Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Tiesos judėjimas

Tradicine akcija „Ar dar gyva Deimantė?“ ir vėl reikalauta tiesos apie valstybės vardu įkalinto vaiko likimą (video)

Ramutė Bingelienė   2018 m. lapkričio 17 d. 22:22

23     

    

Tradicine akcija „Ar dar gyva Deimantė?“ ir vėl reikalauta tiesos apie valstybės vardu įkalinto vaiko likimą (video)

„Žmonės jūs ar ne žmonės“, – ir tąkart, 2012-ųjų gegužės 17-ąją, lygiai prieš pusseptintų metų, vaiko lūpomis nuskambėjo pamatinis klausimas.

Kas jį išgirdo, atsakymą jau žino. Jį, deja, žino ir Deimantė.

Tapome nusikaltimo, įvykdyto valstybės vardu, liudytojais, tačiau atsisakome būti bendrininkais. Ir nesitraukiame: mums rūpi visų mūsų vardu įkalinto vaiko likimas. Kartu su sese Nijole Sadūnaite reikalaujame tiesos, kad ir kokia skaudi ji būtų.

Kartą per mėnesį šis klausimas ištariamas ir garsiai: „Ar dar gyva Deimantė?“

Jūsų dėmesiui – Vinco Kubiliaus impresijos iš akcijos Simono Daukanto aikštėje, jo ir nuotraukos.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Būtų labai įdomu       2018-11-19 5:39

pamatyti filmuotą medžiagą iš mitingo Klaipėdoje. Didelis AČIŪ klaipėdiškiams, organizatoriams ir dalyviams.

Ligoniai        2018-11-18 22:39

eikit pailset. Nieks jums vaiko nerodys, nuteistu pedofilu slovintojai.

Kodėl       2018-11-18 20:57

Kodėl neatsiranda nė vieno rašytojo ar žurnalisto,katras aprašytų šitą šimtmečio tragišką istoriją apie mergaitę? Šiais laikais,kai tiek priemonių sužinoti tiesą.Etatiniai propagandistai įsikibę vieno šablono,kad nieko nebuvo,kaip anais laikais:narkomanų nėra,prostitucijos nėra,pedofilijos nėra.Tokie drąsūs makaronus kabindami ir tyčiodamiesi iš visuomenės,bet realiai - bailiai?

Stasys       2018-11-18 20:09

Ei, 17:05, kaip nedalyvavo?  Nemeluokit. Juk net ir kalbą sakė. Ir Puteikis taip pat. Be abejo, renginys buvo gražus, prasmingas, tik gal, su garso technika buvo prastokai. Toliau esantiems nelabai girdėjosi. Taip, tie policininkai su automatais nelabai paišėsi prie ramios, taikios publikos, daugelio žmonių su mažais vaikučiais. Sveikintina, kad žmonės jau pradeda judėti ir nesitaikstyti su blogiu.

 

 

Stasys       2018-11-18 20:08

Ei, 17:05, kaip nedalyvavo?  Nemeluokit. Juk net ir kalbą sakė. Ir Puteikis taip pat. Be abejo, renginys buvo gražus, prasmingas, tik gal, su garso technika buvo prastokai. Toliau esantiems nelabai girdėjosi. Taip, tie policininkai su automatais nelabai paišėsi prie ramios, taikios publikos, daugelio žmonių su mažais vaikučiais. Sveikintina, kad žmonės jau pradeda judėti ir nesitaikstyti su blogiu.

Stasys       2018-11-18 20:07

Ei, 17:05, kaip nedalyvavo?  Nemeluokit. Juk net ir kalbą sakė. Ir Puteikis taip pat. Be abejo, renginys buvo gražus, prasmingas, tik gal, su garso technika buvo prastokai. Toliau esantiems nelabai girdėjosi. Be abejo, tie policininkai su automatais nelabai paišėsi prie ramios, taikios publikos, daugelio žmonių su mažais vaikučiais. Sveikintina, kad žmonės jau pradeda judėti ir nesitaikstyti su blogiu.

Ema       2018-11-18 17:48

Ačiū Jums, gerieji žmonės ♥

Ne tik Juozaitis,visi       2018-11-18 16:55

kandidatai į prezidentus turi atsakyti į žemiau pateiktus klausimus.

>nuomonei       2018-11-18 16:42

Juozaitis turi pasisakyti ne tik vaikų atiminėjimo klausimais,o apskritai teisėsaugos situacija:ką jis galvoja apie tai ,kad kgb toliau teisia Lietuvos žmones.Visa ši garliavos krizė kaip tik ir kilo dėl teisėsaugos nesąžiningumo bei begalinės klaninės korupcijos.Čia jau nebe teisėsauga ,o mafija daranti nusikaltimus už mokesčių mokėtojų pinigus.Juozaitis PRIVALO aiškiai ir nedviprasmiškai pasisakyti būtent Garliavos bylos klausimu.Ar bus atsakyta į gerb, N.Sadūnaitės užduotą klausimą? Kol nėra atsakymo visi privalome elgtis pagal jav. prezidento žodžius “kai neteisingumas tampa teise,pasipriešinimas tampa pareiga.”

Šiandien kalipėdoje vykusį       2018-11-18 16:05

mitingą dėl vaikų atiminėjimo stebėjo policininkai su automatais…Ruoškitės,teroras artėja…Kodėl mitinge nedalyvavo Puteikinė,kuri ruošiasi į Klaipėdos merus?

>nuomonė       2018-11-18 15:10

dabar laikas,kai ne tik garliavos tragediją reikia akcentuoti,o jau visą vaikų atiminėjimo kontekstą.tą ir daro Juozaitis.Kai viskas keisis,keisis ir Garliavos statusas.

nuomonė       2018-11-18 14:43

Šeštadienis.Nedarbo diena.Kodėl į aikštę atėjo tik saujelė? Kur mamos,ginančios atiminėjamus vaikus?Kur Puteikis su Puidoku? Kur būsimi prezidentai? Ar Deimantės tragedija jiems yra menkesnė už Matuko tragediją? Kur Matukas žinome,o kur Deimantė ne.Ar išsigandusios mergaitės akys, mačiusios į kiemą įeinančius 240 ginkluotų“dėdžių”, mačiusios daužomus langų stiklus,nevirpina seimūnų širdžių, kad jie tyli iki šiol? Vykdytojai yra žinomi, bet, nei prieš šešis metus, nei dabar niekas nežino kas tas tokio klaikaus pagromo organizatorius?Ir , svarbiausia, niekas nesistengia žinoti. Vieni sako, kad tai Putinas, kiti, kad Grybauskaitė, treti kad Sadeckas, kad Landzbergis,.... Bet tai tik gandai.O kas iš tikrųjų nurodė brutaliausiu būdu vykdyti teismo sprendimą,vaiko paėmimo ašimi padarė antstolę,vaikų teisių specialistes patraukė į šoną, uždėjo joms gumines pirštines ir įdavė į rankas raudoną kaldrytę? Ir tos vaikų teisių “specialistės” dirba toliau, tik vaikus atiminėja be guminių pirštinių.

Juozaitis pasisakė apie Garliavą       2018-11-18 12:48

alfoje buvo.Kai dar alfoje buvo galima rašyti komentarus,tiksliai atsimenu.

nika       2018-11-18 12:47

as Juozaiti kazkada gerbiau,bet kai jo paklause apie Garliavos ivykius,jis atsake,kad nesidomejo ir nieko nezino.Juk cia visiskas absurdas,kaip toks zmogus nori tapti prezidentu ir jam net neidomu,jis nieko nezino apie ivykius,kuriuos zino visa Lietuva ir ne tik.Todel mano nuomone jis negali eiti prezidento pareigu,jei jam nusisvilpt i vaiko kancias i nezinomybe ir matomai yra tu jegu finansuojamas

lakmusas       2018-11-18 12:37

yra garliava Juozaitis niekaip napasisakė apie šį valstybės nusikaltimą.Tai ir yra atsakymas kieno jis kandidatas.

>to; ateis laikas       2018-11-18 12:21

Neskleiskite pletkų, nes tai labai niekinga. Koks gali būti slaptas konservų kandidatas A. Juozaitis? Tai kieno tada kandidatai G. Nausėda su I Šimonyte? Ir ką žinote apie draugystę su Lavaste, kad ji finansuoja…Tai viso labo šmeižtas. O gal portale Drižius apsireiškė - jis gi yra psichiatras ir tuoj paskelbs diagnozę.
Tai iš ties menka, niekinga ir šlykštu.

to;ateis laikas       2018-11-18 11:56

kam Juozaiti saugot-jis konservu slaptas kandidatas,manau,geriau daugiau saitykit ,zinosit,jei jis Lavastes draugas ir ji finansuoja tas pats kas finansavo Cerniauska tai tas juozaitis jau aiskus,nerinksim tokio,nesvaiki..

Ateis laikas ir       2018-11-18 11:29

valdžia,dengusi pedofilus,bus teisiama.Reikia saugoti Juozaitį.

Aiškiai Deimantė išvežta       2018-11-18 11:28

į Norvegiją ,į barnevarnet ,o šiuo vaikų atiminėjimo įstatymu dengiama pedofilų veikla ir ar Norvegija neokupuoja Lietuvos,tiksliau mūsų kolaborantai ar neišparduoda Lietuvą ir jos vaikus,dengdami pedofilų nusikaltimą.Ar tarp pedofilų nėra konservatorių,liberalų ar socdemų  partijos narių?

Džiugi žinia       2018-11-18 2:52

Stiprybės begalinės Deimantėlės mylimiems Močiutei ir Diedukui, numylėtai
Tetai Neringai, šauniam pusbroliui Karoliui. Galvoju, jei Deimantė būtų gyva,
susisiektų internetu su savo mylimais giminaičiais. Deja… Stiprybės visiems
geraširdžiams Piliečiams, stovėjusiems ir stovintiems Tiesos pusėje. Prašykime
Dievo pagalbos gerbiamai Neringai, artėja lapkričio 27-oji, pasimelskime už ją.

ar skaitėte?       2018-11-18 2:32

L.Kedienė sulaukė eilinio teismo smūgio. 2018 lapkričio mėn. 14 d.
Darius ČIUŽAUSKAS

Tai, ką valdžiai pavyko padaryti su Deimantėle 201       2018-11-18 1:06

Šiandien jau daroma su visais Lietuvos vaikais.

pagarba nesitraukiantiems!       2018-11-18 0:30

Visi jie- skverneliai, grybes ir Seimo teises komitetas suristi viena virve - nusikaltimu Deimantei. Kai kas is ju pretenduos tapti naujuoju prezidentu, kad sleptu ir toliau Lietuvos per VAIKA, TRAGEDIJA. Galvokite, kai balsuosite!


Rekomenduojame

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Andrius Švarplys. Štai kas yra tikroji demokratijos erozija

Dovydas Norkūnas: Norėčiau būti šių laikų Antanas Gustaitis, bet aš tikrai nekursiu lėktuvų valstybei, kuri man neužtikrina laisvės ugdyti savo vaikus

Politinės užuovėjos nebus: Genocido centras ir toliau bus puolamas

Lietuviškai įgarsintas filmas „Plandemija. Indaktarnacija“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.