Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Tomas Baranauskas. Pasaulinio masto Šimašinio tipo padugnių puota…

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 13 d. 6:42

17     

    

Tomas Baranauskas. Pasaulinio masto Šimašinio tipo padugnių puota…

Masinis istorinės atminties trynimas: Jungtinėje Karalystėje, spaudžiant teroristams iš „Black lives matter“ judėjimo, dešimtys savivaldybių svarsto neva „rasistiškų“ paminklų nukėlimo klausimą, kitur jas niokoja arba nuverčia patys teroristai.

Sąmoningiems piliečiams vos pavyko apginti Skautų organizacijos įkūrėjo Roberto Badeno Powello paminklą...

Pasaulinio masto Šimašinio tipo padugnių puota…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

akivaizdu       2020-06-14 13:55

Atsinaujinęs ir prisitaikęs prie naujos tikrovės Kominternas vėl įsisiautėjo.

Englishmen lives matter       2020-06-14 9:38

Matabele lives do not matter:
В 1896 году по приказу Баден-Пауэлла был казнён сдавшийся вождь африканских повстанцев из народа матабеле Увини, которому Роберт Баден-Пауэлл обещал сохранить жизнь в случае капитуляции. Биограф Баден-Пауэлла Тим Джил считает этот случай «самым позорным» за всю его жизнь.
Скауты по обе стороны фронта честно выполняли свои патриотические обязанности.

>15:19       2020-06-13 21:05

Čia tas penktakolonininkas Juraitis, kuris padėjo S.Tomui skaldyti Noreikos bareljefą, pasufleravęs Šimašiui vėliau tą bareljefą nuimti ir kurio naudai Juozaitis agitavo rinkti parašus “į prezidentus”?

to Fox News        2020-06-13 16:37

Buvęs, o esantys ką mano apie tai?

Fox News       2020-06-13 16:23

https://www.youtube.com/watch?v=FM-w7fDuFJw
Former Navy officer rails against Black Lives Matter

vėl Juraitis siautėja       2020-06-13 15:19

Įdomu, ką “Lietuvos karalystės kabelinės televizijos” veidas ir idėjinis vedlys veikia kitos žiniasklaidos priemonės komentaruose? Turi gi savo tribūną, ten gali ir skėryčiotis. smile

Prašalietis       2020-06-13 12:26

Prašalieti 8:27,    2020-06-13 11:08
Patriotinis bičiuli, pats matomai taip pat kaip ir straipsnelio autorius apie tarybinių laikų pabaigą žinai iš “patriotinių” pasakojimų arba iš atsiradusios po 1990 metų “tautinės” mokyklos vadovėlių. Tad tau kaip paslaptį pasakysiu, kad gorbačiovinės eros pabaigoje ir vėliau atitinkamai visuomenės daliai pardavimuose pasidarė nedificitiniai ir firminiai džinsai Montana ir tualetinis popierius ir pampersai ir kt. Tų kurie mitinguose ir Baltijos keliuose kilojo rankas ir kojas vaikai kakojo ant šikpuodžių, bet jie visi tikėjosi, kad ir jų vaikučiams iškovotoje laisvoje ir nepriklausomoje valstybėje bus kaip vakaruose pakankamai ir pampersų ir t.t.. Šiandiena galime visi pasidžiaugti, kad kovota buvo ne veltui- šiandiena net ir dirbantys už europinius arbatpinigius savo vaikučius gali pamaloninti ne tik pampersais, bet ir kitais vakarų civilizacjos teikiamais jiems prieinamais malonumais…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-06-13 11:41

Juodas ėjimas prieš gamtos dėsnius priveda prie karo. Tai, kas vyksta dabar, buvo galima nuspėti, Tomai.
- Kas būtų, jei Antarktidos pingvinais būtų apgyvendinama Afrika?
- Tai būtų nusikaltimas prieš gamtą.
- Ką daryti?
- Nedarkyti gamtos sandaros.

Prašalieti 8:27,       2020-06-13 11:08

tavo svajonių šalyje TSRS pampersų nebuvo, taigi prieš 30 metų nei tu, nei kas kitas į pampersus nekakojo. Juokingiausia, kad tu pats vis dar tebekakoji į tuos pačius tarybinius vystyklus ir taip prie jų pripratai, kad nė nebejauti, kaip jie smirda. Tau čia nepatinka, tu čia jautiesi prašalietis, tai ko čia vargsti, ko kankiniesi? Juk ir tavo burliokyne turbūt jau atsirado pampersų. Ten gal švariau pagyventum. Ar bado mirties bijai? O mes jau čia kaip nors patys susitvarkysim.

Prašalieti,       2020-06-13 9:43

šįkart pavarei ne pagal savo rangą, o kaip Kapuskės patyręs docentas. Aš esu europietis, lietuvių kilmės, o pats kokios, a? Žinok, kilmingasai, kad mes nebenorime būti pačio apgautais. “The Engineering of Consent” mums jau nebepraeina - imkis įmantresnių triukų, kad mums labiau įdomios būtų pačio dezavimo(apgaudinėjimo) priemonės čia. Seniai aš nebe raudonosios sovietinės armijos salaga, kurio charakteristikoje buvo įrašytą, kad Kompartijos liniją supranta teisingai. Aš oligarchijos linijos irgi dabar teisingai nebesuprantu, kaip ir to išmaniojo viruso Trumpui nuversti, ar supratai? Suformuok naujesnį runkelių apgavimo metodą.

Prašalietis       2020-06-13 9:32

Prašalieti,    2020-06-13 8:38
Bičiuli, malonu yra girdėti, kad su Lietuva pagal jos buvusių paminklų vertimu ir naujų statymu “tikriems tautiniams patriotams"su Lietuvos ilgamete, įvairiapuse “geopolitine seksualine orientacija” yra viskas aišku.
Prašalieti,    2020-06-13 9:08
Patriotinis Bičiuli, matau, kad pats esi teisingos geopolitinės seksualinės orientacijos tautinis atstovas. Malonu matyti, kad neesi “koks eilinis runkelis”, kuris nežinotų kam reikia atstovauti, kuris “perprato”  Edward Bernays rekomenduojamas geopolitinės seksualinės orientacijos pozas, tad gerai pats žinai kokioje “patriotinėje” seksualinės geopolitinės orietacijos pozoje šiuo atsakingu JAV momentu visiems tautiniams"ne runkeliams” reikia būti. Tokiems kaip aš nesusipratėliams ar abejojantiems, nieko nelieka kaip priimti su Tamsta kartu oficialią, generalinę, partijų ir vyriausybės patvirtintą geopolitinės seksualinės orientacijos “patriotinę” pozą.

Autoriui       2020-06-13 9:29

na, kaip iš pretenduojančio į istorikus norėtųsi faktų ir argumentų apie konkrečias istorinės asmenybes, kurias aatakuoja šiandien protestuotojai, o ne tik pigios komjaunuoliškos politpropagandos…  Pirmyn Tomai. Laukiam.

Prašalieti,       2020-06-13 9:08

kokios šalies interesus čia atstovauji ir ką nori dezuoti? Runkelius? Jie nėra tokie durni, kaip pats manai, ar supratai? Jie jau perprato Edward Bernays, kaip Pasaulio dezi propagandos tėvo, triukus, kaip valdyti mases, pasitelkus dezinformacijos propagandą. Nusipirko Vilniaus sendaikčių turguje jo garsųjį veikalą “Propaganda” ir seniai perskaitė ir nebesutinka būti pačio apgautais, ar supratai?

Jules       2020-06-13 9:02

Čerčilis buvo rasistas ir tai niekam ne paslaptis, kaip ir tai, kad būtent jis supartalino Britų imperiją, įvėlęs šalį į “Bereikalingą karą” už Lenkiją su Vokietija. Beje, Čerčilis taikliausiai apibūdino ir tai, kas tokie paėmė valdžią Rusijos imperijoje 1917 metais ir kaip, kokiu būdu tai paėmė - padarė. Galit pasiskaityti jo publicistiką ta tema internete. Būtent jis atidavė Baltijos šalis Stalino Rusijai, kaip amžinąjį paveldą ir teisėtą Rusijos ambiciją. Žinoma, Kapsukės docentų nuomonė yra kita, priešinga, kaip ir apie baronienę, kuri ragino Gorbį neleisti susivienyti Vokietijai ir atsikurti Baltijos šalims, už ką nuo mūsų elito ir valdžios gavo ordiną - toks tad tas mūsų elitas ir valdžia(neosovietinis, nedesovietizuotas, okupantų suformuotas isteblišmentas - valstybinis aparatas ir mūsų privilegijuotieji visuomenės sluoksniai tiesiogiai nuo karo nugalėtojų, nuo amžinųjų sąjungininkų). Ir tokie mus kaltina “niemcizmu”, rasizmu, nacizmu, fašizmu, antisemitizmu, radikalizmu, homofobija ir dar, bala žino, kuo. Kaip raudonojoje sovietų kariuomenėje anuomet. Žinoma, tai buvo neišsilavinusio mažaraščio nuomonė, ne daugiau. Be Kapsukės popierkų.

Prašalieti,       2020-06-13 8:38

paminklų vertimas/statymas reiškia ir geopolitinę orientaciją. Su Lietuva viskas aišku. Čerčilio ir Kolumbo paminklų niekinimas yra akivaizdžiai antivakarietiškos orientacijos demonstravimas.

Prašalietis       2020-06-13 8:27

Baranauskų Tomukas, matomai prieš 30 metų dar į pampersus kakojo, todėl nieko nežino apie tai, kaip prieš 30 metų, kai Šimašius taip pat kaip ir Tomukas dar kakojo į pampersus, JAV palaikomoje komunistinio alkoholiko Jelcino Rusijoje ir buvusio sovietinio lagerio valstybių gorbačiovinių laikų veikėjai vertė praėjusios epochos istorinių asmenybių ir įvykių įamžinimo paminklus. Tuomet vertusieji paminklus nebuvo vadinami padugnėmis, jie buvo tokių pačių “patriotinių” padugnių vadinami"patriotais”...

Jules       2020-06-13 7:46

Taip reiškiasi “Internacių konspiracija ir agresija” - mūsų gyvybės nesvarbios. Išmaniojo viruso pagalba bus verčiami neįtikę šalių vadovai ir politikai arba metami pro langą, kaip Pirmasis USA Gynybos ministeris James Forrestal ir J.F.Kenedžio bičiulis ir bendramintis, kurie abu pasibaisėjo, ką jie padarė Europoje. O kiek Lietuvoje taip pašalinta neįtikusių politikų, ant kurių užvarytos fūros arba pakirpti stabdžiai, nežinot? Virusas nepasitrauks pakol nebus iš valdžios išspirtas savarankiškas Prezidentas Donaldas.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.