Politika, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

Tomas Baranauskas apie „Go Vilnius“ ir jų G tašką

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugpjūčio 13 d. 1:20

26     

    

Tomas Baranauskas apie „Go Vilnius“ ir jų G tašką

Vilnių G tašku apdergusioje kontoroje „Go Vilnius“ darbuojasi 40 darbuotojų, per mėnesį mums kainuojančių per 55 tūkst. eurų. Tiek kainuoja jų pačių išlaikymas – kiek jie ištratina už visokius G taškus, tai jau atskiras didesnių mastų klausimas.

Sprendžiant iš pareigybių ir atlyginimų, realiausią darbą dirba 2 valytojos, gaunančios absoliučiai mažiausią atlyginimą.

Suprantama: veltėdžiai nemėgsta daug mokėti tiems, kas iš tiesų dirba…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wwwe       2018-11-5 3:51
Raigerdas>Misteriui        2018-08-17 11:25

Pakartosiu (gal net dešimtąjį kartą) tai, ką pasakė Konfucijus:“Nedaryk kitam to, ko nenori ką tau darytų”. Štai daugybė žmonių nesupranta šito išminčiaus patarimo. Tai galioja taip pat kiekvienam nusikaltėliui. Štai ir Misteris, rašinėja apie G tašką, džiūgauja Tomo Baranausko niekšingu poelgiu, ir niekaip jam neina suprasti paprasto dalyko, kad bus atsakomasis pasityčiojimas. Taigi, Konfucijus ragino žmones neatidaryti tos Pandoro dėžės. Bet, ne. Niekaip neina sulaikyti juos nuo neteisingo ar net kenksmingo veiksmo kito žmogaus atžvilgiu. Yra žmonės, kurie jaučia malonumą, ir daug didesnį, nei tas G taškas, darydami kažką blogo kito žmogaus atžvilgiu ir tam tikslui dar naudoja Dievo vardą. G. Orwell prilygino tokių žmonių elgesį kiaulių elgesiui. Ir štai jau pasirodė „Zero Live Show“ pačioje bažnyčioje. Pasirodė straipsniai apie kunigus pedofilus:“Popiežius Pranciškus yra daugiau nei 300 kunigų pedofilų Jungtinėse Valstijose, kaltinamų per septynis dešimtmečius lytiškai išnaudojus per tūkstantį vaikų, aukų pusėje, ketvirtadienį pareiškė Vatikanas. „Aukos turėtų žinoti, kad popiežius yra jų pusėje“, – rašoma Vatikano pareiškime, išplatintame po to, kai antradienį didžioji prisiekusiųjų žiuri paskelbė šokiruojančią ataskaitą apie Katalikų Bažnyčios vykdytą sisteminį seksualinių nusikaltimų prieš mažamečius dangstymą”. Kyla konfliktinė situacija. Bet, mano manymu, vėl bus taip, kaip buvo anksčiau ir tais pačiais TSRS laikais: nebus nubaustas nei vienas, kuris inicijavo konfliktinę situaciją, nebus nei vieno, kuris kiršino tarpusavyje žmones, šmeižė ar skleidė dezinformaciją. Štai kokią pagrindinę problemą turime Lietuvoje. Ir už tai bus sumokėta didžiulė kaina. Štai, ką reiškia nesugebėti suvokti apie ką sakė išminčius Konfucijus.

Raigerdas>Misteriui        2018-08-17 10:40

Na, Misteris čia atsiskleidžia visu gražumu: “Misteris>Raigerdui 2018-08-13 14:32
Aš,kaip MOKESČIŲ MOKĖTOJAS ,reikalauju VIEŠUMO iš MOKESČIŲ ĖDIKŲ.
Jei jie nori SLAPTUMO,tegul eina į PRIVATŲ sektorių,bet tada turės patraukt nagelius nuo mokesčių mokėtojų kišenės”.
Taigi, reikia pritarti Misteriui dėl Mokesčių mokėtojų pinigų. Katalikų bažnyčia gavo, berods, apie 2 milijonus eurų. O kodėl niekur nėra spausdinama kur buvo panaudoti šitie mokesčių mokėtojų pinigai? Taigi, išsišaipęs Misteris primena man daugiau KGB agentų reikalavimus, kai jie yra organizuojami kokioms nors akcijoms. Štai jis rašo: “Jei jie nori SLAPTUMO,tegul eina į PRIVATŲ sektorių,bet tada turės patraukt nagelius nuo mokesčių mokėtojų kišenės”. O tai, kodėl to paties reikalavimo netaikyti Katalikų bažnyčiai? Kodėl reikia elgtis taip, kaip tai parašyta G.Orwell “Visi gyvuliai lygūs, bet kiti yra lygesni”? Bet ir ne tik tame yra dalykas, nes kodėl visi Lietuvos žmonės privalo remti Katalikų bažnyčia, kai šitos bažnyčios tikintieji diskriminuoja ir tyčiojasi iš niekuo dėtų žmonių arba kito tikėjimo žmonių? Tegul remia patys katalikai ir tegul jiems išskaičiuoja iš atlyginimų, kaip tai yra kitose Europos šalyse. O ko jūs taip purslojatės dėl G taško? Štai, ką rašo “Verslo žinios”:“Mokslininkai: G taškas tėra fikcija”. tv3.lt:“Seksas mėnesinių metu. Ar galima pastoti? Pagaliau vaikinai turi pasiteisinimą, kodėl jiems niekaip nepavyksta rasti to G taško. Kaip teigia gydytojai, jis neegzistuoja”. “Kauno diena”:“Mokslininkai teigia, kad nėra jokių realių įrodymų, jog egzistuoja G taškas. Per pastaruosius 60 metų buvo atlikta 100 skirtingų tyrimų, tačiau tvirtų įrodymų apie stebuklingą tašką moters kūne nepavyko rasti, rašo telegraph.co.uk.” 15min.lt: “„G taškas“ tėra mitas?”. Gal Misteris atrado G tašką? Tai paskelbk pasauliui. Prajuokink jį savo paranojiškais įtarimais.

Austeja       2018-08-14 9:49

OHO…kontora…Ei,emigrantai vilnieciai,va kokie Lietuvoje atlyginimai,tikrai G taskas tas VILNIUS GO…

Al.       2018-08-14 0:54

Žmonės tik atsitiktinai sužino vieną kitą mūsų pinigų eikvotoją. O kiek jų ir ką jie naudingo nuveikia suvereno labui ? O tie, kas pakenkia suvereno interesams ar net pažemina jį, kaip šitie sutriai, ar kada nors nubaudžiami ?

hau       2018-08-13 20:49

Autorius pateikė tik atlyginimus. Dar kainuoja kontoros patalpų išlaidos ir kita. O kiek tokių neaišku kokią naudą duodančių kontorų kontorėlių pristeigta. Ir visos jos išlaikomos mokesčių mokėtojų pinigėliais. Tad nenuostabu, kad pastoviai nėra lėšų švietimui, kultūrai, medicinai…

Priestočio darbininkė       2018-08-13 18:22

Kukliai nutylima apie G taško idėjos kilmę. Tik tie kurie čia pristatyti su padoriais atlyginimais gali kiekvieną vakarą maudytis mano G taške ir generuoti superidėjas Vilniui. Kad užmaskuoti kvapus, kuriuos palieka ta garbinga bendruomenė, pridedu Taboro miltelių. Ačiū prokurorynui ir policynui, kad ne tik stropiai saugo tą Taboro tašką, bet ir plečia, suteikdami nekilnojamą socialinę paramą. Taigi, turime du taškus ir švirkštą, kuris visada atranda tašką.

Ką ir kodėl Tiesos.lt veikia raigerdasai?       2018-08-13 16:15

Kodėl ‘paklodininkai’ raigerdasai nepaliauja Tiesos.lt užsipuldinėti talentingiausius komentatorius?
Sektantų destrukcija būna įvairaus pobūdžio. Vadinamoji ‘Scientologijos bažnyčia’ (‘Dianetikos centras’) kaip tik pasižymi įkyriu oponentų p e r s e k i o j i m u, nors įvairiose šalyse dešimtys jos narių patys buvo nuteisti dėl nusikalstamos organizacijos sukūrimo (Italijoje), dėl neteisėto politikų sekimo (Graikijoje). JAV scientologijos prasimanytojo Rono Hubbardo žmona Mary Sue Hubbard ir 11 kiti sektos vadovai buvo nuteisti dėl įsilaužimo ir valstybinių dokumentų pagrobimo, dėl dvasinės prievartos. Nuo 2009-ųjų gegužės angliakalbė Vikipedija blokavo visus ‘Scientologijos bažnyčiai’ ir su ja siejamų kitų institucijų narių IP adresus, kad negalėtų tendencingai keisti Vikipedijos turinį ir skleisti savo mokymą.
Sprendimo visiškai drausti Vikipedijos ‘taisymus’ jokios kitos organizacijos(!) atžvilgiu Vikipedija nėra priėmusi.

Jooo       2018-08-13 15:50

Go vilnius panašus į klitorį.
Traukia…
o po to JUODOJI BEDUGNĖ praryja visą  shnapso dėžutę su babkėmis be pėdsakų,net neužkliūdama už G taško.

Kuklus       2018-08-13 14:32

uabiukas.Idomu, ka jie nuveike gaudami tokus atlyginimus.Privacioje imoneje, dirbdamas issijuoses, retai kuris net pasvajoja apie tokius.Tiesa, atrado Vilniuje G taska.

Marginalas       2018-08-13 14:17

Parazitui Rinkodaros skyriaus vadovui beveik dešimtkart daugiau nei jo šūdą valančiai valytojai. Kokios dar demokratijos reikia?

Misteris>Raigerdui       2018-08-13 13:32

Aš,kaip MOKESČIŲ MOKĖTOJAS ,reikalauju VIEŠUMO iš MOKESČIŲ ĖDIKŲ.
Jei jie nori SLAPTUMO,tegul eina į PRIVATŲ sektorių,bet tada turės patraukt nagelius nuo mokesčių mokėtojų kišenės.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-08-13 13:27

Šiaip tai Tomą Baranauską labai gerbiu. Tačiau kai pasirašė po tuo raginimu Arvydą Juozaitį į prezidentus, tai įsivėlė didžiulė abejonė dėl sugebėjimo susivokti kas darosi. Čia jau man atleiskite gerbiamasis. Kažin ar man pavyks atgauti pirmykštę buvusią pagarbą Jums? Baisu, kas darosi su tais inteligentais?

Raigerdas>nekaltam šmeižikui       2018-08-13 11:53

“Nekaltas” šmeižikas čiulba-ulba:”Čia tokia kontora’ UAB” ragai ir nagai”, kurie imituoja darbą, kuris visuomenei yra netgi žalingas- tai patys įsiteisina įstatymus vogti iš valstybės ir dar įstatymu uždraudžia tai viešinti.sukčiai turi sėdeti atatinkamose vietose , o ne valstybės institucijose”. O kur įrodymai, kad jie sukčiai? Ar ne atėjo laikas sukurti pas mus advokatų brigadą kovai su šmeižikais? Dalį iš šmeižikų uždirbtų pareigų galima būtų skirti vaikų Globos namams. Būtų ir vaikams nauda, ir valstybei nauda ir atmosfera internete taptų švaresnė. O šmeižikas turėtų tada galimybę pagalvoti, ką jis daro ne taip. O tie šmeižikai, kurie nenorės galvoti, tai galima bus pakartoti, tik baudos jau turįtų būti dvigubai didesnės. Tada būtų tvarka, nes ir šmeižikui būtų gerai, kadangi taptų ramesnis, gal net pradėtų gerbti kitą žmogų. Tai būtų visapusiškai gera akcija. O kada šito nedaroma, kaip Rusijoje, tada prasideda išprotėjimas visoje valstybėje ir žmonės nebeskiria, kas yra gerai, o kas yra blogai. O šmeižikai tampa tada teisėjais arba pradeda terorizuoti niekuo dėtus žmones. Šitas atvejas yra akivaizdus moralinio terorizmo atvejas. Ir šmeižikai nenurims tokios terorizmo akcijos metu, nes tai jiems yra labai didelė šventė. Koks gali būti jų sekantis žingsnis? Manau, kad šmeižikai gali organizuoti akciją, kur degins “Go Vilnius” plakatus ir įvairias čiūčelas. Jie dabar negali deginti gyvų žmonių, bet jei galėtų, tai jie sudegintų. Jie pirmi talkininkai darbui koncentracijos stovyklose, sušaudymuose, KGB Troikės teismuose arba Inkvizicijos teismuose. Niekur jie nedingo. Jie visada buvo bet kokioje tautoje. Reikia tik valandos X ir visokio plauko šmeižikai tuoj pat atsiranda, nes tada jau jiems tikra šventė. Tai ir yra jų G taškas.

raigerdasui       2018-08-13 11:52

Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbo užmokesčio informacijos duomenys yra vieši.
Tai yra privaloma pagal LR įstatymus.
Apsijuokei sektante.

sukčiųir darmojedų asmeninis gyvenimas paslaptis.       2018-08-13 11:31

Raigerdas     2018-08-13 12:23
o koks čia asmeninis gyvenimas , jeigu paviešinta kiek mokesčių mokėtojų sąskaita stumdosi prie lovio “darmojedų”. Čia tokia kontora’ UAB” ragai ir nagai”, kurie imituoja darbą, kuris visuomenei yra netgi žalingas- tai patys įsiteisina įstatymus vogti iš valstybės ir dar įstatymu uždraudžia tai viešinti.sukčiai turi sėdeti atatinkamose vietose , o ne valstybės institucijose.

Reitingas Gaidys       2018-08-13 11:25

nesuprantu, kur žiūri mūsų saugumo tarnybos- šis sąrašas turėjo būti slaptas, su grifu ’ nepaprastai slaptas”, o dabar putinistiniai troliai visaip išsidergs iš nenuilstamai besidarbuojančių sutenerių...

Raigerdas       2018-08-13 11:23

Na, Tomas Baranaukas čia jau tapo tokiu pat prokuroru, koks buvo KGB Troikės teismas arba Inkvizicijos teismai. Jeigu šita VšĮ bus protinga, tai gali paduoti į teismą. Tai, aišku, prajuokins visą pasaulį. Bet, matomai, Lietuva šito nusipelnė, nes jau tai padaryta su Venckienės istorija. Taigi, šiame sąraše yra žmonės, kurie gali paduoti kiekvienas atskirai, o ne kolektyviai, dėl šitos informacijos apie asmens duomenis paskleidimo. Su šita žmonių grupe, kuri negerbia įstatymų, reikia kovoti tik įstatymų pagalba. Ir kuo daugiau jie ten nusišnekės, tuo didesnė turėtų būti bauda. Štai, ką sako šiuo klausimu specialistai:”Šiuolaikinės technologijos leidžia užfiksuotus duomenis nedelsiant ir labai paprastai išplatinti internete, tačiau žmonės ne visada susimąsto, ar toks asmens duomenų skelbimas yra teisėtas ir nepažeis asmens teisės į privatumą, kokį poveikį jis sukels ne tik asmeniui, kurio atvaizdas ar kiti asmens duomenys buvo išplatinti, tačiau ir kitiems asmenims, su konkrečia situacija neturintiems nieko bendra”.“Civilinis kodeksas draudžia rinkti informaciją apie privatų asmens gyvenimą pažeidžiant įstatymus, bei numato, kad informacija apie asmens privatų gyvenimą gali būti skelbiama tik jo sutikimu. Nors šiuolaikinės technologijos daugeliu atvejų gali būti naudingos, Inspekcija atkreipia dėmesį, kad fiziniai asmenys turėtų atidžiau naudoti jų pagalba surinktą informaciją”.

StasysG       2018-08-13 10:50

Va čia tai informacija. Ir kaip istorikui pavyko ją ištraukti. Juk viskas Lietuvoje užslaptinta. Be reikalo Seimas įkūrė Kultūros komitetą. Dėl Lietuvos žlugdymo jis nesijaudina. O jau 2 metai prabėgo.

Lietuvos realijos       2018-08-13 9:26

vis labiau primena Ilfo ir Petrovo Dvylikos Kėdžių turinį.Visa ES realybė tuoj taps šio siužeto tęsiniu.

Kaunietė       2018-08-13 8:45

Ačiū Autoriui už drąsų pilietiškumą. Telaimina Jus Dievas.

Kaunietė       2018-08-13 8:41

Gaila, kad Inga Romanovskienė, turėdama moters išvaizdą, neturi savigarbos ir elementaraus supratimo apie moralę, ir tuo skaudžiai įžeidžia visas Lietuvos moteris. Gaila, kad ji prarado dvasingumą (o gal jo niekad ir neturėjo?), ir MALONUMĄ pajunta tik žaisdama sekso žaidimus. Ji nesuvokia, kad dvasingi žmonės tokius “žaidimus” niekinamai vadina SEKSO SPORTU, paleistuvyste, ištvirkavimu, nes su MEILE tai neturi nieko bendra. Akivaizdu, kad TOKS SPORTAS ją labai nualina, ir gaila, kad Inga Romanovskienė jau nebesugeba užsieniečių iš Vakarų prisikviesti kitaip, kaip tik tokiu būdu. Bet dar labiau man gaila Lietuvos moterų ir merginų. Ypač Vilniečių. Tačiau niekuomet nebūna padėties be išeities. Jeigu jau užėjo toks stiprus noras pasikviesti kuo daugiau užsieniečių, Inga Romanovskienė galėjo padaryti plakato korekciją: šalia ant suglamžytos paklodės gulinčios išsišiepusios moteraitės PRIVALĖJO nurodyti savo koordinates, kad atvykę užsieniečiai nežvengtų žeminančiai nužvelgdami kiekvieną praeinančią Lietuvos moterį, bet eitų tiesiai nurodyta kryptimi.

kadrų skyriaus viršinykas, (vyr. suteneris)       2018-08-13 6:38

Cha, tamsuoliai!
“Valytojos” pas mus kaip tik uždirba daugiausiai.
Pakanka prasižergti ir pinigų kaip šieno.
O jeigu koks turistas dar ir tašką teisingai pakutena- iš vis malonumas.
Ir jokių mokesčių!
Pas mus nuo ankstyvo ryto kilometro eilė- tiek ateina pageidaujančių dirbti “valytojomis”.
O jūs čia dezinformacijas varinėjate. Fu.
Gėda!

Misteris       2018-08-13 6:30

Ačiū ,BARANAUSKAI.
Gražu žiūrėt į SĄRAŠIUKĄ su ALGOMIS.
Ėdrūs/-ios.

Algimantas       2018-08-13 6:25

Kad trenktų Perkūnas į šio projekto sumanytojus, kad pasiųstų į Darbo biržą jo vykdytojus!

Mokesčių mokėtojas       2018-08-13 6:24

Ar iš mano KIŠENĖS apmokama visa šita AVINŲ banda?
Jei taip tai suprantu ko jie taip garsiai bliauna kaip pamauti.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.