Socialinė politika, Ekonominė politika, Aplinkosaugos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Ūkininkų protestas prieš ES ir Nyderlandų vyriausybės emisijos reikalavimus tęsiasi neprarasdamas energijos

Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 11 d. 20:18

11     

    

Ūkininkų protestas prieš ES ir Nyderlandų vyriausybės emisijos reikalavimus tęsiasi neprarasdamas energijos

Keliose Nyderlandų vietose ūkininkai naudojasi savo traktoriais, kad užblokuotų kelius prekiniams kroviniams, tačiau leidžia važiuoti žmones vežantiems automobiliams. Ilgomis vilkstinėmis jie bando paralyžiuoti šalies ekonomiką ir mėgina paveikti politikus. Protestus paskatino vyriausybės pasiūlymas iki 2030 metų sumažinti teršiančių junginių, tokį kaip azoto oksidas ir amoniakas, emisiją 50%.

Nyderlandų vyriausybė vis dar nesusitiko su ūkininkais, ir daugelis nerimauja, kad tai sukels smurtinius susirėmimus. Vyriausybė laikosi nuomonės, kad išmetamųjų azoto junginių kiekis turi būti mažinamas, kad būtų laikomasi ES rekomendacijų.

Gamtos ir azoto junginių ministrė Kristianė van der Val (Christianne van der Wal) pripažino, kad praktiškai reforma reikš didelės dalies ūkių veiklos pabaigą, rašė Yle. Ji planuoja pasiekti emisijos mažinimo tikslus per prievartinį ūkių supirkimą. Policija pastatė geležinę užtvarą aplink ministrės namus, kad neleistų ten patekti demonstrantams.

Policija ėmėsi ginklų

Trečiadienį policija iš arti apšaudė 16-metį demonstrantą traktoriuje netoli policijos užkardos Roterdame, apie ką jau rašė Samnytt. Įvykis buvo užfiksuotas vaizdo įraše. Du šūviai buvo girdimi netrukus vienas po kito. Šūviai pataikė į kabiną ir nedaug trūko, kad berniukui būtų pataikyta į galvą.

Šešiolikmetis Jouke Hospes vėliau buvo areštuotas kartu su dviem keturiasdešimties metų vyrais. Policija juos tris apkaltino mėginimu nužudyti ir tvirtino, kad jie „mėgino užvažiuoti ant policininkų ir policijos automobilio“. Vėliau kaltinimų buvo atsisakyta, ir visi trys trečiadienį buvo paleisti, kaip teigia Dutchnews.

Prieš tai aktyvistai, vadinantys save „Ūkininkų gynybos pajėgomis“ suvažiavo vilkstine į Leeuwarden miestelį, kur jie reikalavo paleisti berniuką. Vėliau Hospes sakė, kad yra „nesuvokiama“ tai, kad policija į jį šovė.

„Nuotraukos labai aiškiai rodo, kad aš nedariau nieko netinkamo. Man pasisekė, kad išgyvenau“, - sakė jis laikraščiui Gelderlander.

Žemiau pateikiamame vaizdo įraše Hopes rodo, kur pataikė policijos kulkos.

„Jouke buvo nepagrįstai įtariamas ir apkaltintas, jis praleido naktį kalėjime po to, kai nepagrįstai buvo į jį šauta. Aš tikiuosi reikšmingo žalos atlyginimo“, - sakė šeimos advokatas.

Gavo nedarbingumo lapelį po to, kai šovė į berniuką

Policininkas, kuris apšaudė šešiolikmetį, dabar, kaip teigiama, serga. Vietinės žiniasklaidos priemones ketvirtadienio vakarą pranešė, kad jis pasislėpė dėl grasinimų. Nei prokuroro tarnyba, nei policija nepatvirtino, kad taip yra iš tikrųjų.

Ankstyvą ketvirtadienio rytą policija areštavo 19 žmonių, kurie savo traktoriais tris dienas blokavo prekių paskirstymo centrinį punktą Bleijsvijke (Bleiswijk). Devyni iš jų buvo jaunesni nei 18 metų. Kelios dešimtys riaušių policininkų ištraukė juos iš transporto priemonių ir išsivežė. Kai kurie buvo tą pačią dieną paleisti. Dešimties suaugusiųjų laukia baudos dėl nepaklusimo policijos nurodymams pasišalinti. Devyni nepilnamečiai bus apklausiami esant progai vėliau, rašė AD.

Šeštadienį Nijmegeno meras davė nurodymą, kad į miestą nebūtų įleidžiami jokie ūkininkai. Tai tapo lyg iššūkiu ūkininkams, kurie greitai užpildė gatves garsinius signalus skleidžiančiais traktoriais.

Laukuose susirinko 350 traktorių, susirikiavusių į iš viršaus matomą žinutę: „Nėra ūkininkų – nėra maisto“.

Šaltinis: samnytt.se

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2022-07-13 12:38

nelogiška problema .pav. danai dar nuo seno savo kiaulides ‘eksportavo’ po visa rytu Europą, gal laikas ta padaryti su karvėmis ? .. o žemes panaudoti daug produktyvesnei ir švaresnei pramonei . Prisiminkite kiek Lietuvoje buvo kovota su danu fermomis jog jos butų perkeltos kur nors toliau gyvenviečių , panašios problemos manau kamuoja juos ir namuose . Prie esamu maisto produktu kainų  tik berazumiai gali galvoti jog šis Nyderlandų vyriausybės sprendimas kaip tai liečia jų norus mažinti ūkius . Jei yra problema reikia rasti jei sprendimą , taip , kartais jie būna labai brangus ..čia ir pakimba klausimas išgyvenimo . Vienok mielieji Lietuvos ūkininko paklauskime kaip sekasi išgyventi ? verks ,ašaros ir prisiekinės ..nors po savo laukus važinės visais ratais varomais visureigiais . Demokratija .

......................       2022-07-12 23:18

Kaip kalbėjo olandų protestų atstvai - valdžia daro viską, kad sumažėtų ūkių, nes reikia plotų pabėgėlių namams statyti.

ReMix       2022-07-12 20:43

Prancūzijos policija sulaikė 30-metį nelegalų migrantą iš broliško Alžyro, pasikėsinusį nužudyti motiną ir jos dukrą bute Bajonoje. Vyras peiliu smogė 64 metų moteriai ir jos 28 metų dukrai į veidą ir sunkiai jas sužalojo.

https://rmx.news/article/france-illegal-algerian-migrant-stabbed-mother-and-daughter-in-their-faces-after-daughter-refused-to-marry-him-say-police/

ReMix       2022-07-12 20:39

Prancūzijos Monpeljė miesto valdžia sulaikė 26 metų nelegalų migrantą iš broliškos Eritrėjos, peiliu subadžiusį 47 metų moterį.

Moteris, kuri vėlų pirmadienio rytą sėdėjo terasoje miesto centre, Charles-de-Gaulle esplanadoje, buvo su savo 38 metų seserimi ir 2 metų dukterėčia, kai prie jos priėjo užpuolikas ir peiliu smogė jai į šoną.

Pranešama, kad užpuolikas taip pat bandė smogti aukos seseriai, bet ją išgelbėjo praeiviai.

https://rmx.news/crime/eritrean-migrant-arrested-for-indiscriminate-stabbing-of-french-woman-in-montpellier/

ReMix       2022-07-12 20:32

Broliško Somalio jaunimas iššauna Auroros šūvį Mineapoly:
https://rmx.news/wp-content/uploads/2022/07/RMX_Shooting_Fireworks.mp4

???       2022-07-12 10:15

startuoja nieko neturėsit ir būsit laimingi nyderlanduose?

Laukiniai vakarai       2022-07-12 0:20

Tuoj korporacijų valdžia ir traktorius atims per sekantį kovidą.Tupėsite uždaryti ,kokiame įkurtame palapinių miestelyje ,dėl “baisaus viruso” ir nieko neturėsite.Na nebent kokį salotą prie naujo palapinės būsto išauginsite.O štai Geitsas su draugais su juoduoju akmeniu Black Rock jumis,mumis ir visais pasaulio vargšais pasirūpins,nes daug žemės perka ir patapo vienu didžiausiu,ar beveik didžiausiu žemvaldžių JAV.Sakė užsiims sėklų modifikacija,sveiko maisto tiekimu į kovidinius miestelius,pasaulio žemės vargšų rajonus su savo bilijonieriais partneriais iš bankinio wall street black rock,kurie JAV supirkinėja ištisus privačių namų rajonus- nuomuotojais paversdami vis didėjančias darbo žmonių ir bedarbių klasės minias be nuosavo būsto ir žemės.
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://amp.theguardian.com/commentisfree/2021/apr/05/bill-gates-climate-crisis-farmland&ved=2ahUKEwiX7aiJ6_H4AhWYRsAKHcBDBVwQFnoECBIQAQ&usg=AOvVaw1haT86HBXQKBgCJd9hBQoY
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.foxnews.com/media/blackrock-investment-firms-killing-dream-home-ownership.amp&ved=2ahUKEwjxqsab7fH4AhXNesAKHYxeCWwQFnoECAMQAQ&usg=AOvVaw160Pg_C4HWyPhWFHVivMaf

Ethan Huff (Natural News)       2022-07-12 0:09

Oksfordo universiteto ir Londono imperatoriškojo koledžo akademikai teigia, kad kiekvienas Jungtinės Karalystės oro uostas turi uždaryti; visa jautiena ir ėriena turi būti neteisėta; ir visos naujos statybos turi būti sustabdytos, kad iki 2050 m. būtų pasiekti „nulinės emisijos“ tikslai.

Vieninteliai oro uostai, kuriems būtų leista toliau veikti, yra Hitrou, Glazgas ir Belfastas, ir tik su sąlyga, kad visi pervežimai į oro uostą ir iš jo būtų vykdomi geležinkeliu, o ne automobiliais.

„Visi likę oro uostai turi būti uždaryti nuo 2030 iki 2049 m., kad iki 2050 m. įvykdytų teisinį įsipareigojimą iki 2050 m., kiekvienas Jungtinės Karalystės pilietis turi „nustoti naudoti lėktuvus“ ilgam laikui“, – praneša „Exposé News“.

„Be to, ataskaitoje teigiama, kad, siekdama paklusti Klimato kaitos įstatymo įstatymams, visuomenė turės nustoti daryti viską, kas sukelia emisijas, nepaisant jos energijos šaltinio. Remiantis ataskaita, visuomenė daugiau niekada nevalgys jautienos ar ėrienos.

2020–2029 metais jautienos ir ėrienos suvartojimas turėtų sumažėti 50 procentų. Likusiais metais iki 2050 m. jis turėtų būti visiškai panaikintas. (Susiję: Vykdant laipsniško atsisakymo procesą, Velso mokiniai vietoj mėsos jau maitinami svirpliais ir miltų kirmėlėmis.)

JK vyriausybė nori pagreitinti procesą nuo 2050 iki 2035 m
Tam, kad Jungtinė Karalystė pasiektų savo „nešališkus anglies dvideginio“ tikslus, turi nustoti stačius gyvenamuosius ir verslo pastatus. Iki 2050 m. visos naujos statybos turės sustoti.
JK vyriausybė pasiūlė paspartinti šį procesą. Užuot laukę iki 2050 m., kad ištuštų visą šalį ir vėl taptų natūralia buveine be žmonių – žinoma, išskyrus „elitą“, – dabar jie nori, kad visa tai būtų padaryta iki 2035 m.
Ataskaitoje teigiama, kad socialiniai inžinieriai jau įsiskverbė į mokyklas, siekdami manipuliuoti ir įtikinti moksleivius palaikyti planą.
Atrodo, kad Didysis perkrovimas prasidėjo.
Collapse.news
https://www.naturalnews.com/2022-07-08-climate-change-academics-ban-meat-construction-airports.html

Mike Adams (Natural News)       2022-07-11 23:54

Amerika užpulta - karas siekiant sunaikinti maisto ir energijos infrastruktūrą / America Under Siege - A special report about the war to take down FOOD and ENERGY

https://www.brighteon.com/64baea61-1cdb-4028-94dc-03fc0c39329f

Lanse D. Johnson (Natural News)       2022-07-11 23:51

Kanados sveikatos ministras sako, kiek besiskiepytumėt, jūs NIEKADA nebūsite „visiškai paskiepyti“ nuo koronaviruso.
https://www.naturalnews.com/2022-07-07-you-will-never-be-fully-vaccinated.html

Al.       2022-07-11 23:16

Be galo liūdna. Kiekvienoj šaly atsiranda tarnaujančių satanistiniam perversmui. Ir daugelyje šalių tai valdžia ir elitas. Dirbtinę epidemiją su namų areštu keičia karas prieš laisvą verslą ir maisto gamybą. Žmonijai ruošiamas holodomoras ir visuotinis sekimas.  Žmonės priešinasi ar ne - valdžiai poveikio tai nedaro. Matyt, rimtai iš anksto pasiruošė. Vakarai integruojasi į Kinijos liaudies respubliką.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.