A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Užsienio lietuviai telkiasi akcijai: „Mes su tavimi, Neringa“ | Tiesos.lt

🌄Užsienio lietuviai telkiasi akcijai: „Mes su tavimi, Neringa“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 24 d. 5:40

26     

    

Užsienio lietuviai telkiasi akcijai: „Mes su tavimi, Neringa“

Dalijamės kovo 22 dieną veidaknygėje lietuvių iš anapus Atlanto išplatinta žinia – išėjusi Lietuva atsibunda ir jau nebegali gyventi kaip gyvenę, nori vienokia ar kitokia forma dalyvauti kuriant valstybę – visos Tautos namus, įtvirtinant teisingumą kaip pamatinę visai bendruomenei vertybę.

Ligija Tautkuvienė. „Mūsų tikslas – kad byla būtų nagrinėjama JAV Federaliniame teisme“

Šaltas ketvirtadienio rytas. Saulė šviečia, bet nešildo. Skubam – 35 min. išsitęsia iki pusantros valandos – remontas, remontas. Pagaliau ir aikštė. Renkasi po kelis ir mūsų vis daugėja. Ką jūs apie yamnoyea,                                                                                             

Džiaugiamės, kad ne tik mes, lietuviai, renkamės palaikyti Neringos Venckienės kovą su korumpuota, neteisinga Lietuvos teisėsauga. Apsiginklavę plakatais, čia atėjo ir amerikiečių, kurie patys ar jų artimieji, draugai, pažįstami susidūrė su pedofilija, prekyba žmonėmis ir pan.

Mūsų tikslas – kad neįvyktų ekstradicija į Lietuvą, o byla būtų nagrinėjama JAV Federaliniame teisme. Taip, kaip prieš beveik aštuonetą metų čia buvo išnagrinėta Lietuvoje nuteisto ir Interpolo paieškomo Šarūno Paberaliaus byla. Tada ir buvo nustatyta, kad Lietuvos teismas buvo priėmęs neteisingą (pasakyčiau – NEKVALIFIKUOTĄ) sprendimą (United States of America v. Sarunas Paberalius, No. 1:2010mc00275 – Document 46 (N.D. Ill. 2011), o įvykių istorija-analizė, kurią verta prisiminti, atlikta žurnalisto Gintaro Visocko ČIA).

Garliavos įvykiai visiems parodė, kad Lietuvos teisėsauga nėra nepriklausoma, bylos neišnagrinėjamos arba net nenagrinėjamos objektyviai ir t.t.  Paprastas pavyzdys – advokatas G. Černiauskas, kuris Rūtos Janutienės vedamoje TV laidoje kartu su Laimute Stankūnaite pademonstravo (modeliu pasirinkęs savo vaiką), kaip mokosi skausmingai sukryžiuoti kojas ir išnešti vaiką…

Ir visi matėme, kaip išplėštą iš gimtų namų Deimantę Kedytę NEŠĖ ir adv. Černiauskas, bet teismas pripažino: jis NENEŠĖ?! Tokių absurdiškų pavyzdžių pilna. Teisėjo Cinino atvejis – „mergaitei ištrinta atmintis“, o po kelerių metų nuotolinėje apklausoje, advokatas Černiauskas, laikydamas Mergaitės ranką, leidžia jai prisiminti, kas buvo (o gal nebuvo…). Tai kaip – įplovė ar „įkrovė-prikrovė“– atmintį?

11 val. ir nors įvyko teismo posėdis. Prokuroras, advokatai kvietė teisėją nagrinėti Neringos Venckienės bylą iš esmės, o ne atskiru epizodu, kuriuo bandoma pripaišyti kriminalinį nusikaltimą – neva smulkutė Neringa Venckienė sumušė kaukėtą policininką (pasaulio sambo vicečempioną!), skausmingai užlaužusį jos ranką. Po kelių dienų vicečempionas pripažintas nukentėjusiuoju…

Tiesai, teisingumui labai svarbu, kad sukurpta byla būtų nagrinėjama nešališko teismo. Tokiu gali būti tik kitos šalies teismas. Atvykusi į JAV Neringa Venckienė pasiprašė politinio prieglobsčio. Tikėkimės, kad JAV Federalinis teismas, kuris jau turi patirtį apie Lietuvos teisėsaugos „objektyvumą“, priims teisingą sprendimą gegužės 15 d. ir nagrinės Neringos Venckienės bylą čia, JAV, iš esmės.

Per tą laiką saulė spėjo pašildyti miestą, paskendusį daugiaaukščių namų šešėliuose. Sulaikyta Neringa pasiliks federaliniame kalėjime, kuris jai užtikrina saugumą – juk šitoje „byloje žudikėje“ per daug netikėtų mirčių.

Išsiskirstėme vieni kitiems dėkodami, kad buvome kartu, jog mūsų tikslas tas pats – ir JAV, ir Lietuvoje išmokti ieškoti TIESOS. Važiavome namo įsitikinę, kad nugalės TEISINGUMAS.

Tie, kurie palaikome Neringą Venckienę jos kovoje už Tiesą ir Teisingumą, ateikime prie Federalinio teismo rūmų ir gegužės 15 d. Laiką patikslinsime.

 

* * *

Amerikos lietuviai: Ištvermės Jums abiems. Čikaga su Jumis!

Mes seniai jau buvome patyrę tą gerą vienybės jausmą. Atvažiuoji šaltą kovo rytą į miesto centre esančią tuščią aikštę ir matai,, kaip keli tavo tautiečiai ten jau dėlioja atsineštus plakatus ir draugiškai tarpusavy šnekučiuojasi.

Prieini ir išgirsti tą mielą lietuvišką „Labas rytas“. Iškart pasidaro šilčiau. Tu ne vienas atėjai čia atstovėti savo nuomonę. Atstovėti ją už save, už tuos, kurie norėjo bei mintimis buvo, bet dalyvauti dėl nepatogaus laiko negalėjo. Už tuos, kurie ten… mūsų brangiojoje tėvynėje LIetuvoje. Kurie nutildyti, su kuriais susidorota, kurie negali taip, kaip mes laisvai išstovėti savo Tiesą, savo Požiūrį.

Tolimame aikštės kampe išsisikleidžia dar viena trispalvė. Dar viena jauna šeima su savo atžala vežimėlyje prieina prie mūsų. Atrodo, sėdėtų šiltuose ir jaukiuose savo namuose tokį šaltą kovo 22-os rytą, bet ne – kažkas juos veda, stumia, šaukia prie tokių kaip mes, prie tokių, kuriems rūpi, kurie nebijo šalčio, patyčių ar net persekiojimo.

Ačiū tau, Žmogau, už tai, kad esi bendramintis, už tai, kad esi ne abejingas, už tai, kad nepraradai atjautos kito nelaimei jausmo. Tu drąsus Žmogus ir… geras. Nes tu… VIOLETINIS.

Lėtai, pro aukštų dangoraižių plyšius tekanti Saulė mums siunčia pirmuosius rytinius savo spindulius. Pamažu šiltėja. Aikštėje daugėja skubančių savo reikalais žmonių. Jie kaip skruzdės juda savo trajektorijomis.

Kai kurie sustoja pasidomėti problema, kitiems per šalta gilintis, todėl nelėtindami žingsių praeina pro šalį. Kai kurie, važiuojantys į darbą, iš savo šiltų automobilių pasiunčia mums garsų „PYYYP“. Suprask: prisijungiu ir palaikau. Atsidėkojame pamojuodami ranka.

Mūsų šiek tiek padaugėja. Kiekvienas labai svarbus. Svarbus ne skaičiumi. Savo žmogiškumu. Savo virtimu į vieną bendrą jėgą. Kas didelėje aikštėje atrodo mažas, mažoje teismo salėje virsta labai dideliu. Daug karštų drąsių širdžių plaka vienai, labai drąsiai ir stipriai Moteriai ir jos drąsiam sūnui…

Ištvermės Jums abiems. Čikaga su Jumis!

Dėkojame visiems, kurie mintimis buvote kartu. Mes jautėme Jus, kaip ir Jūs – mus. Bet labai labai labai AČIŪ visiems mums, kuriems yra svarbu, kurie pasiryžome ir atvykome. Pirmiausia dėl kito, o paskui ir dėl savęs paties. AČIŪ, kad Tu esi, Žmogau! Gera jausti tavo petį šalia.

2018 m. kovo 22 diena, Čikaga

 

* * *

‎Akvilė Minkevičius.‎ Torontas – už teisingumą, už viską nugalinčią Tiesą

Susirinkome ankstyvą, šaltą rytą prie Amerikos konsulato Toronte, nes mums rūpi teisingumas ir mes viliames, jog TIESA nugalės.

Šį kartą mūsų buvo tik saujelė, nors mintimis mus palydėjusių torontiškių buvo žymiai daugiau.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas       2018-03-26 16:25
Raimonda Solodovienė - Smith - Stučinskė       2018-03-25 21:44

keičia ji vyrus dažnai, kaip savo apatines priterliotas kelnes. 80-metį  senuka William Smith - draudimo agentą  Raimonda Solodovienė nugnybo ir užvaldė jo raštinę. Pasižiūrėkit į jos FB - Raimonda S Stučinskė. Reto naglumo sutvėrimas. Ji akivaizdžiai prieš Neringą Venckienę. Mitingo dalyviams: per sekantį federalinį teismą gegužės 15 d., kai ji priartės su savo telefono kamera prie jūsų veido, spjaukite jai į tarpuragį.  Video,ta su ryškiai geltonu paltu baidyklė (Raimonda),  nemoka daugiau suskaičiuoti kaip iki 8. Tik aštuoni mat žmonės jai mažaregei stovėjo prie federalinio teismo Čikagoje su plakatais. Brudų brudas. Fotografavo Neringą ir jos sūnų teisme, todėl buvo iš teismo išvaryta, nuotraukos ištrintos. Kodėl apie tai ji neparašė savo rašliavoje Delfyje?
Neaiškios pakraipos ji, nes dažna lankytoja gėjų susibūrimuose. Nueikit į jos “draugelio” Anthony Dingman FB ir pamatysit, kokios pakraipos jis yra. Paaiškės kokie sutvėrimai yra už biologinę motinėlę- stankę.

AČIŪ JUMS       2018-03-25 19:12

Ačiū už palaikymą, tautiečiai! Žinome, kad mes ne vieni, likę čia Lietuvoje, kovojame.

paziurekite kas       2018-03-25 18:06

raso i delfi.lt orientacija ... - Anthony Dingman nueikite i jo veidakng…

Raimonda Smith?       2018-03-25 17:30

Maždaug Anonimų Anonimo - John Smith patelė? smile K-konspiratoriai… smile

Dėdė Semas       2018-03-25 14:32

O kas bus jeigu už Venckienes atidavimą pasakysisu-Dulka Dulka, paimk Vovką!?

to:tarp kitko       2018-03-24 20:15

Policininkai dirba savo darba ir i piketuotojus, jei jie nekelia triuksmo, nekreipia demesio. Uz juos provokacini darba atliko kazkokia geltonai apsirengusi auksta moteriska - prie kiekvieno veido prikisus savo tel., tikrai fotografavo. Video irase ji praeina. Paaiskejo, kad cia ta pati, kuri parase i delfi su kitu storuliu amerikieciu. Teismo prieigose draudziama fotografuoti ar garsa irasineti. Tie abu delfistai, nepaklause ir slapcia tai dare. Ta amerikiecio tel. paeme apsauginis ir viska istryne, o moteriska, berods, Raimonda Smith, dirbanti draudimo agente, bet paziurejau, kad pasirasiusi Raimonda Stučinskė, bande nufotografuoti Karoli, Neringa, tai teismo darbuotojas, paemes jos tel. viska istryne ir isvare is teismo sales. Bet kuriam piketui reikalingas valdzios leidimas. Kai ji gauni, tada gali piketuoti skirta laika.

Dee       2018-03-24 19:05

Duos Dievas, gal sulauksime to laiko, kai Grybauskaite, Skvernelis ir Ko atsidurs kalejime uz visas melagystes, salies naikinima ir Lietuviu tautos genocida…

Gina       2018-03-24 18:40

Širdingai dėkoju už Jūsų ryžtą mums padėti.
Tik Amerika gali mus išgelbėti nuo to kas vyksta mūsų mažutėje šalyje.
Juk turi išaiškėti TIESA ...
Mes visi trokštame gyventi,o ne egzistuoti..
Padėkite mums…bejėgiams kažką pakeisti…
Ačiū ...

PALAIKYK MUS, AMERIKA.       2018-03-24 18:09

jūs ten drąsūs, laisvi - padėkite Neringai .Ji tiek prarado , iškentė, kad nors dabar turi laimėti.

Neringai linkime ištvermės ir sveikatos,
Karoliui - drąsos ir tikėjimo ,
O jums visiems - sėkmės kovojant už TIESĄ......

Stasys       2018-03-24 17:33

Lietuva ir viso pasaulio lietuviai, kelkitės, nes su tokia valdžia bei jos teisėsauga priėjom prie absurdo, kada, mano manymu, kas aiškiai matosi, kai kurie sprendimai bei procesai tiesiog privesti prie absurdo. Reikia bausti tikrus nusikaltėlius, o ne tuos, kurie ieško tik tiesos bei teisingumo, nes taip galime prieiti liepto galą ...

Lietuvje       2018-03-24 16:41

naglai oligarchijos sargybiniai filmuoja ir siunčia, manyčiau, į KGB arba tiesiogiai į Maskvą, kad vėliau mus susemtų - internuotų. Ir tai vadinama lietuviška demokratija.

valerija       2018-03-24 16:41

Tikrai buvo labai saltas rytas, zvarbus vejas, greitkeliai ir gatves uzsikimse, 8val. ryto, laikas kada visi skuba is ,,miegamuju,, Toronto priemesciu i darbus, tai didmiestis. Zinome, daugelis lietuviu palaike mus, ypatingai tie kurie nuo pat pradziu atidziai seke sia byla ir mate kaip nuosekliai ir suplanuotai naikinamas teisingumas Lietuvoje. Tai byla ne vienos mazos mergaites, tai byla visos Lietuvos. Teismai, Seimas, visos partijos, kaip jungtinis choras, giedojo unisonu viena daina. Pedofilijos nebuvo… Kas dirigentas, kaip ir visam pasaulyje teisininkai, parlamentarai, saugumieciai jie nelieciami, nuteisia koki plamberi(santechnika) ir to uztenka, galingieji nelieciami, nepasiekiami. Klano nupirkta spauda piktinasi violetiniai, melagingais straipsniais, dezinformuoja ir skaldo visuomene . Dabar apie patriotizma. Tiems kurie skaito nepatriotiska, tai Lietuvos smeiztas ir t.t.  Nepatriotiska susitaikyti su tuo kas vyksta Lietuvoje, nepatriotiska susitaikstyti su totalitarine neteisybe. Kiek nuzudytu nekaltu zmoniu ir kiek isspresta bylu? Pulkininko Pociuno byla, Egles Kusaites, Saruno Paberalio, kuris kaip ir Neringa turejo prasytis prieglobsciuo ir teisingumo US. Tai ponai patriotai ir tie kurie laikosi taktikos ,,stoveti po medziu,, kaip gerb. prof. Lansbergis sake, ar Jus tikrai esate tikri patriotai, ar Jus tikrai tokios Lietuvos norit, klanu valdomos? Suprantu cia gimusius ir augusius lietuvius, jiems net sunku suprast jie negali net isivaizduoti kad taip gali buti, jie uzaugo ir gyvena salyje kur gerbiamas eilinis policininkas, teisejas, valdzios atstovais. Kanadoje 83% gyventoju pasitiki policija, teisingumu, Lietuvoje mazdaug 7% , Jie gali laukti, kol Lietuvos teismas viska isspres teisingai, bet ir jie siek tiek pasidomeja sia byla, stovi salia musu ir sala ankstu ryta. Dekoju visiems kurie palaikote sia seima nelaimeje ir nesvarbu kiek musu yra, svarbu kad jie ne vieni sioje nelaimeje.

Jei Amerika imtųsi šios       2018-03-24 16:34

bylos,tai smarkiai prisidėtų prie demokratijos Lietuvoje.Amerika,padėk Lietuvai.

tarp kitko       2018-03-24 16:00

Žinoma, kad tik nesuinteresuotas teismas atsakytų į visus klausimus. Iš principo pati Lietuvos teisėsauga turėti pritarti tokiam variantui, jei yra visiškai užtikrinti savo teisumu.
Pagarba žmonėms, kad susirinkote. Primena Kauno piketus, bet ar Čikagoje būna kaip būdavo Lietuvoje: policininkas vaikšto ir filmuoja kiekvieną dalyvį.Jūsų fotografijose tokio psichologinio valdžios spaudimo nemačiau. Panašu į demokratiją.

ačiū       2018-03-24 15:24

AČIŪ už tiesą, atsibodo šlykštus komsomolkės melas ir nesibaigiančios dezinformacijos :(

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-24 15:19

to “Janina”. Kas čia ką uždarė, mano kompe puikiaisiai dirba http://biciulyste.com/

Tiesa sakant mano ir kitų straipsnių apie dvi pilietybės jau nebesimato… kažkam labai nepatinka? Buvo 52, o liko 10…. tai kuo tie panaikinti straipsniai buvo blogi? Gal neatitinka žulikų ideologijos?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-24 14:58

Linkęs nesutikti su teiginiu: “... Lietuvos teisėsaugos „objektyvumą“, ...”, nes šiame teiginyje trūkta esminio žodžio… OKUPUOTOS Lietuvos teisėsaugos “objektyvumą”,....

Kol šito nesuprasime, tol nesugebėsime suvokti kas darosi Lietuvoje. Nors ir nelegva suvokti, kaip tai dabar ir OKUPUOTA? Va taip ir yra OKUPUOTA, apie tai jau daugybe kartų rašiau ir yra tam ĮRODYMAI. Okupantai to nenori matyti ir apie tai kalbėti.
Lietuvos valdžia yra NETEISĖTA.

Janina       2018-03-24 12:04

Ačiū Ligijai Tautkuvienei, kuri vis iš naujo nepabūgsta imtis kovos už teisybę. Gaila, kad uždarė jos redaguojamą, už teisingumą kovojantį pažangų laikraštį “Bičiulystė”... Šis laikraštis daug kam atvėrė akis pamatyti, kai Lietuvoje skriaudžiami ir persekiojimai tikri tautos patriotai, iškėlė keliolika tautos apsimetėlių pavardžių...

aciu jums, brangud tautieciai       2018-03-24 12:02

mums visiems labai svarbus Neringos palaikymas. Tikime, kad Tiesa nugales.

Ema       2018-03-24 11:10

Nelabai suprantu teisinių dalykų, bet ar jau galime tikėtis, kad Amerikos Federalinis teismas tikrai imsis šio reikalo iš esmės? Ką reiškia Delfio rašinys apie tai, kad atidėjo N. Venckienės ekstradiciją dėl to, kad nebuvo kam jos pasirašyti? Ką reiškia, kad N. Venckienės neišleido? Labai norisi tikėtis, kad viskas tik į gerą

Aciu tautieciams       2018-03-24 10:56

Pagarba jums ir palaikymas. Stiprybes Neringai ir sunui.

Ula       2018-03-24 10:08

Didžiausia pagarba lietuviams už Atlanto.Laikykite dar plakatus su 240 policininkų,įropojusių į kiemą 6val. ryto nešti iš namų mergaitės, kurių buvęs vadas yra šiandieninis Lietuvos premjeras , foto. Vien nuo to vaizdelio amerikiečiai prisijungs prie teisingumo. O apie plikį advokatą tai nėra nė ką kalbėti. Jis ne tik matėme, kad nešė mergaitę, bet ir šiandien vienintelis žino kur ji yra , kaip jai yra, ko “nežino” nei prezidentė, nei seimo pirmininkas, nei pats premjeras.

Ačiū Ligitai Tautkuvienei       2018-03-24 8:34

ir kitiems sąžinės žmonėms! Už palaikymą, už pasiaukojimą, už patvirtinimą, kad TIESA yra ir visada buvo Neringos pusėje. Kilkime, telkimės kovai už Neringą ir Deimantę, kovodami už jas kovojame už Lietuvą ir jos ateitį. Neapsigaukime, kad čia eilinė byla. NERINGOS BYLA YRA ESMINĖ LIETUVOS LIKIMO IR IŠLIKIMO BYLA.

Ačiū broliams       2018-03-24 8:29

už Atlanto.

Drebėkit prokuročikai       2018-03-24 8:14

Už šmeižimą, tyčiojimasį, gąsdinimą nebūtais dalykais jums bus atlyginta su kaupu, jeigu byla būs nagrinėjama JAV Federaliniame teisme. Jie tai tikrai ištirs visas jūsų niekšybes, dėl nekaltų žmonių liudininkų žūtimis. Ačiū visiems neabejingiems žmonėms už Neringos Venckienės palaikimą.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.