Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės

Tomas Baranauskas. Tariamoji kova su virusu ir jos tikroji prasmė

Tiesos.lt siūlo   2021 m. spalio 20 d. 9:47

7     

    

Tomas Baranauskas. Tariamoji kova su virusu ir jos tikroji prasmė

alkas.lt

Ką gi iš tiesų reiškia „Galimybių paso“ režimas? Kad tai – tik prievartos skiepytis priemonė, labai ir neslepiama. Juk atvirai ir nė kiek nesidrovint pasakoma apie tą „pasą“ kaip „bizūną“, kaip kad leido sau, pavyzdžiui, Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas, tiesiog pareiškęs, kad šis „bizūnas, kuris yra naudojamas Vyriausybės…, yra proporcingas ir adekvatus“.

O paskui, apsisukus ant kulno ir nutaisius susirūpinusį ir rimtą veidą, valdančiųjų lūpomis vėl pradedama postringauti apie neva skiepų teikiamą saugumą ir kad skiepyti viruso neplatina… na beveik neplatina… Nes už kito kampo vėlgi skamba oficialūs duomenys, kad platina, ir net labai platina, ir iš statistikos matome, kad plinta jis dabar kur kas labiau nei pernai tuo pačiu metu, o ir apskritai prie pernykščio piko artėja, ir ties juo sustoti neketina…

Ir vis neužmirštama pagraudenti apie neva persipildančias ligonines. Baisus kovidas siautėja po Lietuvą. Lovų ligoniams trūksta. Lovų tuoj-tuoj pritrūks! Vai-vai-vai, nebegalėsim išgelbėti gyvybių – nebeturėsim kur! Gelbėkitės, kas galit!

Todėl pats metas naikinti ligonines – jų, pasirodo, Lietuvoje – per daug! Tiesiog šiomis dienomis neabejingi piliečiai išėjo į gatves Jonavoje, Šakiuose, protestuodami prieš kaip tik šiuo metu naikinamus ištisus savo rajonų ligoninių skyrius.

Jie uždarinėjami būtent tada, kai į viršų šauna koronaviruso infekcijų skaičiai ir demagogiškai sriūbčiojama apie galinčią neatlaikyti sveikatos apsaugos sistemą, nesgi trūksta lovų! Dar vasarą Sveikatos apsaugos ministerija pagarsino savo ligoninių tinklo „optimizavimo“ planus, pranešdama, kad teks panaikinti 1500 lovų Lietuvos ligoninėse.

Tik praėjusios žiemos kovidinių susirgimo piko metu kovidiniai pacientai buvo užėmę 2500 lovų – didžiąją šios „pandemijos“ dalį, o ir dabar, hospitalizuotų dėl kovido žmonių skaičius to 1500 nesiekė. O tiek lovų, pasirodo, Sveikatos apsaugos ministerijos manymu, yra perteklinės – Lietuvos sveikatos apsaugos sistemai jos esą net nereikalingos! Viskas logiška? Taip! Tik neieškokite čia logikos…


Ne apie logiką čia reikia kalbėti, o apie visišką gėdos ir sąžinės jausmo praradimą, meluojant Tautai į akis. Įžūlumas liejasi be jokių barjerų ar stabdžių. Ir galima tik stebėtis, kad atsiranda nemažai žmonių, kurie tą įžūlų melą klusniai nuryja ir toliau tiki šių žmonių skelbiamu „mokslu“.

Pernai, esant tokiems pat koronaviruso infekcijos išplitimo rodikliams, kaip dabar, tie patys susirūpinę ir graudulingi mūsų „gelbėtojų“ veidai kalbėjo, kad reikia karantino – ir pačio griežčiausio karantino – tokio, kurio metu į kitą savivaldybę be reikalo nepateksi…

Dabar tokiomis pat sąlygomis tokio paties ar net didesnio lygio koronaviruso platintojams leidžiami baliai-festivaliai ir beveik viskas, ką tik galima sugalvoti. Tereikia tik turėti QR kodą, demagogiškai pavadintą „galimybių pasu“.

Vadinasi, taip galima, ir nieko čia tokio – ir tos kelios dešimtys mirčių kasdien – nieko tokio. Gyvenimas gali tęstis! Tik neklusniems – negali… Tik klusnieji gali platinti tą virusą, parnešti jį senukams, silpnos sveikatos žmonėms – kam tik nori. Ir nusispjaut į tą viruso plitimą.

Ne toks jis ir baisus, jei jį platina klusnumą pademonstravę piliečiai. O jei nepademonstravo, tuomet – baisu, labai baisu. Ne, ne dėl viruso, o dėl klusnumo nedemonstravimo. Būtent tai, valdžios požiūriu, – neatsakinga! Bet dėl viruso plitimo demagogiškai kaltinami neskiepyti. Atrodo, kad kuo toliau pažengia vakcinacija, tuo labiau nevakcinuoti platina virusą…

Aš net nežinau, kuo dabar tiki tie „tikintys mokslu“ žmonės. Kad vakcinos apsaugo? Žinoma, kad neapsaugo – ypač nuo viruso platinimo. Ir tai – oficialūs duomenys, kuriais privalu tikėti visiems „tikintiems mokslu“, o ne kokios nors „sąmokslo teorijos“, kurios, tiesa, pastaruoju metu per dažnai išsipildo. Kad – nieko pavojingo tas virusas? Gink Dieve! Tokia mintis „tikintiems mokslu“ – tabu!

Tai kodėl, tiesą sakant, viskas gerai, jei skiepyti laisvai platina tą itin pavojingą ir mirtį sėjantį virusą? Man šitų žmonių logika – mįslė. Nors gal logikos iš tiesų ir čia ieškoti nereikia. Mes jau antrus metus esame pratinami priimti absurdą ir logikos nebuvimą kaip normą. Naująjį normalumą…

Lietuva „juoduoja“ – sako žemėlapių spalvintojai, patys nusistatę kokiomis spalvomis kokį viruso paplitimo lygį žymėti. Pakoreguotų jie spalvines reikšmes, ir Lietuva vėl „pažaliuotų“, paskui gal vėl iš naujo dažytųsi raudonomis ir juodomis spalvomis…

Bet kalti dėl to tik „antivakseriai“, nepasiskiepiję – nors ne taip jau daug po viso to „galimybių“ teroro jų ir beliko. Ir tai, kad suskiepyta jau absoliuti dauguma Lietuvos gyventojų (o dar šimtai tūkstančių persirgo), taigi oficialiai absoliuti dauguma, anot oficialios retorikos, jau „įgijo imunitetą“, nieko nekeičia. Jokio „kolektyvinio imuniteto“ nė pėdsakų nesimato. Ir negali matytis, nes vakcinos viruso plitimo nestabdo.

Tai – jau ir „mokslo“, kuriuo reikia tikėti tikintiesiems, pripažįstama. Ką tas tikinčiųjų „mokslas“ dar tebesako, tai tik tiek, kad pasiskiepiję jūs galbūt išvengsite sunkios ligos formos ir mirties. Na, tiesiog didesnė tikimybė, kad išvengsite…

Bet kur čia visuomenės interesas? Na, tiki, kad išvengsi, nori išvengti – skiepykis. Nenori, netiki – nesiskiepyk. O pasiskiepijęs ar ne – aplinkiniams vis tiek esi tiek pat pavojingas kaip galimas viruso nešiotojas.

Bet juk visa ši istorija – ne apie virusą ar jo sustabdymą (kuris neįmanomas), ne apie pandemijos įveikimą. Ji – apie paklusnumo ugdymą, pratinimą prie absurdo ir jo nekritiško priėmimo, logikos neieškojimo, suvokimo, kad diskusijos – tai erezija, blogis ir vengtinas dalykas, ką akivaizdžiausiai pademonstravo valdantieji, visi urmu pabėgdami iš Seimo salės, kai ten diskutuoti atėjo mokslininkai.

Mokslininkai, turintys savo nuomonę savo argumentus, o ne perpasakojantys Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas ir farmacijos kompanijų informacinius lapelius.

Toks yra tas bemokslių klerkų ir politikierių „mokslas“, kuriuo reikia tikėti ne mažiau, nei prieš daugiau kaip tris dešimtmečius – „moksliniu komunizmu“.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Gojinė       2021-10-21 20:04

Ačiū Jums, gerbiamas Tomai Baranauskai, už drąsą skelbti tiesą. Pasirašau po kiekvienu Jūsų žodžiu.

ah.ą       2021-10-20 19:42

subadyti 16 milijonų kartų.

geras straipsnis       2021-10-20 18:40

Vieni tiki į Dievą, o kiti į komunizmą.

Išvada - įsipareigoto plano vykdymas       2021-10-20 18:02

Svarbiausia, kad būtų ne kuo mažiau sergančių Covidu, bet kuo daugiau paskiepytų.

vilnietis       2021-10-20 10:49

Ačiū. VISA TIESA. Bet durnių valdomas DURNIŲ LAIVAS plaukia kol žmonės kentės.

habilitās       2021-10-20 10:24

„Mes jau antrus metus esame pratinami priimti absurdą ir logikos nebuvimą kaip normą“.
✒✒✒
Senokai šioje svetainėje nebuvo straipsnio, kurio kas antrą sakinį gali įrėminti didelėmis raidėmis ir pakabinti prieš valdžioje esančių degeneratų nosį.

Kazanė       2021-10-20 10:11

Rusijoj ta pati žmonių mažinimo politika, kaip ir Vakaruos:
https://www.youtube.com/watch?v=_u41ttCK6dU&ab;_channel=СТАЛИНГРАД3.0
[Atkreipkit dėmesį į tuos pačius jų valdžios argumentus, kaip ir mūsų. Žodžių vakcinos, virusas, kovidas nebeištaria - ar juos cenzūruoja Youtubas, ar patys autoriai, neaišku.]

Rekomenduojame

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.