Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Emigracija, imigracija, demografija

Tomas Baranauskas. Apie neįveikiamą Bilotaitės sieną eilėmis

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 11 d. 1:01

15     

    

Tomas Baranauskas. Apie neįveikiamą Bilotaitės sieną eilėmis

Viela spygliuota mus apsaugot gali!
Nusprendė Bilotaitė: ji suplėšytų suknelę!
O be suknelės vakarinės – ne stilinga.
Į Lietuvą taip brautis juk netinka!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vaclovas ing Diedas       2021-07-12 18:22

Mes - per kepyklos sieną eidome pas kepėjas pasirinkti meduolių, raguolių, kartą perlipau atvirosios maudyklos sieną Vilniuje, panūdau prisijungti prie draugų maudynių žiemą, o pinigų tuokart neturėjau.

bronius => 2021-07-12 9:28       2021-07-12 11:09

Tai vat būtent, Karbauskio seimas pritarė Pavilionio rezoliucijai. Kaip ir Karbauskio seimas pritarė, o Skvernelio vyriausybė įgyvendino vaikgrobių įstatymą, kurį aršiausiai stūmė Šakalienė ir G. Landsbergis su savo pakalikais.

Todėl prieš dedant ant konservatorių, reikia turėti omenyje, kad visi karbauskiai, blinkevičiūtės su andriukaičiais ir tomaševskiais yra nė niek “neprastesni” už konservatorius šioje srityje.

Migracijos paktas suriša rankas Lietuvos pareigūnams realiai stabdyti migraciją (aišku, ne tik paktas), o tiesiant tą vielą, aplink jau zuja ta pati Šakalienė ir aiškina, kaip nelegalai turės būti perkeliami, kad kojų neužsigautų. Kaščiūnas su Ažubaliu kažką mekena apie tai, kad stabdysim, bet nereikia nė klausti, kas turi didesnę įtaką, jie ar koks Žalimas, kuris jau nelegalių migrantų stabdyme mato Konstitucijos pažeidimus, ar ta pati Šakalienė, kuri jau nuo senų laikų, turi labai gerus santykius su anūku ir Šimonyte (tą nuotrauka gana plačiai buvo pasklidus, bet dabar jau praktiškai sunkiai randama):

https://bukimevieningi.lt/rita-miliute-indre-makaraityte-monika-garbaciauskaite-budriene-kur-as-maciau-tas-pavardes/

Taigi kol Diedas su Raigerdu draskysis, Lukašenka sėkmingai pildys mūsų valstybę nelegalais…Galima konstatuoti, kad 30 metų taip besidraskiusi ir besiskaldžiusi valstybė ima galų gale justi to pasekmes. Iš to kaip mėtosi valdžia, čia stiprinsim VSAT, siųsim kariuomenę, dabar jau gal ir Arą siųs, plaukia nejauki išvada, kad LT kariuomenė, kažin ar pajėgi padaryti operaciją ir uždaryti LT-BY sieną. O čia jau labai rimtas signalas.

> bronius 2021-07-12 8:24       2021-07-12 9:28

O tu skaitei kas parašyta tavo paties nuorodoje? Ž. Pavilinis kas? Gal socialdemokratas?!

“Seimas balsuodamas pritarė Ž. Pavilionio siūlomai rezoliucijai.

Ž. Pavilionio siūloma rezoliucija iš esmės neprieštaravo migracijos pakto teiginiams. Ž. Pavilionis už ją agituodamas balsuoti teigė, kad JT siūlomas globalios migracijos paktas yra ne tik Lietuvos niekaip neįpareigojantis dokumentas, bet net ir naudingas Lietuvai”

bronius       2021-07-12 8:24

Čia visiems, kurie deda ant konservartorių, reikia priminti, kad Globalios migracijos paktą patvirtino dar praeitos kadencijos seimas, ten net nelabai skaitę, kaip buvo kalbėta:
https://alkas.lt/2018/12/04/seimo-nariai-pritare-globalios-migracijos-sutarciai-net-jos-neskaite-video/

Diedui,       2021-07-11 21:04

nė neabejoju, kad pasakoji apie Kauno Vytauto parke rengtus šokius ir lipimą  per tvorą iš Parodos g. pusės. Paauglystėje kartą teko lipti, kai norėjosi pamatyti kas šokdins mano sesę. Taip, tvora baigėsi smailomis strėlytėmis, bet jos tuo metu, tikrai nebuvo išteptos. Nustebino noras išteplioti merginų rūbelius. Tikras chamukas, nešvaria siela. Lipimas per tvorą man buvo daugiau nuotykis, o pačiam - supurvinti kitą. Tas noras išpurvinti, suteikti kitam žmogui nemalonumų, šiandien Lietuvoje plinta, kaip skėriai po lauką. Mano atmintyje išliko nemalonus jausmas - baimė ir gėda, kad nepagautų sargai, gėda prieš tėvus, jei praneštų jiems ir t.t. Ir pamoka visam gyenimui niekada nedaryti to, kas pačiam nesuteikė gero jausmo.

zemaitis       2021-07-11 20:51

Is kur Lietuvoj tokiu pridurku,kaip diedas imasi,matyt is ozio tvarto,ozys nusilapina ant galvos,ir va rezultatas

Raimis       2021-07-11 16:45

Šešių sekundžių tvora .. Žvėrių gaila.

Raigerdas>Diedui        2021-07-11 16:12

Aš nežinau tokio jaunimo Lietuvoje, kur “Jaunimo tarpe krėsti šunybes buvo krūta”. Matomai toks jaunimas šiandien nubalsavo už “Laisvės” partiją, už liberalkomunistus ir komunistkonservatorius. Tavo kaltinimai man yra grynai bolševikiniai:“Bet tamsta šiais laikais vos ne kiekviename savo komentare apdergi Lietuvą ir lietuvius”. Pakeisiu šiek tiek, kad būtų aiškiau:“Bet tamsta šiais laikais vos ne kiekviename savo komentare apdergi Tarybų Lietuvą  ir Komunistų partiją”. Ir po tokios tavo bolševikinės kliauzos mane išvežtų į Sibirą mažiausiai 25 metams. Tave aš priskirčiau, jeigu lyginti su Hinduizme egzistavusiomis kastomis, tai tu priklausytumei “Neliečiamųjų kastai”. Ir, manau, būtų teisinga, jeigu prisiartinant prie žmonių, tu privalėtumei pranešti apie save varpelio skambinimu, kad žmonės spėtų nuo tavęs pasitraukti. Manau, kad, jeigu paimti tavo tarnybą Sovietinėje armijoje (jeigu tu joje tarnavai), tai ten bus irgi ne vienas atvejas, kaip tu savo purvinas rankas valeisi į jaunų kareivukų rūbus, kai buvai ten Dembeliu arba DIEDU. Nemanau, kad tavo patirtis baigėsi tik šiuo epizodu:“Tą tvorą perskriedavom dviem judesiais, tik rankas išsitepę, kurias paskiau šokdami lėtą šokį, glostydami mergų subines, nusišluostydavom į sijonus”. Šiandien tu savo purvinas rankas valaisi į tuos, kurie nebalsuoja už komuniskonservatorius ir liberalkomunistus. Kodėl tu elgiesi, kaip bolševikas? Galimas dalykas, tau tai diktuoja žemiau Bambos, kaip sakoma Budizme, esantys instinktai. Aš netvirtinu, kad pats esi koks ten p…...., bet jiems irgi yra būdinga nusivalyti savo purvinas rankas į kitam žmogui priklausančius rūbus.

Diedas Reigardui       2021-07-11 12:29

Tarybiniais laikais retas kuris nesielgė niekingai. Jaunimo tarpe krėsti šunybes buvo krūta.
Bet aš ne apie tai. Tai buvo seniai.
Bet tamsta šiais laikais vos ne kiekviename savo komentare apdergi Lietuvą ir lietuvius.
Kiekvienas perskaitęs tamstos litaniją gali pasakyti kas pats esi nepraustaburnė įžūli kiaulė.
O tai jūsų tautybei garbės nedaro.

Raigerdas> Diedui        2021-07-11 11:57

Diedas rašo:“Tą tvorą perskriedavom dviem judesiais, tik rankas išsitepę, kurias paskiau šokdami lėtą šokį, glostydami mergų subines, nusišluostydavom į sijonus”. Tai Diedas esi pats tikras niekšas. Todėl tu ne be reikalo gini konservatorius, nes tu gini niekšus. Tada mes būdavome su kokia nors “savų” grupe. Tai va, Diede, jeigu kas nors iš mūsų grupės būtų sužinojęs, kad tu taip elgiesi, tai tuoj tau būtų pasiūlę nešdintis ir geriau nesirodyti. O jeigu kam nors būtų kantrybė pasibaigusi, tai būtum susilaukęs ir liūdnesnių dalykų. Kadangi pats priklausai šitai lietuviškų paršų giminei, tai tu gini konservatorių kiaulišką elgesį ir puoli tuos žmones, kurių dėka gali išgyventi ir tu, ir tavo konservatoriai. Pats būdamas tuo lietuviško mėšlo gabalu skleidi tokią pat smarvę, kokią skleidė bolševikai ir stribai, kaltindami žmones tuo, kuo jie nebuvo nusikaltę. Tu, aišku, kaltini “Šeimos Sąjūdį” lygiai taip pat, kaip Stalino pakalikai kaltindavo žmones “antitarybine veikla”. Elgdamasis kiauliškai šitų žmonių atžvilgiu, tu visiškai esi aklas tikriems Maskvos troliams ir Baltarusijos KGB troliams. Štai vienas iš jų:“Valdžiažmogiai 2021-07-11 8:21
Valstybės kirvarpos. Tautinės prostitutės. Anglosaksų šuniukai. Amžini jie kryžiuočiai, kurių veidus nušviečia Rytų Aušra ir Vakarų sutemos (suteneriai)”. Štai yra aiškus Lietuvos priešas, apsimetęs Anonimu, bet tu jo nematai. Tu iš tikro tu esi aklas tikriems Lietuvos priešas, nes tu, kaip tas konservatorių amsintis šuo, puoli savus, kurie Lietuvai nieko blogo nedaro. Reiškia, nuo pat jaunystės tu buvai linkęs PASINAUDOTI KITAIS ŽMONĖMIS, KAD NUSIŠLUOSTYTI Į JUOS SAVO PURVINAS RANKAS VIETOJ TO, KAD PASIIMTI IŠ NAMŲ KELETĄ SAVO NOSINIŲ IR Į JAS NUSYVALYTI SAVO PURVINAS RANKAS. Bet tu toks negimei, reiškia buvo tavo šeimoje kažkas, kas tave išmokė būti parazitu. Tai dabar ir kyla klausimas, kaip išsivaduoti ne nuo Rusijos, o nuo savų parazitų, nes kontrabanda užsiima čia Lietuvoje ne baltarusiai, o savi parazitai.

Kis       2021-07-11 9:17

velniai nematekad ta siena saugotu lietuvius,bet si siena pagal viska yra europine,pazadejo,patiesijo ir toliau sprendziamos kiauraklyniu problemas.Putinas iveiks ta barmaleju irstva.

Valdžiažmogiai        2021-07-11 8:21

Valstybės kirvarpos. Tautinės prostitutės. Anglosaksų šuniukai. Amžini jie kryžiuočiai, kurių veidus nušviečia Rytų Aušra ir Vakarų sutemos (suteneriai).

Diedas       2021-07-11 7:08

Paauglystėj,  į vasaros metu vykstančius šokius miesto parke, įėjimas kainavo 20 kapeikų.
Nedideli pinigai, bet pavertus tvirta valiuta, tai jau gaunasi alaus bonka.
Tai kad savo brangių pinigų nešvaistyt, ir savo kapeikų kiaulėms komunistsms neatiduot, į šokių aikštelę šokdavom per tvorą.
Toji buvo virš dviejų metrų aukščio, su viršuje privirintais trikampiais užaštrintais dantimis.
Priedo salidolu išvazota.
Tai va.
Tą tvorą perskriedavom dviem judesiais, tik rankas išsitepę, kurias paskiau šokdami lėtą šokį, glostydami mergų subines, nusišluostydavom į sijonus.
Bet….
Kad taip elegantiškai perskriet per tvorą, prieš tai atvažiuodavom treniruotis. Ir kol pasiekdavom tobulumą būdavo visko.
Šokių metu,  kai kiti pamatę kai chebra kaip leopardai sušuoliuoja per tvorą, bandydavo tai pakartot, visada baigdavosi cirku. Vargšas gražiai aosirėdęs vaikiokas net nedasiropšdavo iki viršaus, arba pakibdavo ant spyglių, išsitepdavo, sudraskydavo drabužius, susikruvindavo. O jeigu pesirisdavo į kitą pusę, murzinas ir nelaimingas, dažniausiai buvo draugovininkams paspardant subinę, kontrolierės už ausies išmetamas lauk.
Labai norėčiau pamatyt, kaip šių eilių autorius įveikinėja pasienyje įrengtą užkardą.
99 proc. kad būtų daug gardaus juoko.

Diedas       2021-07-11 6:48

Neįveikiamų tvorų nėra.
Atsimenu prie ruskio mėsos pramkombinate buvo dvi dvimetrinės tvoros, vielos tinklo iš vidaus ir betoninė iš išorės,spygliuota viela padailintos. Tarpu jų lakstė vilkiniai šunys. Bet prie tarybinių laikų pritapusios, aktyvios, išradingos, tautos dalies, ši tvora nesulaikydavo. Buvo vieta, toliau nuo valdžios akių, kur kiekvienas praeinantis apsvaidydavo šunis akmenimis, ir anie žmogų pamatę bėgdavo šalin cypdami. Va ten, būdami dar paaugliai, vasaros uždarbių metu,vykdydavom maisto programą. Aprūpindavom dešra ir mėsa miesto gyventojus. (Parduotuvės buvo tuščios, nes visą produkciją išvešdavo į Rusiją) Noro pamaitint kaimynus nesuturėdavo nei tvoros, nei spygliuota viela, nei šunys.
Bet….
Tam reikėjo įdirbio, treniruočių ir sėkmės.
Eiliniam, nepritapusiam prie tarybinės realybės piliečiui, kokiam nors inteligentui, tokia kliūtis buvo neįveikiama.

Diedas       2021-07-11 6:29

Baranauckas nusgundą kad kontrabandistam sunku bus dėžes per spygliuotų vielų tūsyt. Gali sutrikt pigių papirosų tiekimas Lietuvon.
Nebenuspirks turgelį Sangoką už trajaką. smilesmile:)
Joooo.
Baisus dalykas ta spygliuota viela.
Žmogaus teisių pažeidimas.
Rūkalių diskriminacija.
Reikia kuo greičiau ardyt.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.