Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Partijos

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 13 d. 8:31

23     

    

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Profesoriaus pasisakymas (ČIA) buvo stiprus, o žurnalistai jo klausė įdėmiai.

Tautinė partija yra būtina politiniame lauke, ypač laikais, kai išdyla dešinės/kairės skirtis.

2 proc. atrodytų mažai, bet tai garantuoja bent valstybės finansavimą savivaldos rinkimuos.

Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

a) skelbti vienybės įvairovėje principą. Tam nacionalinio intereso partijoje galėtų veikti frakcijos – nacionalistų, krikščionių, moderatų, pilietininkų. Įstatai užtikrintų lygias veikimo galimybes, visuotinį pirmininko rinkimą;

b) aktyviau veikti provincijoje, steigti skyrius ne tik didmiesčiuose;

c) ieškoti lyderių įvairiose bendruomenėse, reikia reprezentacinių veidų;

d) reikia naujų, modernių komunikavimo būdų, paprastesnio idėjų perteikimo, turėti savo žiniasklaidos platformą;

e) raginti padorius žmones palikti neperspektyvius antisisteminius darinius ir jungtis bendram darbui;

f) centristai turėtų nušalinti Naglį Puteikį ir grįžti prie Ozolo idėjų, susijungiant su NS ir KS.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Hm iš Pro Patria       2020-10-14 16:43

Pritariu. Prie (a) punkto dar pridėčiau, kad ir pagonių nereikėtų atstumti. Romuviečiai ir kiti baltų tikėjimo atstovai yra tikri, tvirti ir nuoširdūs patriotai. Kas netikit, pažiūrėkit YouTube Kūlgrindos „Chants to Lithuanian Gods“ ir dar komentarus paskaitykit. Tai sakau labai, labai rimtai.

pritariu       2020-10-14 13:43

Ypač “f” punktui dėl “cukinijos” Puteikio.

Yra sąmoniningi       2020-10-14 12:01

ir nesąmoniningi krikščionys.Visi nori gero,nors esant kritiškai situacijai galima klaitis sąmoniningaisiais.Kad jų būtų daugiau,partijai būtų tik geriau.

verdictas       2020-10-14 11:37

jau greičiau Naglis Puteikis suvienys visus mažiukus, negu šitie neklystantys iš NS…

Abejonių visada bus       2020-10-14 7:05

Manau, kad butina išspręsti balsavimo namuose reikalą. Kas gali garantuoti, kad į maišelius surinkti balsavimo vokai pasiekia tikslą. Tokiu vokų niekas neregistruoja ir jie po vakarienės namuose labai lengva perrušiuoti.. Aš tik siaip suabejojau, nes matau Kaune visu šoka, kas čia įvyko. Ir iš vis, jau seniai buvo kalbėta, kad dalinami balsavimo lapai turi būti griežtos atsakomybes, kurie sąrašuose prie padėto parašo turi būti įrašomas numeris. Sąrašai saugomi, į internetą neskelbiami,juk kai žmones pasirašo referendumo lapuose suraso savo duomenis vos ne iki batu ismieros ir viskas gerai. Kodel šito taip nenori Seimas įteisinti?

ah1       2020-10-13 21:36

Hitlerį, skaitykit Hitlerio “Mano kova” kaip sukurti nuošluojančią partiją.

Puikūs pasiūlymai       2020-10-13 20:50

Dar reikėtų Nac. susivienijime įsteigti liberalų, konservatorių, socialdemokratų frakcijas ir LGTB rėmėjų grupę. Tada pergalė po 4 metų garantuota.

Vieni bijo perdėto       2020-10-13 20:25

religingumo,kiti kraštutinio nacionalizmo kad ir su labai gerais ketinimais .Krikščionybė ir nacionalizmas būtų saugikliai vienas kitam.

mykolas       2020-10-13 19:25

Tai kas, kad Lietava po truputį stumiama atgal 15 amžių. Net ir šiomis dienomis galima buvo surasti apjungiantį visus smulkesnius judėjimus labai opų klausimą, suprantamą daugeliui paprastų žmonių. Jie būtų už NS prabalsavę. NS ideologiniai tekstai geri, teisingi, bet jie sunkiai įkandami paprastiems žmoneliams. Daug kas kalbėjo, kad galėtų apsijungti kokia 10 į rinkimus einančių judėjimų. NS priklausė iniciatyva. Dabar galėsite 4 metus apmąatyti klaidas.

Life Site News       2020-10-13 18:04

DARMSTADTAS, Vokietija, 2013 m. Rugpjūčio 30 d. (LifeSiteNews.com) - Ketvirtadienį 8 val.  20 socialinių darbuotojų, policijos pareigūnų ir specialiųjų agentų komanda įsiveržė į namie besimokančių asmenų šeimos gyvenamąją vietą netoli Darmštato, Vokietijoje ir prievarta išsivežė visus keturis šeimos vaikai (7–14 metų).
Vienintelis pašalinimo pagrindas buvo tas, kad tėvai Dirkas ir Petra Wunderlichai, nepaisydami Vokietijos draudimo mokytis namuose, toliau mokė vaikus namuose.
Šeimai ramiai pradėjus rytinį mokymą, juos pertraukė skambutis prie durų. Dirkas Wunderlichas įtarė bauginantį įvykių posūkį.
„Pažvelgiau pro langą ir pamačiau daugybę ginkluotų žmonių, policijos ir specialiųjų agentų“, - sakė jis. „Jie man pasakė, kad nori ateiti pasikalbėti su manimi. Bandžiau užduoti klausimus, tačiau pamatęs policijos pareigūnai ketino laužti duris, atidariau.

„Policija įstūmė mane į kėdę ir iš pradžių neleido net skambinti. Jie man sakė, kad turi įsakymą atimti vaikus. Mano menkiausio judesio metu agentai mane sugriebė taip, lyg būčiau teroristas “, - sakė jis. „Niekada nesitikėjai, kad kažkas panašaus įvyks mūsų ramiame kaime. Tai buvo lyg scena iš mokslinės fantastikos filmo. Mūsų kaimynai ir vaikai buvo įskaudinti šio antpuolio “.
Wunderlichas teigė, kad jo 14 metų dukrą teko prievarta išvesti .
“Kai aš išėjau į lauką, mūsų kaimynė verkė žiūrėdama”, - sakė jis. „Aš mačiau, kaip du dideli policininkai dukterį lydi, lyg ji būtų nusikaltėlė. Kai mano žmona bandė dukrą pabučiuoti ir atsisveikinti, vienas iš specialiųjų agentų alkūnėmis ją nustūmė iš kelio ir pasakė: „Tam jau vėlu.“ Kokia valdžia taip elgiasi? “
Kai tėvai paklausė, kada galėtų kreiptis į teismą, kad ginčytų vaikų atėmimą, jiems pasakė, kad teks palaukti, kol teisėjas grįš iš atostogų.
Darmštato šeimos teismo teisėjas Koenigas rugpjūčio 28 d. pasirašė įsakymą leisti nedelsiant suimti Dirko ir Petros Wunderlich vaikus. Nurodydamas tėvų nebendradarbiavimą „su valdžios įstaigomis, kad vaikai būtų siunčiami į mokyklą“, teisėjas taip pat įgaliojo prireikus naudoti jėgą „prieš vaikus“, motyvuojant, kad tokios jėgos gali prireikti, nes vaikai „priėmė tėvų nuomonę“ dėl mokymosi namuose ir kad „iš tėvų ar vaikų negalima tikėtis jokio bendradarbiavimo“.
HSLDA pirmininkas Michaelas Farrisas teigė, kad Vokietija ir toliau demonstruoja žmogaus teisės į namų ugdymą nepaisymą. “Vokietija šiurkščiai pažeidė šios šeimos teises”, - sakė jis.

„Vokietija yra pasirašiusi daugelį žmogaus teisių sutarčių, kuriose pripažįstama tėvų teisė mokyti vaikus atskirai nuo valstybinių mokyklų, kad vaikai galėtų būti mokomi pagal tėvų tikėjimą. Vokietija tiesiog neįvykdė savo įsipareigojimų “.
Ketverius metus Wunderlichų šeima kilnojosi iš vienos Europos Sąjungos šalies į kitą ir ieškojo vietos, kur galėtų laisvai mokyti namuose.
Nors prieglobstį nuo persekiojimo jie rado, bet nerado darbo, todėl pernai šeima turėjo grįžti į Vokietiją. Grįžus buvo paimti vaikų pasai, siekiant užtikrinti, kad jie nebegalėtų pabėgti iš šalies.
Po antpuolio Dirkas Wunderlichas sakė HSLDA tarptautinių reikalų direktoriui Mike’ui Donnelly, kad jis ir jo žmona buvo sunaikinti.
„Jie jaučiasi lyg sutrinti į dulkes. Bet jie pasakė, kad laikėsi savo sąžinės ir tikėjimo nurodymų. Nors jie nepasitiki Vokietijos valstybe, jie tiki Dievu. Tai drąsi šeima “.
Petra Wunderlich sakė, kad jos širdis sudraskyta. „Mums reikia pagalbos. Mes kovojame, bet mums reikia pagalbos “.
https://www.lifesitenews.com/news/we-are-empty-german-homeschooling-family-raided-four-children-seized-by-gov

Apie 5 procentų galią       2020-10-13 17:31

Su 5 procentais toli nenukeliausi. Ko gero, NS tai negresia, bet šiaip tai labai pavojinga riba, ne vieną “šventą” pirmapradį seimūną išvedusi iš doros kelio. Siekiant bent kiek apsisaugoti nuo ten išplitusių bacilų bent 10-ies reikėtų. Nobelio premija - tam, kuris pasakys, kaip su apytuščiais kišeniais tą dešimtį išspausti?

Beveik visose padoriose smulkiose       2020-10-13 16:54

partijose yra išsibarstę mokslinininkai.Šį  mokslinininkų potencialą reiktų telkti,vienyti,derėtis,jungti.

Na ir kam       2020-10-13 14:35

jums tas seimunas Puteikis - konservatoriu snipas - reikalingas?

Kis       2020-10-13 14:15

vyruciai,tik nereikia lietuvius rusiuoti i kairiarankius ir desniarankius,gal palikime sia ydinga rusiavima.Siulau prieti prie kitokio rusiavimo,na kad i doro ir nedorelius,galu gale vagis,nusikaltelis ir ne,ir tai butu kur kas svatesne aplinka.Juk myli,nemyli mes turime.Gal paieskokime daigiau kas mus vienija,nes skaldyk ir valdyk metodas ismegintas ir dirba,bet tik vienai pusei,ir visada slubiams.

Na kodel taip yra?       2020-10-13 13:09

Jei kuri pradeda pulti,tai įsijungia “taip reik”  ir nei komandos nereik:tai to momento naudinga srovė,kad neišsišoktum kitaip.
Ko tas Puteikis uzkliuvo?Seime balsuojančiu keistai svarbiais klausimais yra tiek ir tiek.Puteikis to beveik nedaro,balsuoja naudingai Lietuvai.Bet juos minet politiškai nekorektiška,matomai ir linksniuot nevalia?
Reiktu mokytis iš zydu ,jie neėda vieni kitų,bendro tikslo siekimas- svarbiausia.
Negebejimas sutelkti visus,paruošti visapusiškų Tautai atsidavusių vedlių, liudija apie išminties,geros valios ir atsidavimo Lietuvai galimą stoką.

Eik       2020-10-13 12:26

velniop su savo 5 % 2024 m.
Ne mažiau 55 % !!!
Bet svarbiausia, TAUTINĖS TAUTOS iki 2024 m. nebebus. ES per pinigus čia privež visokių negrų ir arabų, o vietiniai kosmopolitų kolaborantai teisinėmis priemonėmis represuos visus “reakcingus elementus”.

AAA       2020-10-13 10:49

Nei pridėsi, nei atimsi - aiškiau nepasakysi. Teisingos mintys. Mus jungia lietuvybė, patriotizmas. O lietuvybė yra ir katalikiška, ir baltiška, ir gal dar kokia tarpinė būsena. Bendrystė, padorumas jungia, konkurencija skiria, skaldo visuomenę, tautą.

Vilnietis 2       2020-10-13 10:25

nereikia laukti 2024 metų o reikalauti anuliuoti šių rinkimų rezultatus dėl padarytų daugybinių pažeidimų, kurie galėjo įtakoti rinkimų baigtį. Pvz Tomaševskio persekiojimas iš tapioidinių išgamų pusės tai lemia tai kad išsidėstymas yra visai kitas nei galėtų būti jei pas valstiečius būtų papildomai 8-10 lenkų balsų. tada beveik 100 proc garantija kad vienaragiai sėdėtų ir graužtų lgbt bananą opozicijoje, kaip ir TS-lgbt.

Vilnietis       2020-10-13 10:18

Puteikio nušalinti net nereikia- gali prisijungti kaip Centristų-tautininkų skyrius su savo lyderiu. ką negali būti taryboje Puteikis? kuo jis taip čia susitepęs?

labai pritariu tam,       2020-10-13 9:32

kad si partija turetu daugiau naudotis socialiniais tinklais. Siais laikais be to tiesiog neimanoma, tuo labiau, kad i vadinama nacionalini transliuotoja ir didziaja spauda jie neileidziami. Negana to, ten pries juos formuojamas labai nepalankus ivaizdis rinkejui.

Bernardinas       2020-10-13 9:25

Svarbiausia, kad pradėtų veikti liberalkrikščionių frakcija, kuri nuvairuotų partiją Sorošo keliukais, kuriuos Viluckas neblogai išmano. Juk Viluckui ne pakeliui su talibanu. Galima eiti su buvusiu Kauno jėzuitų filosofijos mokytoju Jauniumi kurti įvairovės. Baisu, kad į partija nepribėgtų bet ko. Turi būti aiški idėja, aiškūs žmonės. O tauta tegul renkasi. Neapsėsi visų kėdžių, kaip Landzbergis, nes tada visos kėdės liks nubezdėtos vienu kvapu.

Šis žmogus kelia       2020-10-13 9:16

didelį pasitikėjimą,nes jis gerai žino krikščionybę.Pasiūlymas steigti frakcijas ištiesų saliamoniškas.Be krikščioniško stuburo ši partija visada liks nišinė.Be jo ji bus sunkiai priimama.Vien nacionalizmas yra per lengvas kelias ,kad turėti sėkmę.Aplamai krikščionybė tai yta didelė rizika ir daug išbandymų,kuriems nesiryžo net NS,krikščionybę naudojantis daugiau kaip suvenyrą ar net figos lapą.Jei dar su kuo jungtis,tai su “Lietuvos sąrašu”,jei jis sutiktų.Vieniems tai patiks,kitiems ne,tačiau,kaip filme “Karalius Arturas”,o ir istorija tai sako,kad jei tada gentys galėjo susivienyti,nebūdamos labai civilizuotos,tai dabar kodėl nepabandžius?

Karl Radek       2020-10-13 9:05

Jokių žingsnių nereikia imtis, nes mes nuo padebesių visad laimėsim. Docentas Virgis iš Riomkės univerkės mums padės. Jis sovietukas-neosovietukas kietas, kaip žinote, runkeliokai.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.