Socialinės inžinerijos eksperimentai

Tomas Baranauskas. Ši valstybė gali liautis egzistavusi…

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 18 d. 18:29

14     

    

Tomas Baranauskas. Ši valstybė gali liautis egzistavusi…

Sorošo vaikai nuvertė JAV nepriklausomybės deklaracijos autoriaus Tomo Džefersono paminklą Portlande.

Jei šita tamsi minia ir toliau diktuos „politkorektiškumo“ madas JAV, bijau, kad ši valstybė gali liautis egzistavusi…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-06-20 12:28

bachuriukai,tai tik “drambliuku"svajones.Sia sali kure ne vergai,o zmones atsidave savo principams,juk kiekvienas padorus zmogus svajoja,net palikes savo gimtuosius arimus pagyventi ten?Nereikia rasyti nesamoniu,nors kaip benoretume.Man butu geda,abejuoti sios valstybes isliekamumu ir reikalingumu pasaulyje.
  Ar jums nebaisu,kad mes jau beveik pasiekeme ta egzistencijos riba.Gerai cia Rusteika “suveme"musu nereikes nukariauti,kaip tai budavo istorijoje,mus uz grasius nupirks ,kad Sorosas ir mes seksime ten kur ves mitologiniai vadai,beveik prezidentai.Laikas nustoti ieskoje smegenu pasturgalyje ,o kurti tokis Lietuva,kur zmogui butu gyventi ir daugintis jauku,kad jokis sliure neturetu teisiu i mamos ir va9iko santykius,nes kiekviena nevisprote ne karto nejutus gimdymo skausmu,reguolioja .Nustokime reguliavia,gal taisykime ka esame “nuveike gero”?

Dzeikas       2020-06-19 16:58

JAV nustot egzistuot gali kaip visuma, geografiskai ten liks stiprus dariniai igalus subine isspardyti tokiai Vokietijai ar Britanijai.
Nera viskas taip blogai. Raudonojo gaivalo siautejimas vyksta demokratu valdomose valstijose , konkreciai Niujorke, Sietle.
Sakykime Texase ramu kaip per stili. Gaivalas suglaudes ausis sedi, nes tai viena labiausiai ginkluotu valstiju kur ginklu isigyjimo ir nesiojimo istatymai liberalus net Amerikai.
Aisku, jeigu Amerika skils, tai… Lietuvos istorija testusi ilgiausiai metus-du po to.

Life Site News 3       2020-06-19 14:48

Kadangi šis vaizdo įrašas kuriamas, vis dar neaišku, kas nutiks per trumpą laiką. Prezidentas Trumpas užėmė tvirtą poziciją atkurti teisėtvarką, tačiau riaušininkai ir kairiųjų protestuotojai buvo įamžinti ir nudžiuginti garsenybių, žiniasklaidos ir politikų demokratų (tarp kurių yra keletas garsių dvasininkų).
George’as Sorosas ir jo radikali kairiųjų koalicija niekada nebuvo artimesni „neįtikėtinam“ pasiekimui - tvarkos liekanų JAV, suteikiančių mums tikėjimo laisvę, ir kovoti už dorybės ir pagrindinio sveikatingumo atnaujinimą, naikinimui. Būtina, kad mes atsistotume tarp jo ir jo tikslo - pasaulinės vyriausybės. Norėdami tai padaryti, turime išlaikyti blaivias galvas ir atmesti smurtą, kurį siekia įvykdyti agitatoriai.

Life Site News 2       2020-06-19 14:48

Tais metais mes taip pat matėme sukurtą krizę pasienyje, kai nevyriausybinių organizacijų remiami pabėgėlių minios kirto Amerikos žemyną, trukdydamos imigracijos vykdymui,  bei ragino panaikinti ICE. Ar turėtume stebėtis, kad tie patys žmonės, kurie ragino panaikinti mūsų teisėsaugą pasienyje, dabar reikalauja panaikinti policiją?
Visų šių konfliktuose dalyvavo Soroso juodaisiais pinigais finansuojamų organizacijų tinklas, ACLU, ir, žinoma, pagrindiniai žiniasklaidos politikai ir jų sąjungininkai.
Kol bendruomenės aktyvistai sėjo pasidalijimą ir reikalavo panaikinti teisėtvarką, FTB ir nacionalinio saugumo agentūrų nariai toliau bandė nuversti prezidentą ir suklaidinti jo šalininkus. Melagingi kaltinimai po melagingų kaltinimų iš „aukščiausių pareigūnų“, kuriuos jų draugai skelbė žiniasklaidoje.  Ir nors galiausiai prezidentas buvo išteisintas, Atstovų rūmai vis dėlto pradėjo apkaltą.
Iki 2020 m. kraštutiniai kairieji buvo jau gana destabilizavę šalį kad susigrąžintų valdžią. Šalis tapo labiau susiskaldžiusi, nei kada nors po pilietinio karo. Bet vienas dalykas dar sulaikė tautos vienybę - ūkio kilimas. Mums gali nepatikti kaimynai, bet žmonės gali sugyventi, kol sekasi. Klestint ūkiui, nuo 2016 m. žlugo tamsūs Soroso finansuojamo susitikimo Vašingtone planai. Tada komunistinė Kinija paleido koronavirusą ir nuslėpė Pasaulio sveikatos organizacija.
Koronoviruso epidemija, parbloškė ekonomiką ir suvaržė žmonių laisvę. Bet vieną žmogų visa tai padarė labai laimingu. Džordžą Sorošą (George Soros). Praėjusio mėnesio interviu Sorosas pareiškė, kad „dabar esame„ revoliucinėje akimirkoje leidžančioje mums pasiekti „ neįtikėtiną “.

Tada atsitiko neišvengiamas katalizatorius. Kaip matoma graudžiame vaizdo įraše, kuris iškart išplito, George’ą Floydą policija nužudė Mineapolyje. Visi, nuo prezidento iki vietinio šungaudžio, pasmerkė George’o Floydo nužudymą. Beveik iš karto buvo atlikti keli federaliniai ir valstijos žudynių tyrimai ir policijos pareigūnams buvo pateikti griežti kaltinimai. Bet, kaip pasakytų prezidento B. Obamos štabo viršininkas ir Čikagos meras Rahmas Emmanuelis, niekada negalima leisti rimtai krizei išsekti.

Nepateikus įrodymų apie prezidento ar bet kurio kito administracijos pareigūno rasizmą, visoje šalyje kilo smurtinės riaušės, prieš tariamą sisteminį rasizmą. Akimirksniu visoje šalyje plinta iš pažiūros spontaniški, bet iš tikro gerai parengti, smurtiniai ir nesmurtiniai protestai. Nors tikrai taikius protestuotojus, raginančius nutraukti koronaviruso draudimus, beveik visi žiniasklaidos atstovai ir dauguma kairiųjų ir centro politikų smerkė, bet smurtinius plėšikavimus ir riaušes pateisino dėl tariamų kolektyvinių tautos nuodėmių. Žiniasklaidai ir kairiesiems vištos pačios atėjo į namus, kad būtų iškeptos. Kaip Jeremijas Wrightas, B.Obamos dvasinis globėjas sako: „Ne, ne, ne, ne Dievas nelaimino Amerikos - Dievas Ameriką prakeikė!“
Norėdami suprasti, kaip sudėtinga pagrindinė žiniasklaida ir „Big Tech“ yra progresyvi kairiųjų destabilizacijos ir antiamerikietiškumo darbotvarkė, tiesiog atlikite greitą eksperimentą. Eikite į google.com ir ieškokite „kas remia protestus“. Pradėjus kurti šį vaizdo įrašą, pirmame šios paieškos puslapyje pateikiami straipsniai iš „New York Times“, „Washington Post“ ir „The Guardian“ abejoja dėl visiškai taikių pakartotinių protestų finansavimo. Du straipsniai, išvardyti tema, kas finansuoja žiaurius George’o Floydo protestus - vienas iš „New York Times“, o kitas - iš Soroso finansuojamo „Politifaktas“ - yra parašyti būtent tam, kad kaip netikros naujienos būtų atmestas bet koks ryšys tarp protestus vykdančių organizacijų ir George’as Sorosas.

Bet net „Google“ manipuliuojant paieškos rezultatus, vis tiek galime lengvai rasti daug informacijos, nukreipiančios tiesiai į Sorosą. Prisimenate didįjį donorų susitikimą, kurį surengė Soroso finansuojamas Demokratijos aljansas praėjus vos šešioms dienoms po lapkričio mėnesio rinkimų? Šios organizacijos prezidentas, kuris, beje, buvo Soroso darbuotojas prieš pirmininkaudamas aljansui, yra vyras, vardu Gara LaMarche. Naujausiame savo pranešime Demokratijos aljanso tinklalapyje, prezidento dienoraščio skiltyje, p. LaMarche atvirai kaltina JAV prezidentą „akivaizdaus rasizmo“ tema ir nukreipia aukotojus į pačias organizacijas, organizuojančias smurtinius protestus. Tai nėra sąmokslo teorija; jų svetainėje tai visi gali pamatyti.

Life Site News 1       2020-06-19 14:47

https://www.lifesitenews.com/news/are-riots-that-are-tearing-us-cities-to-pieces-part-of-soros-masterplan-to-take-down-trump
2020 m. Birželio 17 d. („LifeSiteNews“) - Kas vyksta Amerikos miestuose? Ar tai taikus, spontaniškas šiuolaikinis pilietinių teisių judėjimas, ar suplanuota ir organizuota nuobodi revoliucija?
Mes jums parodysime, kaip žiaurios riaušės, atitraukiančios Amerikos miestus, yra antiamerikietiško, anti-Trampinio judėjimo dalis. Taip pat parodysime, kaip pačios pasipriešinimo pastangos yra ilgų marksizmo pastangų, kuriomis siekiama sunaikinti tai, kas liko iš krikščioniškosios civilizacijos Amerikoje, dalis ir kaip George’as Sorosas greičiausiai vaidina pagrindinį vaidmenį sukeldamas šį chaosą.
Jei norėtumėte pareikšti savo nuomonę, parašykite mūsų peticijoje, kurioje DOJ, FTB ir kiekvienos tinkamos valstybinės teisėsaugos agentūros prašoma ištirti George’ą Sorosą, jo Atviros visuomenės fondą, ir vidinio terorizmo Amerikos gatvėse finansavimą.
Nuo pat prezidento Trampo inauguracijos radikalieji kairieji skaidė šalį. Apsvarstykite, kaip jie bandė susieti prezidento Trampo „Padaryti Ameriką vėl puikia“ ir „Pirmiausia America“ platformas su nacių ir baltųjų nacionalizmu. Neatsitiktinai jie, reaguodami į prezidento raginimą susivienyti JAV, surengė ,,Pasipriešinimą”, tuo pačiu pavadinimu, kaip Antrojo pasaulinio karo metais su nacių okupacija kovojančiu pogrindžiu Europoje.

Šiandienos „pažangiųjų“ radikalų tėvas Saulius Alinsky savo „Radikalų taisyklėse“ rašė, kad „organizatorius turi išprovokuoti nepasitenkinimą ir nepasitenkinimą“. Būtent tai radikalieji kairieji padarė dar prieš prezidento Trampo inauguraciją tampant 45-uoju JAV prezidentu.
Kaip pranešė žurnalas „Politico“, praėjus vos šešioms dienoms po to, kai prezidentas Trumpas laimėjo 2016 m. rinkimus, Demokratijos aljansas, George’o Soroso finansuojama tamsių pinigų organizacija, kurią sudarė 110 milijardierių, susitiko „Mandarin Oriental“ viešbutyje Vašingtone, kad oficialiai organizuotų Pasipriešinimą. Jei netikite tuo, patikrinkit šaltinius patys. Pasakojimą Kennethas Vogelis paskelbė liberaliame „Politico“ žurnale 2016 m. lapkričio 14 d. Antraštė sako viską: „Sorosas susiburia su rėmėjais, kad pasipriešintų Trumpui, „ perimtų valdžią “. Pagrindiniai liberalų rėmėjai susisieja už uždarų durų su Pelosi, Vorenu (Warren), Elisonu ir profsąjungų vadais.
Po keturių dienų pokalbių už uždarų durų buvo suformuota Pasipriešinimo kariuomenė. Iš viso dalyvavo 172 organizacijos, daugelis iš jų jau dalyvavo kairiųjų sukilimuose - Užimk Volstrytą (Occupy Wall Street), antikapitalistinėse riaušėse tarptautiniuose finansiniuose susitikimuose, klimato protestuose, prieškariniuose protestuose ir, žinoma, Juodųjų gyvybės svarbios (Black Lives Matter) protestai. Tačiau viena iš aktyviausių šių grupių buvo anoniminė organizacija, pavadinta „nedaloma“, ir internetiniame vadove jie padarė išvadą, kad „nepaisant to, kad jis neturi įgaliojimų, Trumpas bandys panaudoti savo Kongreso daugumą, kad pakeistų Ameriką pagal savo rasistines, autoritarines ir korumpuotas pažiūras. “


Įprastas kairiųjų klausimų derinys puikiai atitiko organizatorių tikslus. Matote, kai radikaliems kairiesiems, vienintelis klausimo sprendimas yra revoliucija. Nesvarbu, kad tauta taikiai sugyveno valdant juodaodžiui prezidentui aštuonerius metus. Jei norint sugrąžinti valdžią reikia sugriauti tautą, tebūnie. Sorosas ir jo sėbrai nesustos.
Prezidento Donaldo Trampo išrinkimas sužlugdė kairiųjų viltį, stipriausią pasaulio tautą paklusti pasaulinei vyriausybei. Trampo pergalė įrodė, kad nepriklausomos tautos idealas išliko gyvas. Šiomis aplinkybėmis, bet kokia krizė gali sugriauti Trampo konservatyvią valdžią, sukelti sukilimą ir sugrąžinti į valdžią kairiuosius, kad jie sunaikintų krikščioniškąją civilizaciją Amerikoje kartą ir visiems laikams.
Vienas gatvės protestas atvedė prie kito, nuo riaušių Niujorke aplink Trumpo bokštą iki Madonos, proabortiniame „Moterų žygyje“paskelbusios, kad „aš labai daug galvojau apie Baltųjų rūmų susprogdinimą“. Tada sekė protestai prieš Trumpo sveiko proto imigracijos srautų apribojimus iš terorizmo sužlugdytų valstybių. Po sekė nesibaigiantys išpuoliai prieš prezidento Trampo kandidatus į bet kurias pareigas, pradedant Jeffu Sessionsu ir baigiant #MeToo įkvėptais išpuoliais prieš Brettą Kavanaugh, gana nuosaikių pažiūrų teisėją.

Ehrmantraut       2020-06-19 11:34

tik laiko klausimas buvo kada neobolševikų rankelės pasieks tėvų įkūrėjų memorialus. sveiko proto amerikonai (jei tokių dar liko) turėtų pradėt patruliuot prie Rašmoro kalno, jei nenori, kad atsitiktų kaip Afganistane Budos statuloms prie talibų.

hau       2020-06-19 7:45

Šarikovai, mankurtai, chunveibinai… Tokių Sorošo vaikų pasaulis jau matė...

visko gali būti       2020-06-19 1:53

Nes vienaip ar kitaip ten daug tėvų-įkūrėjų buvo vergvaldžiai. Tik čia reikėtų atidžiau pasižiūrėti kiek juodaodžių vergų mirė Amerikos plantacijose, o kiek toje pačioje Afrikoje vergijoje pas priešiškas gentis arba pas arabus, turkus.

mūsų šungrybynas jau seniai neegzistuoja       2020-06-18 21:17

 


liaudiesmenas.livejournal.com

stasys        2020-06-18 20:54

Jei Lietuvos vis. butu panaši į ta tamsia minią JAV ..P.Cvirkos paminklas jau seniai butu gabalais išardytas o jo dalys panaudotos išgisti Lukiškiu a. takelius prie busimo monumento minint pokario rezistentu kovą .. Štai čia ir atsakimas problamai kodėl griaunami pamionklai . Ta minia neturi sąryšio su ta valstybe ir niekada jos neturėjo . Beje Amerikos valdžia elgiasi teisingai , tie kas griauna greitai patys save susinaikina visuomenės akyse .

> ahh       2020-06-18 20:33

Sutinku tik iš dalies. O iš tikrųjų tiesa yra tokia: laisvė be moralinės atsakomybės tai bardakas.

Truputį apsirikau       2020-06-18 20:16

Perskaitęs straipsnio pavadinimą, pamaniau, kad čia bus rašoma apie Lietuvą.

ahh       2020-06-18 20:11

nieko naujo, laisvė tai bardakas.

Deivis       2020-06-18 19:27

Nebijok Tomai, viskas ten susitvarkys. Bijot reik dėl Lietuvos kurią valdo pedofilų chunta.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.