Sveikatos apsaugos politika

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 1 d. 12:17

7     

    

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

STI

Lapkričio 2 d. medicinos žurnalas The British Medical Journal (BMJ) paskelbė tyrimų organizacijoje Ventavia Research Group dirbusios regionų direktorės Brook Jackson liudijimą. Ventavia Research Group padeda atlikti pagrindinį gamintojo Pfizer vakcinos nuo COVID-19 tyrimą.

Jackson pasakojo, kad bendrovė klastojo duomenis, atskleidė pacientus (unblinded patients), samdė netinkamai apmokytus skiepytojus ir vėlavo fiksuoti nepageidaujamus reiškinius pagrindinio Pfizer vakcinos klinikinio tyrimo metu. Kokybės kontrolės patikrinimus atlikę darbuotojai buvo priblokšti aptiktų problemų kiekio. B. Jackson bendrovei ne kartą pranešė apie šias problemas, o vėliau elektroniniu paštu išsiuntė skundą JAV Maisto ir vaistų administracijai (FDA). Po jo tą pačią dieną Ventavia ją atleido.

Jackson buvo apmokyta klinikinių tyrimų auditorė, anksčiau ėjusi operacijų direktorės pareigas ir į Ventavia atėjusi turėdama daugiau kaip 15 metų klinikinių tyrimų koordinavimo ir valdymo patirties.

Jackson BMJ pateikė dešimtis bendrovės vidaus dokumentų, nuotraukų, garso įrašų ir elektroninių laiškų. Vienoje nuotraukoje matosi atvirai palikta vakcinos pakuotės medžiaga su užrašytais tyrimo dalyvių identifikaciniais numeriais, todėl buvo pažeistas protokolo reikalavimas dėl maskavimo (buvo galima sužinoti, kurioje grupėje yra kuris tiriamasis).

Ankstyvas ir netyčinis dalyvių atskleidimas galėjo įvykti kur kas platesniu mastu. Dalyvių duomenų turintys nežinoti darbuotojai buvo atsakingi už tiriamojo vaisto (Pfizer vakcinos arba placebo) paruošimą ir skyrimą. Tai turėjo būti daroma laikantis principo, kad tyrimo dalyviai ir visi kiti tyrimo vietos darbuotojai, įskaitant pagrindinį tyrėją, nežino dalyvių duomenų. Tačiau B. Jackson BMJ pasakojo, kad vaistų skyrimo patvirtinimo spaudiniai buvo paliekami dalyvių kortelėse ir buvo prieinami darbuotojams. Rugsėjį, praėjus 2 mėnesiams nuo tyrimo pradžios, kai į jį jau buvo įtraukta apie 1 tūkst. dalyvių, buvo imtasi koregavimo veiksmų, todėl kokybės užtikrinimo kontroliniai sąrašai buvo atnaujinti, nurodant darbuotojams pašalinti įrašus, kuriam tiriamajam suleista vakcina, o kuriam – placebas.

2020 m. rugsėjo pabaigoje vykusio B. Jackson ir dviejų direktorių susitikimo įraše girdėti, kaip Ventavia vadovas aiškina, kad bendrovė negalėjo kiekybiškai įvertinti, kiek ir kokių klaidų randama tikrinant bandomuosius dokumentus kokybės kontrolės tikslais. „Mano galva, kiekvieną dieną vis kas nors nauja, – sako Ventavia vadovas, – mes žinome, kad tai reikšminga.“


Dokumentai rodo, kad problemos tęsėsi kelias savaites. 2020 m. rugpjūčio pradžioje Ventavia vadovas nurodė tris darbuotojus, su kuriais reikia „aptarti e.dienyno problemą / duomenų klastojimą ir pan.“ Vienas iš jų buvo „žodžiu įspėtas už tai, kad pakeitė duomenis ir nepažymėjo apie pavėluotai padarytą įrašą.“

Rugsėjo 25 d. elektroniniame laiške FDA B. Jackson iškėlė šias problemas:

• klinikinis personalas nestebėjo tiriamųjų po injekcijos;
• pacientai, kuriems pasireiškė nepageidaujami reiškiniai, nebuvo stebimi laiku;
• nepranešta apie nukrypimus nuo protokolo;
• vakcinos laikytos netinkamoje temperatūroje;
• netinkamai paženklinti laboratoriniai mėginiai;
• Ventavia darbuotojų, pranešusių apie tokio pobūdžio problemas, persekiojimas.

Praėjus kelioms valandoms po to, kai kreipėsi į FDA, B. Jackson gavo el. laišką iš FDA, kuriame dėkojama už susirūpinimą ir pranešama, kad FDA negali komentuoti galimo nurodytų problemų tyrimo, o daugiau informacijos nepateikta.

Pfizer informaciniame dokumente, pateiktame 2020 m. gruodžio 10 d. vykusiame FDA patariamojo komiteto posėdyje, kuriame buvo svarstoma bendrovės Pfizer paraiška skubos tvarka registruoti vakciną COVID-19 profilaktikai, bendrovė nenurodė Ventavia problemų. Kitą dieną FDA vakciną užregistravo.

Du buvę Ventavia darbuotojai su BMJ kalbėjosi anonimiškai, nes baiminosi keršto ir atleidimo iš darbo glaudžiai susijusioje mokslinių tyrimų bendrovėje. Abu jie patvirtino daugelį B. Jackson skundo aspektų. Vienas iš jų teigė, kad per savo karjerą dirbo daugiau nei keturiose dešimtyse klinikinių tyrimų, bet niekada nesusidūrė su tokia netikusia darbo aplinka kaip Ventavia Pfizer vakcinos tyrimo metu.

Kitas buvęs Ventavia darbuotojas nurodė, kad keliais atvejais Ventavia neturėjo pakankamai darbuotojų, kad galėtų paimti tepinėlį iš visų tiriamųjų, kurie pranešė apie panašius į COVID-19 simptomus (tai buvo pagrindinė tyrimo vertinamoji baigtis). Šių metų rugpjūtį paskelbtame FDA peržiūros memorandume teigiama, kad tepinėliai nebuvo paimti 477 žmonių, kuriems buvo įtartas simptominis COVID-19.

„Nemanau, kad tai geri ir švarūs duomenys. Tai beprotiška netvarka“, – sakė darbuotojas apie Ventavia duomenis, gautus Pfizer vakcinos tyrimo metu.

Šaltinis: https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Lance D Johnson (News Target)       2021-12-2 1:17

Nėra mokslinių įrodymų, kad vakcinos nuo COVID-19 išgelbėjo nors vieną gyvybę
Senas posakis, kad „vakcinos gelbsti gyvybes“, jokiu būdu negali būti pritaikytas eksperimentiniams „Covid-19“ skiepams. Kad ir kiek kartų visuomenei liepiama tikėti MELU, vis tiek nėra jokių tai patvirtinančių mokslinių duomenų. Peterio Doshi analizė, paskelbta British Medical Journal,...
https://www.newstarget.com/2021-11-30-no-scientific-evidence-that-covid-19-vaccines-have-saved-a-single-life.html

Mike Adams (Natural News)       2021-12-2 0:27

(Natural News) Covid skiepai vis dažniau pripažįstami kaip žmonijos mažinimo ginklas. Bet jo veikimo mechanizmas paaiškėja tik dabar.
Tyrėjai, sukūrę šį biologinį ginklą – visi nusikaltėliai prieš žmoniją – nenorėjo, kad jis per greitai nužudytų žmones, nes tai būtų pastebėta iš karto. Taigi jiems reikėjo mechanizmo, kuris leistų  žmones nužudyti lėtai , kad būtų galima kaltinti ką nors kita.
Jų atsakymas - skiepų sukeltas imuninės sistemos slopinimas. Žinoma, tai ne skiepas. Iš tikro tai genas, užprogramuojantis žmogaus ląsteles gaminti ne žmogaus baltymus, kurie patys yra patogeniniai biologiniai ginklai, sukeliantys kraujagyslių, neurologinius ir reprodukcinius pažeidimus. Be didelių kraujagyslių pažeidimo visame kūne (kaip patvirtinta neseniai paskelbtame žurnale „Cirkulation“), šie smaigalių baltymai sunaikina įgimtą imuninį atsaką, todėl mRNR skiepai dabar vis sparčiau žlunga.
Mokslinio darbo, paskelbto „Circulation“, išvados:
Darome išvadą, kad mRNR vakcinos smarkiai padidina endotelio uždegimą ir širdies raumens T ląstelių infiltraciją ir gali lemti padidėjusios trombozės, kardiomiopatijos ir kitų kraujagyslių reiškinių stebėjimus po vakcinacijos.
Kitaip tariant, mRNR skiepai sukelia plačiai išplitusį kraujagyslių uždegimą, sukeliantį mirtį nuo širdies priepuolių, kraujo krešulių, insultų ir pan.
Vyriausybės tvirtina, kad skiepai veikia tikrai gerai, kol jūs nepasiskiepiję, bet kai tik pasiskiepijote, jums pranešama, kad skiepai neveikia, todėl jums reikia persiskiepyti.
Tikrasis atsakymas už 3 mėnesių revakcinacijos kartojimą yra tas, kad vakcinos nuo koronaviruso sunaikina imuninę sistemą ir padaro žmones visiškai bejėgius sukurti imuninį atsaką prieš patogenus.
Susilpnėjus imunitetui, užtenka tik lengvo gripo, kad nužudytų. Imunitetas nusilpsta ir ne Covid patogenams. Iš esmės paskiepytieji paverčiami skiepų sukeltais AIDS pacientais, kurių imunitetas viskam žlunga. Dėl to jie yra labai pažeidžiami dėl tyčinio vidutinio sunkumo gripo atmainos, kuri dėl skiepų sukelto imuniteto slopinimo, gali nužudyti šimtus milijonų paskiepytų žmonių visame pasaulyje.
Depopuliacijos planas pasiektas.
Ir kadangi žmonės visame pasaulyje miršta, žiniasklaida kaltins neskiepytus kaip savo paskutinę išdavystę žmonijai. Jie sakys, kad daugiau žmonių turi pasiskiepyti, kad sustabdytų masinę mirtį.
Kodėl globalistai pasirinko šį kelią? Todėl, kad jie nenorėjo „nukenksminti“ planetos tikrai žiauriu patogenu, kuris ilgainiui keltų grėsmę jų pačių vaikams. Jie nori, kad tikrai pavojingi patogenai būtų laikomi šaldiklyje, kartu sugalvodami, kaip nužudyti žmones, turinčius lengvų patogenų. Jie to pasiekė tik įtikinę patiklias mases susileisti mRNR spyglių baltymus. Ir tik skleisdami masinę isteriją per valdomą žiniasklaidą.
Koordinuota baimė -> Injekcijos -> Imuniteto slopinimas -> Lengvos infekcijos -> Masinė mirtis
Dabar jūs žinote tikrąjį gyventojų skaičiaus mažinimo planą. Gera žinia ta, kad jei nepasiskiepijot, jūsų lengvai nenužudys. Tie, kurie paklus, mirs, o tie, kurie priešinasi, išliks.
Išsami informacija šiandieniniame „Situation Update“ podcast’e:
Brighteon.com/02ed1877-6dc1-4b6d-8f0f-ad92b54eea19

https://www.naturalnews.com/2021-12-01-how-plan-to-kill-billions-with-the-common-flu-covid-vaccines-induce-aids-immune-system-failure-opening-door-to-death-via-common-flu-strains.html

ah.ą       2021-12-2 0:06

tyrimai nebaigti o žmonės badomi.

Prašalietis       2021-12-1 19:09

“Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme…”
Problema eiliniam žmogeliui, pergyvenusiam žmoniją “turėjusių išmarinti” paukščių ir kiaulių gripus, ozono skylių “buvusį mirtiną pavojų” bet kokiai gyvybei žemėje, pasimatė nuo pat “pasaulinio mokslo” sugalvotos Covid ne epidemijos,bet net “pandemijos” pradžios. Kuo skiriasi žmonijai jau ne vienas šimtmetis žinoma epidemija nuo šiandieninės Covid “pandemijos” šiandieninis “mokslas” kaip ir vietiniai “proto bokštai” tikintys šiandieniniu “mokslu” paaiškinti pasiskiepinusiems ir savo sveikatas “garantuotai apgynusiems nuo Covid” valseriams bei “nesusipratėliams” neskubantiems skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis antivakseriams nemato reikalo.
Problematinis “Covid pandeminis” ekskursas į netolimus 2020 metus. Neaišku kieno ir kiek finansuojama PSO skelbia Covid pandemiją. Viso pasaulio mokslininkai puola kurti vakciną prieš Covid su šūkiu-“kas greičiau”. PSO - kaukės apsaugos žmones nuo Covid viruso. Labai besirūpinanti tautos “sveikata” valdžia puola pirkti KInijoje apsauginių kaukių. Prekypos tinklai parvežtas paprastas centus kainavusias medicinines kaukes parduoda po kelis eurus už vieną. Sveikata ir gyvybė brangiau už viską, žmonės pagal išgales perka kauke ir “gelbėjasi” nuo viruso. Vietinė valdžia “tikinti mokslu”, PSO, “dideliu medicinos mokslininku” Microsofto kūrėju Geicu, kurio fondas finansuoja PSO… visiems paskelbia - žmoniją nuo visiško išmirimo išgelbės amerikono farmacijos gigantų sukurtos vakcinos. Visi laukia žmoniją nuo “išmirimo galinčios išgelbėti” vakcinos pasirodymo. Vakcinos pasirodo ir ne viena. Atvežamos vakcinų partijos, valdžia sudaro žmonių gelbėjimo eiliškumą, atidžiai seka kokie žmonės turi būti skiepijami pirmiausia. Pasiskiepinusius be eilės per pažintis ar būdami ligoninėse, bet dar neatėjus eilei, taip sakant, “išsigelbėjusius nuo garantuotos Covidinės mirties” pirma laiko, valdžios veikėjų parėdymu persekioja prokuratūra. Žmonių nuo Covid miršta kas diena po kelis. Valdžia šaukia pavojus-“Tauta išmiršta”. Tiekiamų vakcinų daugėja, skiepinama pagal amžiaus “rizikos” grupes. Vakcinų nebespėjama suskiepyti, gali vakcinuotis kas tik nori. Neprikalusomai nuo vakcinuotų žmoniaus skaičiau didėjimo, vis daugiau žmonių suserga ir miršta. Pasaulio “mokslas” PSO asmenyje sumąsto, kad Covid virusą turi “damušti neabejotinai ir galutinai” pakartojus vakcinavimąsi. Tautos sveikata besirūpinanti valdžia prisiima socialistinius įsipareigojimus paskiepinti 70-80 proc suaugusių galvų, kas pagal pandemiją atradusius"mokslininkus” pagimdys “kolektyvinį bandos imunitetą. Ateina vasara ir Covid virusas, kaip koks gripo virusas, kurį laiką apsiramina. Prasidėjus viruso aktyvumui, žmonės serga gausiau nei buvo neskiepyti. Kadangi skiepai negelbėja šiandieninis “mokslas” visiems pasakė, kad lagdaunas visus išgelbės nuo viruso, nes virusas “negalės cirkuliuoti”, jo transporto priemonė žmonės, visi sėdės namuose ir Covid virusui nebeliks, kaip “sušalti lauko stotelėje, laukiant kokio nesusipratusio praeivio”. Susirgimai nemažėja, mirštančių didėja. Covid virusą turi pagaliau prieš pasiskiepinusius"vakserius” nuginkluoti “gudrios ir protingos” jiems valdžios sugalvotas “galimybių pasas”. Valio, Covid virusas pagaliau “sužinos”,kurie yra nepasiskiepinę ir neklausantys valdžios agresyvių “rekomendacijų”, išgyvenančių savo prigimtinių teisių varžymus"antivakseriai”. Kadangi visos “gudrios mokslo priemonės, rizikų valdymai, duodami scenarijai ir prognozės” duoda tik vieną rezultatą- kuo toliau tuo daugiau žmonių suserga ir miršta, paskutinis visokio plauko vakserinių gudručių šūkis yra- “skubėkime kol nevėlu pasiskiepinti 3 sustiprinančia doze”...ir tai dar ne galas, nes pagal vakcinų kūrėjus, priklausantys vakcinoms galutiniai klinikiniai bandymai bus baigti ir jų rezultatai bus žinomi 2023 metais.  Beje, labiausiai išgirtą ir labiausiai pasaulyje perkamai Pfizer vakcinai laikiną leidimą naudoti JAV davė 2020 metais, galutinį leidimą davė tik 2021 rugpjūčio mėnesį... “Mokslas su mokslininkais” padedamas visokio plauko ir lygio “tikinčių mokslu politikų Covid virusui “duoda garo”, kaip jokiam kitam žmonijai žinomam virusui.. Galai, kad Covid virusas šio “duodamo garo” visisškai neįvertina….

Žodžio laisvė...       2021-12-1 16:11

Šitokius marmalus tegul susileidžia čmilės,arlauskai,šimonės ir kitokie niekšeliai.

tarp kabučių       2021-12-1 13:51

Pfaizeris ypač “gerbiamas” Indijoje. Ten geicui ir indiško tyriamojo instituto susijusiam su atstovavimu šiai firmai vadovui Indijoje iškeltas piniginis ieškinys Suma , kuri siekia per šimtą limonų dolerių atlyginti žalai už  nesėkmingo, letaline baigtimi,  vakcinuoto pfaizeriniu skiepu.
Indija daro išties suverenios valstybės įspūdį.

Kis       2021-12-1 13:37

Ir tyla…..

Rekomenduojame

Rusijos istorinė ir akademinė politika Lietuvos atžvilgiu 2021–2022 metais (pagrindinės tendencijos)

Kanzaso mokytoja nušalinta dėl „translytės“ mokinės pageidaujamų įvardžių nevartojimo

Christine ir Thomas Schirrmacheriai. Komunizmas kaip mokymas apie tūkstantmetę viešpatiją

Dominykas Vanhara. Išdavystės kaina

Kanapės siejamos su depresija ir nerimu

Vokiečių ministerijos nubudusiųjų „buvimo baltuoju“ apibrėžimas pašalintas po visuomenės neigiamos reakcijos

Romualdas Povilaitis. Apie Užimtumo įstatymo pakeitimą

Edvardas Čiuldė. Kodėl rusai yra užklimpę imperijos idėjos puoselėjimo iliuzijose?

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Asta Višinskaitė - Katutė. Kažko nesuprantu

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt penktoji (gegužės 9-oji) diena

Ar etniniai vokiečiai turi teisę ginti savo kaip daugumos statusą?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Pašauktieji į amžinąjį gyvenimą – IV Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt ketvirtoji (gegužės 8-oji) diena

Vytautas Sinica. JAV panaikins „teisę į abortą“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.