Vytautas Landsbergis apie EP išplatintą knygą: Rusija – tokia primityvi, kad ir keršija primityviai

Tiesos.lt siūlo   2014 m. gruodžio 16 d. 10:43

34     

    

Vytautas Landsbergis apie EP išplatintą knygą: Rusija – tokia primityvi, kad ir keršija primityviai

Edmundas Jakilaitis | LRT Televizijos laida „Dėmesio centre“, LRT.lt

Europos Parlamento nariams išdalintas knygos apie Dalią Grybauskaitę angliškas vertimas. Ši istorija jau pateko į tarptautinę spaudą. „New York Observer“ spėja, kad tai Rusijos atsakas į aštrią Lietuvos Prezidentės poziciją dėl Rusijos agresijos prieš Ukrainą. Kas išvertė ir išleido šią knygą, kol kas nežinia.

Apie tai pokalbis LRT Televizijos laidoje „Dėmesio centre“ su profesoriumi Vytautu Landsbergiu ir knygos autore Rūta Janutiene.

Profesoriau, koks Jūsų vertinimas? Kas čia vyksta?

Juokinga klausyti, kad nežinia, kas išleido. Kontora dirba, ir viskas.

Ką Jūs vadinate kontora?

Senoji kontora. Seniau ji vadinosi KGB, dabar ji veikia visokiomis agentūromis.

Jūs manote, kad valstybės darbas, ne kokio nors konkretaus politiko? Kas norėtų Europos politikų akyse pakeisti nuomonę ar daryti įtaką nuomonei apie Dalią Grybauskaitę?

Rusija – tokia primityvi valstybė, kad ji keršija visokiais būdais: ir rafinuotais, ir brutaliais, ir tokiais primityviais. Apipylė ir jau atliko pareigą, užsidėjo „paukščiuką“ – reagavome. Kas nors gauna už tai pagyrimą. Tai yra toks kontoros darbas, kad net svarstyti nėra ko.

Ponia Janutiene, Jūs sakote, kad Jūsų knyga išversta be Jūsų sutikimo. Ką darysite?

Aš jau kreipiausi į Europos Parlamento vadovybę laišku. Jeigu iš ten neatgausiu atsakymo, tai dėl vogtų daiktų platinimo, kuriuo užsiima ir ponas Landsbergis, ir jo anūkas visų pirma, aš kreipsiuosi dėl šių jų veiksmų ir į Briuselio policiją.

Ką Jūs turite omeny sakydama platinimą? Jūs manote, kad Gabrielius Landsbergis išplatino šitą knygą?

Gabrielius Landsbergis labai aktyviai dabar platina tą klastotę, tą anglišką variantą, kuris yra ir pakeistas, ir permaketuotas. Būtent šita šeima kažkodėl labai rūpinasi tarptautiniu mastu diskredituoti Dalią Grybauskaitę naudodami autentiškus jos biografijos faktus.

Jūs sakote, kad ši knyga išversta ir išplatinta be Jūsų sutikimo. Bet ar Jūs nebūtumėte sutikusi, jeigu kažkas būtų į Jus kreipęsi?

Jeigu leidykla būtų kreipusis, aš, be abejo, būčiau sutikusi. Jeigu to būtų prašiusi bet kuri oficialiai veikianti leidykla. Bet ši leidykla yra politiškai angažuota, jeigu tai buvo viešai išplatinta. Visų pirma, tai buvo pavogta ir suklastota, o dabar stebiu, kaip ponai Landsbergiai užsiima to platinimu.

Profesoriau, visi faktai, kurie minimi toje knygoje, buvo seniai žinomi. Visuomenė žinojo šiuos biografijos faktus dar prieš Prezidento rinkimus, ir tai nepadarė jokio poveikio rinkimų rezultatams.

Nežinau, kodėl Jūs melavimą vadinate faktais. Jeigu ten prasideda nuo to, kad ji gimė NKVD darbuotojo šeimoje. Tai netiesa, ir tai visi žino. O tai, ką čia šneka ponia Janutienė, pranoksta patį S. Lavrovą: rusų niekur nėra, lėktuvą numušė patys ukrainiečiai. Tokius dalykus galima varyt ir varyt. Čia net nėra apie ką kalbėti.

Knygoje iš tiesų yra daug faktų, tiesiog vieni juos vertina labai kritiškai, kiti vertina kitaip. Čia kiekvieno autoriaus turbūt teisė, kaip nori tuos faktus vertinti. Bet ar tai gali padaryti kažkokį poveikį politikai, politikų reputacijai? Ar tai turės kokią nors įtaką europarlamentarams?

Dabar jokių rinkimų nėra, todėl manau, kad tai yra kerštingas reagavimas į D. Grybauskaitės poziciją. Tai yra toks absurdas. Net ne absurdas, o greičiau nevykęs mostas. Arba tiesiog noras pasižymėti, „užsidėti“ varnelę, kad dirba.

Ar Lietuvos institucijos turėtų oficialiai kreiptis į Europos Parlamentą ir reikalauti tyrimo? Ar šį faktą reikia tiesiog ignoruoti?

Nežinau, koks čia gali būti tyrimas. Ar ten kas nors fiksuoja, fotografuoja, kas landžioja po Parlamento pašto dėžutes – aš nežinau. Lietuvos Seime yra tam tikra kontrolė, o ten tų dėžučių yra įvairiose vietose. Turbūt kad nėra jokios prasmės aiškintis. Net jeigu kokia nors nugara buvo nufotografuota ar kojos drebančios – ką čia tyrinėti? Tai yra veiksmas, kuris diskredituoja ir Rusiją, ir jos slaptąsias tarnybas. Panašu, kad yra kažkokia agentūra, kuri veikia ir Europos Parlamente, bet išaiškinti tą agentūrą būtų sudėtinga.

Kalbant apie tikslus. Ar tai yra veiksmas tiesiog bandant pakeisti Europos Parlamento narių reputaciją, ar čia tiesiog, kaip sakėte, varnelės klausimas?

Aš labai nenorėčiau, kad kas nors pagalvotų, jog taip elgiasi parlamentarai iš Lietuvos. Įsivaizduojate, kas nors pasakytų, kad čia Z. Balčytis keršija – tokia nuomonė jau būtų žemiau visko. Pliurpti galima ką nori, bet krislelis sveiko proto dar yra ir Europos Parlamente.

Tai Jūs manote, kad neįmanoma išsiaiškinti, kas tai padarė?

Aš net nemanau, kad tai kas nors aiškinsis. Įsivaizduokite, kad Europos Parlamento koridoriaus kampe kažkas prikakojo. Tai dabar EP turi daryti didžiulį tyrimą ir tyrinėti chemiškai, biologiškai, pagal visokius parametrus ar kvapą, kas tai galėjo padaryti? Turbūt mažai prasmės būtų.

lrt.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

brrr       2014-12-19 11:54

labai keisti profesoriaus atsakymai. Kaltina konkrečiai, bet nemato prasmės tyrimui dėl tų, kuriuos kaltina.
Na ir EP įvertiniams: “krislelis sveiko proto dar yra ir Europos Parlamente”. Ar tikrai jis tuo tiki, ir tada kur mes papuolėmė - į durnyną?

Kas gali paneigti       2014-12-17 22:31

Ar dėdulė felčeris pasikėlė kvalifikaciją ir nuo skiepų jau perėjo prie klizmų, kad toks jautrus šūduko kvapui?

hhhh       2014-12-17 19:38

Čia ruso kakutis, čia rusija kvepia.

Kyla klausimėlis       2014-12-16 22:42

Kas gali paneigti, kad gal Arkangelas Gabrielius Red Dalią nuskraidino į Briuselį ir išdėliojo į dėžutes, juk jis turi visus leidimus?

Tadas       2014-12-16 21:10

“žiūriu     2014-12-16 16:58

kad šiame portale renkasi Lietuvos nepriklausomybės priešai, nekenčiantys dėl to ir Landsbergio.”

parodyk portalą,kuriam renkasi Lansbergio ir Grybauskaitės draugai,tik iš valstybės pinigais, penimų žiniasklaidos priemonių girdisi jų garbinimas,ar visi kiti Lietuvos priešai?

Tadas       2014-12-16 20:23

Atsimenu,kai Sąjūdyje visi karštai tikėjome,kad išnyks privilegijos,nelygybė,dabar matau,kad tos privilegijos tik padidėjo,žemių perkėlimai,rentų dalybos,savų stūmimai į šiltas vietas ir t.t ,ir t.t ,neliko nieko,išskyrus neapykantą valdžia ir pasišlykštėjimą šituo ponu.

dėkui TATAI        2014-12-16 19:22

už tai, kad išvadavo mus nuo to burliokiško primityvaus putinistų čebato.
Žinoma, yra protingų rusų ir žydų Rusijoj, bet jie Rusijoj nepageidaujami buvo po revoliucijos, Stalino laikais kai juos siuntė gydytis į konslagerius, o ir dabar. 

Nebuvo pageidaujami ir prie caro, kuomet dekabristus siuntė į Sibirą ir korė, o kolonijoms draudė kalbėt ir rašyt sava kalba.

Visos šalys jau senai paleido kolonijas. Pats laikas ir Rusijai paleist ir pirmiau susitvarkyt namie.

hmm...        2014-12-16 19:16

kas vakar atidžiai pažiūrėjo filmą apie Ariel Šaron, tam turėtų būti viskas aišku kaip čia yra su Rusija, Izraeliu ir JAV.

nėra ko stebėtis       2014-12-16 17:34

Ar yra ko stebėtis - dvi žemkiaulės eilinį kartą purve išsivoliojo? O ar
kiaulės gali be purvo? O gal ir gilių tom dviem deglosioms kas pabarstė?

tbc .       2014-12-16 16:36

nemėgstu lietuviško kiseliovo-dėmesio centre.

lškštė       2014-12-16 16:20

Klaidų  yra. Ir ne mobilaus, o mobiliojo, nemažai visokių klaidelių yra. Nesipūsk. Turinys irgi seklus. Lėkšta pretenzija.

>>Kritikui Pikčiurnai        2014-12-16 16:12

o kodėl jūs tikite, kad įvyko vagystė?
Juk ant knygos aiškiai nurodyta Rūtos Janutienės vyro JANUTO leidykla. Pati Janutienė tai paliudijo lryto tv.

Gal klausimą reiktų kelt iš kur pas paprastą, netalentingą operos dainininką atsirado tek pinigų nuosavai leidyklai ir kalėdinėms dovnėlėms Europarlamentarams?

>>rūta        2014-12-16 16:01

ar tau galvoj negerai?
Putinas - KGB vadovas, valdo Rusiją, o Prezidentė su Landsbergiu aršiausi Putino priešai.

O gal visgi,Rūtele, eik pirmiau pamokėlių paruošti… kai paaugsi, galėsi ir tu pamaigyt klaviatūrą...

žiūriu       2014-12-16 15:58

kad šiame portale renkasi Lietuvos nepriklausomybės priešai, nekenčiantys dėl to ir Landsbergio.

Bet ar       2014-12-16 15:29

gali būti “valstybė primityvi”?Valstybė visų pirma žmonės,ar jie gali būti primityvūs?Vienas intelektualus,kitas daugiau žmoniškas,kitas daugiau meniškos sielos,kitas aprastas bet ne prastas,kitas gal palūžęs,kitas gal netikęs.Valstybės sudedamoji dalis ir teritorija kurioje auga medžiai-ar jie gali būti primityvūs,pastatyti statiniai ir kita?Ar tas apibendrintas išsireiškimas yra logiškas?

ruta       2014-12-16 15:02

Tai ar zmogus yra padorus , kai ideologija keicia , pagal situacija - naudinga ir patogu siendien , o rytoj -ziuresime , ka keikti ir kam laizyti ...

Knygos neskaičiau,       2014-12-16 14:59

Bet jegu knygoje parašyta visa tiesa apie raudonąją Dalią tai koks čia gali būti šmeižtas. TIESA yra tiesa visur - ar Lietuvoj, ar Europarlamente.

ruta       2014-12-16 14:56

Tai panele Grybauskaite buvo sovietines komunistines -KGB sistemos pasipriesinimo dalyve , gal net politine kaline , ar tremtine , ar vis del to represinio komunistinio -KGB rezimo uoli funkcioniere , kartu su Landsbergiu ?

naujas Vaisvilos straipsnis       2014-12-16 14:56

laisvaslaikrastis
,Todėl pasitikėti Jumis, Prezidente, galėčiau, jei tai rodytų Jūsų darbai. MELO VALSTYBĖS atkūrimas – nėra pagrindas pasitikėti Jumis’

kad       2014-12-16 14:53

informacija apie šalies prezidentą kokia ji bebūtų viena,prikakojimas kita ir tai net nepadoru gretinti ar lyginti.

10 balu p. Landsbergiui jau vien uz sita fraze:       2014-12-16 14:39

“Aš net nemanau, kad tai kas nors aiškinsis. Įsivaizduokite, kad Europos Parlamento koridoriaus kampe kažkas prikakojo. Tai dabar EP turi daryti didžiulį tyrimą ir tyrinėti chemiškai, biologiškai, pagal visokius parametrus ar kvapą, kas tai galėjo padaryti? Turbūt mažai prasmės būtų.”
Labai tiksliai ivardino visa sita reikala, bravo p. Landsbergiui!

aimanuojančiai 'o vakar"       2014-12-16 14:16

tai kad vaišvila vakarykštėje laidoje nė žodžio apie DG biografiją neištarė. Jums jau vaidenasi pamačius jo veidą. priešingai Vaišvilai faktiškai trukdyta pasakyti tai, ką jos norėjo.

Batvinis. GAL.       2014-12-16 14:12

Ilgas kelelis per kopas
(tęsinys)
Labas rytelis LIETUVA
(2014.12.16 – antradienis)
Praeitis (tolima) santykinai:
Atmenu laiką, kai persikėliau gyventi į Šiaulius. Ir tada buvau iniciatyvus. Parašiau apie 15 laiškų Agnei Skamarakaitei (registruotų), Šiauliuose susidraugavau su Infrastruktūros viršininko sekretore, profsąjungos pirmininke. Su sekretore kartu parūkydavome.
Praeitis (artima) santykinai:
Vakar surūkiau 2,5 net (tik) cig, kai dirbdamas VPR 1200 mašinistu surūkydavau per parą 50 cig., išgėriau IV (keturis) puodelius kavos. Kaip kasnakt, taip ir vakar (‚yesterday‘- pagal BEATLES) skaičiau Mamytės atvežtą A. Marininos knygą ‚Stilistas‘, ne A.Solženicyno „Archipelagas Gulagas“.Meditavau, šnekėjau su aukščiausiuoju. Šiandien padariau 100 pritūpimų, pastovėjau į nieką neatsirėmęs, 10 ratų VIENAS, be Adelės, praėjau koridoriumi.
Ačiū Adelei, Reginutei, Dainutei (Ji rūbus man plauna), Saulutei, Marijai-tiesai, Jonui, Audriui, Stefutei ir Regimantui. Pirmoje eilėje dėkoju Tėveliams, broliui Aidui ir Jo žmonai Danutei.
Ateitis :
Manau, kad dar šią savaitę mane aplankys Stefutė ir REGIMANTAS, Adomėlis, Reginutė . Susisieksiu su Genute Kuosiene (su Ja dirbau „Dirbtinių Odų Gamykloje“).
SU PAGARBA mąstantiems, ne standartiniams aukščiausiojo tvariniams (turintiems SAVO EGO, išskiriantį iš minios).
Gabriel, ne dėdulės anūkas, o aukščiausiojo pirštas (rankos), archangelas, stojantis ant savo kojų. Batvinis. GAL.
P. S. Už gramatines klaidas neatsiprašau, nes jų NĖRA.
P.P.S. Mano stebuklai: 1. Dar Jurbarke prisilietus prie mobilaus telefono, tas atgydavo,
                          2. Kai petį skaudėjo Saulutei, pabučiavus, tas nurimo,
                          3. Plungėje, sustojus liftui, užteko pridėti ranką, tas atgijo,
                          4. Pasikeitus mob. Nr. su Reginute, surinkus Jos Nr. užsidegė „LIETUVA“,
                          5. Dar vaikystėje pradėjau valdyti sapnus. Broliui Aidui pasiunčiau sapną apie lietuvių kovą         
                            su kryžiuočiais. Tą Jis ir sapnavo.
                          6.Apie kitus stebuklus esu jau rašęs, nesikartosiu, nes aukščiausiojo skirtas LAIKAS yra
                            labai ribotas.
Batvinis. GAL., 2014-12-16 12:11
Į TEMĄ: Niekada neičiau į žvalgybą su Artūru Paulausku. Be pagarbos jam. Su pagarba, turintiems savo sveiką, kad ir ne standartinį EGO, išskiriantį iš minios, mąstantiems, drąsiems aukščiausiojo tvariniams.
(Iš „Laisvo Laikraščio“ komentarų.)

Beta       2014-12-16 13:21

Anūkas pareiškė, kad knyga išplatinta visiems 736-šiems europarlamentarams? O Rūta sako, kad ne visiems. Iš veidaknygės: Rūta Janutienė ““Red Dalia” fronte - stulbinamos naujienos. Vis daugiau europarlamentarų tvirtina, jog jokia knyga į jų pašto dėžę nebuvo įmesta. Gabrielius Landsbergis su Guoga stambiai sublefavo?”
Vadinasi ne visiems. Kodėl Anūkas tvirtina, kad visiems? Ir kodėl abu su senoliu taip bijo tyrimo? Pats mėtė? Dar vieni skiepai nuo antros Rūtos knygos apie Landsbergį, tai ir Dalią paaukoti? Nenustebčiau, padorumo ta šeimynėlė neturi nei už kapeiką. Gal tik Vytautas V. kiek išsiskiria.

skiep       2014-12-16 13:14

O čia ne pasisikiepijimas?

Kritikas Pikčiurna       2014-12-16 13:13

Neskanus pokalbis. Kaip žemaičiai sako, kuo pats kvep, tuo ir kitus tep. Nusirista net iki fekalinės politikos.
O tikrovė paprasta. Įvyko vagystė, autorės teisių pažeidimas, kurį galima panaudoti ir prieš prezidentę ir prieš knygos autorę ir taip diskredituoti pačią Lietuvos politiką - atseit matote, kas valdo Lietuvą ir kas formuoja viešąją nuomonę ir kokia nesubrendusi visuomenė, kad leidžiasi taip manipuliuojama.
Keisčiausiai pasisakė V.Landsbergis, vietoje to, kad objektyviai panagrinėtų faktus, pasielgė, kaip pelenus pridergęs katinas…

nuomonė       2014-12-16 13:01

..O ką ten vakar veikė  ikiteisminio tyrimo pedofilų klausimais ekspertė Kuzė? Reikia Kuoliui visai neturėti savigarbos , kad sėsti šalia tos menkystos arba Elenutės mamai,tampytai po Klonio kiemą , besibylinėjusiai dėl dukros parašyto TIESOS žodžio , dalyvauti Janutienės laidoje…

O vakar        2014-12-16 12:13

vakar didžioji mūsų fiction rašytoja Rūta Janutienė susikvietė visą savo palaikymo komandą - Zigmą Vaišvilą, Darių Kuolį, Artūrą Paulauską... bet vos kuris imdavo kalbėt ne jos norima kryptim, didžioji mūsų fekalijų drabstytoja jį kaip mat nutraukdavo. Štai kai ponia Natalija pareiškė, kad Prezidentė teisingai daro - jei dantis galutinai supuvęs, tai reik jį traukt lauk ir kad pati, būdama rusė, jau nebesusikalba su giminaičiais Rusijoj,paveiktais Putino propagandos, daugiau jai nebebuvo leista kalbėti.
Už  štai Kuoliui buvo leista net tris kartus pakartoti, kad Prezidentė daro klaidą, sutapatindama Putiną su Rusija… nes valdovas netapatinamas su bendra valstybės politika, taip kaip caras netapatinamas su tautų engimu, su kalbos/spaudos draudimu… genialu! Daugiau tokių inteligentų reik Lietuvai… tokių kaip Kubilinskas, Mieželaitis, Neris, Paleckis… Tą 1940 metų situaciją bandė priminti A. Paulauskas, bet irgi buvo nutrauktas įdomiausioj vietoj…
Užtat Zigmas Vaišvila, jau kone šešiasdešimties, bet tarsi gerai užsikonservavęs devintokas, nuskriaustu veidu vis kabinosi į Prezidentės biografiją... tarsi savos neturėtų...  o juk ji tokia įdomi, jei atidžiau patyrinėji… Galėtų Rūta Žalioji dar vieną knygą parašyti…  Juk Dubnoj duomenys apie jį turėtų būt išsaugoti… tik apie Dubną lietuviškoj wikipedijoj nieko nesužinosit, nes dabar Lietuvišką wikipediją rašo toks Mykolas OK, tiksliau Nikolaj Okulič-Kazarinas. Kažkad net į seimą buvo prasitrynęs, o vėliau diegė programas ministerijoms, universitetams ir net kunigų seminarijai… O kai tvarkė programine įrangą kultūros portalams taip po to portalai liko be skaitytojų ir sunyko…

Irena       2014-12-16 11:43

Maciau ta laida.V.Lansbergis atrode labai nesolidziai, kazkoks pasimetes, kikeno,ziurint daresi nemalonu.Po Garliavos ivykiu R.Janutienes nemegstu ir nepasitikiu ja.Bet sioje Jakilaicio laidoje man buvo gana keista V.Lansbergio reakcija.Jis stengesi tarsi ir apeiti Janutienes Lansbergiams mestus kaltinimus.Jis tik viska kreipe i “rusai puola”.

ha ha        2014-12-16 11:29

Teismas įpareigojo prokurorus ištirti, kas apšmeižė J. Furmanavičių (delfi)

Teismas įpareigojo prokurorus ištirti, kas apšmeižė A.Ūsą.

Teismas nįpareigojo prokurorus ištirti, kas apšmeižė V. Landsbergį. Landsbergis savo tėvo šmeižiką kgb karininką V.Gulbiną padavė pats į teismą. Teismas neaptiko šmeižto “tyčios”. Vadinas V;Gulbinas (Vladimir Lebedev) šmeižė “netyčia”, kitaip tariant, iš durnumo. Kaip ir mūsų dodžioji Putino tarnaitė, kuri tiesiog nemoka nemeluoti, nes nėra tiek išsivysčiusi, kad atpažintų tiesą?

Ir tokią “žurnalistės” teisę šmeižti gina Lietuvos Žurnalistų Sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, nes jis taip supranta “žodžio laivę”.
Tačiau Venskienė ir ją palaikantys,  tokios teisės į “žodžio laisvę” neturi. Jie teisiami už kiekvieną pasakytą žodį... kaip ir Venskienės tėvai Kedžiai.

 

 

rusai puola       2014-12-16 11:27

tai padare primityvai,tikedamiesi,kad kas nors pagalvos ,kad tai is Rusijos puses,bet Rusija tokiais zaidimais neuzsiimineja )uzuojauta dundukams,blogai dirbat,neitikinot nei 1% )

rusai puola       2014-12-16 11:19

tai ’ rusai puola ’ del to, kad Ukraina nepasirase sutarties su ES? kas finansuoja Ukrainos revoliucija nuo pat pradziu?kas siuncia bandeles, ginklus ? ar Baidenai, skalunu dujos, bankininkai ir kiti JAV oligarchai ’ ne prie ko’ ? kiek JAV jau uzdirbo is revoliucijos Ukrainoje? kieno statytiniai sulindo i Ukrainos valdzia?

skiepai primityvūs       2014-12-16 11:12

kodėl visi galvoja , kad Landsbergis jau nukvako ir jo skiepai tapo primityvūs?

FEKALIJŲ KARAS        2014-12-16 11:10

ohoho…  kaip dabar verkia didžioji rašytoja Rūta Žalioji?!
LRytui ji sako, kad kažkas ją apšiko! Taip ir pasakė. Rimtai.
Lrytui verkia, kad kažkokie ORGANAI pavogė iš jos šikimo ant Prezidentės licenziją.
Sako, bylinėsis, nes vertėjai į anglų kalbą nurodė jos vyro Januto spaustuvę,  o su ja honoraru nepasidalino.
Kaži kokie organai padėjo ir eiliniam operos daininykui Janutui tą knygų leidyklą įsigyti.
Kaži kokie organai išmėtė jos knygą į Briuselio parlamentarų pašto dėžes. Kone tūkstantį!
Bet dėmesį į ją atkreipė tik Gabrielius Landsbergis. Va, čia ir reikia ieškoti sąmokslo, sako Rūta Žalioji, “Dalios Raudonosios” autorė.
Žinoma!Tik Landsbergių klanas gali prieš ją susimokyti, nes ji jau neva užbaigė savo naują šedevrą apie Landsbergių klaną! Ir neabejotinai klano agentai apie tai sužinojo, skundžiasi lryto tv nukentėjusi autorė.
Ar negalėtų  LATGOS tarybos nariai, pagelbėti vargšei autorei užgarantuojant jai vienai šikimo ant kitų licenziją?
Nors taisyklė viena - kas ant kitų šika, pats paskęs fekalijose. Anksčiau ar vėliau.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.