Demokratija ir valdymas, Partijos

TS-LKD pirmininko rinkimų debatai: rimta politinė diskusija ar nevykę viešieji ryšiai?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 2 d. 16:19

27     

    

TS-LKD pirmininko rinkimų debatai: rimta politinė diskusija ar nevykę viešieji ryšiai?

Trečiadienio popietę Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko rinkimų debatai. Debatus, kuriuos vedė žurnalistas Edmundas Jakilaitis (kaip jis pats sakė, „neatlygintinai“), tiesiogiai transliavo DELFI TV (transliacijos įrašą galima peržiūrėti DELFI.lt puslapyje ČIA).

Kaip skelbiama tsajunga.lt puslapyje, dabartinio pirmininko Gabrieliaus Landsbergio kandidatūrą (programa) iškėlė 38 partijos skyriai, Pauliaus Saudargo (programa) – 18, Žygimanto Pavilionio (programa) – 12 skyrių, Mykolo Majausko (programa) – 10.

Seimo TS-LKD partijos narė Agnė Bilotaitė nusprendė nebedalyvauti partijos pirmininko rinkimuose ir partijos kolegas kviečia palaikyti dabartinio pirmininko Gabrieliaus Landsbergio kandidatūrą.

Pirmasis rinkimų turas, kuriame partijos pirmininką galės rinkti kiekvienas partijos narys, vyks vasario 11–12 dienomis visoje Lietuvoje.

Pirmaisiais dviem klausimais vedėjas pakvietė aptarti „esmines partijos padarytas klaidas“, nulėmusias TS-LKD pralaimėjimą Seimo rinkimuose, ir partijos laikyseną formuojant valdančiąją koaliciją.

M. Majauskas pavadino klaida partijos negebėjimą „išgirsti žmogų, matyti tikrąsias visuomenės problemas, užjausti, įsijausti“. P. Saudargas pralaimėjimo priežastimi pavadino tai, kad partija nesugebėjo tapti antrojo pasirinkimo partija – antrajame ture „rinkėjai rinkosi bet ką, tik ne mus“ – ir kvietė partiją diskutuoti, kodėl taip yra („labiau poliarizuojantys yra tik Tomaševskio partija“).

Aptardamas rinkimų rezultatus TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis visų pirma pasidžiaugė kaip niekad gerais pirmojo turo rezultatais ir pasamprotavo, ką reikia padaryti, kad antrasis turas nesibaigtų tokiu pralaimėjimu, kaip nutiko 2016-aisiais. Ž. Pavilionis į klausimą apie partijos klaidas neatsakinėjo – iškart pateikė receptą, kaip „laimėti visą Lietuvą“. O tam reikia tik tiek: „atsisakyti pykčio ir išmokti gerbti žmones, išmokti statyti tiltus, o ne juos deginti – tiek partijos viduje, tiek išorėje“, žodžiu, „partijos politikos tikslu turi tapti žmogus“.

Kiek vėliau G. Landsbergis nurodė ir savo klaidą – ja jis pavadino savo pasitikėjimą „valstiečiais“ ir jų lyderiu (apie savo aroganciją, karštakošiškumą ir vienašališkus sprendimus, žinoma, kukliai nutylėjo – apie tai kalbėjo kiti). Tačiau prisipažino, kad „Ramūno Karbauskio keliamą beprotystę“ dabar jau mato ir kad jam asmeniškai sunku spausti ranką žmogui, kuriuo itin sunku pasitikėti: „Manau, kad porinkiminiame laikotarpyje mes pamatėme žmones, kurie nežinia, dėl ko ateina į valdžią, nežinia, kokie jų tikslai, nežinia, ko jie nori“, – dalijosi savo kardinaliai pasikeitusiais vertinimais jaunasis politikas, matyt, manydamas, jog tokie „praregėjimai“ daro patikimo politiko įspūdį.

Į M. Majausko repliką, jog jam darosi neramu girdint tokius pirmininko žodžius apie kolegas Seime („Mums ketverius metus reikės dirbti [su jais]. Ir todėl tokie vieši pasisakymai, kurie poliarizuoja, kurie mus velia vėl ir vėl į naujus konfliktus, mano supratimu, nepadeda tokiam bendram darbui, nes mes, nors ir dirbdami opozicijoje, turime imtis aiškių priemonių, kad būtų padaryti darbai. [...] Nebūtinai eiti į koaliciją, tačiau turime daryti darbus, perlipti partines ribas ir kalbėtis dėl konkrečių darbų įgyvendinimo“), G. Landsbergis, retoriškai pasidomėjęs, ar jo kolegos išties supranta, „su kuo jie yra dvasinėje koalicijoje“, kiek vėliau pažadėjo: partija rems konkrečius „protingus“ darbus, ateinančius iš vyriausybės, pavyzdžiui, urėdijų reformą ar universitetų jungimąsi, bet ne R. Karbauskį („Protingus darbus galėsime remti. [...] Nebus remiamas žmogus, Ramūnas Karbauskis, kuris save mato Seimo caru.“)

Tęsdamas savo mintį, jog partijai svarbu rinktis bendradarbiavimo kelią įgyvendinant Lietuvai reikalingas reformas, pavyzdžiui, priimant Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą, M. Majauskas pabrėžė, jog ir šių pirmininko rinkimų nebūtų buvę, jeigu TS-LKD būtų prisiėmusi politinę atsakomybę ir būtų ėjusi į koaliciją su daugumą laimėjusia politine jėga („Jeigu būtume ėję į koaliciją su „valstiečiais“, mes būtume juos sutramdę, būtume privertę elgtis kitaip. [...] Už tas klaidas kenčia ne mūsų bendruomenė, bet kenčia visa Lietuva“).

M. Majausko išsakytai pozicijai – „pakilti nuo atsarginių suolelio“ – pritarė ir P. Saugardas. Jo manymu, apie „valstiečius“ reikėję prabilti dar prieš rinkimus, o sprendimas dėl koalicijos – nesvarbu, koks – turėjo būti priimtas partijos, po diskusijų, o ne vienašališkai. P. Saudargas pabrėžė ir tai, kad būtent „valstiečiai“ atskleidė TS-LKD silpnąsias vietas ir sugebėjo perimti tą konservatorių rinkėją, kuriam svarbu krikščioniškosios ir patriotinės vertybės.

Ž. Pavilionis, pasisakęs už tai, kad TS-LKD eitų į derybas dėl koalicijos, paneigė buvus susitikimus su R. Karbauskiu ir postų siūlymus („Tai melas, ir tiek“), o G. Landsbergio kaltinimą užsiėmus „prekyba postais“ jis nuleido juokais („Aš myliu Gabrielių“). Ir pridūrė, jog jis iki šiol laikosi pozicijos, kad „koaliciją reikia sudaryti ne su Karbauskiu, o su žmonėmis, kurie balsavo už Karbauskį, nes tai mūsų žmonės, mūsų rinkėjai“, antraip partija, nors ji ir vadinasi Tėvynės sąjunga, ir toliau laimės tik Vilniuje.

Atsakinėdami į trečiąjį klausimą – apie vertybinę partijos tapatybę ir būtinybę ją išgryninti – kandidatai kiek įsikarščiavo ir pasakė daugiau nei, matyt, norėjo. Ką tiksliai pasakė kiekvienas jų, verta paklausyti patiems (nuo 27:30 min.).

Dar vienas klausimas, nuskambėjęs jau iš auditorijos: ką kiekvienas kandidatas mano apie būsimą TS-LKD partijos kandidatą 2019 metais vyksiančiuose Prezidento rinkimuose?

Dabartinio partijos pirmininko G. Landsbergio manymu, partijos pirmininko rinkimai yra tam tikra „preliudija į būsimus prezidento rinkimus“. Jo teigimu, būsimasis partijos pirmininkas gali tapti ir kandidatu, tačiau kas yra jo kandidatas, jis neįvardijo. Savo kandidatą – Ingridą Šimonytę – įvardijo tik Mykolas Majauskas. P. Saudargas, būsimus prezidento rinkimus pavadinęs „istoriniu iššūkiu“, pabrėžė, kad partija pagaliau turėtų „drąsiai iškelti savo kandidatą ir, ko gero, laimėti [...] prezidento rinkimus“. Ž. Pavilionis apie prezidento rinkimus kalbėjo aptakiai, bet nepraleido progos užsiminti apie girdėtus draugiškus perspėjimus, jog kandidatuodamas į partijos pirmininkus užkerta sau visus kelius į aukščiausius postus 2019 metais.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

abejojančiam 9:41        2017-02-3 16:20

Su “rėksminga ponia”, ar be jos “figūravimo, niekas rimtai apie susijungimą su p. Kuolio sąrašu”, spėju, negalvoja (krikščionys - 100%).
Manipuliatorius, chameleoniška natūra, kaip ir senasis Landsbergis, suardžiusi visas ligšiolines sąjungas ar pavertusi jas politiškai neįgaliomis.

Pikc       2017-02-3 14:39

Pritariu: Anūką - į pirmininkus, o Majauską - į pavaduotojus! Puikus bus tandemas. smile

Liks anūkas- nugeibs konservai..       2017-02-3 13:42

Kas linki teisingo atpildo stambųjį kapitalą atstovaujančiai, veidmainių kupinai TS, tas turėtų remti anūką....Landsbergio pavardė priekyje -garantuotas kelias į šios ,,lovio ” partijos kapines. Miela buvo žiūrėti, kaip anūkas senelio stiliumi dėl visko( ir dėl TS fiasko…) kaltino, įžeidinėjo ir beprotino vastiečius bei jų lyderį...smilesmile
Tik už tulžingą nesavikritišką vidutinybę-  anūką, po blatu atsidūrusi politikos olimpe…

abejoju       2017-02-3 10:41

to Rimta tik viena     gerbiu jūsų nuomonę, tačiau kol p. Kuolio sąraše figūruoja “rėksminga ponia”, niekas rimtai į susijungimą ir negalvos.

Na kodėl tik       2017-02-3 9:30

laisvas judėjimas, o laiva prekyba (prichvatizacija)? Kiek dar liko neprichvatizuotų objektų? Prichvatizacija prasidėjo nuo įvedus akcines bendroves (AB) su 5 procentais valstybinių akcijų, bet greitai AB virto UAB ir dingo visi 5 procentai. Kažin ar liko nors viena AB?

Pagal mane       2017-02-3 9:04

Nėra Lietuvoje nei tikros dešinės, nei tikros kairės. Centras sunaikintas. Visi dešinieji ir kairieji pučia tą pačią libderastinę dūdelę. Nes lietuviškieji runkeliai laaaabaaai nori liberastinės laisvės - laisva prekyba, laisvas judėjimas. Iš šių dviejų labiausiai sekasi laisvas judėjimas. Jau išjudėjo visas milijonas, o gal ir daugiau, kas čia žino, kas paskaičiavo.

Jei norite palaidoti       2017-02-2 21:11

partija, rinkite Z.P. - juk jis nuves partija ausrinos marinos pedomis- juk reikia myleti visus zmones ir gyventi oriai. Vadinasi- geju paraduose, is meiles jiems, dalyvaus pats. Triveidis zmogenas. Majauskas- Sakalienes bendramintis, parduos vaikus Norvegijai. Rinkciausi Pauliu - tevelis gal neleis parduoti Lietuvos, nors toks pats populistas, kaip ir Gabriukas. tad kuri blogybe mazesne?!

Katalikaii       2017-02-2 20:28

kunigai su vienuoliais ir vienolėmis pradėkit pagaliau masines eitynes bei procesijas su vėliavomis nešini mergelių statulomis ir unisonu galingais balsais traukdami garsiąją riterių giesmę “Te Deum Liaudamus”. Ir sutriks tada pagonių armijos, pabėgs jų raitija ir pagaliau vėl nušvis lietuviams popiežiškoji lenkų šviesa. Kilkit į kovą už savo teisę valdyti šią šalį

to G.P.       2017-02-2 20:24

gal reik pažinti tuos, kurie užsiima destrukcija?

Pikc       2017-02-2 20:23

“Dabartinio partijos pirmininko G. Landsbergio manymu, partijos pirmininko rinkimai yra tam tikra „preliudija į būsimus prezidento rinkimus“. Jo teigimu, būsimasis partijos pirmininkas gali tapti ir kandidatu, tačiau kas yra jo kandidatas, jis neįvardijo.” - o juk broileriokas save jau mato prezidento kėdėje. :D
->“G.P.” O Jūs paskaitykite, kas rašoma - ar tikrai manote, jog čia libkonų propaganda?
->“Rimta tik viena”: “rimtą kryptis,jei atskilę krikščionys demokratai bandytų vesti derybas su Lietuvos Sąrašu.” - krikščionys koalicijoje su liberalais? Tikrai? :D

G.P.       2017-02-2 19:23

Atleiskite, bet nelabai suprantu, kodėl šis tinklapis spausdina šios partijos propagandinius pašnekesius.

reik ir kairės atgimimo       2017-02-2 18:09

tačiau visi, kurie galėtų būti tikro atsinaujinimo viltimi, politikos vengia - būti viešuoju komentatoriumi ar slaptu strateguotoju, virvučių traukytoju daug paprasčiau.

perklausiau debatus atidžiai       2017-02-2 18:03

Majausko raktinis žodis: darbai;
Ž. Pavilionio: mūsų žmonės; meilė ir pagarba
P. Saudargas: vienos įsimintinos žinutės neturėjo (gal dėl to atrodė ne kaip viešųjų ryšių produktas, tiems, kurie įpratę vertinti įvaizdžius, gali atrodyti silpnesnis; gal ir išties yra silpnesnis kovoti demagogijos frontuose), bet jei po kelių valandų dar prisimeni, ką sakė, vad., tikslas pasiektas (apie MM ir ŽP to pasakyti negali)
G.L.: pernelyg agresyvus, pernelyg akivaizdžiai rodo savo pranašumą, pernelyg daug “aš” - per anksti jam tie išbandymai, jis dar visai nepasiruošęs, P. Saudargas teisus, kaip ir senelis, jis poliarizuoja, skaldo, nemoka pasitraukti į nuošalę (demontstratyvus MM gyrimas ir panieka PS - tik manipuliacija)
O taip reik dešinės atsigavimo, tikrų lyderių...

Gerbiami Lietuvos žmonės       2017-02-2 17:02

Ar lietuva kada nors išsikapstys iš konservų ir liberastų smirdančios pelkės? Kiek galima laukti ir klausytis jų isterijų, provokacijų. Nejaugi nesuprantat kaip jiems praradusiems sąžinę nusispjaut ant žmonių ir valstybės. Jie pasirinko pinigus, o ne valstybę. Ar ne skaudu jums stebėti, kaip šios gaujos vagys kubiliai, landsbergiai, juknevičienės ir kiti konserviniai prasėdėję ketvirtį amžiaus naikino Lietuvą. Jie visą laiką triedė ir triedžia apie rūpestį žmogui, o jų arogancija, karštakošiškumas ir vienašališki sprendimai to neleidžia. Jų rūpestis tik savi reikalai, savos kišenės. Žmonės jau būtų laikas išsivalyti iš šios pelkės, nes ko toliau bus dar blogiau.

Dzeikas       2017-02-2 15:30

Siaip surasti zmogu JAV yra sunku jeigu jis specialiai ir profesionaliai slapstosi.T.y. jeigu neturi/nenaudoji jokiu dokumentu, niekur nedirbi ir turi neribota kieki grynuju pinigu ir neturi banko saskaitos.
Venckiene kaip supratau nelegaliai gyvena JAV ir bendrauja su jai padejusiais zmonemis. Tad surasti ja galetu net privacios tarnybos - gali sumoketi uz paslaugas ras informacija pagal salutinius, netiesiogius pozymius. O jau JAV federalines spectarnybos - jos turi galiu surasti zmogu pagal balso tembra (tam naudojant mobiluji telefono rysi) arba pagal fotografija per kompiuterizuota duomenu is stebejimo kameru surinkima ir apdorojima (zmogui vaikstant gatve).
Tai , kad Venckienes neranda tereiskia, kad arba jos JAV nera, arba jos ir neiesko.
Aisku, Venckienes persona JAV nedomina , kad jos ieskoti pajungiant tokias priemones. Taciau Lietuva valstybes lygiu turi pakankmai galiu , kad paprasytu per diplomatinius kanalus ta paieska sustiprinti - JAV tai nera kazkas labai sudetingo.
To aiskiai nedaroma, o ir ko gero ryztasi pateikti ekstradicijos paraiska tik pasikonsultavus ir isitikinus, kad JAV “organai” ieskos Venckienes taip, kaip tautine policija ieskotu pavogtos pinigines su 100 oiru , jeigu jus per naivuma pareiskima parasytumete.
T.y. nebent ji pati i policija ateis ir primygtinai prasys , kad ja surastu ieskomuju sarase.Jeigu labai uzsispyrusiai prasys, gal budintis copas ir malones panarsyti kompiuteryje. Jei ras - lieps eiti paciai i FBI bustine, nes jie policija , tarptautiniais reikalais neuzsiima.

Gerb. parasiusiam 11:58       2017-02-2 14:54

Ar neidomu?As isitikinus,kad tie,kurie yra sios nieksybes uzsakovai ir vykdytojai supranta,kad savo nesamoniu nepapasakos kitoje salyje.O Neringa senai pasirengus stot i paskutine kova su nieksu klanu.Na,o klanas toliau skiedzia,kad neranda…..Man idomu,kaip irodytu Cerniauskas,kad nenese mergaites,juk viskas nufilmuota.Ir t.t.

O aš manau        2017-02-2 13:53

Saudargas galėtų jungtis su Karbauskiu. Gal kvailai galvoju?

Primena       2017-02-2 13:07

gaidžių fiestą ant šiukšlyno.

netikintis       2017-02-2 13:05

Neįsivaizduoju kokioje ugnyje reiktų susideginti konservatoriams , ir kaip jie galėtų atistaisyti praeityje padarytas klaidas , nusikalstamas prieš Lietuvos tautą, kad tauta jais patikėtų? Ar rasis patiklesnių , kad jiems būtų leista įsibristi vėl į tą pačią upę?

Vilnietei       2017-02-2 12:58

Venckienė jau seniai turėjo būti Lietuvoje. Ar jums neįdomu, kodėl nevyksta ta pažadėtoji ekstradicija?

Vilniete       2017-02-2 12:46

Man Saudargas atrodo padoriausias.Jis nepabijojo savo partijos ir susilaike,kai buvo balsuojama del N.Venskienes imuniteto panaikinimo.

Majauskas per LIetuvos radiją dabar       2017-02-2 12:38

liejo tuščias šnekas.Jei visa apartija tokia tuščiakalbė?Ir jei budinčioms šeimoms,globėjams žadama per mėnesį skirti po 1000 eurų,kodėl taip negalima paremti paprastų šeimų,kurios sunkiai gyvena ir negeria,nemėto,nemuša vaikų,kodėl joms negalima padėti,skiriant po mėnesį po 1000 eurų?Taip stiprinant šeimas ir mažinant skurdą?

Jumoras       2017-02-2 12:31

protas neišneša, ką šlykštesnio parašyti apie šitą pajacų balių vedamą kito pajaco. Pas šuos žmones nelikę jokių vertybių, nei krikščioniškų, nei bajoriškų, nei pagaliau komunistinių. Vien liberastinės, kurios savaime nėra vertybės, nes liberastai nepripažysta jokių vertybių. Jie yra “Laisvė” nuo vetybių. Saudargas negali turėti krikščioniškų vertybių, nes su tokiomis vertybėmis nei vienas neišbūtų šioje šutvėje.

Tarabilda       2017-02-2 11:57

Negaliu atsidžiaugti tos partijos durnumu, kaip ji pati sau kenkia. laukiu nesulaukiu, kol išsirinks pirmininką Gabrielių. Švęskim linksmai ir išradingai partijos laidotuves, kaip siūlo Lietuvos Dalia.

ruta       2017-02-2 11:40

..ar kam gali buti idomi koncervu partija, kuri pasizymejo energetiniaia korupciniais projektais , Tautos niekinimu , Referendumo blokavimu , Naktine reforma , Zemes kilnojamu / Landsbergio zmona puikiai tuo pasinaudojo , kaip ir Generalinio Pokuroro Pednycios zmona ../, ES strukturiniu lesu skirstymu saviems / Kreivys -6 000 000 /,Brangiausiai skolinosi is privaciu banku ,‘Snoro’ banko skandalas su Degutienes sunumi /saviems istatymai ngalioja../  Socialiniu nejautrumu , Arogancija , Nekompetencija , Karo kurstymu ..

$+$       2017-02-2 10:48

Kam svarbu, kas vadovaus nuvarytam arkliui?!
>
Išmirs politiniai kaliniai, neliks ir jų elektorato, ant kurio dar laikosi būrelis draugų. Išgaruosite nuo politinio Lietuvos paviršiaus kaip rūkas karštą vasaros rytą.

Rimta tik viena       2017-02-2 10:42

rimtą kryptis,jei atskilę krikščionys demokratai bandytų vesti derybas su Lietuvos Sąrašu.Žinoma,sutarus dėl Garliavos klausimo sprendimo.Visa kita nelaimė Lietuvai.


Rekomenduojame

Vidmantas Valiušaitis. „Nagi, išgirskite, pagaliau, žmonių balsą, pone mere!..“

Sąjunga „Vardan šeimos“ kviečia į protesto akciją „STOP Barnevernet ideologijai, STOP Lietuvos VTAĮT savivalei“

Tomas Baranauskas pokštauja. Nekonfliktiška istorija

Vygandas Trainys. Jono Noreikos-Generolo Vėtros ir jo atminimo lentos istorija trumpai

Mitingas „Laisvės kovų atminties trynimui ir šliaužiančiai okupacijai – NE!“ (vaizdo įrašas)

Rasa Čepaitienė. Naktinės istorijos politikos rezultatas: savivaldybė jokių pretenzijų reikšti negali

Algimantas Rusteika. Amžinai tyčiotis iš visų neįmanoma

Vytautas Sinica. Ir teisėta, ir solidu

Rūta Visocnik. Ginti? Saugoti? Padėti?

Rasa Čepaitienė. Privalome pareikalauti, kad valstybė pagaliau imtųsi kurti savą istorijos politiką, kad atkakliai ir garbingai gintų istorinę tiesą

Advokatas Saulius Dambrauskas: Aš kaltinu teismus, arba Kas naujo miškų fronte

Ramūnas Aušrotas. Kokią žinią neša naujųjų kardinolų paskyrimas?

Vilius Kavaliauskas. Štai kaip į Vilniaus „vamzdį“ atsakė baltarusių Slonimas

Ekonomistas prof. Povilas Gylys „Iš savo varpinės“ laidoje paneigia krizių neišvengiamumo mitą

Šiandien 18 val. visi į mitingą Simono Daukanto aikštėje: „Laisvės kovų atminties trynimui ir šliaužiančiai okupacijai ištarkime NE!“

Andrius Švarplys. New Brave World, arba Štai kaip atrodo technototalitarizmas

Nuo bačkos. Finansų ministras Vilius Šapoka: mokėti mokesčius tapo madinga

Linas Kojala. Svarbūs regioniniai rinkimai Vokietijoje

Paskirtasis kardinolas Sigitas Tamkevičius: „Tai ne tik mano, bet ir visų už Lietuvos laisvę kovojusių žmonių pastangų įvertinimas“. Sveikinimai!!!

Į paskutinę kelionę palydėtas menininkas Antanas Kmieliauskas

Vytautas Sinica klausia: kur buvo didieji Rozovos kritikai prieš keletą metų? Kiek metų jiems prireiks, kol „pastebės“ ir šeštąją koloną?

Algis Avižienis ir Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: 1939-ųjų Lenkijos katastrofa ir „visiško nekaltumo“ mitas

Cenzūros skandalas Vilniuje: „JCDecaux“ atsisako platinti plakatus su Jono Noreikos atvaizdu

In memoriam: Antanas Kmieliauskas (papildyta)

Vidmantas Valiušaitis apie R. Vanagaitės emocinį šantažą ir dvi visiškai skirtingas reakcijas į jį

Geroji Naujiena. Palaimintas tas, kurio atlygis laukia teisiųjų prisikėlime

Liudvikas Jakimavičius. Lietuvos informacinio lauko nuodai ir priešnuodžiai: kas ryšis?

Vytautas Radžvilas. Jie jau čia: LRT vėl užgrobta!

Povilas Gylys. Nacionaliniai rinkimų į Seimą ypatumai

Balys Tulevičius. Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujama LTV pradėjo Rūtos Vanagaitės reabilitacijos kampaniją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.