Demokratija ir valdymas, Seimas

Užkulisiai: Agnė Zuokienė kviečia Aušrą Maldeikienę pagaliau pradėti dirbti

Tiesos.lt redakcija   2017 m. kovo 7 d. 21:20

11     

    

Užkulisiai: Agnė Zuokienė kviečia Aušrą Maldeikienę pagaliau pradėti dirbti

„Jūsų dėmesiui siūlome socialiniuose tinkluose diskusijos apie tai, ką ir kaip turėtų veikti Seimo narys, tęsinį. Šią diskusiją pradėjusi (skaityti apie jį ČIA) buvusi Seimo narė Agnė Zuokienė tesi savo pažadą ir viešina dar vieną dabartinės Seimo narės Aušros Maldeikienės susitikimą, nepažymėtą  darbotvarkėje – šįkart su Šarūnu Frolenko, vartojimo kreditų (tai yra greitųjų kreditų) asociacijos vadovu.“

Aušra Maldeikiene, daug tulžies išliejote socialiniuose tinkluose burnodama mano adresu, bet taip ir neatsakėte į mano užduotus klausimus.

Užblokavote Facebook paskyroje ir taip tikitės išvengti diskusijos.

Kadangi esate Seimo narė ir viešas asmuo, šįkart aš kreipiuosi ne per Facebook (čia tik mano užklausimo kopija), tikiuosi atsakymų – kultūringų ir profesionalių, kaip iš žmogaus, kuris turi du aukštojo mokslo diplomus – Lomonosovo (Rusija) ir Vilniaus universiteto.

Juolab kad esate pailsėjusi ir, kaip pati rašėte, turėjote 2 dienas atostogų. Būtų įdomu išgirsti, ką veikėte Briuselyje, nors pati tai vadinate atostogomis. Ir koks skirtumas, kad nuvykote į Briuselį už mokesčių mokėtojų pinigus. Ir tiek jau to, kad vakarykštis sekmadienis įvardijamas kaip komandiruotės diena – kam jau kam, o Jums tikrai leistina žymiai daugiau nei paprastam Seimo nariui. Kaip suprantu iš komandiruotės tikslo, Briuselyje dar vyks diskusijos dėl energetikos sąjungos, transporto infrastruktūros bei migracijos politikos. Daug nekalbėkit, negąsdinkit kitų šalių atstovų. Čia, Lietuvoje, mes Jus pažįstam ir esam labai atlaidūs, o ten išsilavinę žmonės – gali ir nesuprasti.

Mano keli klausimai Jums.

1. LRS.lt svetainėje skelbiamoje Jūsų darbotvarkėje nepažymėtas ne tik susitikimas su „MG Baltic“ siejamu alkoholio lobistu Romu Apulskiu, bet ir 2017 02 22 vykęs susitikimas su Šarūnu Frolenko, vartojimo kreditų (tai yra greitųjų kreditų) asociacijos vadovu. Kaip žinia, greitieji kreditai – itin skaudi tema ne tik paprastiems Lietuvos žmonėms, pakliuvusiems į jų pinkles, bet ir ne vienam politikui, ir net visai Liberalų Sąjūdžio frakcijai. O viena skausmingiausių temų LNK – reklamos pajamų praradimas iš greitųjų kreditų – vis stipriau reguliuojant jų rinką. Tad apie ką kalbėjotės su greitųjų kreditų lobistais? Manau, šis atsakymas įdomus ne tik man, bet ir Jūsų rinkėjams.

2. Jūs mėgstate moralizuoti, tačiau iš šono atrodo, kad Jūs užsimirštate, kad JAU esate Seimo narė, todėl neužtenka tik kritikuoti. Ir Seimo nario darbo vieta nėra tik LNK ar Facebook. Mokesčių mokėtojai Jums atlyginimą ne už tai moka.

Seimo narys turi daugybę puikių įrankių – ir dėl parlamentinės kontrolės, ir dėl įstatymų leidybos. Galimai Jūs užmiršote apie šiuos Jums su Seimo nario mandatu įteiktus įrankius – reiktų pradėti dirbti.

- Ištrauka iš A.Maldeikienės pasisakymo Seimo plenariniame posėdyje: „Prezidentė, užuot rašiusi demagogijas, norėdama įsiteikti, iš tikrųjų labai norėčiau, kad inicijuotų ką nors, kas iš tikrųjų reikštų rimtą gynimą. Informavimas yra viešas interesas“.

Taip, išties, Prezidentas pagal mūsų Konstituciją turi įstatymo iniciatyvos teisę, tačiau tokią teisę (ir pareigą) turi ir kiekvienas Seimo narys, tarp jų – ir Jūs, ponia A.Maldeikiene. Kodėl nepateikėte savo siūlymų, nes būtent įstatymo pataisos padėtų išspręsti šiuos klausimus. Neužtenka tik kalbėti, reikia dirbti.

- Ištrauka iš A.Maldeikienės pasisakymo dėl kompensacijų socialinių įmonių darbuotojams Seimo plenariniame posėdyje: „Aš labai prašau, kad Finansų ministerija atsižvelgtų ir sustabdytų šitą pinigų tekėjimą nežinia kur”.

Seimo narys turėtų žinoti, kad įstatymus priima Seimas, o ministerijos juos vykdo. Jei Finansų ministerija valstybės biudžete nenumatytų išlaidų pagal Seimo priimtus įstatymus, tai būtų nusižengimas. Tad Seimo narys turėtų suprasti, jog jei Seimas priėmė įstatymą, kuriam Seimo narys nepritaria, jis turi teisę ir galimybę parengti siūlymą keisti šiandieninį reguliavimą ir tuomet Finansų ministerijos rengiamame kitų metų biudžete tokios eilutės automatiškai nebeliks. Kada parengsite konkrečius siūlymus, nes turite suprasti, kad šiandien Jūs, o ne kas nors kitas turi rengti įstatymų pataisas? Gal padėti paruošti projektą?

——-

Ir čia jau mane sustabdyti bus sudėtinga… Kur pažvelgsi – ten kliauza. Šimtai jų...

Užteks kritikuoti – pradėkit dirbti.

Jūs apsiskelbėt, kad stebėsit visus Seimo narius. Aš neturėjau net iš tolo panašių minčių, bet teks stebėti Jus.

O Jūs stebėkit mane. Ir viešinkit, kritikuokit – už viską, ką padariau ir ko nepadariau.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

bibliofilui       2017-03-8 19:03

Na, dabar dar aiškesněs Maldeikieněs intensijos vertinant Garliavos tragediją kaip “teisingumo triumfą”.

Knygos       2017-03-8 17:06

Socializmo politinės ekonomijos klausimai Marksizmo leninizmo klasikų darbuose: metodinės rekomendacijos studentams / Eugenijus Maldeikis, Aušra Maldeikienė, Nina Klebanskaja. – Vilnius, 1985. – 96 p.
Metodinės rekomendacijos V. Lenino veikalui „Imperializmas kaip aukščiausioji kapitalizmo stadija“ studijuoti / A. Maldeikienė, E. Maldeikis. – V., 1984. – 37 p.

Irena       2017-03-8 16:55

Paklausiau siandien per KK2, kaip jinai klyke ant Grazulio, man pasidare uz ja geda.Anksciau as apie ja turejau kitokia nuomone.Kad ir rekaudavo, tai ne taip garsiai.O dabar, kai pasijuto valdzia, tai visai vadzias paleido.Nezinau, ar tai gerai.Bet tegul apie tai galvoja jos rinkejai.Man tas nepatinka.

Julius Puras       2017-03-8 15:34

Karbauski ištraukė į dienos šviesa dabar Maldeikiene. Tai yra gerai visuomene ugdo pasitempti. Kalbant dar apie dienos šviesa tai tiek Maldeikienė tiek Karbauskis jos bijo kaip velnes kryžiaus.

Svarūs       2017-03-8 13:59

Pagrįsti, nešališki komentarai ir klausimai Seimo narei. Maldeikienei pats laikas prabusti ir suprasti, kad vien kritikuodama rinkėjų nepatenkins. O Zuokienei pliusas.

Jadzė       2017-03-8 10:58

Pastebėjau Maldeikienės bruožą. Ji panaši į kurtinį. Kai kurtinys burbuliuoja, jis yra kurčias ir negirdi aplinkos. Kadangi Maldeikienė nieko kito nedaro, tik burbuliuoja, ji yra kurčia Seimo narė.

Ir aplamai,       2017-03-8 9:55

Maldeikiene tiku dirbti,kur labai blogai girdisi.Sitokia gerklyte…

dirba nabagė Aušrelė       2017-03-8 9:45

vienos damos rodo savo papus,
kitos damos - savo vaikus,
kitos damos - norėdamos dėmesio - garsiai klykia.
——
taip kad nabagė Aušrelė, jausdama dėmesio trūkumą - dirba net suprakaitavusi smile

Zuokula       2017-03-8 9:23

Įsakau Seimo narei Aušrai Maldeikienei sudaryti komisiją, kad išsiaiškinti: kodėl Artūras Zuokas atsisakė priimti STT apdovanojimo antrankių, “už gerus darbus” ir per paskirta apdovanojimo ceremoniją pabėgo į Lenkiją?

Palaikau Maldeikienę.       2017-03-8 8:48

Žodis ir drąsa pats sunkiausias darbas-įvardyti tuos vagis.O Zuokienė auksaburnė tuščiažodžiauja.

Agnė       2017-03-8 6:43

Šauni Agnės Zuokienės iniciatyva. Kad Maldeikienė rėkauja, bėdos tik sau prisidaro, o kai jau susitikinėja su greitųjų kreditų atstovais????

Gaila, kur darbo vaisiai, apie kuriuos tiek daug šnekėjo ponia Maldeikienė?

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.