Propagandos ir ideologijos analizė, Šeimos politika, Žmogaus teisės, Teisėkūros iniciatyvos, Žiniasklaida, Seimas

Tomas Baranauskas. Šakališkų įstatymų užkulisiai

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 20 d. 22:18

31     

    

Tomas Baranauskas. Šakališkų įstatymų užkulisiai

Dalijamės istoriko Tomo Baranausko komentaru iš Veidaknygės apie Eglės Mirončikienės ir kitų visuomenininkų paviešintas Seimo narės instrukcijas žiniasklaidos atstovams (skaityti ČIA), kaip „pasinaudoti“ dėl šiurpios mažojo Mato mirties sukelta emocijų banga ir daryti spaudimą Seimo nariams, kad būtų priimtos jos proteguojamos įstatymo pataisos.

Štai kur įdomus momentas: spekuliuojama tuo, kad žudomi vaikai, o persona, tiesiogiai atsakinga už tai, kad valstybės institucijos demonstruoja neveiklumą ir nevykdo įstatymų, Edita Žiobienė, įtraukiama į Šakalienės rekomenduojamų naujojo įstatymo propagandistų sąrašą!

Pareigūnas, atsakingas už valstybės institucijų neveiklumą, dalyvauja propagandinėje kampanijoje, kurioje tas pats neveiklumas naudojamas kaip propagandinis argumentas!

O juk būtent Edita Žiobienė atsakinga už to argumento „pagaminimą“... Tad kyla klausimas, ar sąlygos žudyti vaikus nebuvo sudarinėjamos – valstybės neveiklumas skatinamas – specialiai, vardan ideologizuoto įstatymo prastūmimo?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas       2017-02-24 4:15

Geriau būtų gavus komplimentą “ginče” apie Broncovskają.

J- L.P       2017-02-21 21:04

Tamstos komentaras,  kurs prie kito straipsnio, geras.
O ir dėl Kėdainių “netyčia” pasipainiojusio atvejo taip pat pritariu.
Orwelyne “netyčia” beveik nebūna…

Marginalas       2017-02-21 18:57

Teisus Tomas. Kam įdomu, siūlau dar savo komentarą (pirmąjį) prie Braziulio publikacijos “Kaip yra puolamas R. Karbauskis”. Jaučiau, kad Kėdainiai ne šiaip sau. Žmogaus žudikai kaipgi nepasinaudos!

Al. Nuomonei       2017-02-21 3:18

Kodėl žmonių, tariamai nuskriaudusių savo vaikus tiek, kad nusprendžiama juos atimti, nepersekioja remiantis Baudžiamuoju kodeksu ? Ar ne todėl, kad tada turėtų būti pateikti įrodymai, o juos būtų galima užginčyti ? Dabar anonimas, galimai turintis savanaudiškų interesų, praneša, ir nežinomų galios centrų pasiųsti tarnautojai, dar nieko neišsiaiškinę, smogia šeimai - pagrobia vaiką. Jei būtų atliekamas teisinis tyrimas, nusikaltimą turėtų laikyti išaiškintu, jei būtų nustatytas nusikaltimo motyvas. Gal būt dažnai paaiškėtų, kad tėvų motyvas buvo visiškai suprantamas noras, kad vaikas augtų doru žmogumi ? O ką, jei to tyrimo metu paaiškėtų, kad kaltintojai patys turėjo motyvą nusikalsti užsiimant žmonių grobimu? Ir tai darė iš anksto suplanavę ir su tam tikslui suburta organizacija ? Ką jei gynyba kaltintojus paverstų įtariamaisiais ?

albinai       2017-02-20 20:13

Visi matė kaip mergaitė buvo tvirkinama filmuojant pornografinį filmą, kai buvo verčiama imituoti lytinį aktą su manekenu, kalbėti seksualine tematika. Ne šiaip sau dėl nieko Venckienė yra traukiama baudžiamojon atsakomybėm ir už vaiko tvirkinimą. Nustokit kliedėti apie visą teisėsaugą neva pedofilų rankose, lyg visi teisėjai ir teisėjos yra pedofilai ir pedofilės arba dirbantys pedofilų klanui. Niekur pasaulyje tai nebūna ir negali būti.

Nuomonė       2017-02-20 19:41

Nuomonė : užtektų panaikinti LR BPK str.,  kuriame LR BK 140 str. - nežymus sveikatos sutrikdymas, priskiriamas privataus kaltinimo bylų kategorijai, kuriose ikiteisminis tyrimas neatliekamas, tuomet apie nežymų vaiko sutrikdymą medikams pranešus PK, prokuratūrai - PK, prokurorai pradėtų ikiteisminį tyrimą ir automatiškai į vaiko gynybą dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo įsijungtų prokurorai ir jokių naujų įstatymų, naujų tarnybų kurti nereikėtų.

albina       2017-02-20 16:04

Jūsų pastabos rodo,kad ir Jūs linkęs skaityti taip,kaip pačiam patogu.Aš manau,kad MAMA atsigultų prie vartų,kad tik galėtų būti su savo vaiku.Ten,prie vartų,garaže ar virtuvės kampe MOTINA būtų prie savo vaiko.Galbūt Jūs puikiai piešiate,bet skaityti ir suprasti Jums sudėtinga?

stasys        2017-02-20 15:10

..trukt už vadžios ir vėl nuo pradžios .

to to albina       2017-02-20 14:41

nesusitapatykit su visa lietuva, tai labai blogas bruožas. Pradėkit nuo vienaskaitos. Sėkmės.

klausimas visažiniui Mazeliui       2017-02-20 14:25

Mazeli. ar tu save gerbi?

to albina       2017-02-20 12:50

Taigi visa Lietuva matė,kaip venckedžiai vaiką viešai tvirkino.Susuko filmuką,liepė klabėti nevaikiška kalba.Jums tai neatrodė blogas elgesys.Ar ne laikas susimąstyti apie savo pačių moralę?

pasirodo,       2017-02-20 12:36

šiame portale ir straipsniai,ir komentarai-už smurtą.Galutinai išsiviešino,kokie tai tiesos ieškotojai.Matyt,netinkamai auklėja vaikus,tai išsigando.Jiems normalu buvo ir Deimantės viešinime,kai vaikas buvo viešai visokiais būdais afišiojamas.Dabar to jau nebebūtų galima padaryti.Negynė tada vaikų teisės Deimantės,šoko pagal venckedžių dūdelę.

albina       2017-02-20 11:36

Pone Vlad,nors Jūs be etikečių niekaip negalite,bet kai parašote pykčio apimtas,perskaitykite neskubėdamas,gal panorėsite ištrinti.Jeigu matei,kaip tvirkino Deimantę,tai kodėl slėpei nusikaltimą?

Matyt,atėjus į valdžiąTrampui,       2017-02-20 11:06

skuba įsisavinti pinigus,nes konjunktūra pamažu keisis.Tiek ir to galesčio vaikams,-kodėl be pinigų  tiek metų tylėjo?

Norėtųsi ,kad apie vaikų atiminėjimą        2017-02-20 11:04

ir parsidavinėjimą savo nuomonę pareikštų ir N.Sadūnaitė,aiškiau bažnyčia.

stasys        2017-02-20 11:03

Man tai labiau primena situacija kai sakoma “nei pats ėda nei kitiems duoda ėsti ” T. Baranauskai. smile) Vlad Mazelis ..nuoseklumas gimsta kai žinai ko laukti rytoj ..o kaip čia suprognozuoti tokiu visuomenininku užimta keista pozicija ..“per kartu” .? sakyčiau skonio dalykas.

Jei už Norvegijos pinigus       2017-02-20 8:36

šis projektas,tai yra Tėvynės išdavimas ir pardavimas.Už tai apkalta.Reiktų jai rinkti parašus,-tai turėtų būti perspėjimas.

Skirmantė       2017-02-20 1:42

Logiška, bet… tas sąrašas Šalienės gmaile- pe do filų  -gynėjų glumina. ir dar. kur kiš vaikus? į vaiknamius? Tėvas smurtauja (tarkime) vaikas išvežamas į vaiknamį, nors motina dar yra (šiandienė realija), o ne tėvas į areštinę... įstatymą tai padarys, bet ne nuo to galo vėl… neviltis. atsiras stebuklingi profesionalūs globėjai?... kas bus tie globėjai? KAS??? Kur juos gamina? kur kokie univerai gamina vaikų globėjus Reikia tai matyti kaip mozaikos dalį.O tada daro si baisu, nors gi niekas nesako, kad vaikus reikia mušti…

Agne       2017-02-19 21:50

Drausti mušti? O kas dabar liepia mušti?
Pas mus nėra jau net normalių per TV žinių! Pirma źinia avarijos muštynės lavonai išsamiai su kaimynų apklausom. Toliau kriminalinė apźvalga. Tokio prisiźiūrėjus nori nenori reik muštis.

PETRVS       2017-02-19 20:28

Ponuli, tamsta durnas, ar tik tokiu dediesi? Gal man gali paaiškinti, kaip straipsnis gali protestuoti? O štai vienas ir tas pats pasamdytas žurnalistėlis, tokių straipsnių gali iškepti net kelias desėtkas, bet tai nereiškia, kad 3/4 žmonių jam pritaria. Dabar dėl leidimo mušti vaikus. Gal gali nurodyti konkrečiai, kuris šaukė “Leiskite mušti vaikus!”? O jeigu negali nurodyti, tai ir nereikia persti į vandenį...

Gausios Šeimos tėvas       2017-02-19 20:25

Dėkoju šviesuliui Tomui Baranauskui už drąsą, už gilią mintį, informuojant žmones apie nusikalstamo pasaulio užmačias.

ruta        2017-02-19 19:23

..nereikia stebetis Sukalienes tryda , ne uz dyka gi sita popierine ‘pagalbininke’ darbuojasi , vis delto 13 metu Norvegijos interesams ir uz jos/ Norvegijos/  pinigus dirbo , tik sito UAB/ zmogaus teisiu stebejimo institutas ../ dalininkai staiga suvoke , kad is sitos mazai naudos , o pinigais reikia dalintis .., tai ir ismete , kaip muse is barsciu ..Kaip patenka i valdzia   tokie liberastiniai kenkejai , stai kur rimtas klausimas ? Kas prisiims atsakomybe

Tomui 16:49       2017-02-19 18:06

rename:
“valdymas” >>> VALYMAS
teritorijos valymas nuo aborigenų

agentui zasrancui- II       2017-02-19 18:03

Myželi, tu esi vaikščiojanti diagnozė

Tomas ne Baranauskas       2017-02-19 17:49

Aciu autoriui ,labai tikslios mintys apie problemos priezastis,Ir jeigu tai tiesa,tai akivaizdu,kad vyksta ne valstybes valdymas,o jos sabotazas.

>>> reikia panaudoti       2017-02-19 17:41

Vėlu.
Pinigai jau įsisavinti - panaudoti visuomenės smegenų plovimui, isterijos “žiniasklaidoje” finansavimui.
O gal manote jog visi jukškiaulaičiai triedė, o tiapkinai ir tiapkinienės lojo dykai?
Reklama/propaganda kainuoja.
84 mln eur. sumelė - tai čia tik kiek per paskutinius du metus ” investavo”.
O investuoja jau daug, daug metų.
Todėl mus ir vadina-“branggūslietuvosžmonės”.
Nes mūsų vaikai yra vertingi.
Pakankamai nuolankūs, geri genai, sveiki (sic!) organai.
Pirk, naudok ir dżiaukis.

Tios 84 milijonus reikia       2017-02-19 16:50

panaudoti visoms be išimties šeimoms remti.Taip susidarys geros patirties aplinka,kurioje ir asocialios šeimos jaus geresnį dvasinį klimatą.

Vis tiek labai įdomu,kad       2017-02-19 16:42

tiek metų funkcionavo Lietuvos pedagogikos universitetai ir staiga užtenka Šakalienei treptelėti kojai ir visi seimai,vyriausybės ir šou žvaigždės pradeda virpėti iš baimės , krenta į isteriją,nors dvidešimt ir daugiau visi buvo abejingi.Juk prirašyta tūkstamnčiai pedagoginių straipsnių,kalnai pedagogikos knygų,tūkstančiai psichgologų patarimų,kur niekur nepatariama mušti vaikų ir jau niekas nereikalinga,tik šakalienės žinios.Kaip toje pasakoje,kai zuikis įbaugino visas džiungles.Kažkas čia ne taip.neveikia sistema ir KODĖL ji neveikia.Visa Europa išdavė krikščionybę.Ir imamasi plastmasinių įstatymų,kurie irgi neveiks,tik plaus didelius pinigus.Kas ten suseks paskui kiekvieną vaikelį ir globėjus vaikštančius pinigus.Todėl Amerika ir atsiriboja nuo šios švinkstančios moraliai Europos.

grynai gryni grynieji 84 mln.eur       2017-02-19 16:15

Žmonės paprastai dažniausiai büna falšyvi, o va, pinigai
-pinigai visada tikri!

Nereikia        2017-02-19 16:06

turėti iliuzijų. Už juodus pinigus nedaroma labdara, o dirbamas juodas darbas. Šakalienėms ir kitiems šakalams naudinga kuo blogesnė situacija Lietuvoje. Taip jie pateisina savo egzistavimą ir galimai atidirba už juodus pinigus.

O joptv...!       2017-02-19 16:03

Bliamba- Baranauskai, ką tu sau leidi?!!!
Ar žinai, kad Valstybybinės Paslapties tyčinis atskleidimas yra korojamas Įstatymumu?!!
Posiagnulsia na Sviatuju Sviatyx!
P.Žopienė juk yra, sic!, Pačios Pačiausios Xelencijos raktinis kadras!
Gegutienē tik kažkada klusniai teikė kandidatūrūrą.
Dėl maskuotės.
Bet iš tikrųjų Žopienė yra strateginė figūra JOS X-jos žaidimų lentoje.
O tai yra Passsslaptis!
Čtob nikto nedagadalsia.
Nes JI, t.y. Jos Xelencija,  turi likti Ne Prie Ko!
Visiška konspiracija. Kaip Snoro indėlių paslaptis.
Slapta Leningrado kailių lupimo Akademijos absolventų - skydo, penkiakampės ir kalavbijos sąjunga!
Ke- ge- be!
Rot front!
No passaran!
Lietuva nepraeis!
(Bus bet be lietuvisų)
Vakarai nebepadės.
Tik finansuos.
Severno zapadnyj kraj - naš!

 


Rekomenduojame

Vincentas Vobolevičius. Rinkimai Lenkijoje: ar ekonominiai „lūzeriai“ kelia PiS reitingus?

Arnoldas Aleksandravičius. Tai Lietuva negali turėti savo Raudų sienos?

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.