Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Tomas Čyvas. Nacionalinė diskusija šeimos temomis vyksta toliau

Tiesos.lt siūlo   2021 m. lapkričio 1 d. 19:06

7     

    

Tomas Čyvas. Nacionalinė diskusija šeimos temomis vyksta toliau

kaunieciams.lt

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija viešai kreipėsi į Jo ekscelenciją, prezidentą Gitaną Nausėdą. Šįkart rašoma dėl partnerystės įstatymo ir prigimtinių šeimos teisių užtikrinimo. Lyčiai neutralios partnerystės įstatymas, autorių nuomone, išplėstų Lietuvoje galiojančią teisinę šeimos sampratą taip, kad ji apimtų ir tos pačios lyties poras.

Kreipimosi autorių nuomone, tai aktualu visiems tėvams. Žinau, kad tai gali nepatikti tiems, kas nemėgsta ir prezidento, ir šeimos, kaip reiškinio. Kuriems atrodo, kad ožys gali būti garvežys.

Aš pats esu tas, kuris esu šeima ir tai man nėra jokia gėda, nors postmodernios mados numato kitokį požiūrį. Šiandien aš turėčiau gal gėdintis, kad turiu vaiką ir visiškai nepageidauju jokio, net minimalaus valdžios dėmesio. Bet man dėl to nėra gėda. Ačiū už kreipimąsį, kurį cituoju. Tai protingų žmonių kalba bepročiams.

„Visiems Lietuvos tėčiams ir mamoms yra labai svarbu, ką valstybė laiko šeima – visuomenės ir valstybės pagrindu, t. y. siekiamybe, kurią valstybė skatina ir stiprina savo šeimos politika. Laiško autoriai viliasi, kad tėvų atstovai bus įtraukti į diskusijas kaip lygiaverčiai dialogo dalyviai. Viešu tėvų kreipimusi buvo pasidalinta ir su frakcijų atstovais.

Visiems Lietuvos tėčiams ir mamoms, mano peticijos autoriai, yra labai svarbu, ką Lietuvos Valstybė laiko šeima – visuomenės ir valstybės pagrindu, t. y. siekiamybe, kurią Lietuvos Respublika skatina ir stiprina savo šeimos politiką.


„Svarbu, kad tėvai išsaugotų konstitucinę teisę auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus ir mokykloje vaikams nebūtų diegiama svetima pasaulėžiūra. Svarbu, kad tėvai, besilaikantys prigimtinės šeimos sampratos, nebūtų visuomenėje pristatomi kaip „atsilikę“ ir supriešinami su savo vaikais.

Nuo to, kokioje moralinėje aplinkoje augs mūsų vaikai priklausys ne tik jų ar jų draugų likimai, bet ir visos Lietuvos ateitis.

Ne mažiau svarbu, kad vaikų teisė ir interesas augti su mama ir tėčiu nebūtų paminti. Vaikas turi prigimtinį poreikį augti savo tėčio ir mamos šeimoje – kartu su tais žmonėmis, kurie yra atsakingi už jo atėjimą į pasaulį. Iš Konstitucijos 38 straipsnyje numatytų pagrindų (santuoka, tėvystė, motinystė ir vaikystė) kylanti šeima yra nepakeičiama, vienintelė tikra, prigimtinė šeima. Ši samprata apima ir vaikų neturinčius sutuoktinius, vienišus tėvus, senelius su anūkais, brolius ir seseris. Visos kitos bendro gyvenimo formos yra galimos bei vertos atitinkamos teisinės apsaugos, bet ne šeimos statusą suteikiančios partnerystės.

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija pabrėžia, kad šis laiškas nėra pasisakymas prieš homoseksualius asmenis. Visi vaikai (ir kai kurie suaugusieji) turi būti mokomi priimti ir gerbti žmones nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos. Tačiau prieš visuomenės ir daugumos tėvų valią priimtu Partnerystės įstatymu to nebus pasiekta, veikiau priešingai.

Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos atstovaujami tėvai pažymi, kad jie taip pat patiria nuolatinį žeminimą ir patyčias, kai dėl su LGBT ideologija nesutampančios pozicijos yra pravardžiuojami atsilikėliais, homofobais, smurtautojais ir t. t. Tai vyksta ne tik privačiai, bet ir itin plačiai socialiniuose tinkluose bei didžiosiose medijose,”- sakoma pareiškime.

Visi tėvai, kaip pabrėžiama kreipimęsi, turi teisę būti išklausyti lygiomis galimybėmis. Nors laiško autoriai neturi su J. E. Prezidentu asmeninio ryšio kaip su jo dukterį gydžiusia R. Račienė, tačiau viliasi, kad ir jų atstovai bus įtraukti į diskusijas kaip lygiaverčiai dialogo dalyviai.“

Tokiais žodžiais į šalies vadovą kreipiasi žmonės, kuriems neištiško nieko panašaus į beprotybę. Aš kreipiuosi panašiai ir labai mandagiai prašau nepasirašyti nieko panašaus. Iš anksto ačiū.

 

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2021-11-3 9:35

kis siūlo atbuksiruoti kitokius ir kitaip besielgiančius kitur .. o juk tai būdas kuris atveria sienas valdžiai visus kitaip mastančius ir galvojančius perskirstyti po skirtingus pasaulio regionus . Tipiškas ‘mažažemio’ mentalitetas sutelpantis į jo delnus .

Prie vertybių temos       2021-11-2 17:48

Per LRT pažiūrėjau dviejų dalių vaidybinį filmą „Dainuojančių mėsininkų klubas“ su N-7.
——
Jaunos moters plikų papų neparodė, bet užtat vyras vyrą „tratino pilnu gražumu“.
Va taip..!

Kis       2021-11-2 16:32

negi nematome tuos LGBT,kurie kenkia patiems LGBTzmonems,kurie tikrai nelaksto su niogais pasturgaliais po sventas vietas-prospektus,Tokiu reikia pasodinti i barzas ir atbuksyruoti i tas salis,kuei tiki i savo Dievus.Paleistyvavimas,kaip ir pornografija oficialiai(valstybes mastu nera pripazinta)tai kodel mes privalome toleruoti man netoleruojamus dalykus,Sugebate dauginti-dauginkites (nors didelio palaikimo -vargiai)Neliskite su savo kermosiumivisai tauta,esate;tai ir bukite,o seima-tai vyras ir moteris ,kurizino,kad ji pagimdis vaikuti,nes negi norite pridaryti vaiku,kaip Kirkorovas,mama palikta su vaikaislikimo valiai.Idomu,kaip klostysis vaikuciu likimai?

tiek       2021-11-2 13:25

nemanau,kad :“Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija pabrėžia, kad šis laiškas nėra pasisakymas prieš homoseksualius asmenis. Visi vaikai (ir kai kurie suaugusieji) turi būti mokomi priimti ir gerbti žmones nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos.” . Aš manau ,kad aiškiai nepasakius nuomonės apie iškrypėlius (juos tiesiog būtina gydyti,jie oficialiai priskirti F64 klasifikacijos ligų ) jie nustos lindę su savo reikalavimais. Vis tik būtina aiškiai pasakyti ,kad lytinis pasileidimas (dėl vienokių ar kitokių priežasčių) Lietuvoje negali būti toleruojamas.

stasys       2021-11-2 8:15

o kodėl nepadiskutavus ? kaip tik laikas . Tomas Čyvas stato klausimą kampu cituodamas siūsta laišką Prezidentui VŠĮ kurios darbuotojais galbūt rastume tik keleta gerai visiems žinomu pavardžiu, o kam ji atstovauja , ar bent nori tokia būti-atrodyti , rodo tos organizacijos pavadinimas ir tik . Čia logiška paklasti o ka tuo klausimu mano iš tikro butent visomenė , o ne tie kurie iš anksto susidare turi nuomone ir apie tai žino . Influenseriai ar kiti dirbantis tokį pat darbą ‘juodais’ juk dar ne visa visuomenė ? Kaip ir ta išreklamuota mama LGBT dukros nutarusi miegoti po Prezidentūros langais.. Visa tai piaras visuomenei kuri klausydamasi tu ‘dejuojančiu’ turi nuspresti ir įsitiknti jog ta tema gyvybiškai aktuali šiandiena .  Nors aš matau tik viena priežasti , tai Seimo paruoštos naujos pataisos partnerystės projektui ..kurios pandemijos akivaizdoje ir jos teisiniu problemu atrodo švelniai tariant keistos .

>>>> ah1 2021-11-1 20:17       2021-11-1 21:28

„Nematau ką diskutuot”
Na, su tavim, vargu ar butu apie ką, disku?!tuotii

ah1       2021-11-1 20:17

Nematau ką diskutuot : Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija
12 STRAIPSNIS
Teisė į  santuoką.
Vyras ir moteris,  sulaukę  santuokinio amžiaus,  turi teisę  tuoktis ir sukurti šeimą  pagal naudojimąsi šia teise reguliuojančius valstybės įstatymus.
18 STRAIPSNIS Teisių apribojimų ribos.
Pagal šią Konvenciją joje skelbiamų teisių ir laisvių apribojimai netaikomi jokiais kitais tikslais, išskyrus tuos, kurių siekiant šie apribojimai buvo nustatyti.
LR Konstitucija
38 straipsnis.
Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.
Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.
Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.
Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją...

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.