Politika, Demokratija ir valdymas, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Tomas Baranauskas. Kare reikia elgtis kaip kare – jei Nausėda to nesupras, jo laukia nekokios perspektyvos

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 23 d. 1:11

33     

    

Tomas Baranauskas. Kare reikia elgtis kaip kare – jei Nausėda to nesupras, jo laukia nekokios perspektyvos

Tapinas ar, greičiau, jo šeimininkai tarė „fas!“ ir parodė pirštu į Prezidentą...

Nausėda turėtų suprasti, kad jam skelbiamas karas – karas be taisyklių, karas, kuriame bet kokios jo nuolaidos bus traktuojamos kaip silpnumo požymis, provokuojantis naujiems išpuoliams.

Atrodytų, ko dar jiems reikia, kai visus šios vyriausybės besmegenius Nausėda be problemų patvirtino ministrais?

O būtent tada jie ir padarė išvadą, kad gali be baimės lipti Prezidentui ant galvos…

Jei Nausėda nesupras, kad kare reikia elgtis kaip kare, neduos visai tai govėdai rimto atkirčio, tai jo laukia nekokios perspektyvos…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas       2021-06-25 23:05

Lukošistas “tiek”  2021-06-23 15:59 verkšlena:“na nereikėjo Baltarusijos Prezidento apšaukt Nausėdai”. Įdomu, kiek tau moka Baltarusijos KGB už tokius idiotiškus komentarus? Šiuolaikinis Hitleris A. Lukašenka tuoj pat Baltarusijoje įvesti diktatūrą. Psichopatas A. Lukašenka tuoj pradės gąsdinti visą pasaulį panašiai, kaip jis gąsdina baltarusių tautą. Anksčiau ar vėliau bus teisiamas A. Lukašenka, o kartu su juo turės bus teisiami ir lukošistai, tame tarpe, ir toks lukošisto-stalinisto hibridas “tiek”. Šitas Šarikovo palikuonis yra muziejinis eksponatas. Nesu šalininkas tokių antižmogiškų akcijų, kurios buvio naudojamos Vakarų šalyse, kai afrikiečius rodė zoologijos sode, kaip atskirus gyvūnus, tiesiog šeimomis. Aišku, tai yra rasinis pažeminimas. Bet ką daryti su tokiais komunist-fašistais “tiek”? Na, jie gi realiai nesupranta, ką jie daro, bet nebaudžiami jie dar daugiau įžūlėja, o Baltarusijoje tai jie tiesiog siautėja žalodami ir žudydami žmones. https://www.youtube.com/results?search_query=Лукашенко-ubiytsa

Kalbos redaktoriau, a-ū-ūū !!!        2021-06-25 10:41

Viktoras     2021-06-23 8:50
Ponas Baranauskai, o kas yra jūsų šeimininkas?
Ar ponas ar pone, vardininko linksnis lietuvių kalboje nevartojamas.

Stiklo valytuvas       2021-06-24 23:45

Sausio 27-tąją minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena.
Rugsėjo 23-iąją minima Lietuvos žydų genocido diena.
Ką ir kodėl mini Birželio 22-rąją?
Kodėl dviejų tautų priešinimui pasirinko Birželio 22-rąją?
Nuo kada ši diena tapo tokia aštri?
Dabartinės nepriklausomybės pradžioje nebuvo jokių ‘aštrumų’. Kada ir kodėl žydai (jų lyderiai) pradėjo erzelį?
Kodėl lietuvių istorikai ir publicistai* vengia aiškiai pasisakyti?
Negi manote, kad vengimas aiškiai įvardinti %*(!!!), ir kitus nepolitkorektiškumus, kažkaip stebūklingai išspręs šią painiavą?
Nuolaidžiavimas ir net pataikavimas terorizuojančiam nieko gero nežada! Negi visi taip suskydote. Per tokį jūsų suskystėjimą 30 m. Tauta ir Lietuva RIDENAMA ir ritasi į prarają!
.
Nustokite bent save apgaudinėti, kad čiuožiant paviršiumi, kad be GILESNĖS analizės rasis aiškumas vedantis į išlikimą.
.
Reikalinga konkreti išlikimo strategija ir taktika !!!
.
Tai imsimės tą žaizdą gydyti, ar vis leisite krapštyti atvirą nervą?
Arba pradėkit kalbėti, arba užsičiaupkit!!!
.
Faktai gali klaidinti, tendencijos parodo bendrą kryptį.
Faktai labai tikslūs, neskaitant jų interpretavimo, o tendencijos mažiau tikslios, bet kur kas labiau patikimesnės.
——
Diskusijos puikus dalykas, deja jos nevyksta.
Vieni tam per kvaili, o kitiems geriau prieblanda.
.
Skaitykite ir cituokite „Siono išminčių protokolus“?
——
... > Siono išminčių protokolai > Frankfurto mokykla > JAV kultūrinė revoliucija su Sorošu ir jo sėbrais > ...

Folkloras       2021-06-24 11:35

Kuo skiriasi tikras lietuvis nuo lietuvio globalisto? Tikras lietuvis gyvena Lietuvoje, o globalistas kur geriau.

>2021-06-24 10:33       2021-06-24 11:29

O tu, juliau Milaiti, kokių tradicijų laikaisi, žydiškų ar kagėbistinių? Gal ko prisirijai Joninių naktį, kad triedi nuo pat ryto po visais straipsniais?!

DD plius DD       2021-06-24 10:33

Nesusilaikysiu ir pasakysiu savo mikropamokslą apie šio tinklapio komentatorių tarpe bujojančius seklius morkas, kurie visame kame įžvelgia plaukuotą žydo leteną.
Raminkitės, durniai. Žydas yra toks kaip lietuvis ar koks nors olandas. Tik laikosi savo žydiškos tradicijos.Ir tiek žinių.

DD plius DD       2021-06-24 4:58

Suprantu, kad norisi, bet su tapinais ir miliūtėmis kariauti rimto reikalo nėra. Už savo “burbulų” ribų jie yra niekas. Tai koks čia karas su burbulais? Paskraidys vėjo blaškomi ir pūktelės.
Bet jeigu jau kariauti labai knieti, galima archyvinėse tiesose, komjaunimo tiesose ir net vakarinėse naujienose žudančių paralelių atrasti. Kokiam save Lietuvos sąžine pateikiančiam Tapinui priminti kaip “imperialistiniai šunys kandžiojo mūsų kulnis”...

Ne į tema, bet       2021-06-23 23:10

Lietuvos rinktine EURO atrankos grupėje užėmė paskutine vieta, surinko 1 tašką ir įvarčiu skirtumas - minus 20 (įmušė 5i įvarčius, o praleido 25 įvarčius)! Luzeriai visiški!

ah1       2021-06-23 22:06

tarnaujantis žydų kilmės Georgijui Swarcui/ Sorošui tarnauja Sorošui ir vykdo Sorošo užsakymą? Arba atėjūnai naikina vietinius ir sunaikina arba atvirkščiai, pagal Platono suformuluotą klasikinę versiją.  Tai kas ką sunaikins atėjūnas Sorošas per jam tarnaujančius sunaikins Nausėdą ar Nausėda sunaikins Sorošą ir Sorošui tarnaujantį?

klausimas       2021-06-23 21:22

o tapinelio šeimininkas žydų kilmės Georgijus Švarcas/ Sorošas? O šimonytės galimybių pasai žydų kompanijos? O žydų kompanija su savo galimybių pasais naudojasi valdžios vartais? tai kas realiai puola Lietuvą - rusai ar žydai?

Nezabitauskas >>15:59       2021-06-23 20:16

Nebūtina Nausėdai išeiti. Geriau garbingai pripažinti savo klaidą ir Lukašenkos atsiprašyti. Tuo pačiu atsiriboti nuo kurstančių Astravo elektrinės paranoją ir porinkiminę isteriją Baltarusijoje. Žinoma, visi įslaptintieji kagėbistai pamėlynuotų iš baimės ir pykčio, kad Kremliaus zadanijų (sugadinti Europos ir Baltarusijos santykius) nepavyko įgyvendinti.

>> 10:24       2021-06-23 18:23

Beje, involiucija - tai dvasios nusileidimas į materiją, kad ją pakylėtų. Tai žmogaus apdovanojimas protu, kad jis išsiskirtų iš gyvūnijos pasaulio ir taptų mąstančiu bei kuriančiu, suvokiančiu ir save, ir Dievą. Štai ką reiškia tas ,,nupuolimas”. O ,,grįžimas į Tėvo namus” - priešingas reiškinys, vadinamas evoliucija. Ir viena, ir kita trunka milijonus metų.

>> 10:24       2021-06-23 18:10

Tai apie INVOLIUCIJĄ! Interpretacijos klaida. Atrodo, dar niekam neatėjo į galvą pasmerkti Prometėjo. O juk labiau yra už ką, ar ne? smile

Oi, kaip gerai       2021-06-23 17:39

kad atsisakė, bus galima įteikti kokiam nepropagandistui.

tiek       2021-06-23 15:59

na nereikėjo Baltarusijos Prezidento apšaukt Nausėdai . Didžiulė klaida su didžiuliais nuostoliais mūsų valstybei. Jo kelias aiškus - nežiūrint visų tų Tapinų , broilerių egzistavimų , Jis pats niekaip nebetinka būt valstybės vadovu . Kol jis poste - Lietuvai su kaimynais santykių niekaip neatstatyt. Tiesa , antrame plane pasiryžę kast stovi tie broileriai ,paviloniai etc. klounai , bet Nausėda yra PAGRINDINIS , atsakantis už užsienio politiką. Ir jis turi išeit.Jo vietoj siūlyčiau didelę patirtį politikoje turintį Petrą Gražulį. O ką - nejau broilerį ,ar moterį buldogą? Na jau tokių tai tikrai ....

Obserwer       2021-06-23 15:11

Viena vertus, Tomai tu teisus. Bet kita vertus, laisvėstv smūgis skuduru per veidą aukščiausiam valstybės pareigūnui savotiškai užtarnautas, nes ta ,laisvėstv’ sočiai penima iš valstybės biudžeto varo grubią pigią propagandą, o apdovanoti už propagandą yra visiškas nonsensas ir politinis amoraalumas… Žodžiu tas smūgis Nausėdai iš tapino savotiškai užsitarnautas. Trečia vertus, visa ta istorija puikiai parodo iki kokio laipsnio yra degradavusi demokratinė sistema Lietuvoje ir kiek netoli LT sovi nuo diktatūrinio režimo…

Klausimas publikai       2021-06-23 14:46

Gal kas gali pateikti detalesnės info, kodėl Nr1 nusprendė  apdovanoti tą TV? (Laisvės TV)?!
habilitās

Prezidentui reikia       2021-06-23 13:22

pasirinkti,-su krikščionimis ar su pasauliečiais.Jei Vokietija neturėtų Krikščionių demokratų partijos,ji nelyderiautų Europoje.Išpažinti krikščionybę ir jos įstatymų laikytis,-tai sėkmės laidas.Kito pasirinkimo nėra.Todėl nuolatiniai įvairių konfesijų hierarchų apsilankymai,pusryčiai,pasikalbėjimai,tame tarpe iš krikščionių,labai papuoštų Prezidentūrą.

Ne į tema, bet       2021-06-23 12:43

BELGIJOS rinktine pasaulio reitingu lentelėje yra 1 vietoje, PRANCŪZIJA - 2 vietoje, PORTUGALIJA - 5 vietoje, VOKIETIJA - 12 vietoje,, KROATIJA - 14 vietoje, RUSIJA - 38 vietoje, o LIETUVA - net 134 vietoje. Apie ką kalba??? Visiškas Lietuvos dugnas.

Asiliukas       2021-06-23 11:18

Prezidentas pats yra durnas, kad kiša apdovanojimas globalistams. Bestuburį pakeis Tapinas su antrąja puse - Vilniaus Džokeriu.

Viktorui       2021-06-23 10:51

Manau, kad tik tokie, kaip tamsta, turi šeimininkus, nes negeba mąstyti savarankiškai, o p.Baranausko mintis yra aiški- meilėje ir kare nėra jokių taisyklių.

blogi patarimai       2021-06-23 10:28

Jėzus su meile ir pasiaukojimu nugalėjo pasaulį ir patį velnią.
Tai publikuojami patarimai kaip peštis - nepuošia nei autoriaus nei svetainės.
(tokias retorikas rusofilai, iškrypėliai, putinistai ir kiti ateistai mėgsta)

>>> >>> 6:17       2021-06-23 10:24

“Kaip nupuolei tu iš dangaus,
Šviesos nešėjau (Luci-fer), aušros sūnau!” (Izaijo 14:12)

Pasvarstymui       2021-06-23 10:02

Mat prieš pradedant reikšti emocijas vertėtų pasiteirauti, ar prezidentūra kvietė tą “globalią” apdovanojimų ceremoniją surengti pas juos? Tokius pasiūlymus (kurių gal net ir nebuvo) viešai nesvarsto…
Na, nesant susitarimo, “nuviltiesiems” lieka vienas PR ėjimas: šaukti, jog “rūgščios tos prezidentinės vynuogės”... Ką ir matome! smile

„Šeimų sąjūdžio“ tolimesni planai       2021-06-23 9:43

https://www.laikmetis.lt/seimu-sajudzio-iniciatyvine-grupe-atskleide-savo-veiklos-tolimesnius-planus/
„Šeimų sąjūdžio“ iniciatyvinė grupė išplatino pareiškimą apie savo tolesnius planus. Informaciniame pranešime, atpasakoję savo veiklos pradžią, sąjūdžio lyderiai sako, kad „jausdami atsakomybę už „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ bei „Įspėjamojo trijų dienų mitingo“ metu Tautos įvardintus lūkesčius, „Šeimų sąjūdžio“ iniciatyvinė grupė įsipareigoja imtis tolesnių veiksmų, kad Tautos reikalavimai būtų ne tik išgirsti, bet ir įgyvendinti“.

Iniciatoriai paskelbė, kad jau pradėti rengti dokumentai visos „Lietuvos Šeimų sąjūdis“ asociacijos steigimui. „Su visa Lietuva bus sudėtinga kovot bet kokiai valdžiai“, – teigia iniciatoriai.

Savo pareiškime jie sako, kad: „Turimų koordinatorių pagrindu bus kuriami Lietuvos „Šeimų sąjūdžio“ Seimeliai visoje šalyje. Visur, kur bus bent menkiausias administracinis vienetas – ten bus ir ‘Lietuvos Šeimų sąjūdis’“.

Teigiama, kad ši organizacija rengs įstatymų projektus, dirbs su politikais ir spaus juos stengtis priimti svarbius ir reikalingus Lietuvai sprendimus.

Ši „neužilgo pakilsianti“ organizacija jau turi parengusi naujus, iki šiol Lietuvoje nenaudotas visuotines pasipriešinimo formas.

„Mes kviečiame lygiagrečiai veikti visas organizacijas – rengti aktyvius piketus, mitingus, akcijas ir visas kitas iniciatyvas nukreiptas prieš žalingą veiklą Tautos atžvilgiu, nelaukiant atskirų pakvietimų.

Organizacinė „Lietuvos Šeimų sąjūdžio“ grupė palaikys visas pozityvias kitų grupių rengiamas iniciatyvas, kurias laikys turinčias potencialo būti įgyvendintomis. Tačiau neprisidės prie tų, kurių baigtis jai atrodys neperspektyvi. Visais atvejais kiekvieną klausimą bendrai spręs visas kolektyvas“, – savo planus dėsto iniciatoriai.

„Mes į rinkimus neisime, tačiau kontroliuosime valdžią per savo atstovus. Ir tai bus kur kas tvaresnis valdymas nei kadencija Seimo salėje, nes visa Lietuva galės nesunkiai atsekti ką veikė kiekvienas politikas per visą savo kadenciją“, – atsakė į dažnai užduodamą klausimą „Lietuvos Šeimų sąjūdžio“ iniciatoriai.

Viktoras       2021-06-23 8:50

Ponas Baranauskai, o kas yra jūsų šeimininkas?

Kis       2021-06-23 8:43

kodel bijote parasyti,kad jis bus sekantis po Pakso.Padarys beprociu Dulkis ir ispir…ns is Daukanto,tai ta gauja,kuri rusijoje butu cia pat uzdrausta,tai Landzbergio Igilo kariai,paklauskykite ka pasake (mazuma)Povilionis ir kas po to seka?Jis toks is progomties,jam galima?Negi taip viskas ir galima?
  Nenoriu pranasauti,bet Nauseda pirmas,po to seka broileris i Daukanto (nepergyvenkite,bus prabalsuota),referendumo nera,Anusauskas pakabintas KGB specas tarnaus geriau uz Zolotova?Toliau bus dar baisiau,mes jau uzsizaideme demokratija,demokratija nera anarchija ir bardakas salyje,kur eilinis debiliukas gali skalyti kas tik uzsakyta dedules Landzbergio.Si sena ozi uzdaryti i durnyna.

>>> 6:17       2021-06-23 7:32

Tikėkite Dievu, o ne literatūros kūriniais apie ,,blogąjį” Liuciferį. Kur Šv. Rašte parašyta apie ,,blogąjį” Liuciferį ir tariamą ,,angelų sukilimą”? To nėra, nes to ir negali būti. Visi angelai yra tobuli Dievo valios vykdytojai, visi jie yra dieviškosios Šviesos nešėjai. Maištingas yra tik žemiškasis žmogaus protelis, taip pat ir jūsiškis, nes bandote ,,suskaldyti” Vieningąjį Dievą ir vieną Jo emanaciją priešpastatyti kitai. Tai nuodėmė. Kristus nepadės jums kovoti prieš Visatos Kūrėjo valią ir Jo didingą kūrybą. Tas ,,blogasis Liuciferis” yra viso labo žmogiškoji puikybė, bandanti pranokti patį Dievą, tačiau neprisiimanti atsakomybės už savo neteisingą kūrybą, todėl ieškanti kaltų išorėje. Apvalykite savo sąmonę nuo literatūrinių šiukšlių  - tai ir bus jūsų indėlis į dieviškojo plano greitesnį išsipildymą.

Ehrmantraut       2021-06-23 7:10

veikianti prezidentūroje konservų agentūra pakišo G.Nausėdą: suorganizavo kažkokio trečiaeilio, niekam negirdėto “oskaro” teikimą vien tam, kad tokie tapinai galėtų sukeltį skandalėlį. ponas prezidente, daryk generalinį valymą savo kieme, nes ilgai neištempsi.

Ramiros       2021-06-23 7:02

Taip, kare, kaip kare ! Ar ne laikas tam tapinui, nuskurusiam lapinui,  lįsti į apkasus ?

Prezidentas, be abejo, supranta,       2021-06-23 6:17

kad tai karas ir kas per karas - Trečiasis pasaulinis, kurį sukėlė globalistai-masonai-genderistai-satanistai kartu su sekuliaristais-reliatyvistais-modernistais-pažangiečiais, visais tais, kurie nori suardyti Dievo sukurtąją tvarką. Nors kai kam atrodo, kad Prezidentas yra su tauta, jis nuo pat pradžių daro tai, ką nurodo tas galingųjų “elitas”. Tai dėl to ir tie paskirtieji, atsiprašant, ministrai, nors aiškiai matė, kokie jie, ir vėlesnis jų neatstatydinimas, ir ta 70-procentinė vakcinacija, ir visokių nežmoniškų akiplėšų, tiesiog valstybės išdavikų išsišokimų tolerancija. Ką gi - gal taip tikisi išlikti tame būsimame redukuotame pasaulyje…Tik Dievas, Švenčiausioji Trejybė, Vienas Dievas, o ne koks nors absoliutas (ar Absoliutas) ir ne gnostikų-masonų “gerasis” Liuciferis gali išgelbėti žmoniją. Kas galime, melskime Jėzų Kristų pagalbos!

nuomone       2021-06-23 6:07

negi nėra jokių jėgų ,kad šitą tepinėlį kas nors pastatytų į vietą

Jules       2021-06-23 5:06

Taip, “karas be taisyklių, karas, kuriame bet kokios jo nuolaidos bus traktuojamos kaip silpnumo požymis, provokuojantis naujiems išpuoliams”, kokį pasaulis jau žino, atmetus su pompa anuomet Sovietijai Hagos ir Ženevos konvencijas.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.