginama valstybine kalba. Nesenai maciau laida KK2 ir visa Lietuva buvo soke.  Zurnalistai buve ir eme interviu is zmoniu Latvijoje , per visa laida nesurado ne vieno latvio , kuris kalbetu latviskai ar angliskai.  Tikriausiai laida turejo atrodyti taip , kaip ir buvo parodyta.  Matyt noreta parodyti , kad Latvijoje latviu neberasta , o tik visi rusakalbiai. Bet angliskai kalbanciu taip pat nerasta.  Na ir ka parveze laida mums i Lietuva, parode tautelei , ir ka jokio vertimo i Lietuviu valstybine kalba nebuvo.  Stai kur reiketu ir Prezidentei ir Valdantiesiems ir Konservatoriams ir kalbininkams rimtai pasidometi, kodel viesoje erdveje nepaisoma Valstybine lietuviu kalba, kuria gina Lietuvos Konstitucija

pasipyktinęs landsbergfašizmu       2014-01-26 14:15

Valstybėje vyksta tylus antikonstitucinis globalistų-neofašistų organizuotas perversmas: grobiami ir dingsta žmonės (Kedytė), teisėjai sau skiria algas, nepaiso konstitucijos, falsifikuojami referendumai (stojimo į ES), rinkimų įstatymas (lenkų koolicija su rusais kooptuota nesurinkus 7 proc. rinkėjų balsų), neginama valstybinė kalba, net užgrobiama ir nusąvinama privati nuosavybė(Snoras, Ukio bankas, pensijos) ir t.t. Manau, kad tai reali grėsmė valstybingumui ir konstitucija leidžia piliečiams priešintis bet kokiomis priemonėmis. Priemonių, kurias remia ES, arsenalą mums pateikė Ukrainos Euromaidanas. Tai degančios padangos, molotovo kokteiliai, kuokos, vėzdai, smaigai ir t.t. Pasirodo, tai puikios priemonės prieš tironiją ir landsberfašizmą.

Nuomonė       2014-01-26 14:09

Na, jau tikrai sveiku protu nesuvokiama.
Jis pardavinės mūsų Tėvynę, mūsų Žemę, o mes jį saugosim , išlaikysim iki gyvos galvos…
Kokiais veršiais jis mus laiko?
Kas iš mūsų nesveiko proto ?

Kas paduos į teismą dėl        2014-01-26 14:08

2003 metais klastingai pakeistos konstitucijos?Tuos,kurie tai padarė?

V.Landsbergio sėbrai nesidrovi galimai       2014-01-26 14:05

tyliai klastoti Konstituciją.Juk tai neišvengiamai veda,kad ir to nenorėsim,į susidūrimus ir revoliucijas.Labai neišmintinga.Reikia ruoštis,nes bręsta Lietuvoje įvykiai,kurių niekas nesustabdys.Jokia žmogžudystė ar Garliavos mergaitės dingimas be žinios arba kaip buvo su Pociūnu.Ar kas suatabdė SSSR griūtį.Ne.Ir čia nesustabdys joks Broiuselis.Reikia turėti scenarijus.Tiesiog iš anksto reikia ruoštis,tai gal ir neprireiks.

V.Landsbergis turėtų       2014-01-26 13:56

suprasti,kad diktatūra veda į kraujo praliejimą.Ar jis nori kruvinų rankų?Kur Garliavos mergaitė?Garliava-tai diktatorinio valdymo pasekmė.Nuvertus diktatūrą,neišvengiamai Garliavos bylos bus išaiškintis iš naujo…O diktatūros visada žlunga.Visada.Tik laiko klausimas.Mokykimės iš ukrainiečių.

Savotiškai gaila A.Butkevičiaus ir       2014-01-26 13:54

konservatorių,kurie naiviai ir iliuziškai mano,kad euras pagyvins ekonomiką diktatūroje.Tik ją sugriovus ir gal būt įvedus eurą,žemės pardavimą sustabdžius ir gerai išdiskutavus,įvedus saugiklius,išsirinkus protingą prezidentą(man jo visai nereikia,nebent karaliaus),tik tada atsiras PASITIKĖJIMAS,ir į Lietuvą,tarsi paukščiai iš šiltų kraštų ,pradės grįžti emigrantai.Ekonomika pradės iš tiesų augti,tarsi pavasarį  prašniokštus šiltai liūčiai,pradeda nesustabdomai sprogti gamta,lietis spalvos ir gaivuma.Tik toks kelias.Demokratija.

Arūnas > kritikui 14:08       2014-01-26 13:51

Kiek teko skaityti komentarus, tai Kritiko Pikčiurnos pasisakymus sutinku ir kituose portaluose. Taip kad nepergyvenkit - profesorius tikrai turės kur apie save pasiskaityti. Bent jau man, tai kuo toliau, tuo labiau Pikčiurna pradeda patikti. Gal sakau ir profesorius atsikvošės?

Kol Lietuvoje DIKATŪRA,       2014-01-26 13:49

tol į Lietuvą negrįš emigrantai,o žmonės tik bėgs.Ir čia nepadės nei euras,nei žemės pardavimas.Amen.

Į Lietuvos janukovičių telpa       2014-01-26 13:47

Grybauskaitė,Landsbergis ir konservatoriai,gal ir socdemai.Lietuvoje jau DIKTATŪRA?O diktatūros arba evoliucionuoja derybų ir reformų keliu iš viršaus arba būna revoliucija.Kuris iš čia išvardintų nori kruvinų rankų?

Tadas       2014-01-26 13:39

Man visai nesvarbu ,kas kur kandidatuos,ir kur dirbo Šliužas,man svarbu,kad aš nepritariu Lietuvos išpardavimui,tie kurie vadina save patriotais ir stumia Lietuvos išpardavimą ,visai kitaip kalbėjo 1991m,jei jie tada būtu pasakę,ką kalba dabar,jų politikoj šiandien nebūtu,jei būtu išvis.Ačiu tiems,kurie suteikė proga,pasisakyti šiuo klausymu ,paprastiems žmonėms ir visuotinė panieka tiems,kurie bando užkišti tautai burną.

pensininkas       2014-01-26 13:29

Baisu, kaip jie niekina lietuvių Tautos pastangas išlikti. Sako ir pas vieną ir pas kitą žydiškos šaknys, o pas Kubilių dar ir žmona žydė? Gal sitai ir turi įtakos, kad šokama pagal Briuselio išminčių taisykles.

To 14:08        2014-01-26 13:26

Ar neskaitęs sužinojo, kad žodis TAUTA rašomas iš didžiosios raidė? Et, meluoji, reiškia skaito. Matei koks pyktis prasiveržė, kai perskaitė? o, o dangus vos nenugriūvo…

kritikui        2014-01-26 13:08

nusiraminkit, neputokit ir nefantazuokit. Profesorius neuzsuka i si kitu stripsnius kopijuojanti portala ir juolab neskaito tokiu “kritiku”, kurie pasauli stebi tik pro savo virtuves langeli.

APGAVIKAI        2014-01-26 13:03

Karštam komentare (komentaras.lt) “visuomenininkai” jau aiškina, kad jie kandidatuos į Europos parlamentą. Štai kur visa jų triukšmo prieš ES paslaptis - dideli EP nario pinigėliai.

kad Pranciškus Šliužas kone visą gyvenimą pradirbęs Žemės Ūkio ministerijoje ir yra joks “visuomenininkas”, bet priklauso Centro partijai, neaišku tik kvailinamiems dundukams…

kiti “visuomenininkai” aktyviausiai rinkę parašus prieš ES, paremti vieno oligarcho pinigais, yra Juliaus Pankos ir Songailos partiečiai “tautininkai”.

dar kiti aktyviai dalyvavę šioje rinkliavoje – A.Paleckio neobolševikiniai frontininkai.

visi tie žmonės, atvirai pasisakę prieš ES, NETURI JOKIOS MORALINĖS TEISĖS BRAUTIS Į EUROPARLAMENTĄ. ANTRAIP JIE PASIRODYS KAIP DIDŽIAUSI VEIDMAINIAI, SAVANAUDŽIAI IR TAUTOS APGAVIKAI.

Juozas       2014-01-26 12:48

norintis vadintis beveik sventuoju bijo, kad liaudis gali ir nemokamos apsaugos, islaikymo ir prieziuros nebesuteikti. Jei jis geras, tai kodel naudojasi varganos valstybes paslaugomis? Juk valstybe - tai jos liaudis, o KT tik paskirtuju privilegijuotu grupe. Ir kiek ilgai liaudis kes ta MELA?

Anikė       2014-01-26 12:40

Tauta-vertybių saugotoja.Išrinkta ar išsirinkusi gauja-kaupti,grobti,plėšti,
niekinti tuos,kurie juos šeria.Ar galime leisti keliems apsišaukėliams tautos
tarnams naikinti vieną seniausių valstybių? Kas tas Konstitucinis teismas?
Kelių sočiai mūsų maitinamų žmogelių,kurie pirmiausia pasirūpino tik savo pajamomis,nuomonė? O senukas nori privilegijų lyg prezidentas.Ar mes tokie turtingi,kad įrengėme nusenusių turčių “namus” su visu išlaikymu?Kas pasistengė?
Kas Tautos paklausė,ar sutinka atiduoti paskutinį kąsnį ne vaikui,o “buvusiam
tarnui”?

RHL       2014-01-26 12:31

Garsas is Landsbergio nasru:-“Nepriklausuomybe tai AS”!

Kritikas Pikčiurna       2014-01-26 12:21

Nors amžius ne yda, tik paprastas faktas, bet amžius išryškina asmens bruožus, deja ne visada pačius gražiausius, kaip, pavyzdžiui, raukšles. Vieni į senatvę kitus pasiaukojančiai myli, kiti kerštauja, kad reiks užleisti vietą... Profesorius save labai myli, o mes už gerus padarytus darbus jį liaupsinom ir kėlėm, bet kai Tauta jo neišrinko Prezidentu, jis baisiai ant Tautos supyko, nutarė net jos vardą rašyti mažąja raide, kerštauja… Bet tai tėra tik psichologiniai dalykai. Esmingesnių priežasčių paslaptys mūsų dar laukia. Kodėl jis susidėjo su kolaborante, karjeriste, diktatore, intrigante, kompromatų mėgėja? Tai ne vien bendras sielų šauksmas… Gali būti, kad juos jungia bendri kompromatai apie ką mūsų priešai jau ne karta minėjo. O priešai visuomet nuo tvirčiausių faktų pradeda ir tik vėliau sąmokslo teorijas kuria… Neaišku kuo jie mūsų priešams neįtiko, gal taip juos aukodami norėjo mus palaužti, pasėti sumaištį, vienybę suardyti. Ir tai jiems iš dalies pavyko. Bet mes jau pradedame praregėti ir savo galva mąstyti.
Nuo didybės manijos, profesoriau, atgaila yra geriausias vaistas. Ką jūs per išpažintį bažnyčioje veikiate?

Kritikas Pikčiurna       2014-01-26 11:31

Jis taip pat išaiškino, kad Konstitucinis teismas ir jūs, profesoriau, su visais savo bendraminčiais, esate prieš Lietuvos suverenitetą ir prieš demokratiją, kurios pamatas yra Tautos - suvereno - valia. Tai ką jau seniai nujautėme, nenorėjome patikėti, tereikėjo tik įrodymo. Dabar teliko Tautai ir kiekvienam piliečiui padaryti tinkamas išvadas. Tam ir šaukiamas referendumas.

Nuomonė       2014-01-26 11:06

Na, brangieji konservatoriai ir ponas V.Landsbergi    


tuo atveju pirmiausia reikia išsiaiškinti :
Ar teisėtai 2003 metais buvo pakeistas 47-asis Konstitucijos straipsnis?
Lietuvos Konstitucija, priimta Lietuvos piliečių 1992-10-25 referendume -

nustatė pagrindines Lietuvos piliečių teises ir laisves.
Konstitucijos 47 straipsnis nustatė:
Žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise
gali priklausyti tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir valstybei.

Žemės sklypai nuosavybės teise įstatymų nustatyta tvarka ir sąlygomis gali
priklausyti užsienio valstybei - jos diplomatinėms ir konsulinėms įstaigoms įkurti.

Lietuvos Respublikai išimtine nuosavybės teise priklauso:
žemės gelmės, taip pat valstybinės reikšmės vidaus vandenys,
miškai, parkai, keliai, istorijos, archeologijos ir kultūros objektai.
Lietuvos Respublikai priklauso išimtinės teisės į oro erdvę virš jos teritorijos,
jos kontinentinį šelfą bei ekonominę zoną Baltijos jūroje.
(1992-10-25 redakcija )
2003m. seimas nutarė pakeisti LR Konstituciją , o už šį LR Konstitucijos str. pakeitimą balsavo tik 90 seimo narių, IŠ REIKALINGŲ 93 , KAD BŪTŲ PRIIMTA !
Įvyko balsavimas dėl įstatymo priėmimo; pritarta (už 90, prieš 17, susilaikė 6), o ponas Adamkus už šio Konstitucijos str.pakeitimą pasirašė, nors pagal įstatymą to padaryti NEGALĖJO. Padarytas nusikaltimas ar taip nemanot? Ką dabar pasakysit ?

nuomonė       2014-01-26 10:46

V. Landsbergis yra Tautos išdavikas apgavęs mus visus ne vieną kartą. Kieno jis pasiųstas, kas jį dabar įtakoja taip išdavikiškai elgtis - gal kada nors istorija atsakys.

Saulė       2014-01-26 10:26

Ir kada, ir kodėl su mūsų taip vertintu ir gerbtu p. V.Landsbergiu įvyko tokios metamorfozės? Kada jis buvo tikras? Tada ar dabar? Ir kada jis taip išaugo, kad iš “aukštybių” niekina mus-tautą? Kai tauta stovėjo prie AT ir televizijos bokšto ir savo beginkliais kūnais dengė juos, tada manėme-tautos išrinktuosius, nei jis, nei tie ginamieji neaiškino apie dižiųjų raidžių rašymą. Tik drebėjo ir nurodinėjo, kur mums susirinkti, kad tik juos apgintume. O štai turime: vadinami neišmanėliais, trumparegiais ir t.t ir pan. Tai parodykite tuos privalomus, kuriuos mums pateikė ES. Kur jie? Kol kas neįžiūrimi. Reikia padidinamojo stiklo arba smegenų plovyklos. Tada ir pabalsuosime “sava valia” už tuos, kurie reikalingi ir prezidentą išrinksime tą, kuris Lietuvą nuves į rojų.

sinke       2014-01-26 10:17

įpensija senuka

Raskit skirtumus       2014-01-26 10:06

Vieni komuniagos parvežė i Lietuvą Stalino saulę iš Maskvos,
kiti – iš Vašingtono-Briuselio.
Anksčiau valstybes užkariaudavo tankais,
dabar – bankais.
Po stalino saulės lietuvius trėmė i rytus,
prie dabartinės valdžios nusigrybavimo savanoriškai puolam vakarus.
Nuo stalino saulės atvežimo lietuviškus užrašus pakeitė i rusiškus,
Po vakarų saulės parvežimo- i angliškus.
Prie ruso Lietuvos sūnūs liejo kraują TSRS grobikiškuose karuose,
o dabar mūsų sūnūs NATO misijose.
Kam nuo viso šito geriau?

Vita       2014-01-26 9:51

Pjaunat šaką ant kurios patys sėdit smile
Konservatoriai masiškai stabdo savo narystę partijoje arba pasitraukia iš šios partijos.
Ar to siekėte savo veiksmais? Tauta prabudo ir keliasi.

Skaitykit, geras straipsnis KK       2014-01-26 9:26

V.Valkiūnas: „Pas mus valdžios nėra – tik Briuselio prievaizdai“

A.L.nuomonė       2014-01-26 9:21

Landsbergis-niekingiausias žmogus Lietuvos istortijoje. Ar gali būti didesnis niekšas už tą, kuris išparduoda Tėvynę?

P.S.
Landsbergis- simboliška pavardė, su šia pavarde susiję tiek daug Lietuvai pražūtingų įvykių: Konradas fon Landsbergas buvo vienas iš dviejų Kryžiuočių ordino vadų,1228 m. atsibasčiusių naikinti Prūsijos, Landsbergo tvirtovėje buvo parašytas Adolfo Šikengruberio “Main Kampf”, nešęs pražūtį ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui. Vytautas Landsbergis turi visus šansus įsiamžinti, kaip Lietuvos valstybės sunaikintojas. Kryžiuočiams ir fašistams teko kariauti dėl žemės, o dabar jų ainių statytinis Landsbergas Lietuvą naikiną iš vidaus, žemę keičiant į žalią makulatūrą-JAV Federalinės rezervų sistemos pinigų spausdinimo staklių produkciją.

 

niekada daugiau nebalsuosiu uz TS-konservatorius!       2014-01-26 9:13

NIEKADA! Nusirisk, p. Landsbergi tautiniais ornamentais isausta kaklarysi - nereik tos fasadines lietuvybes- esi Lietuvos zemes isdavikas. Merkel , supratusi, kad perdaug invazijos i salis nukrypo, nutare, kad reikia sutartis perziureti, o sitie Lietuvos isgamos be muilo lenda i ES, kurios konstitucijos ne nebuvo issiverte i lietuviu kalba. Jie baisesni uz bolseviku okupacija - tie buvo svetimi, o konservatoriai - savi. bet ar tikrai savi?! Baisu.

Auksė       2014-01-26 8:39

Konstitucinis Teismas turi teisę vertinti tik kitų teisės aktų atitikimą Konstitucijai, o ne pačios Konstitucijos straipsnius išbraukinėti, remiantis tuo, kad jie neva prieštarauja kitoms Konstitucijos dalims…
Gal jau konservatoriai eikit pailsėti, gal galvelės nebedirba, nereikia Tautos juokinti su savo išvedžiojimais smile

Nuomonė       2014-01-26 7:59

Jei, jau taip, teisybė tokia-nelabai Lietuva ir veržėsi į ES smilePRIREIKĖ ANTROS BALSAVIMO DIENOS IR ALAUS AR SKALBIMO MILTELIŲ, o jeigu būtų žinoję, tai gal ir skalbimo milteliai ar alus nepadėtų?
Kažin ar ta Europa iš juoko nenumirtų, jei šį faktą išviešintume….
Lygiai taip pat buvo parvežta “Saulė” iš rytų, dabar iš vakarų.
Sutartis, pasirašyta neviešinta(slapta) ir Tauta nežinojo, kad pagal sutartį su ES reikės parduoti Lietuvos žemę, įstodama į „euro klubą“, Lietuva turės pateikti ir garantą – užstatyti savo turto ES už 8,5 mlrd, uždaryti veikiančią elektrinę,  kad įsivedusi eurą Lietuva kasmet turės į Europos stabilizavimo fondą mokėti duoklę – 350 milijonų eurų ir t.t.
Kas informavo Tautą apie visa tai?
Tai gal nereikia mūsų gąsdinti ponas Kubiliau?

Rinkėja       2014-01-26 7:36

Ir kodėl V.Landsbergis mano, kad tie 320 000 neina balsuoti, jiems nerūpi Tauta ar valstybė?..
Juk viskas atvirkščiai.
Tai iš ko ir su kuo juokiamasi?

Taigi       2014-01-26 6:43

Landsbergis = Paleckis, abu imperijų saulės vežėjai, abu kolaborantai.

Al.       2014-01-26 2:33

Radvilos nepasirašė Abiejų Tautų unijos, nors ir nebuvo kremliaus agentai.Matyt, turėjo tam priežasčių.Bet net ir sudarę Uniją, žemės nuosavybę paliko tik Lietuvos Tautai. Kokios politinės paramos mums nebeduos Europos sąjunga, jei, kaip ir Anglija, neparduosim savo žemės užsieniečiams, o tik nuomosim ? Leis okupuoti Rusijai? Atims Vilnių?Klaipėdą ?

bronius.       2014-01-26 2:09

dabar aiškiau,kortos atidengtos.

Buvusi rėmėja       2014-01-26 1:54

Kokie graudūs tampa pavergę herojai. Landsbergis dabar keikia “šliužus”. DELFI tai parašęs, tuoj pat savo antraštę pataisė. Ir tyčiojasi iš tų, kurie žodį “Tauta” rašo didžiąja. Jau pamiršo, kad pats su Motieka ir kitais tai įrašė į LT Konstituciją: “Lietuvos valstybę kuria Tauta. Suverenitetas priklauso Tautai”.
Ir kaip galima taip žemai nusiristi? Kaip stipriai reikia mylėti save ir neapkęsti tautos, kad taip apkurstum ir apaktum.


Rekomenduojame

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.