Demokratija ir valdymas, Geopolitika, Ukraina

Ukrainos tragedija: jau nužudyta per 10 000 žmonių, beveik 24 000 sužeista

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 21 d. 20:32

12     

    

Ukrainos tragedija: jau nužudyta per 10 000 žmonių, beveik 24 000 sužeista

Dalijamės Tomo Dapkaus pateikta informacija apie Rusijos agresiją prieš Ukrainą:

Pasidalinkime šitais žiauriais skaičiais.

Dėl Rusijos agresijos prieš Ukrainą jau nužudyta per 10 000 žmonių, beveik 24 000 sužeista, daugiau kaip 1,5 milijono pabėgėlių.

Ir karas toliau tęsiasi, kraujas liejasi beveik kiekvieną dieną.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas>niekšams       2017-08-27 13:23

Gerbiami komentatoriai, jūs su niekšais nekalbėkite taip, kaip yra kalbama su žmonėmis. Niekšai šitos kalbos nesupranta ir jie iš jūsų tyčiosis. Tai kriminalų kalba ir jie vienas kitą supranta. Rusija, pirmiausia, nėra Rusija. Tai yra Moskovija perėmusi valdymą iš Auksinės Ordos. Auksinėje Ordoje buvo taikomi tokie metodai, kaip “skaldyk ir valdyk”. Todėl. ne kas nors kitas, o bolševikinė Rusija pradėjo skaldyti Suomiją ir kiršinti suomius tarpusavyje. Tą patį jie padarė Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, paskiau Lenkijoje, Vokietijoje, Vengrijoje ir visose kitose šalyse. Šiaurės Korėja yra taip pat jų auka. Tą patį jie daro Afrikoje su Sirija ir t.t. Tai senas Auksinės Ordos metodas, kai užkariaujamos teritorijos, ten pastatomas savo vasalas, kuris moka duoklę. Čečenijoje yra toks vasalas Kadyrovas. Rusija yra FEODALINĖ VALSTYBĖ. Ten dar gajūs feodaliniai santykiai. Todėl jiems reikalingas CARAS PUTINAS, kuris kažką ten pasakė. Moskovija yra labiau išsivysčiusi nei kita Rusijos dalis, todėl ji valdo tą FEODALINĘ RUSIJOS dalį, kuri vietomis yra visiškai laukinė. Todėl Rusija perėjo nuo žemesnės valdymo pakopos komunistinio valdymo prie aukštesnio valdymo pakopos fašizmo. Todėl jie šiandien turi savo fiurerį  Putiną. Tokie yra šios šalies evoliucionavimo etapai. Todėl šios tautos sąmoningumo lygis yra žemas, nes jie yra atsilikę istoriškai žmonės. Kodėl taip įvyko? Todėl, kad visą laiką VALDANTIESIEMS Rusijoje buvo labai naudinga laikyti liaudį tamsoje, kad jie dievintų Carą. Komunizme išaugę rusai dabar turi naują Staliną, kuriam dabar meldžiasi. Juk Rusijoje vyksta panašiai kaip ir Šiaurės Korėjoje. Ten žmonės laikomi masėmis, t.y. gyvulių banda, Rusijoje su žmonėmis elgiamasi panašiai.

Raigerdas>niekšui Tatai       2017-08-27 12:54

Gerbiami komentatoriai, jeigu jūs būsite abejingi niekšams, tai mūsų šalį ištiks toks pats likimas, kaip ir Rusiją, o anksčiau taip atsitiko su Vokietija. Kodėl G.Orwell’as parašė “Gyvulių ūkį”? Todėl, kad neatsitiktų to, kas atsitiko su fašistų ar komunistų valdomomis šalimis. Jis niekšus pavaizdavo kiaulėmis. Žmonės_- kiaulės iš tikrųjų mato tą pasaulį atvirkščiame pavidale. Žmogus būna arba sąmoningumo būsenoje arba pusiau sąmoningoje būsenoje. Štai vienas toks kiaulė rašo:“Kazkada Putinas pasake - jeigu Ukraina istos i NATO - ji nustos egzistuoti kaip valstybe, kadangi NATO tiek arti ir taip daug - yra egzistencine gresme Rusijai”. Kas tas Putinas? Ar tu supranti parše, kad tie, kurie nėra susiję su tavo kriminaliniu vadu Putinu, jis jiems yra tuščia vieta. Tai jums kriminalams yra svarbu, ką pasakė jūsų vadas-Dievas Putinas. Tu, pats, būdamas iš kiaulių veislės, įsivaizduoji, kad Rusijai kažkas gresia. Tai kriminalų gasdinimai, nes jūs pastoviai ko nors bijote. Nekenk žmonėms ir tau nereikės bijoti, parše tu. Rusijoje gyvena žmonės ir jie yra kvailinami, kaip Korėjoje žmonės yra kvailinami su pusdurniu Kim Ir Senu. Tu geriau, sukiaulėjęs Tata, paaiškink, kuris yra protingesnis arba kuris yra didesnis Dievas: Kim Ir Senas ar Putinas? Paklausk ruso, ko jis išmoko iš Kim Ir Seno? Paklausk korėjiečio iš Šiaurės Korėjos, ko jis išmoko iš Putino? Konfucijus, pavyzdžiui, yra Konfucijus, ir jis bet kokioje šalyje išliks Konfucijumi. O kodėl Putinas Ukrainoje yra Xuilo, o tavo galvoje tai yra AUTORITETAS? “Komentatorius” Tata negautų nei cento už tą dalyką, ką jis daro. O štai fašizmo atveju, komunizmo atveju, jis tampa svarbia ir gerai apmokoma persona. Bet prisimink, kad demokratijos atveju, “komentatorius” Tata yra paprasta kiaulė, kuriai niekas neduos nei skatiko, bet vys jį su spragilais šalyn. Tad kviečiu visus komentatorius būti demokratais ir vyti kiaules ten, kur joms ir vieta būti. Jie tarp žmonių būti negali, nes kelia jiems pavojų savo pamišusiu elgesiu, kuris prilygsta kiaulių elgesiui.

Stasys       2017-08-24 22:56

Keisti tie kai kurie ruskiai, - patys muša, patys ir rėkia. .... Dviguba blogybė, - daryti nusikaltimus ir dėl savo nusikaltimų kaltinti kitus. Na,okupantų pakalikų stribų ėjimas žudyti persirengus partizanais, Katynė, sausio 13-ji Vilniuje,  namų su miegančiais paprastais savais žmonėmis sprogdinimas Maskvoje ir kitur, “Bukas”, ....

Pikcui, ui       2017-08-24 13:03

tik su mūsiškiu

Pikcui       2017-08-23 21:53

O su kuomi geriau eitum į žvalgybą - su Grybauskaite, Lansbergiu, Masiuliu ar koloradiniu Tata?

Pikc       2017-08-23 12:28

Tiesiog neįmanoma, kad TOKIOJE temoje nesuropotų koloradikai pasireikšti. :D

Tata       2017-08-22 22:02

Kazkada Putinas pasake - jeigu Ukraina istos i NATO - ji nustos egzistuoti kaip valstybe, kadangi NATO tiek arti ir taip daug - yra egzistencine gresme Rusijai. Tai yra keli variantai: - 1. NATO nera gresme Rusijai ir Putinas meluoja, kadangi NATO tik pati ginasi ir nieko nera uzpuolusi. 2. NATO yra gresme Rusijai. 3. Putinas nieko niekam nepadarys, kadangi neturi tokiu galimybiu. 4. Putinas gali kai ka padaryti. Kiekvienas tarptautiniu santykiu zinovas gali issirinkti savo prota atitinknti derini ir pabandyti pastrateguoti.
Is kitos puses - ar JAV garantuoti savo sauguma reikia Ukrainos? Ar Maidanas buvo pilieciu valia ar spec. tarnybu organizuotas. Ar ten Putino snaiperiai saude o gal ju nebuvo kaip pas mus sausio 13? Jeigu MAidanas buvo kova pries korupcija ar korupcijos dabar maziau?
Ka Rusija siandien daro Ukrainoje? - ogi nieko, prekiauja ir remia “nuosaikiuosius sukilelius” kaip ir JAV visame pasaulyje.

Ekspertui       2017-08-22 17:44

paporinkite: kokia ten dar buvo agresija?
tik nesakykite, kad prieš Janukovyčių su jo auksiniais klozetais smile

Puikiam       2017-08-22 17:43

o ką ten Rusija veikia?
Vaduoja brolišką tautą nuo amerikietiškos demokratijos?
Ir žudo visus tuos, kurie nenori būti išvaduoti?

Puikus       2017-08-22 17:32

JAV diegiamos demokratijos pavyzdys. Kur tik JAV, ten ir kraujas.

Liejasi       2017-08-22 10:32

Kad taip viskas būtų paprasta, kaip norima pateikti. Aišku tik tiek, kad tikri ukrainiečiai iš to nieko gero neturės, tik dar labiau suįžulėjusius pasaulinius žydukus vietoje ruskio.

Ekspertas       2017-08-22 7:42

Kaip viskas paprasta - Rusijos agresija. O jokios kitos agresijos nėra ir nebuvo?


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.