Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Europa

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Tiesos.lt siūlo   2021 m. gruodžio 2 d. 10:38

14     

    

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

propatria.lt

ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje, siekdama sustabdyti „ypač užkrečiamos“ omikron atmainos plitimą Europoje, teigė ES Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen.

„Mes galime rinktis iš dviejų variantų. Mirtino viruso ir jo atmainų arba skiepų ir sustiprinančiųjų vakcinų. Aš noriu, kad antras variantas laimėtų“, - ji teigė reporteriams Briuselyje.

„Ne visi gali skiepytis“, - pripažino ji, bet pridėjo, kad „absoliuti dauguma gali.“

„Todėl manau, kad yra logiška ir teisinga pradėti diskusiją apie tai kaip mes galėtume skatinti ir pradėti privalomąjį skiepijimą Europos Sąjungoje. Pirmiausia būtina diskusija. Tai reikalauja bendro europinio atsako ir diskusija leistų prieiti prie konkrečių atsakymų“, - tęsė von der Leyen.

Šiuo metu tarp Europos Sąjungos šalių pastebime tendenciją judėti link privalomojo skiepijimo. Neseniai buvo pranešta, kad būsimasis Vokietijos kancleris Olafas Schlozas palaiko šią idėją, o kaimyninė Austrija šiuo metu sprendžia kaip užtikrinti įstatymą, reikalaujantį kiekvieną vyresnį nei 12 metų amžiaus pilietį pasiskiepyti iki vasario. Antradienį Graikija pranešė, kad norėdama apsaugoti sveikatos apsaugos sistemą, ji reikalaus pasiskiepyti kiekvieną asmenį, vyresnį nei 60 metų. Šiuo metu 520,000 graikų, vyresnių nei 60 metų, nėra paskiepyti.

Graikija yra pirmoji Europos šalis, kurios reikalavimas vakcinuotis taikosi į konkrečią amžiaus grupę. Šalies ministras pirmininkas gynė savo sprendimą, teigdamas, kad jis yra „visiškai konstitucinis“, nors toks sprendimas jam asmeniškai yra „sunkus“ dėl jo liberalių pažiūrų ir noro viską išspręsti be prievartos. Tačiau duomenys jį įtikino veikti prieš savo įsitikinimus. „9 iš 10 nuo viruso mirusių  graikų buvo vyresni nei 60 metų, o 8 iš 10 nebuvo paskiepyti“, - premjeras teigė parlamento nariams.

Tuo tarpu Austrijoje, kur vakcinacijos prievolė galios visiems šalies gyventojams, atsisakiusiems skiepytis piliečiams gresia 3,600 eurų bauda arba 4 savaičių kalėjimo bausmė. Ši tvarka yra griežtesnė nei Graikijoje, kur už nesiskiepijimą grės tik mėnesinė bauda. Jei privalomojo skiepijosi planas bus priimtas toks, koks jis yra dabar, Austrijoje jis galios tris metus ir kartu įtrauks prievolę skiepytis stiprinamosiomis dozėmis. Prievolė negalios nėščioms moterims ir vaikams, jaunesniems nei 12 metų. Šiuo metu svarstoma ar privalomai skiepytis turėtų ir virusu persirgę asmenys.

Toks sprendimas sukėlė protestų bangą Austrijos sostinėje Vienoje, kuri, tikėtina, tik stiprės. Tą pastebi ir buvęs Pasaulio Sveikatos Organizacijos pirmininkas Anthony Costello, teigęs, kad vakcinų nuo COVID-19 padarymas privalomomis sukels riaušių bangą visoje Europoje.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2021-12-3 8:50

tokie nusisnekejimai sios motera,parodo kad ja pasodino ne i ta vieta?O mums dundukams laikas suprasti,kad kiek avinai bebliautu,juos veda skerti,tad reikia elementariai jegai priespastatyti ta pacia jega,juk tik idiotas gali nesuprasti kur link einama?

Mike Adams (Brighteon)       2021-12-3 1:22

Grupės „Visuomenės sveikatos ir medicinos profesionalai už skaidrumą“ pastangomis gavome slaptus dokumentus, rodančius, kad „Pfizer“ ir FDA (Maisto ir vaistų administracija)  jau 2021 m. pradžioje žinojo, kad Pfizer’io mRNR skiepai nužudo tūkstančius žmonių ir sukelia pažeidimus
Vienas slaptas dokumentas buvo dalis FDA bylų, dėl kurių FDA kovojo, teigdama, kad agentūrai reiktų 55 metus, kad paskelbtų šią informaciją. Teismas vistik įsakė skelbti 500 dokumentų per mėnesį, ir pačioje pirmoje dokumentų partijoje buvo ši „Kumuliacinė nepageidaujamų įvykių ataskaitų po leidimo analizė:
https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf
arba: https://www.naturalnews.com/files/536-postmarketing-experience.pdf
Dokumentas atskleidžia, kad praėjus vos 90 dienų po Pfizer’io mRNR skiepo EUA išleidimo, bendrovė jau žinojo apie nepageidaujamų reakcijų pranešimus, apie 1 223 mirtis ir virš 42 000 pranešimų apie 158 893 nepageidaujamas reakcijas. Pranešimai gauti iš  JAV, JK, Italijos, Vokietijos, Prancūzijos, Portugalijos, Ispanijos ir kitų šalių.
Be „bendrų sutrikimų“, 1-oji dažniausiai pranešta nepageidaujamų reakcijų rūšis buvo nervų sistemos sutrikimai -  25 957 pranešimų.
Turint galvoj FDA tvirtinimą, kad mRNR skiepai yra „saugūs ir veiksmingi“ , net ir šie skaičiai stulbina, nors parodo tik nedidelę sužalojimų ir mirčių dalį. „Ataskaitos teikiamos savanoriškai, o nepakankamas pranešimų mastas nežinomas“, – sakoma Pfizer’io 5 puslapyje.
Moterų buvo pažeista tris kartus daugiau nei vyrų – tai rodo su lytimi susijusią skiepo žalos riziką, kurią FDA labai stengėsi nuslėpti. Dauguma neurologinių pažeidimų, kuriuos matėme vakcinos pažeistiems žmonėms – traukuliai, tirpimas, skausmas ir kt. – teko moterims, o ne vyrams.
„Pfizer“ pasakė FDA, kad jos mRNR skiepai nuo koronaviruso gali „sustiprinti ligą“, pablogindamos koronavirusą. Skiltyje „Saugos klausimai“ (3.1.2 skirsnyje) Pfizer’is rašo, kad jų mRNR skiepai gali sukelti su skiepais susijusią sustiprintą ligą (Vaccine-Associated Enhanced Disease - VAED), įskaitant su skiepais susijusią sustiprintą kvėpavimo takų ligą (Vaccine-associated Enhanced Respiratory Disease - VAERD).
Reiškia,  FDA žinojo, kad skiepas gali susargtinti ir nužudyti vėliau užsikrėtusius Kovidu.
„Trūkstamos informacijos“ etiketėje „Pfizer’is nurodė , kad neturi informacijos nei apie „naudojimą nėštumo ir žindymo laikotarpiu“, nei apie „naudojimą vaikams iki 12 metų amžiaus“.
Pfizer’io „Skiepų veiksmingumas“ taip pat buvo įtrauktas į „Trūkstamą informaciją“.
Kitaip tariant, Pfizer’is pasakė FDA, kad jų skiepai gali nužudyti žmones, o žinių apie skiepų veiksmingumą jie neturi, bet FDA vis tiek melagingai paskelbė, kad skiepai „saugūs ir veiksmingi“. Pfizer’is netgi pasakė FDA, kad neturi jokių žinių apie saugumą nėščiosioms, bet FDA (ir Fauci, CDC ir kt.) paragino skirti skiepus nėščioms moterims.
Visa didžioji žiniasklaida nuo pat pirmos dienos melavo, kad skiepai nieko nenužudė. Ji yra šio skiepų holokausto bendrininkai (plačiau - https://vaccineholocaust.org/).
Skyriuje „Naudojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu“,aptariami pažeidimus po skiepo:
savaiminis persileidimas (23), baigtis laukiama (5), priešlaikinis gimdymas su naujagimio mirtimi, savaiminis persileidimas su intrauterinine mirtimi (po 2), savaiminis persileidimas su naujagimio mirtimi ir normali baigtis (po 1).
Taigi, FDA žinojo, kad šie skiepai nužudys negimusius kūdikius, bet bruko juos nėščiosioms.
Taigi, FDA nusikalstamai patvirtino mRNR skiepus kaip „saugius ir veiksmingus“. Todėl FDA vadovai turi būti suimti ir teisiami.
2) Pfizer žinojo, kad mRNR skiepai mirtini jau po pirmųjų trijų mėnesių, todėl pats turėjo sustabdyti visą pardavimą bei platinimą.
Visi mRNR skiepai turi būti nedelsiant sustabdyti, o jų platintojai teisiami.
Brighteon.com/6779b557-d912-4ff9-8191-06e7ff6aae03
https://www.naturalnews.com/2021-12-02-smoking-gun-pfizer-document-exposes-fda-criminal-cover-up-of-vaccine-deaths.html#

vaisvi       2021-12-2 22:09

vakcinų neregistruota:
28 :13 Jeigu mes patikrinsime   išduotus sąlyginius vieneriems metams leidimus taip vadinamom keturioms tariamom vakcinom nuo kovid 19 ligos tiek Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba Lietuvoje tiek Europos komisija, Europos vaistų agentūra yra tik struktūros padalinys
priėmė sprendimus, kuriais visos keturios vakcinos tai BioNTech Pfizer vakcina comirnaty,...Vaxzervia AstraZeneca,  Covid 19 Jancen ir Spikevax covid 19 vakcina Moderna -
Visos keturios, jos yra įregistruotos ir Europos komisijos Ir Lietuvoje Valstybinė vaistų kontrolės tarnybos ne kaip vakcinos. Taškas. Jos yra įregistruotos kaip receptiniai vaistiniai preaparatai.
https://youtu.be/l6Ayu2-hI4E

petro       2021-12-2 21:52

“Skandalas!!! Jau ir Kalėdas nori atimti iš mūsų ES biurokratai. Seimas jas jau atidavė”
https://youtu.be/ozfJOwBhaZ0

kaip padrąsint save?       2021-12-2 20:51

ar pavyks atsilaikyt?

velnio       2021-12-2 19:30

zabangai, pinigu maisai sukure keista visuotinio skiepijimo plana, virusas igavo, spaudziamas, naujas formas, dabar pasimetimas ir tryda

Paulu Kingsnorth (Un Herd)       2021-12-2 18:39

Freddie Sayersas kalbasi su Paulu Kingsnorthu.

Paulas Kingsnorthas vakcinų karus laiko didesnio pasidalijimo tarp dviejų iš esmės skirtingų pasaulio požiūrių požymiu: jis vadina juos „teze“ ir „antiteze“. Kalbant apie Covid, „tezė“ yra įsitvirtinimo požiūris: kad virusui sustabdyti reikia karantino, kaukės veikia, vakcinos yra saugios, o jomis abejojantys žmonės yra klaidingi ar dar blogiau. Kai pirmą kartą užklupo Covid-19, Kingsnorthas laikėsi „tezės“ požiūrio.

Tačiau per pastaruosius kelis mėnesius jo požiūris pasikeitė. Kaip jis rašo šiandieniniame žurnale „UnHerd“, ryškus momentas atėjo, kai jis pabudo išgirdęs žinią, kad Austrijos vyriausybė „internavo trečdalį gyventojų“. Jis rašo, kad dėl šio žingsnio „atsipalaiduoju nugarą“.

„Antitezės“ požiūrį galima apibendrinti taip: užrakinti nereikia, kaukės neveikia, vakcinų saugumas ir veiksmingumas perparduodamas, vakcinų pasai ne tik žlugs, bet ir toliau atskirs visuomenę, o artimiausiu metu galime tikėtis, kad neskiepytieji bus atpirkimo ožiai. Kitaip tariant, esame atsidūrę ant slidaus šlaito, vedančio link vis drakoniškesnių biopolitinių kontrolės priemonių, kurių gniaužtai vargu ar išsilaisvins net pasibaigus pandemijai, prarajoje.

Pokalbyje su Freddie Sayersu šios savaitės UnHerdTV laidoje jis paaiškina šį padalijimą ir didesnius epistemologinius takoskyrus, kuriuos jis atskleidžia. „Žmonės ginčijasi dėl vakcinų, – sako jis, – bet jie iš tikrųjų po paviršiumi ginčijasi, koks tu esi žmogus, jei vartojote šiuos dalykus, ar esate geras, ar blogas, ar švarus, ar nešvarus. vienas“.

Kingsnorth nuomone, kiekvienas iš mūsų turime ribą, kurios negalima peržengti. Ir dabar jis pasiektas.

Klausykite podcast’o versijos: https://shows.acast.com/lockdowntv-wi...
https://www.youtube.com/watch?v=N_uAwsVn10Y&ab_channel=UnHerd

Kaip jie mus mausto...       2021-12-2 17:54

ttps://www.delfi.lt/news/ringas/lit/mazvydas-jastramskis-ne-referendumo-karteles-mazinti-nereikia.d?id=888 36897
Šio dvartarnio pilstymai iš tuščio į kiaurą ,šie sofistiniai blėnys maskuoja tik viena. Tai slepia nomenklatūros ir jos samdinių baimę, kad kumečiai -Lietuvos dauguma- nepasijaustų Suverenu, nesusigrąžintų savo teisių ir nenusimestų grandinių.Ir vėl nuolankiai klūpėtų.
Visa panašių dvaro sapnų aiškintojų- ONS režimo išdresiruotų politologų  šutvė ( bieliniai, urbonaitės, jastramskiai, ivanovai, novagrockienės, valentinavičiai ir Ko) visai neseniai kolektyviniais laiškais per visus ONS garsiakalbius skalijo prieš 3 proc. rinkimų kartelę. Irgi tik tam, kad tik samoningesnių kumečių balsai, ir taip nelygiuose ir nesąžininguose rinkimuose,atitekę mažesniems nesisteminiams partiniams dariniams būtų prichvatizuojami, pavagiami stambių ,,lovio’‘partijų naudai…
Jei mirštančioje valstybėje,  ,,valdomos demokratijos’’ režimo smaugiamoje Tėvynėje kumečiams kada nors pasiseks nusimesti ONS smaugvirvę, tai ir visą politologų šutvę neišvengiamai teks keisti ,kaip VFR pakeitė visus VDR teisėjus po šalių susijungimo…:)
Kaip ONS režimas nudegradavo protiškai ir moraliai visus sluoksnius, jei net inteligentiški bukalaurai su politologų mantijomis daro viską, kad demokratijos šalyje būtų kuo mažiau…Panašūs sumoliūgėję bukalaurai balsavo ir už Laisvės partiją, kuri dabar, kartu su anūko valdančiųjų bloku, dabar daro viską, kad šalyje būtų  kuo mažiau blaivaus proto, kuo mažiau laisvės, mažiau pilietinių teisių, lietuvybės, mažiau demokratijos ir atsakomybės už valstybę ir kuo daugiau narcicizmo, individualizmo, antihumanistinio globalizmo bei ,,progresyvaus’’ išsigimimo apraiškų...
Algirdas

aūūū       2021-12-2 17:28

aūūūū, vyrai, gelbėkit nuo bobų

amam       2021-12-2 14:46

Normaliam zmogui cia viskas aisku.Tokiems stasiams ne..

stasys       2021-12-2 12:00

Tai tik diskusijos ir atskiru šaliu praktika kovojant su Covid19 atmainomis. Čia yra du skirtiniogi klausimai kuriuos suplakti po vienu butu neteisinga .
Pirma .. veiksminga vieninga metodika kovojant bendrijoje su pandemija.
Antra.. žmogaus teisės ir raudonos linijos kurias peržengus tos priemonės ir metodikos pažeidžia esmynes bendrijos vertybes , todėl tampa už žmogaus teisių principiniu vertybių .
Aš pritariu tam kad reikia rasti čia aukso vidurį o tai galima padaryti tik sėdant prie diskusiju stalo .. su savo visuomene . Joks Briuselis čia sprendimus rasti negalį taip kaip kiekviena šalis iš dalies taiko tik dalį tu rekomendaciju pareinančiu iš ES sveikatos priežiuros instituciju .

AAA       2021-12-2 11:43

Štai prie priveda diletantų ir bobų valdžia:(

vilnietis       2021-12-2 11:41

Pasaulis išprotėjo. Hitlerio gimtinė pirmauja. O gal čia žydai už holokaustą keršyja.

vilnietis       2021-12-2 11:37

PASAULIS IŠPROTĖJO - ATĖJO NAUJAS FAŠIZMAS. AUSTRIJA HITLERIO TĖVYNĖ PIRMOSE GRETOSE.
O GAL ŽYDAI KERŠYJA UŽ HOLOKAUSTĄ?

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.