Demokratija ir valdymas, Geopolitika, Ukraina

Ukrainos tragedija: jau nužudyta per 10 000 žmonių, beveik 24 000 sužeista

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 21 d. 20:32

12     

    

Ukrainos tragedija: jau nužudyta per 10 000 žmonių, beveik 24 000 sužeista

Dalijamės Tomo Dapkaus pateikta informacija apie Rusijos agresiją prieš Ukrainą:

Pasidalinkime šitais žiauriais skaičiais.

Dėl Rusijos agresijos prieš Ukrainą jau nužudyta per 10 000 žmonių, beveik 24 000 sužeista, daugiau kaip 1,5 milijono pabėgėlių.

Ir karas toliau tęsiasi, kraujas liejasi beveik kiekvieną dieną.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas>niekšams       2017-08-27 13:23

Gerbiami komentatoriai, jūs su niekšais nekalbėkite taip, kaip yra kalbama su žmonėmis. Niekšai šitos kalbos nesupranta ir jie iš jūsų tyčiosis. Tai kriminalų kalba ir jie vienas kitą supranta. Rusija, pirmiausia, nėra Rusija. Tai yra Moskovija perėmusi valdymą iš Auksinės Ordos. Auksinėje Ordoje buvo taikomi tokie metodai, kaip “skaldyk ir valdyk”. Todėl. ne kas nors kitas, o bolševikinė Rusija pradėjo skaldyti Suomiją ir kiršinti suomius tarpusavyje. Tą patį jie padarė Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, paskiau Lenkijoje, Vokietijoje, Vengrijoje ir visose kitose šalyse. Šiaurės Korėja yra taip pat jų auka. Tą patį jie daro Afrikoje su Sirija ir t.t. Tai senas Auksinės Ordos metodas, kai užkariaujamos teritorijos, ten pastatomas savo vasalas, kuris moka duoklę. Čečenijoje yra toks vasalas Kadyrovas. Rusija yra FEODALINĖ VALSTYBĖ. Ten dar gajūs feodaliniai santykiai. Todėl jiems reikalingas CARAS PUTINAS, kuris kažką ten pasakė. Moskovija yra labiau išsivysčiusi nei kita Rusijos dalis, todėl ji valdo tą FEODALINĘ RUSIJOS dalį, kuri vietomis yra visiškai laukinė. Todėl Rusija perėjo nuo žemesnės valdymo pakopos komunistinio valdymo prie aukštesnio valdymo pakopos fašizmo. Todėl jie šiandien turi savo fiurerį  Putiną. Tokie yra šios šalies evoliucionavimo etapai. Todėl šios tautos sąmoningumo lygis yra žemas, nes jie yra atsilikę istoriškai žmonės. Kodėl taip įvyko? Todėl, kad visą laiką VALDANTIESIEMS Rusijoje buvo labai naudinga laikyti liaudį tamsoje, kad jie dievintų Carą. Komunizme išaugę rusai dabar turi naują Staliną, kuriam dabar meldžiasi. Juk Rusijoje vyksta panašiai kaip ir Šiaurės Korėjoje. Ten žmonės laikomi masėmis, t.y. gyvulių banda, Rusijoje su žmonėmis elgiamasi panašiai.

Raigerdas>niekšui Tatai       2017-08-27 12:54

Gerbiami komentatoriai, jeigu jūs būsite abejingi niekšams, tai mūsų šalį ištiks toks pats likimas, kaip ir Rusiją, o anksčiau taip atsitiko su Vokietija. Kodėl G.Orwell’as parašė “Gyvulių ūkį”? Todėl, kad neatsitiktų to, kas atsitiko su fašistų ar komunistų valdomomis šalimis. Jis niekšus pavaizdavo kiaulėmis. Žmonės_- kiaulės iš tikrųjų mato tą pasaulį atvirkščiame pavidale. Žmogus būna arba sąmoningumo būsenoje arba pusiau sąmoningoje būsenoje. Štai vienas toks kiaulė rašo:“Kazkada Putinas pasake - jeigu Ukraina istos i NATO - ji nustos egzistuoti kaip valstybe, kadangi NATO tiek arti ir taip daug - yra egzistencine gresme Rusijai”. Kas tas Putinas? Ar tu supranti parše, kad tie, kurie nėra susiję su tavo kriminaliniu vadu Putinu, jis jiems yra tuščia vieta. Tai jums kriminalams yra svarbu, ką pasakė jūsų vadas-Dievas Putinas. Tu, pats, būdamas iš kiaulių veislės, įsivaizduoji, kad Rusijai kažkas gresia. Tai kriminalų gasdinimai, nes jūs pastoviai ko nors bijote. Nekenk žmonėms ir tau nereikės bijoti, parše tu. Rusijoje gyvena žmonės ir jie yra kvailinami, kaip Korėjoje žmonės yra kvailinami su pusdurniu Kim Ir Senu. Tu geriau, sukiaulėjęs Tata, paaiškink, kuris yra protingesnis arba kuris yra didesnis Dievas: Kim Ir Senas ar Putinas? Paklausk ruso, ko jis išmoko iš Kim Ir Seno? Paklausk korėjiečio iš Šiaurės Korėjos, ko jis išmoko iš Putino? Konfucijus, pavyzdžiui, yra Konfucijus, ir jis bet kokioje šalyje išliks Konfucijumi. O kodėl Putinas Ukrainoje yra Xuilo, o tavo galvoje tai yra AUTORITETAS? “Komentatorius” Tata negautų nei cento už tą dalyką, ką jis daro. O štai fašizmo atveju, komunizmo atveju, jis tampa svarbia ir gerai apmokoma persona. Bet prisimink, kad demokratijos atveju, “komentatorius” Tata yra paprasta kiaulė, kuriai niekas neduos nei skatiko, bet vys jį su spragilais šalyn. Tad kviečiu visus komentatorius būti demokratais ir vyti kiaules ten, kur joms ir vieta būti. Jie tarp žmonių būti negali, nes kelia jiems pavojų savo pamišusiu elgesiu, kuris prilygsta kiaulių elgesiui.

Stasys       2017-08-24 22:56

Keisti tie kai kurie ruskiai, - patys muša, patys ir rėkia. .... Dviguba blogybė, - daryti nusikaltimus ir dėl savo nusikaltimų kaltinti kitus. Na,okupantų pakalikų stribų ėjimas žudyti persirengus partizanais, Katynė, sausio 13-ji Vilniuje,  namų su miegančiais paprastais savais žmonėmis sprogdinimas Maskvoje ir kitur, “Bukas”, ....

Pikcui, ui       2017-08-24 13:03

tik su mūsiškiu

Pikcui       2017-08-23 21:53

O su kuomi geriau eitum į žvalgybą - su Grybauskaite, Lansbergiu, Masiuliu ar koloradiniu Tata?

Pikc       2017-08-23 12:28

Tiesiog neįmanoma, kad TOKIOJE temoje nesuropotų koloradikai pasireikšti. :D

Tata       2017-08-22 22:02

Kazkada Putinas pasake - jeigu Ukraina istos i NATO - ji nustos egzistuoti kaip valstybe, kadangi NATO tiek arti ir taip daug - yra egzistencine gresme Rusijai. Tai yra keli variantai: - 1. NATO nera gresme Rusijai ir Putinas meluoja, kadangi NATO tik pati ginasi ir nieko nera uzpuolusi. 2. NATO yra gresme Rusijai. 3. Putinas nieko niekam nepadarys, kadangi neturi tokiu galimybiu. 4. Putinas gali kai ka padaryti. Kiekvienas tarptautiniu santykiu zinovas gali issirinkti savo prota atitinknti derini ir pabandyti pastrateguoti.
Is kitos puses - ar JAV garantuoti savo sauguma reikia Ukrainos? Ar Maidanas buvo pilieciu valia ar spec. tarnybu organizuotas. Ar ten Putino snaiperiai saude o gal ju nebuvo kaip pas mus sausio 13? Jeigu MAidanas buvo kova pries korupcija ar korupcijos dabar maziau?
Ka Rusija siandien daro Ukrainoje? - ogi nieko, prekiauja ir remia “nuosaikiuosius sukilelius” kaip ir JAV visame pasaulyje.

Ekspertui       2017-08-22 17:44

paporinkite: kokia ten dar buvo agresija?
tik nesakykite, kad prieš Janukovyčių su jo auksiniais klozetais smile

Puikiam       2017-08-22 17:43

o ką ten Rusija veikia?
Vaduoja brolišką tautą nuo amerikietiškos demokratijos?
Ir žudo visus tuos, kurie nenori būti išvaduoti?

Puikus       2017-08-22 17:32

JAV diegiamos demokratijos pavyzdys. Kur tik JAV, ten ir kraujas.

Liejasi       2017-08-22 10:32

Kad taip viskas būtų paprasta, kaip norima pateikti. Aišku tik tiek, kad tikri ukrainiečiai iš to nieko gero neturės, tik dar labiau suįžulėjusius pasaulinius žydukus vietoje ruskio.

Ekspertas       2017-08-22 7:42

Kaip viskas paprasta - Rusijos agresija. O jokios kitos agresijos nėra ir nebuvo?


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.