Religija ir filosofija, Šiaurės Amerika

Tyrimas JAV: jauni žmonės teigiamai vertina Bibliją, bet 30 proc. jaunuolių save laiko netradicinės orientacijos

Tiesos.lt siūlo   2021 m. lapkričio 5 d. 10:54

4     

    

Tyrimas JAV: jauni žmonės teigiamai vertina Bibliją, bet 30 proc. jaunuolių save laiko netradicinės orientacijos

laikmetis.lt

Nors daugumą asmenų iki 29 –erių teigiamai vertina Jėzų Kristų ir Bibliją, trečdalis apklaustųjų prisipažįstą esantys netradicinės lytinės orientacijos, o 75 proc. apklaustųjų teigė ieškantys prasmės gyventi apskritai, – teigiama Arizono krikščioniškojo universiteto atliktoje apklausoje.

„Dėl įvairiausių priežasčių, milijonai jaunų žmonių JAV atmeta religines organizacijas arba turi neigiamą nusistatymą prieš religinius vadovus ir lyderius. Jų patirtys, įsitikinimai ir gaunama informacija formuoja neigiamą požiūrį į dvasinį gyvenimą“. – sakė tyrimo vadovas George Barna (Džordžas Barna).

Tyrimo duomenys rodo, kad 59 proc. Jėzų Kristų vertina teigiamai, o 39 proc. labai teigiamai. 51 proc. apklaustųjų teigiamai vertino Bibliją, o 29 proc. labai teigiamai. Visgi, vertinant pačią krikščionybę, tik pusė apklaustųjų šią religiją vertina pozityviai apskritai. Dauguma jaunuolių taip pat skeptiškai vertina ateizmą, 25 proc. vertinant šią pasaulėžiūrą teigiamai, 8 proc. labai teigiamai.

„Nors dauguma žmonių teigiamai vertina Bibliją ir Jėzų Kristų ir laiko save krikščionimis, absoliuti dauguma prieštarauja Šv. Rašto požiūriui į homoseksualumą, šventumą ir kt. Apie 30 proc. jaunuolių ir apie 40 proc. suaugusių asmenų nuo 18 – os save laiko netradicinės seksualinės orientacijos“, – teigiama tyrimo išvadose.

„Save LGBT bendruomenei priskiriančių jaunuolių iki 30 – ies yra triskart daugiau nei bet kurioje kitoje amžiaus grupėje. Jaunuoliai, atsiriboję nuo religinių praktikų ir tikėjimo, susiduria su milžiniškomis psichologinėmis problemomis bandydami ieškoti atsakymų į klausimus apie gyvenimo prasmę ar kitus gyvenimiškus iššūkius. Būdami dvasiškai neraštingi asmenys, jauni žmonės griebiasi idėjų, kurios suteikia trumpalaikį malonumą ir komfortą, o ne ilgalaikį nusiraminimą ir tiesos pažinimą“, – sakė G. Barna.

Šaltinis: Christian Post

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah.ą       2021-11-6 13:13

kaip ne kaip Biblija pirmasis JAHVĖS ekonomikos vadovėlis apie parazitavimo mechanizmą su instruktažu - skolinti kitoms tautoms už palūkanas ir ūžauti kitų tautų turtuose, žįsti kitų tautų  karališkas krūtis, būti galva o ne uodega ir
sistemos nunulinimą/resetą - apokalipsį Jono su vaivorykštįm virš galvų, stiklo jūra ir žyme ant rankos, be kurios nepirksi ir neparduosi.

dar viena nesąmonė -       2021-11-6 3:10

tyrimai. Tai, vadinasi, vos ne kas trečias pidul kinas? Klastojami parodymai, sąmoningai norima pritraukti daugiau jaunimo parsiduoti turtingesniems seniems ištvirkėliams Netiesa, grynas melas šie skaičiai ir tiesos.lt nevertėtų taip pigiai parsiduoti.

>> Psichologija       2021-11-5 18:03

Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad pagal Bibliją Kristus nors ir nepasmerkdavo nusidėjėlius, bet niekad nėra sakęs ar mokęs, kad visi nusidėjėliai yra lygiai garbingi žmonės. Vadinasi, nors visi žmonės yra nuodėmingi, tačiau nėra lygūs ir pagarba konkrečiam žmogui turi būti skiriama pagal jo nuopelnus: šventą gyvenimą gyvenantis žmogus turi būti labai gerbiamas, o ištvirkėlis ir niekšas - labai menkai gerbiamas, bet, vis dėl to, ne visiškai pasmerkiamas.

Psichologija       2021-11-5 13:15

„Nors dauguma žmonių teigiamai vertina Bibliją ir Jėzų Kristų ir laiko save krikščionimis, absoliuti dauguma prieštarauja Šv. Rašto požiūriui į homoseksualumą, šventumą ir kt. Apie 30 proc. jaunuolių ir apie 40 proc. suaugusių asmenų nuo 18 – os save laiko netradicinės seksualinės orientacijos“, – teigiama tyrimo išvadose.
————————————————
Būtent tai ir yra svarbiausia. Kas iš tų teigiamų Biblijos vertinimų, jeigu norima gyventi nuodėmių purve. O Jėzus Kristus moderniųjų hedonistų yra vertinamas teigiamai tik todėl, kad Jis, nežiūrint, kad smerkė nuodėmes, tačiau nesmerkė pačių nusidėjėlių. Todėl gaunasi, jog šiandien gyvenantys nuodėmėje klaidingai supranta, kad jie tarsi ir nepraranda savo gero vardo bei garbės. Tačiau istorijos eiga liudija, kad būtent dėl savo gero vardo ir garbės netikintys į Dievą žmonės dažniausiai prisilaikydavo, ir vis dar bent kol kas tebeprisilaiko, dorovinių papročių.

Rekomenduojame

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.