Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Intelektualų vaidmuo, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Tolerancijos naujienos ir kun. Roberto Grigo komentaras

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 26 d. 17:48

26     

    

Tolerancijos naujienos ir kun. Roberto Grigo komentaras

„2017 m. Tolerancijos žmogumi paskelbtas rašytojas Marius Ivaškevičius“.
(Iš spaudos)

„M. Ivaškevičiaus kūryba pasižymi necenzūrine leksika, smurto, nekrofilijos scenomis, kūrinyje „Žali“ menkinamas Lietuvos pokario partizanų pasipriešinimas, „Madagaskare“ – pajuokiamos žymios Lietuvos tarpukario asmenybės“.
(Iš „Vikipedijos“)

–  –  –

Iš doros ir grožio juokis,
Srutom liek partizanus –
Būsi oriai tituluotas
„Tolerancijos žmogus“.

Nesakyk, kad naujas grandas
Prozos stebuklus atras –
Tai tik rodo, kaip supranta
Toleranciją  k a i   k a s…

Robertas Grigas

Kaunas

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-08-29 9:27
wqwq       2018-07-12 10:31
dongdong8       2018-07-4 9:03
Skirmantė       2018-03-1 16:21

Talentingas jis, ir tas jo talentas tarnauja kaip dūmų uždanga. Viena literatūrologė (docentė) kalbėjo, kad jo knygą X kartais malonu skaityt, o kartais norisi mest į šalį. Kadangi tą knyga X irgi skaičiau,  galiu tai patvirtinti. Vadinasi, jis rašo ir tada, kai neturi minčių ir įkvėpimo ir pigiai manipuliuoja medžiaga siekdamas sudominti, provokuoti skaitytojus, tačiau, deja, kai dergi ant žmoniškumo ir sveiko proto, nieko gero iš to būti negali. Jis gavo tą įverinimą turbūt už tai, kad Molėtuose išėjo į eiseną žydų holokausto keliu. Tai liudija, kad Ivaškevičius nori pasidaryti dividendų iš žydų kraujo, nes nemanau, kad šiandien atsirastų nors vienas normalus pilietis, juolab rašytojas, kuris negaėtų į tą eiseną išeiti… Ivaškevičius populistas, popso visuomenėj jis ir gavo šį “titulą”.

Į temą       2018-02-28 9:12

Bus gera pora Bad Pandai ir kitiems gavusiems tą premiją.

Rasa       2018-02-27 22:17

dar laiko turint galima paskaityti
Раввины высказывают свое мнение - 130 летняя история иудейской религиозной оппозиции сионизму
http://antimatrix.org/Convert/Books/Rabbis_Speak_Out/TheRabbisSpeakOut_Ru.htm

pvz. buvęs Vilniaus rabinas pasisakė - абби Хаим Озер Гродзенский [Chaim Ozer Grodzensky], раввин Вильно, Литва (1863-1940)
Ваша честь должны знать, что по вопросу сионистов и Мизрахи, я нахожусь в соответствии с величайшими раввинами этого поколения, и все они решили, что сионизм является работой сатаны, со всеми его соблазнами и подстрекательствами, с целью отвести еврейский народ от хорошего пути.

Они предупредили, что от этого возникает большая опасность для всего еврейского народа, не дай Б-г, и что все те, кто отваживаются защищать сионистов - не лучше, чем они.....В книгах еврейских правовых авторитетов нет предположения, нет намеков на то, что нашим долгом является основать царство.

Напротив, наши Талмудические мудрецы специфически запретили это. У этих раввинов Мизрахи нет веры, и не верят они в Б-жие спасение. Их умы стали дебильными, полагая, что в государстве, основанном руками человека будет мир для нас.”

Rasa       2018-02-27 22:09

marginalui
O kokia nuostabi žydų tautos valdžia, kad net Jerusalėje gay pride vyksta kiekvienais metais nuo 2002 metų, o Tel Avive nuo 1990. Izraelio gėjų paradams beveik tiek pat, kiek Lietuvos nepriklausomybei. Ačiū Dievuliui, mes dar gerokai atsiliekame nuo žydelių šiuo klausimu.

bet kad susigaudyti situacijoje pradžiai siūlau bent jau pasidomėti kas yra EREV RAV
dar praverstų  google judaism vs zionism

Pikc       2018-02-27 21:32

“nacių agentų skatinamos Kauno garažo žudynės” - na, šiaip jau, tų “Lietūkio garažo žudynių” istorija, labai panašu, yra suklastota (kas tikrai nebūtų kažkas stebėtino - gi nepirmas kartas) - pvz. https://www.lzinios.lt/lzinios/istorija/lietukio-garazo-tragedija/109759 ar http://www.aguoga.lt/content/lietukio-istorija-kodel-mums-rodo-suklastotas-fotografijas.
O lenkai - taip, šaunuoliai, kad šmeižikams nasrus užčiaupti pasiryžo (tiesa, ukrainiečių klausimas - jau gerokai slidesnis) - užtat kaip “halakausto biznieriai” sujudo! Pvz. https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/CJxoywGZAUA
Ne veltui sakoma - “there’s no business like shoa business” (patiko šitas, reik pasakyt). smile

Rasa       2018-02-27 18:58

“Tolesnis Jo Atėjimas ir pasaulinis Karaliavimas jau susijęs ne su Romos Imperija (t.y. su grįžusiais į satanistinę pagonybę ir žuvusiais Vakarais), bet su Israeliu. Maranata!”

Priminsiu, kad tokiems kaip tu Evangelijoje labai aiškiai parašyta:
“esi Petras – Uola; ant tos uolos aš pastatysiu savo Bažnyčią, ir pragaro vartai jos nenugalės. Tau duosiu dangaus karalystės raktus; ką tu suriši žemėje, bus surišta ir danguje, ir ką atriši žemėje, bus atrišta ir danguje“.

Dar siūlau paskaityti Apaštalų darbus, kur ne vieną kartą minimas Petras ir vienuolika, aiškiai patvirtinant, kad apaštalas Petras yra vyriausias ir vadovauja.
O vienuoliktame skyriuje aprašoma, kaip Bažnyčioje atsirado naujas dalykas, tai ko Viešpats Jėzus nemokė ir nesakė  - tiesiog Petras gavo apreiškimą apie naują tvarką pagal Dievo valią ir visi jam pakluso.

Šventajame Rašte yra viskas, ko reikia užtikrinti Petro įpėdinio - Katalikų Bažnyčios viršenybę.

O dėl antikristo, tai daugelis ir krikščionių ir žydų ir dabar jau kuo puikiausiai gyvena pagal antikristą. Siūlau pasidomėti Tel avivo gėju paradais, kuriuose dalyvauja 100 000- 200 000 žmonių. (google Tel Aviv gay pride). Pagal dalyvaujančių ir palaikančių netradicines “vertybes"skaičių, tai žydai dar labiau nusivažiavę nuo tikėjimo nei krikščionys.

Mielas marginalų Marginale,        2018-02-27 18:41

tiek čia cituojamas E. Šiugžda, tiek kiti čia pasisakantys komentatoriai pripažįsta žydų tautos tragiškas netektis per II WW, nepateisinamą neapykantos kurstymą jos atžvilgiu. Kiekvieno žmogaus sunaikinimas - tai visatos sunaikinimas.
Bet nereikia kaitalioti temų ir paaugliškai apsimetinėti, kad nesupratote,
kokias problemas nurodo čia drįstantys pasisakyti kai kurie komentatoriai.
...................................................................
Dėl sektantiškų elementų mesijiniame judaizme čia taip pat ne kartą,
pagrįstai ir skirtingų komentatorių buvo pasisakyta.
Garbė Jėzui Kristui, mūsų Išganytojui!

Marginalas >E. Šiugžda.Apiemeloskleidėjusui       2018-02-27 16:13

Ar Šiugžda rašė apie Aušvicą? Nerodyk savo žinių, jų yra pilna internete. Kad nacių lageriuose vykdytas genocidas pasižymi neadekvačius skaičiais, visai galimas daiktas, tačiau kas nuo to keičiasi? Galų gale čia Lietuvoje dujų kamerų nebuvo, tačiau geto kalinių žudynės yra neginčijamas faktas. Jo nė nebando paneigti vad. holokausto neigėjai. Tas pats ir didžiuliais mastais buvo Baltarusijoje, Breste po karo statant naujus gyvenamuosius namus palei visą gatvę rasti grioviai su sušaudytaisiais, pats esu lankęs Baltarusijoje didžiules masines kapavietes. Tas pats Ukrainoje. Gal maskolijoje mažiau žinoma dėl to, kad ten buvo pagrindinis karinių operacijų teatras, tvirtinti negaliu. Kaip bebūtų, tai šimtų tūkstančių civilių žudynės, nereikia nė aušvicų. Tačiau tik naivuolis manys, neva aušvicuose buvo “lazaretas” ar “sanatorija”. Selekcija vykdyta, tai faktas. Kas pateko “ne į tą pusę”, vargu ar išgyveno, būta krematoriumų ar ne. Pagaliau Lenkija, Varšuvos getas, geto dienoraščiai, geto likimas, visa tai užfiksuota.
Kas kita Šiugždos klaida, neva antisemitinę politiką vykdė tik vokiečiai. Ją pradėjo Rytuose šventuoju paskelbtas Konstantinas Didysis laiške Nikėjos susirinkimui 325 m. Nuo to laiko Romos imperija niekur nedingo IR JOS KOVA SU JUDĖJA TEBESITĘSIA! Imperijos paveldėtojai - germanai, o vokiečių antisemitizmas - dėsningiausias tiesiai iš M. Liuterio (R. Wagneris viename iš pirmųjų, dar pakankamai nuosaikių savo antisemitinių straipsnių, siūlė žydams dar Adriano receptą: “nustoti buvus žydais”), po to - visi Vakarai. Antisemitizmas - tai “krikščioniškoji” Vakarų žymė, krikščionybė be žydo Kristaus, žydės Mirjam, žydų apaštalų, graikų suredaguotose Evangelijose (ypač Jono) pavaizduotų taip, kad pašalinis žmogus net neįtars, kad jie žydai (yra žinoma nemažai krikščionių, paskelbusių apie tokius savo “atradimus”). Kuo tad stebėtis dabartiniu finalu? Kiek Kristus galėjo išgelbėti nuoširdžių tikinčiųjų iš pagonių, tiek jau išgelbėta. Tolesnis Jo Atėjimas ir pasaulinis Karaliavimas jau susijęs ne su Romos Imperija (t.y. su grįžusiais į satanistinę pagonybę ir žuvusiais Vakarais), bet su Israeliu. Maranata!
PS O kas čia kliedi paskui pravoslavų svajones, neva “žydai priims antikristą” Mesiju, tas pirmasis palaikys ateinantį Kristų antikristu.

>E. Šiugžda. Apie melo skleidėjus        2018-02-27 13:58

Po šiuo E. Š. straipsniu, atspausdintu „XXI amžiuje“ 2017 10 06,
vienam portale radau tokį komentarą, kuriame pašnekovo klausiama:
“Jūs buvote Aušvice, matėte dujų kameras. Gal galite atsakyti,
kaip atsidaro durys: į dujų kameros išorę ar į vidų?
Ar Jums žinoma, kad Niurnbergo procese Zyklon dujos (gamino Vokietijoje IG Farbenindustrie pagal amerikiečių patento licenziją) pagal techninius duomenis
buvo pripažintos kaip parazitų (utėlių, blusų, blakių) naikintojos.
Ar Jums žinoma, kad ten buvo sintetinio benzino ir sintetinio kaučiuko gamyklos?
Žinote kiek standartinių krematoriumų buvo pastatyta ir kiek vienas krematoriumas galėjo turėti pakūrimų? Kiek lavonų tilpo į vieną? Kiek viso labo galėjo būti sudeginta lavonų? Kiek krematoriumų buvo išnaudoti ir subiro?
Ar Jums žinoma, kad Raudonasis Kryžius galėjo lankytis ir tam vedamoje aukų knygoje 1944 m. rugsėjo ar spalio mėnesį buvo virš 67 tūkst. įrašų?
Ar Jums žinoma kiek laiko po karo tebebuvo konclageris? - P. Levi,
buvęs 1944.02.21-1945.01.27, rašo, kad Aušvicas buvo darbo stovykla
ir net žodeliu neužsiminė apie dujų kameras. Kodėl jis, chemikas su aukštuoju,
net negirdėjo apie dujų kameras, kaip tai galėjo atsitikti,
juk kaliniai bet kokį gandą perkalba dešimtis kartų, turi tam begales laiko,
o čia tokių dujų kamerų net niekas neminėjo?
Apie dujų kameras savo atsiminimuose nerašo anei žodelio W. Churchil, H. Truman,
D. Eisenhower ir Ch. de Gaulle, parašę virš 30.000 puslapių apie II pasaulinį karą, kaip tai atsitiko?”
P. S. Ar tai (dėl Aušvico) tikrai tiesa? Ar taip galėjo būti?
Juk istorijos mokslo patikimumas priklauso nuo faktų, jų visumos patikimumo.
Ne tik nuo jų interpretacijų.

tOLERANTIŠKAS       2018-02-27 13:45

ANIEMS,O KOKIA TOLERANCIJA SAVAI TAUTAI,KAD PIEŠI SAVUOSIUS TIK KEIKSMAŽODŽIŲ SRAUTAIS,TIK MATYDAMAS VISKĄ HIPERBOLIZUOTAI.NENUSIPELNIAI TAMSTA LIETUVIŠKO TOLERANTO VARDO .TAŠKAS

Už nusikaltimą atsako tik tas, kas nusikalto       2018-02-27 13:33

Lietuva turėtų sekti Lenkijos pavyzdžiu: visai šaliai, tuo labiau svetimųjų - nacių - okupuotai, brukantiems kolektyvinę atsakomybę taip pat taikyti atsakomybę - tik baudžiamąją, kadangi tai yra sąmoningas, kryptingas tautinės neapykantos kurstymas.
Teisiniais argumentais įrodykime, kas vykdė ir kur vykdė žudynes, kieno vadovaujamas.
Baikime tuščias spekuliacijas ir, visiškai gėdinga, neleiskime kažkam kitam
iš žmonių kančių bei tragiškos jų unikalių gyvenimų baigties daugeriopai pelnytis.

E. Šiugžda. Apie melo skleidėjus       2018-02-27 12:58

Džiugu, kad daug žydų nelaiko lietuvių atsakingų už Holokaustą. Teko patirti, kaip džiaugdavosi lietuvį sutikęs Izraelio prezidentas Šimonas Peresas – jam tai būdavo džiaugsmo minutės. I. Makaraitytės kalbinta Bela Širin irgi nejaučia neapykantos lietuviams todėl, kad ją, jos šeimą, gimines gelbėdami prisidėjo būtent lietuviai, net tie visaip šmeižiami Birželio sukilėliai. Ir būtina prisiminti, kad tada, karo metais, egzistavo karo įstatymai: suteikusiems prieglobstį mirčiai pasmerktiems žydams buvo grasinama nubausti mirtimi. Ir ne tik jiems, bet ir jų artimiesiems. Taigi, Bela Širin jaučia meilę Lietuvai, meilę lietuviams tik todėl, kad jų dėka buvo išgelbėtas ne vienas jos giminaitis. Tačiau kaltinimais lietuviams pasižymintis Zuroffas ir jam pataikaujantys bei Lietuvą pasaulyje siekiantys pažeminti žiniasklaidininkai siekia įbrukti mintį apie amžiną lietuvių antižydiškumą bei Holokaustą, pradėtą ne Vokietijoje, o Lietuvoje. Bet juk žinoma, kokią didelę kai kurių miestelių ir miestų gyventojų dalį sudarė žydai ir jie tikrai nejautė ir nerodė kokio nors brutalaus priešiškumo, kaip tai įrodyti siekia šmeižikiška kampanija prieš Lietuvą.
Net Lenkijos, Lietuvos ir Vokietijos žydus nuo Holokausto gelbėjusio japonų diplomato Sugiharos savaitės dienomis buvo skleidžiama klastotė apie Lietuvoje jau 1939–1940 metais tariamai vykdytą Holokaustą, visiškai pamirštant, kad jos vyko tik pirmomis savaitėmis po okupantų išvijimo 1941 m. birželį. Nepaisoma istorinių faktų, jog tik pirmomis karo dienomis, kai stichiškai prasiveržusio skausmo dėl trėmimų ir nacių agentų skatinamos Kauno garažo žudynės bei dar viena kita nacių agentų sukelta antižydiška, bet greičiau antisovietinė akcija, sekė po Pravieniškių, Rainių, Bartininkų ir kitų žudynių, vykdytų besitraukiančių čekistų. Vanagaitės ir ivaškevičiai turėtų verčiau panagrinėti, kaip savo bendrapiliečius (lietuvius) žudė bei kankino ir sniečkai, ir liaudžiai, ir martavičiai, ir raslanai, ir dušanskiai, ir kiti. Gal vanagaitės su ivaškevičiais bandytų įrodyti, jog tie baisieji lietuviai žudė ir kitų šalių žydus? Gal Vanagaitė pagaliau paskaičiuotų, kiek žydų sunaikino ir jos mylimi vokiečių naciai?
Mylimi todėl, kad dėl žydų naikinimo Lietuvoje ji nė kiek nekaltina vokiečių.

>ruta       2018-02-27 12:33

tarp mūsų kalbant (tik niekam nesakykit) Lietuvos istorija dar neparašyta. Jos dar ilgai neturėsim ir dar ilgai nežinosim TIESOS “kuri padarys mus LAISVUS”.
Bet juk to niekaa nebus, samprotauja minia. O ko reikia, kad būtų?
Patyčių? Jų pilna. Pykčio? Visur per akis. Pinigų? Jų niekada nebus gana.

ruta       2018-02-27 7:56

..na , dabar Lietuvoje dominuoja padugniu triumfo era ...bet , manau , dar sulauksiu laiku , kai situs kolaborantus , kurie smeizia Lietuvos istorija ir jos didvyrius ir tuos , kurie auksciausiu lygiu tam pritaria ir net apdovanuoja / kaip ir tokia raudonu banditu gaujos nare F. Brancovskaja ../teisime viesu teismu uz valstybes viesu interesu isdavyste .

Pikc       2018-02-26 22:34
Brudas       2018-02-26 22:13

trumpai sakant.

Ivaškevičius nėra tolerantiškas       2018-02-26 22:01

Lietuvos partizanams, tyčiojasi iš Lietuvos kankinių savo rašliavose, tik Lietuvos priešai gali jam teikti tokį apdovanojimą. Tokio vardo suteikimas Vanagaitės draugeliui Ivaškevičiui yra išpuolis prieš Lietuvą.

albina       2018-02-26 21:43

Tolerantiškas patyčioms,keiksmažodžiams ir veidmainystei.

G.P.       2018-02-26 20:59

Puiku. Pliekime melą ir “toleranciją”. Nereikia Lietuvoje šitokių “vertybių”.

To E951 .       2018-02-26 20:54

Kaip ir kokia dar gali būti oponuojanti nuomonė?! Goglinam čia: Lietuva pasirinko savo kelią: štai ko sieksime

E951       2018-02-26 19:58

šiandien per LRT aktualijų studiją tema buvo “dviguba pilietybė”. farsų farsas. Kubilius, Pavilionis, ta ponia iš PLB. jokios oponuojančios nuomonės. Gebelsas būtų patenkintas Bružo žurnalistiniu “profesionalumu” , toks vimdančiai saldus nuostatų piršimas mastantiems žmonėms turėtų padaryt atvirkštinį poveikį.(tikiuosi).

VILNIETIS       2018-02-26 18:30

PASIKEITUS VALDŽIAI IŠ ŠITO IR JAM PANAŠIŲ IŠGAMŲ BUS ATIMTA LIETUVOS PILIETYBĖ BE GALIMYBĖS JĄ KADA NORS ATGAUTI AR ČIA ATVYKTI. TIEMS KAS TAS PREMIJAS ĮTEIKINĖJO LYGIAI TAS PATS GALIOJA.

Al.       2018-02-26 18:06

Kiek besistengtų rezervistų luomas vaizduoti Lietuvos patriotus ir #rusaipuola aktyvistus, jų apdovanojamų saviškių sąrašas juos išduoda.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.